The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Wiślackifanatyk
Junior Member

Od: 02.2020

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 17.02.2020, 08:53
Mecz wymęczony, oczywiście byliśmy lepsi ale równie dobrze mogliśmy mieć mniej szczęścia i ten mecz przegrać. Z drugiej strony mecz wygrany, jak mieliśmy tą feralną serię porażek to takie mecze nawet nie byliśmy w stanie zremisować. Bardzo chwalę Skowronka za dobre przygotowanie drużyny, nawet Janicki zaczął pokazywać poziom ekstraklasowy. Wojtkowski wczoraj powinien wylecieć w 54 minucie, dobrze że sędzia nie skonsultował VAR. Turgeman pomimo tego że bramki nie strzelił to walczył przez cały mecz, Buksa powinien wejść w 70 minucie a nie 80.Najważniejsze że głupio nie tracimy bramek i nareszcie to zaczyna wyglądać solidnie, lecz daleko mi do optymiztów którzy już mowią o górnej 8, przed nami mecze z Craxą, Legią, Lechem... jak zdobędziemy 34 punkty do końca rundy zasadniczej to uznam to za sukces.
Odpowiedz cytując
Heero
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 17.02.2020, 09:11
Wojtkowskiego wg mnie uratował fakt, że trafił w przeciwnika po tym, jak noga została podbita po trafieniu w piłkę. Nie zmienia to faktu, że z czerwonej sędzia by się wybronił bez problemu.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 17.02.2020, 09:20
Przed meczem ZL się nas bało- info od kolesi z Lubina. Ale tak słabego meczu w ich wykonaniu się nie spodziewali. Drogą do sukcesu miało być opanowanie środka pola ale Basha Żukowi Savicević wygrali tą grę.
Savicevic najsłabszy na boisku.Dobrze, że miał błysk geniuszu i strzelił fantastyczna bramkę. Mecz oglądałem z chłopakami z Lubina, którzy przepowiedzieli, że Zagłębie jest bardzo słabe jeśli nie włącza się do gry Starzyński. w drugiej połowie zachciało mu się grac i przez chwilę nas ZL zdominowało ale na szczęście zapał opuścił go szybko
Wojtkowski fajny mecz ale faul to głupota do potęgi n-tej. Maciej Sadlok na wiosnę nie ten zawodnik co jesienią. Ogólnie jest nieźle.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 17.02.2020, 12:33
Savicević obok Sadloka i Janickiego w 11 kolejki wg przeglądu Sportowego. Za co? Chyba za bramkę kolejki
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 17.02.2020, 12:59
Cieszy, że zawodnicy wybiegli na boisko pewni siebie, jak po swoje. Znów wygrany środek pola i opanowany przez nas. Nie ma ataków na hura, tylko spokojnie i z asekuracją. To cieszy. Indywidualnie wyróżnić można Sadloka, po którym fajnie widać dobrze przepracowany okres przygotowawczy.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 17.02.2020, 14:46
nawet tekst o Janickim na weszlo
http://weszlo.com/2020/02/17/history...wsrod-kozakow/

Czy ajk wyzdrowieje Hebert to wroci? Bo niby czemu maja wyrzucic Janickiego ze skladu.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 17.02.2020, 15:07
xiondz77 napisał(a):Wyświetl post
Zastanawiam sie po co czytam te wypociny, Ty żyjesz w jakies alternatywnej rzeczywistości.
Jak widać nie tylko ja, ale też redakcje sportowe, C+ i weszło.
Kiedy Janicki odwalał parodię sam go krytykowałem, nie wierzyłem też że coś z niego będzie (chociaż końcówkę rundy za Skowronka miał już lepszą). Zagrał trzy połówki (wchodząc po przerwie na zmianę co nie jest łatwe) i pokazał się z bardzo dobrej strony.

Poza tym wszystko co napisałem jest prawdą: wygrywa pojedynki (wczoraj wszystkie), zbiera wszystkie główki, odbijają się od niego rywale. Wybicie piłki z linii to była wisienka na torcie, bo zwyczajnie wygląda pewniej niż Klemenz. Oby utrzymał ten poziom.

Janicki zanim został etatowym parodystą bardzo dobrze się zapowiadał, nie trafił do Lecha z braku laku. Jeżeli się ogarnął psychicznie na dłużej to nic tylko się cieszyć, bo dowalić się zwyczajnie nie ma na razie do czego.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Matios98
Member

Od: 12.2018

Stary 17.02.2020, 15:52
Mecz się doskonale wpasował w tę kolejkę, ale spodziewałem się prawdziwej męczarni, bo w Lubin już dawno przestał być łatwym miejscem do punktowania, z resztą skoro jesteśmy trzecią drużyną, która tam wygrała w tym sezonie, to o czymś świadczy. Mecz w naszym wykonaniu może nie aż tak efektowny jak z Jagą, ale jak na mecz wyjazdowy całkiem niezły. Dzieje się dokładnie to czego można było się spodziewać, że poza wzmocnieniami wróci do nas fart, bo nie można mieć takiego pecha cały sezon i piłkarze którzy mają jakość nie będą grać cały sezon jak paralitycy. Zwłaszcza te dwa ostatnie czynniki powodują, że można być spokojnym o utrzymanie, bo to taka liga od przypadku do przypadku, trochę pecha i masz czarną serie, trochę farta (tu poprzeczka, tam brak czerwonej kartki) i już masz serie zwycięstw. Najważniejsze to wygrać te dwa najbliższe mecze u siebie i uspokoić nieco swoją sytuacje w tabeli, potem czeka nas maraton trudnych meczów ( derby, legia, lech i piast wyjazd) i po tych meczach się dowiemy na co zasługujemy w tym sezonie.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 17.02.2020, 17:48
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
niesprawiedliwy , wręcz głupi komentarz

wymęczone zwycięstwo to było np w Szczecinie gdy gola z wolnego strzelił Pietrzak

takiej dominacji jaką dzisiaj pokazaliśmy to dawno nie pamiętam , to naprawde fart Zagłębia że wpadł tylko jeden gol , wystarczy sprawdzic statystyki : expected goals, strzały , strzały celne i posiadanie
Ty mnie tak dla sportu drażnisz?

Jakby mecz trwał 35 minut to miałbyś całkowitą rację.
Jakby strzelili drugiego gola to bym się nawet nie czepiał.

Tu masz staty: https://wislakrakow.com/forum/showpo...5&postcount=66

Strzały 10:11
Celne: 1:2

Gdyby nie Pan Piłkarz Rafał Janicki to w golach by nie było 0:1
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 17.02.2020 o godz. 17:55.
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
Lonia
Member

Od: 08.2018

Stary 17.02.2020, 18:43
Widzę,że kilka osób ma podobne spostrzeżenia jak ja.
Savicevic u nas najsłabszy,super mecz Janickiego i Sadloka(nie poznaję gościa po tej przerwie zimowej).
Żukow i Turgeman słabiej niż z Jagą ale swoje wybiegali.
Basha klasa-czyścił wszystko wokół siebie i z taką agresją wchodził w press,że aż miło było patrzeć.
Wojtkowskiego też oceniam bardzo wysoko mimo tego idiotycznego faulu,wybiegał mniej km tylko od Żukowa,nie sprawdzałem statystyk ale wydaje mi się,że miał bardzo mało strat i niecelnych podań.
Odpowiedz cytując
guardian_angel
Member

Od: 05.2010

Stary 17.02.2020, 19:04
Czy wy Savicevica nie mylicie czasem z Meliksonem, którego już dawno nie ma? Nie zagrał super meczu, ale cały czas pod grą, mnóstwo ruchu, kilka fajnych przyspieszeń, no i piękna bramka. To samo zresztą Turgeman, mnóstwo dobrej czarnej roboty, której nie widać w liczbach. A Basha w ogóle najlepszy mecz od dawien dawna. Właściwie ciężko kogokolwiek w tym meczu określić jak najsłabszy. Przypominam, że graliśmy z Zagłębiem !!! Na wyjeździe. Z Zagłębiem, które z nami zawsze miało u siebie jedne z najlepszych meczów w sezonie, a Starzyński zazwyczaj robił co chciał w środku. Zostali totalnie zablokowani i zabiegani. Że nie dało tak rady przez 90 minut? Jak byśmy tak grali przez 90 minut to by już oznaczało walkę o mistrzostwo a nie o utrzymanie.
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 17.02.2020, 19:09
Lonia napisał(a):Wyświetl post
Widzę,że kilka osób ma podobne spostrzeżenia jak ja.
Savicevic u nas najsłabszy,super mecz Janickiego i Sadloka(nie poznaję gościa po tej przerwie zimowej).
Żukow i Turgeman słabiej niż z Jagą ale swoje wybiegali.
Basha klasa-czyścił wszystko wokół siebie i z taką agresją wchodził w press,że aż miło było patrzeć.
Wojtkowskiego też oceniam bardzo wysoko mimo tego idiotycznego faulu,wybiegał mniej km tylko od Żukowa,nie sprawdzałem statystyk ale wydaje mi się,że miał bardzo mało strat i niecelnych podań.
Basha popełnił w tym meczu dwa poważne błędy tracąc piłkę ( lub podając do przeciwnika). Tylko dzięki słabej dyspozycji Zagłębia nic z tego nie wynikło. W jednej sytuacji zagrał też na bardzo dużym ryzyku. Udanie ale nic z tego potem nie wynikło. Nie stać nas teraz na ,,szaleńczą,, grę . Teraz potrzebujemy spokoju i rozwagi w rozgrywaniu. NA ryzyku graliśmy u Stolara i tylko do czasu to przynosiło kożyść.
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 17.02.2020, 19:28
Parę uwag.
Obie wymuszone zmiany o dziwo nie spowodowały zapaści w obronie.
Żukow harował jak wół ale w końcówce słaniał się na nogach a paru ostatnich akcjach nawet nie miał sił podbiec ..
Stosunek odbiorów do niebezpiecznych strat u Bashy już OK.
Jeśli chodzi grę na przedpolu To Buchalik jest najbardziej bojaźliwym bramkarzem od wielu lat. Nie pamiętam kiedy wyszedł do piłki dośrodkowywanej z rogu.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
tedyy
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 17.02.2020, 21:23
W meczu z Jaga wypiąstkował dośrodkowanie aż byłem w szoku
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 17.02.2020, 23:24
Widzę, że niektórzy z Was nabrali apetytu, ten i ów przebąkuje coś o górnej 8-ce
Załóżmy nawet, że z Koroną i Płockiem zdobywamy kolejne 6 pkt - przypominam, że dalej w kolejce czeka Cracovia, Legia, Lech i Piast - ile tu zdobędziemy punktów? Jeśli z tych 4 meczów przegramy 3, to znów mecze z Rakowem i Śledziami będą meczami "z nożem na gardle."
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 18.02.2020, 00:14
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że niektórzy z Was nabrali apetytu, ten i ów przebąkuje coś o górnej 8-ce
Załóżmy nawet, że z Koroną i Płockiem zdobywamy kolejne 6 pkt - przypominam, że dalej w kolejce czeka Cracovia, Legia, Lech i Piast - ile tu zdobędziemy punktów? Jeśli z tych 4 meczów przegramy 3, to znów mecze z Rakowem i Śledziami będą meczami "z nożem na gardle."
Przede wszystkim widać znaczącą róznicę między jesienią tamtego roku a wiosną tego.. Zawodnicy wydają się być odpowiednio przygotowani pod trudy sezonu i główny cel jakim jest utrzymanie w lidze. Bez wątpienia sparingi oraz obóz w Turcji pomógł trenerowi poznać zawodników bardziej oraz ich możliwości co wydaje się skutkować. Jeżeli faktycznie uda się ograć Kielce i Płock absolutnie NIC nie stoi na przeszkodzie by ugrać coś z drużynami z powiedzmy czołówki... Derby wiadomo mają swoje prawa, ale 7egła, amica czy piastunki nie są w obecnej chwili jakimiś mega potęgami pokroju Realu, Liverpoolu czy Celticu w swoich ligach na których nazwy sami zawodnicy padają na kolana. Troszkę powagi i jednocześnie szacunku dla drużyny ponieważ ostatnimi czasy dają powody do radości i jestem pewnie, że owy trend wznoszący będą chcieli podtrzymać!
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 18.02.2020, 08:10
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Pewnie tak, z drugiej strony na tym chyba polega zabawa w sport...ta liga jest tak dziwnie słaba, że jak widać nie jest trudno sobie taki scenariusz sobie wyobrazić?
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
Sylwus1988
Member

Od: 03.2018

Stary 18.02.2020, 09:13
Lech i Piast mają w tym sezonie całe dwa zwycięstwa więcej niż my. I jeśli o coś walczą to na tą chwilę raczej o to żeby nie wylecieć z górnej ósemki niżeli o puchary. Lecha mamy w dodatku u siebie. Na Legie którą też mamy u siebie mam nadzieję że wyjdziemy z pianą na ustach po 0:7 chyba Wisła ma coś do udowodnienia a Legia cudów nie gra. A derby to derby. Trzeba iść dopingować i wierzyć bo dobre wyniki są realne i wykonalne
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 18.02.2020, 11:48
Wszelkie dywagacje na temat 8 powinny zostać odłożone przynajmniej do po meczu z Plockiem
Wystarczy że oni ograją u siebie beznadziejne zagłębie a my nie wygramy z Koroną (która, przypominam, od 4 meczow nie straciła gola!) i mamy 10 albo 11 pkt do odrobienia w 7 kolejek, czyli coś abstrakcyjnego
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Wiktor_KRK
Junior Member

Od: 01.2020

Stary 18.02.2020, 15:14
Cztery zwycięstwa z rzędu! Kto by o tym pomyślał jeszcze kilka miesięcy temu? Teraz trzeba mierzyć wysoko. W górną połowę tabeli.
Odpowiedz cytując
Slash
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 18.02.2020, 15:24
Hurraoptymistom polecam udać się na jeden z obiektów sponsora niektórych naszych meczy - Termy Krakowskie. Są tam takie wiaderka z zimną wodą, które można sobie wylać na głowę. Powinno pomóc.

Wygrajmy z Koronawirusem w niedzielę, żyjmy najbliższym meczem a nie snujmy marzenia, bo można się pięknie sparzyć.
Nie pozdrawiaj antypolskich ruchów.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 18.02.2020, 15:30
Trzeba się skupić na Koronie a nie łazić z głową w chmurach, szacun dla piłkarzy za ogarnięcie się i 4 wygrane z rzędu ale Korona również od 4 spotkań nie przegrała i tracą raczej mało bramek, do tego dołożyć prawo o tym, że każda seria się kiedyś kończy i logikę ekstraklasy, a w niedziele możemy być świadkami niespodziewanego wyniku. Chłód i powoli do celu, bez wybiegania w przyszłość i snucia bajek o górnych ósemkach, bo jeszcze uwierzymy zbyt szybko, że wszystko jest git, a wystarczy, że korona wciśnie nam farfocla po stałym fragmencie a nas opusci szczęście i nic nie wpadnie, i znowu lądujemy w strefie spadkowej!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 18.02.2020, 15:36
Oczywiście że i z Korona i z Plockiem możemy przegrać, przez głupia kontrę, karnego, SFG czy jakiś babol kogokolwiek z naszych, ale w obecnej sytuacji będziemy również w obu spotkaniach faworytami i patrząc na naszą grę jesteśmy po prostu piłkarsko lepszą drużyną. Nic dziwnego że wszyscy dopisują sobie już przed tymi meczami punkty.
Wszyscy oprócz... Skowronka i piłkarzy. Najważniejsze żeby oni stąpali twardo na ziemi, a kibice niech robią swoje
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 18.02.2020, 19:41
Przestancie pieprzyc tutaj o pierszej ósemce ,zakichane płaczki co po meczu z Arka u siebie 90% osób pisało tutaj ze jestesmy juz w 1 lidze.Teraz wam sie marzy już ósemka,a moze atakujemy LM?
gramy nastepny mecz ,jak kazdy o życie,cel jest jeden utrzymać klub w Ekstraklasie a do tego droga daleka ,Niedziela 15 ,obecnośc obowiązkowa.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 18.02.2020 o godz. 19:47.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 18.02.2020, 19:48
Ja też radzę skupić się na meczu z Koroną i nie tworzyć sztucznych wymogów. Szanse na pierwszą ósemkę są iluzoryczne, niedługo czekają nas mecze z Cracovią, Legią, Lechem i Piastem. W żadnym z nich nie będziemy faworytem.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 18.02.2020, 22:31
Z ostatnich postów wnioskuję, że nie tracimy kontaktu z bazą, bo zaczynałem poważnie wątpić..
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 18.02.2020, 23:09
Może zróbmy takie glosowanie, a właściwie dwa.
Pierwsze glosowanie. Kto zawsze jest pierwszy do wieszczenia czarnych scenariuszy jak idzie źle. Reka w górę.
Drugie glosowanie. Kto zawsze jest pierwszy do hurraoptymistycznych założeń jak jest dobra seria meczów? Reka w górę.

Nie chcę osądzać bo ani takiej dobrej pamięci nie mam, ani się tak nie angażuje w czyjeś wpisy, ani mi się nie chce tego wertować, ale zapewne polowa ludzi, która się teraz podnieca by musiala podnieść rekę w obydwu glosowaniach.
Dajcie ludzie spokój, czy Wy nie możecie zrozumieć, że ta liga jest s.......ona, że żaden polski klub nie jest prowadzony sensownie (smiem twierdzić, że obecnie ot nasza Wisła ma najlepszych wlaścicieli i jeśli już to takim strategicznym mysleniem i wyciskaniem 100% z obecnej sytuacji to może zasłynąć nasz zarząd), żaden klub nie jest prowadzony optymalnie, żaden klub nawet nie robi konkretnych transferów gotowkowych, a Wy chceicie tutaj zyć jakims prawem serii, że coś się uda itd uda się bo? Zakladacie na jakiej podstawie, że ktoś coś osiągnie? Bo ja mam podstawę taką, że przed Sobolem Wisla Plock przepierdalała, wszedl tam Sobol i z dołu tabeli wyszli na pozycje lidera, i nadal jest tam Sobol i znowu przepierdalają i lecą na doł tabelii, co nie oznacza, ze nie mogą jeszcze powalczyć o Mistrza za kilka kolejek. A nasza Wisła najpierw byla wysoko, później zajebista seria 10 porażek w lidze, a teraz znowu ich olśniło i jest dobrze ale może będzie górna 8, a może spadek.

Jesteście jak mniemam stare chłopy, a się podniecacie i wypuszczacie jak małe dzieci. I w ogóle jakie to jest zjebane, że jak się przegra 5 meczów pod rząd to się zlatuje grono czarnowidzów, którzy opowiadają jak to jest chujowo i jakie beda plagi egipskie nad Wislą, a poźniej są 4 wygrane z rzedu i nie wiem już czy to nowe grono się zlatuje czy te same osoby i tu .......a jak to zaraz zaczniemy walczyć o Mistrza. Ja jebie. A prawda jest taka, że liga jest zjebana, żaden klub nie jest prowadzony stabilnie, w klubach grają odpady a nie prawdziwi pilkarze, a jak ktoś zabłyśnie to po 1-3 sezonach go nie ma, i wy na podstawie takiego gówna tworzycie zwykłe fanstasy i nie ma to nic wspólnego z jakims mysleniem i sensem. Także przestańcie tracić czas na pisanie głupot.

PS Przegramy z Koroną i nagle te same osoby beda mowić jakimi jesteśmy chujami, jakich mamy grajków zjebanych i że teraz ot już na 1000% spadek. Ludzie, weźcie sobie dajcie spokoj z takimi eksperckimi dywagacjami, bo jedynie napieprzacie jakbyście mieli IQ 40 i mowicie tak jak wiatr zawieje.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Gunner1906
Senior Member

Od: 05.2013

Stary 19.02.2020, 00:00
Spokojnie, raczej z tego co widzę to większość tutaj stąpa twardo po ziemii i wie że walczymy o utrzymanie a w żadnej gornej ósemce raczej na pewno nie zagramy. To że kilku typków rzuciło takie hasło to jeszcze nie znaczy że panuje to wśród ogółu. Zwlaszcza że w większości się o tym pisze w temacie zabawy statystyka co jest przecież nawet wskazane aby tam pisać różne warianty nawet te najbardziej nieprawdopodobne.

Trzeba w 3 najbliższych meczach zdobyć minimum 6 punktów i to najlepiej z korona i pejsami i sytuacja wyjściowa do utrzymania będzie bardzo dobra. Do bojuuu Wisełkaaa!!!!
Ostatnio edytowane przez Gunner1906 : 19.02.2020 o godz. 00:04.
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 19.02.2020, 07:33
tak po prawdzie to po wuj nam na górna ósemka. Dobra, owszem, kazde oczko wyzej to jakas tam kasa wiecej + frekwencja (ale co do tego drugiego nie bylbym taki pewien po wtopach z zespołami z TOP8). Szczerze, patrze tu szerzej i mysle ze lepiej nie kończyć sezonu na 90% wtopach (w tym ryzyko ze ze starozakonnymi równiez), a jednak na bardziej prawdopodobnych zwycięstwach z dolem tabeli, przez co druzyna sie zcementuje, nabierze pewnosci siebie, i nie osiądzie na laurach zajmując 8 miejsce. Z reszta raczej nie ma o czym mówic bo baaaaaardzo male szanse na top8. 9 miejsce bedzie perfect jak dla mnie.
Odpowiedz cytując
enzo
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 19.02.2020, 09:16
Podziwiam niektórych za optymizm. Wystarczy spojrzeć w tabelę, żeby utwierdzić się w przekonaniu, że szansę na górną 'ósemkę' są raczej niewielkie. A jak człowiek zerknie jeszcze dodatkowo na serie ostatnich meczów każdego z 16. zespołów, to można się za głowę złapać. Tylko my w tej lidze wygraliśmy 4 ostatnie mecze z rzędu.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów