The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 31.10.2019, 11:13. [XIV kolejka] Raków Częstochowa - Wisła Kraków, 04-11-2019, 20:30

Aktualna tabela:

Zestaw par nadchodzącej kolejki:

A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

Zapraszam do dyskusji

Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 31.10.2019, 11:17
Cóż moge napisać.

Wierze zawszę w 3 punkty.

p.s. W Czestochowie bardzo liczą ze od meczu z nami wróca na swoje tory.
Imho - mecz o 6 punktów.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 31.10.2019, 11:20
3 pkt są naszym zasranym obowiązkiem
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 31.10.2019, 11:24
Stolarczyk nie jest już w stanie odbudować tej drużyny. Każdy kto zna się trochę na piłce widzi, że piłkarze grają przeciwko trenerowi żeby go zwolnić.

Niestety szykuje się siódma porażka z rzędu, tym razem obstawiam 1:0.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 31.10.2019 o godz. 11:29.
Odpowiedz cytując
pchelas
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 31.10.2019, 11:29
Juz mnie telepać zaczyna, gdy czytam te wysrywy, ze piłkarze graja przeciwko trenerowi.
Skąd takie pomysły, co to za brednie w ogóle.
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 31.10.2019, 11:31
Taka prawda, w szatni nie jest dobrze po odejściu Sobolewskiego, tylko nikt Ci tego szczerze i wprost nie powie, ale kto ma dojścia ten wie o czym piszę.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 31.10.2019, 11:40
Pewne zwycięstwo Rakowa, tutaj inaczej być po prostu nie może. Takie spokojne 2:0
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 31.10.2019, 11:57
Zastanawia mnie bardzo jakim wyjdziemy składem. Liczę, że parodysta Janicki długo nie wyjdzie w pierwszej 11.
Ja bym ŚO zestawił: Klemenz-Szota, bądź Sadlok-Szota. Czas dać chłopakowi szansę. Optymalnie widzę obronę: Sadlok, Klemenz, Szota, Burliga lub Burliga, Szota, Sadlok, Niepsuj.
W pomocy: w środku jeśli Basha faktycznie jest gotowy to powinien grać z Silvą, Przed nimi tuż za napastnikiem Vukan. Na skrzydłach Mak i Wojo, na 9 spróbowałbym Chuce. Jeżeli Brożek jest niedoleczony i ma człapać to to jest nieporozumienie i gra w 10. Niech dojdzie do dyspozycji fizycznej sprzed kontuzji to Ok. A Chuca na szpicy to ciekawa opcja. Zanim go pożegnamy, skreślimy i pożegnamy jako niewypał to warto to sprawdzić. Chociaż nie wierzę, że Stolar na to wpadnie. Jeżeli Buksa już wszystko OK to powinien wychodzić już w pierwszej 11 a od 60 minuty za niego Zdybowicz.
Liczę, na przełamanie w tym meczu!

Buchalik - Burliga, Sadlok, Szota, Niepsuj - Mak, Basha, Silva, Wojtkowski - Savicevic, Chuca

Buchalik - Burliga, Sadlok, Szota, Niepsuj - Mak, Basha, Chuca, Wojtkowski - Savicevic, Buksa
Powód: Dopisanie składu
Ostatnio edytowane przez pawlozm : 31.10.2019 o godz. 12:03.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 31.10.2019, 11:58
Jeśli się dźwigniemy mentalnie to wygramy. Wróciłbym do ustawienia z początku sezonu z jedną zmianą.
Lis Niepsuj Klemenz Janicki Sadlok Basha(jeśli będzie zdrów) Savicevic Chuca na skrzydła Mak i Wojtkowski lub Zdybowicz i z przodu Brożek
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Kaan
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 31.10.2019, 12:05
Jeżeli w Częstochowie liczą na przełamanie w meczy z nami to na pewno tak będzie. Czyli na remis - bo jeszcze nie mają
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 31.10.2019, 12:06
co wy z tym Chucą? Prócz bramki w ostatniej akcji w debiucie, nie miał nawet kilku minut poprawnych ;/

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 31.10.2019, 12:13
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Jeśli się dźwigniemy mentalnie to wygramy. Wróciłbym do ustawienia z początku sezonu z jedną zmianą.
Lis Niepsuj Klemenz Janicki Sadlok Basha(jeśli będzie zdrów) Savicevic Chuca na skrzydła Mak i Wojtkowski lub Zdybowicz i z przodu Brożek
Czemu Lis? Przecież Buchalik to nasz najlepszy ostatnio piłkarz.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 31.10.2019, 12:17
Liczę na zmianę taktyki, zmianę na środku obrony (przesunięcie Sadloka), jakieś symptomy dające nadzieje na lepszą grę w przyszłości, przebiegnięcie około 120km przez drużynę.

Na 3 pkt. nawet nie liczę.
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Stary 31.10.2019, 12:25
szprotson napisał(a):Wyświetl post
co wy z tym Chucą? Prócz bramki w ostatniej akcji w debiucie, nie miał nawet kilku minut poprawnych ;/
Bo to nie jest skrzydłowy, a tak był ustawiany. Nie dostał zatem prawdziwej szansy. Czas sprawdzić go tuż za napastnikiem, albo zupełnie z przodu nawet. kiedy coś próbować jak nie teraz.
Odpowiedz cytując
Harcownik
Member

Od: 08.2017

Stary 31.10.2019, 12:53
pawlozm napisał(a):Wyświetl post
Zastanawia mnie bardzo jakim wyjdziemy składem. Liczę, że parodysta Janicki długo nie wyjdzie w pierwszej 11.
Ja bym ŚO zestawił: Klemenz-Szota, bądź Sadlok-Szota. Czas dać chłopakowi szansę. Optymalnie widzę obronę: Sadlok, Klemenz, Szota, Burliga lub Burliga, Szota, Sadlok, Niepsuj.
W pomocy: w środku jeśli Basha faktycznie jest gotowy to powinien grać z Silvą, Przed nimi tuż za napastnikiem Vukan. Na skrzydłach Mak i Wojo, na 9 spróbowałbym Chuce. Jeżeli Brożek jest niedoleczony i ma człapać to to jest nieporozumienie i gra w 10. Niech dojdzie do dyspozycji fizycznej sprzed kontuzji to Ok. A Chuca na szpicy to ciekawa opcja. Zanim go pożegnamy, skreślimy i pożegnamy jako niewypał to warto to sprawdzić. Chociaż nie wierzę, że Stolar na to wpadnie. Jeżeli Buksa już wszystko OK to powinien wychodzić już w pierwszej 11 a od 60 minuty za niego Zdybowicz.
Liczę, na przełamanie w tym meczu!

Buchalik - Burliga, Sadlok, Szota, Niepsuj - Mak, Basha, Silva, Wojtkowski - Savicevic, Chuca

Buchalik - Burliga, Sadlok, Szota, Niepsuj - Mak, Basha, Chuca, Wojtkowski - Savicevic, Buksa

Hmm, ja wiem tylko tyle że po ostatnich meczach to Janicki i Wasilewski powinni najbliższe spotkania oglądać z wysokości trybun. Klemenz tylko na stoperze.

W takim układzie na stoperze niech gra ktokolwiek z poniższych: Hoyo, Klemenz, Burliga, Sadlok, Szot, Szota

Wspominany Szota nigdy nie zagrał w ekstraklasie, a debiut w meczu o "sześć punktów" to duże ryzyko. Już wolę Dawida Szota lub Hoyo.

I właśnie druga trudna kwestia to DP. Tu nie ma kim grać. Jeśli będzie mógł grać, to pewnie zagra Basha, który w tym sezonie jest zupełnie bez formy i zwyczajnie słaby. Może ewentualnie wystawić Dawida Szota (?), Burligę (?), kogokolwiek byle nie Klemenza.

Mniej ważne kwestie: jeśli z tyłu zagrają młodsi obrońcy, można by wprowadzić na 10 Chucę zamiast Wojtkowskiego. Jednak po meczu z "L" nie wiem czy nie postawiłbym na Wojo w pierwszej 11.

Napad. Hmmmm. Jak Brożek w takiej formie jak w meczu z "L" to niech lepiej wejdzie na ostatnie 15 minut a rzeczywiście zagra tam Chuca lub Buksa. Trzeba modlić się o lepszy dzień Pawła na tle słabszej drużyny.

Kilka wariantów, wszytskie arcyh*jowe i w 4-5-1 czy nawet 4-6-0 Pierwszy skład najbardziej prawdopodobny do realizacji, zakładam tu że Vullnet i Buksa oczywiście nie zdążą się wyleczyć.

1 Buchalik - Niepsuj, Burliga, Klemenz, Sadlok - Szot - Silva, Savicevic, Mak, Chuca - Brożek

2 Buchalik - Burliga, Sadlok, Szot, Niepsuj - Basha - Silva, Savicevic, Mak, Wojtkowski - Buksa

3 Buchalik - Niepsuj, Klemenz, Hoyo, Sadlok - Burliga - Silva, Boguski, Mak, Wojtkowski - Chuca

W ostatniej 11 celowo umieściłem aż 5 nominalnych obrońców (Burliga na DP) i wywaliłem Savicevica. Może to recepta na uszczelnienie tyłów, hahaha.
Ostatnio edytowane przez Harcownik : 31.10.2019 o godz. 13:38.
Jude Gang - tak o sobie mówicie
To jest... niesamowite jakim idiotą trzeba być żeby wymyślić taką nazwę
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 31.10.2019, 12:54
Jeśli nie będziemy w stanie wygrać, to chociaż nie przegrajmy tego meczu. 1 pkt z Częstochową i 3 z Gdynią są wg mnie realne.

Nie wiem co trener 07 zrobi, co zrobią pseudo piłkarze, ale przegrać tego meczu nie możemy. Do tej pory były wymówki że rywal za silny, że plaga kontuzji. Teraz już to nie ma znaczenia. Czas wymówek, usprawiedliwień się skończył.

Chcemy pozostać w e-klapie - 4 punkty z 2 najbliższych meczy to minimum. Wg mnie jest to realne.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 31.10.2019, 13:16
Kolejna kolejka, kolejny oklep. Już nie mogę się doczekać...
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 31.10.2019, 13:19
wolfy napisał(a):Wyświetl post
cofam cofam qrwa z przyzwyczajenia z zeszłego sezonu wpisałem. Oczywiście Buchalik na bramce
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 31.10.2019, 13:23
Hoyo do składu?
Ludzie, chłopak nie trenował kilka miesięcy, póki co zagrał słabiutkie 45 minut w rezerwach i teraz ma grać w pierwszym składzie? Lodu. Przy nim Szota to jest ograny gość, coś tam w młodzieżówce grał.

Janicki co grał ostatnio to każdy wie, ale prawda jest taka, że już wiosnę było widać że Klemenz może grać tylko na środku obrony i z każdym tylko nie z Wasylem. Musi być tym szefem obrony i tam grał nieźle. Dołożyli mu 16 letniego Hoyo i gościu wyglądał jak profesor.
Dlatego na środku obrony postawiłbym na Klemenza z innym młodym - właśnie Szotą. Bo na tego Janickiego już patrzeć na mogę. Na bokach Bury z Sadlokiem. Dalej to już wielka niewiadoma, bo w jakiej formie są Basha z Savicevicem to nawet oni nie wiedzą.
Odpowiedz cytując
lucker
Member

Od: 08.2018

Stary 31.10.2019, 13:30
Buchalik - od niego powinno zaczynać się ustalanie składu. Skąd macie pomysły na Lisa?! Posadzić na ławce najlepszego piłkarza. Super.
Dalej koniec z loteria. Nie ma w tej chwili aż tylu kontuzji, by piłkarze musieli grać na innych pozycjach. Także Klemenz na stoperze. Kto z nim? Wybór jest spory, na pewno odpada Janicki. Nie po jego ostatniej grze.
Silva, Chuca również powinni zagrać na swoich nominalnych pozycjach. Vukan za napastnikiem żeby jego straty nie były aż tak groźne.
I jeszcze drobiazg do taktyki. Absolutny zakaz tiki taki w obronie.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 31.10.2019, 13:55
pawlozm napisał(a):Wyświetl post
Bo to nie jest skrzydłowy, a tak był ustawiany. Nie dostał zatem prawdziwej szansy. Czas sprawdzić go tuż za napastnikiem, albo zupełnie z przodu nawet. kiedy coś próbować jak nie teraz.
być może nie jest to skrzydłowy, ale patrząć na jego poruszanie sie, podejmowanie decyzji itd, to za chu bym nie poweidział ze to jest "10" tylko typowy box to box przy lekkim pressingu.
Ja chłopa na straty już spisałem, dlatego takie moje zdanie o nim Nie przekonał mnie niczym.

Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Stary 31.10.2019, 13:58
szprotson napisał(a):Wyświetl post
być może nie jest to skrzydłowy, ale patrząć na jego poruszanie sie, podejmowanie decyzji itd, to za chu bym nie poweidział ze to jest "10" tylko typowy box to box przy lekkim pressingu.
Ja chłopa na straty już spisałem, dlatego takie moje zdanie o nim Nie przekonał mnie niczym.
Mnie również nie przekonał, ale sprawdziłbym go na tej 8 czy 10 zanim zupełnie go odstrzelimy i pożegnamy w zimie.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 31.10.2019, 14:31
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Bo ja wiem?
Wszyscy jadą po Lisie.
Może to prawda, że bramkarsko ustępuje w niektórych elementach Buchalikowi, ale za to, lepiej wyprowadza piłkę (także nogami), co przyczynia się do większej pewności w grze do przodu.

ps.
ponieważ są tu tacy, którzy serię porażek łączą z odejściem Sobola to niech i ja sobie połączę naszą słabszą grę z posadzeniem Lisa na ławce
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 31.10.2019, 14:41
Mecz w poniedziałek, co prawie zawsze wiązało się z kiepskim wynikem
Mecz na wyjeździe co w tym roku wiąże się z kiepskim wynikiem( 12 porażek w 16 meczach!)
Mecz w ogóle co w tej rundzie wiąże się z kiepskim wynikiem
Obstawiam 0:3
Ostatnio edytowane przez bridgeburner : 31.10.2019 o godz. 15:01.
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 31.10.2019, 15:35
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Mecz w poniedziałek, co prawie zawsze wiązało się z kiepskim wynikem
Mecz na wyjeździe co w tym roku wiąże się z kiepskim wynikiem( 12 porażek w 16 meczach!)
Mecz w ogóle co w tej rundzie wiąże się z kiepskim wynikiem
Obstawiam 0:3
0:3 to bardzo dobry dla nas wynik (jeśli gramy na wyjeździe)
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Stary 31.10.2019, 15:51
Szota jest aż tak słaby, że nie dostaje jakichkolwiek szans? Nie wiem, nie znam się, dlatego pytam.

Obstawiam po walce 0:1.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 31.10.2019, 16:09
Mnie tylko zastanawia co wy wszyscy z tymi 4 ptk.... ja wiem, ze to moze wynika z katastrofalnej formy i obniżacie wymagania, ale sorry, nie mamy 15-18 ptk w tym momencie by 4 ptk to byl spoko wynik. Gramy teraz 3 mecze z najgorszą (Arka) i dwoma z 4 kolejnych najgorszych skladow wegla i papy w lidze ( Raków, Śląsk) i jak dla mnie jesli tu nie bedzie 9 ptk (wersja dla romantycznych realistow: 7 ptk) , to mozemy sie powoli z liga zegnac.
Ostatnio edytowane przez Wehrmacht : 31.10.2019 o godz. 16:38.
Odpowiedz cytując
Arronax
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 31.10.2019, 17:51
Mam pytanie czy to jest tajemnica, czemu piłkarze mieliby grać przeciwko trenerowi Stolarczykowi?

Czyli de facto przeciw Klubowi, który jak spadnie może się nie podnieść. Nie kupuje tej wersji. Może nie wiedzą jak grać idp ale nie grają przeciwko.

Ja liczę co najmniej na remis. Ale coś czuje, że będą trzy punkty.
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 31.10.2019, 17:55
A co większość piłkarzy los klubu interesuje? Szczególnie jakiś zagranicznych co pewnie o istnieniu Wisły jeszcze pół roku przed podpisaniem kontraktu nawet nie wiedzieli.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Stary 31.10.2019, 17:55
Granie przeciwko trenerowi to takie proste tłumaczenie dla prostych ludzi.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów