The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
kowalkowskij
Member

Od: 05.2012

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.11.2019, 12:15
Wisła jest jedna. Trzeba uratować zarówno SA, jak i TS. Tu musi być synergia.
Tylko wspólnie można coś zbudować. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 20.11.2019, 12:15
South napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że dzisiejsze oświadczenie żydów uświadomi wszystkich naszych kibiców gdzie mamy wroga. Wszystkim nam powinno zależeć żeby SA jak najszybciej dogadała się z TSem.
Akurat na tym to chyba zależy wszystkim, tu sporów raczej nie ma
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Socios Wisła Kraków

Stary 20.11.2019, 12:19
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post

Nie, TS nie dążył do zarżnięcia SA, zarzynali ją zwykli złodzieje, którzy dostali się do władz najpierw TS (i też drenowali pieniądze), później SA. Broniłem ich swego, bardzo się myliłem - to jednak sprawia, że patrzę na ręce wszystkim na Wiśle jak nigdy dotąd.

Ps. nikt 4 ligi nie chce
Może odświeżę pamięć: Marzena, Damian, zawodnik który dostał wyrok wcześniej, to skąd się wzięli ?
Kto dopuścił resztę ziomeczków do drenażu ?
Dlatego piszę że dla mnie nie powinno być dialogu z TS to że zmienili twarze na rozkładówce nic nie znaczy, jeśli chcesz się dalej nabierać droga wolna.

Jeśli jest tak jak mówisz że wszystko co złe mamy za sobą obecne władze TS powinny zachować się właściwie.
socioswisla.pl
Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 20.11.2019, 12:20
South napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że dzisiejsze oświadczenie żydów uświadomi wszystkich naszych kibiców gdzie mamy wroga. Wszystkim nam powinno zależeć żeby SA jak najszybciej dogadała się z TSem.
Żeby nie nabijać wyświetleń parchom:

Cytat:
Kraków 20 listopada 2019

Zarząd MKS Cracovia SSA przedstawia odpowiedź na wywiad M. Białońskiego z Interii z T.
Jażdżyńskim, Przewodniczącym Rady Nadzorczej Wisła Kraków SA.
Przez wiele lat współistnienia w Krakowie Wisły i Cracovii, mimo często bardzo trudnych sytuacji,
osoby zarządzające oboma klubami konsekwentnie powstrzymywały się od komentowania wszelkich
poczynań drugiej strony, sportowych, zarządczych, kibicowskich i innych.
Ta bardzo dobra i ważna zasada została naruszona przez obecnego Przewodniczącego Rady
Nadzorczej TS Wisła SSA, pana Tomasza Jażdżyńskiego w wywiadzie
(...)
który ukazał się na Interii w poniedziałek 18 listopada 2019 roku.

A także przez redaktora Interii Michała Białońskiego, który kolejny raz opublikował nieprawdziwe
informacje o Cracovii bez zasięgnięcia informacji u przedstawicieli zarządu spółki.
W powyższym wywiadzie, w kontekście wspierania klubów przez Gminę Kraków Tomasz Jażdżyński
stwierdził między innymi:

Red. M. Białoński: Ten inny, wspierany klub to Cracovia?
T. Jażdżyński: - Dokładnie. Najbardziej jaskrawym ostatnio przykładem nierównego traktowania jest
kwestia przekazania miastu posiadanych band ledowych. Cracovia mogła w 2015 roku w ten sposób
spłacić dług wobec miasta bez przetargu, w przypadku Wisły, jak wynika z otrzymanego przez nas
pisma, okazało się to niemożliwe. Ale to tylko przykład najbardziej jaskrawy, choć niekoniecznie
najważniejszy. Najważniejsza jest kwestia wniesienia do MKS Cracovia SA gruntów, zgoda na
przejęcie nad nią kontroli bez żadnego przepływu finansowego w stronę miasta i jednoczesne
zrzeczenie się przez gminę prawa do dywidendy. Jest to de facto z ekonomicznego punktu widzenia
darowizna dla prywatnej już spółki. Darowizna, która przy zastosowaniu 5-procentowej stawki zwrotu
z nieruchomości powinna dawać milionowe kwoty rok w rok. O takim wsparciu Wisła Kraków SA
może tylko pomarzyć. I nic tu nie zmieniają ekonomicznie szczątkowe udziały miasta w Cracovii.
Pozbawione prawa do dywidendy akcje nie mają żadnego znaczenia i wartości. Jak pokazały nieudane
próby ich sprzedania nawet kolekcjonerskiej wartości dla kibiców Cracovii.
Powyższy fragment zawiera informacje nieprawdziwe, pomówienia i tym samym narusza dobre imię
MKS Cracovia SSA, Gminy Miejskiej Kraków oraz większościowego akcjonariusza Cracovii czyli firmy
Comarch SA.

Ta wypowiedź spowodowała, że jako zarząd Cracovii podjęliśmy decyzję o przygotowaniu niniejszego
dokumentu, w którym prostujemy nieprawdziwe informacje oraz podajemy fakty ilustrujące jak
zarządzane są oba kluby.

W odniesieniu do głównej tezy T. Jażdżyńskiego, że Miasto wspiera Cracovię, a nie wspiera Wisły, to
fakty są następujące:
- Stadion Wisły kosztował 640 mln zł, a stadion Cracovii 157 mln zł.
- Na 100-lecie istnienia TS Wisła dostało od Miasta tereny przy ul. Reymonta o powierzchni
ok 6,2 ha z wartością powyżej 100mln zł.
- Tereny przekazane przez Miasto do Cracovii SSA w momencie tworzenia spółki, a nastąpiło
to przed pojawieniem się Comarch jako akcjonariusza, według ostatnich wycen mają
wartość 50 milionów złotych.
- Bandy ledowe o których mówi T. Jażdżyński zostały zakupione na stadion Cracovii w
związku z Mistrzostwami Europy U21.
- T. Jażdżynski nie mówi o tym, że z drugiej strony w związku z meczem Polska - Litwa
w 2016 roku Miasto wymieniło murawę na stadionie Wisły.
Tylko powyższe fakty świadczą o tym, że Wisła dostała od Miasta ponad 500 milionów złotych więcej
niż Cracovia, co świadczy o tym jak dużym nadużyciem w stosunku do prawdy jest wypowiedź T.
Jażdżynskiego.

Trzeba zaznaczyć, że od lat Cracovia SSA terminowo spłaca wszelkie zobowiązania wobec Miasta
wynikające z użytkowania stadionu, co nie ma miejsca w przypadku Wisły.
Jeżeli chodzi o dywidendy to zmiany statutu spółki Cracovia Sportowa Spółka Akcyjna, zgodnie
z którymi zysk spółki jest wyłączony od podziału i ma być w całości przeznaczony na działalność
sportową i inwestycyjną, zostały uchwalone w 2004 roku na bazie obowiązującej wówczas ustawy
o kulturze fizycznej.

Gmina Miejska Kraków posiada znaczny, a nie szczątkowy, udział w kapitale zakładowym spółki – jest
to 33,64%. Dodatkowo Gmina posiada decydujący głos w sprawach dotyczących nieruchomości.
Różnice w sposobie zarządzania obu klubami.

Główna różnica w zarządzaniu polega na tym, że Comarch SA jako główny akcjonariusz i sponsor
trwale wnosi do Cracovii w różnych formach bardzo duże ilości pieniędzy. Od roku 2003 Comarch SA
wniósł do Cracovii łącznie ponad 150 milionów złotych. Przyczynia się w ten sposób do budowy
trwałej wartości klubu.

Natomiast od ponad 20 lat kolejni „włodarze” Wisły, w tym Bogusław Cupiał przez Telefonikę, nie
wnoszą do klubu pieniędzy, ale udzielają pożyczek. Odnosi się to także do obecnych „ratowników”
Wisły, T. Jażdżyńskiego, J. Królewskiego oraz J. Błaszczykowskiego. Oni nie dali tych pieniędzy
klubowi, oni je pożyczyli. Zabezpieczeniem ich zwrotu jest hipoteka umowna ustanowiona na
nieruchomości oraz użytkowaniu wieczystym gruntów przekazanych TS Wisła.
Skutkiem tych działań jest fakt, że na koniec roku 2018 spółka Wisła Kraków SA miała ujemne kapitały
własne (wartość spółki) w wysokości - 76 milionów złotych oraz 88 milionów złotych zobowiązań.
Finansowanie MKS Cracovia SSA przez Comarch.

W latach 2003 do 2019 Comarch objął nowe emisje akcji w Cracovii za około 37 mln zł (pieniądze te
trafiły do klubu).
W latach 2003 do 2019 Comarch zakupił od Cracovii usługi za około 117 mln zł netto (głównie usługi
marketingowe), te pieniądze zostały w spółce.
Czyli od 2003 Comarch włożył do klubu ponad 150 mln zł (kapitał i zakup usług).
Zadłużenie Wisły – brak transparentności.
1. Do lipca 2016 roku właścicielem 100% akcji Wisły Kraków SA była Tele-Fonika SA, finansowała
klub pożyczając mu pieniądze.
2. W sierpniu 2016 roku właścicielem 100% akcji Wisła Kraków SA zostało Towarzystwo
Sportowe Wisła i taki stan utrzymuje się do dzisiaj.
3. W latach 2013-2015 Wisła Kraków SA miała zadłużenie na poziomie 113-127 mln PLN.
W zależności od lat zadłużenie było przenoszone pomiędzy zobowiązaniami wobec jednostek
powiązanych i zobowiązaniami wobec pozostałych jednostek.
4. Na koniec roku 2016 w bilansie Wisły Kraków SA pojawia się zadłużenie od jednostek
powiązanych w wysokości prawie 48 mln PLN. W opisie sprawozdania finansowego jest
wyraźnie napisane, że są to zobowiązania wobec TS Wisła Kraków „przejęte w wyniku cesji
wierzytelności pomiędzy akcjonariuszami.”
5. Co ciekawe w bilansie Towarzystwa Wisła Kraków nie ma tak dużej kwoty należności, dlatego
nie do końca jasne są zasady na jakich dokonano tej cesji.
Stan obecny.
W ostatnim czasie osoby zarządzające Wisłą Kraków często wypowiadają się o zrównoważeniu
przychodów i kosztów. Oto jak to wygląda w zaudytowanych sprawozdaniach finansowych na koniec
roku 2018.

2018, w tys. Zł Cracovia Wisła
BILANS
Kapitał własny (wartość księgowa firmy) 29 407 -76 670
Zobowiązania 14 846 88 767
Suma bilansowa 44 254 12 098
RACHUNEK ZYSKÓW i STRAT
Przychody, w tym: 43 499 31 603
Przychody ze sprzedaży 29 674 26 532
Pozostałe przychody operacyjne 13 825 5 071
Wynik netto 5 436 -7 478

Jak widać, na koniec roku 2018 Wisła miała ujemną wartość księgową, kolosalne zadłużenie
i generowała duże straty.
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 20.11.2019 o godz. 12:23.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 20.11.2019, 12:25
Dive Pirate napisał(a):Wyświetl post
Może odświeżę pamięć: Marzena, Damian, zawodnik który dostał wyrok wcześniej, to skąd się wzięli ?
Kto dopuścił resztę ziomeczków do drenażu ?
Dlatego piszę że dla mnie nie powinno być dialogu z TS to że zmienili twarze na rozkładówce nic nie znaczy, jeśli chcesz się dalej nabierać droga wolna.

Jeśli jest tak jak mówisz że wszystko co złe mamy za sobą obecne władze TS powinny zachować się właściwie.
Przecież dokładnie o tym napisałem, o tych ludziach... Tyle tylko, że Ty chyba myślisz, że w TS dalej siedzi Damian i Marzena.

Powinny się zachować właściwie czyli jak wg Ciebie? Oddać wszystko co przynosi dochody i umrzeć z głodu?
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Socios Wisła Kraków

Stary 20.11.2019, 12:38
Mają inne sekcje plus obiekty, jak się ograną spokojnie zarobią, ale jak chcą dalej ssać z SA mówię NIE !
Już wyssali nam piłkę poniżej poziomu dna.
Powód: dno
Ostatnio edytowane przez Dive Pirate : 20.11.2019 o godz. 12:39.
socioswisla.pl
Odpowiedz cytując
tiXR
Member

Stary 20.11.2019, 12:40
W tym oświadczeniu napisali tak jakby stadion Wisły należał do klubu, a wymiana murawy to był prezent od miasta...
Do tego wrzucają TS i SA do jednego worka. Prawda w oczy kole...
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez tiXR : 20.11.2019 o godz. 12:43.
Odpowiedz cytując
Dzinus
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2003

Stary 20.11.2019, 12:44
Mają inne sekcje plus obiekty, jak się ograną spokojnie zarobią, ale jak chcą dalej ssać z SA mówię NIE !
Już wyssali nam piłkę poniżej poziomu dna.
W jakis sposob "ssa" z SA w tej konkretnej sytuacji? Budujac samemu od zera Akademie bo Cupial olal temat? Bo nie do konca rozumiem ta czesc wypowiedzi.
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 20.11.2019, 12:49
Wróci Misiek założy drugą siłownie, drzwiami i oknami zaczną walić studenci i babcie z dziećmi jak za dawnych dobrych czasów i znów Budżet TSu się zbilansuje...tym razem bez SA.
AH:"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość.... "
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Socios Wisła Kraków

Stary 20.11.2019, 12:49
Dzinus napisał(a):Wyświetl post
W jakis sposob "ssa" z SA w tej konkretnej sytuacji? Budujac samemu od zera Akademie bo Cupial olal temat? Bo nie do konca rozumiem ta czesc wypowiedzi.
Proponuję wrócić do roku ubiegłego, wiem że pamięć ludzka bywa zawodna, sam mam z tym problemy.
Apropo dobrego wujka BC to był dojony na prawo i lewo pewnie dlatego doszedł do ściany i powiedział dość, więc jemu naprawdę bym odpuścił.
socioswisla.pl
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 20.11.2019, 12:52
żydowski klub sportowy napisał(a):Wyświetl post
Natomiast od ponad 20 lat kolejni „włodarze” Wisły, w tym Bogusław Cupiał przez Telefonikę, nie
wnoszą do klubu pieniędzy, ale udzielają pożyczek.

to jest prawda i clue problemu
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 20.11.2019, 12:55
Szybko zapominają co poniektórzy... Dalej brońcie TSu tak jak Marzeny S.i spółki.
Historia zatoczyła kolejne koło...
Odpowiedz cytując
Dzinus
Socios Wisła Kraków

Stary 20.11.2019, 13:02
Proponuję wrócić do roku ubiegłego, wiem że pamięć ludzka bywa zawodna, sam mam z tym problemy.
Apropo dobrego wujka BC to był dojony na prawo i lewo pewnie dlatego doszedł do ściany i powiedział dość, więc jemu naprawdę bym odpuścił.
Bylbym wdzieczny jakbys darowal sobie takie przycinki szczegolnie ze nie maja w ogole poparcia w rzeczywistosci. Wyrazniem pytam w jakis sposob TS w te chwili "ssie" z SA a nie co dzialo sie rok temu.

Zapewniem Was ze nikt nie zapomnial co sie dzialo i tez jednoczesnie nikt nie broni ludzi ktorzy do tego doprowadzili. Ale tutaj jest zupelne zamotanie z poplataniem tematow.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Ale ile będziesz wracał do lat minionych? Trzeba o tym pamiętać, ale nie ciągle tym żyć. Całą Wisłę trzeba ratować, TS to jej wielka część, nie można pozwolić by przez kilku złodziei upadło 113 lat historii. W TS też zachodzą zmiany, są nowi ludzie, ile to można pisać? Jest Wisłocki i inni członkowie zarządu. Daj im szansę, patrz na ręce, ale nie skreślaj od razu, bo chcą wyprowadzić TS na prostą, tak samo jak trio SA. Trzeba im pomóc i kibicować by się obu podmiotom udało przetrwać ciężkie chwile.

Levis88 napisał(a):Wyświetl post
Szybko zapominają co poniektórzy... Dalej brońcie TSu tak jak Marzeny S.i spółki.
Historia zatoczyła kolejne koło...
Właśnie nie zapominamy, próbujemy działać, by też w TS wszystko postawić na nogi, bo to jest Wisła. Historia żadnego koła nie zatoczyła.
Odpowiedz cytując
Armin
Member

Od: 07.2011

Czekamy teraz na oświadczenie TF.
Ostatnio edytowane przez Armin : 20.11.2019 o godz. 13:06.
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Stary 20.11.2019, 13:06
@serek
To samo pisałeś przy Marzenie. Dajmy im szansę; to nasi ludzie; wiślacy z krwi i kości; na wyjazdy jeździli bla bla bla
I koło się zamyka.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 20.11.2019, 13:12
Levis88 napisał(a):Wyświetl post
@serek
To samo pisałeś przy Marzenie. Dajmy im szansę; to nasi ludzie; wiślacy z krwi i kości; na wyjazdy jeździli bla bla bla
I koło się zamyka.
Tak, to samo pisałem, nigdy tego nie ukrywałem - może dlatego, że dałem się nabrać obserwuję teraz wszystko dokładniej? Mam też dużo większe możliwości, by sprawdzać co i jak.

Banda złodziei trafiła swego czasu do TSu, nie przekreślaj całego klubu tylko dlatego, że kilku ludzi okazało się zwykłymi ...

ps. o wyjazdach nie pisałem, bo akurat o Dukacie miałem zdanie wyrobione od samego początku
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 20.11.2019 o godz. 13:15.
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Socios Wisła Kraków

Stary 20.11.2019, 13:16
Ale ile będziesz wracał do lat minionych? .
Lat ? Hmm nawet rok nie minął, więc sorry ale ja w dobre intencje TS nie wierzę :]
Wystarczająco się przedstawili na przestrzeni nie jednego ale kilku lat.

Chcecie różowych okularów wasz wybór, odnoszę się tutaj również do kolegi z postów wcześniej, ja tego nie kupuję i nie interesują mnie pozostałe sekcje TS, jak sobie dadzą radę bo gdyby były dobrze zarządzane to z obiektami którymi dysponują plus kasą z budżetówki daliby sobie radę na luziku.
socioswisla.pl
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Stary 20.11.2019, 13:20
Zaraz będziesz złym Wiślakiem bo nie interesuje Cię los sekcji pływania i judo w TS.
Chodzi tylko i wyłącznie o hajs. Ciekawe gdzie byli w zeszłym roku? Ktoś posprzątał za nich, sprawa ucichła więc teraz dalej chcą doić pod szyldem 113lat tradycji wielkiego TSu.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 20.11.2019, 13:24
Lat ? Hmm nawet rok nie minął, więc sorry ale ja w dobre intencje TS nie wierzę :]
Wystarczająco się przedstawili na przestrzeni nie jednego ale kilku lat.

Chcecie różowych okularów wasz wybór, odnoszę się tutaj również do kolegi z postów wcześniej, ja tego nie kupuję i nie interesują mnie pozostałe sekcje TS, jak sobie dadzą radę bo gdyby były dobrze zarządzane to z obiektami którymi dysponują plus kasą z budżetówki daliby sobie radę na luziku.
No to nie wierz, nie moja sprawa.

Obiekty to ruina, z budżetu dostają niewielkie pieniądze. Zdobyte przykładowo przez TS środki na budowę nowej hali miasto przeznaczyło na budowę hali w Czyżynach. Dali sobie radę tworząc akademię, którą teraz mają oddać (i pewnie oddadzą). Dają sobie radę sprzedając pamiątki, których teraz mają nie sprzedawać. Jak ten nowy zarząd ma pokazać, że idzie ku lepszemu, skoro chciałbyś im na sam początek wszystko zabrać? Wiesz co jest najlepsze? Że Wisłocki zawsze pomagał jak mógł Socios - jak był w SA i jak był w TS, mimo że większość naszych składek idzie na SA. Nikt od nas nigdy nie chciał pieniędzy, za wynajem hali czy to na koncert czy na walne zgromadzenie, sekcja kosza przekazywała nam swoje koszulki, które szły na aukcje wspierające piłkę. Turniej Wisła dla Klubów odbył się tylko dzięki pomocy TS mimo, że zbierane przez te małe kluby pieniądze szły do SA...
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 20.11.2019, 13:24
Dla przypomnienia - http://historiawisly.pl/wiki/index.p...em_Towarzystwa

Ta patologiczna osoba dostała 69 głosów na 73 możliwe. Rozumiem, że tych ludzi(formalnie i nieformalnie) nie ma już w TSie ? W dodatku Sarapata to nie osoba przypadkowa, bo działała w TSie...
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Socios Wisła Kraków

Stary 20.11.2019, 13:25
Jakoś sobie z tym poradzę.
Dokładnie o to chodzi, o hajsy i posadki a SA do dojenia kasy to już było wieloletnie źródełko od czasów BC.
Finalnie niestety doszliśmy do momentu że nie ma co jeść i wchodzimy w kanibalizm.
socioswisla.pl
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 20.11.2019, 13:32
Dobra, to nie ma sensu - chodzi o hajs i posadki. Mam nadzieję, że chociaż zerkniesz jaki hajs wiąże się z posadką w TS Pozdro!
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Socios Wisła Kraków

Stary 20.11.2019, 13:42
No to nie wierz, nie moja sprawa.

Obiekty to ruina, z budżetu dostają niewielkie pieniądze. Zdobyte przykładowo przez TS środki na budowę nowej hali miasto przeznaczyło na budowę hali w Czyżynach. Dali sobie radę tworząc akademię, którą teraz mają oddać (i pewnie oddadzą). Dają sobie radę sprzedając pamiątki, których teraz mają nie sprzedawać. .
Kto administruje obiektami ? O czym to świadczy ? Wszystko zostało zajechane na przestrzeni 20 lat.

Co do pamiątek czy ja odmawiam TS sprzedaży pamiątek ? Niech sprzedają co chcą ale nie pamiątki SA bo to jest konflikt interesów ewidentnie, jak chcesz to ogarnąć ? Zawsze z tym będzie problem.

Jak się mówi A trzeba powiedzieć B - Panowie bierzecie piłkę z całym dobrodziejstwem, dziadostwem i trupami w szafach.
Ja tak to widzę i tak to musi być załatwione jeśli SA ma nadal funkcjonować nie może być zakładnikiem TS w taki układ nikt rozsądny nie wejdzie.

Co do krytyki TS to stowarzyszenie dopuściło do tego co dopuściło i teraz nie ma zmiłuj, imo, pół roku czy rok nie zatrze "złych wrażeń"
Rozumiem że mamy nową odsłonę, nowe twarze ale po owocach ich poznacie. IMO potrzeba więcej niż rok czasu aby ludzie ponownie zaufali TS.
socioswisla.pl
Odpowiedz cytując
Dzinus
Socios Wisła Kraków

Stary 20.11.2019, 13:43
Jakoś sobie z tym poradzę.
Dokładnie o to chodzi, o hajsy i posadki a SA do dojenia kasy to już było wieloletnie źródełko od czasów BC.
Finalnie niestety doszliśmy do momentu że nie ma co jeść i wchodzimy w kanibalizm.
Czyli jak rozumiem wedlug Ciebie jedynym rozwiazaniem sytuacji jest to zeby TS sie polozyl, zwinal w kulke i umarl z glodu? Bo tak nakazuje przyzwoitosc? I pal szesc ilu to Wislakow z innych sekcji posle na ulice i pozbawi szans na sport? Masz racje ze TS ma duzo na sumieniu i jesli ma sie zrehabilotowac to czekaja ich lata ciezkiej pracy ale jak rozumiem wedlug Ciebie jedyna opcja rehabilitacji jest "pasc z glodu" uzywajac Twojej metafory? Piszesz ze powinni sobie dawac rade bez pilki i moze i masz racje ale zeby do tego doprowadzic to musza dotrwac do momentu kiedy taki rozbrat mialby sens a oni przeciez tez buduja na tym co zastali w TSie po poprzednikach i to trwa. Ale nie. Smierc callego TSu i dziesiatek sekcji, setek sportowcow,i dla zwyklej przyzwoitosci i za grzechy poprzednikow i dlatego ze Ciebie "obchodzi tylko pilka". Brzmi sensownie...

Rozumiem że mamy nową odsłonę, nowe twarze ale po owocach ich poznacie. IMO potrzeba więcej niż rok czasu aby ludzie ponownie zaufali TS.
Ja tez TSowi nie ufam, szczerze. Ale sam piszesz ze rok to za malo zeby ludzie zaufali ale ten kij ma dwa konce i to tez za malo zeby ich skreslac albo mowic ze chodzi im "tylko o kasiore i posady"
Ostatnio edytowane przez Dzinus : 20.11.2019 o godz. 13:45.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 20.11.2019, 13:43
To może zwyczajnie poczekaj co odpowie TS, chociaż tyle?
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Socios Wisła Kraków

Stary 20.11.2019, 13:45
A kto doprowadził do tego że pozostałe sekcje są deficytowe ? Czy to wina SA ?

Czekam już niemal trzeci dzień na tą odpowiedź.
Powód: odp
Ostatnio edytowane przez Dive Pirate : 20.11.2019 o godz. 13:46.
socioswisla.pl
Odpowiedz cytując
Dzinus
Socios Wisła Kraków

Stary 20.11.2019, 13:47
A kto doprowadził do tego że pozostałe sekcje są deficytowe ? Czy to wina SA ?
A kto doprowadzil do tego ze SA wyglada jak wyglada? Trio z SA oceniasz tylko po dzialaniach od przejecia ale TS za 20 lat?

I odpowiadajac na pytanie - nie, nie tylko TS doprowadzil SA do ruiny. Zrobil to tez cupial i "ostatnie 20 lat". Nie tylko Miski i spolka niezaleznie od tego ze ich dzialania byly najbardziej ochydne.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 20.11.2019, 13:58
Gdyby nie Cupiał... a zresztą co tu opowiadać. Jak ktoś nie zna jego wpływu i dokonań to niech lepiej wypierdala z tego forum. Facetowi dozgonny szacunek(za sukcesy i za to, że istniejemy, bo wiele klubów nie miało tego szczęścia...). W dodatku po wydarzeniach z TSem, Sarapatą i Sharksami to naprawdę... Facet musiał przez lata obracać się w środowisku bandytów(zorganizowana grupa przestępcza + ich przybudówki z SKWK na czele). Szok, że tyle czasu wytrzymał.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 20.11.2019, 14:02
Podsumowując - liczę, że Tomasz Jażdżyński i spółka oraz Rafał Wisłocki i spółka spotkają się gdzieś w połowie drogi, znajdą rozwiązania, które pozwolą na rozwój całej Wisły.

Bo to, że "trio" robi dobrą robotę w SA jest bezsprzeczne (wynik sportowy to inna bajka), a mam nadzieję, że i zarządzający TSem też będą potrafili się swoimi działaniami w najbliższym czasie obronić i zyskać trochę Waszego zaufania.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów