The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.08.2021, 22:22
Z taką gra defensywna
I mam tu na myśli tak obronę jak i środek pola
To my nie tyle nic nie osiągniemy
My się z tej ligi spjerdolimy. Z hukiem
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 13.08.2021, 22:22
dramat. gramy z jedną z najsłabszych drużyn w lidze a przegrywamy. Oni jeżdżą na tyłkach a nasi? to co Frydrych odstawił przy bramce na 1-2 to jest kryminał za który nie powinien z ławki rezerwowych wstawać. W zeszłym roku śmialiśmy się z Janickiego i Klemenza , w tym roku jest jeszcze gorzej.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 13.08.2021, 22:25
Pajacyki..............
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 13.08.2021, 22:25
Stelio napisał(a):Wyświetl post
Czyli klasycznie zgodnie z logiką ekstraklasy, Stal zagra z nami swój mecz rundy i się przełamie a tak już patrząc trzeźwo, 4pkt. to jest absolutny MAX jaki nam się uda z tych 2 spotkań wyciągnąć, chociaż wcale bym się nie zdziwił gdyby skończyło się na 1
Ehh to doświadczenie w oglądaniu degrengolady, czytam z nich jak z otwartej księgi XDD
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 13.08.2021, 22:26
Może i źle wyglądamy w obronie ale za to chujowo atakujemy. Punktuje nas Stal z Budzińskim, Jankowskim czy Makiem xD Przecież gra wygląda dużo gorzej niż za psycho Hyballi, a ciężko nie uznać Hanouska, El Mahdiouiego, Skwarki, Klimenta czy Hugiego za wzmocnienia. Goście wyglądają, jakby kompletnie nie wiedzieli co mają grać, albo nie wierzyli, że pomysł trenera kiedykolwiek przyniesie efekt. Do Sadloka bym się nie czepiał szczególnie, nie sądziłem, że w tak krótkim czasie można zaliczyć taki regres, nieźle panie Frydrych.
" 'cause aint no such thing as half way crooks" ~PMS
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member

Stary 13.08.2021, 22:27
Znów mnóstwo słabych punktów mamy w drużynie, dlatego przegrywamy i tracimy głupie gole. Fatalnie rozgrywamy piłkę, nie ma szybkiego przenoszenia gry ze strony na stronę, przyspieszenia, tylko niemal zawsze podanie do najbliższego lub niecelnie do przodu. To wina naszego "Mahdiego". Skvarka potrafi zagrać prostopadłą piłkę, ale jest chimeryczny i fatalny w destrukcji.

Nie da też patrzeć się na przerażająco słabego Gruszkowskiego, który ma 0 techniki użytkowej, 0 "timingu", jest po prostu dramatyczny w ofensywie: żadnego dokładnego podania, dośrodkowania, nic, w dodatku błędy w kryciu. Nie można przystępować do całego sezonu z tak słabą prawą obroną.

Pod formą oczywiście również środkowi obrońcy, nic nie wnosił Hugi, Młyński kolejny bardzo słaby punkt, który chyba nie miał ani jednego sensownego zagrania, Forbes proste błędy techniczne, Kuvelić koszmar...Jako zespół i indywidualnie byliśmy dziś po prostu żałośni.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 13.08.2021, 22:27
Co odwalił Frydrych przy 2 bramce? Ktoś to k... potrafi wytłumaczyć? I dlaczego on jest rozgrzewającym? To commy gramy taktycznie to jest jakiś żart...
Odpowiedz cytując
Armin
Member

Od: 07.2011

Stary 13.08.2021, 22:28
Idźcie kupić koszulki i karnety. Za ta kwotę lepiej pomóc jakiemuś dzieciakowi na siepomaga.pl. Wstyd żenada kompromitacja.
Odpowiedz cytując
ashkeczup
Senior Member

Od: 08.2016

ciacho napisał(a):Wyświetl post
Co odwalił Frydrych przy 2 bramce? Ktoś to k... potrafi wytłumaczyć?
Żartownisie wsadzili mu w przerwie kamyki do kieszeni, nie mógł się oderwać
" 'cause aint no such thing as half way crooks" ~PMS
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Środek obrony : Frydrych - Sadlok, to chyba największa para komików w lidze
"...Jedni Wisłę ukochali w sukcesy bogatą,ci cracovii serce dali za dolę garbatą..."
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member

Od: 07.2014

Stary 13.08.2021, 22:29
Wstyd, hańba, żenada, frajerstwo. Ci „zawodnicy” przegrali by z reprezantacją artystów polskich z Milowiczem na ataku.
Frydrych gra od kilku spotkań takie g…. ze nie ma prawa grać w następnym spotkaniu. Nasza 8 za to milion bezsensownych i nic nie dających podań. Guła się chyba sąsiadki za dużo naoglądał bo nasza taktyka to je…ana laga, na zasadzie - może się uda. Się nie udaje.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 13.08.2021, 22:29
Skvarka nie ma prawa wyjsc w nastepnym meczu tak samo jak dzis nie mial prawa zagrac Nikola Kuveljić ale jednak wyszedl wkladzik w podstawowym skladzie.

Plewka i Savic za tych dwoch.

Kliment jedyny ktory sie staral, bez pomyslu, bez taktyki z przodu bez obrony.

Gula zaczyna byc weryfikowany niestety negatywnie.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 13.08.2021, 22:30
Wymieniamy bramkarza, podczas gdy najsłabsze punkty tej drużyny to środek obrony i defensywny pomocnik. Sadlok do spółki z Frydrychem wyglądają dramatycznie, potrzebujemy tutaj wstrząsu i dużo więcej jakości, niestety nie sądzę, iż powrót Alana wiele tu zmieni.

Oddałbym całą naszą linię ofensywy za jednego Pola Lloncha.

Co do Yeboaha - jeśli tylko znajdzie się chętny to sprzedać i zapomnieć, kolejny mistrz dryblingu z orlika bez zmysłu do gry zespołowej.

[25/42]
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 13.08.2021, 22:30
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Środek obrony : Frydrych - Sadlok, to chyba największa para komików w lidze
Póki co zdecydowanie przebijają parę Klemenz- Janicki

Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 13.08.2021, 22:32
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Trzeci podobny mecz. Problemy z asekuracją. Czas! I nie .......cie o braku zaangażowania.
E gdzie tam, gryźli trawę od pierwszej do ostatniej minuty, szkoda tylko ze na chodzonego albo na stojąco. Kurewsko byli zaangażowani. czterech w obronie i pięciu stojąc na linii pola karnego przeciwnika. Więc sam nie ........

Leszcze bez ambicji i jeżeli trener jest miękką fają to g.... z tego będzie...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Heero
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 13.08.2021, 22:33
Mam wrażenie, że pomiędzy linią środkową a linią naszego pola karnego mamy nie grać pressingiem, a mocniej atakować, gdy rywal jest w okolicach pola karnego. Niestety 3 z 4. ostatnio straconych bramek to wynik braku większej agresji przy atakach przeciwnika. Biorąc pod uwagę słabą formę Frydrycha i Sadloka, musimy grać z typowym defensywnym pomocnikiem, który tę strefę zabezpieczy...
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie nazywajmy Kieszka starszym panem, bo jeszcze na jesień 2020 walczył z Rio Ave w pucharach. Nie opuścił ponadto ani jednego spotkania przez ostatnie 2 lata.

Sądzę że zasługuje choćby na to by pokazać jak potrafi kierować obrona i tak po prostu - dawać spokój. Ryzyko jest żadne.

Po konferencji przed meczem jestem przekonany, że Gula na niego postawi, wyraźnie to zasugerował.

Co więcej, wydawało mi się że nie wykluczył roszad w obronie i ja bym się nie zdziwił jakby Frydrych usiadł na ławce, a Szota dostał swoją szanse. Regres formy Czecha jest nad wyraz wyraźny...
Teraz ja się myliłem. Nie sądzę żeby Szota zagrał taką chujnię jak Frydrych. Jest słaby, ale nie aż tak.

Brawo dla Guli za danie szansy Kuvejliciowi. Zajebał beamkę identycznie jak z Rakowem Jebany, dwa lata trzyma równą formę.

Z trenerem żegnamy się pewnie w zimie, sugeruję zjechać z oczekiwaniami na 15 miejsce. Jako max.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Podoba mi się nasza agresja w fazie defensywnej, wszyscy stoją jak kołki. Później drewniak oddaje z tego strzał życia, a kurdupel wali bramę z główki.
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

I tak co roku. Z kim te gwiazdy chcą wygrać? Przegrywają z jakimś mielcem gdzie romy je**ą polaków. W niecieczy szczęśliwy remis. Dramat. Zbliżamy się do poziomy judasków. Nie do wiary, że w Krakowie nie ma drużyny, która by grała na wysokim poziomie w ekstraklasie.
Wychodzi na to że nie ma się co spodziewać fajerwerków po tym sezonie. Robimy bezgotówkowe transfery, trzeba przetrwać i spłacić długi.
Niemniej taka gra z drużyną, którą każdy by typował do wyjeba**a z ekstraklasy daje zły prognostyk na przyszłość.

Co do meczu to Gruszkowski duża niedokładność, opieramy grę na skrzydłach gdzie Hanousek robi akcje ale Gruszkowski zero. NIedokładne to wszystko, dramat.
Najsłabsza formacja to środek obrony. Stare ananasy z tamtego sezonu, ale po Frydrychu takiej słabej formy bym się nie spodziewał. Sadlok to wiadomo, każdy wie co.

Tej ekstraklasie służy murowanie bramki przez drużyne bo żadna nie potrafi rozbić muru atakiem pozycyjnym. Specyficzna jest ta liga gdzie grają drewniani piłkarze nastawieni na bardzo prostą grę.
Tutaj musimy mieć dobrą obronę jeśli chcemy mieć regularne punkty.
Ostatnio edytowane przez Skawa Wadowice : 13.08.2021 o godz. 22:40.
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 13.08.2021, 22:34
Trio zarządza klubem jak amatorzy jak z roku na rok może być gorzej. Lecimy zigi jeżeli ktoś się nie opamięta. Hard Reset dajcie sobie spokój.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 13.08.2021, 22:34
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Póki co zdecydowanie przebijają parę Klemenz- Janicki
Daj im czas.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 13.08.2021, 22:35
Niestety Panowie, ale w kwietniu-maju Guli i Pasiecznego już tu dawno nie będzie, za to zostaniemy z tymi cudakami sprowadzonymi przez ten duet.

Taki El Mahdioui - fajny piłkarz do siatko-nogi, ewentualnie plażówka. Ale do normalnej piłki? Trzeba być ślepym żeby go wystawiać w zawodowym futbolu.

Prawda jest taka, że te wszystkie cudaki by nigdy do nas nie zawitali, gdyby potrafili coś grać.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Stary 13.08.2021, 22:37
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Daj im czas.
Myślisz że Maćka z Michałem stać na jeszcze lepsze numery niż dziś przy bramce na 1-2 ?

Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 13.08.2021, 22:37
Ten El Mahdioui to też jest niezły ananas. Pamietam jak po meczu z Zagłębiem było jaranie się dokładnością jego podań. Szkoda że na fali entuzjazmu po tamtym meczu nikt nie zauważył że 95% tych podań to do tyłu i boku do najbliższego.

Gruszkowki kolejny artysta... Burliga ver.2, szkoda że nie poprawiona. Powiedziałbym że taka wersja beta Burligi.
Odpowiedz cytując
Kac
Senior Member

Od: 06.2004

Stary 13.08.2021, 22:38
dla mnie to juz koniec, wiecej nie biore na klate jak te wklady do koszulek, ile mozna
STOP kompleKSom!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Szneka napisał(a):Wyświetl post
Myślisz że Maćka z Michałem stać na jeszcze lepsze numery niż dziś przy bramce na 1-2 ?
Napiszę tak - widzę zajebisty potencjał do rozwoju.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Ten Marokańczyk dla mnie to hit transferowy. A taka Warta pozyskała z tego samego klubu co my super gościa.
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 13.08.2021, 22:39
Bolalo.

Nawet nie wiem, co napisac. Yeboah zupelnie nie mysli na boisku. Nasza gra tak przewidywalna, ze Stal samym zageszczaniem swojej polowy nas unieszkodliwila. Frydrych - katastrofa.

Przynajmniej juz po czwartym meczu wiemy, o co gramy (moze i wiedzielismy wczesniej, ale mecz z Zaglebiem dal glupia nadzieje).
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 13.08.2021, 22:39
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Ten El Mahdioui to też jest niezły ananas. Pamietam jak po meczu z Zagłębiem było jaranie się dokładnością jego podań. Szkoda że na fali entuzjazmu po tamtym meczu nikt nie zauważył że 95% tych podań to do tyłu i boku do najbliższego.

Gruszkowki kolejny artysta... Burliga ver.2, szkoda że nie poprawiona. Powiedziałbym że taka wersja beta Burligi.
Gruszkowski to jak Bury najebany po wyjściu z kasyna.

El Mahdioui to jak wyżej pisałem świetnie by się do siatko-nogi nadał. Może jeszcze w "zośkę" byłby dobry.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 13.08.2021, 22:41
Cytat:
To ile czasu potrzebujemy żeby być lepsi od Stali Mielec, pośmiewiska ligi? Ja poczekam i wtedy wrócę, bo rzygać mi się chce na ich frajerstwo.
Nie wiem. Być może potrzeba nam jednego pilkarza, który weźmie te wszystkie cioty za pysk i powie, że albo mają grać albo niech spierdalają sobie paznokcie malować w domu z żonami. Bo odnosze wrażenie, że w tej drużynie nie ma żadnego chlopa, który na serio da komuś liścia na otrzeźwienie po przegranym meczu, a sam zajebie glową w szafkę w szatni i ja roz.......i.
Hyballa dobrze chciał ich ustawić to nawet Kuba udowodnił, że klub to dobry przytułek dla legend, które sa nietykalne i nie podlegają ocenie czy to od strony trenerskiej czy sportowej. Tak się nic nie osiągnie bo lizac się po fiutach to można jak jest dobrze, a nie jak jest non stop padaka.

Trzeba czyścić kadrę, wykrzesać z nich agresję i uświadomić, że tu się zapierdala. Ale chyba nikt z pilkarzy ani zarządu tego nie robi i zrobić nie umie.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów