The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 31.10.2019, 17:56
Arronax napisał(a):Wyświetl post
Może nie wiedzą jak grać idp ale nie grają przeciwko.
Ale jak nie wiedzą jak mają grać? To co piłkarze robią na treningach? Od czego jest trener w takim razie jak nie umie im przekazać jak mają grać?

silver03 napisał(a):Wyświetl post
Granie przeciwko trenerowi to takie proste tłumaczenie dla prostych ludzi.
Prawda nie zawsze musi być skomplikowana, obejrzyj sobie jeszcze raz 0:7 i pomyśl czy to była taka gra jak zawsze.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 31.10.2019 o godz. 18:03.
Odpowiedz cytując
Arronax
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 31.10.2019, 18:07
To, że np taki Chuca (chodź to nowy zawodnik - aklimatyzacja idp) czy Janicki jeżeli nie pokażą się z dobrej strony to duża szansa na to, że :

- Chuca najprawdopodobniej przepadnie gdzieś hen daleko skoro sobie nawet w Ekstraklasie nie poradzi
- R.J już chyba wyleci poza orbitę najwyższej klasy rozgrywkowej

Tak więc indywidualnie mają o co grać.

EDIT do posta powyżej

Nie każdy piłkarz czuje dany system, danego trenera i się nadaję do taktyki preferowanej przez Szkoleniowca. Może im ją narzucać a i tak nic z tego nie będzie. A z kolei w innym systemie będą się sprawdzać doskonale. Może złego słowa użyłem "nie wiedzą", nie czują się dobrze lepiej brzmi.

Jak ktoś nie umie dryblować, na siłę nie zrobisz z niego dobrego dryblera, mimo XXX treningów.
Ostatnio edytowane przez Arronax : 31.10.2019 o godz. 18:10.
Odpowiedz cytując
lucker
Member

Od: 08.2018

Stary 31.10.2019, 18:07
Grając przeciwko trenerowi nie wystarczyłoby im jakieś 4:0 tylko robiliby z siebie posmiewisko na cały kraj, by "pokazać trenerowi"?
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Stary 31.10.2019, 18:17
lucker napisał(a):Wyświetl post
Grając przeciwko trenerowi nie wystarczyłoby im jakieś 4:0 tylko robiliby z siebie posmiewisko na cały kraj, by "pokazać trenerowi"?
Tak, zrobili specjalnie takie pośmiewisko żeby dobić trenera. Piłkarze zdradzili trenera, widziałeś kiedyś jak wygląda oddany albo sprzedany mecz?

W niedzielę piłkarze Wisły zrobili właśnie taki prezent Legionistom, ponieważ myśleli, że po takim wpierrdolu trener na pewno poleci.

Zawodnicy przeszli obok meczu i nikt mi nie powie, że to był jakiś wypadek przy pracy jak grał prawie optymalny skład jaki mamy na obecną chwilę.

Dlatego jeszcze raz powtórzę, Stolarczyk nie jest już w stanie wpłynąć na drużynę i to był błąd zostawiając go na te dwa spotkania.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 31.10.2019 o godz. 18:28.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 31.10.2019, 18:37
Kompletna bzdura, nikt nie grał przeciwko trenerowi.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 31.10.2019, 18:51
Raczej to już się nie zdarza. Jeśli miałby obstawiać to po prostu pewna formuła się wyczerpała i piłkarze nie ufają trenerowi(jego pomysłom, taktyce, itd.). Brak wiary, że jego metody mogą dać sukces(wielu byłych piłkarzy o tym opowiadało). To widzieliśmy na boisku, a nie że ktoś grał przeciwko komuś(piłkarze mają pracodawcę i też mogą stracić pracę). Teraz to już przedłużanie agonii.
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Stary 31.10.2019, 19:02
Łatwiej wymienić jednego trenera czy kilkunastu piłkarzy?

Piłkarze chcieli upokorzyć Stolarczyka i połowicznie im się to udało, ponieważ myśleli, że jednak po takim pogromie i hańbiącym wyniku poleci od razu, jednak włodarze zdecydowali inaczej, ale czy to coś zmieni?

Zresztą w poniedziałek zobaczymy kto miał rację, chciałbym móc powiedzieć po meczu, że się myliłem i ktoś w końcu wstrząsnął i obudził tych piłkarzy, ale czy będzie to Stolarczyk? Naprawdę w to wątpię.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 31.10.2019 o godz. 19:09.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 31.10.2019, 19:14
Remis albo minimalnie w plecy, pogromu raczej nie będzie ale cudu też nie.

Chociaż może w tym roku zadziała w końcu ta logika ekstraklasy
Odpowiedz cytując
Cygan82
Member

Od: 08.2018

Stary 31.10.2019, 20:52
Grać, nie grają przeciw trenerowi. Oni poprostu stracili zaufanie do trenera,do jego wizji gry Stolar ich już nie jest w stanie pobudzić. Wychodzi słabe przygotowanie fizyczne do sezonu, a w piłce bez biegania nie ma wygrywania. Czasem uda się zniwelowac słabe przygotowanie fizyczne, dobrym nastawieniem mentalnym żeby wyzwolić chodź trochę wolę walki,ale to u nas również leży. Także czeka nas mecz bez historii i niestety w plecy.
Odpowiedz cytując
Leh71
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 31.10.2019, 21:09
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Mecz w poniedziałek, co prawie zawsze wiązało się z kiepskim wynikem
Mecz na wyjeździe co w tym roku wiąże się z kiepskim wynikiem( 12 porażek w 16 meczach!)
Mecz w ogóle co w tej rundzie wiąże się z kiepskim wynikiem
Obstawiam 0:3
Dołożę do tego że sędziuję Lasyk.
Przy nim jeszcze nie wygraliśmy.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 31.10.2019, 23:19
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Kompletna bzdura, nikt nie grał przeciwko trenerowi.
To może grali przeciwko kibicom? Chcieli nam pokazać jak bardzo mają nas w poważaniu?

Za ostatnia wtopę w równej mierze jest odpowiedzialny Stolarczyk, co zawodnicy którzy pojawili się na murawie. Nasi stoperzy + środek pola to było kompletne nieporozumienie.
Nie wiem co zrobi Stolar, ale ja przede wszystkim zupełnie przemeblowanym skład, na zawodników którym może chce się w ogóle grać dla Wisly (jak mawia Buchalik)?

Ja bym postawił na skład:
Buchalik- Niepsuj, Szota, Klemenz, Sadlok - Basha, Pawlowski- Kumah, Wojtkowski, Mak - Brozek

Gra skrzydłami oraz kontrola środka pola i liczenie na kontry. Bez gry na alibi (Boguski), bez lekkomyślności (Savicevic ) i bez fatalnej pary stoperów (Wasyl Janicki).

Z ławki Savicevic (jeśli będzie zły wynik), Burliga, Buksa

I nie mówcie że 4 młodzieżowców od początku nie może zagrać, więcej niż 7 bramek nie dostaniemy.

Liczę że się postawimy Rakowowi, a jak będzie to się okaże.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 31.10.2019 o godz. 23:24.
Odpowiedz cytując
Adrio
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2010

Stary 01.11.2019, 05:47
Brożek, Boguski - czy Ci piłkarze którzy grali ze Stolarczykiem nie mogą się odezwać i powiedzieć trenerowi w 4 oczy co i jak jest nie tak co ich boli? Wasilewski, czy gość który grał na bardzo dobrym poziomie i zdobył nie jeden tytuł, ma dość silny charakter i jest tylko trochę młodszy od Stolara, a na pewno spotkali się na boisku, nie powie trenerowi w 4 oczy co go boli, co jest nie tak, gdzie widzi problemy na boisku? I w końcu Mak którego marzeniem była gra w 1 drużynie Wisły, czy wszyscy Ci piłkarze mogli by przejść obojętnie obok meczu i po prostu go odpuścić grając na zwolnienie trenera ba swojego kolegi? Nie sądzę...
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 01.11.2019, 13:19
Buksa i Hoyo-Kowalski dopiero wrócili do rytmu meczowego po urazach mięśniowych. Pierwszy będzie w 18-tce na pewno, co do Daniela to raczej nie ma na co liczyć. Nadzieja w tym, że któryś z naszych kopaczy będzie miał dzień konia i co będzie miał to trafi.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 01.11.2019, 22:57
Cycu napisał(a):Wyświetl post
Tak, zrobili specjalnie takie pośmiewisko żeby dobić trenera. Piłkarze zdradzili trenera, widziałeś kiedyś jak wygląda oddany albo sprzedany mecz?
Ja widziałem, a Ty? Bo mam wrażenie że zielonego pojęcia nie masz o czym piszesz.

Karherop - Szota, Pawłowski, Kumah. Krótka piłka - ile meczy rezerw z nimi widziałeś? Nie interesują mnie Twoje teorie, pitolenie o zaangażowaniu - ile meczy z nimi w tym sezonie widziałeś? Z jakimi drużynami?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.11.2019 o godz. 23:00.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Stary 01.11.2019, 23:08
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ja widziałem, a Ty? Bo mam wrażenie że zielonego pojęcia nie masz o czym piszesz.
Ja też widziałem w niedzielę w Warszawie
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 01.11.2019, 23:19
Ja też widziałem w niedzielę w Warszawie
Acha, czyli nie.
Pomijam już że to co piszesz jest kompletnie bez sensu, ale chyba o wiele za młody jesteś żeby mieć pojęcie o czym piszesz. W sumie to nawet fajnie masz. Niektóre mecze w latach 90-tych przyprawiały o mdłości.

Nie tracę już więcej czasu na Ciebie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.11.2019 o godz. 13:13.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Mixu
Senior Member

Od: 01.2008

Stary 02.11.2019, 10:27
Łatwiej wymienić jednego trenera czy kilkunastu piłkarzy?

Piłkarze chcieli upokorzyć Stolarczyka i połowicznie im się to udało, ponieważ myśleli, że jednak po takim pogromie i hańbiącym wyniku poleci od razu, jednak włodarze zdecydowali inaczej, ale czy to coś zmieni?

Zresztą w poniedziałek zobaczymy kto miał rację, chciałbym móc powiedzieć po meczu, że się myliłem i ktoś w końcu wstrząsnął i obudził tych piłkarzy, ale czy będzie to Stolarczyk? Naprawdę w to wątpię.
Jednym z udziałowców jest Kuba Błaszczykowski. Uważasz że piłkarz który pracował z między innymi z takimi trenerami jak Klopp, wiedząc o wszystkich tajnikach szatni, popierałby pozostawienie dyletanta na stanowisku trenera w momencie kiedy ważą się losy ukochanego klubu i jego bądź co bądź pieniędzy?

Uważasz że taki charakternik jak Wasilewski pozwoliłby żeby odpuścić mecz i spuścić sobie w....... 7 do 0 z Legią?
Że Brożek i Boguski którzy znają się dobrze ze Stolarczykiem i którzy niejedno w Wiśle przeszli i którzy wiadomo że nie pałają sympatią do Legii pozwolili na taki blamaż?

Teoria spiskowa typu płaska ziemia.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 02.11.2019, 10:50
Ale wicie rozumicie szwagier przy grobach, kiedy czytali intencje, mówił inaczej. A szwagier się zna.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Stary 02.11.2019, 15:25
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Jednym z udziałowców jest Kuba Błaszczykowski. Uważasz że piłkarz który pracował z między innymi z takimi trenerami jak Klopp, wiedząc o wszystkich tajnikach szatni, popierałby pozostawienie dyletanta na stanowisku trenera w momencie kiedy ważą się losy ukochanego klubu i jego bądź co bądź pieniędzy?

Uważasz że taki charakternik jak Wasilewski pozwoliłby żeby odpuścić mecz i spuścić sobie w....... 7 do 0 z Legią?
Że Brożek i Boguski którzy znają się dobrze ze Stolarczykiem i którzy niejedno w Wiśle przeszli i którzy wiadomo że nie pałają sympatią do Legii pozwolili na taki blamaż?

To co, nagle piłkarze zapomnieli jak się gra w piłkę? Tyle lat ćwiczą i dostali w niedzielę jakiś paraliż?

Ja nie wymagam od nich jakiś wyimaginowanych rzeczy, tylko prostą grę opartą na podaniach, walce o piłkę i bronieniu dostępu do własnej bramki, czy to jest tak trudne do zrealizowania żeby nie dostać 0:7 z Legią?

Rozumiem gdyby grali z Barceloną czy Realem, ale to na miłość boską była Legia Warszawa.

Ludzie obudźcie się w końcu!
Ostatnio edytowane przez Cycu : 02.11.2019 o godz. 15:30.
Odpowiedz cytując
jkw
Member

Od: 01.2010

Stary 02.11.2019, 15:43
Z roku na rok kadra jest coraz gorszą. Chłopaki grali na fali ratowania klubu ponad stan umiejętności. Przyszła codzienność i widzimy co się dzieje. Obiektywnie patrzeć to kadrę mamy na walkę o utrzymanie a młodzież u nasz gra tylko jak nie ma kogo innego wystawić i taka prawda jest. Że my zdolnej młodzieży na poziomie 18 lat w klubie nie mamy
Odpowiedz cytując
jedenzero
Member

Od: 08.2010

Stary 02.11.2019, 16:52
Mixu napisał(a):Wyświetl post

Zdarzali się nam więksi dyletanci na stanowisku trenera, jak chociażby Kulawik. Już samo powierzenie Mu tej funkcji nawet tymczasowo (np. po zwolnieniu Kasperczaka) bylo delikatnie mówiąc nienajlepszym pomysłem, a przypomnę, że w 2013 roku pozwolono Mu nawet przygotowywać zespół do rundy wiosennej, co już w ogóle uważam za kryminał. Także, nic w tym klubie mnie nie zdziwi, niezależnie od tego, kto aktualnie Nim zarządza...

Odnośnie drugiej części: w 2014 roku przegraliśmy w Warszawie 0:5 (a spokojnie mogłoby być wyżej), a w drużynie też byli i Boguski, i dwóch Brożków. I na blamaż pozwolili...
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 02.11.2019, 18:22
Bayern przegrał dziś na wyjeździe 5:1
Blamaż.
I to, że przez ponad 80 minut grał w 10 niczego nie usprawiedliwia.
Zawodnicy w większości, w grze obronnej tylko przypatrywali się jak Eintracht wymienia piłki w ich polu karnym.
A przecież wystarczyło zamurować własną bramkę.
Można przegrać, ale nie grając tak dramatycznie słabo.
Zero agresji, za każdym razem spóźnienie.
Grali przeciwko trenerowi czy pierwsza bramka ustawiła mecz i ich zniechęciła?

To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 02.11.2019, 20:23
ludzie,
przeciez przeczytali Nas juz wszyscy nikt nie gra przeciwko trenerowi, kazdy z pilkarzy wie w jakiej sytuacji sie znajduja, i nie maja juz pewnosci siebie tylko osrane gacie bo przeciwnicy zakladaja wysoki pressing, wzmacniaja srodek a na reszczie pozycji po prostu przegrywamy indywidualnie.
Po tylko w.......ach, jak tracimy bramkę to kazdy jest elektrykiem, panika. Tylko wygrana, lub remis po dobrym meczu da nam nadzieje na wyiscie z tego dokla psychicznego, bo oni grac w pilke potrafia, ale boja sie podejmowac ryzyka.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 02.11.2019, 20:40
Remis albo w....... po beznadziejnej grze.
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 02.11.2019, 21:21
Chce zobaczyc Bukse w ataku i Chuce w srodku pomocy
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Stary 02.11.2019, 23:34
Mina Stolarczyka z konferencji prasowej przed meczem z Rakowem wiele mówi:

Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 02.11.2019, 23:50
Średnio wierzę w wygraną...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 03.11.2019, 08:29
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Bayern przegrał dziś na wyjeździe 5:1
Blamaż.
I to, że przez ponad 80 minut grał w 10 niczego nie usprawiedliwia.
Zawodnicy w większości, w grze obronnej tylko przypatrywali się jak Eintracht wymienia piłki w ich polu karnym.
A przecież wystarczyło zamurować własną bramkę.
Można przegrać, ale nie grając tak dramatycznie słabo.
Zero agresji, za każdym razem spóźnienie.
Grali przeciwko trenerowi czy pierwsza bramka ustawiła mecz i ich zniechęciła?

Kovaca w klubie już nawet nie chce klubowa sprzątaczka.

A tak poza tym kolega pomylił tematy.
Odpowiedz cytując
Camilos
Senior Member

Od: 09.2011

Stary 03.11.2019, 09:24
Trzeba wierzyć, bo tylko wiara nam została w tym momencie. Statystyka mówi, że każda seria się kiedyś kończy, a wygrywają raz na kilka meczów Korona, ŁKS czy nawet Arka. Boję się tego meczu, dawno nie zostałem tak upokorzony jak na Łazienkowskiej w niedzielę (incognito z sektorów Legii), ale myślę sobie że skoro daliśmy radę uratować klub rok temu to teraz tym bardziej musi się udać.

Ja bym wystawił taką jedenastkę:

Lis - Burliga, Klemenz, Sadlok, Niepsuj, Kumah, Basha, Savicević, Mak, Wojtkowski, Chuca

Uwzględniłem, że Brożek nie będzie zdolny do gry. Buchalik mimo, że był najlepszym w naszej drużynie w Warszawie to ewidentnie coś nie gra, dałbym szanse Lisowi, bo gorzej być nie może. Mamy JEDNEGO skrzydłowego który powąchał cokolwiek gry w Ekstraklasie (Mak), oraz że Wasyl i Janicki nadają się obecnie do tarcia chrzanu. Zobaczymy, rozum mówi wp*erdol, serce że wywieziemy punkt (-y?). JJJBG!
Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cię!
W sercu moim WISŁA!
I na dobre i na złe!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 03.11.2019, 10:41
FraMat nie rozumiesz. Bayern mecz sprzedał.

szprotson napisał(a):Wyświetl post
ludzie,
przeciez przeczytali Nas juz wszyscy nikt nie gra przeciwko trenerowi, kazdy z pilkarzy wie w jakiej sytuacji sie znajduja, i nie maja juz pewnosci siebie tylko osrane gacie bo przeciwnicy zakladaja wysoki pressing, wzmacniaja srodek a na reszczie pozycji po prostu przegrywamy indywidualnie.
Po tylko w.......ach, jak tracimy bramkę to kazdy jest elektrykiem, panika. Tylko wygrana, lub remis po dobrym meczu da nam nadzieje na wyiscie z tego dokla psychicznego, bo oni grac w pilke potrafia, ale boja sie podejmowac ryzyka.
Z tym "grać w piłkę potrafią" to też nie do końca. Są tacy co potrafią, ale też z konieczności grają tacy dla których to za wysoki poziom. Janicki nie zaczął słabo grać w Wiśle, podobnie Klemenz, a większość młodych to nie zaczęła jeszcze grać dobrze w ogóle żeby można było mówić o spadku formy.
Kilku zawodników pokazało że grać umie i nie są jeszcze starzy (Basha, Savicević), ale personalnie szału nie ma.

Fakt, to że są dodatkowo zdołowani psychicznie nie pomaga
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów