The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
tarantulaw2
Senior Member

Od: 10.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 07.11.2011, 22:09. Poszukiwania nowego trenera Wisly - plotki, propozycje, komentarze.
Zakładam ten temat, aby mozna było podyskutować o poszukiwaniu nowego trenera - temat ma byc do wypisywania plotek pojawiających się w mediach, naszych propozycji, oraz komentowania dwoch powyższych. Zapraszam do dyskusji.
filoo
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 07.11.2011, 22:15
Oczy -wiście plota z Jimenezem.... chociaż może jest opcją już wcześniejzaklepaną... mi prywtnie wydaje się że będzie to jednak trener z Holandii choć mogę się mylić..
Take me down
To the paradise city
Where the grass is green
And the girls are pretty
Oh, won't you please take me home

G 'n' R
Teqcontroller
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 07.11.2011, 22:18
Na pewno niech ktoś przyjdzie kto ma jaja , i oduczy naszych bycia nieudolnym , nie mam pojęcia kto przyjdzie , kiedy przyjdzie , jaki będzie.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"

Mistal
Banita

Od: 10.2010

Stary 07.11.2011, 22:27
Co myslicie o Fornaliku? Gosciu to geniusz jak na polskie warunki. Pytanie tylko czy bedzie chcial przyjsc.
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 07.11.2011, 22:32
Powtórzę to co w innym poście. Trener BATE Borysów Honczarenka. Człowiek, który co roku w ostatnich latach gra w fazie pucharowej LE i LM z klubem sporo biedniejszym niż Wisła.
OpEnTaNy
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 07.11.2011, 22:40
Dan Petrescu ? ;]
Zostałeś zabanowany (nałożono blokadę na Twój dostęp do forum) z następującego powodu:
Cycki na shoutboksie

CH.
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 07.11.2011, 22:45
Mistal napisał(a):Wyświetl post
Co myslicie o Fornaliku? Gosciu to geniusz jak na polskie warunki. Pytanie tylko czy bedzie chcial przyjsc.

Skoro taki geniusz to czemu jego największym sukcesem była posada 2 trenera w Amice Wronki ? (wiem, trochę jestem złośliwy.. ale wystarczy przesledzic jego karierę trenerską).

Fornaliki..Petrescu..(a to że gośc awansował po odejsciu z Wisły z kimś tam do LM to nie oznacza ze zostajac w Wisle też by awansował, co to w ogole za porównania.. inny klub, inny kraj, inny stadion, inni piłkarze, inne pieniądze, inna cena za pieczywo i ser biały.. równie dobrze Maaskant teraz może objąć jakiś klub i awansować do LM i co w związku z tym? ano nic.)

Spekulować nie trzeba bo i po co.. góra ma już pewnie opcje, a wpisy tutaj nic nie zmienią.
Ostatnio edytowane przez CH. : 07.11.2011 o godz. 22:49.
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 07.11.2011, 22:48
Trener z tej samej półki co przybysz z Holandii,bo na lepszych nas nie stać. Ale ważne aby nie był w sobie zakochany i żeby chociaż jeden schemat w ofensywie opracował.

Odnosze wrażenie,że i za Skorży i za Maaskanta drużyna zbierała się na treningach,bo tak wypada i wszyscy tak robią, od Portugalii po Rosje włącznie. I później wychodzili na mecz i wyglądali jaby pierwszy raz na oczy się widzieli. Dlatego życze sobie aby nowym szkoleniowcem był ktoś kogo rękę będzie widać po kilku miesiąsach pracy. Nie efekt nowej miotły, nie. Chce widzieć styl.

P.S. Jeszcze raz ktoś zasugeruje tu Fornalika to ban murowany.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 07.11.2011 o godz. 22:55.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
szczepek19
Senior Member

Od: 01.2010

Stary 07.11.2011, 22:48
Avram Grant -> podobno też takie prognozy są... faworytem wg mediów jest Manolo Jimenez
Wisła to jest potęga ! Wisła Najlepsza jest ! Wisłę trzeba szanować ! Wisłę ten nasz TS !
vote-for-mikey
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 07.11.2011, 22:58
5 liter - Smuda. Jak znam szefa, tak po Euro trenerem będzie Dyzma. A do końca sezonu? Moskal. Najwyżej odpali, poprzednio nie było źle. Albo Kula.

Moim zdaniem? Armin Veh, Christoph Daum, Michael Skibbe - trener z średnio wyższej półki, z nazwiskiem, najlepiej z Niemiec.
Ostatnio edytowane przez vote-for-mikey : 07.11.2011 o godz. 23:09.
.
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 07.11.2011, 23:11
Dziś widziałem na Grunwaldzkim Guardiolę, jak kupował bajgla. Info w 100% pewne.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
-Goral-
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 07.11.2011, 23:17
Honczarenka, Lucescu, Weiss, Daum - moje skromne propozycje.

Z zachodu na najlepszych nas nie stać, a ze średniakami(Jimenez) to jest jak w totka, kiedyś coś tam prowadzili, coś tam wygrali ale najprawdopodobniej tylko dlatego, że mieli dobrych zawodników, a u nas z tym materiałem się pos.rają a nie wygrają.
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 07.11.2011, 23:22
-Goral- napisał(a):Wyświetl post
Honczarenka, Lucescu, Weiss, Daum - moje skromne propozycje.

Z zachodu na najlepszych nas nie stać, a ze średniakami(Jimenez) to jest jak w totka, kiedyś coś tam prowadzili, coś tam wygrali ale najprawdopodobniej tylko dlatego, że mieli dobrych zawodników, a u nas z tym materiałem się pos.rają a nie wygrają.

COŚ tam prowadzili ?

Akurat Jimenez prowadził 3 lata Seville,a to chyba nie jest czyms ? Osiagajac z nia 5 i 3 miejsce w Primera.
Nie wspominajac o AEKu ostatnio.
Gość cv trenerskim bije Maaskanta na głowe. Gdyby udalo nam sie go sciagnac i jakism cudem wyłozyc kase dla niego to byłaby bajka.
Ale znajac zycie to skonczy sie na jakims Polaku za 1/10 tego
rozarian
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 07.11.2011, 23:26
Niestety,mój trenerski typ dla Wisły(od paru lat)jest aktualnie w Lokomotiwie Moskwa.Jeśli chodzi o Honczarenkę,to mam poważne wątpliwości,czy gościu by sobie u nas poradził.Nie mam tu bynajmniej na myśli jego umiejętności.PS.Teraz przeczytałem,że ktoś wyżej proponuje Lucescu.Chodzi rzecz jasna o młodego Lucescu? Ciekawa propozycja.
Powód: PS
Ostatnio edytowane przez rozarian : 07.11.2011 o godz. 23:31.
Tominho
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 07.11.2011, 23:33
Fiorentina właśnie zwolniła Sinisę Mihajlovica. Może sukcesów nie osiągał w pracy trenerskiej, ale na pewno ma pojęcie o grze defensywnej (jako piłkarz był obrońcą, większość zawodniczej kariery spędził w Serie A). Jaka jest sytuacja z naszą obroną nikomu nie trzeba mówić... Ponadto jako gość wywodzący się z byłej Jugosławii na pewno posiada charakter, co pozwoliłoby zmusić nasze "gwiazdy" do walki w każdym meczu. W kadrze mamy kilku piłkarzy z Bałkanów, więc z komunikacją też raczej nie byłoby problemów. Doświadczenie trenerskie (jako asystent) zbierał u boku Roberto Manciniego. Nic, tylko podpisywać kontrakt!
-Goral-
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 07.11.2011, 23:34
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
COŚ tam prowadzili ?

Akurat Jimenez prowadził 3 lata Seville,a to chyba nie jest czyms ? Osiagajac z nia 5 i 3 miejsce w Primera.
Nie wspominajac o AEKu ostatnio.
Gość cv trenerskim bije Maaskanta na głowe. Gdyby udalo nam sie go sciagnac i jakism cudem wyłozyc kase dla niego to byłaby bajka.
Ale znajac zycie to skonczy sie na jakims Polaku za 1/10 tego
Ok zgoda Sevilla nie jest czymś, jego CV jest ładne.
Tylko, że on w tej Sevilli miał skład zajebisty, wybiegani murzyni z techniką nie gorszą niż Melikson.

I teraz to jest pytanie co jest większym sukcesem prowadzić taką zajebistą Seville czy np dojść do 1/4 pucharu UEFA ze średnimi Rumunami albo regularnie grać w fazach grupowych z jeszcze gorszymi Białorusinami.

To jest tak jak z Urbanem, mimo, że prowadził Legię to nie oznacza, że poradziłby sobie teraz w Niecieczy.

@rozarian - Tak młody Lucescu.

@vilgefortis - pomyliłeś tematy o decyzji dotyczącej Maskanta nie piszemy w tym temacie
Ostatnio edytowane przez -Goral- : 07.11.2011 o godz. 23:44.
vilgefortis
Member

Od: 05.2005

Stary 07.11.2011, 23:39
Z całą powagą na jaką zasługuje decyzja zarządu wysuwam 3 typy:

- Jacek Grembocki
- Marcin Daniec
- Jerzy Kulej
WPR
Teqcontroller
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 07.11.2011, 23:42
vilgefortis napisał(a):Wyświetl post

- Jacek Grembocki
- Marcin Daniec
- Jerzy Kulej
Wenta byłby dobry , Polak z jajami , potrafi zmieszać z gównem , dobry kandydat
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"

Galonek
Senior Member

Od: 05.2009

Stary 07.11.2011, 23:42
vilgefortis napisał(a):Wyświetl post

- Jacek Grembocki
- Marcin Daniec
- Jerzy Kulej
Czemu Najmana zapomniałeś? Przynajmniej by low-kicków nauczył
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".

BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
dawiss
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 07.11.2011, 23:52
Lucescu wyjebali z Rapidu?
Jean_Paulista
Member

Od: 06.2007

Stary 08.11.2011, 00:51
Tominho napisał(a):Wyświetl post
Fiorentina właśnie zwolniła Sinisę Mihajlovica. Może sukcesów nie osiągał w pracy trenerskiej, ale na pewno ma pojęcie o grze defensywnej (jako piłkarz był obrońcą, większość zawodniczej kariery spędził w Serie A). Jaka jest sytuacja z naszą obroną nikomu nie trzeba mówić... Ponadto jako gość wywodzący się z byłej Jugosławii na pewno posiada charakter, co pozwoliłoby zmusić nasze "gwiazdy" do walki w każdym meczu. W kadrze mamy kilku piłkarzy z Bałkanów, więc z komunikacją też raczej nie byłoby problemów. Doświadczenie trenerskie (jako asystent) zbierał u boku Roberto Manciniego. Nic, tylko podpisywać kontrakt!
Sinisy nikomu nie trzeba reklamować, w końcu pamiętamy go z meczu w Rzymie (Lazio)
noff
Junior Member

Od: 08.2010

Stary 08.11.2011, 01:07
na Waszym miejscu życzyłbym sobie kogoś z dwójki: R.Lucescu , D.Petrescu.
Nie mam pojęcia czy Rapid jest majętnym klubem - może jest jakaś szansa przejęcia go? (mam przeczucie, że Razvan będzie kiedyś wymiataczem).i
Halleluja
Junior Member

Od: 01.2003

Stary 08.11.2011, 01:41
Ja bym próbował nakłonić Piotra Nowaka, niech już odpuści to USA (jego drużyna odpadła w 1/4 play off) i wróci do europejskiej piłki. W końcu szkoła niemiecka, lata gry w Bundeslidze, świetny rozgrywający, taktyk, mówi po Polsku...
Jazda!! Jazda!! Jazda!! Biała Gwiazda!!
methiu
Member

Od: 11.2007

Stary 08.11.2011, 01:47
Przydałby się taki Ivan Jovanović z APOELU...
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 08.11.2011, 01:52
Halleluja napisał(a):Wyświetl post
Ja bym próbował nakłonić Piotra Nowaka, niech już odpuści to USA (jego drużyna odpadła w 1/4 play off) i wróci do europejskiej piłki. W końcu szkoła niemiecka, lata gry w Bundeslidze, świetny rozgrywający, taktyk, mówi po Polsku...
Jasne.

Po .... miałby przychodzić do klubu, z którego wy.......ą go (ku uciesze dziennikarskiej i kibicowskiej tłuszczy) po trzech przegranych meczach? Klubu, w którym nic nie funkcjonuje jak powinno, brak pieniędzy a właściciel znany jest ze wszystkiego, tylko nie zdrowego rozsądku? Kto wejdzie na tą minę?

Tu pasują tylko ludzie pokroju Kapki i to wręcz doskonale. Prawdziwy Wiślak Kapka ściągnie kolejnego Bunozę, prawdziwy Wiślak Iwan będzie się nad nim w mediach rozpływał, wszystkiemu da twarz jakiś trener krzak którego głowy banda tumanów będzie już niedługo się domagać. Wszyscy zarobią poza kibicami i właścicielem - ale to może dobrze. Za głupotę się płaci.

Nikt normalny tu nie przyjdzie. Zresztą - nikomu normalnemu nie życzyłbym przychodzenia tutaj.

Ale fajnie, że macie rozrywkę. Są te emocje - jacy to niesamowici trenerzy biją się o prowadzenie Wisły, nie?

P.S. Z tym Guardiolą to był żart. Sorry, Marszałek.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
NTM
Junior Member

Od: 05.2011

Stary 08.11.2011, 02:35
No dobrze,ale tak racjonalnie,to na kogo liczycie ?
Albo coś pokroju ?
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW

Od: 06.2008

Stary 08.11.2011, 04:53
Wszyscy tu proponuja nowego trenera, mając nadzieje, że któryś z nich zgodzi się pracować w takich warunkach jakie mamy: wspaniała baza treningowa, znakomici wychowankowie i oczywiście szkółka młodzieżowa.

Nieważne kto przyjdzie, dłużej niż 1,5 roku tu nie popracuje, niestety. Dopóki w tym klubie nie zmieni się cały zarząd,to co chwilę będziemy zmieniać trenerów.
Nie buduje się zespołu mającego walczyć w Europie w rok... Tutaj nie ma koncepcji długoterminowej, obowiązuje zasada "zwolnijmy trenera - bo tak łatwiej" nikt nie dostrzega, że problem jest znacznie głębiej zlokalizowany.

Nie ma się co łudzić, że po przyjściu nowego trenera - Jirsak czy też Garguła wskoczą na wyższy poziom swojej kariery a Andraż Kirm nagle nauczy się biegać i celnie dośrodkowywać..
W tym zespole nawet jakby opracować schemty w ataku i obronie to nic nie da, tutaj nie ma odpowiednich wykonawców.

Efekt nowej miotły pewnie zadziała, ale cudów się nie spodziewam. Nowemu trenerowi życzę powodzenia w polskim bagnie.

P.S tak na marginesie odbiegając trochę od tematu. Ciekawe jak z transferami, bo znając D.S to już pewnie negocjacje trwają zawodnikami, których chciał Robert... Coś mi się wydaje,że to okienko to będzie powtórka z rozrywki " za pięć dwunasta"

Chciałbym żeby to było bardziej kolorowe, no ale jak patrzę na tą prowizorkę w naszym klubie, to nie mogę inaczej.
waspinator
Junior Member

Od: 02.2008

Stary 08.11.2011, 05:51
Ktokolwiek nie przyjdzie schemat będzie identyczny:
- pół roku budowania składu "bo poprzedni trrener zjebał"
- sezon sukcesów, bo z nową taktyką nasza liga się nie spotkała
- 3 porażki i nowy trener...
willow
a.k.a. morgenes

Od: 11.2002

Stary 08.11.2011, 05:57
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Trener z tej samej półki co przybysz z Holandii,bo na lepszych nas nie stać. Ale ważne aby nie był w sobie zakochany i żeby chociaż jeden schemat w ofensywie opracował.

Odnosze wrażenie,że i za Skorży i za Maaskanta drużyna zbierała się na treningach,bo tak wypada i wszyscy tak robią, od Portugalii po Rosje włącznie. I później wychodzili na mecz i wyglądali jaby pierwszy raz na oczy się widzieli. Dlatego życze sobie aby nowym szkoleniowcem był ktoś kogo rękę będzie widać po kilku miesiąsach pracy. Nie efekt nowej miotły, nie. Chce widzieć styl.

P.S. Jeszcze raz ktoś zasugeruje tu Fornalika to ban murowany.
Skoro trener z tej samej półki, to po co ta zmiana?
Cały ten cyrk będzie miał tylko wtedy sens, kiedy za Maskanta przyjdzie ktoś wyraźnie lepszy. Fakt faktem, znalezienie kogoś takiego nie powinno to graniczyć z fantastyką, bo trener z niego mierny, ale tym razem kryteria doboru powinny być inne.

My potrzebujemy trenera z doświadczeniem na arenie międzynarodowej i udokumentowanymi sukcesami. Mimo wszystko trenera z zagranicy. I to nie może być jakiś młody wilczek, chcący się pokazać. Nie dla naszych kopaczy. Tu musi być autorytet, z twardą ręką. Ktoś, kto będzie rządził nie tylko na boisku, ale i w szatni.
Co ważne - i aż się dziwie, że nikt jeszcze o tym nie wspomniał - ktoś, kto weźmie ze sobą sztab przygotowania fizycznego.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
oky
Junior Member

Od: 08.2003

Stary 08.11.2011, 06:05
Dobrym kandydatem byłby Pablo Correa były trener Nancy albo Mirko Slomka, choc ten raczej poza zasięgiem

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów