The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Szelu_BRW
Member

Od: 12.2018

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 04.01.2019, 13:29
NHitman napisał(a):Wyświetl post
Są jakieś akcje organizowane na dzisiejszą konferencje? jest ktoś chętny na przyjście?
Wydarzenie które tu wczoraj wrzuciłem zostało już usunięte (hmm... ciekawe dlaczego), ale myślę że warto przyjść pod halę. Ja będę, masa moich znajomych i nie tylko też.
Odpowiedz cytując
kowalkowskij
Member

Od: 05.2012

Stary 04.01.2019, 13:31
Szelu_BRW napisał(a):Wyświetl post
Wydarzenie które tu wczoraj wrzuciłem zostało już usunięte (hmm... ciekawe dlaczego), ale myślę że warto przyjść pod halę. Ja będę, masa moich znajomych i nie tylko też.
Jak przyjdzie dużo osób to hala może być za mała. Może na stadionie powinni tę konferencję zrobić...
Tylko wspólnie można coś zbudować. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Odpowiedz cytując
NHitman
Member

Od: 08.2011

Stary 04.01.2019, 13:31
Cytat:

Też potwierdzam swoją obecność. Myślę, że przez te mętne wody bajora w którym taplają się pewne upośledzone ryby, dużo osób przyjdzie. Przynajmniej na to liczę.
Odpowiedz cytując
toomo
Member

Stary 04.01.2019, 13:32
pete29 napisał(a):Wyświetl post
@ cinekw

Więc tym razem mi uwierz

spadniecie do IV ligi , pojawi się "inwestor"

roztoczy wizje "cuda-wianki na kiju" odbudowujemy Wisłę tylko trzeba wnieść aportem nieruchomości do jakiejś inwestycji ( apartamenty , hotel , galeria ) a zyski popłyną do TS-u szerokim strumieniem. Nieruchomości zostaną wyprowadzone a kasa będzie tak realna jak przelew od Vanny le
Dalej nie rozumiesz.
Wisła SA to piłka nozna
Wisła TS to pozostałe sekcje, budunki klubowe i grunty.........
TS nie ma zamiaru pokrywać długów SA za pomocą własnych nieruchomości. Tyle na ten temat
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 04.01.2019, 13:35
pete29 napisał(a):Wyświetl post
@ cinekw

Więc tym razem mi uwierz

spadniecie do IV ligi , pojawi się "inwestor"

roztoczy wizje "cuda-wianki na kiju" odbudowujemy Wisłę tylko trzeba wnieść aportem nieruchomości do jakiejś inwestycji ( apartamenty , hotel , galeria ) a zyski popłyną do TS-u szerokim strumieniem. Nieruchomości zostaną wyprowadzone a kasa będzie tak realna jak przelew od Vanny le
Dobra weź skończ się ośmieszać i idź pokomentuj coś na onecie.
Odpowiedz cytując
pete29
Member

Od: 11.2005

Stary 04.01.2019, 13:41
@ tomoo

to Ty nic nie rozumiesz

oczywiście wiem , że są to 2 odrębne byty prawne.

twierdze tylko , że Grupa Trzymająca Władzę i sterująca tą szopką ma taki cel jaki pisałem wyżej

Naprawdę sądzicie , że to tak sobie się dzieje !!!!!

kto i po co sprowadził tą całą trójcę ?

Sami sobie przyjechali ?

Vanna rzeczywiście miał zawał ?

Szwed "miał mieć" milion Euro ale za miesiąc i wtedy przelać ?

Na tym kończę pisanie u Was

Pozdrowienia z Wrocławia
Odpowiedz cytując
dizzy
Member

Od: 05.2013

Stary 04.01.2019, 13:54
gizmo napisał(a):Wyświetl post
nawet jak Filipiak chciał by pomóc to należy tę pomoc przyjąć. Tutaj chodzi o Życie Wisły
Leśny chce pomóc w sprawach prawnych bo jest prawnikiem, a przy okazji ma nie byle jakie doświadczenie.
sami sobie nie poradzimy, więc dumę chowamy i więcej pokory.
A przede wszystkim Lesnodorski jest czysty i niezamieszany w ten syf w Wisle. Przez to jest dla innych Pzpn, miasto, potencjalni inwestorzy duzo bardziej wiarygodny niz ktokolwiek z TS. To musi byc ktos z zewnatrz. Nikt z Wisly porzadku nie zrobi. Jesli Lesny chce sprobowac to czesc mu i chwala.
Odpowiedz cytując
rzodkiewka
Member

Od: 07.2013

Stary 04.01.2019, 13:57
Odnośnie gruntów,jak już ostatecznie misiek i spółka zostaną odcięci od Wisły piłkarskiej, to wezmą się za grunty TS.
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 04.01.2019, 14:02
Lesny słupem Miska ?
Odpowiedz cytując
lucker
Member

Od: 08.2018

Stary 04.01.2019, 14:03
Z. Boniek dla Rzeczpospolitej:

" Nie zdawałem sobie sprawy, że to on rządzi klubem. Tylko nie bardzo rozumiem dlaczego pozwalało na to miasto i Towarzystwo Sportowe Wisła. PZPN reagował w ramach swoich kompetencji. Sprawdzamy kluby, ale nie możemy ingerować w ich bieżącą działalność. A już na pewno związek nie jest od ratowania prywatnych biznesowych spółek akcyjnych. Bo piłka to jest biznes. PZPN nie będzie ratował Wisły, bo ja nie chcę mieć nic wspólnego z gangsterami. Niech się sama oczyści i ratuje."

Mocne słowa.
Odpowiedz cytując
Arronax
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 04.01.2019, 14:05
Leśny ma doświadczenie, swoje błędy porobil w Legii ale wyniósł z tego naukę. Poza tym jest medialny, pewny siebie i oferuje pomoc prawną. Kto ma w tej g******** sytuacji pomoc? Tylko ktoś taki. Taki Kozak z jajami nie bojacy się własnego cienia . Ja trzymam oba kciuki ze coś ruszy na plus. W końcu!
Odpowiedz cytując
artgal
Junior Member

Stary 04.01.2019, 14:07
A Filipski ego jak nie ma tak nie ma. Pewnie przygotowują plan z łysym oszustem i żółtkiem gaciowym.
Odpowiedz cytując
lucker
Member

Od: 08.2018

Stary 04.01.2019, 14:07
Czyli jednak ! Co w tym klubie się działo ...

https://twitter.com/mati_taba/status...63541930041346

a pamiętacie te zapewnienia, że on z racji na sytuację wypłaty na czas?

Gdzieś czytałem, że z transferem Mączyńskiego to też nie takie oczywiste. Wielu po nim jedzie, ale patrząc na te jaja nic by mnie nie zdziwiło.
Ostatnio edytowane przez lucker : 04.01.2019 o godz. 14:11.
Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 04.01.2019, 14:22
Mam pytanie do ludzi z Socios? Macie pieniędzy troszkę. Nie mielihyscie ochoty na proces cywilny przeciwko Sarapacie o defraudacje pieniędzy o niegospodarne zarządzanie spółką, przyznawanie sobie gigantycznych pensji? Przeciez ona jest na przegranej pozycji. Podwyżka pensji w sytuacji gdy klub spada na dno, pracownicy nie dostaja pieniędzy i brak mądrej polityki. Przecież nie ma szans zeby wygrała. Nikt jej nie wybroni. Niech oddaje to co za.......ila. Niech ten proces kosztuje nawt i 30 tysiecy zwroci sie z nawiązką.
Odpowiedz cytując
Smuga85
Junior Member

Stary 04.01.2019, 14:25
Swoją drogą Małecki też zniknął z klubu w momencie kiedy cały proceder już trwał. Naprawdę nie jestem zwolennikiem teorii dziwnych treści ale każdy kto choć trochę jest przy drużynie wie o Jego relacjach z kumatymi...
Pierwszy mecz na którym byłem:
1997/98 I liga Wisła Kraków 0:0 Stomil Olsztyn

Najlepszy mecz na którym byłem:
14.12.2011 Wisła Kraków 2:1 Twente Enschede

Najlepszy wyjazd na którym byłem:
18.09.2008 Tottenham Hotspur 2:1 Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
gizmo
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 04.01.2019, 14:26
Chorynatrzykolory napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie do ludzi z Socios? Macie pieniędzy troszkę. Nie mielihyscie ochoty na proces cywilny przeciwko Sarapacie o defraudacje pieniędzy o niegospodarne zarządzanie spółką, przyznawanie sobie gigantycznych pensji? Przeciez ona jest na przegranej pozycji. Podwyżka pensji w sytuacji gdy klub spada na dno, pracownicy nie dostaja pieniędzy i brak mądrej polityki. Przecież nie ma szans zeby wygrała. Nikt jej nie wybroni. Niech oddaje to co za.......ila. Niech ten proces kosztuje nawt i 30 tysiecy zwroci sie z nawiązką.
to będzie trwało latami, szkoda kasy na to. Socios moim zdaniem nie są od tego.
Poza tym ta chytra baba z Krakowa zapadła się pod ziemie, pewnie nie mam jej już w kraju.
Kibice Wisły na pewno by ją gdzieś spotkali.
Odpowiedz cytując
master777
Senior Member

Od: 04.2010

Stary 04.01.2019, 14:27
Wisłocki prezesem S.A. wg. mediów.
Odpowiedz cytując
toomo
Member

Stary 04.01.2019, 14:28
Tu tylko klasykiem pojechać można "o ....a o ja .......ę"
Myślisz że każdy może dowolnej firmie, spółce ......... dowolny proces wytoczyć.
Powiem Ci tylko tyle PG tylko czeka żeby ktoś złożył rozsądne doniesienie o popełnieniu przestępstwa i się doczekać nie może, a Tobie się roi cywilny proces.
Odpowiedz cytując
JacekFan
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 04.01.2019, 14:29
Może zapisz się i zapodaj potem tą propozycje
Odpowiedz cytując
gizmo
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 04.01.2019, 14:32
master777 napisał(a):Wyświetl post
Wisłocki prezesem S.A. wg. mediów.
Wisłocki w marcu skończy 32 lata, pochodzi z Gorlic. Jest absolwentem krakowskiej AWF. W 2009 rozpoczął pracę w Wiśle jako trener grup młodzieżowych. Trzy lata temu został dyrektorem zarządzającym w Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków i od tego czasu nie pracował już jako trener. W czerwcu wszedł w skład zarządu Towarzystwa Sportowego. W ostatnich miesiącach odbył kilka staży – ostatnio przebywał w PAOK Saloniki, a potem w Benfice Lizbona.

moim zdaniem nie, powód -> W czerwcu wszedł w skład zarządu Towarzystwa Sportowego.

Nikt z obecnych nie powinien już zarządzać.
Odpowiedz cytując
master777
Senior Member

Od: 04.2010

Stary 04.01.2019, 14:37
Wisłocki w marcu skończy 32 lata, pochodzi z Gorlic. Jest absolwentem krakowskiej AWF. W 2009 rozpoczął pracę w Wiśle jako trener grup młodzieżowych. Trzy lata temu został dyrektorem zarządzającym w Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków i od tego czasu nie pracował już jako trener. W czerwcu wszedł w skład zarządu Towarzystwa Sportowego. W ostatnich miesiącach odbył kilka staży – ostatnio przebywał w PAOK Saloniki, a potem w Benfice Lizbona.

moim zdaniem nie, powód -> W czerwcu wszedł w skład zarządu Towarzystwa Sportowego.

W zarządzie był krótko, a zarząd był liczny, pełen starych twarzy. Chyba najmniej ma wspólnego z tymi wszystkimi złymi rzeczami związanymi z klubem, co nie oznacza, że mówię, iż jest "czysty". Ale chyba tylko jemu jeszcze się chce.
Odpowiedz cytując
Garret
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 04.01.2019, 14:37
Nikt inny w tej chwili nie przyjdzie, nie łudź się.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 04.01.2019, 14:41
Młody jest ma o co walczyć dlatego się zgłosił
Dla niego to szansa.

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie,
a przejdziesz na aukcję allegro.

SPRAWDŹ - NOWA NISKA CENA!

Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 04.01.2019, 14:43
toomo napisał(a):Wyświetl post
Tu tylko klasykiem pojechać można "o ....a o ja .......ę"
Myślisz że każdy może dowolnej firmie, spółce ......... dowolny proces wytoczyć.
Powiem Ci tylko tyle PG tylko czeka żeby ktoś złożył rozsądne doniesienie o popełnieniu przestępstwa i się doczekać nie może, a Tobie się roi cywilny proces.
Nie mówię, że socios ma wytoczyć, moze to zrobic kazdy pracownik klubu za to, chodzilo mi o to, ze socios mogloby to sfinansowac. Nie Ważne.. Prokuratura tu wpadnie z urzedu zaraz kwestia czasu i sarapacie jeszcze dojdzie odpowiedzialnosc karna, myślę ze jedyne co jeszcze wstrzymuje ją to czas rozstrzygnięć czy Wisla sie uratuje przed upadłościa i spadkiem czy nie. Jakby teraz wpadli i wszystko rozjebali to opinia publiczna moglaby zarzucic prokuraturze ze Wisla nie miala możliwości wyjsc z tego po tym nieudanym przejeciu. TAK TAK WIEM ....a ze byl na to czas dwa lata, jednak dalej nie wyobrazam sobie upadku naszego klubu..
Ostatnio edytowane przez Chorynatrzykolory : 04.01.2019 o godz. 14:54.
Odpowiedz cytując
sandbender
Graf Zero

Od: 08.2004

Stary 04.01.2019, 14:44
Jak rozumiem nowy prezes do 3 lutego musi ogłosić upadłość SA?
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 04.01.2019, 14:51

To jedyna osoba, która ze starych władz powinna mieć coś do powiedzenia, jest bardzo zaangażowany w to co robi. Trzeba mu jednak pomóc, na pewno nie ma doświadczenia. Potrzebuje mądrych doradców - i to już powinny być osoby spoza klubu.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 04.01.2019, 14:53
sandbender napisał(a):Wyświetl post
Tak. Jeżeli nie zdarzy się cud (bądźmy poważni...) Wisła jest niewypłacalna. Każdy prezes który nie złoży wniosku ryzykuje odpowiedzialność karną i majątkową. Sarapatę pewnie za to ścigną.
Nie wiem tylko czy do 2 lutego, ile ma na to czasu. MaLk może będzie wiedział.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.01.2019 o godz. 14:56.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 04.01.2019, 14:57
Zdarzy się cud wolfy, zdarzy!
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 04.01.2019, 14:59
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Zdarzy się cud wolfy, zdarzy!
Jak widać - wielu stronom, nawet z pozoru wrogim zależy, by cud ten się zdarzył. Też w to wierzę.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 04.01.2019, 14:59
sandbender napisał(a):Wyświetl post
Jeśli nie chce ryzykować to do 18.01.2019 musi ogłosić niewypłacalność.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów