The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Davey777
Senior Member

Od: 07.2011

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 01.01.2019, 09:41
Też dla mnie to dziwne, ale jak decyzyjni stoją za tragiczną sytuacją finansową to na C oraz skwk udają że nie ma tematu
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 01.01.2019, 10:02
Machor303 napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiam się dlaczego na trybunach na meczu ludzie nie wyrażają swoje dezaprobaty, na Amice to atmosfera jak nic by sie nie działo a klub na skraju przepaści...
To była dobra mina do złej gry i zachowanie poziomu godnego najlepszych kibiców w Polsce, a nie beczenie (które nic nie da) jakie uskutecznia tutaj wielu użytkowników. Poza tym była plota, że wanna to konkret, był na stadionie, spora część osób łyknęła kit i być może nie chciała robić siary królewiczowi z Wietnamu czy tam stadionu dziesięciolecia.

Davey777 napisał(a):Wyświetl post
Też dla mnie to dziwne, ale jak decyzyjni stoją za tragiczną sytuacją finansową to na C oraz skwk udają że nie ma tematu

Są jeszcze inne trybuny, gdzie nie raz wyrażali przeciwne zdanie do C.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 01.01.2019 o godz. 10:07.

Odpowiedz cytując
Davey777
Senior Member

Stary 01.01.2019, 10:13
Zgadza się że są inne trybuny, ale zawsze najgłośniej na C wyrażali swoje zdanie. Smutne to że klub umiera na naszych oczach a na trybunach jakby nigdy nic cisza w tym temacie.
Jedynie na meczu z Jagiellonią parę okrzyków na sarapate i to wszystko.
Odpowiedz cytując
heoij
Senior Member

Od: 12.2009

Stary 01.01.2019, 10:32
Znowu skupiacie się na rzeczach pobocznych zamiast najważniejszych.

W nawiązaniu do mojego poprzedniego wpisu odnośnie umowy to nasuwają się mi następujące pytania, odnośnie tego wycinka, który Jadczak wrzucił.

Czy numery kont są zawarte w harmonogramie? Bo jeżeli nie to umowa dalej jest ważna, ponieważ Wisła nie spełniła swoich klauzul i uniemożliwiła tym samym realizację zobowiązań.

W oświadczeniu TS Wisła nie ma żadnego zdania, że druga strona wycofała się z transakcji: "Uznano, że na chwilę publikacji komunikatu warunki umowy nie zostały spełnione", natomiast druga strona może się z tym nie zgodzić i uważać inaczej.

"W poniedziałek 31 grudnia odbyły się spotkania Zarządu Towarzystwa Sportowego "Wisła" Kraków m.in. z przedstawicielem kancelarii prawnej, która analizuje zapisy w umowie sprzedaży Wisły Kraków SA".
Analizowanie umowy po jej podpisaniu, a nie przed? Czyli sprawa nie jest jednoznaczna i nie mają całkowitej pewności co podpisali?

Możliwa jest też sytuacja, że Panowie Wanna Ly i Hartling zdążyli sprzedać już swoje udziały kolejnej spółce, żeby jeszcze bardziej skomplikować obecny stan prawny Wisły Kraków S.A.

Dlaczego nie zastosowano umowy sprzedaży tylko zobowiązania udzielenia pożyczki?
Żeby zostawić sobie furtkę do postępowania sądowego. A spór prawny może trwać kilka miesięcy, a dla Wisły Kraków liczy się każdy dzień. Panowie Wanna Ly i Hartlng wyjdą z propozycją zrzeknięcia się roszczeń, ale oczywiście nie za darmo, przyszły nowy inwestor będzie im musiał za to zapłacić tyle ile sobie powiedzą.

29 grudnia Hartling powiedział w rozmowie z Piotrem Majchrzakiem takie słowa: "Są pewne klauzule, o których nikt nie wie"

Nie chcę być złym wróżbitą, ale czarno to dla nas widzę. Nikt teraz nie kupi klubu, który nie wiadomo do kogo należy, a taki spór przed Arbitrażem w Szwajcarii z tego co sprawdzałem trwa około 3 miesięcy. Teraz pojawi się pewnie oświadczenie Pietrowskiego, że po analizie umowy przez ich prawników to oni są nadal właścicielami, ponieważ TS Wisła nie spełniła jakiś klauzul i czeka nas wielomiesięczny spór sądowy.

Najgorsze jest to, że w tym całym zamieszaniu straciliśmy najważniejszą rzecz w naszym przypadku: czas. Piłkarze dłużej nie będą czekać na wyjaśnienie tej sprawy, a oni w tym momencie są naszą przyszłością.
Ostatnio edytowane przez heoij : 01.01.2019 o godz. 10:52.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 01.01.2019, 10:35
@bobo ładnie nakreślił ewentualny scenariusz jak można dotrwać do końca rundy. Widać nadzieję że Arsenić na to pójdzie , później Wojtkowskiego, Imaz , może Kostal? 2-2.5 mln za nich wszystkich dały by nam kroplówkę do końca marca. W międzyczasie może znajdą się mądrzejsi jak uratować ten klub...

Dodatkowo dziwię się że nikt z Wisły nie negocjuje (?) że spółka ekstraklasy wcześniejszą wypłatę środków za ten sezon. Oczywiście tych które nam zostały do rozdysponowania ...

A co do aktualnego zamieszania to mamy ogromne deja vu.

PS. Czy sylwester mi namieszał w głowie czy gdzieś wczoraj czytałem że jakoby Pietrowski i Hartling szukali kogoś zamiast Vanny kto sfinansuje zakup klubu?
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 01.01.2019, 10:40
Karherop napisał(a):Wyświetl post
@bobo ładnie nakreślił ewentualny scenariusz jak można dotrwać do końca rundy. Widać nadzieję że Arsenić na to pójdzie , później Wojtkowskiego, Imaz , może Kostal? 2-2.5 mln za nich wszystkich dały by nam kroplówkę do końca marca. W międzyczasie może znajdą się mądrzejsi jak uratować ten klub...

Dodatkowo dziwię się że nikt z Wisły nie negocjuje (?) że spółka ekstraklasy wcześniejszą wypłatę środków za ten sezon. Oczywiście tych które nam zostały do rozdysponowania ...

PS. Czy sylwester mi namieszał w głowie czy gdzieś wczoraj czytałem że jakoby Pietrowski i Hartling szukali kogoś zamiast Vanny kto sfinansuje zakup klubu?
Na razie to klub trzeba "odzyskać" z rąk egzotycznego trio. Na ten moment wygląda, że nie przypadkiem kazano jechać podpisać umowę do Zurichu. Pewnie tak jak pisze heoij okaże się, że za unieważnienie umowy będzie trzeba solidnie zapłacić albo "sparaliżujemy działanie klubu".
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 01.01.2019, 10:59
Davey777 napisał(a):Wyświetl post
A czego od Nich wymagać....własnego zdania? hahaha

heoij napisał(a):Wyświetl post

Najgorsze jest to, że w tym całym zamieszaniu straciliśmy najważniejszą rzecz w naszym przypadku: czas. Piłkarze dłużej nie będą czekać na wyjaśnienie tej sprawy, a oni w tym momencie są naszą przyszłością.
Dobrze to napisałeś,ale już w tak debilne zapisy(lub ich brak) ze strony TS i tak czarny scenariusz już nie wierzę.
Chyba,że specjalnie,mając inny cel do osiągnięcia od początku.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 01.01.2019 o godz. 11:09.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
adfurle
Member

Od: 09.2018

Stary 01.01.2019, 11:12

W nawiązaniu do mojego poprzedniego wpisu odnośnie umowy to nasuwają się mi następujące pytania, odnośnie tego wycinka, który Jadczak wrzucił.

Czy numery kont są zawarte w harmonogramie? Bo jeżeli nie to umowa dalej jest ważna, ponieważ Wisła nie spełniła swoich klauzul i uniemożliwiła tym samym realizację zobowiązań.

W oświadczeniu TS Wisła nie ma żadnego zdania, że druga strona wycofała się z transakcji: "Uznano, że na chwilę publikacji komunikatu warunki umowy nie zostały spełnione", natomiast druga strona może się z tym nie zgodzić i uważać inaczej.

"W poniedziałek 31 grudnia odbyły się spotkania Zarządu Towarzystwa Sportowego "Wisła" Kraków m.in. z przedstawicielem kancelarii prawnej, która analizuje zapisy w umowie sprzedaży Wisły Kraków SA".
Analizowanie umowy po jej podpisaniu, a nie przed? Czyli sprawa nie jest jednoznaczna i nie mają całkowitej pewności co podpisali?

Możliwa jest też sytuacja, że Panowie Wanna Ly i Hartling zdążyli sprzedać już swoje udziały kolejnej spółce, żeby jeszcze bardziej skomplikować obecny stan prawny Wisły Kraków S.A.

Dlaczego nie zastosowano umowy sprzedaży tylko zobowiązania udzielenia pożyczki?
Żeby zostawić sobie furtkę do postępowania sądowego. A spór prawny może trwać kilka miesięcy, a dla Wisły Kraków liczy się każdy dzień. Panowie Wanna Ly i Hartlng wyjdą z propozycją zrzeknięcia się roszczeń, ale oczywiście nie za darmo, przyszły nowy inwestor będzie im musiał za to zapłacić tyle ile sobie powiedzą.

29 grudnia Hartling powiedział w rozmowie z Piotrem Majchrzakiem takie słowa: "Są pewne klauzule, o których nikt nie wie"

Nie chcę być złym wróżbitą, ale czarno to dla nas widzę. Nikt teraz nie kupi klubu, który nie wiadomo do kogo należy, a taki spór przed Arbitrażem w Szwajcarii z tego co sprawdzałem trwa około 3 miesięcy. Teraz pojawi się pewnie oświadczenie Pietrowskiego, że po analizie umowy przez ich prawników to oni są nadal właścicielami, ponieważ TS Wisła nie spełniła jakiś klauzul i czeka nas wielomiesięczny spór sądowy.

To są oczywistości. Marzenka baaaardzo długo korzystała z pewnej osłony medialnej na tym forum. Waliła ściemy kibicom jak baron Munchausen. Reszta w TS-ie siedziała z rozdziawionymi gębami chyba nad geniuszem prezes i ani be ani me ani kukuryku. Czekali aż Wisła zderzy się ze ścianą. Niech teraz nie próbują nawet udawać niewiniątek.
Odpowiedz cytując
kowalkowskij
Member

Od: 05.2012

Stary 01.01.2019, 11:14
Tak sie zwykle robi w takich sytuacjach. Każda inna wpłata rodzi zobowiązania podatkowe. Tu bym nie doszukiwał się drugiego dna.
Tylko wspólnie można coś zbudować. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 01.01.2019, 11:19
@mr_kwolf
Niestety masz rację i jest to jeden ze scenariuszy. Niestety tak jak pisałem bodajże 2 dni temu, najgorsza część tej "sagi sprzedażowej" jest przed nami. I to jest w tym wszystkim najsmutniejsze.

@Griszka30KR
Niestety jeśli bądź co bądź dużo większa i bardziej profesjonalna spółka ze stadem prawników (TF) przejechała się na Meresińskim to co dopiero my możemy się przejechać na Vannie i Hartlingu.

Może i Meresiński to cfaniaczek, ale przy w/w panach jest małym chłopczykiem.
Po tym jak Panowie inwestorzy ustami Pietrowskiego nam wszystkim pięknie naopowiadali cudownych historii nie mam już złudzeń.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 01.01.2019 o godz. 11:22.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 01.01.2019, 11:28

Nikt nie negocjuje wcześniejszej wypłaty środków od ekstraklasy dlatego ze te środki są już rozdysponowane i do klubu i tak trafią grosze.....

Przypomnę, że TS przejął zadłużony klub na 12 mln zł bez żadnych środków na rachunkach za to z kolejnymi nie zapłaconymi kwotami za lipiec i sierpień bo Rowerzysta co mógł to wyprowadził. Do tego TFK zabezpieczyła sobie zapłatę za akcje na wpływach z ekstraklasy -4 mln zł. TS we wrześniu musiał się zapożyczyć aby normalnie funkcjonować. Po sprzedaży Guzmicsa i Jovicia zamiast dalej zaciskać pasa zaczęło się dalsze rozpasanie Najpierw zimowy zaciąg ze Stiliciem na czele bo przecież kibice żądali wzmocnień. TS cały czas balansował długami a doszły do tego sprawy Jovanovicia i Joavnicia a zdołowanie budżetu sprawiło TS rozbuchaniem kadry 30 zawodników i sprawa Carrillo. Liczono na zysk ze sprzedaży lopeza i to ze miasto nie będzie dochodziło zadłużenia. Gdyby lopeza sprzedano za 1,5 mln euro a dodatkowo nie byłoby kłopotów ze stadionem to spokojnie dalej by to trwało. TS zapomniał o tymże nie można 2 razy wydawać tych samych pieniędzy najpierw pod zwrot pożyczek a jednocześnie planować wydać te same pieniądze na nowych zawodników. TS płaci za swoje błędy popełnione w sezonie 2017/2018 zamiast po sprzedaży Brleka dalej zaciskać pasa sprowadzono 10 zawodnikow, a potem zwolniono Ramireza i rzucono się na puchary. Większość kibiców w tym czasie wręcz entuzjastycznie reagujących na te działania
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 01.01.2019, 11:34
Co się stało z tym informatorem jak mu tam było co obiecywał prywatne wiadomości odnośnie sytuacji i sam był powiązany z inwestorami? Zapił, umarł czy s.......ił z resztą ferajny ?
Odpowiedz cytując
Machor303
Member

Od: 06.2014

Stary 01.01.2019, 11:35
Tylko mi nie chodzi o buczenie w trakcie meczu bo to może być źle odbierane, ale transparenty na których można przesłać jakiś sygnał
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 01.01.2019, 11:36
@funkykoval

Jesteś pewien?

O ile dobrze pamiętam kwoty dla miasta oraz dla TF zostały zabukowane rozłożone na 2 sezony, po to by właśnie nie odciąć Wisły całkowicie od wpływów telewizyjnych.

Wystarczy powiedzieć że za poprzedni sezon dostaliśmy bodajże 9 mln złotych.

Dług w stosunku do miasta to ok 5 mln złotych rozłożone na 2 lata.
"trochę" tej kasy zostało....
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member

Od: 02.2015

Stary 01.01.2019, 11:41
petred napisał(a):Wyświetl post
Co się stało z tym informatorem jak mu tam było co obiecywał prywatne wiadomości odnośnie sytuacji i sam był powiązany z inwestorami? Zapił, umarł czy s.......ił z resztą ferajny ?
Zrobił co do niego należało i tyle.
Dzięki jego wymyslom nagonka na TS wzrosła kilkukrotnie i osiąga himalaje absurdu w niejednym wypadku. Nikt nie jest święty jak widać gołym okiem ale nie łykajcie wszystkiego i nie nakręcajcie się sami jeszcze bardziej.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 01.01.2019, 11:43
@funkykoval

Jesteś pewien?

O ile dobrze pamiętam kwoty dla miasta oraz dla TF zostały zabukowane rozłożone na 2 sezony, po to by właśnie nie odciąć Wisły całkowicie od wpływów telewizyjnych.

Wystarczy powiedzieć że za poprzedni sezon dostaliśmy bodajże 9 mln złotych.

Dług w stosunku do miasta to ok 5 mln złotych rozłożone na 2 lata.
"trochę" tej kasy zostało....
Jeżeli Masiota pisze że TS powinien był złożyć wniosek o upadłość SA już pół roku po przejęciu - a było to jeszcze przed cyrkiem z Carillo i zaciągiem Junco - to chyba jednak nic nie zostało.
Jakaś część długu to pożyczki Kwietnia i inne na działalność bieżącą. Smutne jest to że udało im się zejść z pensjami żeby zaraz je rozbujać ściągając hiszpanów na kilogramy - przy czym to zawodnicy od Kiko ostatecznie się sprawdzili. Którego zwolniono akurat w momencie kiedy umowa gwarantowała mu automatyczne przedłużenie, bo był w 8-ce. No ale histeria była, bo oczy krwawiły... Tak czy siak przeraża niegospodarność Sarapaty & Co, ale czy Wislę dało się w ogóle wyprowadzić na prostą bez masy farta i genialnych wyników ponad stan (w stylu awans do fazy grupowej LE co było czystą fantastyką)? Kreatywna księgowość pozwalała nam uzyskiwać licencje, ale gdyby sprzedać Carlitosa za sensowną sumę i miasto nadal nie upominało się o pieniądze to ile jeszcze byśmy pociągnęli? Sezon?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.01.2019 o godz. 11:56.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Davey777
Senior Member

Stary 01.01.2019, 11:49
Jak dopiero teraz dokładnie sprawdzają umowy, to sarapata pchnęła klub pierwszym lepszym by tylko uniknąć odpowiedzialności. Ciekawe co wyjdzie, możliwe że już są właścicielami bez wpłacania pożyczki, i w takim razie to oni dysponują kartami zawodników.
A ten cały filipski, zaginął jak tylko się okazało że to oszuści bez kasy, bo jakoś teraz nic nie komentuje
Odpowiedz cytując
andej
Junior Member

Od: 06.2010

Stary 01.01.2019, 12:29
"Trwa analiza zapisów umowy"

1. Jak można analizować umowę, którą dopiero co się podpisało. Ją po prostu powinno się znać.
2. Warunek nie został spełniony. Jeśli tak jest to analiza jest niepotrzebna, bo umowa jest po prostu nie ważna i nie trzeba jej analizować

Moim zdaniem znaczy to, że nie ma w niej mowy o zwrocie akcji, lub warunek spłaty nie był konieczny do przejęcia spółki.

Czekam na dalszy rozwój wypadków, jednocześnie wiem, że takie dywagacje nie znając całości zapisów to tylko i wyłącznie hipotezy.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 01.01.2019, 12:34
Widzieliście to...
https://www.facebook.com/39903176692...6166160208861/

To przestaje być zabawne...

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie, a przejdziesz na aukcję allegro.

Odpowiedz cytując
KRW
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 01.01.2019, 12:37
Post z 23.08.2016.

Kto nie zna historii, jest skazany by powtórzyć ja ponownie.

pasjonat napisał(a):Wyświetl post
Taki komentarz wisi na forum GW:

http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...l#BoxSportLink

"Buahaha, czyli od słupa Meresińskiego wreszcie odkupi ten kto tego słupa podstawił, czyli Piotrek Wawro wraz z Miskiem z kolegami z WSH. Teraz to dopiero bieda jaja, bandyterka dorwała się do klubu i będzie sprzedawać kopaczy i przejmować kasę z NC+. Za 2 lata Wisła w 4 lidze."

Nie wszystko w tym poście rozumiem, nie wiem co to WSH. Z panem Wawro zetknąłem się od strony biznesowej. Jego spółka jest właścicielem firmy Terpen w Czechowicach. Może się nie znam, ale dość straszne rzeczy dzieją się z Terpenem pod względem ekonomicznym i środowiskowym
Odpowiedz cytując
Davey777
Senior Member

Stary 01.01.2019, 12:48
KRW - WSH to Wisła Sharks Hooligans

Wawro teraz ma raczej nie po drodze z WSH, pozmieniało się troche przez ostatnie 2 lata
Odpowiedz cytując
krakus76_
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2018

Stary 01.01.2019, 13:04
Wawro to inaczej Wesoły (tak znają go starsi kibice).
----------------------------------------------------------------
„W świecie baranów i owiec wolę być wilkiem"
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 01.01.2019, 14:13
petred napisał(a):Wyświetl post
Jest to fascynujace, ze ludzie dalej sie nabieraja dla troling w necie. To jest niesamowite a mamy juz rok 2019.
I nabieraja sie na falszywe konta na TT Vanna Ly.

Koles trolował, skonczyl sie watek na troling i tyle. Jak sie pojawi nowy inwestor to nawet jakby zaczal robic to z tego samego konta i tak by sie znalezli co by wierzyli.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 01.01.2019, 14:28
Wiem, że ryzykuje banem, bo to oczywiście czyste "bajkopisarstwo" Jadczaka, a Wisła zaraz pod rządami TS wróci do walki o mistrzostwo, ale i tak wrzucam:

http://weszlo.com/2019/01/01/doprowa...mona-jadczaka/
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
laysik
Junior Member

Od: 07.2017

Stary 01.01.2019, 14:33
Ten,kto splamił honor zasłaniając się tradycją 112 letniej Wisły jest winny i nie godny podania ręki.Niech sumienie każdemu odpowiedzialnemu za obecny stan rzeczy codziennie o tym przypomina.Wisła dla mnie i dla wielu to coś więcej niż klub,to część życia.Celem jest krzewienie idei patriotycznych,oraz zdrowego stylu życia wśród młodzieży.Nie wierzę że w porachunkach mafii są dobrzy i zli bandyci.Są Ci co jeszcze się nie zdążyli dorobić.Walka o wpływy,a traci na tym Wisła.Jakakolwiek działalność przestępcza zawierająca narkotyki,zabójstwa ludzi pod przykrywką klubu ,nawet jeśli poprowadziłaby nas do dobrobytu i ligi mistrzów jest na równi ze sprzedawaniem spotkań.
Odpowiedz cytując
Gercu
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 01.01.2019, 14:40
laysik napisał(a):Wyświetl post
Ten,kto splamił honor zasłaniając się tradycją 112 letniej Wisły jest winny i nie godny podania ręki.Niech sumienie każdemu odpowiedzialnemu za obecny stan rzeczy codziennie o tym przypomina.
Myślisz, że kogokolwiek z zaangażowanych w upadek Wisły to obchodzi?
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 01.01.2019, 15:01
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Wiem, że ryzykuje banem, bo to oczywiście czyste "bajkopisarstwo" Jadczaka, a Wisła zaraz pod rządami TS wróci do walki o mistrzostwo, ale i tak wrzucam:

http://weszlo.com/2019/01/01/doprowa...mona-jadczaka/
to się nazywa k.o.

a tu jest drugie k.o.: http://weszlo.com/2019/01/01/wtorek-...-stanowski-62/
Ostatnio edytowane przez emjot : 01.01.2019 o godz. 15:04.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 01.01.2019, 15:06
laysik napisał(a):Wyświetl post
Ten,kto splamił honor zasłaniając się tradycją 112 letniej Wisły jest winny i nie godny podania ręki.Niech sumienie każdemu odpowiedzialnemu za obecny stan rzeczy codziennie o tym przypomina.Wisła dla mnie i dla wielu to coś więcej niż klub,to część życia.Celem jest krzewienie idei patriotycznych,oraz zdrowego stylu życia wśród młodzieży.Nie wierzę że w porachunkach mafii są dobrzy i zli bandyci.Są Ci co jeszcze się nie zdążyli dorobić.Walka o wpływy,a traci na tym Wisła.Jakakolwiek działalność przestępcza zawierająca narkotyki,zabójstwa ludzi pod przykrywką klubu ,nawet jeśli poprowadziłaby nas do dobrobytu i ligi mistrzów jest na równi ze sprzedawaniem spotkań.
dorośnij
tylko tyle mogę napisać
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
rzodkiewka
Member

Od: 07.2013

Stary 01.01.2019, 15:18
Jeżeli nie znajdzie się ktoś na uratowanie klubu to trzeba wywierać presję na TS niech pospłacają swoje długi,a jak ? terenami.I niech nikt nie pisze żeby nie ruszać terenów,skoro TS narobił długów,nakradł pieniędzy to powinni wziąć na siebie odpowiedzialność i spłacić w przybliżeniu 20 milionów,można zakładać,że tyle kasy utopiono pod ich rządami.Po spłaceniu swoich długów niech oddają klub Kwietniowi a on wtedy spłaca pozostałe długi w zamian za 100% akcji.
Odpowiedz cytując
Matejas_
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 01.01.2019, 15:18
emjot napisał(a):Wyświetl post
to się nazywa k.o.

a tu jest drugie k.o.: http://weszlo.com/2019/01/01/wtorek-...-stanowski-62/
Jeszcze trzeba znaleźć ochotnika, który zamknie drzwi na klucz... bo światło zgasiła już świetlicowa PMS.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów