The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 28 22,76%
osłabi 78 63,41%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,82%
Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Sancezz
Senior Member

Od: 04.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.02.2012, 14:03
Małeckiego pewnie już nigdy nie zobaczymy w pierwszym zespole Wisły. Sprawa Bitona też wydaje się już przesądzona skoro Dahan szuka mu nowego klubu (koleś chce zarobić i tanio go nie puści). Inna sprawa z Nunezem - koleś jest wart swojej ceny a ja jestem zwolennikiem jego gry na lewej obronie, bo Diaz i Dragan na tej pozycji to... to nie to
Odpowiedz cytując
4fan_player
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 21.02.2012, 14:15
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Inna sprawa jest taka - 2 transfery w tym okienku są nam niezbędne: klasowy lewy obrońca + bramkostrzelny ofensywny/skrzydłowy.
W tym okienku tzn. do końca lutego? Jeśli liczysz na transfery w tym okienku to powodzenia.
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member

Od: 10.2011

Stary 21.02.2012, 14:20
Ściągnięcie 3 lub 4 lewego obrońcy - nie da się, A Bramkostrzelny skrzydłowy przydałby ze względu na małą ilość goli zdobytych ze skrzydeł, ale jestem zwolennikiem przesunięcia Michała Szewczyka do pierwszego zespołu jak nie teraz to kiedy, albo jest dobry ale słaby, później może być za późno(przykład: Daniel Brud). Więc raczej nie ściągnąłbym nikogo w tym okienku. Zresztą nie czas na eksperymenty. 4 dni a Stan raczej ma nie duzą listę życzeń.
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 21.02.2012, 14:27
Szewczyka?A kto to jest?Dlaczego chcesz wprowadzać do zespolu mistrza Polski zawodników, którzy nawet nie brylują w ME?Tutaj toczą się losy przyszłorocznych europejskich pucharów.Nie ma czasu na eksperymenty i promowanie

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując
Dzimi
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 21.02.2012, 14:44
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
W tym okienku tzn. do końca lutego? Jeśli liczysz na transfery w tym okienku to powodzenia.
Wiem że mogę sobie liczyć i na 100% nic z tego nie będzie. Nie mniej nie zmienia to w żaden sposób faktu, że te 2 transfery w tym okienku są niezbędne.

Po ostatnim meczu w Lubinie mam nadzieje, że nikomu nie trzeba tłumaczyć potrzeby zakupienia porządnego lewego obrońcy. Co do tego skrzydłowego/ofensywnego. Weźmy ustawienie które za pewne wyjdzie na murawę w czwartek.

-------------- Genkov ---------------
-- Kirm ----- Melikson ------ Iliev --
---------Wilk ------ Gargula ---------
Nunez - Diaz - Chavez -Jovanović
---------------- Pareiko ---------------

Czy mamy kogoś na zmianę za Ilieva lub Kirma? Kto mógłby wejść do pomocy za jednego z nich w 2 połowie i jeszcze potrafiłby pociągnąć grę i odmienić losy meczu? Może to Palić ma być albo Brud?
Odpowiedz cytując
syryls
Senior Member

Od: 10.2011

Stary 21.02.2012, 14:49
Biton na skrzydło
Odpowiedz cytując
elliot_ness
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 21.02.2012, 14:51
Osobiscie widział bym Bitona w ataku.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 21.02.2012, 14:54
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Wiem że mogę sobie liczyć i na 100% nic z tego nie będzie. Nie mniej nie zmienia to w żaden sposób faktu, że te 2 transfery w tym okienku są niezbędne.

Po ostatnim meczu w Lubinie mam nadzieje, że nikomu nie trzeba tłumaczyć potrzeby zakupienia porządnego lewego obrońcy. Co do tego skrzydłowego/ofensywnego. Weźmy ustawienie które za pewne wyjdzie na murawę w czwartek.

-------------- Genkov ---------------
-- Kirm ----- Melikson ------ Iliev --
---------Wilk ------ Gargula ---------
Nunez - Diaz - Chavez -Jovanović
---------------- Pareiko ---------------

Czy mamy kogoś na zmianę za Ilieva lub Kirma? Kto mógłby wejść do pomocy za jednego z nich w 2 połowie i jeszcze potrafiłby pociągnąć grę i odmienić losy meczu? Może to Palić ma być albo Brud?
Garguła na skrzydło, a Jirsak za niego. Nie zapominajmy, że to na takiej pozycji święcił największe sukcesy. Szczególnie, że my raczej nie gramy na typowych skrzydłowych (tak jak Kosowski) tylko raczej staramy sie grać szybkimi podaniami.

Ewentualnie Melikson na skrzydło, Garguła za niego i Jirsak koło Wilka.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 21.02.2012 o godz. 14:56.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 21.02.2012, 15:23
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Garguła na skrzydło, a Jirsak za niego. Nie zapominajmy, że to na takiej pozycji święcił największe sukcesy. Szczególnie, że my raczej nie gramy na typowych skrzydłowych (tak jak Kosowski) tylko raczej staramy sie grać szybkimi podaniami.

Ewentualnie Melikson na skrzydło, Garguła za niego i Jirsak koło Wilka.
Bo obecnie nie ma we Wiśle takich skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia. Specjalnie nie wymieniam Kirma, bo wg mnie to bardzo przeciętny piłkarz jak na taki klub jakim jest Wisła. Garguła, Jirsak, Melikson czy nawet Iliev to goście schodzący do środka. Tym samym skrzydła powinny być otwarte dla bocznych obrońców, którzy nie wiedzieć czemu ( może są zbyt słabi ) niezbyt ochoczo oskrzydlają akcje lub robią to w bardzo nieudolny sposób, patrz Paljić w Lubinie.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
jendrus
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 21.02.2012, 15:24
Kirm od początku... Niby nawet sie "nieźle" prezentował ale jakoś nie jestem przekonany do nie go... On jest taki jak Małecki;/ nieobliczalny
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 21.02.2012, 16:26
Ja osobiscie nie potrafię zrozumieć, dlaczego gra taki piłkarz jak Palic.Z całym szaunkiem dla Niego, ale wydaje mi się, że to nie jest piłkarz na nasza obronę.Przeciez to farbowany pomocnik.....
Już wolał bym na niego miejsce "człowieka konia", za którym nie przepadam.Tak wiem.Trener Moskal jest trenerem i to on za wyniki odpowiada, ale tak tylko...głośno myślę

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując
elliot_ness
Senior Member

Stary 21.02.2012, 16:35
Z nie każdego ofensywnego zawodnika można zrobić drugiego Piszczka. Generalnie to nie mamy żadnego lewego obrońcy bo Diaz gra równie beznadziejnie.
Odpowiedz cytując
Lechista_
Member

Od: 01.2010

Stary 21.02.2012, 16:40
Wypozyczyc Maleckiego do Lechii ! Na transfer definitywny nas nie stac
LGFCE - Lechia Gdańsk Fan Club England
Odpowiedz cytując
kubawislak
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 21.02.2012, 17:16
Lechista_ napisał(a):Wyświetl post
Wypozyczyc Maleckiego do Lechii ! Na transfer definitywny nas nie stac
Nie głupi pomysł, chodzi mi ogólnie o wypożyczenie, jakimś ogromne obciążeniem finansowym on nie jest, więc...
Lewa obrona rzeczywiści u nas nie istnieje, drewniany Diaz jest beznadziejny, ale Pajlic to woła o pomstę do Nieba.
Cytat:
Wolę być traktowany, jako zacofaniec z ciemnogrodu, niż, jako europejczyk i patrzyć, jak na legalu dwóch pedałów się liże na rynku.
Zakaz pedałowania!
by M-M

WISŁA!
Odpowiedz cytując
KMZ
Senior Member

Od: 01.2010

Stary 21.02.2012, 17:43
MAŁECKI DO LECHII lub ŚLASKA !

Wole go u przyjaciół niż nigdzie..!
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 24.02.2012, 11:42
Napoli chce Meliksona ?
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32282,t...wiadomosc.html

Rzadko kiedy uważam, że dany piłkarz w Wiśle jest tak dobry, że powinien odejść bo tak jest w przypadku Maora...
Szkoda tylko, że reszta zawodników odbiega tak znacząco od poziomu Maora że po jego ewentualnym odejściu zrobiłoby się nie wesoło.

Uważam że Napoli to dobry klub dla Maora, jest tam kilku dobrych piłkarzy ale przydałby się im chociażby ktoś na lewą flankę bo nie jestem przekonany co do tego Zunigi.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 24.02.2012, 11:47
Wisła Kraków i Legia Warszawa na udziale w rozgrywkach Ligi Europy w sezonie 2011/12 zarobiły po 1.62mln euro. Do kas obu klubów po zakończeniu rywalizacji wpłyną jeszcze premie z tytułu udziału w prawach marketingowych, w tym telewizyjnych. Gdyby Wisła i Legia zagrały w 1/8 finału, na ich konta wpłynęłoby kolejne 300 tys. euro. Ponieważ odpadły, nie dostaną żadnych gratyfikacji, gdyż w fazie pucharowej UEFA nie płaci bonusów za wygrane i remisy.

No to na wykupienie Bitona bedziemy mieli.
Odpowiedz cytując
BiałaGwiazda
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 24.02.2012, 14:44
Zapomnij. Ten hajs trafi do kieszeni Cupiała jako kolejna spłata długu wobec Telefoniki.
Odpowiedz cytując
Bart
Junior Member

Od: 09.2010

Stary 24.02.2012, 15:01
Ale o co chodzi z tą spłatą długu bo już tego nie kumam?

Wisła jest własnością Cupiała więc jaki dług, on podejmuje decyzje dot. transferów itp, jeśli z jakimś się nie zgadza to go nie ma i już.

Jeśli ja mam mieszkanie i nie płace czynszu to ja mam dług a nie "moje mieszkanie".

Wytłumaczy ktoś logicznie tą cwaną zagrywkę Cupiała?
Odpowiedz cytując
a_r_e_n_a
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 24.02.2012, 15:36
Milion razy było tłumaczone. Finanse osoby prywatnej, a przedsiębiorstwa/osoby prawnej to dwie różne rzeczy. Nie można tego porównywać. W analizie ekonomicznej aktywa muszą równać się pasywom. Pieniądze nie spadają z nieba.
Odpowiedz cytując
Mocny
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 24.02.2012, 17:43
co nie zmienia faktu ze jakby byla wola to jest x sposobow zeby zasilić kase SSA pieniedzmi "Cupiala"
Odpowiedz cytując
elliot_ness
Senior Member

Stary 24.02.2012, 17:49
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Wisła Kraków i Legia Warszawa na udziale w rozgrywkach Ligi Europy w sezonie 2011/12 zarobiły po 1.62mln euro. Do kas obu klubów po zakończeniu rywalizacji wpłyną jeszcze premie z tytułu udziału w prawach marketingowych, w tym telewizyjnych. Gdyby Wisła i Legia zagrały w 1/8 finału, na ich konta wpłynęłoby kolejne 300 tys. euro. Ponieważ odpadły, nie dostaną żadnych gratyfikacji, gdyż w fazie pucharowej UEFA nie płaci bonusów za wygrane i remisy.

No to na wykupienie Bitona bedziemy mieli.
Nie nie będziemy mieli bo ok 700 tyś euro UEFA zatrzymała dla ewentualnego roszczenia ziomka kapki niejakiego madziary.
Odpowiedz cytując
foxtrot_green
Senior Member

Od: 01.2012

Stary 24.02.2012, 18:28
Jeszcze trzeba wziąć pod uwagę kary jakie UEFA już naliczyła i jakie może naliczyć za wczorajszy mecz. ;/ Ciekaw jestem, czy te łajzy z Belgii też zapłacą 20 000 euro za rzucanie racami na naszym stadionie...
Odpowiedz cytując
marcin19876
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 25.02.2012, 13:09
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Gościu ma racje!! my tracimy sportowo by zbić cenę za zawodnika to jest Chore, Głupie i tylko u Nas może być coś takiego, niestety...:-(
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 25.02.2012, 13:50
marcin19876 napisał(a):Wyświetl post
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Gościu ma racje!! my tracimy sportowo by zbić cenę za zawodnika to jest Chore, Głupie i tylko u Nas może być coś takiego, niestety...:-(
Wiemy, że go nie wykupimy, więc zgrywamy Genkova z drużyną. Z jednej strony ma to też swoje plusy. Tylko, że Nuneza chyba też nie zamierzają wykupić, a jednak gra i z jego gry ostatnio nie wynika ostatnio wiele dobrego. Jak dla mnie Biton jest wart ryzyka, czyli tych nieco ponad półtora miliona euro.
Odpowiedz cytując
mihaq
Member

Od: 11.2011

Stary 25.02.2012, 15:27
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Wiemy, że go nie wykupimy, więc zgrywamy Genkova z drużyną. Z jednej strony ma to też swoje plusy. Tylko, że Nuneza chyba też nie zamierzają wykupić, a jednak gra i z jego gry ostatnio nie wynika ostatnio wiele dobrego. Jak dla mnie Biton jest wart ryzyka, czyli tych nieco ponad półtora miliona euro.
Ale to jest jeszcze bardziej chore! Po to istnieje instytucja wypożyczania zawodnika, aby na czas wypożyczenia pomógł drużynie. Nie przyjmuje takiej wersji, że nie gramy Bitonem, bo on i tak odejdzie. Przecież to się kupy nie trzyma. Już bardziej przemawia do mnie teoria spiskowa, iż jest to gra na zbicie ceny wykupienia, aczkolwiek najbardziej chciałbym, aby była to (błędna lub nie) suwerenna decyzja Moskala, iż Genkov bardziej pasował mu do koncepcji gry w dotychczasowych meczach.

Jeszcze raz: wypożyczanie zawodnika i nie korzystanie z jego usług, bo jest tylko wypożyczony i po sezonie odejdzie jest tak absurdalne, że niemożliwe, dlatego nie wierzę w taką wersję wydarzeń.
Odpowiedz cytując
marcin19876
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 25.02.2012, 15:31
Co do Nuneza to chyba pokazał Wyraźnie naszego Właścicielowi Panu Cupiałowi że nie warto go wykupować bo jest taki cienki i nieobliczalny. za to chyba powinnyśmy mu podziękować bo sam rozwiązał problem wykupienia.
Odpowiedz cytując
Acapelo
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 25.02.2012, 15:32
tyle, że Belgowie wiedzieli iż go wypożyczamy i jak się sprawdzi to wykupimy, wiedzieli też że nas nie stać na taką cenę... więc niech się nie dziwią- nie gra bo mamy naszego Genkova, jak coś mu się coś stanie będzie grał i nie ma co robić tragedii

należy pamiętać , że manager i zawodnik też pewnie grają o swoje (może Biton wcale nie chce zostać?)- mogą być różne wersje, ja tam trzymam stronę klubu
Odpowiedz cytując
Acima
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 25.02.2012, 15:50
Wisła albo nie chce go wykupić albo próbuje zbić cenę za zawodnika. Należy również pamiętać, że gdyby Biton prezentował taka samą formę jak jesienią to mógły odrzucić ofertę Wisły i pójść do lepszego klubu...
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 25.02.2012, 16:43
Po 1sze ja nie byłbym zainteresowany na miejscu Bitona pozostaniem w drużynie gdzie mnie trzymali pół roku na ławie chociaż byłem lepszy od gościa który grał.
Po drugie inne kluby zapłacą mu więcej. Rozumiem, że liczymy na obniżkę ceny, ale wtedy już nie mamy pierwokupu. A negocjacji nie wytrzymamy z żadnym klubem bo dla zachodnich, a tym bardziej wschodnich klubów pół miliona za sezon to śmieszne pieniądze.
Ostatnio edytowane przez tofik : 25.02.2012 o godz. 16:49.
..
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów