The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 32 24,24%
osłabi 81 61,36%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 19 14,39%
Głosujących: 132. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
goodbay
Member

Od: 09.2017

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 10.01.2020, 11:44
no moze nie Anguloale mysle ze taki Federico Chiesa napewno zadowoliłby bywalcow forum ha ha
Odpowiedz cytując
MichuuBB
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 10.01.2020, 12:06
Mam tak samo. Przydał by sie ktoś taki, pytanie w jakiej jest formie i ile będzie chciał kasy. Opcja z Wieczystą jakoś mnie nie przekonuje.
Odpowiedz cytując
MichuuBB
Junior Member

Od: 12.2018

Stary 10.01.2020, 12:08
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Peszko w obecnej formie spokojnie może nam zapewnić 4-6 punktów swoją grą.
Gdyby Wisła była w środku tabeli wówczas ten transfer nie miałby sensu. Wtedy faktycznie lepszy byłby ktoś bardziej perspektywiczny.
W obecnej sytuacji jednak 4-6 punktów może zdecydować o utrzymaniu i przetrwaniu.

W odróżnieniu od Chuki, Silvy, Savicevicia, Pawłowskiego, Buksy - w sumie zdecydowanej większości naszych piłkarzy - Peszko bierze grę na siebie, nawet kiedy nie idzie. Próbuje indywidualnych akcji, strzela i asystuje. Potrzebujemy kolejnego lidera z uwagi na to, że czwórka pozostałych jest często kontuzjowana.
Nie zgadzam się, w poprzedniej rundzie był u Nas i dał z siebie wszystko chociaż byliśmy w połowie tabeli..
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 10.01.2020, 12:11
Ty wiesz że nie było listy skąd?
I jaka linia obrony? Wisła jest w gównianej pozycji negocjacyjnej dzięki TS, który najpierw ją okradał a teraz próbuje wymuszać dodatkowe pieniądze kiedy wpływów z narkotyków już nie ma.

Chcesz mieć do kogoś pretensje? To miej jaja i charakter adresować je do prawdziwych winowajców, nie ludzi dzięki którym możesz jeszcze oglądać klub w ekstraklasie. Gdyby klub wrócił do TS po tym jak przycieli w wuja - wtedy dopiero ustawiałyby się kolejki graczy.

Nikt nie zainwestuje w Wisłę swoich pieniędzy ponad wynegocjowany wkład dopóki złodzieje z TS z mupetem Wisłockim robiącym za twarz tego cyrku będą mogli go przejąć. To jest oczywiste dla każdego kto ma więcej niż 18 lat i 70 IQ, dlatego rozumiem czemu tak wielu zwolenników TS tego nie ogarnia. Za pisanie o "Żeglarzu" czy "Binarnym" powinny być bany, bo to trójka ratowników sprawiła poświęcając czas i zamrażając swoje środki że Wisła istnieje. I trzeba być ciężkim wałem żeby tego nie rozumieć i nie szanować.

Boli Cię dupa o transfery? Powtarzam - kieruj pretensje pod właściwy adres.
Denerwuje Cię brak pieniędzy i żenujący gracze? Podziękuj TS.
Kto robił cięcia w dziale scoutingu ? Chcesz mi powiedzieć, że w ciągu miesiąca, czy 2 znajdą odpowiednich graczy ? Pretensje mam o ciągłe przepychanki w internecie. Przeprosiłeś resztę osób w czasie obrony Marzeny w przeszłości ?
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 10.01.2020, 12:15
mamy w tej chwili awarie i BARDZO potzrebujemy napastnika, wiadomo, że się nie przelewa, ale czemu nie rozważamy ściągnięcia jakiegoś sprawdzonego zawodnika z doświadczeniem choćby na wypożeczenie? trzeba ratować ligę a nie myśleć o przyszłych zyskach, przynajmniej na ten moment
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 10.01.2020, 12:21
Ja się trochę dziwie, że Kubie nie udało się jakichś kontaktów uruchomić. Wiadomo, że do nas nikt klasowy nie przyjdzie ale myślę, że z szerokiej kadry jakiegoś dobrego zespołu można by kogoś na te pół roku wypożyczyć. Przynajmniej granie miałby zapewnione.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
sl@y
Senior Member

Od: 10.2014

Stary 10.01.2020, 12:45
Racja.Ma pewnie numer do kloppa, moze kogos by tam znalazł w rezerwach
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 10.01.2020, 13:19
master17 napisał(a):Wyświetl post
Kto robił cięcia w dziale scoutingu ?
Nie jest ważne kto, ale dlaczego. Już zapomniałeś co się działo rok temu? Dlaczego brakuje pieniędzy?

Możesz rżnąć głupa i czepiać się mnie personalnie ale prawdy nie zakryjesz: to TS odpowiada za aktualną sytuację finansową. Raz, bo jego poprzedni prezes okradał Wisłę, dwa - bo grając na przeczekanie uniemożliwia jakiekolwiek dokapitalizowanie klubu. Gdyby nie to że ratownicy komunikują problemy z TS-em większość kibiców żyłaby w nieświadomości. To by na pewno pasowało Wisłockiemu, ale nikt nie będzie się kopał z koniem, ani tym bardziej brał na siebie winę za upadek Wisły.

I ma się to nijak do Twojego zarzutu że nie ma żadnej listy. Skąd masz te informacje?

Nie mam zamiaru Cię przepraszać za to że się myliłem co do TS - teraz już wiem że to złodzieje, w co wcześniej mi do głowy nie przychodziło.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.01.2020 o godz. 13:30.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 10.01.2020, 15:02
Cytat:
to TS odpowiada za aktualną sytuację finansową
Poprzedni prezes TSu, to też poprzedni prezes SA. Dlaczego więc TS jest winny wg Ciebie, a SA już nie?

Bo moim zdaniem winni są Dukat i Sarapata, a nie TS.
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 10.01.2020, 15:07
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post

To TS jako jedyny akcjonariusz Spółki Akcyjnej wpuścił do zarządu te osoby. Dodajmy, że osoby bez jakiegokolwiek dorobku w zarządzaniu, a w przypadku Dukata to już wówczas po jego wpisach w sieci widać było że to idiota. Prawdopodobnie z góry był pomyślany do zarządu jako dureń od podpisywania umów, na których nawet Sarapata nie chciała widnieć.

Jak się deleguje ludzi do zarządu spółki akcyjnej to się sprawdza ich wiedzę, dorobek, w jakich projektach uczestniczyli. Nadal uważasz, że TS nic nie zawinił, że się tam ta dwójka znalazła?

Zresztą, w pewnym sensie TS jako taki niczemu nie jest winien bo zarząd TSu nie miał nic do gadania - trzeba było wykonywać rozkazy Rozjebusa i jego giermków. To też jest argument za tym, że taka wydmuszka jak TS nie powinien mieć żadnej władzy.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 10.01.2020, 15:33
TS musiałby najpierw sam chcieć i to jest podstawowa sprawa. A do tego przydałaby się jakaś restrukturyzacja, aby zapobiec na przyszłość potencjalnej powtórce z rozrywki. Na razie niestety statut TS dalej pozwala na to, że banda kilkudziesięciu osób może sobie zrobić sekcje, powciskać swoich działaczy i przejąć władzę w klubie. No chyba, że o czymś nie wiem i takie zmiany już nastąpiły.
Odpowiedz cytując
Dzinus
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2003

Stary 10.01.2020, 16:05
Czy kazdy temat na tym forum bedzie sie zmienial w dyskusje dotyczaca TS vs SA? To sie robi meczace, jest od tego temat wiec moze tam o tym dyskutujcie?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 10.01.2020, 16:57
Dzinus napisał(a):Wyświetl post
Czy kazdy temat na tym forum bedzie sie zmienial w dyskusje dotyczaca TS vs SA? To sie robi meczace, jest od tego temat wiec moze tam o tym dyskutujcie?
Niestety, wcześniej czy później wszystko co dotyczy klubu do tego prowadzi.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.01.2020 o godz. 16:59.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 10.01.2020, 19:44
wolfy

Nie neguje dlaczego zostało, to zrobione i kto do tego doprowadził więc proszę o nie zarzucanie mi tego. Odnośnie transferów ja nie wierzę, że w tak krótkim czasie mają listę sprawdzonych zawodników. Ja nie oczekiwałem i nie oczekuję transferów, które spowodują, że poziom drużyny nagle wybije w górę. Dla mnie cała ta otoczka, to tylko gadanie dla samego gadania, bo jakiś murzyn, arab, czy inny europejski nieznany grajek ma w dupie, czy jest herb, czy go nie ma. Jego interesuje kwota, jaka będzie przelewana na konto i płynność w przelewach.
Odpowiedz cytując
jendrus
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 10.01.2020, 22:43
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
Poprzedni prezes TSu, to też poprzedni prezes SA. Dlaczego więc TS jest winny wg Ciebie, a SA już nie?

Wisłocki był w zurychu. On przygotował umowe. Sam to przyznał. Wiedział co tam jest i co się kroi.tak samo odpowiada za szkody wizerunkowe Wisły jak Marzenka i Dukat.
Do tego jeszze brak certyfikatu gdzie to on ma zwierzchnictwo nad swoimi praconikami. Śmiech na sali. Narobił syfu i został prezesem TS i dalej robi syf i zament.
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 11.01.2020, 18:12
Legendarny inwestor Vanna Ly jak sie pojawil to TS sprzedawal Wisle bez zajakniecia.
Malo znana postac w Polsce jak Blaszczykowski no to nic pewnego , moze oszust Lepiej wydziwiac.

bardziej zgodnie z tematem
Ze niby Holownia ze Slaska w Wisle
https://transfery.info/aktualnosci/m...-krakow/132417
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 11.01.2020, 20:13
Jeśli Hołownia trafi do nas to pożegnamy Grabowskiego. 21 lat czyli jeszcze Hołownia jest młodzieżowcem?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2005

Stary 11.01.2020, 20:50
Słabo to wygląda, patrząc na doniesienia mediów, boje się że tylko cud nas uratuje...Za mało pesos, brak rozeznania, za tydzień pierwszy z jedynie 4 sparringów. No cóż, wypada jedynie kupić karnet bo cholera wie co będzie po zakończeniu sezonu.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 12.01.2020, 15:32
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Słabo to wygląda, patrząc na doniesienia mediów, boje się że tylko cud nas uratuje...Za mało pesos, brak rozeznania, za tydzień pierwszy z jedynie 4 sparringów. No cóż, wypada jedynie kupić karnet bo cholera wie co będzie po zakończeniu sezonu.
Jest bardzo źle, ale cyrk z TS uniemożliwia jakiekolwiek inne działania. Nie można dołożyć własnej kasy, bo TS jest właścicielem i uj wie co planują (o ile cokolwiek planują), sponsorzy tą patologię omijają szerokim łukiem...

Napisałem że bez sensownych wzmocnień raczej się nie utrzymany, nie ma sensownych wzmocnień. Pozostaje liczyć na cud.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 12.01.2020, 19:42
po prostu z TSem spadamy z ligi - jesli nie teraz to za rok
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 12.01.2020, 19:52
Jest bardzo źle, ale cyrk z TS uniemożliwia jakiekolwiek inne działania. Nie można dołożyć własnej kasy, bo TS jest właścicielem i uj wie co planują (o ile cokolwiek planują), sponsorzy tą patologię omijają szerokim łukiem...

Napisałem że bez sensownych wzmocnień raczej się nie utrzymany, nie ma sensownych wzmocnień. Pozostaje liczyć na cud.
Nie wiem, czy BJK dokapitalizowaliby spółkę, aby zrobić 1-2 dobre transfery - pewnie nie. Wiem, że na pewno nie zrobią tego, dopóki nie przejmą klubu i że nie zrobi też tego TS.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 12.01.2020, 20:02
czaro napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, czy BJK dokapitalizowaliby spółkę, aby zrobić 1-2 dobre transfery - pewnie nie. Wiem, że na pewno nie zrobią tego, dopóki nie przejmą klubu i że nie zrobi też tego TS.
Nikt nie dokapitalizuje tej spółki i nikt jej nie przejmie dopóki nie nastąpi CAŁKOWITE odcięcie jej JAKICHKOLWIEK relacji z TS.

Stąd zresztą zapewne takie parcie BJK na "propozycje nie do odrzucenia". Do momentu zlikwidowania wszelkich, nawet choćby iluzorycznych i śladowych, "punktów wspólnych" z TS, spółka będzie skazana tylko i wyłącznie na siebie. Także w kwestii transferów.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 12.01.2020, 20:38
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Nikt nie dokapitalizuje tej spółki i nikt jej nie przejmie dopóki nie nastąpi CAŁKOWITE odcięcie jej JAKICHKOLWIEK relacji z TS.

Stąd zresztą zapewne takie parcie BJK na "propozycje nie do odrzucenia". Do momentu zlikwidowania wszelkich, nawet choćby iluzorycznych i śladowych, "punktów wspólnych" z TS, spółka będzie skazana tylko i wyłącznie na siebie. Także w kwestii transferów.
Co jest oczywiste dla mnie, dla Ciebie, dla wielu innych osób, ale "starej gwardii" związanej z TS w ten czy inny sposób - nie. Wczoraj na sb próbowałem wytłumaczyć serek.c2 dlaczego nie można pozwolić na szkółke "dla mniej zdolnych dzieciaczków" pod skrzydłami TS - jak do ściany.

Królewski powiedział że tak samo wyglądała rozmowa z TS.
- Zgadzacie się?
- Nie.
- Macie alternatywny plan?
- Nie.

Nikt normalny nie będzie tego ciągnął w nieskończoność...

I to mnie martwi bardziej niż nasze szanse na utrzymanie, bo tu chłopaki może dadzą radę samym zaangażowaniem (a tego nie brakowało). Będzie trudno, nie sądzę żeby jakiś Tupta bardzo się wykazał (nie mam nic przeciwko, ale po prostu nie wierzę) ale może Paweł będzie zdrowy a Zdybowicz pokaże się z dobrej strony. Widząc jednak roszczeniowe podejście i nierealne postulaty TS - nie widzę opcji. Bardzo możliwe że to TS zgasi światło, z cichym poparciem trybun i kumatych, bo nie będzie im jakiś "Binarny" czy "Żeglarz" rządził.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.01.2020 o godz. 20:50.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 12.01.2020, 20:46
malk - Ts nie jest w stanie zrobic nic - to banda nieudacznikow ktrozy przez rok siedza na garnuszku i poswieceniu sie ludzi JBK , Oni tego nigdy nie odpuszcza , ,zaluje tylko ze TRIO dalo tym nieudacznikow ro k - a nie np pol roku - zeby TS sam zaczal kolejny sezon , jesli sie utrzymaja wogole , bo szcfzerze nie daje na to duzych szans
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 12.01.2020, 21:03

Przecież ja to właśnie napisałem?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 12.01.2020, 21:11
czaro napisał(a):Wyświetl post
Przecież ja to właśnie napisałem?
Kurde, weź zrozum wreszcie, że nie każdy wpis na forum cytujący Twoją wypowiedź musi mieć charakter zaprzeczenia. Można po prostu pociągnąć temat
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 12.01.2020, 21:48
gizmowisla napisał(a):Wyświetl post
malk - Ts nie jest w stanie zrobic nic - to banda nieudacznikow ktrozy przez rok siedza na garnuszku i poswieceniu sie ludzi JBK , Oni tego nigdy nie odpuszcza , ,zaluje tylko ze TRIO dalo tym nieudacznikow ro k - a nie np pol roku - zeby TS sam zaczal kolejny sezon , jesli sie utrzymaja wogole , bo szcfzerze nie daje na to duzych szans
Może liczą na prokuraturę i TV. Choć teraz to już tak medialnie nie będzie.
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce - zrobione!
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 12.01.2020, 22:28
Kurde, weź zrozum wreszcie, że nie każdy wpis na forum cytujący Twoją wypowiedź musi mieć charakter zaprzeczenia. Można po prostu pociągnąć temat
Sorry, ale masz ten swój mentorski styl i czasem tak to odbieram.

Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 13.01.2020, 11:51

Pomijając że zgadzam się z oceną sytuacji TS-SA, to na dzień dzisiejszy nie ma sensu oceniać czy sie wzmocnimy czy w ogóle transferów bo do żadnych jeszcze nie doszło.
Co nie znaczy że żadnych nie będzie. Bez sensu jest ocena przed finalizacja rozmów.

Kto daje sobie uciąć rękę za to że nie ma żadnych rozmów poza tymi które wyciekły do mediów? Myślicie że Obi lub Dawid Błaszczykowski dzwonią do Bialonskiego i się chwała: "hej Michał Napisz że Kowalskim jesteśmy zainteresowani"?

Ja jestem spokojny, że kadra będzie mocniejsza niż na jesień, lepiej przygotowana fizycznie (gorzej się nie da), a w utrzymanie również wierzę.
Nawet jeśli dojdą do nas tylko Zukov, Peszko, Tupta, Cholewiak to kadra będzie mocniejsza. A i nie wierzę że na tym ruchy kadrowe się skończą.
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 13.01.2020, 12:04
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nawet jeśli dojdą do nas tylko Zukov, Peszko, Tupta, Cholewiak to kadra będzie mocniejsza. A i nie wierzę że na tym ruchy kadrowe się skończą.
Cholewiak poszedł do Legii. O Hołownię chyba chodziło?
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów