The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 24.04.2019, 00:55. [XXXII kolejka] Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków, Czwartek 25 IV, godzina 20:30

Aktualna tabela:

Zestaw par nadchodzącej kolejki:

stronka pokazująca h2h nie została zaktualizowana po rundzie zasadniczej

Rywal ogólnie:

Rywal u siebie:

Wisła ogólnie:

Wisła na wyjeździe:

A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

Zapraszam do dyskusji

Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 24.04.2019, 08:23
Przykre że gramy ze spadkowiczem a u buka jesteśmy wyceniani niżej:(
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 24.04.2019, 08:26
Przykre nie przykre. Każda drużyna bez obrony raczej nie będzie faworytem.
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member

Od: 06.2013

Stary 24.04.2019, 08:27
Czas na zmianę w bramce i z przodu.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 24.04.2019, 08:28
przykre jest to że graliśmy naprawdę genialne mecze w tym sezonie, byliśmy liderem tabeli a gramy ze spadkowiczem i to my trzęsiemy portkami

Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 24.04.2019, 09:47
Jesteśmy w takiej sytuacji ze wszystko jest przykre i nie przykre. Przez ostatni rok przechodzimy takie piekło i katusze ze hej. Nawet jakby bukmacherzy brali pod uwagę sprawy kibicowskie, chuliganskie i nasze miskowe perypetie to tez nie bylibyśmy faworytem haha. Jedyna nadzieja jest raka ze czasami trzeba upasc na dno zeby wrócić mocniejszym
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 24.04.2019, 09:54
Był remis, była porażka, teraz czas na zwycięstwo z Sosnowcami!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 24.04.2019, 11:12
Szneka napisał(a):Wyświetl post
przykre jest to że graliśmy naprawdę genialne mecze w tym sezonie, byliśmy liderem tabeli a gramy ze spadkowiczem i to my trzęsiemy portkami
A może być inaczej gdy jedynymi obrońcami którzy mogą zagrać na stoperach jest 17 i 15- latek?

Mamy szpital polowy który rozłożyłby każdy zespół. Popatrz sobie kolego co 2 lata temu kontuzje zrobili z BVB które nagle z zespołu walczącego o mistrzostwo musieli bronić się przed spadkiem.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 24.04.2019, 11:14
Karherop napisał(a):Wyświetl post
A może być inaczej gdy jedynymi obrońcami którzy mogą zagrać na stoperach jest 17 i 15- latek?

Mamy szpital polowy który rozłożyłby każdy zespół. Popatrz sobie kolego co 2 lata temu kontuzje zrobili z BVB które nagle z zespołu walczącego o mistrzostwo musieli bronić się przed spadkiem.
Masz rację. Po prostu cholernie żal mi tego sezonu. Borykając się z olbrzymimi problemami graliśmy najładniejszą piłkę w Polsce a teraz boimy się Sosnowca. Eh pojebane jakieś to

Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member

Od: 08.2015

Stary 24.04.2019, 11:22
Jeżeli wszytskie znaki na niebie i ziemi wskazują, że przegramy ten mecz, to wg logiki ekstraklasy nie przegramy
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 24.04.2019, 11:31
kbr napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli wszytskie znaki na niebie i ziemi wskazują, że przegramy ten mecz, to wg logiki ekstraklasy nie przegramy
Ale to już byłby totalny ekstraklapowy hardcore.
My naprawdę nie mamy kim grać. Jeżeli wyjdziemy składem: Lis-Palcic, Szot, Hoyo, Grabowski, Peszko, Boguski, Plewka, Pietrzak, Kolar, Drzazga to moglibyśmy toczyć bój z Garbarnią a nie z walczącym o życie Sosnowcem...
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 24.04.2019, 11:35
kolega pominął mózg naszej drużyny- Vullneta Bashę i Vukana Savicevicia.Basha pewnie zagra a Savicević?

Odpowiedz cytując
swiety37
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 24.04.2019, 11:38
Typuję:
Lis - Palcic, Szot, Basha, Grabowski - Pietrzak, Plewka, Savicevic, Peszko - Kolar, Buksa.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 24.04.2019, 11:42
Pietrzak grał jako środkowy pomocnik myślę że też wchodzi w grę na środek obrony do Szota.
Będzie pewnie radosny futbol jak ostatnio. Musimy być skuteczni.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 24.04.2019, 11:51
Masz rację. Po prostu cholernie żal mi tego sezonu. Borykając się z olbrzymimi problemami graliśmy najładniejszą piłkę w Polsce a teraz boimy się Sosnowca. Eh pojebane jakieś to
Obawiam się że gdybyśmy jednak awansowali do 8 to tam dostalibyśmy 2-3 razy tak drogie baty że żałowali byśmy tego awansu.

Na dziś zdrowych i już "nie" juniorów mamy: 2 bramkarzy, 2 obrońców, 3 pomocników i 3 napastników. 10 zawodników w tym 2 bramkarzy. Ktoś pisał wyżej że z takim stanem posiadania czołówka 1 ligi by nas ograła i to niestety prawda.

Na pewniaka można obstawić występ 3 juniorów od początku w 1 składzie.
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 24.04.2019, 12:01
Zgadza się. Patrząc "na chłodno" i już bez emocji, to ten awans to by był wynik ponad stan przy naszej kadrze i byśmy się zapewne o tym boleśnie przekonali. Koniec końców, to nie jest zły układ. Mamy względny spokój i można protestować. Czasu by na to nie bylo kiedy indziej. Miejmy tylko nadzieję, że te mecze będą dla naszych młodych dużym doświadczeniem i dadzą wymierny efekt w niedługim czasie.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 24.04.2019, 15:55
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Na dziś zdrowych i już "nie" juniorów mamy: 2 bramkarzy, 2 obrońców, 3 pomocników i 3 napastników. 10 zawodników w tym 2 bramkarzy. Ktoś pisał wyżej że z takim stanem posiadania czołówka 1 ligi by nas ograła i to niestety prawda.

Na pewniaka można obstawić występ 3 juniorów od początku w 1 składzie.
Sprostowanie:
Basha też nie zagra (plotka), więc zdrowych zostało 2 bramkarzy, 2 obroncow, 2 pomocników i 3 napastników

Od początku zagra 4 juniorow
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 24.04.2019, 15:56
Karherop skąd info o Bashy? Savicevic?

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 24.04.2019, 15:59
Karherop skąd info o Bashy? Savicevic?
Na tt rozpuszczoną plotka przez niejakiego @juniorekkk
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 24.04.2019, 16:00
oby to była tylko plotka. o Savicevicu coś wiadomo? Klemenz?

Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 24.04.2019, 16:28
Na konfie poinformowano że na pewno nie wystąpią : Wojtkowski, Sadlok, Wasyl, Kuba, Buchalik, Savicevic, Klemenz no i wykartkowany Burliga. Klub nie chce już chyba w żadnym przypadku rokować kiedy kto wróci, gdy do końca sezonu zostały tylko 3 tygodnie.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 24.04.2019, 16:43
Wojtkowski to chyba te kontuzje łapie przy ubieraniu butów...

:(
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 24.04.2019, 16:44
Trzeba korzystać póki kurs jest w miarę wysoki
Będzie na dobrą whisky do ukojenia smutkow
W tym składzie osobowym w kurniku, przy 1 tys widzów nic nie ugramy
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Gunner1906
Member

Od: 05.2013

Stary 24.04.2019, 16:50
Nie piszcie, że dobrze wyszło, że gramy w dolnej 8 bo to bzdura. Lepiej grać przy +20k u siebie z Legią, Zagłębiem czy Pogonią, i dostać 0:4, niż dopłacać do interesu przy meczach u siebie z Płockiem, Miedzią czy Śląskiem i i tak zresztą przegrać.

Nie widzę, żadnych plusów (oprócz jednego poniżej) grania w dolnej 8 bo tak czy siak byśmy musieli testować młodych, bo wyjścia przy tylu kontuzjowanych by nie było.

Jedyny plus to uniknięcie bardzo prawdopodobnej porażki z pejsatymi w takim zestawieniu personalnym, lecz tak naprawdę spokojnie bym ją przyjął, bo dużej chluby by im to nie przyniosło, gdyby ograli naszą drużynę złożonej z 3 podstawowych graczy, 5 drugiego sortu, i 3 juniorów. Chociaż to wcale nie oznacza, żebyśmy musieli ten mecz przegrać, znając dolę garbatą sąsiadki.

Oczywiście brak awansu do top 8 nie jest jakąś katastrofą, aczkolwiek proszę o nie pisanie farmazonów, że to dobrze, że nas w niej nie ma, bo już było widać w poniedziałek jaki pojawił się regres frekwencji na trybunach.

Wygrana w Lubinie to mecze u siebie z Pogonią, Zagłębiem i Legią. Na pierwszy mecz z Pogonią po euforii po awansie pojawiło by się spokojnie 23k. Potem po ewentualnych w.......ach na Zagłębiu by pewnie było trochę gorzej, ale już na Legie też na luzie 20k (a gdyby jakimś cudem były wyniki to oczywiście więcej).

Więc nie zakłamujmy rzeczywistości, że brak awansu wyjdzie na dobre bo tak nie jest i nie będzie. Ogromnie szkoda tej ósemki, tak zwyczajnie, dla piłkarzy którzy przez cały sezon pokazali kawał serducha.

W Sosnowcu, na żaden wynik nie liczę (zresztą tak jak w każdym z pozostałych do końca meczów). Dla mnie piłkarze, zrobili swoje ogrywając dwukrotnie żydków i za to im jestem wdzięczny. Do tego piękne mecze z Legią, Lechem czy Lechią.

Fajnie by było jakby młodzi się pokazali z dobrej strony i jestem ciekaw tego Kumaha bo ma konkret gaz z tego co widziałem w CLJ.
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 24.04.2019 o godz. 16:56.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 24.04.2019, 16:56
Nikt się nie cieszy z dolnej 8 ale jak już w niej jesteśmy to musimy szukać jakichkolwiek pozytywów. Chociażby patrząc przez pryzmat że w grupie spadkowej rok temu gral Piast, Lechia, Pogoń i Cracovia, a gdzie są teraz?
Grupa spadkowa to nie koniec świata.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 24.04.2019, 17:31
Ja osobiście wolę grupę spadkowa niż 1:6 od sąsiadki, co przy tym składzie obrony mogłoby się zdarzyć, szczególnie że są zadni rewanżu po tylu meczach
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 24.04.2019, 18:02
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 24.04.2019, 18:57
Basha jutro nie gra, zreszta niestety calkiem mozliwe ze do konca rundy
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 24.04.2019, 19:26
Kontuzja? Skąd info?
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 24.04.2019, 19:31
Twitter,ale to że nie zagra do końca to nie wiadomo,natomiast jutro ma się wyjaśnić jego sytuacja w Wiśle
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów