The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.02.2019, 12:06
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Jagul,
a to ma Piatek, ze skoro przeszedl z ESA do Serie A to nie miala prawa tak zaistniec jak zaistnial w mysl zasady, ze Zajac nastrzelal w slabej CLJ goli a pozniej sobie nie poradzil. To jest bezdennie glupie i tyle chcialem wykazac.

Natomiast co do Plewki.
Takie sa moje oceny i nie mam potrzeby Ci tego udowadniac Za kilka miesiecy przekonamy sie czy moja ocena jego mozliwosci byla wlasciwa czy bylo to myslenie zyczeniowe.
nie kumam Czemu Piątek nie miał prawa zaistnieć, skoro ostatnimi czasy wiecej jest pilkarzy ktorzy sobie po przejscie z ESA do Seria A radzą, niż takich którzy się od nich odbijają.
Ja dałem przykład Zająca, ze liczby i gra z Centralnej ligi junirów nijak się mają do gry w E-klasie. Kolejnym przykładem niech będzie moze Piotr Pierzchała.
Ale jesli uważasz ze CLJ jest super przetarciem przed e-klasa, to swietnie. Daj jakis argument inny niż "nie powiem" bo to żadna rozmowa...

Przykład : Ja z Jagulem uważamy cie za frajera. Czemu? Nie powiemy.
(Ktoś kto Cie zna, jeśli ma inne zdanie uzna nas za śmiesznych, co będzie rozsądne i sklasyfikuje nas jako "szkoda czytac bo to dziecko")

Od razu zaznacze ze zarówno ja jak i kolega Jagul, chcielibysmy by Plewka stał sie Cantoro (tak samo jak liczylismy na Strąka, Bruda, tego z pradniczanki co go ukradlismy z Huty, Ricardo Grim i innych)
ale wolimy spokojnie i z chłodną głową reagować na podniecenie i robienie z kogoś na siłe piłkarza, bo dawno takiego nie wyprodukowaliśmy. Więc jak mówisz ze chłop coś potrafi, to podeprzyj to jakiś argumentem, w innym przypadku ja mam wrażenie ze albo tak jak napisałem pisze z dzieckiem, albo z samym PP)

E: Skoro Cie nie interesuje, to w jakim celu odpisałeś? Ponoć ma chłop drybling i strzał z dystansu, miałeś udowodnić ale lepiej zmienić temat
Ostatnio edytowane przez szprotson : 13.02.2019 o godz. 12:17.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
skarabeus
Banita

Od: 02.2019

Stary 13.02.2019, 12:09
Szprotson.
Serio, bardzo malo mnie obchodzi co masz na moj temat do powiedzienia

CLJ nie jest dobrym przetarciem. Bardziej mi chodzilo, ze wyzszy poziom rozgrywkowy i zwiazany z tym impuls albo pozwoli sie rozwinac albo przeciwnie.
Piatek sie rozwinal. Ale Kownacki zwinal. I co? Jest regula? Nie ma. Kwestia glowy, poukladania, pracowitosci, talentu. IMHO Plewko posiada wszystko, aby grac na wysokim poziomie. Bedzie popelnial bledow, ale nie popelniajac ich nie stanie sie lepszym pilkarzem.
To sa takie oczywiste sprawy, ze trudno z inteligentnym czlowiekiem o tym dyskutowac.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 13.02.2019, 12:17
Szprotson.
CLJ nie jest dobrym przetarciem. Bardziej mi chodzilo, ze wyzszy poziom rozgrywkowy i zwiazany z tym impuls albo pozwoli sie rozwinac albo przeciwnie.
Skoro CLJ nie jest dobry przetarciem to czemu przez pryzmat tej ligi (nomen omen w pełni się z Tobą zgadzam, że słabej) oceniasz umiejętności Patryka Plewki
Odpowiedz cytując
skarabeus
Banita

Stary 13.02.2019, 12:22
Jagul, prosze nie rob z siebie tempego cepa. A na jakiej podstawie oceniano mozliwosci Wojtka Szczesnego kiedy jako 15 latek wyjezdzal do Anglii?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 13.02.2019, 12:25
Jagul napisał(a):Wyświetl post
No faktycznie, argumenty pierwszorzędne
Gość wszedł na forum dyskusyjne i nie potrafi uargumentować swoich tez

Ja wiem tyle w tym sezonie ekstraklasy Plewka oddał jeden strzał (mecz z Górnikiem).
W CLJ nie zdobył żadnej bramki. Dodatkowo przeczytałem wszystkie relacje jakie znalazłem z meczów CLJ i nigdzie nie odnotowałem tekstów stylu "Plewka uderzył groźnie z dystansu", a odnośnie innych piłkarzy już tak.
W oparciu o to wszystko nie widzę żadnych przesłanek ku temu, że Plewka ma bardzo dobre uderzenie z dystansu tak jak Ty twierdzisz (i na dodatek nie umiesz tego uargumentować).

PS. Jak będziesz miał jakieś konkretne argumenty poza tymi, że "tak uważam" to zapraszam do dyskusji.
Bez odbioru.
Chyba jednak za dużo czasu na to nie poswieciles skoro wystarczy wpisać na YT Patryk Plewka i wyskakują jego bramki w tym choćby bramka z dystansu w sparingu pierwszej drużyny z sierpnia 2017.

Także jeśli wymagasz konkretnych argumentów to zacznij od siebie, bo łatwiej komuś udowodnić że się nie nadaje po 1 meczu niż pracować nad danym piłkarzem 10 lat, szkolić, wprowadzać dozować obciążenia i przede wszystkim dać mu szansę .

Pojazd na PP w tym temacie uważam że co najmniej niesprawiedliwy, ale i tak róbcie co uważacie na pewno tylko pomagacie tym drużynie i Patrykowi.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 13.02.2019, 12:29
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Pojazd na PP w tym temacie uważam że co najmniej niesprawiedliwy, ale i tak róbcie co uważacie na pewno tylko pomagacie tym drużynie i Patrykowi.
ale kto go pojechał ? Czy juz ....a pytania nie można zadac?

A: Laskoś jest zajebisty powinien grać
B: Dlaczego?
A: Bo tak, widziałem w CLJ, miał 20 odbiorów w meczu
B: W jakim, pokaż (innymi słowy, ja wiem mniej ty wiesz więcej, przekonaj mnie, kazdy moze tylko zyskać)
A: Sam se poszukaj, o .... CI chodzi, nic Ci nie bede udowadniał, mam w dupie co myślisz
B: Ok,
A: I co sie przypierdalasz do Laskosia
B: ...

KOLORYZOWANE

Nie wiem czy ciężko jest zrozumiec ze jedni ludzie juz widzieli tyle naszych talentów ze patrza na to z przymróżeniem oka. Potem jest mniejsze rozczarowanie...
Ostatnio edytowane przez szprotson : 13.02.2019 o godz. 12:32.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Stary 13.02.2019, 12:30
Chyba jednak za dużo czasu na to nie poswieciles skoro wystarczy wpisać na YT Patryk Plewka i wyskakują jego bramki w tym choćby bramka z dystansu w sparingu pierwszej drużyny z sierpnia 2017.
Także jeśli wymagasz konkretnych argumentów to zacznij od siebie, bo łatwiej komuś udowodnić że się nie nadaje po 1 meczu niż pracować nad danym piłkarzem 10 lat, szkolić, wprowadzać dozować obciążenia i przede wszystkim dać mu szansę .
Po pierwsze jak już coś wytykasz, to przeczytaj dokładnie moje posty. Prześledziłem informacje z TEGO sezonu (dla przypomnienia mamy sezon 2018-19).
Po drugie nigdzie nie skrytykowałem Patryka Plewki. Napisałem tylko żeby pracował, a jego potencjał ocenimy po sezonie.
Po trzecie nie mam zamiaru po nim jechać bo wierzę w tego chłopaka.
Po czwarte moja aktywność tutaj odnosi się tylko do tego co Ty piszesz w swoim poście. Czyli o ocenie tego czy ktoś się nadaje czy nie na podstawie jednego meczu. Poprosiłem użytkownika skarabeus o argumenty i w zamian zostałem uznany za "tempego". To samo pytanie zadał kolega szprotson i gość dalej unika odpowiedzi.

To, że Plewka strzelił 1,5 roku temu bramkę nic nie znaczy. Brożek ponad 10 lat temu był królem strzelców, a teraz od niego tego nie oczekuje. Nie żyjmy przeszłością tylko teraźniejszością.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 13.02.2019 o godz. 12:54.
Odpowiedz cytując
wyar
Senior Member

Stary 13.02.2019, 13:21
Szprotson.
Serio, bardzo malo mnie obchodzi co masz na moj temat do powiedzienia

Piatek sie rozwinal. Ale Kownacki zwinal. I co? Jest regula? Nie ma. Kwestia glowy, poukladania, pracowitosci, talentu. IMHO Plewko posiada wszystko, aby grac na wysokim poziomie. Bedzie popelnial bledow, ale nie popelniajac ich nie stanie sie lepszym pilkarzem.
To sa takie oczywiste sprawy, ze trudno z inteligentnym czlowiekiem o tym dyskutowac.
Zgadza sie wszystko.

Koledzy,ktorzy dyskutuja na temat Patryka... Naprawde,nawet w sieci sa dostepne filmiki z CLJ,i tam mozecie zobaczyc atuty Patryka,wsrod ktorych jest uderzenie z dystansu,dryblingi,wejscia w pole karne z pilka nie tylko ze srodka,ale nawet z boku, ostatnie podania itd.,itp. Ja rozumiem,ze chec dowalenia komus na tym forum jest jak zwykle naiistotniejsza,ale Skarabeus ma racje. W wypadku Patryka mamy do czynienia z utalentowanym chlopakiem,ktorego zestaw umiejetnosci jest naprawde ciekawy. Nie,nie ma gwarancji,ze mu sie uda,i tak,ma tez wady. Ale dyskutowanie na zasadzie "o! tylko raz uderzyl z dystansu we wszystkich meczach i jeszcze niecelne ! Znakiem tego takiej umiejetnosci nie ma !" jest zabawne.

Patryk jest na poczatku swojej drogi z Wisla,i moim zdaniem moze byc niezlym pilkarzem. Natomiast potrzebny mu jest czas i troche doswiadczenia meczowego. Pamietajmy takze,ze wystepowal naprzeciw moim zdaniem obecnie najbardziej utalentowanego mlodego srodkowego pomocnika w Polsce,czyli Zurkowskiego. Ktory ma za soba w lidze juz ponad 50 meczow,rocznikowo jest 3 lata starszy od Patryka,a w jego wieku lapal sie na wystepy jedynie w 3 lidze(Gornik wtedy gral w 1). I niech koledzy wyobraza sobie,ze nie strzelil tam nawet bramki !
Wiem,ze stawiamy na Patryka z koniecznosci,ale...czy naprawde ?

Niektorzy tu pisali o Wojtkowskim jako 3 pomocniku,a on wszedl na 20 kilka minut i...zanotowal 7 strat... Tj.,o jedna wiecej niz Plewka...

Patryk obecnie musi poprawic sie fizycznie (oslawiona "sila" Kazka Wegrzyna) i troche lepiej czytac ryzyko w grze (podjal je przy pierwszej bramce dla Gornika) ale nie mam sily,jak czytam,ze mial same straty i niecelne podania,albo podawal do najblizszego. Bo ze statystyk wynika ze mial 89% celnych podan. Panie i Panowie - to wynik ZNAKOMITY.

Co do reszty...

Po czwarte moja aktywność tutaj odnosi się tylko do tego co Ty piszesz w swoim poście. Czyli o ocenie tego czy ktoś się nadaje czy nie na podstawie jednego meczu. Poprosiłem użytkownika skarabeus o argumenty i w zamian zostałem uznany za "tempego". To samo pytanie zadał kolega szprotson i gość dalej unika odpowiedzi.
Tak,po jednym meczu mozna sporo zobaczyc,w tym takze to,czy zawodnik nadaje sie czy nie. Czasem nawet po 1 treningu,bez meczu. Wlasnie dlatego masz w Wisle Kube Blaszczykowskiego.

Czego nie rozumiesz ?
You'll never know...
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Stary 13.02.2019, 14:22
wyar napisał(a):Wyświetl post
Zgadza sie wszystko.

Koledzy,ktorzy dyskutuja na temat Patryka... Naprawde,nawet w sieci sa dostepne filmiki z CLJ,i tam mozecie zobaczyc atuty Patryka,wsrod ktorych jest uderzenie z dystansu,dryblingi,wejscia w pole karne z pilka nie tylko ze srodka,ale nawet z boku, ostatnie podania itd.,itp. Ja rozumiem,ze chec dowalenia komus na tym forum jest jak zwykle naiistotniejsza,ale Skarabeus ma racje. W wypadku Patryka mamy do czynienia z utalentowanym chlopakiem,ktorego zestaw umiejetnosci jest naprawde ciekawy. Nie,nie ma gwarancji,ze mu sie uda,i tak,ma tez wady. Ale dyskutowanie na zasadzie "o! tylko raz uderzyl z dystansu we wszystkich meczach i jeszcze niecelne ! Znakiem tego takiej umiejetnosci nie ma !" jest zabawne.
Ale czy ja twierdze, że ten chłopak nie ma atutów/umiejętności/potencjału
Chyba rozmijamy się w definicji zwrotu "bardzo dobry". Dla mnie jak piłkarz ma jakąś cechę bardzo dobrą to oczekuje, że pokazuje to regularnie. Plewka na ten moment pokazuje to o czym mówi skarabeus? Bo ja tego nie widzę. I nie rozmawiajmy już o tej CLJ, bo chwała mu za to co tam pokazał ale teraz gość występuje na poziomie ekstraklasy i do tego poziomu należy go zacząć przyrównywać. Bo inaczej za 5 lat Plewka będzie 24 letnim piłkarzem z "atutami", których nie widać. Nie jestem komentatorem Canal+ żeby kogoś chwalić za pomysł albo chęci.

Tak,po jednym meczu mozna sporo zobaczyc,w tym takze to,czy zawodnik nadaje sie czy nie. Czasem nawet po 1 treningu,bez meczu. Wlasnie dlatego masz w Wisle Kube Blaszczykowskiego.
Czego nie rozumiesz ?
Po jednym meczu/treningu to można co najwyżej ocenić potencjał, a nie realne umiejętności. Potem to trzeba jeszcze udowodnić na boisku, bo piłkarzy wożących się na nazwisku w ekstraklasie jest co nie miara, bo kiedyś każdemu jakiś mecz w końcu wyjdzie.

Osławiony Żurkowski w tym momencie regularnie uderza z dystansu i zdecydowanie pokazuje, że potrafi to robić na wyższym poziomie niż Plewka. Dlatego prędzej stwierdzę, że on to robi bardzo dobrze.

Generalnie ja tylko poprosiłem skarabeusa o to, żeby przedstawił jakiekolwiek argumenty, które popierają jego tezę, a Ty zachowujesz się jakbym zakładał front przeciwko Plewce . Jak widać wszyscy tutaj wszystko wiedzą na temat każdego juniora i tylko ja głupi raczyłem poprosić o jakieś argumenty .
Ostatnio edytowane przez Jagul : 13.02.2019 o godz. 14:37.
Odpowiedz cytując
Gunner1906
Member

Od: 05.2013

Stary 13.02.2019, 15:02
Zgadza sie wszystko.

Niektorzy tu pisali o Wojtkowskim jako 3 pomocniku,a on wszedl na 20 kilka minut i...zanotowal 7 strat... Tj.,o jedna wiecej niz Plewka...
Tylko tutaj trzeba rozróżnić stratę od straty. Wojtkowski traci gdzieś piłkę przed polem karnym przeciwnika gdzie nic nam z tego nie grozi gdyż za linią piłki znajduję się jeszcze 7-8 wiślaków, a Plewka traci przed naszym polem karnym bądź w okolicy środkowego koła. W tym spotkaniu, padła z tego jedna bramka a powinna paść też druga zaraz na początku drugiej połowy. Takie błędy naprawdę ważą o wyniku spotkania. W poprzednich meczach było to samo. Trzeba wiedzieć gdzie można sobie pozwolić na ryzyko straty piłki a gdzie jest to absolutnie niedozwolone. I tak jak pisałem, ja wiem, że on ma 18 lat i rozumiem, że takie błędy mogą się mu przytrafiać. Tylko w takim razie nie jestem zwolennikiem wystawiania chłopaka w podstawowym składzie, zwłaszcza kiedy walczymy jeszcze o tą 8 a ryzyko spadku, małe bo małe ale istnieje. Powinien dostawać w każdym meczu po kilka-kilkanaście minut tak żeby łapał doświadczenie, aczkolwiek rozumiem że póki co kadrę mamy taką jaką mamy i czasami po prostu nie będzie wyjścia i grać będzie musiał. Natomiast jeśli wszyscy będą zdrowi ja widzę środek Basha, Savicevic a przed nimi Kuba bądź Wojtkowski.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 13.02.2019, 15:08
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ale kto go pojechał ? Czy juz ....a pytania nie można zadac?
.
Szprotson, ten temat ma 5 czy 6 stron, naprawdę można spokojnie znaleźć z 10 cytatów gdzie mówiono o tym że PP nadaje się najwyzej do tarcia chrzanu.
Uważam że znalezienie tych postów nie należy do wybitnej umiejętności analitycznej i tylko trzeba mieć do tego chęci.

@Jagul, jeśli pytasz o ten sezon to takich informacji nie znajdziesz. Patryk Plewka zagrał może w 2 czy 3 kolejkach CLJ bo ciągle potrzebowała go pierwsza drużyna. Jak nie na boisku to do wypełnienia ławki. Więc nie dziwię się że nie naczytałes się o jego dokonaniach.

Dodam tylko, że m.in. przez wyjazdy na mecze seniorów i przesiadywanie na ławce chłopak wypadl z rytmu meczowego, więc nawet w CLJ mial trochę pod górkę. Coś kosztem czegoś.
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 13.02.2019, 15:30
A moze po prostu Plewka i jego mityczny talent to cos w stylu Leszczaka, Kuczaka, Handzlika,Bruda,Rado,Zajaca i innych mlodych co sie przewineli przez Wisłe.
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2007

Stary 13.02.2019, 15:45
Myśle, że jeszcze jednego nie bierzecie pod uwagę.
W przyszłym sezonie będzie wymóg grania młodzieżowcem. Poprawcie mnie ale do wyboru mamy Plewkę, Wojtkowskiego i plejade juniorów z Akademii.

Jeszcze nie mamy noża przy gardle i możemy sobie pozwolić na kilka błędów Plewki. (osobiście uważam, że nie zagrał dobrego meczu)
Odpowiedz cytując
wyar
Senior Member

Stary 13.02.2019, 15:48
Gunner1906 napisał(a):Wyświetl post
Tylko tutaj trzeba rozróżnić stratę od straty. Wojtkowski traci gdzieś piłkę przed polem karnym przeciwnika gdzie nic nam z tego nie grozi gdyż za linią piłki znajduję się jeszcze 7-8 wiślaków, a Plewka traci przed naszym polem karnym bądź w okolicy środkowego koła. W tym spotkaniu, padła z tego jedna bramka a powinna paść też druga zaraz na początku drugiej połowy. Takie błędy naprawdę ważą o wyniku spotkania. W poprzednich meczach było to samo. Trzeba wiedzieć gdzie można sobie pozwolić na ryzyko straty piłki a gdzie jest to absolutnie niedozwolone. I tak jak pisałem, ja wiem, że on ma 18 lat i rozumiem, że takie błędy mogą się mu przytrafiać. Tylko w takim razie nie jestem zwolennikiem wystawiania chłopaka w podstawowym składzie, zwłaszcza kiedy walczymy jeszcze o tą 8 a ryzyko spadku, małe bo małe ale istnieje. Powinien dostawać w każdym meczu po kilka-kilkanaście minut tak żeby łapał doświadczenie, aczkolwiek rozumiem że póki co kadrę mamy taką jaką mamy i czasami po prostu nie będzie wyjścia i grać będzie musiał. Natomiast jeśli wszyscy będą zdrowi ja widzę środek Basha, Savicevic a przed nimi Kuba bądź Wojtkowski.
Zanim przedyskutujemy sprawe strat Wojtkowskiego i strefy gdzie to robi to zadaj sobie trud,przegladnij staty strat dla pozo stalych Wislakow
grajacych w tym meczu w podobnych strefach,zobacz na ratio ilosc minut/liczba strat i powiedz,jakie wnioski wyciagasz . Powiedz mi takze ile metrow do bramki bylo od tego momentu kiedy PP stracil pilke i ile razy akcje mozna bylo przerwac. A pozniej napisze Ci jakie sa implikacje strat Wojtkowskiego.Na razie
You'll never know...
Odpowiedz cytując
Gunner1906
Member

Stary 13.02.2019, 16:02
Zanim przedyskutujemy sprawe strat Wojtkowskiego i strefy gdzie to robi to zadaj sobie trud,przegladnij staty strat dla pozo stalych Wislakow
grajacych w tym meczu w podobnych strefach,zobacz na ratio ilosc minut/liczba strat i powiedz,jakie wnioski wyciagasz . Powiedz mi takze ile metrow do bramki bylo od tego momentu kiedy PP stracil pilke i ile razy akcje mozna bylo przerwac. A pozniej napisze Ci jakie sa implikacje strat Wojtkowskiego.Na razie
Kolego ale tu nie trzeba nic przeglądać i sprawdzać w statystyki. Liczy się to co wynika z tej akcji. Po stratach innych Wiślaków nie lecą kontry 4 na 3 2 na 2 itp.

Tzn zdarzyło się to raz Wasilewskiemu, ale tak jak już pisałem był to wypadek przy pracy, piłka przejechała mu po stopie. Patryka są to straty bo decyduje się na niebezpieczne zagrania typu drybling pod pressingiem 3 rywali, czyli podejmuje złe decyzje które skutkują bramkami. Mi nie chodzi o liczbę strat a liczbę strat po których mamy sytuację bramkową dla rywala. A w tych Plewka króluje z wyraźną przewagą nad peletonem.

Przy stracie piłki Patryka kiedy padła bramka było to w okolicy środkowego koła. Owszem jest to daleko od bramki, ale zrozum to, że jeśli zespół jest w trakcie budowania akcji i tracisz piłkę w takim miejscu gdzie za tobą już są tylko obrońcy, to drużyna jest w czarnej dupie, bo jest przygotowana do ataku a nie do obrony. Nikt w tym miejscu nie może tracić piłek.
Wszyscy są rozstawieni szeroko są dziury między formacjami i jest to naturalne bo właśnie mieliśmy atakować, a tu benc strata w samym środku i wtedy jest się ciężko zoorganizować do obrony, zwłaszcza kiedy leci Ci 4 rozpędzonych typów z piłką i mogą z nią zrobić wszystko.
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 13.02.2019 o godz. 16:06.
Odpowiedz cytując
Ranczo
Junior Member

Stary 13.02.2019, 16:05
Zalogowalem sie specjalnie tylko po to :Rynek, 12.02.19 okolo 18 piggy wali shoty w towarzystwie goraco rozesmiana i ma wyjebane najwidoczniej...
Odpowiedz cytując
GBO
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 13.02.2019, 16:08
Aż chce się napisać: Boguski wróć! Po szukać nowych kozłów ofiarnych jeżeli pod ręką jest etatowy. Ehhh... kibice....
Odpowiedz cytując
wyar
Senior Member

Stary 13.02.2019, 17:03
Kolego ale tu nie trzeba nic przeglądać i sprawdzać w statystyki. Liczy się to co wynika z tej akcji. Po stratach innych Wiślaków nie lecą kontry 4 na 3 2 na 2 itp.

Tzn zdarzyło się to raz Wasilewskiemu, ale tak jak już pisałem był to wypadek przy pracy, piłka przejechała mu po stopie. Patryka są to straty bo decyduje się na niebezpieczne zagrania typu drybling pod pressingiem 3 rywali, czyli podejmuje złe decyzje które skutkują bramkami. Mi nie chodzi o liczbę strat a liczbę strat po których mamy sytuację bramkową dla rywala. A w tych Plewka króluje z wyraźną przewagą nad peletonem.

Przy stracie piłki Patryka kiedy padła bramka było to w okolicy środkowego koła. Owszem jest to daleko od bramki, ale zrozum to, że jeśli zespół jest w trakcie budowania akcji i tracisz piłkę w takim miejscu gdzie za tobą już są tylko obrońcy, to drużyna jest w czarnej dupie, bo jest przygotowana do ataku a nie do obrony. Nikt w tym miejscu nie może tracić piłek.
Wszyscy są rozstawieni szeroko są dziury między formacjami i jest to naturalne bo właśnie mieliśmy atakować, a tu benc strata w samym środku i wtedy jest się ciężko zoorganizować do obrony, zwłaszcza kiedy leci Ci 4 rozpędzonych typów z piłką i mogą z nią zrobić wszystko.
Niestety,jesli mamy dyskutowac na takim poziomie,to moze lepiej nie ?

Pierwsza sprawa prosze screen ze straty Plewki:

Twoja teoria wg tego co napisales to :
idzie kontra z przewaga,a strata jest w strefie,za ktora sa tylko obroncy.

Teraz prosze wytlumacz mi to,bo ja widze cos innego. Widze 9 graczy Gornika na wlasnej polowie (10,bo jest jeszcze bramkarz) i co najmniej 5 pilkarzy Wisly za linia pilki. W koncowym etapie widzimy 6 pilkarzy Wisly i 4 Gornika.

Czekam na Twoje wyjasnienie. Do reszty odniose sie pozniej.

Ach,zapomnialem dodac,ze wg Ciebie strata ma miejsce w okolicach kola srodkowego...
Ostatnio edytowane przez wyar : 13.02.2019 o godz. 17:06.
You'll never know...
Odpowiedz cytując
guardian_angel
Member

Od: 05.2010

Stary 13.02.2019, 17:13
Proponuję trzymać się tego, że to był lepszy mecz w wykonaniu Wisły niż niejeden z jesieni w nieporównywalnie lepszym składzie.

Poprzeczka Drzazgi, setka Kolara, ta główka, którą Chudy wyjął sam nie wiem jak... działo się więcej niż w wygranym meczu ze Śląskiem 1:0... Przyjdzie za te 2-3 mecze świeżość, zaczną znów szybciej reagować - BO TO był jedyny problem tego meczu, nasze reakcje były tak 2-3x wolniejsze niż rywala, i będzie dobrze.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Stary 13.02.2019, 18:44
@Jagul, jeśli pytasz o ten sezon to takich informacji nie znajdziesz. Patryk Plewka zagrał może w 2 czy 3 kolejkach CLJ bo ciągle potrzebowała go pierwsza drużyna. Jak nie na boisku to do wypełnienia ławki. Więc nie dziwię się że nie naczytałes się o jego dokonaniach.
Poprzedni sezon (2017-18): 4 bramki (w CLJ) - żadnej z dystansu. Mam kopać jeszcze głębiej?

Jak już chcesz analizować tę sytuację to zacznij od samego początku, a nie wyciągasz screen samej straty. Największą głupotą Plewki jest to, że wdał się w drybling w momencie kiedy miał 6 partnerów przed linią piłki (nie wiem jak z Pietrzakiem, bo z kamery widać dopiero jak wraca) i za to należy mu się największa bura. To, że udało mu się przebiec z piłką jeszcze kilkanaście metrów nie ma już żadnego znaczenia. Ryzyko można podejmować ale nie w każdej sytuacji.

Mimo wszystko (żebyś mnie nie oskarżył, że jadę tylko młodego), to największe pretensje mam do Bashy, bo akurat on taką sytuację powinien przewidzieć i ewentualnie interweniować. Późniejszy jego spacer w polu karnym pozostawię bez komentarza.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 13.02.2019 o godz. 18:58.
Odpowiedz cytując
wyar
Senior Member

Stary 13.02.2019, 19:12
Ale czy ja twierdze, że ten chłopak nie ma atutów/umiejętności/potencjału
Chyba rozmijamy się w definicji zwrotu "bardzo dobry". Dla mnie jak piłkarz ma jakąś cechę bardzo dobrą to oczekuje, że pokazuje to regularnie. Plewka na ten moment pokazuje to o czym mówi skarabeus? Bo ja tego nie widzę. I nie rozmawiajmy już o tej CLJ, bo chwała mu za to co tam pokazał ale teraz gość występuje na poziomie ekstraklasy i do tego poziomu należy go zacząć przyrównywać. Bo inaczej za 5 lat Plewka będzie 24 letnim piłkarzem z "atutami", których nie widać. Nie jestem komentatorem Canal+ żeby kogoś chwalić za pomysł albo chęci.

Po jednym meczu/treningu to można co najwyżej ocenić potencjał, a nie realne umiejętności. Potem to trzeba jeszcze udowodnić na boisku, bo piłkarzy wożących się na nazwisku w ekstraklasie jest co nie miara, bo kiedyś każdemu jakiś mecz w końcu wyjdzie.

Osławiony Żurkowski w tym momencie regularnie uderza z dystansu i zdecydowanie pokazuje, że potrafi to robić na wyższym poziomie niż Plewka. Dlatego prędzej stwierdzę, że on to robi bardzo dobrze.

Generalnie ja tylko poprosiłem skarabeusa o to, żeby przedstawił jakiekolwiek argumenty, które popierają jego tezę, a Ty zachowujesz się jakbym zakładał front przeciwko Plewce . Jak widać wszyscy tutaj wszystko wiedzą na temat każdego juniora i tylko ja głupi raczyłem poprosić o jakieś argumenty .
Dobra,teraz jeszcze Ty. Okej.

Pierwsza sprawa - dyskutujesz sam ze soba i ze swoimi tezami. Nigdzie nie napisalem ze mam z Toba jakis problem,za to Ty oceniasz moje zachowanie - na jakiej podstawie - nie wiem. Tobie odpisalem tylko,ze mozna oceniac jakiegos pilkarza nawet widzac go w 1 meczu. I tyle. Reszcie tych ktorzy narzekali na gre mlodzienca opisalem jego atuty i potencjal.

Ty zas dalej brniesz w jakies dziwne twierdzenia,ze po 1 meczu mozna ocenic potencjal,a nie umiejetnosci. innymi slowy dla Ciebie facet jak Kuba wychodzi na trening,radzi sobie 1 na 1 z owczesnymi reprezentantami Polski,to wina potencjalu,a nie realne umiejetnosci ? really ?

Dokonujesz jakichs elaboratow i koreferatow na temat tego,ze ktos napisal,ze facet ma b. dobry strzal i dobry drybling. Chocby po tym meczu mozna stwierdzic,ze tak jest. Ale jest oczywiste,ze dodajemy tu : jak na 19-latka. Nikt go nie porownuje do uksztaltowanych zawodnikow,a jedynie do mlodych,dopiero co wchodzacych graczy. Reszte dopowiedziales sobie tylko Ty.

Patryk wystepow ma cale 7,w tym od deski do deski az...dwa (2). I srednia cale 45 minut. jak juz pisalem to rocznik 2000,a Szymon Zurkowski 1997. Inny typ gracza,inna budowa, i tak dalej. Chodzi jednak o to,ze pamietam PP z jesieni,widze go teraz i moim zdaniemPP zrobil spory skok jakosciowy. To wciaz nie jest gracz kluczowy,ale ma szanse.

Oczywiscie,inna sprawa,czy ja wykorzysta,ale przez niektorych (nie przez Ciebie) juz zostal spisany na straty,i w zamian proponuja...Wojtkowskiego.

Sorry,ale dla mnie Kamil ma podstawowe problemy z rozumieniem gry,i biega na boisku niczym podworkowy pilkarz. Patrze na niego - wg mnie postepow brak. Patrze na Plewke - wg mnie postepy widac.
Co poniektorzy sadza jednak,ze Plewka dostaje minuty za darmo,ot,bo sie Stolarczykowi nudzi.

Okej,mozna i tak.

Wiec na koniec - daruj sobie te zakladanie frontow i inne puste figury retoryczne. Nigdzie nikt nie pisze,ze zjechales Plewke,tylko piszemy,ze nie masz racji,twierdzac,ze nie mozna niczego ocenic po 1 meczu. Ty juz dodajesz sobie dalej - ze to trzeba potwierdzac (no,w ostatnim meczu Plewka strzalem w poprzeczke potwierdza to,czyz nie ?),i zadasz tychze potwierdzen od faceta ktory rozegral cale 3 mecze w Ekstraklasie... Daruj...

Takze nie stosuj zasady oblezonej twierdzy - wiem,ze napisales,ze trzeba poczekac,i ja za tym tez jestem. I tez nie wiem,czy Plewce sie uda - trzymam za niego kciuki,a chcialem napisac,ze odbior niektorych kibicow po meczu bywa zabawny,co udowadniam w innym miejscu.
Ostatnio edytowane przez wyar : 13.02.2019 o godz. 19:30.
You'll never know...
Odpowiedz cytując
wyar
Senior Member

Stary 13.02.2019, 19:18
Poprzedni sezon (2017-18): 4 bramki (w CLJ) - żadnej z dystansu. Mam kopać jeszcze głębiej?

Jak już chcesz analizować tę sytuację to zacznij od samego początku, a nie wyciągasz screen samej straty. Największą głupotą Plewki jest to, że wdał się w drybling w momencie kiedy miał 6 partnerów przed linią piłki (nie wiem jak z Pietrzakiem, bo z kamery widać dopiero jak wraca) i za to należy mu się największa bura. To, że udało mu się przebiec z piłką jeszcze kilkanaście metrów nie ma już żadnego znaczenia. Ryzyko można podejmować ale nie w każdej sytuacji.

Mimo wszystko (żebyś mnie nie oskarżył, że jadę tylko młodego), to największe pretensje mam do Bashy, bo akurat on taką sytuację powinien przewidzieć i ewentualnie interweniować. Późniejszy jego spacer w polu karnym pozostawię bez komentarza.
Zaczynasz mi grac na nerwach. jak nie umiesz czytac,to naprawde darujmy sobie,bo nie chce mi sie czytac Twoich wypocin. Screen nie jest zadna manipulacja - w tym wlasnie momencie Plewka traci pilke i polemizuje z teza,ze traci ja zostawiajac samych obroncow - oprocz nich jest jeszcze dwoch zawodnikow (Basha i drugiego numeru nie widze). Akcje wiec mozna (trzeba!) bylo przerwac znacznie wczesniej,a w kazdym razie bylo duzo czasu,by to zrobic. Takie rzeczy sa naturalne w pilce - tak,podejmujesz ryzyko nawet w srodku pola. Mam Ci pokazac JAKIKOLWIEK mecz pilki noznej ? Czy ogladales w ogole chociaz jeden ? I co to za twierdzenie,ze to,ze przebiegl z pilka jeszcze kilkanascie metrow nie ma znaczenia ? Chlopie,Ty cos piles ?
Ostatnio edytowane przez wyar : 13.02.2019 o godz. 19:26.
You'll never know...
Odpowiedz cytując
Gunner1906
Member

Stary 13.02.2019, 20:06

Twoja teoria wg tego co napisales to :
idzie kontra z przewaga,a strata jest w strefie,za ktora sa tylko obroncy.

Teraz prosze wytlumacz mi to,bo ja widze cos innego. Widze 9 graczy Gornika na wlasnej polowie (10,bo jest jeszcze bramkarz) i co najmniej 5 pilkarzy Wisly za linia pilki. W koncowym etapie widzimy 6 pilkarzy Wisly i 4 Gornika.

Czekam na Twoje wyjasnienie. Do reszty odniose sie pozniej.

Ach,zapomnialem dodac,ze wg Ciebie strata ma miejsce w okolicach kola srodkowego...
Hehehe ale wrzuciłes screena... Strata miała miejsce 10 metrów wcześniej to po pierwsze. Po drugie jak widać na tym zdjęciu większość zaboli jest już zwrócona w kierunku naszej bramki i jest w pełnym gazie i sekundę później po jednym podaniu idą 5 na 4. Co ty tu bronisz? Przecież Patryk zaczął drybling na naszej połowie wypuścił sobie piłkę za daleko w środkowej strefie i padła z tego bramka więc nie rozumiem co próbujesz tutaj udowodnić? Oczywiście można było zachować się lepiej agresywniej doskoczyc ale to nie jest takie proste kiedy o wszystkim decyduje ułamek sekundy a drużyna nie jest przygotowana na tak głupia stratę... Jeszcze gorsza była strata na samym początku drugiej połowy bo to było już przed naszym polem karnym i też powinno zakończyć się golem a kojarzę jeszcze co najmniej dwie w podobnie newralgicznym miejscu.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Banita

Stary 13.02.2019, 20:09
Jak to milo madrego poczytac
Ja nie mam tyle cierpliwosci co wyar do tlumaczenia oczywistosci.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Banita

Stary 13.02.2019, 20:10
Mysle, ze wyar probowal tutaj uwoodnic moja teze, ze druzyna formacjami slabo sie przemieszcza. Bo gdyby formacje potrafily reagowac odpowiednio to tej kontry by po prostu nie bylo.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Stary 13.02.2019, 20:15
Dobra,teraz jeszcze Ty. Okej.

Pierwsza sprawa - dyskutujesz sam ze soba i ze swoimi tezami. Nigdzie nie napisalem ze mam z Toba jakis problem,za to Ty oceniasz moje zachowanie - na jakiej podstawie - nie wiem. Tobie odpisalem tylko,ze mozna oceniac jakiegos pilkarza nawet widzac go w 1 meczu. I tyle. Reszcie tych ktorzy narzekali na gre mlodzienca opisalem jego atuty i potencjal.
Nie dyskutuje sam ze sobą tylko z jednym z użytkowników. To, że Ty się zabawiłeś w jego adwokata i na dodatek nie potrafiłeś pojąć o co mi chodziło nie jest moim problemem.

Ty zas dalej brniesz w jakies dziwne twierdzenia,ze po 1 meczu mozna ocenic potencjal,a nie umiejetnosci. innymi slowy dla Ciebie facet jak Kuba wychodzi na trening,radzi sobie 1 na 1 z owczesnymi reprezentantami Polski,to wina potencjalu,a nie realne umiejetnosci ? really ?
Rozumiem, że Twoim zdaniem wszyscy zawodnicy prezentują się tak samo w treningu jak i w meczach?
Słyszałeś kiedyś o presji i o tym, że żaden trening nie zastąpi prawdziwego meczu? Może poczytaj coś o psychologi sportu? Piłkarz może wiązać krawaty swoimi nogami na treningach ale w meczu może się obsrać i nic z tego nie będzie. Niestety Ty próbujesz mi wmówić, że trening i mecz to to samo (chyba w FIFIE). Dlatego mówiłem o potencjału. Umiejętności można mieć ogromne ale nieraz ktoś silniejszy mentalnie, a słabszy pod względem piłkarskim zrobi większą karierę.
Uczepiłeś się biednego Kuby i brniesz dalej w ten temat. Ok racja on nie pękł. Ale ile było talentów, którzy sobie nie poradzili? Kuzera potrafił grać w europejskich pucharach, Nawotczyński to samo. Czy oni zrobili jakieś gigantyczne kariery? Bo chyba umiejętności mieli większe od Plewki?

Dokonujesz jakichs elaboratow i koreferatow na temat tego,ze ktos napisal,ze facet ma b. dobry strzal i dobry drybling. Chocby po tym meczu mozna stwierdzic,ze tak jest. Ale jest oczywiste,ze dodajemy tu : jak na 19-latka. Nikt go nie porownuje do uksztaltowanych zawodnikow,a jedynie do mlodych,dopiero co wchodzacych graczy. Reszte dopowiedziales sobie tylko Ty.

Patryk wystepow ma cale 7,w tym od deski do deski az...dwa (2). I srednia cale 45 minut. jak juz pisalem to rocznik 2000,a Szymon Zurkowski 1997. Inny typ gracza,inna budowa, i tak dalej. Chodzi jednak o to,ze pamietam PP z jesieni,widze go teraz i moim zdaniemPP zrobil spory skok jakosciowy. To wciaz nie jest gracz kluczowy,ale ma szanse.

Oczywiscie,inna sprawa,czy ja wykorzysta,ale przez niektorych (nie przez Ciebie) juz zostal spisany na straty,i w zamian proponuja...Wojtkowskiego.
Gość, który stwierdził, że ma b. dobry strzał powiedział, że stwierdził to na podstawie jego gry CLJ. Dlatego zacząłem to analizować i nie znalazłem niczego co by utwierdziło mnie w przekonaniu, że ma on racje. Bo chyba na nieukształtowany junior na tle innych nieukształtowanych juniorów powinien takie umiejętności pokazywać? Próbujesz mi wmówić, że ten jego b. dobry strzał to jakaś tajna broń, którą używa raz do roku
Co Ty i ten drugi próbujecie mi wmówić? Plewka PODOBNO ma b. dobry strzał z dystansu. Sprawdziłem raporty z ekstraklasy (1 strzał). Ktoś odesłał mnie do danych z CLJ. Sprawdziłem dane z CLJ (4 bramki - żadnej z dystansu). Przejrzałem skróty z CLJ - nigdzie nie zauważyłem, żeby Plewka oddał dobry strzał z dystansu. TO GDZIE MAM JESZCZE SZUKAĆ?

Wiec na koniec - daruj sobie te zakladanie frontow i inne puste figury retoryczne. Nigdzie nikt nie pisze,ze zjechales Plewke,tylko piszemy,ze nie masz racji,twierdzac,ze nie mozna niczego ocenic po 1 meczu. Ty juz dodajesz sobie dalej - ze to trzeba potwierdzac (no,w ostatnim meczu Plewka strzalem w poprzeczke potwierdza to,czyz nie ?),i zadasz tychze potwierdzen od faceta ktory rozegral cale 3 mecze w Ekstraklasie... Daruj...

Takze nie stosuj zasady oblezonej twierdzy - wiem,ze napisales,ze trzeba poczekac,i ja za tym tez jestem. I tez nie wiem,czy Plewce sie uda - trzymam za niego kciuki,a chcialem napisac,ze odbior niektorych kibicow po meczu bywa zabawny,co udowadniam w innym miejscu.
Polecam posty użytkownika Karherop. Np. z dzisiaj 13:25:
"Pojazd na PP w tym temacie uważam że co najmniej niesprawiedliwy, ale i tak róbcie co uważacie na pewno tylko pomagacie tym drużynie i Patrykowi"
Zacytował w tym poście mnie, więc chyba odniósł się do mnie
Ostatnio edytowane przez Jagul : 13.02.2019 o godz. 20:25.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Stary 13.02.2019, 20:18
Zaczynasz mi grac na nerwach. jak nie umiesz czytac,to naprawde darujmy sobie,bo nie chce mi sie czytac Twoich wypocin. Screen nie jest zadna manipulacja - w tym wlasnie momencie Plewka traci pilke i polemizuje z teza,ze traci ja zostawiajac samych obroncow - oprocz nich jest jeszcze dwoch zawodnikow (Basha i drugiego numeru nie widze). Akcje wiec mozna (trzeba!) bylo przerwac znacznie wczesniej,a w kazdym razie bylo duzo czasu,by to zrobic. Takie rzeczy sa naturalne w pilce - tak,podejmujesz ryzyko nawet w srodku pola. Mam Ci pokazac JAKIKOLWIEK mecz pilki noznej ? Czy ogladales w ogole chociaz jeden ? I co to za twierdzenie,ze to,ze przebiegl z pilka jeszcze kilkanascie metrow nie ma znaczenia ? Chlopie,Ty cos piles ?
Nie musisz mi pokazywać żadnego meczu. Ryzyko podejmujesz zawsze tylko jak s.......isz to nie szukaj winy u innych. Plewka był inicjatorem sytuacji w której straciliśmy bramkę ale tego nie raczyłeś pokazać. Przedstawiłeś jedynie końcowy efekt jego akcji ale na jego podstawie można równie dobrze stwierdzić, że ktoś go wsadził na minę i on stracił piłkę nie przez swój błąd. Tego typu przedstawianie sytuacji to jawna MANIPULACJA.

TVN kiedyś pokazał urodziny Hitlera w środku lasu. Wszyscy uznali, że to prawda. Niestety nikt nie uwzględnił, że TVN sam zlecił to nagranie czyli nie pokazał szerszego kontekstu - co było taką samą manipulacją jaką Ty teraz serwujesz innym.

Mysle, ze wyar probowal tutaj uwoodnic moja teze, ze druzyna formacjami slabo sie przemieszcza. Bo gdyby formacje potrafily reagowac odpowiednio to tej kontry by po prostu nie bylo.
Gdyby nie strata młodego to kontry też by nie było. Gdyby Wisła nie dostała licencji też.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 13.02.2019 o godz. 20:29.
Odpowiedz cytując
wyar
Senior Member

Stary 13.02.2019, 20:29
Hehehe ale wrzuciłes screena... Strata miała miejsce 10 metrów wcześniej to po pierwsze. Po drugie jak widać na tym zdjęciu większość zaboli jest już zwrócona w kierunku naszej bramki i jest w pełnym gazie i sekundę później po jednym podaniu idą 5 na 4. Co ty tu bronisz? Przecież Patryk zaczął drybling na naszej połowie wypuścił sobie piłkę za daleko w środkowej strefie i padła z tego bramka więc nie rozumiem co próbujesz tutaj udowodnić? Oczywiście można było zachować się lepiej agresywniej doskoczyc ale to nie jest takie proste kiedy o wszystkim decyduje ułamek sekundy a drużyna nie jest przygotowana na tak głupia stratę... Jeszcze gorsza była strata na samym początku drugiej połowy bo to było już przed naszym polem karnym i też powinno zakończyć się golem a kojarzę jeszcze co najmniej dwie w podobnie newralgicznym miejscu.
He He He...

Nie,nie miala. Strata (przejecie pilki przez innego zawodnika) ma miejsce w tym momencie.To,ze wypuscil pilke za daleko to jasne,nie pisz oczywistosci. Czego tu bronie ? Ano tego,ze akcje mozna bylo przerwac wczesniej,po stracie pilki nastepuje podanie i miniecie jednego z zawodnikow,to jest pierwszy blad,bo takie miniecie MUSi zakonczyc sie faulem,i zolta kartka idzie wtedy na konto Plewki. Tego co pozniej sie dzialo nie musze tlumaczyc,bo tam co najmniej trzech pilkarzy popelnilo kolejne bledy. Wiec tej bramki mogloby spokojnie nie byc. Nikt nie broni strat niepotrzebnych,wynikajacych jednak z checi gry do przodu,niz podan np. w poprzek boiska. Nikt nie broni strat w ogole - pisze tylko,ze pilka nozna to gra zespolowa.

Natomiast mistrzem w bronieniu strat stales sie Ty,piszac,ze strata Wasilewskiego to przypadek,"bo tak mu sie przelalo po nodze". Gdyby nie zly wybor napastnika,to moglismy i powinni stracic bramke. Wybacz,ale tam bylo kilkanascie metrow i tylko bramkarz. Jesli uwazasz,ze to nie byla najgrozniejsza strata,to wybacz,ale to jakis zart. Jesli piszesz,ze nikt w tym miejscu,w ktorym Plewka stracil nie moze tracic pilek to znaczy,ze spisz na ogladanych przez siebie meczach. Owszem strata w tym miejscu moze(czesto jest) byc b. grozna,ale pokazalem Ci,ze od straty do bramki daleka droga,a obwinianie za bramke samego Plewki w tej akcji to zart.

He he.

I jeszcze jedno - ja nie twierdze,ze Plewka gral swietnie. Ja twierdze,ze jak na swoj wiek popelnial typowe bledy dla zawodnika srodka pola,ale pokazal takze sporo atutow. MOze wiec po nabraniu doswiadczenia i sily zrobic kolejny skok - dla mnie skok zrobil w stosunku do tego,co gral jesienia.Jebanie mlodego pilkarza i odsuwanie go od skladu jest szczytem idiotyzmu,zwlaszcza kiedy mowimy o srodku pola.

W dalszym ciagu jednak nie przedstawiles mi swojego spojrzenia na straty Wojtkowskiego,ktorego chcesz forowac w Wisle kosztem Plewki. Odnies je prosze do ilosci strat innych ofensywnych zawodnikow w Wisle
.
Jak to milo madrego poczytac
Ja nie mam tyle cierpliwosci co wyar do tlumaczenia oczywistosci.
Masz racje,wkrotce skoncze,bo mi tam u gory facet pisze o psychologii sportu
You'll never know...
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Stary 13.02.2019, 20:32
Masz racje,wkrotce skoncze,bo mi tam u gory facet pisze o psychologii sportu
Faktycznie zakończ albo przynajmniej nie wtrącaj się jak nie wiesz o czym mowa.
Przypominam tylko, że to Ty mnie wywołałeś do tablicy
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 13.02.2019, 20:37
To było 1.5 roku temu. Brożek 10 lat temu to hattricki strzelał.

Mówi Ci to coś?

Może w końcu wyjaśnisz o co właściwie zabiegasz w tej sytuacji?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów