The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 28 22,76%
osłabi 78 63,41%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,82%
Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
caucus
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2018

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 29.10.2019, 13:10
Wyglądało to świetnie z Gargułą i Stiliciem (ale nie jakoś piorunująco długo), bo z tyłu był Głowacki, Bunoza, później Guzmics, a także Burliga z Sadlokiem w najlepszej formie fizycznej.

Jeszcze do tego Chrapek czy Stjepanović za nimi i można było wtedy jako-tako grać. Zupełnie inna jakość, dynamika obrońców czy defensywnych pomocników.
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 29.10.2019, 13:10
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie zdziwię się jeśli w zimie Janicki, Chuca, Silva pożegnają się z klubem. Jakiekolwiek głowy muszą polecieć po tej rundzie. I mówię to choć jeszcze zostało kilka spotkańz ale w progres pewnych gości ciężko wierzyć.
To może nie być takie proste. Chuca podpisał 3-letnią umowę, Silva i Janicki kontrakty na 2 lata.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 29.10.2019, 13:18
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
To może nie być takie proste. Chuca podpisał 3-letnią umowę, Silva i Janicki kontrakty na 2 lata.
A to nie są umowy 1+2 i 1+1?
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Stary 29.10.2019, 14:21
Tyle znalazłem na oficjalnej, szczegółów nie znamy

Chuca - trzyletni kontrakt
https://www.wisla.krakow.pl/aktualno...odnikiem-wisly

Silva - dwa lata i opcja przedłużenia
https://www.wisla.krakow.pl/aktualno...odnikiem-wisly

Janicki - dwa lata i opcja przedłużenia
https://www.wisla.krakow.pl/aktualno...bialej-gwiazdy
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 29.10.2019, 14:57
jak dla mnie to Hiszpanów bym jeszcze nie skreślał.. Chuca ani razu nie zagrał na swojej pozycji !! może dajmy mu tam w końcu szanse.. tak samo jak przestańmy rzucać po boisku Klemenzem.. grał na ŚO bardzo solidnie, a na innych pozyskacj jest pośmiewiskiem.. Silva grał przyzwoicie.. zalcizył zjazd z całą resztą drużyny.. ale ma to coś
Janicki natomiast niech nosi korki Hoyo-Kowalskiemu
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 29.10.2019, 14:57
a jaka jest jego pozycja?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 29.10.2019, 15:01
szprotson napisał(a):Wyświetl post
a jaka jest jego pozycja?
Patrząc na ostatni sezon w trzeciej lidze hiszpańskiej to chyba siedząca.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 29.10.2019, 15:29
Ci Hiszpanie do lepszej gry potrzebują zawodników od czarnej roboty na pozycji defensywnych pomocników. Tymczasem przez większość sezonu grają tam ludzie przypadkowi lub bez formy.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 29.10.2019, 23:58
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
Kontrakty można rozwiązywać przed czasem, wierzę że się "dogadają " z Panami piłkarzami.

Zresztą wiele na to wskazuje że za rok o tej porze dojdzie do wymiany i 50-60% kadry.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 30.10.2019, 00:10
No i gdzie ten Janicki pójdzie? Szczerze wątpię.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 30.10.2019, 00:58
Do Puszczy
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 30.10.2019, 03:05
Chuca owszem nic nie pokazuje , ale Stolarczyk ani razu nie wsytawil go na nominalnej pozycji , tylko daje go caly czas na skrzydlo zamiast do srodka.
Odpowiedz cytując
konrad123
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 30.10.2019, 11:33
Akurat Chuce zostawiłbym w spokoju. Tak jak pisze AS82, nieswoja pozycja, a dwa, że chłopak z zupełnie innej ligi i potrzebuje aklimatyzacji. Nie każdy jest Carlitosem. Na pewno bym się go nie pozbywał.
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 30.10.2019, 18:16
Chuca to 10, dać mu 2 pomocników za plecami i niech gra ala Stilic, wydaje mi się, że wtedy by pokazał swoje umiejętności, ale Stolarczyk to niedlugo Buchalika wystawi w ataku, bo już go lekko popierd.. z tymi pozycjami
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 08.11.2019, 13:52
czy stara panna rozliczyła się już z nami za transfer Carlitosa?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Arronax
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 08.11.2019, 14:38
Na kim będzie można ewentualnie zarobić lub liczyć na progres jak nie m.in. na Chuce? Niech spokojnie trenuje, coś tam gra, może odpali. A grać raczej potrafi,a Ekstra nie jest łatwa dla pewnego typu zawodników. Niby poziomu nie ma ale ....
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 08.11.2019, 17:41
Milion razy czytałem tu, że Wisła bierze słabych zawodników, bo tylko na takich ich stać. Pisałem wtedy, że kontrakty takich piłkarzy jak Janicki, Wasilewski czy Chuca to nie są tanie rzeczy. I wiecie co? Miałem rację. Dziś Obidziński napisał na Twitterze, że wynagrodzenia pierwszej drużyny spadły o 13%. 13, nie 20, 30, 40 czy 50. 13%! Zamieniając Ondraska podpisanego jeszcze za Cupiała, zarabiającego podobno 150 tys. euro rocznie, Imaza, Bartkowskiego, Kolara czy Arsenica na Zdybowicza, Klemenza, Niepsuja i Janickiego udało się zaoszczędzić tylko 13 procent.

Proszę bardzo jak wygląda wydawanie pieniędzy przez pion sportowy Wisły. Ktoś ich jeszcze broni?
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 08.11.2019, 19:20
Idź i ty coś zrób dla klubu
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 08.11.2019, 20:52
Arronax napisał(a):Wyświetl post
Na kim będzie można ewentualnie zarobić lub liczyć na progres jak nie m.in. na Chuce? Niech spokojnie trenuje, coś tam gra, może odpali. A grać raczej potrafi,a Ekstra nie jest łatwa dla pewnego typu zawodników. Niby poziomu nie ma ale ....
wydaje mi sie ze kazdy z Hiszpanow ktory zostal w PL cos w sobie ma takiego, ze go wyroznia i pozwala grac w lidze.
Carlitos mial szybka noge i odejscie dlatego silni obroncy go nie kasowali tak czesto bo uciekal.
imaz ma technike i niekonwencjonalne podania no i tez ciagnie go do przodu
Pol zapierdalal za trzech i gryzl nawet jak lezal
Gonzalez mial tego crosa dokladnego
A Chuca? co ma ? na ten moment to meze ma ulozona noge, ale z 6 czy 8 to on tego nie pokaze ni cuhja
Taki mlodszy Perez poki co
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 09.11.2019, 01:27
WHITE*STAR napisał(a):
Milion razy czytałem tu, że Wisła bierze słabych zawodników, bo tylko na takich ich stać. Pisałem wtedy, że kontrakty takich piłkarzy jak Janicki, Wasilewski czy Chuca to nie są tanie rzeczy. I wiecie co? Miałem rację. Dziś Obidziński napisał na Twitterze, że wynagrodzenia pierwszej drużyny spadły o 13%. 13, nie 20, 30, 40 czy 50. 13%! Zamieniając Ondraska podpisanego jeszcze za Cupiała, zarabiającego podobno 150 tys. euro rocznie, Imaza, Bartkowskiego, Kolara czy Arsenica na Zdybowicza, Klemenza, Niepsuja i Janickiego udało się zaoszczędzić tylko 13 procent.

Proszę bardzo jak wygląda wydawanie pieniędzy przez pion sportowy Wisły. Ktoś ich jeszcze broni?

A czytałeś jego pierwszego Tweet'a? Zwiększono przychody, zmniejszono wydatki (o 13% wypłaty mniej ale zawsze). Tak więc moim zdaniem bardzo dobra robota zarządu, a to, że można było zejść niżej z kontraktów? W każdej pracy zdarzają się niedociągnięcia. Ogólnie działania budżetowe opierając się na obu Tweet'ach są na duży plus.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 09.11.2019, 08:04
Zwiększono dochody, bo ten rok był specyficzny. Pospolite ruszenie kibiców po karnety, emisja akcji, rozwój Socios, trochę jednak na transferach zarobiliśmy, ogólny hype na Wisle. W następnym nie będzie tak kolorowo, chyba ze wystrzelimy z formą i będziemy wszystkich klepać.
Odpowiedz cytując
WHITE*STAR
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 09.11.2019, 09:17
Brozinho_23 napisał(a):Wyświetl post
A czytałeś jego pierwszego Tweet'a? Zwiększono przychody, zmniejszono wydatki (o 13% wypłaty mniej ale zawsze). Tak więc moim zdaniem bardzo dobra robota zarządu, a to, że można było zejść niżej z kontraktów? W każdej pracy zdarzają się niedociągnięcia. Ogólnie działania budżetowe opierając się na obu Tweet'ach są na duży plus.
Rok temu mieliśmy w drużynie Imaza, Arsenica, Pietrzaka i Ondraska. Wisła była liderem i wygrywała 5:2 z Lechem i Lechią, pomimo tego, że piłkarze nie dostawali pieniędzy.

Dziś wydatki na tę drużynę są niemal takie same, a Wisła dostaje 0:7 od Legii i przegrywa z Błękitnymi. Walczymy natomiast o utrzymanie.

To tak jakby Korona czy ŁKS (na tym poziomie teraz jesteśmy), chwaliły się z że wydają na pensje 13 procent mniej od Lecha czy Lechii (na tym poziomie byliśmy przed rokiem).
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 09.11.2019, 09:22
świetnie zauważyłeś, MIELISMY piłkarzy w drużynie i do tego z charakterem, teraz mamy parodystów bez charakteru

"Oby się nie okazało, że Wisła stanęła nad przepaścią, a potem zrobiła ogromny krok naprzód."

Odpowiedz cytując
Arronax
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 09.11.2019, 17:33
szprotson Czasem zanim piłkarz cokolwiek pokaże może trochę minąć. Jeszcze u nas gra się fizycznie, siermiężnie więc nie dziwie się, że w tym systemie Chuca może nic nie pokazać.

Kwestia trenera żeby porozmawiać z zawodnikiem, ustawić go tak, żeby wydobyć jego atuty. Może jest słaby mentalnie, nie wiadomo bywa różnie. Ale jest w drużynie, bierze pensje więc warto by go było wykorzystać.

Bo za wielu zawodników, którzy choćby teoretycznie rokują na przyszłość to my nie mamy. A pomocnicy ofensywni to towar deficytowy.

Ekstraklasa = Mur + Stały Fragment lub Qntra - niestety .....
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 10.11.2019, 15:05
wg transfermarkt.de Nalepa wart jest 450 koła euro a Drzazga 500. Może warto poszukać pracodawcy dla Krzysia a wykupić Nalepę?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 10.11.2019, 15:18
szprotson napisał(a):Wyświetl post
wydaje mi sie ze kazdy z Hiszpanow ktory zostal w PL cos w sobie ma takiego, ze go wyroznia i pozwala grac w lidze.
Carlitos mial szybka noge i odejscie dlatego silni obroncy go nie kasowali tak czesto bo uciekal.
imaz ma technike i niekonwencjonalne podania no i tez ciagnie go do przodu
Pol zapierdalal za trzech i gryzl nawet jak lezal
Gonzalez mial tego crosa dokladnego
A Chuca? co ma ? na ten moment to meze ma ulozona noge, ale z 6 czy 8 to on tego nie pokaze ni cuhja
Taki mlodszy Perez poki co
Dla mnie jego największe słabości to brak przyspieszenia oraz nieumiejetnść wygrywania pojedynków 1 na 1. Juz Silva potrafi czasem ograć obrońcę. Nic z niego raczej nie będzie. Jego gra jest na zasadzie pokręcić się w koło i podać
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
konrad123
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 10.11.2019, 15:35
Spokojnie, według mnie potrzebuje ogrania. Nie każdy Hiszpan od razi odnajdzie się w naszej lidze. W tej naszej rodzimej kopaninie nawet lepsi mogliby mieć problem

Ps. powie mi ktoś, jak tutaj cytować? Przycisk "cytuj" nic nie robi poza tworzeniem odpowiedzi
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 10.11.2019, 16:09
Boję się co nasi skauci wymyślą w zimie, bo jeśli to ma wyglądać tak jak do tej pory to....my potrzebujemy piłkarzy z wyrobioną marką, do grania na już najlepiej takich 4-5 Peszków.
AH:"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość.... "
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 12.11.2019, 07:13
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie jego największe słabości to brak przyspieszenia oraz nieumiejetnść wygrywania pojedynków 1 na 1. Juz Silva potrafi czasem ograć obrońcę. Nic z niego raczej nie będzie. Jego gra jest na zasadzie pokręcić się w koło i podać
Chuca to gość który jest kompletna zagadka. Zastanawiałem się jakie są jego atuty i... można ich ze świecą szukać. Może gra bez rywala? Niestety każdy kolejny mecz jest ci raz gorszy.

Silva bez porównania ma ok onkretne atuty które można jeszcze przekuć na czyny na boisku. Jeśli ktoś go w zimie ogarnie fizycznie to będzie z niego pociecha na wiosnę.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 12.11.2019, 09:21
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Chuca to gość który jest kompletna zagadka. Zastanawiałem się jakie są jego atuty i... można ich ze świecą szukać. Może gra bez rywala? Niestety każdy kolejny mecz jest ci raz gorszy.

Silva bez porównania ma ok onkretne atuty które można jeszcze przekuć na czyny na boisku. Jeśli ktoś go w zimie ogarnie fizycznie to będzie z niego pociecha na wiosnę.
Chuca to aktualnie jest o wiele słabszy od Wojtkowskiego. Jedyne czym się wyróżnia to głupie faule pod/w polu karnym.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów