The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 26.01.2020, 07:29
Wg mnie wypozyczenia i klauzule o kupnie do maja i cale wrazenie tymczasowosci spowodowane jest tylko i wylacznie sytuacja w tabeli. Sprawa jest prosta: cala narracja i bezczelnosc TSu wobec zarzadzajacych pilka bierze sie z widma upadku pilki po spadku do 1 ligi, podpartego argumentacja prawdopodobienstwa takiego wydarzenia przy obecnych wynikach sportowych, wiec zakladam ze Jazdzynski, Kuba i Jaro podpisali im te dokumenty o przedluzeniu o rok tego patu, ktory mamy teraz, by ten argument utracic (lub gdy klub faktycznie spadnie myslec co dalej). Z chwila gdy daj Boze zapewnimy sobie dalszy byt i te pier*%*enie TSu bedzie mozna wysmiac miejscem na koniec sezonu skonczy sie polubowane ukladanie i przegnile do szpiku kosci kompromisy. Jestem tylko ciekaw co wtedy wymysla pasozyty z TSu jako usprawiedliwienie dla swojego zerowania na pilce.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 26.01.2020, 11:42
ale skad przypuszczenie że jeśli (oby!) sie utrzymamy , to sytuacja bedzie inaczej wygladać , niż w te wakacje (2019)

żadnego widma spadku przecież nie było , a jakoś sie dogadać nie udało
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 26.01.2020, 11:53
Konrad z tymi "ostrymi gadżetami" już nie przesadzaj, że byłyby w oficjalnym sklepiku. Kiedyś i teraz projekty, które jadą mocno po bandzie są sprzedawane "pod ladą" i nie mam tutaj na myśli lady oficjalnego sklepiku.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 26.01.2020, 13:36
Przecież takie gadżety były sprzedawane w sklepie TS wcale nie spod lady. Jaką SA ma gwarancję, że za rok nie pojawi się kolejna seria gadżetów z rekinem?

Tego typu gadżety powinny być rozprowadzane wśród kibiców, FC itp, między sobą, a nie w sklepie klubowym.
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 26.01.2020, 13:47
a wy caly czas naprawde myslicie ze tu chodzi o ten gowniany sklepik , ktory przynosi marne przychody
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Stary 26.01.2020, 13:48
Jakie te gadżety były sprzedawane ? Ty myślisz, że gdyby pojechali grubo po bandzie i sprzedawali taki gadżet w oficjalnym sklepie, to nie wjechałby tutaj służby ?
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 26.01.2020, 15:11
Konrad. napisał(a):Wyświetl post

Dlatego wypuszczają "grzeczną" kolekcję derbową, z suchym wynikiem, Wisła Pany itd. Obok zaś zresacjolizzowany były gangster, wypuszcza w swoim sklepiku (na licencji TS): "Super Ostrą derbową kolekcję"...

Chcesz mi powiedzieć że DZIŚ kibolska odzież itp jest sprzedawana na licencji TS?

Konrad. napisał(a):Wyświetl post

Tego typu gadżety powinny być rozprowadzane wśród kibiców, FC itp, między sobą, a nie w sklepie klubowym.
A nie są?
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 26.01.2020 o godz. 15:17.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 26.01.2020, 19:41
Cytat:
Jakie te gadżety były sprzedawane ? Ty myślisz, że gdyby pojechali grubo po bandzie i sprzedawali taki gadżet w oficjalnym sklepie, to nie wjechałby tutaj służby ?
https://www.facebook.com/sklepr22

Tu masz link do sklepu Reymonta 22 na FB, są archiwalne posty możesz zobaczyć dziesiątki koszulek/szalików z rekinem, maczetami, nożami, itp.

Oczywiście zdecydowana większość była sprzedawana w strefie kiboli - ale właściciel był w zasadzie ten sam, gadżety ze strefy kiboli były reklamowane na oficjalnym fanpejdżu sklepiku TS.

Co do wjazdu służb, to nie bardzo rozumiem? Przecież te sklepy, jak i gadżety były zupełnie legalne.

Cytat:
Chcesz mi powiedzieć że DZIŚ kibolska odzież itp jest sprzedawana na licencji TS?
Nie, nie jest. Ale jeszcze nie tak dawno była.

Mój post był nie o dniu dzisiejszym, ale jutrzejszym. Skąd trójka ma mieć pewność, że za dwa lata nie powstanie "Stowarzyszenie Ultra Wisła", które uzyska od TS zgodę na prowadzenie "Strefy Ultrasa" w hali przy Reymonta?

Wtedy 15 latek idący na mecz będzie mógł kupic na stadionie "grzeczną" koszulke w oficjalnym sklepiku, albo "ostrą" w hali Wisły. Wielu wybierze tą drugą opcję.

Cytat:
A nie są?
W trakcie działania strefy kiboli nie były, wszak po co robić konkurencje samemu sobie...

Bo jednak uważam, że takie koszulki:
http://historiawisly.pl/wiki/index.p...Wis%C5%82y.jpg

powinny być rozprowadzane wśród wiadomych osób, a nie w sklepiku przy hali...
Sorry za błędy i literówki, ale często pisze posty na telefonie, a nie mogę ich edytować ani na telefonie, ani w przeglądarce firefox na moim laptopie.
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Stary 26.01.2020, 21:52
Już nie popadajmy z jednej skrajności w drugą. Pisząc o służbach mam na myśli gadżety, gdzie poruszany jest temat żydów itp. Zresztą ostatnia czapka zimowa nie była sprzedawana przez oficjalny sklep. Patrzmy w przód i nie oglądajmy się cały czas za siebie, bo sytuacja na trybunach również bardzo się zmieniła, ale nie wszyscy chcą przyjąć, to do wiadomości.

PS ciekawe co myślsz na temat gadżetów WIERNOŚĆ
Odpowiedz cytując
sanderuss
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2006

Stary 27.01.2020, 09:42
Jak dobrze stargetujesz grupe docelowa to mozesz im nawet opchnac gadzety z tekstem "lubie chleb ze smalcem" albo " boze kopsnij rozum". Wystarczy wmowic docelowemu odbiorcy ze kupujac taki gadzet staje sie czescia jakiejs grupy ktora jest lepsza niz inna grupa i tyle.
Odpowiedz cytując
Piknik1906
Member

Od: 01.2019

Stary 18.02.2020, 11:47
https://sport.interia.pl/klub-wisla-...dy,nId,4332267

Wg mnie bardzo niepokojąca jest ta oficjalna cisza (informacje w art z interii to tylko domysły).

Kiedyś padały deklaracje, że zarząd Socios trzyma rękę na pulsie. Czy było gdzieś jakieś potwierdzenie, że sprawy zmierzają we właściwym kierunku?
Odpowiedz cytując
Matios98
Member

Od: 12.2018

Stary 18.02.2020, 13:02
Piknik1906
Wydaje mi się, że ta cisza spowodowana jest tym, że wszyscy czekają co będzie z Wisłą sportowo, myślę że z chwilą utrzymania sprawa nabierze tempa.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 18.02.2020, 13:16
TS Wisła zajęta jest pewnie uzupełnianiem asortymentu sklepiku klubowego. Ostatnio mnósto tych gadżetów fani siatki czy kosza mogą zakupić.

Np. jest piłka retro Reymana, z której dochód w kwocie 0 zł idzie na piłkarską Wisłę. Także mają co robić, teraz sporo spotkań przy Reymonta trzeba spijać śmietankę.

Układ wydaję się sprawiedliwy i uczciwy (nie wiem na co trio czeka...): my zajmujemy się ciężką sprzedażą gadżetów, dla was łatwizna - ogarnięcie trenera, transferów, sposnorów, itd.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 18.02.2020, 13:50
A to fani szachów nie mogą grać rekreacyjnie w piłkę? Czy piłka nożna to jest gadżet tylko piłkarski?
TS to nowotwór, raczej średnio widzę żeby się dogadali.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Stary 18.02.2020, 14:34
Piłeczkę można odbić w drugą stronę, gdzie zamiast piłki mamy puzzle.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 18.02.2020, 15:02
a propo's postu Konrada :

Sklep TS. napisał(a):Wyświetl post
Szczegóły odnośnie zamówienia:

Od dnia 6.02.2020 do 20.02.2020 cena za piłkę wraz z podstawką i workiem to 159zł, osoby które zakupią piłkę w tym okresie mają pewność, że ją dostaną.
mistrzowie e-commerce
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 18.02.2020, 17:40
Piknik1906 napisał(a):Wyświetl post
https://sport.interia.pl/klub-wisla-...dy,nId,4332267

Wg mnie bardzo niepokojąca jest ta oficjalna cisza (informacje w art z interii to tylko domysły).

Kiedyś padały deklaracje, że zarząd Socios trzyma rękę na pulsie. Czy było gdzieś jakieś potwierdzenie, że sprawy zmierzają we właściwym kierunku?
Zgadzam się ze słowami pana Bisztygi.

Dzisiaj jeszcze Królewski udzielił wywiadu weszło: https://weszlo.fm/audycje/dwojka-bez-sternika-685/
Ostatnio edytowane przez Cycu : 18.02.2020 o godz. 18:03.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 18.02.2020, 18:46
master17 napisał(a):Wyświetl post
Piłeczkę można odbić w drugą stronę, gdzie zamiast piłki mamy puzzle.
Nie, nie można. Nie będę tracił czasu na tłumaczenie Ci dlaczego ponieważ zakładam że nie jesteś głupi, tylko rżniesz głupa.

Nie zdziwi mnie jeżeli trójka w pewnym momencie powie pas, ani nie będę miał im tego za złe. Wówczas Ty i reszta prawilniaków będziesz mógł pomahać barwami na meczach brydża. Możesz nawet tą zajebistą piłkę TS-u tam zanieść.

Nie licz że normalni ludzie będą wkładać pieniądze w TS więc zostaną sami swoi.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.02.2020 o godz. 18:51.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Stary 18.02.2020, 19:18
Przeprosiłeś za Marzenę ? Nie, to się do mnie nie odzywaj i przestań wciskać mi, że popieram TS w tym sporze. Tłumaczyłem wiele razy, ale jam widać wolisz rżnąć głupa.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 18.02.2020, 19:40
master17 napisał(a):Wyświetl post
Przeprosiłeś za Marzenę ? Nie, to się do mnie nie odzywaj i przestań wciskać mi, że popieram TS w tym sporze. Tłumaczyłem wiele razy, ale jam widać wolisz rżnąć głupa.
Tekty o Marzenie możesz sobie darować, nikogo nie ruszają, ale dobrze wiedzieć że faktycznie tylko rżniesz głupa. Gdyby SA trafiła w dobre ręce to asortyment sklepu na pewno się bardzo poszerzy. Tylko wtedy pieniądze za piłki, koszulki etc. trafią do SA.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
ramzes190
Member

Od: 09.2014

Stary 19.02.2020, 12:29
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Tekty o Marzenie możesz sobie darować, nikogo nie ruszają, ale dobrze wiedzieć że faktycznie tylko rżniesz głupa. Gdyby SA trafiła w dobre ręce to asortyment sklepu na pewno się bardzo poszerzy. Tylko wtedy pieniądze za piłki, koszulki etc. trafią do SA.
Ciebie nie ruszają. Każdy rozsądny człowiek uczy się na błedach i umie za nie przeprosić. Ty jesteś za to takim imbecylem-ignorantem do tego obrażającym wszystkich w koło.
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 25.02.2020, 20:44
Prezes Obidziński: Tego nauczyłem się w biznesie od Kuby Błaszczykowskiego

https://sport.interia.pl/klub-wisla-...ie,nId,4347078
Odpowiedz cytując
Piknik1906
Member

Od: 01.2019

Stary 25.02.2020, 22:30
leszekm napisał(a):Wyświetl post
Prezes Obidziński: Tego nauczyłem się w biznesie od Kuby Błaszczykowskiego

https://sport.interia.pl/klub-wisla-...ie,nId,4347078
Mniej więcej 30 minuta: TS do dzisiaj nie odpowiedział na propozycje z grudnia...

Czyli nic się nie dzieje.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 25.02.2020, 22:35
Dzieje się dzieje, Buksa się rozwija (potencjalna kasa w przyszlości za transfer), dług się zmniejsza, klub sportowo wychodzi na prostą, zrobili nawet jakieś transfery na przyszlość. Także jak tak dalej pójdzie to znowu niedlugo będzie trochę kasy do ojebania z SA dla TSu, przez różnych nieudaczników życiowych
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
ramzes190
Member

Od: 09.2014

Stary 26.02.2020, 09:58
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Dzieje się dzieje, Buksa się rozwija (potencjalna kasa w przyszlości za transfer), dług się zmniejsza, klub sportowo wychodzi na prostą, zrobili nawet jakieś transfery na przyszlość. Także jak tak dalej pójdzie to znowu niedlugo będzie trochę kasy do ojebania z SA dla TSu, przez różnych nieudaczników życiowych
Jak podpisze jakiś dłuższy kontrakt to będziesz mógł sobie liczyć za niego kasę. Na razie wiemy tyle, że jest z nami do grudnia
Odpowiedz cytując
Matios98
Member

Od: 12.2018

Stary 26.02.2020, 10:05
https://twitter.com/Wislocki_R/statu...22053380112384

Coś tam się jednak ruszyło, ale idzie jak krew z nosa.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 26.02.2020, 10:38
Matios98 napisał(a):Wyświetl post
https://twitter.com/Wislocki_R/statu...22053380112384

Coś tam się jednak ruszyło, ale idzie jak krew z nosa.
To znaczy co się ruszyło? Czytam zalinkowaną wypowiedź i nie widzę
Odpowiedz cytując
Slash
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 26.02.2020, 12:03
Nic się nie ruszyło.

Piotr Obidziński, prezes Wisły Kraków SA: - Zwykłem nie komentować tematów toczących się na poziomie właścicielskim, gdyż prowadzenie rozmów nie leży w moich kompetencjach. Natomiast z tego, co wiem, ostatnia rzecz, jaka zaistniała, to propozycja tria (Błaszczykowski, Królewski, Jażdżyński - przyp. red.) z grudnia, która do dziś pozostaje bez odpowiedzi. Taka jest moja wiedza w tym temacie.

Źródło: https://sport.interia.pl/klub-wisla-...ampaign=chrome
Nie pozdrawiaj antypolskich ruchów.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 26.02.2020, 12:39
Jeśli na początku czerwca nie będzie dalej żadnego ruchu że strony TSu to wypadałoby pójść z pikieta pod budynki TSu. Ja się nawet nie zdziwię jak Kuba postawi im veto w środku roku... bo ile można się bawić w kotka i myszkę.

Czy socios nie może wymusić na tej stronie TSu podania terminów kolejnych działań?
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Stary 26.02.2020, 12:59
To są jaja, jak nawet nie dali swojej propozycji i trzymają wszystko i wszystkich w niepewności.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów