The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

-->
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
TRZEBINIAnin
Senior Member

Od: 09.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.11.2011, 18:54
Nie szukajcie dalej trenera, moze uda sie utrzymać w ekstraklasie z tym trenerem i składem,
zgrybus
Senior Member

Od: 04.2011

Stary 20.11.2011, 18:56
TRZEBINIAnin napisał(a):Wyświetl post
Nie szukajcie dalej trenera, moze uda sie utrzymać w ekstraklasie z tym trenerem i składem,
nie przesadzajmy
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
wwf
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 20.11.2011, 19:14
Jak napisałem kiedyś w tym temacie że wszystkie transfery poza Meliksonem to niewypały to mnie tutaj chcieli pobić. Dziś widać jak na dłoni że Valkx sciągał słabych piłkarzy a Maaskant to był pseudo trener.

Na dzień dzisiejszy ja na miejscu Cupiała wywaliłbym Basałaja i Valkxa bo kolesie naściągali za wielką kasę szrotu o umiejętnościach 2 ligowych.
A z polską piłką rzeczywiście jest źle. Mecz Legii z Szachtarem Donieck to była katastrofa. Teraz oglądam Szachtara w Lidze Mistrzów i to też jest katastrofa. To daje odpowiedź, jak daleko wam do poziomu Interu Mediolan czy Bayernu. Ta odległość bardzo mnie martwi -- Leo Beenhakker
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 20.11.2011, 19:31
wwf napisał(a):Wyświetl post
Jak napisałem kiedyś w tym temacie że wszystkie transfery poza Meliksonem to niewypały to mnie tutaj chcieli pobić. Dziś widać jak na dłoni że Valkx sciągał słabych piłkarzy a Maaskant to był pseudo trener.

Na dzień dzisiejszy ja na miejscu Cupiała wywaliłbym Basałaja i Valkxa bo kolesie naściągali za wielką kasę szrotu o umiejętnościach 2 ligowych.
Biton to też nie wypał?
Piggy oddaj hajs
qchar90
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 20.11.2011, 19:37
wwf
ty chyba jestes glupi
tak lepiej zaufajmy Kapce, on potrafi sciagnac swietnych zawodnikow i trenerow
to ten czlowiek sciagnal Milana Jovanica,Bunoze
stal za zatrudniem bodajze Okuki i Liczki
Kapka pewnie juz kopie dolki pod Basalajem i Stanem

Stan mial dobre transfery
przed walka o LM, mial liste zrobiona, mial kase dostac na dobrych zawodnikow, ale wygral wariant oszczedniosciowy
dlatego gra lamey,diaz itp
oni na liscie byli na 3 czy 4 miejscu

Martinus
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 20.11.2011, 20:24

Całe szczęście, że Ty dysponując takimi budżetem ściągnąłbyś lepszych graczy - jesteś moim kandydatem nr 1 na trenera, dyrektora sportowego i prezesa w jedym - oczywiście w FM...
Eppur si muove!
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 20.11.2011, 20:31
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Biton to też nie wypał?
Chyba właśnie wychodzi pomału szydlo z worka...

Biton gra coraz gorzej, a jego przegląd sytuacji na boisku pozbawia nas szans na zdobycie gola.
Plusem jest to ze cena bedzie oscylowac w granicach 600 tyś.

Biton i Iliev musza sie zakładać kto w meczu strzeli bramę. Trudno racjonalnie wytłumaczyć obustronna slepote.
Chrisman
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 20.11.2011, 20:58
tomasza hajte na dyr sportowego
19sebawro06
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 20.11.2011, 21:59
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
wwf
ty chyba jestes glupi
tak lepiej zaufajmy Kapce, on potrafi sciagnac swietnych zawodnikow i trenerow
to ten czlowiek sciagnal Milana Jovanica,Bunoze
stal za zatrudniem bodajze Okuki i Liczki
Kapka pewnie juz kopie dolki pod Basalajem i Stanem

Stan mial dobre transfery
przed walka o LM, mial liste zrobiona, mial kase dostac na dobrych zawodnikow, ale wygral wariant oszczedniosciowy
dlatego gra lamey,diaz itp
oni na liscie byli na 3 czy 4 miejscu
ja myślę że byli gdzieś na 8-10 miejscu albo w ogóle nie byli brani po uwage ale trzeba było brać za free
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY

PRZEMYŚL
allon
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 21.11.2011, 21:33
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Chyba właśnie wychodzi pomału szydlo z worka...

Biton gra coraz gorzej, a jego przegląd sytuacji na boisku pozbawia nas szans na zdobycie gola.
Plusem jest to ze cena bedzie oscylowac w granicach 600 tyś.

Biton i Iliev musza sie zakładać kto w meczu strzeli bramę. Trudno racjonalnie wytłumaczyć obustronna slepote.

Dyrektor sportowy odpowiada za transfery/przedłużenia kontraktów itp a trener pierwszego zespołu za formę zawodników ich ustawienie i wykorzystanie w zespole. Jak nie widzisz ,że to są 2 oddzielne byty tzn. ,że nie znasz się zbytnio na piłce nawet w wydaniu II ligowym. A napastnicy żyją z piłek od pomocników(podstawy piłki nożnej)
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 22.11.2011, 02:02
allon napisał(a):Wyświetl post
Dyrektor sportowy odpowiada za transfery/przedłużenia kontraktów itp a trener pierwszego zespołu za formę zawodników ich ustawienie i wykorzystanie w zespole. Jak nie widzisz ,że to są 2 oddzielne byty tzn. ,że nie znasz się zbytnio na piłce nawet w wydaniu II ligowym. A napastnicy żyją z piłek od pomocników(podstawy piłki nożnej)
Cieżko mi zrozumiec o co ci chodzi!
Zacytowałeś mnie następnie cos nabazgrałeś nie na temat.
Muszę troszeczke zachwiać twoją filozofie futbolu. Napastnik żył z piłek od pomocnikow za Piechniczka i moze tak jest w 2 lidze, gdzie formacje grają w strefie.
Nowoczesny futbol polega na grze zespołowej, z wymianą pozycji na boisku. Nie wazne kto strzela, liczy sie to co w sieci. Pamietasz R.Carlosa? moze bliżej, Zieńczuk, Marcelo, cos ci to mówi?

A podstawą piłki nożnej są 2 bramki i piłka

A wracając do tematu to Stan planuje 1 zakup w okienku. Ciekawe jaka to pozycja wymaga takich wzmocnień?
Nie zdziwię sie jak bedzie to bramkarz...
Ostatnio edytowane przez Dariook : 22.11.2011 o godz. 02:09.
jerry.lii.lewis
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 22.11.2011, 10:26
moze bliżej, Zieńczuk, Marcelo, cos ci to mówi?

.
Wtedy, jak pamiętam mówiło to głównie o beznadziejnej niemocy napastników
Taka formacja nadal istnieje i to nie ze względów jedynie historycznych czy sentymentalnych. Jeżeli obrońca strzelał u nas najwięcej bramek to znaczyło, że bramki zdobywaliśmy ze stałych fragmentów głównie (wtedy stoper podchodził wysoko) a nie z gry, kiedy stoperzy są raczej z tyłu, a strzelania goli oczekuje się raczej od napastników
lazy
Senior Member

Od: 10.2003

Stary 22.11.2011, 12:21

Za taką krótkowzroczność i dziury w pamięci należałoby wysyłać na "ba(na)nową" rehabilitację.

A przepraszam..., przecież to demagogia.
c.d.n.
milosz
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 22.11.2011, 12:31
Taa wywalmy Stana i ostatni gasi światło., na dziś S. Valckx to najmocniejszy punkt w Wiśle.
borys
Banita

Od: 07.2010

Stary 22.11.2011, 12:45
Na tyle mocny na ile pozwalaja warunki. Wiec tak jak ze wszystkim innym.
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 22.11.2011, 14:58
A mnie zastanawia natomiast skutek zakończenia współpracy z RM.

Mianowicie, skoro Maaskant pobiera miesięcznie zarobki wynikające z kontraktu to znaczy ze kontrakt jest wciaz ważny?

Bo można przeczytać ze często pojawia sie na R22. Ze dalej mieszka w Krakowie.

Jesli kontrakt nie został rozwiązany to RM jest pracownikiem Wisły . Czyli będzie u nas pracowal do momentu zmiany pracodawcy lub końca kotraktu.

Wiem ze to raczej niemożliwe ale Czy SV by mógł rozwiązać kontrakt z Rm Jesli by sie nie pojawił na R22?
Niby zaniechanie obowiązków itp?
borys
Banita

Od: 07.2010

Stary 22.11.2011, 15:27
Stosunek pracy rozwiazano zapewne z zachowaniem okresu wypowiedzenia(Czerwiec), bez koniecznosci swiadczenia pracy(czyli ze jest pracownikiem a pracowac nie musi).
arti
Guest

Stary 22.11.2011, 19:14
A mnie zastanawia natomiast skutek zakończenia współpracy z RM.

Mianowicie, skoro Maaskant pobiera miesięcznie zarobki wynikające z kontraktu to znaczy ze kontrakt jest wciaz ważny?

Bo można przeczytać ze często pojawia sie na R22. Ze dalej mieszka w Krakowie.

Jesli kontrakt nie został rozwiązany to RM jest pracownikiem Wisły . Czyli będzie u nas pracowal do momentu zmiany pracodawcy lub końca kotraktu.

Wiem ze to raczej niemożliwe ale Czy SV by mógł rozwiązać kontrakt z Rm Jesli by sie nie pojawił na R22?
Niby zaniechanie obowiązków itp?
Ile Ty masz lat i gdzie żyjesz?
Wywalono Maaskanta, ale ponieważ kontrakt jest do 06.2012, a RM nie wyleciał dyscyplinarnie to trzeba Mu płacić kasę do końca umowy. Chyba, że miłosiernie powie, że jej nie chce od Wisły Po to się podpisuje umowy żeby ich przestrzegać - w obie strony.
przem
Senior Member

Od: 11.2010

Stary 22.11.2011, 19:25
Ale przecież już była afera z Kasperczakiem, który został "odsunięty" czy jakoś tak. Może RM jest w takim trenerskim klubie kokosa .
Dariook
Socios Wisła Kraków

Stary 22.11.2011, 19:39
arti napisał(a):Wyświetl post
Ile Ty masz lat i gdzie żyjesz?
Wywalono Maaskanta, ale ponieważ kontrakt jest do 06.2012, a RM nie wyleciał dyscyplinarnie to trzeba Mu płacić kasę do końca umowy. Chyba, że miłosiernie powie, że jej nie chce od Wisły Po to się podpisuje umowy żeby ich przestrzegać - w obie strony.
Wiesz ze dzwony biją , ale nie wiesz w jakim kościele...

Jak byś czytał ze zrozumieniem to byś wiedział o co pytam. Po co się produkujesz?
kolega Borys fachowo mi to wyjaśnił:

Cytat:
Stosunek pracy rozwiazano zapewne z zachowaniem okresu wypowiedzenia(Czerwiec), bez koniecznosci swiadczenia pracy(czyli ze jest pracownikiem a pracowac nie musi).
Ciekawostką był apel odnośnie pieniędzy na łamch gazety.
A z resztą nie wiemy w jaki sposób się klub zabezpiecza na wypadek słabych wyników trenera.

Co by nie mówić Wisła mogła coś takiego mieć. A Maaskant musi codziennie do roboty na rano śmigać

przem napisał(a):Wyświetl post
Ale przecież już była afera z Kasperczakiem, który został "odsunięty" czy jakoś tak. Może RM jest w takim trenerskim klubie kokosa .
Haha , dokładnie. Chodzi RM codziennie do klubu, na treningi, na konferencje. Moze odsuneli go od prowadzenia druzyny a teraz zajmuje sie pielęgnacją trawy...
Ostatnio edytowane przez Dariook : 22.11.2011 o godz. 19:45.
ooona
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 22.11.2011, 19:50
Z tego co słyszałam RM został zwolniony z obowiązku świadczenia pracy pozostając formalnie pracownikiem Wisły. Tak więc płacimy mu do czerwca a on nie musi dla nas nic robić. Nie może też podjąć pracy gdzie indziej bo straci prawo do wynagrodzenia od nas. W Krakowie pozostaje przynajmniej do Świąt. W klubie bywa często, a nawet bardzo często. Wisła liczy na to, że od stycznia znajdzie sobie jakieś zajęcie, odpadła by wtedy konieczność wypłacania mu pensji. To właśnie jego uposażenie blokuje zatrudnienie nowego trenera. Nie ma na niego kasy.
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 22.11.2011, 20:27
ooona napisał(a):Wyświetl post
Z tego co słyszałam RM został zwolniony z obowiązku świadczenia pracy pozostając formalnie pracownikiem Wisły. Tak więc płacimy mu do czerwca a on nie musi dla nas nic robić. Nie może też podjąć pracy gdzie indziej bo straci prawo do wynagrodzenia od nas. W Krakowie pozostaje przynajmniej do Świąt. W klubie bywa często, a nawet bardzo często. Wisła liczy na to, że od stycznia znajdzie sobie jakieś zajęcie, odpadła by wtedy konieczność wypłacania mu pensji. To właśnie jego uposażenie blokuje zatrudnienie nowego trenera. Nie ma na niego kasy.
Niech go na speca od PR zatrudnią
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

bloodraven
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 22.11.2011, 21:15
Ciekawostką był apel odnośnie pieniędzy na łamch gazety.
A z resztą nie wiemy w jaki sposób się klub zabezpiecza na wypadek słabych wyników trenera.
Co by nie mówić Wisła mogła coś takiego mieć. A Maaskant musi codziennie do roboty na rano śmigać
Sam sobie odpowiedziałeś na durnie postawione pytanie. Wszystko zależy od konstrukcji umowy o pracę dla trenera profesjonalnego, czyli tzw. kontraktu. Jeśli przewidywał wykonywanie pracy tylko w charakterze trenera I zespołu to Maaskant nigdzie nie musi chodzić będąc oficjalnie usuniętym z pełnienia tej funkcji.

Haha , dokładnie. Chodzi RM codziennie do klubu, na treningi, na konferencje. Moze odsuneli go od prowadzenia druzyny a teraz zajmuje sie pielęgnacją trawy...
Pierwsze zdanie wskazuje, że musisz spakować się na przyrodę, bo jutro pani pyta... Co do Heńka sprawa dotyczyła podjęcia przez niego pracy w innym podmiocie, gdy był oficjalnie związany z nami kontraktem, uprzednio nie rozwiązując go. Potem chciał za ten okres pieniądze od Wisły.
Ad rem- jak już wyżej zaznaczyłem nie wiemy nic o konstrukcji umowy, więc wszelkie dywagacje są o tzw. dupie Maryny.

Ceterum censeo Amicem esse delendam.

vilgefortis
Member

Od: 05.2005

Stary 23.11.2011, 02:04
Dostosowując się do poziomu wybranych wypowiedzi stwierdzam - dyrektorem sportowym naszego klubu niech zostanie Wojciech Kowalczyk. Hej!
WPR
ooona
Senior Member

Stary 23.11.2011, 09:45
Ocenianie (krytyczne) dyrektora sportowego, któremu zwyczajnie nie daje się kasy na transfery i jest zmuszony bazować na piłkarzach którym kończą się kontrakty, tych bez klubu z kartami na ręku lub wyłącznie wypożyczanych nie jest fair. Można się spodziewać, że sam Valckx po czerwcu nie będzie chciał u nas dłużej pracować i on nie przedłuży z nami kontraktu. Co za przyjemność taka funkcja z pustym portfelem?
willow
a.k.a. morgenes

Od: 11.2002

Stary 23.11.2011, 10:01
ooona napisał(a):Wyświetl post
Ocenianie (krytyczne) dyrektora sportowego, któremu zwyczajnie nie daje się kasy na transfery i jest zmuszony bazować na piłkarzach którym kończą się kontrakty, tych bez klubu z kartami na ręku lub wyłącznie wypożyczanych nie jest fair. Można się spodziewać, że sam Valckx po czerwcu nie będzie chciał u nas dłużej pracować i on nie przedłuży z nami kontraktu. Co za przyjemność taka funkcja z pustym portfelem?
I potem dopiero zacznie się płacz i lament, że jak to nie mogliśmy zatrzymać takiego fachowca...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
iiYama
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 23.11.2011, 10:13
Wniosek jest jeden.

W fotelu dyrektora sportowego prze R22 w dzisiejszych czasach powinien zasiadać nie menedżer ( pusta kasa i brak stabilizacji oraz brak ciągłej wizji i polityki rozwoju przedsiębiorstwa ), nie iluzjonista ( ten też poleci po ok. roku gdy sztuczki PR przestaną działać ) a licencjonowany, profesjonalny magik-czarodziej co przekona dobrego trenera do pracy przy cholerycznym właścicielu i ściągnie zdolnych piłkarzy omamiając ich dotychczasowych pracodawców by oddali ich Wielkiej Wiśle za pół darmo.
Ave
Wisła
ooona
Senior Member

Stary 23.11.2011, 11:12
Jednym słowem David Copperfield !!!
iiYama
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 23.11.2011, 11:22
Może Basałaj powinien uważnie śledzić polską i światowe edycję "Mam talent". A nuż znajdzie tam perełkę, diament do oszlifowania, nowego Dawida C.
Ave
Wisła
wikink1
Senior Member

Od: 01.2011

Stary 23.11.2011, 12:11
Jedynym rozwiązanie problemu transferów w Wiśle jest DS kidnaper .........

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów