The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
uposledzony_ale_kumaty
Senior Member

Od: 11.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 05.01.2019, 14:42
Ciekawostka. Obecny prezes Wisły to .... kumaty Legionista
https://twitter.com/KonRafal1/status...60022113550337
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 05.01.2019, 14:43
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Optymista jesteś.

Akcje ma w rekach gość ktory albo nie boi się karków z Wisły albo z nimi współpracuje. Li lub ktoś stojący za nim na tym co zrobił z Wislą już zarobił a na pewno nie stracił. I to wszystko w momencie podpisania umowy. Zakładam że to nie pierwszy taki wał więc teoria kolegi F. ze Li ma sporo kasy może być jak najbardziej słuszna, choć wydaje się ze jest (prawie) całkowicie bezużyteczna w takim kontekście w jakim większość tutaj by sobie życzyła.

Dwa, ludzie z którzy SA pociągnęli na dno (świadomie czy nie), gdy kurz opadnie, dwa razy się zastanowią czy latać za Li i prosić o zwrot akcji. Nie po to klub oddali w łapy kogoś by teraz brać z większym syfem i długami.

Trzy - moim zdaniem wychodzimy z pozycji dziury pół-półtora rocznej między ekstraklasa a IV ligą. No chyba że Li zarobi na oddaniu klubu w rece kogoś sensownego, kto będzie zainteresowany działalnością sportowa i zdąży zarobić na tym do momentu gdy kibice znów zrobią z klubem co chcą.

Cztery - nie sugerować omijanie autostradą Krakowa tylko słać kochanki dary i kwiaty, by poczuł marchewkę i nie spieprzył gdzie pieprz rośnie.
Pisząc o pkt. 2 miałem na myśli doprowadzenie do sytuacji w której także Panu Ly, w obliczu skali zawieruchy, bardziej będzie się opłacało od tego odciąć i zwrócić akcje niż iść po pasku swoich rekinich mocodawców i wywiązać się z zadania. Obstawiam, że chłop jednak nie wiedział jaka będzie skala tego zamieszania.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
Dzinus
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2003

Stary 05.01.2019, 14:46
uposledzony_ale_kumaty napisał(a):Wyświetl post
Ciekawostka. Obecny prezes Wisły to .... kumaty Legionista
https://twitter.com/KonRafal1/status...60022113550337
Sorry ale co ja tam mam niby widzieć na tym zdjęciu?
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 05.01.2019, 14:47
Swoją drogą, jeśli w SA udowodnią wałki i działania niezgodne z prawem to TS też się oberwie bo wyczerpał wszelkie znamiona spółki dominującej. Niedługo może się okazać, że na terenach TS będzie siedział komornik.
Odpowiedz cytując
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Stary 05.01.2019, 14:50
a co ciekawe na zdjęciu jest też... Mats Hartling

Odpowiedz cytując
artgal
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 05.01.2019, 14:53
Na zdjęciu widać też Adolfa H. i Donalda T. Z dziadkiem.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Stary 05.01.2019, 14:54
@IncognitoTSW ale jaja

a ma ktoś jakiś program aby "obrobić" to zdjęcie do większej rozdzielczości
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 05.01.2019, 14:54
Krotochwila napisał(a):Wyświetl post
Obstawiam, że chłop jednak nie wiedział jaka będzie skala tego zamieszania.
Zgodze się ale podaj mi przykład Polaka który w 'Kambodzy' kupuje klub piłkarski od 'mafii' z długami i rozpływa się w powietrzu.

I teraz na ile realne jest ze:
  • jest to jego pierwszy wałek na słupa w zyciu
  • nie ma doświadczenia i zaczyna przygodę z wysokiego C poza granicami kraju
  • Polak przylatuje do 'Kambodzy' nie mając kasy
  • leci do 'Kambodzy' nie wiedząc co ma robic
  • nie ma zaplecza na miejscu czy pleców w miejscu powrotu

Przecież albo to 'creme de la creme' czyszczenia spółek i brudnej restrukturyzacji (stad te śmieciowe spółki i brak kasy na papierze który narzeka prasa) o międzynarodowym zasięgu albo też stoi ktoś silny za nim i o Li możemy mówić w kontekście 'pracownika'.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
abedipele
Member

Od: 07.2007

Stary 05.01.2019, 14:56
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
@IncognitoTSW ale jaja

a ma ktoś jakiś program aby "obrobić" to zdjęcie do większej rozdzielczości
Tak, mają. Policjanci z serialu CSI: Kryminalne zagadki.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 05.01.2019, 15:03
bobo napisał(a):Wyświetl post
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ek...z-skwk/06lgmhw

"Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków nie będzie już świadczyć usług dla Wisły Kraków SA. Klub poinformował na Twitterze o rozwiązaniu umowy."
...
Jakie usługi świadczyło SKWK na rzecz Wisly SA?
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Stary 05.01.2019, 15:05
@ciacho ochrona obiektu
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member

Stary 05.01.2019, 15:05
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Kibicowało ukochanej drużynie.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
FrankDrebinTSW
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 05.01.2019, 15:06
Dokładnie. Chcesz zaorać TS to zaorasz Wisłę. Wtedy ok zakładasz nowy klub ale już wtedy nie możesz powiedzieć, że ma 112 lat, inne sekcje i tyle mistrzostw Polski.
Tylko Wisła...

San Antonio Spurs ) 99,03,05,07

Madrid cabron....

Detroit Red Wings!
Odpowiedz cytując
Dzinus
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2003

Stary 05.01.2019, 15:06
organizowało wyjazdy
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member

Stary 05.01.2019, 15:17
FrankDrebinTSW napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie. Chcesz zaorać TS to zaorasz Wisłę. Wtedy ok zakładasz nowy klub ale już wtedy nie możesz powiedzieć, że ma 112 lat, inne sekcje i tyle mistrzostw Polski.
Ale tu chyba nikomu nie chodzi o uśmiercenie TSu, bo przez ponad 100 lat organizacja radziła sobie doskonale i TO JEST TA WISŁA, którą jest nam wszystkim bliska. Dla mnie np. "zaorać" oznacza rozwiązanie sekcji sztuk walki i znalezienie optymalnego sposobu na weryfikację całej reszty co do powiązań ze środowiskiem WSH, powołanie kompletnie nowego zarządu, rady nadzorczej itd.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 05.01.2019, 15:29
Skoro tak mowa o zmianie ludzi w TS, ktorzy doprowadzili do obecnej sytucji, to jeszcze nawiazujac do braku dziennikarzy na konferencji. Kwasniewski cos tam opowiadal, ze on sie nie poczuwa do winy, bo zajmuje sie koszem i ze ogolnie Zarzad jest zajebisty, bo trenerzy nie narzekaja itd. a jak komus sie nie podoba, to za pol roku jest walne i mozna Zarzad zmienic. I dlaczego nie bylo nikogo kto by go zapytal czy ma na mysli to samo walne, w ktorym wiekszosc ma sekcja TSW sterowana przez ortaliony i to samo walne, ktore ich wybralo? Ciekawe co pan Kwasniewski na to.

i ja tez jestem ciekaw jakim cudem ktos chce zmienic Zarzad na normalny w sytuacji gdy podobno przeglosowac delfinow sie nie da.
Odpowiedz cytując
Rience
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 05.01.2019, 15:32
Ale tu chyba nikomu nie chodzi o uśmiercenie TSu, bo przez ponad 100 lat organizacja radziła sobie doskonale i TO JEST TA WISŁA, którą jest nam wszystkim bliska. Dla mnie np. "zaorać" oznacza rozwiązanie sekcji sztuk walki i znalezienie optymalnego sposobu na weryfikację całej reszty co do powiązań ze środowiskiem WSH, powołanie kompletnie nowego zarządu, rady nadzorczej itd.
To co już chłopaki nie mogą trenować boksu, mma czy kick-boxingu? Bo co? Oprzytomniej. Sarara też bandyta, lecz się.

Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
Skoro tak mowa o zmianie ludzi w TS, ktorzy doprowadzili do obecnej sytucji, to jeszcze nawiazujac do braku dziennikarzy na konferencji. Kwasniewski cos tam opowiadal, ze on sie nie poczuwa do winy, bo zajmuje sie koszem i ze ogolnie Zarzad jest zajebisty, bo trenerzy nie narzekaja itd. a jak komus sie nie podoba, to za pol roku jest walne i mozna Zarzad zmienic. I dlaczego nie bylo nikogo kto by go zapytal czy ma na mysli to samo walne, w ktorym wiekszosc ma sekcja TSW sterowana przez ortaliony i to samo walne, ktore ich wybralo? Ciekawe co pan Kwasniewski na to.

i ja tez jestem ciekaw jakim cudem ktos chce zmienic Zarzad na normalny w sytuacji gdy podobno przeglosowac delfinow sie nie da.

I czemu kłamiesz za materiałem jadczaka TSW nie ma większości zadnej, wręcz przeciwnie ich głosy nie decydują o niczym. A Sarapata dostała w cholere duże poparcie i bez problemu została wybrana. Tacy ludzie się tu właśnie wypowiadają, rzucając bzdury na lewo i prawo i biorą to za prawdę objawioną, komedia.
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member

Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Zgodze się ale podaj mi przykład Polaka który w 'Kambodzy' kupuje klub piłkarski od 'mafii' z długami i rozpływa się w powietrzu.

I teraz na ile realne jest ze:
  • jest to jego pierwszy wałek na słupa w zyciu
  • nie ma doświadczenia i zaczyna przygodę z wysokiego C poza granicami kraju
  • Polak przylatuje do 'Kambodzy' nie mając kasy
  • leci do 'Kambodzy' nie wiedząc co ma robic
  • nie ma zaplecza na miejscu czy pleców w miejscu powrotu

Przecież albo to 'creme de la creme' czyszczenia spółek i brudnej restrukturyzacji (stad te śmieciowe spółki i brak kasy na papierze który narzeka prasa) o międzynarodowym zasięgu albo też stoi ktoś silny za nim i o Li możemy mówić w kontekście 'pracownika'.
Amatorem nie jest z całą pewnością. Cała jego postać jest jakby zbudowana do takich rzeczy. Nawet jego płeć była przez moment kwestią dyskusyjną. Nie wiadomo gdzie mieszka, nie wiadomo gdzie działa, nie wiadomo gdzie teraz jest. Nic nie wiadomo. O to chodziło.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
janus
Senior Member

Od: 11.2002

A możemy przestaniemy udawać, że nie wiemy gdzie jest problem. Facet (oiio na wykopie, cytowany przez Stanowskiego) ma sporo racji. I od tego nie uciekniemy
https://www.wykop.pl/ludzie/oiio/

Cytat:
A jesteś świadomi, że Wisłę nawet pomimo tak dużego długu dałoby się odratować? Że te 12 milionów przynajmniej na dług licencyjny znalazłoby się w godzinę? Że jest wiele osób zainteresowanych partycypowaniem w odkupieniu klubu i przywróceniu na dobre tory?

Dlaczego więc się tak nie dzieje? Przez kiboli. Nie chodzi już nawet o to, że mogą pobić komuś dziecko, spalić dom, lżyć na stadionie, czy robić chamskie napisy na murach, czy placówkach firm.

Chodzi o to, że ta patologia jest tam uczepiona wieloletnimi umowami w każdy jeden malutki zakamarek klubu. Że cała struktura, od biletera, po firmę cateringową - to przestępcy. Po audycie polskich przedsiębiorców wycofanie się nie było spowodowane wysokością długu, bo ten był mniej więcej znany, a po prostu umowami.

Nowy właściciel miałby dwie opcje. Nadal współpracować ze zwykłą bandyterką i szemranymi firmami, oraz wypłacać im zawyżoną kasę z umów. Lub zacząć wojnę i musieć za zerwania wypłacić pewnie z 30 na start. A może i to 30 by się znalazło, ale wojna z tą pseudo gangsterką i handlarzami narkotyków, plus 1/4 stadionu patałachów, którzy nic z tego finansowo nie mają, ale są głąbami i z chęcią pójdą w bojkoty, czy maczety. Inwestor stałby się tam wrogiem, a nie zbawicielem. Podobnie jak kiedyś było na Zawiszy. 100 osób robi bojkot, ale tak terroryzuje resztę groźbami, że stadion pustoszeje w 9/10. Bo nie pójdziesz na mecz, jak ma cię jakiś lump pobić w bramie po wyjściu ze stadionu.

Co w rok dostałby nowy właściciel chcący odciąć ich od źródełka? Napisy po całym mieście, groźby, pusty stadion, uszczuplony portfel o minimum 40 milionów, bo do organizacji meczów dla 2000 ludzi trzeba dopłacać, możliwe, że i jakieś wybite szyby w aucie. Lżenie na jego firmę, wandalizmy na placówkach, ogólny strach przed swobodnym poruszaniem się po mieście. Możliwe, że musiałby dzieciaki przenieść gdzie indziej, bo młodziaki są werbowani na takich maczetowych zjebów od najmłodszych lat
Odpowiedz cytując
zozo
Member

Stary 05.01.2019, 15:36
A mogli zabić!
rotfl lol2 buhahahahha
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member

Stary 05.01.2019, 15:37

1. Zarząd komisaryczny wprowadzony przez Prezydenta Miasta Krakowa
2. Rozwiązanie sekcji sztuk walki ergo ich nieobecność na walnym

Obie rzeczy zajebiście trudne ale przy odpowiedniej presji społecznej (moim zdaniem za chwile coś w ludziach pęknie - siłownia i zgłoszenie do prokuratury to pierwsze jaskółki) - realne.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Stary 05.01.2019, 15:38
Rience napisał(a):Wyświetl post
To co już chłopaki nie mogą trenować boksu, mma czy kick-boxingu? Bo co? Oprzytomniej. Sarara też bandyta, lecz się.

I czemu kłamiesz za materiałem jadczaka TSW nie ma większości zadnej, wręcz przeciwnie ich głosy nie decydują o niczym. A Sarapata dostała w cholere duże poparcie i bez problemu została wybrana. Tacy ludzie się tu właśnie wypowiadają, rzucając bzdury na lewo i prawo i biorą to za prawdę objawioną, komedia.
A Ty czytac ze zrozumieniem potrafisz? Czy juz zacieklosc w bronieniu gangsterki Ci rozum przeslonila? Jest napisane podobno? Wiesz co znaczy slowo "podobno"? Czy mam Ci tu slownikiem PWN pojechac? Podobno znaczy, ze nie jestem tego pewien. Jesli jest jak mowisz to spoko. Ale wez zluzuj bo Ci zwieracze puszcza.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Stary 05.01.2019, 15:41
Zreszta niewazne czy oni tam maja 1 glos czy 10000 glosow, za to co sie obecnie dzieje sekcje sztuk walki powinno sie zbombardowac i zaorac.
Odpowiedz cytując
Rience
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 05.01.2019, 15:42
A Ty czytac ze zrozumieniem potrafisz? Czy juz zacieklosc w bronieniu gangsterki Ci rozum przeslonila? Jest napisane podobno? Wiesz co znaczy slowo "podobno"? Czy mam Ci tu slownikiem PWN pojechac? Podobno znaczy, ze nie jestem tego pewien. Jesli jest jak mowisz to spoko. Ale wez zluzuj bo Ci zwieracze puszcza.
Zacytuje cie jeszcze raz bo rżniesz głupa zamiast przeprosić i przyznać się do błedu.

Napisałeś:
Cytat:
I dlaczego nie bylo nikogo kto by go zapytal czy ma na mysli to samo walne, w ktorym wiekszosc ma sekcja TSW sterowana przez ortaliony i to samo walne, ktore ich wybralo? Ciekawe co pan Kwasniewski na to.
Nigdzie nie napisałeś podobno, wziąłeś to za pewnik. Takie osoby tu piszą oskarżając wszystkich na lewo i prawo jebiąc bzdurami. I jeszcze masz czelność odrzucać piłeczke że bronie kogoś. Trzymaj się faktów na początek.

Poza tym, zdajesz sobie sprawe ze w tych sekcjach sportów walki trenuje sporo normalnych chłopaków i dziewczyn? Cześć z nich zdobywa medale dla Wisły. Nie ....a, lepiej zaorać wszystko, a mnie wyzywać że kogoś bronie. Puknij się.
Ostatnio edytowane przez Rience : 05.01.2019 o godz. 15:48.
Odpowiedz cytując
janus
Senior Member

Stary 05.01.2019, 15:44
1. Zarząd komisaryczny wprowadzony przez Prezydenta Miasta Krakowa
2. Rozwiązanie sekcji sztuk walki ergo ich nieobecność na walnym

Obie rzeczy zajebiście trudne ale przy odpowiedniej presji społecznej (moim zdaniem za chwile coś w ludziach pęknie - siłownia i zgłoszenie do prokuratury to pierwsze jaskółki) - realne.
Niestety wielu ludziom w Krakowie jest na rękę, żeby był jeden duży klub. I raczej zaszkodzą niż pomogą. To smutne ale nikt poważny i liczący w Krakowie nie kiwnie palcem, żeby ratować Wisłę. Jedynie Niemiec coś próbował ale on już nic nie znaczy.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Stary 05.01.2019, 15:45
Nie, wcale nie napisalem, ze "w sytuacji gdy podobno przeglosowac delfinow sie nie da". A, ze usprawiedliwiasz i wybielasz na kazdym kroku to wystarcza 3 klikniecia, by to sprawdzic.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 05.01.2019, 15:48
Amatorem nie jest z całą pewnością. Cała jego postać jest jakby zbudowana do takich rzeczy. Nawet jego płeć była przez moment kwestią dyskusyjną. Nie wiadomo gdzie mieszka, nie wiadomo gdzie działa, nie wiadomo gdzie teraz jest. Nic nie wiadomo. O to chodziło.
No nie?
Szacunek - jak Boga kocham, ktoś naprawił błędy popełnione przy 'Meresińskim'.

Panie Jadczak, poprzeczka poszła 'do góry' - dasz Pan rade?

Tylko popcornu brak. Gdzieś tu mam jeszcze …. ale nie starczy….
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member

Stary 05.01.2019, 15:50
janus napisał(a):Wyświetl post
Niestety wielu ludziom w Krakowie jest na rękę, żeby był jeden duży klub. I raczej zaszkodzą niż pomogą. To smutne ale nikt poważny i liczący w Krakowie nie kiwnie palcem, żeby ratować Wisłę. Jedynie Niemiec coś próbował ale on już nic nie znaczy.
Zdecydowanej większości Krakowian jest obojętne ile jest klubów piłkarskich w ich mieście. Po stokroć wolę Miasto, któremu można przynajmniej patrzeć na ręce i podlega jakiejś społecznej kontroli niż obecne towarzystwo.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 05.01.2019, 15:50
OSTATNI PLAN RATUNKOWY

1. Klub w trybie pilnym otrzymuje od kogoś (np. od Miasta, PZPNu lub firm) pożyczkę 12-13 mln. pod zastaw kart zawodniczych, z terminem spłaty np. 20.02.2018
2. Z pożyczki tej spłaca zaległości wobec piłkarzy, unikając najgorszego, czyli ich odejścia za darmo
3. Po spłaceniu piłkarzy rozesłana zostaje informacja do wszystkich klubów z ekstraklasy, że kilku piłkarzy klub potrzebuje sprzedać do 15.02.2018 i oczekuje na składanie ofert
4. Po sprzedaży kilku piłkarzy (np. Imaz do Lecha, i jeszcze 3-4 innych których ktoś będzie chciał), Wisła spłaca udzieloną pożyczkę.

Punkty 1 i 2 operacji musiałaby jednak zostać przeprowadzone szybko.

Do krytyków tej opcji - lepiej spłacić ich, i następnie sprzedać oddając forsę pożyczoną na ich spłatę, niż żeby odeszli za darmo.

------------------------

Jeszcze - PZPN i Ekstraklasa.SA powinny zastanowić się nad rozwiązaniami takimi, aby sytuacja finansowa klubów była monitorowana bardziej na bieżąco - np. poprzez wprowadzenie wymogu aby bezwzględnie wysyłać do PZPN co miesiąc potwierdzenia wykonania przelewów na konto piłkarzy. Dzięki temu organ centralny wiedziałby dużo wcześniej że w klubie dzieje się źle z finansami.

Dodatkowo powinien zostać wypracowany mechanizm utrudniający nieumyślną lub celową niegospodarność, to jest taki, w którym w przypadku stwierdzonego poślizgu z wypłatami (brak dostarczenia potwierdzenia przelewów na konto piłkarzy), z automatu np 1/2 czy 3/4 pieniędzy z C+ jest wpłacana przez Ekstraklasa.SA bezpośrednio na konta piłkarzy i innych wierzycieli, a nie do kasy klubu (bo jak się okazuje na przykładzie Wisły, tam mogą gdzieś zniknąć w niejasnych okolicznościach).

To dlatego, żeby Prezes PZPN nie musiał wypisywać czegoś takiego

Ostatnio edytowane przez Dzimi : 05.01.2019 o godz. 16:17.
Odpowiedz cytując
PanPlamka
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 05.01.2019, 15:54
O to to. Już wcześniej pisałem, że wcale bym się nie zdziwił, gdyby Vanna Ly był postacią trufniącą się w oszustwach (być może na zlecenie). Zarówno Vanna jak i Ly to popularne w Kambodży imiona/nazwiska, w dodatku nadawane zarówno mężczyznom jak i kobietom. Po wpisaniu tego nazwiska na Facebooku wyskakuje pierdylion wyników. Taki kambodżański Jan i Anna Kowalscy w jednym. Szukanie tego właściwego (zakładając, że naprawdę się tak nazywa) to jak szukanie igły w stogu siana.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów