The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Darek olsztyn
Junior Member

Od: 01.2013

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 29.01.2013, 09:36
Co do przygotowań, nawet bez Genkova i Chaveza kadra nie zasługuje na ogony w lidze. Rolą Kulawika jest dobre przygotowanie druzyny, ma piłkarzy średniej klasy, dwa obozy w Turcji, nie ma zawirowań pierwsza jedenastka w większości bez zmian. Powrót Małeckiego i Kosowskiego którzy znają drużyne jest na plus.Teraz sprawdzi się ile jest wart Kulawik...
Odpowiedz cytując
Karamazow
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 29.01.2013, 10:14
szprotson napisał(a):Wyświetl post
skoro coś twierdzisz to miej na poparcie swojej tezy jakieś dowody.
standardowo - nie masz.

E:E: Dariook ...serio? Aż tak ? Serio? zacytuje ostatni raz, może przeczytaj go raz jeszcze i złap sens

mam pogrubić "w trakcie transmisji " czy skumasz o co mi chodzi?
Specjalnie napisałem w trakcie transmisji gdyż to transmisje ogladają zwykli ludzie, a nie jakies opiniotwórcze portale czy blogi która czyta garstka frustratów i zadrośników. Na dodatek wrzucasz zarzecznego lol ktory pijany co poniedziałek sprzedaje wszystkie informacje które miał bo juz go nikt nie chce zatrudnic.
Zarzeczny akurat na brak roboty narzekać nie może: Orange Sport, Weszło, Uważam Rze, Polska The Times(zawsze miałem bekę z tej nazwy) i chyba jeszcze gdzieś pisze. Popyt na niego jest całkiem spory.
...And Justice For All
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 29.01.2013, 12:51
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Niniejszym chciałbym przeprosić wszystkich użytkowników forum za dwie ostatnie strony tematu, ponieważ to ja sprowokowałem psychofanki Sikorskiego i Bednarza. Na swoje usprawiedliwienie mogę napisać tylko tyle: nudziło mi się.
ja tam sie z Toba kłocic lubie,zawsze sie dowiem czegos nowego, tak więc : do następnego ;]

tyle tyle ze nie lubie .......enia bzdur (to nie do Ciebie wolfy, tylko do genezy)
Karmazow :ja cały czas pisałem o ocenach ludzi na wizji, a nie w jakiejś rubryce w gazecie, bo w szmatławcach nie takie bzdury już czytano/pisano. Zreszta, gdyby Zarzeczny pisał ze spokojem to nikt by go nie czytał. Taki ma styl ot co.
Dariook z Tobą też pasowało by zakonczyc wymianę zdań na poziomie pewnego uzytkownika (chcesz dowodów to sobie znajdz, mi sie nie chce szukać ) Wiec odpowiem CI tak jak ty mi : Żadna z wymienionych osób na wizji by sobie na coś takiego nie pozwoliła.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 29.01.2013, 14:38
Sparing z Okocimskim odwołany.

TWSD napisał(a):
Trener Tomasz Kulawik chciał rozegrać mecz na trawiastej murawie, klub jednak takiej nie zapewni. Gry na sztucznej nawierzchni sztab trenerski Wisły uniknąć.
Myślę że to info mówi więcej o poziomie naszego klubu niż sieroty ściągane przez Bednarza.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
K4millo
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 29.01.2013, 15:31
to załatw trawiastą murawę w środku zimy...
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 29.01.2013, 15:40
Ciekawi mnie, czy oni wcześniej nie wiedzieli, że w styczniu w Polsce zazwyczaj jest zima?
Trzeba się było w ogóle na ten sparing nie umawiać.
Odpowiedz cytując
muerte
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 29.01.2013, 15:46
Zima zaskoczyła nie tylko drogowców
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 29.01.2013, 15:56
Potem pojadą do Bełchatowa i się zbłaźnią, bo nie będzie zielonej murawy.
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 29.01.2013, 15:57
Właściwie to po ch*j oni wracają? Mogliby tam w tej Turcji zostać i załapać azyl jako weterani wojenni. To czysta formalność, cały zespół nie ma jaj, więc z tym nie powinno być problemu.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 29.01.2013, 16:08
K4millo napisał(a):Wyświetl post

Przecież większość jak nie wszystkie boiska ekstraklasy w Polsce mają mieć podgrzewaną murawę - więc do cholery co to za problem stopić śnieg dzień wcześniej i osuszyć !?!?

Jakby głupota władz Wisły potrafiła latać to mielibyśmy konkurencję dla Balic.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
szczaq21
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 29.01.2013, 16:15
a moze trzeba spojrzec na aspekt zywotnosci murawy. Murawa w tym momencie jest latwo podatna na zniszczenia mechaniczne. Jeden taki sparing i bedzie trzebq wymieniac murawe. Wiec zastanowmy sie nad biadoleniem o naszym zarzadzie, bo moze jest to dobra decyzja.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 29.01.2013, 16:24
Ale afera, przecież wiadomo, że nie mieli, nie mają i pewniedługo nie będą mieli gdzie trenować w zimie nasze gamonie.
Jest możliwe rozgrywać sparingi w PL, bo np takie ZL pierwszy obóz odbyło w Polsce latając po lesie i grając sparingi, ale trzeba to zaplanować wcześniej.
..
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 29.01.2013, 16:32
Wy tu o sparringu widmo a tu stadion nam się wali (może to jakiś zamach na Łysego)
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Stary 29.01.2013, 17:04
Hehehe,

kij ze sparingiem - niech szukają zapasowego stadionu - obstawiam 6 miesięcy na procedury reklamacyjne
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 29.01.2013, 18:01
Widzę, że intelektualnie prezentujesz poziom naszych działaczy.
Umawiając sparing nie skojarzyli, że pod koniec stycznia raczej trwa jeszcze zima?
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
KrzychooR
Senior Member

Od: 12.2011

Stary 29.01.2013, 18:17
Całe szczęście że sparing odwołany jeszcze by coś na głowę naszym spadło...
Odpowiedz cytując
K4millo
Senior Member

Stary 29.01.2013, 19:04
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Przecież większość jak nie wszystkie boiska ekstraklasy w Polsce mają mieć podgrzewaną murawę - więc do cholery co to za problem stopić śnieg dzień wcześniej i osuszyć !?!?
Tak jak już napisał szczaq21, skutki takich zabiegów tylko po to by rozegrać głupi sparing były by odczuwalne przez całą rundę wiosenną.

Widzę, że intelektualnie prezentujesz poziom naszych działaczy.
Umawiając sparing nie skojarzyli, że pod koniec stycznia raczej trwa jeszcze zima?
Od mojego poziomu intelektualnego to się łaskawie odstosunkuj, bo od paru lat tylko atakujesz innych użytkowników doczepiając się do ich intelektu (wiedziałem że kiedyś zaatakujesz i moją skromną osobę), widać że masz z tym jakiś problem, kompleks, najwyższa pora chyba udać się do odpowiedniego specjalisty.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Stary 29.01.2013, 19:32
Przecież na całym świecie po to się podgrzewa murawę żeby w zimie na niej grać i trenować !!!

Kto instaluje murawę "która po jednym meczu będzie do wymiany" ?!?!

Chyba tylko nasz klub jest taki zajebisty że jednorazową trawę posiali - żeby tylko licencje dostać.
Ostatnio edytowane przez Kocur : 29.01.2013 o godz. 19:34.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 29.01.2013, 19:49

.
to My Polacy.

Znowu Nasi sie przeszacowali. Ogólnie są mistrzami szacowania
chapeau bas za tą akcje ze śniegiem. W sumie to jakiś plan jest, stadion w kilka lat sam sie roz.......i, pozwiemy wykonawców, dostaniemy odszkodowania i w 2020 jak będziemy w II lidze, dostaniemy hajs, będziemy mogli zbudować akademię i normalny stadion, swój stadion.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
K4millo
Senior Member

Stary 29.01.2013, 21:54
Przecież na całym świecie po to się podgrzewa murawę żeby w zimie na niej grać i trenować !!!
Tylko że na całym świecie się tą murawą podgrzewa przez cały okres zimy, a to generuje duże koszty. Nie tak że sobie podgrzewają na mecz, a potem zostawiają do zamarznięcia.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 29.01.2013, 23:20
(...)
Masz coś sensownego do napisania w kwestii śniegu zaskakującego naszych działaczy w styczniu? Bo jeśli nie, to rypnąłeś jak (nomen omen) Łysy grzywką o kant stołu. Ja wiem, że niby efekt cieplarniany i inne bzdety, ale człowiek rozsądny powinien brać pod uwagę, że w styczniu będzie padał śnieg. Mam racje, czy nie?
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 30.01.2013, 08:50
Masz coś sensownego do napisania w kwestii śniegu zaskakującego naszych działaczy w styczniu? Bo jeśli nie, to rypnąłeś jak (nomen omen) Łysy grzywką o kant stołu. Ja wiem, że niby efekt cieplarniany i inne bzdety, ale człowiek rozsądny powinien brać pod uwagę, że w styczniu będzie padał śnieg. Mam racje, czy nie?
Wolfy nie pajacuj ....
masz tu link
http://www.90minut.pl/sparing.php?id_rozgrywki=5617
i wytłumacz dlaczego połowę z tych meczy zaplanowano (i zrealizowano) w styczniu w Polsce
Uprzedzam że odpowiedź iż wszystkie wymienione w linku kluby mają działaczy idiotów będzie pasowała do twojego stosunku do innych ale nie wyjaśni rzetelnie tego fenomenu.

Tak na marginesie: Patrzę za okno .. jakby dzisiaj wziąć się za to boisko - w sobotę spokojnie sparing mógłby się odbyć ....
Granie tylko na soczysto zielonej trawie w Turcji tez nie jest idealnym rozwiązaniem . Kto zapewni ze pod koniec lutego będzie równie soczyście i zielona na naszych boiskach ?
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
Uran235
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 30.01.2013, 11:42
Instalacja nie służy do topienia półmetrowej pokrywy śniegowej, nie mówiąc o osuszeniu zalanego w efekcie boiska. Instalacja podgrzewająca murawę służy do topienia niewielkich ilości opadów śniegu na bieżąco, w jakimś stopniu pewnie może także suszyć murawę, ale to bardziej drenaż niż podgrzewanie.

Podstawową funkcją instalacji podgrzewającej murawę jest rozmrażanie murawy, a właściwie nie rozmrażanie, a zapobieganie zamarznięciu. Tak czy owak, instalacja powinna "chodzić" przez całą zimę, żeby skutecznie funkcjonować.

Chyba tylko nasz klub jest taki zajebisty że jednorazową trawę posiali - żeby tylko licencje dostać.
Znów się mylisz, wszystkie, albo prawie wszystkie kluby w Polsce tak robią. Murawy przeważnie wymienia im miasto - czasem nawet jeśli nie jest właścicielem obiektu. Natomiast rachunki za energię zużytą na podgrzewanie murawy płacić muszą same kluby. W żadnym razie tego nie pochwalam, stwierdzam jak jest. Jeżeli zapomniałeś, to co roku na wiosnę jest cyrk, że nasze murawy w lidze nie nadają się do grania. Nie nadają się, bo instalacja nie jest włączona zimą, tylko odpalają ją tydzień przed startem rozgrywek. Maksymalnie tydzień.

Edit:
Kocur napisał(a):
Wygląda na to że się nie mylę tylko jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę.
Co do mylenia się.
Uran235 napisał(a):
Znów się mylisz, wszystkie, albo prawie wszystkie kluby w Polsce tak robią.
Wiem, że "jednorazowa trawa" to ironia z Twojej strony, ale trawa faktycznie jest "jednorazowa" w naszej lidze, bo kiepsko się o nią dba i jeden mecz na nieprzygotowanej nawierzchni jest w stanie wykończyć ją na całe miesiące, albo nawet spowodować konieczność wymiany i nie jest to problem tylko Wisły.
Ostatnio edytowane przez Uran235 : 30.01.2013 o godz. 12:58.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Stary 30.01.2013, 12:22
Wygląda na to że się nie mylę tylko jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę.
Ale tłumaczenie jak na poprzedniej stronie że podgrzewana murawa nie służy do grania zimą mnie rozwalają

Podobnie gumy w wycieraczkach samochodowych się zużywają jak się wodę z szyby odgarnia podczas deszczu ...
Odpowiedz cytując
morganfield
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 30.01.2013, 14:00
Celem ogrzewania nie jest usunięcie śniegu czy lodu, a jedynie utrzymanie odpowiednich parametrów murawy. Aby sobie pokopać w zimę trzeba tak czy siak wcześniej mechanicznie zdjąć zalegającą wierzchnią warstwę (koszta - choć można i tak) i następnie uruchomić ogrzewanie (niemałe koszta).
Z całym szacunkiem dla Okocimskiego to i tak gówinany sparing, miesiąc przed startem ligi, więc czy opłaca się wywalać kolejną kasę w błoto?
Dogadali się, że jak będą warunki to pograją, a niektórzy robią z igły widły.
------------------------------

Z innej beczki: „Gra nie ma opierać się na jednej osobie”

Przyczepię się do jednej z wypowiedzi (choć już to co zawarte w tytule jest na miarę James’a Cook’a):
„Kamil to taki dobry duch drużyny, który przekonuje młodych zawodników, że ciężka praca daje owoce. Młodzi piłkarze słuchają „Kosy”, wiedzą o tym, że to była jedna z osób, które przyczyniły się do sukcesów Białej Gwiazdy” – podkreśla z zadowoleniem Kulawik.

Trzy wnioski:
- przed przybyciem Kamila nie było osoby, która „młodym" pokaże jak profesjonalnie wykonywać zawód piłkarza; nędzne jest podejście zawodników pierwszego zespołu do treningu, że dopiero Kamil staje się dla nich takim wzorem;
- starych koni (Czekaj 21 lat; Chrapek 21; Szewczyk 20; Uryga 19; Sypniewski 19; Brud 23) trzeba przekonywać by wzięli odpowiedzialność za samych siebie i uświadamiać, że ciężka praca daje owoce;
- w klubie nie pracuje się nad sportową dojrzałością młodych ludzi lub praca odpowiedzialnych za to trenerów nie daje efektów;
Powód: 2 w 1
Ostatnio edytowane przez morganfield : 30.01.2013 o godz. 20:04.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 30.01.2013, 22:37
Grantar - nie ogarniasz o czym rozmowa, to nie zabieraj głosu. Nikogo nie obchodzą Twoje genialne porównania...
Sami omówili sparing, a później odkryli, że w styczniu śniegu napadało. Dla Ciebie to może jest normalne i naturalne, ale proszę - nie mierz wszystkich swoją miarą, OK?

Uran235 - przyznasz jednak, że to co opisałeś brzmi nienormalnie, prawda? Mamy podgrzewanie, ale go nie włączamy, przez co niszczymy murawę, no i w zimę de facto nie da się grać. Czyli typowo polski absurd - wymagamy w licencjach podgrzewanej murawy, jasne, ale nikt jej włączać nie będzie, bo to kosztuje.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 30.01.2013, 23:13
.... Mamy podgrzewanie, ale go nie włączamy, przez co niszczymy murawę, no i w zimę de facto nie da się grać. Czyli typowo polski absurd - wymagamy w licencjach podgrzewanej murawy, jasne, ale nikt jej włączać nie będzie, bo to kosztuje.
Rozgrzewanie murawy trwa ok 2 tygodnie (sic!). Przed meczem ze standardem rozgrzewaliśmy ją 3 tygodnie. Sama murawa nie niszczy się w zimie jeśli nie ma mocnych mrozów, a jeśli nawet są ale jest pokryta śniegiem to też ma się dobrze. Najgorzej jak są roztopy a potem mróz chwyta.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 31.01.2013, 00:00
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Najgorzej jak są roztopy a potem mróz chwyta.
Opisałeś właśnie tegoroczną zimę, w szczególności ostatnie dwa tygodnie.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 31.01.2013, 07:59
A tymczasem na treningu ....
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...wiadomosc.html
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując
Quorth
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 31.01.2013, 08:15
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...wiadomosc.html

Co jest k...wa? nie dość, że idziemy na dno to jeszcze takie sytuacje
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna