The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Zamknięty temat

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
dostuffca
Senior Member

Od: 06.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 15.12.2008, 22:59
HarryTB napisał(a):Wyświetl post
Dobre Gratulację powinniście w FBI pracować
Czy ktoś mógłby temu bucowi założyć jakiegoś permanentnego bana?

Dymek - Internet nie daje pełnej anonimowości - naucz się w końcu. Zirytujesz jeszcze kilka osób i naprawdę przebierze się miarka - pamiętaj, że
a. było tu już twoje zdjęcie
b. twoj numer gg
c. twoje pełne dane (ktoś cytował profil nk z tego co pamiętam)

w końcu ktoś z problemami w temacie samokontroli, cie przypadkowo spodka w krk czy w okolicach domu, gdy akurat i źle się skończy taki zjazd rodzinny.. odejdź w spokoju, nie strasz arkowcami to wszyscy o tobie zapomna jak o innych bucach, ot śmietnik historii i tyle..

HarryTB
50 zł długu?

Od: 09.2008

Stary 15.12.2008, 23:05
Chce odejść tylko nie dajcie mi możliwośći , skończcie temat a ja sie wynoszę
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 15.12.2008, 23:07
ja .......e nie dosc ze musisz oddac kase... to jeszcze na dodatek wisisz nam krate piwa za to ze cie rozgryźlismy
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
HarryTB
50 zł długu?

Stary 15.12.2008, 23:11
Jeśli jest możliwość doładowania konta Heyah z Abonamentu z ERA to załatwimy sprawę odrazu
4fan_player
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 15.12.2008, 23:15
Ty mu pieniędze wyslij na konto albo pocztą a nie ****a telefonem.
South
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 15.12.2008, 23:16
najlepiej osobiście w Krakowie...
HarryTB
50 zł długu?

Stary 15.12.2008, 23:17
On chciał 2 doładowania po 50zł do heyah i tak zrobię zaraz wyślę jedno a drugie za tydzień bo niestety można raz na tydzień aby doładować z abonamentu .
Kamil
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2006

Stary 15.12.2008, 23:18
Chce odejść tylko nie dajcie mi możliwośći , skończcie temat a ja sie wynoszę
że co?my ci nie dajemy odejsc?
trzeba bylo nie okradac naszego brata po szalu jebany przezucie,
a ten jeszcze teraz bedzie mowil ze my mu nie dajemy spokoju
TYLKO WISŁA
Aro1234
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 15.12.2008, 23:19
Ojej, jakież to smutaśne ;( ;( spłakałem się ;( Ale wybacys nam kochany chłopcyku, ze Ciem tak tępimy? ;(
Wislak_Dymek
100 ZŁOTYCH DŁUGU

Od: 08.2008

Stary 15.12.2008, 23:29
Jedno doładowanie już właśnie zostało wysłane , nastepnę w poniedziałek bo można aby raz doładowac w ciągu tygodnia z abonamentu
WILU TS
Banita

Od: 07.2005

Stary 15.12.2008, 23:35
No nie mówcie że ten śmieć dalej Wam nie oddał kasy :/ aż się wam dziwię że nie załatwicie tego siłowo skoro słownie babracie sie z tym ścierwem tyle czasu...masz szczęście cwelu że nie chodzi o mnie
HarryTB
50 zł długu?

Stary 15.12.2008, 23:43
Już część jest na telefonie PrzemaTSW w przeciągu 7dni będzie całość tak jak obiecałem i skończymy temat a ja sie tu nigdy nie pojawię już ,
Aro1234
Senior Member

Stary 15.12.2008, 23:46
przepraszam bardzo, po jaki ch.. się przelogowujesz z jednego konta na drugie :| chcesz być fajny i pokazywać, że twoich klonów jest tu do zbanowania jeszcze więcej?

Przemo prosimy o potwierdzenie..
HarryTB
50 zł długu?

Stary 15.12.2008, 23:49
Sorry przez pomyłkę napisałem post z tamtego konta bo szukałem numeru kom do Przema i zapomniałem sie przelogować.
sergio
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 16.12.2008, 00:05
Sorry przez pomyłkę napisałem post z tamtego konta bo szukałem numeru kom do Przema i zapomniałem sie przelogować.
a dupe tez zapominasz podetrzeć po zostawieniu dwójki w damskej toalecie?
TYLKO WISŁA!
HarryTB
50 zł długu?

Stary 16.12.2008, 00:19
Już 50zł PrzemoTSW powinienem mieć na kom u siebie bo 2 razy po 25PLN wysłałem ( maks kwota jaką można doładować telefon Heyah przy pomocy abonamentu ) następne dwa doładowania w Poniedziałek i we Wtorek ( ograniczenie max 2 doładowania tygodniowo )
piotrek chicago
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 16.12.2008, 00:32
dymek tbag czy jak ci tam jest frajerze?1 na ciebie tez kiedys przyjdzie czas i zesrasz sie wtedy
1948..2007..2066 RAZ NA 59 LAT RADOSC OGARNIA CRACOVII SWIAT !!!!
darotsok73
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 16.12.2008, 00:34
Nie no Ludzie, dymek to harry? I rozkminiliście to? Jesteście WIELCY !

Mam pytanie czy nie da się takiego MŁOTA dożywotnio zbanować? przecież to szczyt żenady i obciachu.
A ty wy-dymek czy jak się tam wabisz , nie masz czasem kłopotów z móżdżkiem, w Kobierzynie jest taki mały klub dla ciebie, może tam się udzielaj.
Tutaj tylko robisz za wycieraczkę, masz trochę honoru?
Słyszałeś w ogóle o czymś takim jak honor? I dzisiaj jesteś arkowcem, legionistą , o Lechu wcześniej coś majaczyłeś,zmień sobie płeć albo coś, może ty jesteś Miriam?
Idiotyzm nie zna granic........
dostuffca
Senior Member

Stary 16.12.2008, 00:57
Uczyć się miałem, ale jakoś tak wyszło, że robię wszystko by to odwlec w czasie. Mały zestawik pokazujący jakim to prawdziwym i wiernym kibicem jest Dymek, Harry, BucPopierdółka w jednym - gdyby nie fakt, że kilka osób potwierdza, że go widziało na własne oczy w autobusie do Londynu to bym myślał, że facet nie istnieje poza światem wirtualnym:

Wislak_Dymek napisał(a):Wyświetl post
żal czytać to co piszecie ale powiem wam tak że nie jestem za żadną drużyną i mogę sobie jeździć gdzie tylko mi sie podoba czy to będzie Lech , Legia czy inna drużyna jak będę sobie chciał to będę jeździł gdzie mi sie tylko podoba i tyle w temacie bo żal czytać to co piszecie . Bez Odbioru < PS jeżeli można proszę moderatorów o usunięcie mojego użytkownika )
Wislak_Dymek napisał(a):Wyświetl post
Na nic sie nie przerzucam tylko przestałem być kibicem jakiej kolwiek drużyny piłkarskiej i tak zostaje bo to porostu nie dla mnie jest temat i ja sie do tego nie nadaje i koniec kropka .
To jest ostatni post na tym forum
Ostrowiec Superpuchar
Barcelona
Londyn
Zabrze
Warszawa ( Polonia )
Warszawa ( Legia )
Białystok
Wrocław
Gliwice(PE)
+ kilka razy na meczach Sląska i Lechi we Wrocławiu i w Gdańsku
( 06.12 ) na liście nie ma Ruchu (patrz dwa cytaty niżej)

Tak sobie czytam opisy wyjazdów i postanawiam że opiszę swój pierwszy wyjazd za granicę z Wisła

No to zaczynamy jako że los w Pucharze UEFA nie był zbyt przychylny pod względem sportowy to już pod względem kibicowskim byłem naprawdę zadowolony z losowania a mianowicie padło na Totenham
( 25.11 ) A wyżej to twierdził, że i w Barcelonie był. Jak to się miesza jak się ma 30 kont..

Jedna rzecz mnie martwi że tak słabo idą zapisy na Chorzów (...)
Dla mnie wyjazd jak każdy inny dlatego jadę choć sie jeszcze nie zapisałem ale na dniach to nadrobię i zapisze sie na listę SKWK i mam nadzieję że to samo zrobią inni i wykorzystamy pakiet biletów który dostaliśmy od Ruchu
do tego jeszcze wygląda na to, że chłopak sam już nie wie gdzie mieszka:

Jeśli ktoś bardzo chce to ja mieszkam w okolicach Częstochowy a na meczu być nie mogę ale mogę bez opłat pożyczyć karnetu na D3 .
przeprowadziłeś się z okolic Lublina? Oczywiście po tym jak już wróciłeś z Wysp. Czy to Dymek mieszkał w L. i jechał na Wyspy, a Harry jest z okolic częstochowy?

i na sam koniec: dobrze, że stajesz w obronie uciśnionych

Czytam ten temat i oczom nie wierzę dajcie już spokój temu małolatowi i tak już go mocno pogrążyliście ale chyba czas powiedzieć dość a wszystkie sprawy wyjaśnicie sobie z nim osobiście bo duża cześć użytkowników tego forum nie ma zamiaru czytać waszych kłótni (...)
PS: Nie bronie małolata bo tak samo jak wy nie popieram jego zachowania ale forum nie jest od tego żeby wyjaśniać tego typu sprawy , będzie na meczu z Lechią tak jak napisał to sobie wszystko wyjaśnicie
mam nadzieję, że masz tam jakieś trzecie konto w odwodzie by móc zacząć bronić i Harryego

pico4
Member

Od: 01.2004

Stary 16.12.2008, 01:27
Ej, zostawcie HarryTB. To nie jest drugie konto Dymka. Dymek to złodziej, a Harry jest w porządku. Poza tym, z Harrym byliśmy w Chorzowie, tylko, że zapomniał o tym napisać na liście wyjazdów. W ogóle to dajcie spokój. Chłopak ma nauczkę, a kasę odda.

PS. Ja też się miałem uczyć, ale temat jest... szokujący.
Devonisch
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 16.12.2008, 07:14
ten mandzioł jest głupszy od gracjana........... że on jeszcze w.......u nie dostał to się dziwię.........
STELLA BIANCA FOREVER - SOCIOS WISŁA KRAKÓW
PrzemooTSW
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 16.12.2008, 16:36
Wiślak Dymek
zwrócił mi 50zł dziś i powiedział że resztę dostanę w Przyszłym tygodniu
R33
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 16.12.2008, 18:05
PrzemooTSW napisał(a):Wyświetl post
Wiślak Dymek
zwrócił mi 50zł dziś i powiedział że resztę dostanę w Przyszłym tygodniu
Idą Święta...

orzeu napisał(a):
Wyrażanie radości poprzez śpiewanie o tym, ze inni są do dupy to jest nic innego jak kompleks. Tak robi tylko ktoś kto w głębi duszy uważa sie za gorszego.

HarryTB
50 zł długu?

Stary 16.12.2008, 18:55
No Idą Idą
Aro1234
Senior Member

Stary 16.12.2008, 19:05
Rili? Co ty nie powiesz? ;] A tak w ogóle, to po co ty się tu jeszcze udzielasz? Zajmijże się lepiej projektem nowej oprawy na Arce, Lechu albo Motorze, czy ch.. wie gdzie jeszcze...

Napisz, jak spłacisz drugą ratę, bo raczej to nas bardziej obchodzi...
Robert_wislak
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 16.12.2008, 19:27
4fan_player napisał(a):Wyświetl post
Człowieku Ty powinieneś być deportowany na Kubę niech Cię Castro tam zamknie i nie dopuści do internetu. Ja bym nie mógł żyć ze świadomością że jestem takim hujem.
Ewidentnie trzeba mieć poważne problemy psychiczne żeby zakładać drugie konto i na siebie najeżdżać. W końcu komu ty kibicujesz? co tydzień inny klub? Koniec z tematem bo coś takiego nie powinno się wogóle stać.

Wisła
Kurt
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 16.12.2008, 19:31
To jest jakaś świąteczna prowokacja...? no bez jaj? wkręcacie nas czy co? Przecież, aż ciężko uwierzyć że to się dzieje naprawdę...

Przecież żeby reprezentować taki poziom s****nia (nie wiem bo jak inaczej to nazwać)... jak Wydymek... ech... Skąd się biorą tacy ludzie? I dlaczego to na nas padło...? Może to jakaś prowokacja drugiej strony błoń...

Fanatykiem już nie będziesz jak na halę nie przybędziesz!
Tylko Wisła!

4fan_player
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 16.12.2008, 19:34
Robert ale chyba Ci nie chodzi o mnie? bo mnie za cytowałeś więc się zmartwiłem że porównywujesz mnie do Dymka.
dostuffca
Senior Member

Stary 16.12.2008, 19:36
Wiedziałem, że gdzieś to widziałem, ale wczoraj się nie doszukałem:

To poproś kogoś z forum żeby ci kupił albo jakiegoś znajomego z Krakowa
Recydywa czy Przejęzyczenie?

Bronowianin
Banita

Od: 07.2006

Stary 16.12.2008, 20:06
A weźcie olejcie tego pajaca, zbanujcie go czy coś... Wiem że to tylko net, ale nawet tutaj (zwłaszcza jeśli jest to forum Wisły) takich jaj nie powinno się odwalać... Ten koleś jest jakiś ułomny psychicznie i jakby z kosmosu po tym co tu o nim czytam. Niech odda kasę komu ma oddać i zignorować go. Jak się wchodzi w dyskusję z takim delikwentem to on jest dumny że "zaistniał" i że jest głośno z jego powodu... Jak nikt nie będzie patrzeć na jego pajacowanie i jak wszyscy przestaną odpisywać na posty tego człowieka to się uspokoi.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Zamknięty temat
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów