The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
master777
Senior Member

Od: 04.2010

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 04.01.2019, 13:59
Generalnie orzecznictwo przyjmuje, że nowy członek zarządu ma ok. 2-3 tygodnie, by zapoznać się ze stanem spółki i na podstawie powziętych informacji złożyć wniosek o upadłość z racji spełnienia ustawowych przesłanek. Były przypadki wyjazdu świeżych prezesów za granicę na 1-2 miesiące, albo konieczność nagłego podjęcia leczenia, by jakoś oszukać system, ale sądy podeszły do tego na zasadzie - skoro godzisz się być prezesem, to musisz być ogarnięty. Jak zachorujesz - rezygnuj.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 04.01.2019, 14:00
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Zdarzy się cud wolfy, zdarzy!
Ostatnim cudem jaki pamiętam był jakiś azjatycki menel z parasolką i dwóch niedorobionych pomagierów. Cuda nie zdarzają się codziennie...
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 04.01.2019, 14:01
Delgado napisał(a):Wyświetl post
@pepe72

Po punkcie pierwszym twój genialny plan się zesrał. Zanim sąd rozpatrzy wniosek i powoła syndyka minie półtaora miesiąca i po trzecim walkowerze wyaltujemy z ligi.
Wymaga to oczywiście pewnej współpracy ale miasto może ma co zaproponować by pewne sprawy przyśpieszyć. Jak widać po siłowni TS się samo nie oczyści.
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 04.01.2019, 14:02
master777 napisał(a):Wyświetl post
Generalnie orzecznictwo przyjmuje, że nowy członek zarządu ma ok. 2-3 tygodnie, by zapoznać się ze stanem spółki i na podstawie powziętych informacji złożyć wniosek o upadłość z racji spełnienia ustawowych przesłanek. Były przypadki wyjazdu świeżych prezesów za granicę na 1-2 miesiące, albo konieczność nagłego podjęcia leczenia, by jakoś oszukać system, ale sądy podeszły do tego na zasadzie - skoro godzisz się być prezesem, to musisz być ogarnięty. Jak zachorujesz - rezygnuj.
Czyli czeka nas zmiana prezesa co 2-3 tygodnie.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
As
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 04.01.2019, 14:04
nero napisał(a):Wyświetl post
Młody jest ma o co walczyć dlatego się zgłosił
Dla niego to szansa.
On sie nie zglosil tylko go uprosili.
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Od: 07.2007

Wiecie co zrobić z osobą z PZPN i MZPN, która przez ostatni rok miała Wisłę nadzorować?
https://twitter.com/mat_stankiewicz
https://www.google.com/search?newwin...lf_ui:2&rlst=f
https://www.facebook.com/stankiewiczkancelaria/
Ostatnio edytowane przez WHITE*STAR : 04.01.2019 o godz. 14:07.
Odpowiedz cytując
artgal
Junior Member

Od: 12.2018

FILIPSKI czy masz jakieś informacje o stanie zdrowia azjatyckiego menel Odtruli go na toksykologi?
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 04.01.2019, 14:06
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
W większości się zgadzam.

Tylko tak:
1) W głowie mi się nie mieści, aby taka osobowość, milioner jak Cupiał bał się paru chłystków w krótkich spodenkach. Przecież Cupiał nie jest w ciemie bity i zapewne jak takiej fortuny dorobił się to ma znajomości wszędzie...

2) Jak mają lepiej zarobić na odrodzeniu, skoro tylko w e-klasie był taki hajs i takie wpływy ? Skoro dalej będzie takie bagno to kto pójdzie na mecz i z czego będą czerpać korzyści? Tylko e-klasa i ewentualna gra w Europie gwarantowała grubą kasę...
Ktoś Miśka ostrzegł przed aresztowaniem. Więc "negocjacje" w 1998 nie koniecznie prowadzili "chłopcy w krótkich spodenkach". Od 2011 Robert SZ. był w zarządzie TS.
https://www.przegladsportowy.pl/pilk...zutami/9byjtex

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
Wisła V
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 04.01.2019, 14:07
azjatycki menel to teraz kurczaka po wietnamsku w jakimś barze smaży, dostał co miał dostać, chwile pobawil się w biznesmena i wroił do codzienności
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 04.01.2019, 14:10
VanBasten napisał(a):Wyświetl post
Ja myślę , że nie ma co popadać w paranoje . To że gangusy obsiadły ten klub to fakt i to że doprowadzili do jego upadku to też fakt .Ale nie przesadzajmy , udało im się to tylko dlatego , że nikt nie dopuszczał takiej myśli , że to w ogóle możliwe . To nie są mistrzowie intelektu i wystarczy wprowadzić normalne procedury i zabezpieczenia aby nie byli w stanie przenikać struktury decyzyjne w klubie . I wcale nie musi być tak jak tu piszecie , że już nigdy się nie da ich pozbyć bo jak widać przez swoją głupotę i pazerność właśnie sami wykończyli swoją kurę znoszącą złote jajka .
Ależ dopuszczał. W szczególności w 2014 był duży artykuł Newsweeka, z którego zrzynał Szymon J. w swoim dokumencie. Tylko wtedy Sharksi byli na wolności.

Odpowiedz cytując
adfurle
Member

Od: 09.2018

Stary 04.01.2019, 14:14
/fot.devere/
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 04.01.2019, 14:14
Czy konferencja będzie gdziekolwiek transmitowana?
Odpowiedz cytując
Gercu
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 04.01.2019, 14:18
Cytat:
Czy konferencja będzie gdziekolwiek transmitowana?

Takie starania są czynione
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Stary 04.01.2019, 14:19
Gercu napisał(a):Wyświetl post
Takie starania są czynione
Daj tu znac gdyby sie udało
Odpowiedz cytując
yarow
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 04.01.2019, 14:21
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
A ja tylko wkleję dwie wypowiedzi z konkurencyjnego portalu:

(...)
Człowiek z L w sercu pomaga uratować Wisłę za darmo, (...)

Wielokrotnie z uporem maniaka, o tym pisałem, w tym co najmniej 1 raz na Sb w polemice: jest zbyt wiele grup interesu, którym zależy na istnieniu Wisły i dlatego to nie jest koniec.

Nie odpuszczą, jeśli tylko pozwoli im się działać.

To jest biznes. Naczynia w środowisku połączone.

Nawiązanie do krakowskości jest fajne, wiem, że dziadek czy pradzadek Pana Leśniodorskiego byl kibicem lub grał w Cracovii ale dziś - ich pokoleniowy następca jest biznesmenem. Oczywiście nic w tym złego.

I dlatego naiwnie uważałem i nadal uiważam, że będziemy grać w ekstraklapie. No ... w najgorszym wypadku w 1 lidze - po dzielnych bojach o niespadnięcie.

Czy tym sie leczy raka? Zapewne - nie. Nowa sytuacja - stare problemy, które nie dadzą zapomnieć o pytaniu: "być czy mieć?".
Powód: Literówka.
Ostatnio edytowane przez yarow : 04.01.2019 o godz. 14:28.
Odpowiedz cytując
kowalkowskij
Member

Od: 05.2012

Stary 04.01.2019, 14:23
Może na konferencję Policja by też przyjechała i przy okazji po wysłuchaniu aresztowała wszystkich?
Tylko wspólnie można coś zbudować. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 04.01.2019, 14:25
Do prokuratury zostało złożone zawiadomienie

https://mobile.twitter.com/MichalPie...187.1546178005
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 04.01.2019, 14:26
https://twitter.com/s_staszewski/sta...768.1542225695

Dziś na konferencji musi pójść jasne stwierdzenie. "Są powiązania w TS, trzeba zrobić wszystko żeby ich się pozbyć" trzeba wystawiać na świecznik każdego kogo się da! Ujawniać personalia i rodzaje wpływów! Tylko upublicznienie tych patałachów zwiąże im ręce...
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 04.01.2019, 14:26
Smuga85 napisał(a):Wyświetl post
Odnośnie mojej wypowiedzi powyżej, z kim należy rozmawiać naprawdę odnośnie sytuacji Wisły:

https://twitter.com/PiotrWolosik/sta...750546433?s=20
Zakładając, że Misiek nie był "Jarzyną ze Szczecina" to powie tyle co ta tłumaczka Fitas-Dukaczewska.
Mało osób popełniło samobójstwo w pierdlu?

Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 04.01.2019, 14:27
Dla mnie momentem granicznym(czy zostajemy w ekstraklasie) było rozwiązywanie kontraktów przez piłkarzy. Dlaczego? W tym momencie zostajemy bez seniorskiego zespołu, a długi rosną lawinowo o kolejne miliony... Teraz nawet gołodupiec z Kambodży nie spojrzy na klub bez kadry i ze zobowiązaniami, które trzeba spłacić do końca marca. Bandyci, którzy podają się za kibiców zrobili sobie dojną krowę, z której wyprowadzili jakieś niewyobrażalne pieniądze. Kilka frakcji, które między sobą tego nie konsultowały i wydoili do cna. Licencja już zawieszona, a pewnie niedługo odebrana. Kwestia tylko do kogo ten klub będzie należały w IV lidze i tutaj oby Leśnodorski pomógł(a właściwie prawnicy z jego kancelarii). Potem ktoś rozsądny i mający pomysł, i jakieś środki niech to zabiera od TSu. Chociaż moim zdaniem Ci wejdą w ten klub jeszcze bardziej. Gówno trudno oczyścić, a to się tu przyczepiło strasznie.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Stary 04.01.2019, 14:28
kowalkowskij napisał(a):Wyświetl post
Może na konferencję Policja by też przyjechała i przy okazji po wysłuchaniu aresztowała wszystkich?
Ciekawa propozycja

A co do pierwszego kroku do oczyszczenia TS z rak gangusów - skoro ten dzisiejszy słup Misków w sprawie siłowni stwierdził, ze się wycofuje to rozumiem, ze juz jest zamowiona ekipa do wywozki całego sprzetu i oczyszczenia pomieszczen? Skoro nie ma umowy to ta siłownia nie moze tam teraz działac tak? (tak wiem, ze musi ta umowe wypowiedziec, a nie na podstawie info od dziennikarza, ale chodzi o fakt).
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 04.01.2019, 14:31
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Do prokuratury zostało złożone zawiadomienie

https://mobile.twitter.com/MichalPie...187.1546178005
Wygląda to na działanie Leśniodorskiego. MAm nadzieje że rozwalą całe to towarzystwo.
Odpowiedz cytując
sandbender
Graf Zero

Od: 08.2004

Stary 04.01.2019, 14:32
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Jeśli nie chce ryzykować to do 18.01.2019 musi ogłosić niewypłacalność.
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Tak. Jeżeli nie zdarzy się cud (bądźmy poważni...) Wisła jest niewypłacalna. Każdy prezes który nie złoży wniosku ryzykuje odpowiedzialność karną i majątkową. Sarapatę pewnie za to ścigną.
Nie wiem tylko czy do 2 lutego, ile ma na to czasu. MaLk może będzie wiedział.

Czyli innymi słowy chłop ma przegwizdane. Doceniając jego dobre chęci to jednak uważam, że:
- albo ktoś sobie zażyczył do rozmów najmniej źle się kojarzacego gościa (nieprawdopodobne)
- cała paczka ma nadzieje, że wykorzystując brak doświadczenia "świeżaka" da się go wystawić na strzał, skupić na nim zainteresowanie mediów i uniknąć wpisania do annałów historii swojego nazwiska jako tego co "pozwolił upaść Wiśle".

Trzymam jednak kciuki.
Odpowiedz cytując
Dzinus
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2003

Stary 04.01.2019, 14:36
sandbender napisał(a):Wyświetl post
Czyli innymi słowy chłop ma przegwizdane. Doceniając jego dobre chęci to jednak uważam, że:
- albo ktoś sobie zażyczył do rozmów najmniej źle się kojarzacego gościa (nieprawdopodobne)
- cała paczka ma nadzieje, że wykorzystując brak doświadczenia "świeżaka" da się go wystawić na strzał, skupić na nim zainteresowanie mediów i uniknąć wpisania do annałów historii swojego nazwiska jako tego co "pozwolił upaść Wiśle".

Trzymam jednak kciuki.
Mysle, ze chlopak jest mlody, Lesny wlazl mu na ambicje i stad decyzja podniesienia rekawicy. Trzymam za niego tak mocno kciuki ze mi zaraz odpadna
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 04.01.2019, 14:37
Ciekawe czy jak udowodnia Sarapacie działenie na niekorzyść spółki to umowy które zawarła będzie można unieważnić. Orientuje się ktoś ? Tak wiem że do tego czasu może nas już nie być .
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 04.01.2019, 14:38
petred napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe czy jak udowodnia Sarapacie działenie na niekorzyść spółki to umowy które zawarła będzie można unieważnić. Orientuje się ktoś ? Tak wiem że do tego czasu może nas już nie być .
Tak ale to już będzie tylko kilku wierzyciel mniej dla upadłej spółki. Ale udowodnienie czegoś takiego przy B2B jest niezwykle trudne.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Stary 04.01.2019, 14:38
petred napisał(a):Wyświetl post
Wygląda to na działanie Leśniodorskiego. MAm nadzieje że rozwalą całe to towarzystwo.
Mam nadzieje, ze sie tam wpier**** na pelnej i zrownaja z ziemią ta cała holote z TSu, WSH itp.
Odpowiedz cytując
abedipele
Member

Od: 07.2007

Stary 04.01.2019, 14:39
Cytat:
Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa zostało złożone na dzienniku podawczym Prokuratury Okręgowej w Krakowie. Godzinę temu zrobił to krakowski adwokat Michał Piech.

– Nie jetem reprezentantem kogoś, komu Wisła jest coś dłużna. Jestem prawnikiem i wielkim fanem sportu. Nie mogłem patrzeć na to, co się działo w Wiśle, a prokuratura mówi, że się przygląda. Przyglądać można się bardzo długo – tłumaczy Piech.
Cytat:
– To był skok na kasę, a niektórzy ludzie udawali, że nic się nie dzieje. To była kpina z polskiego sportu. Zawiadomienie ma trzy strony, pisałem je żołnierskim językiem. Na świadka wskazałem m.in. Zbigniewa Bońka
Za sport.lovekrakow.pl
Odpowiedz cytując
filipski
Member

Od: 06.2010

Stary 04.01.2019, 14:44
Wisła V napisał(a):Wyświetl post
filipskiego już nie zobaczysz, siał tu nie wiadomo jakie prognozy o wielkiej Wiśle a teraz jak sprawa się rypła to zniknął z tego forum.. pewnie teraz siedzi w fotelu czyta wszystkie te wpisy i śmieje się glośno z naiwności na tym forum..
Nie w fotelu, lecz na krześle biurowym. Tyle uzupełnienia w kwestii mojego naśmiewania się z naiwności tego forum.

Jednak muszę zmartwić kumatych - nie zniknę z forum. Póki co, nie mam do napisania nic, czego nie napisałbym wcześniej.
Odpowiedz cytując
Gercu
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 04.01.2019, 14:45
Cytat:
Póki co, nie mam do napisania nic, czego nie napisałbym wcześniej.

Czyli jednak nic dziś nie napiszesz?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów