The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 06.12.2019, 05:10
https://www.laczynaspilka.pl/pilka-d...-odwolawczego1

Z tego komunikatu wrzuconego przez PZPN i znalezionego przez Malka jasno wynika, że z dniem 29 Listopada zapadła ostateczna decyzja (choć to tylko PZPN może przy flaszce da się załatwić nagiecie przepisów) . Nasz klub mając za prezesa byłego szefa akademii, nie potrafi zdobyć złotej gwiazdki, czegoś z czym małe biedne klubiki nie miały problemu...

Decyzja o odmowie zapadła 7 llistopada, odwolanie wysłano 19 listopada:
https://twitter.com/akademiawisly/st...443632640?s=09

W zasadzie oba punkty niczego nie wyjaśniają i są przyznaniem się do v winy.

Punkt pierwszy: panie władzo proszę nie karać mnie mandatem za przejechanie skrzyżowania na czerwonym świetle. Zrobiłem to tylko i wyłącznie przez swojego gapiostwo i nie uwagę.

Punkt drugi : mandat za brak ważnego OC uważam za niesłuszny. Co prawda nie posiadałem OC na pojazd X, posiadalem jednak OC na pojazd Y, który to używam zamiennie z pojazdem Y, których obu jestem współwłaścicielem wraz z małżonką (posiadam do niego pełne prawa).

Ciekawi mnie kiedy też przeczytają /odniosą się do komunikatu z 29 Listopada?
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 06.12.2019, 06:44
Oni czekają na oficjalne pismo z PZPN.Z doniesień medialnych na temat certyfikacji już wiedzą że jest po ptokach.Wygląda na to że linie obrony oprą na tym że nie dostali na czas pisemnej odpowiedzi.Ej orły sokoły Wisłockie ,Ordysy...
Serek powiedz niby jak ktoś ma wejść do TS coś tam naprawiać jak wszystko musi i tak zaklepać nadprezes-stalowy Ludwk?
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 06.12.2019, 07:55
Skoro nie dostarczyli za pierwszym razem zaświadczeń, to jak miało brzmieć odwołanie? Przyznali to w piśmie i dostarczyli dokumenty. Drugi punkt jak mieli opisać, skoro taka jest prawda? Ze względu na umowę TS - SA tak to wygląda (TS jest właścicielem SA). Komisji licencyjnej to nie przeszkadza.

Ktoś w TS zawalił sprawę po całości, tu nie ma o czym dyskutować. Mnie ciekawi po prostu rola PZPN, bo jeśli dostarczono wymagane dokumenty w odwołaniu, stało się to w wyznaczonym terminie, to nie rozumiem negatywnej oceny wniosku. Może w odpowiedzi to zostało wyjaśnione.

Kryształ - niczego LMM nie musi zaklepać, po co takie nadinterpretacje?
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 06.12.2019, 08:15
Pytanie czy ten ktoś z TS, kto zawinił poniesie odpowiedzialność za to i odda kasę? Jak to się mówi firma na zakręcie i jeszcze sami sobie dokładamy do biedy. Była realna kasa do wzięcia to oczywiście przerosło to naszych ludzi...
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 06.12.2019, 09:31
Serek - chyba ja (i niestety PZPN) inaczej rozumiemy formule odwołania...

Eh. mnie polega to na tym, że Wisła składa kompletny wniosek w wymaganym terminie. Dostaje decyzję odmowna. Czeka na uzasadnienie. Tak pzpn pisze :
"powinniście zatrudniać minimum dwie sprzątaczki, zatrudniacie tylko jedną nie jaką Haline Kiepska. Decyzja nie może być inna".

Wtedy piszemy odwołanie :
"zatrudniamy dwie sprzątaczki, są wymienione na stronie 42 wniosku. To Halinka Kiepska rocznik 52, oraz jej córka Halina Kiepska rocznik 73".

Wtedy pzpn odwołanie, przeprasza i tłumaczy się z pracownika idioty, który to przeoczył.

To nie działa tak, że wysyłasz byle co, a "potem najwyżej się doniesie"... Te lata już w Polsce minęły.

====

Pamiętajmy też co oznaczają te gwiazdki:
https://junior.weszlo.com/wp-content...Q-1024x576.png
Certyfikowanych zostało 700 drużyn, za złotą gwiazdkę akademia nexus wg tej symulacji dostawać 260 tys zł w 2022 roku. W przyszłym roku jest to ok. 33% mniej czyli 150 tys złotych poszło do pieca.

Z tego co widzę certyfikaty są do 30 czerwca 2021, także trzeba dorzucić jeszcze połowe za 2021 rok. Łącznie z 250 tys złotych.

=====

Cytat:
Pytanie czy ten ktoś z TS, kto zawinił poniesie odpowiedzialność za to i odda kasę?
Cytat:
Ktoś w TS zawalił sprawę po całości, tu nie ma o czym dyskutować.
tym ktosiem, nie jest Pan Janusz który zapomniał przesłać wszystkich dokumentów. Nie.

Jest to człowiek, który tworzył struktury szkolenia akademii, który posiada pełną wiedzę o jej pracownikach. Człowiek który już jako prezes TS zlecił ta robotę "Panu Januszowi", a następnie jej nie nadzorował / nadzorował w sposób nie właściwy. Nazwisko jego to Wislocki.

Tyle w temacie.

To tak jakby socios przelalo kasę Wisle Płock, a setek tłumaczyl się, że "ktoś zrobił błąd". Niestety w takiej sytuacji, odpowiada nie tylko debil, który taki przelew zrobił, ale i jego zwierzchnik który taki przelew ayturyzowal.
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 06.12.2019, 09:46
Konrad - pojawiły się we wniosku uchybienia, co do których można się było odwołać (jak rozumiem można też było uzupełnić "braki" we wniosku, które się zdarzają i nie wiem czemu wg Ciebie to już tak nie działa - wnioski są uzupełniane w przeróżnych instytucjach, chyba że wyraźnie zostało określone, że takiej możliwości po terminie nie ma , a jeśli tak było, to nie ma tematu).

Co do odpowiedzialności za tę sytuację ja się z Tobą nie spieram
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 06.12.2019 o godz. 09:55.
Odpowiedz cytując
maaarcin
Moderator

Od: 11.2002

Stary 06.12.2019, 09:52
Konrad. - z tego co słyszałem, to w połowie przyszłego roku będzie można ponownie składać wnioski o gwiazdki
Odpowiedz cytując
it
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 06.12.2019, 09:53
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Tak. Ale także np. zakończenie działalności

Oraz wszystkie inne rzeczy, na które statut przewiduje obligatoryjną zgodę walnego.

Tak naprawdę z powołania się na paragraf 26 bez choćby wskazania litery, nie ma możliwości określenia o co chodzi i w jakim celu nadzwyczajne jest zwołane. Mam nadzieję, że chociaż we właściwej treści zawiadomienia o zwołaniu walnego delegaci dostali porządek obrad precyzujący o co chodzi, bo inaczej takie zwołanie jest praktycznie o kant tyłka potłuc.

Optymistycznie należałoby zakładać, że chodzi o wyrażenie zgody na jakieś czynności związane z dogadywaniem się z SA.
Opierając się tylko na fragmencie komunikatu TS w sprawie zwołania walnego: "Porządek Obrad dotyczy wyrażenia zgody przez Walne Zgromadzenie w trybie regulacji §26 Statutu Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków.", rzecz może dotyczyć tylko punktów h, i lub j par. 26 Statutu TS, bo tylko one mówią o zgodzie walnego zgromadzenia.

"Do kompetencji Walnego Zgromadzenia Delegatów należy:
h) udzielenie zezwolenia Zarządowi na zbycie własności lub prawa wieczystego
użytkowania nieruchomości,
i) udzielenie zezwolenia Zarządowi na zawarcie odpłatnej lub nieodpłatnej umowy na czas
określony, z której wynika uprawnienie podmiotu trzeciego do używania nieruchomości
Towarzystwa przez okres dłuższy niż 6 lat, z wyjątkiem umów na czas nieokreślony,
j) udzielenie Zarządowi zezwolenia na zawarcie umowy, z której wynika zobowiązanie do
świadczenia o wartości przekraczającej dwukrotnie wysokość rocznego przychodu
Towarzystwa za poprzedni rok kalendarzowy".

Czyli najprawdopodobniej sprawa dotyczy gruntów, chociaż można rozważyć pkt j, w kontekście np. zgody na zawarcie umowy dotyczącej znaku towarowego i herbu Wisły Kraków, o ile wycenia się ich wartość na dwukrotnie przekraczającą roczny przychód.
Może oczywiście chodzić także o całkiem inną umowę.
Czy nie podpadałaby pod to przypadkiem spłata pożyczki w kwocie 4,5 mln zł?
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 06.12.2019, 10:02
Serek - pzpn nie ma interesu w zaszkodzeniu nam (czy jakiejkolwiek innej szkolce) - to nie ich kasa. Tą daje ministerstwo sportu.

Ba, im powinno wręcz zależeć na jak największej ilości klubów w tym programie, aby wspólnie z rządem odtrabic sukces. Dlatego domniemuje, że nasz wniosek był nie do uratowania...

Maarcin - ale chyba w połowie przyszłego roku będzie certyfikacja na rok kolejny czerwiec 2021 czerwiec 2022?

Niezależnie ile kasy stracone, załamany jestem postawa prezesa. Rozumiem, że nie ściąga sponsorów, nie ogarnia hotelu, koszykarek... Żaden z niego biznesmen, marketingowie, specjalista od restrukturyzacji... Ale akademia?!

....a, lotnik kryspinow będzie dostawał kasę z ministerstwa...

Przecież on ten wniosek powinien 30x wertowac kartka po kartce, znać na pamięć każda stronę.

Załamany jestem jego postawa...
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 06.12.2019, 10:04
Jaki PZPN ma interes tego nie wiem, ale skoro prezes tej instytucji pisze, że najlepiej byłoby gdyby TS rozwiązać... Może masz rację i się doszukuję niepotrzebnie
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 06.12.2019, 11:09
Boniek czasami lubi coś palnąć o czym nie ma pojęcia(pamiętam jak chciał łączyć Widzew i ŁKS w jeden klub), ale TS nie pomaga, jeszcze kurz nie opadł w temacie 'Szarksi dalej mają wpływy w TS', a tu kolejny klops:/, o wieole bardziej bolesny jeśli faktycznie stracili tyle kasy.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 06.12.2019, 11:31
it napisał(a):Wyświetl post
Czy nie podpadałaby pod to przypadkiem spłata pożyczki w kwocie 4,5 mln zł?
Nie, zobowiązanie do spłaty pożyczki jest już zaciągnięte. Sama spłata nie wiąże się z zawarciem nowej umowy i zaciągnięciem nowego zobowiązania.

Obstawiałbym raczej kwestie znaku towarowego w związku z przekroczeniem limitu przychodów.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
adam_09
Senior Member

Od: 11.2010

Stary 06.12.2019, 11:40
Ogarnięcie efektywniejszego wykorzystania hotelu wcale nie jest taką ciężką sprawą jak się może analizując mikroekonomiczną sytuację krakowskiego rynku. Niemal na każdym wyżej pozycjonowanym wydarzeniu biznesowym - a tych w Krakowie zapewniam, że odbywa się odpowiednio dużo - przewija się temat brakujących hoteli dla mid & top management`u oczekujących standardu nie mniej niż *** ( korporacyjne standardy ). Co więcej liczba działających w Krakowie centrów SSC / IT / R&D itd. a w konsekwencji przyjeżdżających tutaj delegacji przez cały rok spokojnie by pokryła zapotrzebowanie hotelu w ww. klasie. Lokalizacja hotelu TS jest topowa. Mogę się założyć, że dla Novotelu przy Armii Krakowej gość niebiznesowy to nie więcej jak 10 % obłożenia. Większość hoteli *** lub **** w Krakowie ma pełne obłożenie noclegowe + eventowe. Trzeba tylko kreatywniejszej głowy i trochę samozaparcia aby skonstruować model w którym w zamian za długoterminowy najem jakaś sieć będzie mogła go obrandować swoim logiem i włączyć do systemu. Ewentualnie kogoś z jajami do układania biznes planów i pociągnięciem biznesu samemu ponieważ lokalizacja i wartość ziemi są na tyle adekwatne wartościowo aby pozyskać zewnętrzne finansowanie, szczególnie w obecnych czasach gdy zewnętrzny pieniądz jest tani jak nigdy.
Odpowiedz cytując
Piknik1906
Member

Od: 01.2019

Stary 06.12.2019, 13:11
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Nie, zobowiązanie do spłaty pożyczki jest już zaciągnięte. Sama spłata nie wiąże się z zawarciem nowej umowy i zaciągnięciem nowego zobowiązania.

Obstawiałbym raczej kwestie znaku towarowego w związku z przekroczeniem limitu przychodów.
To byłaby mocno zachowawcza interpretacja statutu. Mowa w nim jest o „zobowiązaniu do świadczenia”. Przekazanie 50% praw do znaków jak chce SA to rozporządzenie majątkiem czyli jednak coś innego. Ale może macie rację. TS twierdził, że musi mieć zgodę walnego na licencję powyżej 6 lat co jest oczywistą bzdurą, bo 6 lat dotyczy nieruchomości. Jak tego mecenas(i) nie ogarnęli to może tu też nie ogarniają.

Jeszcze widzę, że walne daje zgodę na rozwiązanie sekcji. A SA nie chciała konkurencyjnej piłki w TS. Może to to?
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 06.12.2019, 13:39
Za interią:

Cytat:
- Jeden z pracowników Wisły SA musi wziąć część odpowiedzialność na siebie za to, że nie udostępnił nam umowy z jednym z lekarzy, zasłaniając się przepisami RODO - uważa prezes Wisłocki.

- Drugi aspekt, to fakt, że nie wszyscy trenerzy, którzy byli do tego zobowiązani przysłali aktualne zaświadczenia o niekaralności. Niektórym kilka dni wcześniej zaświadczenie się przeterminowało, zatem jest nieważne. Inni zapomnieli nadesłać to zaświadczenie, przeoczając to - mówi sternik Towarzystwa.
Ręce opadają. Naprawdę.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 06.12.2019, 13:49
https://media.laczynaspilka.pl/files...8350b679bf.pdf

Odwołanie powinno zawierać: oznaczenie Organu ds. Certyfikacji, do którego jest skierowane, dane składającego odwołanie, oznaczenie decyzji, od której jest składane, ze wskazaniem, czy jest ona zaskarżona w całości czy w części, zwięzłe przedstawienie zarzutów, uzasadnienie zarzutów, wniosek o zmianę lub o uchylenie decyzjiz zaznaczeniem zakresu żądanej zmiany lub uchylenia, podpis składającego odwołanie i wymienienie załączników. Do odwołania należy załączyć dokumenty wykazujący umocowanie osoby lub osób podpisujących odwołanie.

Odwołanie, które nie spełnia wymogów określonych powyżej, pozostawia się bez rozpoznania.

Jak dla mnie przywołane wyżej odwołanie TS nie zawiera kilku punktów wskazanych w regulaminie jako obligatoryjne. Też czekam na uzasadnienie PZPN, czuję, że wyjdą jajca.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Stary 06.12.2019, 13:58
Dodam tylko, że szkoda mi Rafała Wisłockiego. Ewidentnie to nie jego miejsce. Powinien wrócić (tylko) do trenerki, pewnie nawet by tego chciał, ale brak innego "słupa" sprawia, że został wystawiony na odstrzał. "Rafał, zostań prezesem, my pomożemy, wiadomo, a jaki to piękny PR zabieg". A jak przychodzi co do czego to wszyscy potrafią sypać radami, a do pracy nie ma komu.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 06.12.2019, 14:02
Ci ludzie ośmieszają się na każdym kroku... Z zarządzania 5(w niemieckiej skali ocen ), a Wisłocki nie powinien udzielać się publicznie. Niekompetencja wylewa się z każdego wywiadu. I jak z kimś takim(mówię o całym towarzystwie) ma dyskutować SA(czyli poważni biznesmeni)? Wiadomo, że dla tych pierwszych to rozsądne pomysły SA będą nie do przyjęcia.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 06.12.2019, 14:02
Cytat:
"Poprzedni zarząd TS Wisła podjął zbyt pochopną decyzję o sprzedaży akcji spółki panu Vannie Ly. Sam miałem okazję uczestniczyć w tym, choć mój udział był wtedy marginalny. Nie chcemy powielać błędów. Teraz działamy bardziej ostrożnie" - wspomina Rafał Wisłocki.
Nieprawdopodobne jest porównywanie sytuacji z przebierańcami do trio.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 06.12.2019, 14:22
Mógłby powiedzieć wprost: "Chcemy NASZĄ, TSowską Wisełkę w 4 lidze". Dobry prawdziwek.
Odpowiedz cytując
adam_09
Senior Member

Od: 11.2010

Stary 06.12.2019, 15:19
Wisłocki tym komentarzem się zbłaźnił całkowicie i okazał szczyt niekompetencji na zajmowanym stanowisku.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 06.12.2019, 15:28
Nie wiem jak u was z czytaniem, ale wydaje mi sie, ze Wislockiemu chodzilo o to zeby nie popelniac tego samego bledu, czyli zeby zarzad TSu nie mial mozliwosci sprzedazy klubu komu chce i kiedy chce bez wczesniejszych weryfikacji (tak jak to bylo w przypadku Vanny Ly). Jak Wy wpadliscie na to, ze to jakies nazwiazanie do trojcy, nie mam bladego pojecia.
Przygode z czytaniem radze rozpoczac od elementarza pierwszoklasisty.
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 06.12.2019, 17:02
To ty masz problem ze zrozumieniem: Wisłocki porównuje w tym sensie trio do Vanny Ly, że chce ich weryfikować - czytaj nie jest pewien czy przypadkiem pan Błaszczykowski to nie przebieraniec, gołodupiec...

No to niech go zweryfikuje, podobnie jak Jażdżyńskiego i Królewskiego. Może to też przebierańcy, Synerise nie istnieje, Jażdżyński wcale nie jest milionerem i nie przezał na konto Wisły 1,5 miliona...
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Stary 06.12.2019, 17:23
To juz jakies dziwne wymysly Twojego malego mozdzku, a nie porownania Wislockiego. Zrozum.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 06.12.2019, 17:28
Przecież sam piszesz:
Cytat:
czyli zeby zarzad TSu nie mial mozliwosci sprzedazy klubu komu chce i kiedy chce bez wczesniejszych weryfikacj
Dokładnie tak, trzeba zweryfikować tego całego Błaszczykowskiego, Jażdżyńskiego i Królewskiego. To anonimowe postacie w Krakowie, trzeba je przeświecić...

Kojarzy ktoś skąd taką kasę ma ten cały Błaszczykowski? Sprawdzałem w KRSie - nie prowadzi żadnej firmy.

Ktoś coś?

Super, że Wisłocki się tym zajmie .
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 06.12.2019, 17:31
Lub chce zadąć haraczu w imieniu swoich szefów od piłkarskiej spółki.

To może Wisłocki nie wie jakie osiągnięcia miał Kuba w Dortmundzie?
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Stary 06.12.2019, 17:34
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Przecież sam piszesz:
Dokładnie tak, trzeba zweryfikować tego całego Błaszczykowskiego, Jażdżyńskiego i Królewskiego. To anonimowe postacie w Krakowie, trzeba je przeświecić...

Kojarzy ktoś skąd taką kasę ma ten cały Błaszczykowski? Sprawdzałem w KRSie - nie prowadzi żadnej firmy.

Ktoś coś?

Super, że Wisłocki się tym zajmie .
Sprawdzałem adres w Czestochowie gdzie jest zameldowany. Sklep z cygarami. Także wszystko jasne.

Ponadto wiem od kolegi kolegi, że przedstawił gwarancje bankowe z tego samego źródła co Meresinski.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Stary 06.12.2019, 17:46
Przeciez ta weryfikacja odnosi sie do kazdego kto zlozy oferte... Do mnie, do Ciebie, do Zenka spod budki z piwem, do dresa z nowohuckiej bramy jak i do przebierancow pokroju Vanny Ly, do trojcy tez, do Billa Gatesa tez, do ojca Rydzyka rowniez. Tu chodzi glownie o wprowadzenie w koncu jakiegos profesjonalizmu w dzialaniach zarzadu TSu, a nie o porownywanie Vanny Ly do tria czy kogokolwiek innego.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 06.12.2019, 17:52
A ja uważam, że ludzie którzy w klubie są w klubie 11 miesięcy, przelali na jego konta łącznie 4,5 milona złotych, i w z większymi/mniejszymi sukcesami nim od zarządzają, nie potrzebują takiej samej weryfikacji jak Zenek spod budki z piwem, ja czy ty.

Taka moja skromna opinia, że przelanie 1,5 miliona złotych na głowę to wystarczająca weryfikacja...

No, ale co tam możemy teraz trio weryfikować, wszak - jak twierdzi sam Wisłocki - nie ma innych chętnych. Co tam - w....imy jedynych chętnych...
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 06.12.2019, 17:57
Wisłocki przydzbanił i tyle. Trio przelało o 4.5 mln więcej niż Vanna i Meresinski a ten .......i takie bajki.

Gość który wspołdziałał przy niemal całkowitym ujebaniu klubu rok temu śmie jeszcze gadać takie rzeczy...
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów