The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 31.08.2018, 21:00
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Chyba już nieaktualne z Małeckim. Właśnie go wyporzyczamy
No widzę, dziwne. Widocznie chce odejść.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
forthy
Senior Member

Od: 08.2011

Stary 31.08.2018, 21:05
Mam nadzieję, że dojdzie to wypożyczenie Małeckiego do skutku, a najlepiej to transfer...
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 31.08.2018, 21:07
czaro napisał(a):Wyświetl post
No widzę, dziwne. Widocznie chce odejść.
Dla mnie niezbyt. W temacie o trenerze pisałem, że ma do ogarnięcia wybujałe ego m.in. Małego. Widocznie wyszło, że przy Kostalu w gazie trzymanie Małego, który gra ogony, to zbyt duże ryzyko kwasów w szatni.

forthy napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że dojdzie to wypożyczenie Małeckiego do skutku, a najlepiej to transfer...
Jak Kostal (22 l.) utrzyma formę to pójdzie dalej i to po bardzo przyzwoitej cenie. Więc Mały powinien być jako opcja na przyszły sezon. A teraz niech trochę pogra.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 31.08.2018 o godz. 21:14.
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 31.08.2018, 21:13
Małecki bez formy i miejsca w składzie idzie na rok do mistrza Słowacji, który wyeliminował Legię Warszawa i gra w grupie Ligi Europy? Co raz lepiej z nami ; - )
Odpowiedz cytując
forthy
Senior Member

Od: 08.2011

Stary 31.08.2018, 21:18

Jak Kostal (22 l.) utrzyma formę to pójdzie dalej i to po bardzo przyzwoitej cenie. Więc Mały powinien być jako opcja na przyszły sezon. A teraz niech trochę pogra.
Ponad 30letni przeciętniak z wysoka pensją jako opcja na przyszły sezon. Litości.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 31.08.2018, 21:18
Dla mnie niezbyt. W temacie o trenerze pisałem, że ma do ogarnięcia wybujałe ego m.in. Małego. Widocznie wyszło, że przy Kostalu w gazie trzymanie Małego, który gra ogony, to zbyt duże ryzyko kwasów w szatni.
Widocznie tak, ale nic nie zapowiadało tego, że Małecki tak szybko usiądzie na ławce, a Kostal odpali i że tak szybko zareagują w klubie. Do tego Małecki idzie do drużyny od nas lepszej. Dla mnie dziwne.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 01.09.2018, 07:49
forthy napisał(a):Wyświetl post
Ponad 30letni przeciętniak z wysoka pensją jako opcja na przyszły sezon. Litości.
Małecki to wyróżniający się ligowiec, a jako alternatywę mamy... Nikogo. Cztery pierwsze mecze zagrał dobrze, ładnie ciągnął skrzydłem. Kostal teraz wygląda super, ale oddycha rękawami po 65 minutach.

Jeżeli jest wypożyczany, odchodzi to dlatego, że Spartak Trnava położył kasę na stole. Oni ją mają, my nie. Wiadomo dlaczego.

Z Małeckim przedłużono kontrakt m. in. z powodu zainteresowania zespołów ligi belgijskiej. Niestety Carillo przestał go wystawiać i zdechło.

W przyszłym okienku też odejdzie kilku piłkarzy, bynajmniej nie dlatego że psują atmosferę.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.09.2018 o godz. 07:59.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Żuraw91
Member

Od: 07.2018

Stary 01.09.2018, 09:10
Cytat:
Małecki to wyróżniający się ligowiec

Wyróżniający chyba niskim ilorazem inteligencji... Bo nie statystykami czy umiejętnościami. Zagrał jedną rundę za Maaskanta, strzelił sobie tatuaż i od lat ma taryfę ulgową u części kibiców.

Niech już nigdy nie wraca.
Odpowiedz cytując
Charlie
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 01.09.2018, 09:25
Żuraw91 napisał(a):Wyświetl post
Wyróżniający chyba niskim ilorazem inteligencji... Bo nie statystykami czy umiejętnościami. Zagrał jedną rundę za Maaskanta, strzelił sobie tatuaż i od lat ma taryfę ulgową u części kibiców.

Niech już nigdy nie wraca.
Za Wdowczyka i Kiko też grał dobrze. Aczkolwiek zgadzam się, ze jeśli chce odeść i jest oferta to należy się go pozbyć.

Cytat:
a jako alternatywę mamy... Nikogo.
Halilovic grywał na skrzydle za Carrillo.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując
JarooP
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 01.09.2018, 09:56
Na skrzydło mamy kilka opcji zawsze można Pietrzaka przesunąć do przodu gdyż nie jest tak pewny w obronie jak Sadlok. Podobnie jak Marcelo w Realu słaby w obronie ale w ataku niezbędny. Poza tym jest wspomniany już Halilovic, jest Imaz, Wojtkowski, Kostal czyli w praktyce mamy całkiem niezłe alternatywy. Podejrzewam ze nawet taki Kolar poradziłby sobie na tej pozycji. Brak Maleckiego akurat nie przyprawi nas o ból głowy.
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 01.09.2018, 15:14
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Małecki to wyróżniający się ligowiec, a jako alternatywę mamy... Nikogo. Cztery pierwsze mecze zagrał dobrze, ładnie ciągnął skrzydłem. Kostal teraz wygląda super, ale oddycha rękawami po 65 minutach.

Jeżeli jest wypożyczany, odchodzi to dlatego, że Spartak Trnava położył kasę na stole. Oni ją mają, my nie. Wiadomo dlaczego.

Z Małeckim przedłużono kontrakt m. in. z powodu zainteresowania zespołów ligi belgijskiej. Niestety Carillo przestał go wystawiać i zdechło.

W przyszłym okienku też odejdzie kilku piłkarzy, bynajmniej nie dlatego że psują atmosferę.
Wyróżniający to on byl roku temu.
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 02.09.2018, 00:13
Dajcie juz spokoj z Malym , ujedyna jego cecha bylo przywiazanie do klubu i oddanie , pilkarsko jest - byl - i bedzie zawsze bardzo przecietnym zawodnikiem ...koniec kropka
Odpowiedz cytując
szczepek19
Senior Member

Od: 01.2010

Stary 21.09.2018, 17:45
Na wylocie z kuchenek podobno jest Gajos i Jevtić, obu kończą się kontrakty z końcem sezonu... wiadomo że u nas raczej krucho z kasą ale kto wie czy moze by nie chcieli jednak przejść, widząc że Wisła zaczyna się od dna odbijać
Wisła to jest potęga ! Wisła Najlepsza jest ! Wisłę trzeba szanować ! Wisłę ten nasz TS !
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 21.09.2018, 20:54
Jevtic ma problem z motywacją, tak to ujmijmy, więc odpada. Ale ten Gajos swojego czasu nieźle się zapowiadał? Aż tak obniżył loty? Byłoby nas na niego stać?
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 21.09.2018, 21:28
Na kontrakt Gajosa myślę że nie nas nie stać i to science-fiction faktycznie, choć widziałym go jak najbardziej. Jak mi się pyry zdarzy oglądać, to jak dla mnie on straszne e głęboko ustawiony i to chyba na problem. Taka 8/10 to bym przyjął z chęcią.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 21.09.2018, 21:56
Propozycja Gajosa w kontekście przejścia do Wisły już kiedyś się pojawiła. Wybrał Białystok.

Na DZISIAJ nie jest on nam potrzebny.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 24.09.2018, 17:11
@Tir Gajos to owszem temat sf, ale w mojej opinii każdy dobry piłkarz byłby potrzebny naszej drużynie. Czy nasz stać ect to już osobny temat.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 16.10.2018, 09:37
w dolnośląskim Słowie Sportowym bardzo chwalony jest ten zawodnik https://www.transfermarkt.pl/sergiy-...spieler/316946
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 19.10.2018, 12:43
jakby mało krzyczał, to zainteresowałbym się Gajosem.

Miał przyjśc jako junior, niech przyjdzie jako senior. W Lechu odstrzelony
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 19.10.2018, 14:47
Przecież on ma w Lechu z 250-300 tys E rocznie
Latem będzie miał dopiero 28 lat, z kartą w ręku spokojnie tyle dostanie z jakiegis Azerbejdżanu czy innego Cypru
Abstrakcja totalna dla nas
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 20.10.2018, 10:03
Gajos nie przedłużył kontraktu z Lechem z powodu różnic w oczekiwaniach finansowych.

@szprotson
Krzyknie i to sporo.
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 20.10.2018, 15:42
Gajos dobry pomysł i to bardzo. Ale obawiam się że to sci-fi.
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 20.10.2018, 16:19
Jeżeli z nimi nie przedłużył z powodu różnic w oczekiwaniach finansowych to my raczej nie będziemy jego priorytetem
Odpowiedz cytując
Przybyszewski
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 20.10.2018, 20:10
Może to takie różnice ze oni chcieli płacić więcej a on chciał mniej ... wtedy brać go do nas
Odpowiedz cytując
pietruch
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 20.10.2018, 23:53
Ciężko powiedzieć jak wyglądały te rozbieżności finansowe. Być może Lech zaproponował znaczną obniżkę kontraktu z powodu malejącej roli w zespole (uzupełnienie składu). My być może jesteśmy w stanie zaproponować tyle samo, obiecując zawodnikowi ważniejszą rolę w zespole.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 28.10.2018, 18:04
To już lepiej pomyśleć o Chrapku któremu kończy się kontrakt w Śląsku
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 29.10.2018, 09:26
Chrapek to też mało nie zarabia
A propos Gajosa powyżej - różnica w oczekiwaniach finansowych była taka, że nie zaproponowali mu nawet nowej umowy co było powiedziane na spotkaniu z kibicami.

Jakbym miał worek hajsu wziałbym Zarandie, Walukiewicza, Wrzesińskiego, Hamalajnena i Farshada.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 29.10.2018, 09:35
Chrapek w Śląsku z tego co pamiętam ma ok. 60 tys zł miesięcznie - nie sądzę, żeby mu taki sam kontrakt zaproponowali we Wrocławiu (Chrapek to okres Matyska, gdzie wysokie kontrakty były bardzo częste)
Gajos w Amice myślę, że ma wyższy kontarkt, a jeżeli Raków wejdzie do ekstraklapy, to nawet jeśli zgodzi się na mniejsze zarobki to raczej na pewno w Częstochowie....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 29.10.2018, 11:52
Ale o tego Wrzesińskiego moglibyśmy się postarać, umowa się mu kończy.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów