The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
ciastek88
Senior Member

Od: 12.2018

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.09.2020, 10:07
Jeżeli faktycznie Skowronek spi.... przygotowania fizyczne to tą rundę mamy straconą. Może w przypadku innego trenera i odpowiedniej motywacji jakiś mecz zagramy na ambicji i na farcie uda się jakiś zespół ograć poza Wartą Stalą i Podbeskidziem. Kluczowe w tej rundzie będą mecze z beniaminkami - byle wyrobić sobie do końca roku nad nimi jakąś przewagę punktową.

Do tej pory byłem za tym żeby Skowronek pracował do końca roku ale jeżeli faktycznie obrósł w piórka i stracił kontakt z bazą należy go wymienić na jakiegoś strażaka , nawet na Kazia Moskala. Dać kontrakt do końca rundy i za żadne skarby nie przedłużać umowy - nawet jak wyjdą Nam 3-4 mecze bo będzie powtórka na jesień. W tym samym czasie szukać na rynku zagranicznym jakiegoś młodego ambitnego trenera - z dokładną analizą , nie zatrudniać po rozmowie telefonicznej, który na wiosnę przejmie zespół.

Nie wspominając , że już teraz Trio powinno rozglądać się za min. dwoma stoperami, LO i bramkarzem , którzy przyjdą do Wisły od nowego sezonu lub nawet na wiosnę i z miejsca będą wzmocnieniami.

Opcja zagraniczna ma ten plus , że trener nie będzie skażony polską myślą szkoleniową + nie będzie patrzył na takiego Janickiego i Sadloka z myślą , że w sumie jeden kiedyś coś tam grał a drugi miał rzekomo papiery na bycie solidnym stoperem więc postara się ich zbudować na nowo - tylko jak zobaczy te piłkarskie paździerze to wyp.. za drzwi.

Najważniejsze - za cholerę nie przedłużać czy proponować nowych kontraktów po zakończeniu sezonu Janickiem i Klemenzowi. Jeżeli do tego dojdzie stracę resztkę nadziei , że Trio ogarnia sportowo klub. Nie wiem do kiedy mają umowy Lis, Buchalik, Sadlok - w miarę możliwości wszystkim podziękować za "grę" i wystawić za bramę wjazdową. Niech nasze asiory bramkarskie spełniają się sportowo w 3 lidze a Sadlok w amatorskim zespole futbolu amerykańskiego, tam będzie miał możliwość wyp... piłkę poza boisku kilka razy w meczu.
Ostatnio edytowane przez ciastek88 : 21.09.2020 o godz. 10:16.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2012

Stary 21.09.2020, 10:24
Powiem tak... Oczywiste jest, że obecnie niemal każdy poszybował z formą w dół, oczywistym jest, że to co "grali" nasi było kompletnie bez planu. Najprostszy slogan : "zespół nie wiem co ma grać" - i tak faktycznie to wyglądało.

Oczywistym jest, że mega padaka zaczęła się po odejściu Sobola i chyba nie tylko moim marzeniem jest powrót Legendy do ławkę (mam nadzieję, że kiedyś to nastąpi).

ALE

UJOWYM jest zachowanie trybun, przyśpiewki odnośnie WFisty, dodatkowo na końcu ŻENUJĄCE "Kuba zmień trenera" == przecież ten okrzyk był tak beznadziejny, że szkoda pisać. Takie przyśpiewki nie tylko trafiają w trenera, ALE również stawiają Kubę w niekomfortowej sytuacji.

Wierzę, że ludzi sterujący klubem wiedzą co robią i mam do nich zaufanie, ale takie przyśpiewki, mimo że prawdziwe to nie powinny mieć miejsca.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 21.09.2020 o godz. 11:43.

Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 21.09.2020, 11:01
Ta, nasz wodzirej nie pierwszy już raz pokazuje, że za mądry to on nie jest i wyczucia nie ma za grosz.
Odpowiedz cytując
Tonamini
Senior Member

Od: 08.2013

Stary 21.09.2020, 11:11
Legia już poczyniła słuszne kroki, no to miejmy nadzieje pora na nas..
Odpowiedz cytując
zbyszek93
Senior Member

Od: 06.2020

Stary 21.09.2020, 11:24
Tonamini napisał(a):Wyświetl post
Legia już poczyniła słuszne kroki, no to miejmy nadzieje pora na nas..
W Warszawie to nawet nie mają pojęcia jak wygląda prawdziwy kryzys sportowy.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 21.09.2020, 11:32
To co ?Teraz Dariusz Marzec?Z dostępnych teraz trenerów to średnią punktów na mecz ma wręcz kosmiczną
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 21.09.2020, 11:41
zbyszek93 napisał(a):Wyświetl post
W Warszawie to nawet nie mają pojęcia jak wygląda prawdziwy kryzys sportowy.
Nie wiem, czy to słuszne kroki. Kibice w komentarzach są raczej zdegustowani, że znowu sytuacja się powtarza i że za rok obudzą się z Michniewicz OUT.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 21.09.2020, 11:42
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Zarządzanie tym klubem jest fatalne. Skowronek obronił ligę bramkami Alona a Ci w nagrodę przedłużyli z nim umowę. Zaraz to Trio s.......i bo żaden kibic tej błazenady nie wytrzyma.
ŁOT Przecież WSZYSCY wiemy jakie były okoliczności braku przedłużenia. Najpierw kasa, której nei było, potem zjazd oczekiwań "gebelsów" by potem rozsypał się totalnie. Mieli podpisywać z gościem, który ma ciężką kolejną kontujzę czy jak to widzisz?

Też jestem wk., że sprawy z Alonem nie dało się dopiąć, ale tutaj chodziło o zdrowie zawodnika.

Tym tokiem rozumowania możemy pisać, że Hebert uratował obronę i z nim w nagrode podpisali :/

Harcownik napisał(a):Wyświetl post
Zawsze można go wysłać na urlop. W ten sposób zdaje się odsunięto od zajęć Tadeusza (? nie pamiętam imienia) Pawłowskiego. Może po kilku miesiącach urlopowania sam wystąpi o polubowne rozwiązanie kontraktu.
To k..wskie zachowanie, nie wypuszczaj się z takimi propozycjami. Rozumiem jeszcze jakby ktoś dołki pod nami kopał świadomie i z premedytacją to można rozważać takie zagranie... ale nie w sytuacji, gdzie gość zameldował się od kopa, uratował ligę i teraz soczysty kop w dupe.

Trzeba dogadać się po ludzku, a nie wyciągać metody k.ewskie rodem z sraczkowii (vide gol ) i zachowań śmieciarskich zaczerpniętych od pajaca probierza czy drugiej mendy ojżyśkiego leszka, którego miejsce jest co najwyżej w kielcach. Won z takimi padlinami TPFUUU
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 21.09.2020 o godz. 12:00.

Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 21.09.2020, 12:08
Cytat:
To k..wskie zachowanie, nie wypuszczaj się z takimi propozycjami. Rozumiem jeszcze jakby ktoś dołki pod nami kopał świadomie i z premedytacją to można rozważać takie zagranie... ale nie w sytuacji, gdzie gość zameldował się od kopa, uratował ligę i teraz soczysty kop w dupe.
To nie jest żadna kurewska metoda, tylko normalna rzecz, każdy pracodawca ma prawo wysłać pracownika na płatny urlop.

Dwa: jak długo planujesz być wdzięczny Skowronkowi za utrzymianie? To było w ubiegłym sezonie, dostał za to odpowiednie wynagrodzenie - temat jest zamknięty. Mamy nowy sezon.

Jeśli Skowronek jasno powie: chce pracować minimum do czerwca, to rozumiem że nie będziemy go na urlop wysyałać, tylko spokojnie będziemy patrzeć jak zajmuje 16 miejsce w lidze?

Dla mnie priorytet każdej decyji jest jeden: dobro Wisły.
Urodzinowa zbiórka na rehabilitację Martynki

https://zrzutka.pl/r64vya
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 21.09.2020, 12:23
Wdzięcznym można być zawsze, a obecna sytuacja nie ma nic wspólnego z uratowaniem ligi. Trzeba się ugadac po ludzku, a nie po frajersku tyle i aż tyle.

Jestem za zmianą trenera na zdrowych zasadach. Oczywiści dobro klubu na pierwszym miejscu, ale jak będziemy każdego, któremu noga się podwinie traktować jak szmajure to nikt do nas nie przyjdzie. Wizerunkowo to nie jest dobra zagrywka.

Odpowiedz cytując
kolarz90
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 21.09.2020, 12:35
https://transfery.info/aktualnosci/s...-krakow/140549

Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 21.09.2020, 12:48
Legia zapewniala pare miesiecy temu, ze Vuko terner na lata. Wyszlo, ze trener na lato
My tez naszego ancymona mielismy miec na dlugi czas. Ale skowronki odlatuja juz do cieplych krajow.

Jacek Zielinski.. Juz nie brzydzimy sie korupcji?
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Tonamini
Senior Member

Od: 08.2013

Stary 21.09.2020, 12:58
Obi jednak miał racje
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Stary 21.09.2020, 13:03
Co do przygotowania i stracanie rundy
Teraz gramy w Zabrzu czyli planowy lomot, potemu siebie z Lechia .. hmm. Potem 2 tygodnie przerwy. Czyli jak ktos ogarnie przygotowanie to dwa mecze lomotu a potem winno byc lepiej. Gdzies 4 tygodnie da sie nadrobic to co zawalil Skowronek.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 21.09.2020, 13:11
Cytat:
Obi jednak miał racje
tak uważasz?

Że należalo pozostawić Stolarczyka na stanowisku, bo spokojnie utrzymał by drużynę?

Trio uznało, że nowy trener Skowronek utrzyma drużynę - i mieli 100% racji.

Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 21.09.2020, 13:15
Dlatego, że zmiana trenera często pokrywa się z normalnymi wahaniami formy zawodników. Gdyby zostawili Stolarczyka to efekt byłby identyczny...
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 21.09.2020, 13:18
Hmm, jesteś na 100% pewien, że gdyby zostawili Stolarczyka, który wystawiał by inny skład, dokonywał innych zmian, mielibyśmy identyczne wyniki?

Ciekawa teoria.

Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Stary 21.09.2020, 13:23
Tak. Wg mnie większy wpływ na wyniki miała forma fizyczna zawodników niż konkretne zmiany i skład. Stolarczyk też nie popełniałby ciągle tych samych błędów bo nie jest idiotą, tylko całkiem uzdolnionym trenerem. Jego pozostawienie mogło w dłuższej perspektywie czasu dać więcej korzyści niż zmiana na Skowronka. No ale teraz jesteśmy w takim miejscu w jakim jesteśmy. Ciężko będzie wydostać się z błędnego koła ciągłych zmian trenerskich. A za tydzień pewnie dostaniem konkretny w....... od Górnika, który ma jednego trenera od 5 lat, pomimo kilku poważnych kryzysów sportowych.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków

Stary 21.09.2020, 13:25
DOBRE:

"Pomimo tego, że działacze Wisły Kraków poczynili spore wzmocnienia względem poprzedniego sezonu, to postawa drużyny jak na razie pozostawiała wiele do życzenia. "

Mehremic,Beciraj,Savic,Jeboła,Abramowicz >> Hebert, Turgeman (Tupta), Savicevic (Wojtkowski), Hołownia !!!! DOBRE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak to było z tym trenerem od przygotowania fizycznego Dyją Ktoś zwrócił uwagę na roszadę na tym stanowisku bo sobie nie przypominam, żeby były jakieś rozkminy na ten tema.

====================

Co do Zielińskiego... to pomimo wielu innych spraw, ciężko będzie przełknąć przeszłośc z corupto-judovią... no ale jak Wdowczyka przeżyliśmy to chyba i ojżyńskiego przełknąłbym co nie zmienia faktu, że wolałbym już Kulawika/Moskla/Motykę od wyżej wymienionych fachowców.. Mimo wszystko trza mieć swój honor.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 21.09.2020 o godz. 13:34.

Odpowiedz cytując
royalmichael
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 21.09.2020, 13:45
krysztal napisał(a):Wyświetl post
To co ?Teraz Dariusz Marzec?Z dostępnych teraz trenerów to średnią punktów na mecz ma wręcz kosmiczną
Ten Marzec który trenował tego zawodnika w Stali?
https://mobile.twitter.com/ark0vsky/...42208880250881

Ta wypowiedź uderza i w Skowronka i w Marca, oby zarząd zrobił teraz lepszy research niż w przypadku Skowronka...
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 21.09.2020, 13:48
Cytat:
Tak. Wg mnie większy wpływ na wyniki miała forma fizyczna zawodników niż konkretne zmiany i skład.
Hehe, to jaki skład wystawisz, na jakiej pozycji np. Klemenza, oraz jakich zmian dokonasz nie ma wpływu na wyniki

Dawno tak absurdalnego zdania nie widziałem.

Cytat:
Stolarczyk też nie popełniałby ciągle tych samych błędów bo nie jest idiotą, tylko całkiem uzdolnionym trenerem.
Dokładnie tak, jest dobrym uzdolnionym trenerem. Dlatego przegrał 7 meczy pod rząd, w tym kompromitujące 7-0 z Legią, czy żenujące widowiska z Rakowem czy Arką. Gdyby był trenerem średniej jakości to przegrałby z Legią 10-0, a gdyby był słaby to przegrałby 14-0...

Na szczęści był uzdolniony...

Dla twojej informacji, w ostatnich 30 latach w polskich klubach było zatrudnionych kilkuset szkoleniowców, mieliśmy dziesiątki beznadziejnych drużyn i żaden trener nie zaliczył takich wyników. Żaden.

Nawet ŁKS Łódź w poprzednim beznadziejnym sezonie, najwyższą porażkę jaką odniósł to 4-0. Cztery, nie pięć, nie sześć, nie SIEDEM.

Cytat:
Jego pozostawienie mogło w dłuższej perspektywie czasu dać więcej korzyści niż zmiana na Skowronka. No ale teraz jesteśmy w takim miejscu w jakim jesteśmy. Ciężko będzie wydostać się z błędnego koła ciągłych zmian trenerskich. A za tydzień pewnie dostaniem konkretny w....... od Górnika, który ma jednego trenera od 5 lat, pomimo kilku poważnych kryzysów sportowych.
Nie było żadnych podstaw aby twierdzić, że drużyna nagle zacznie grać i zdobywać punkty. Żadnych.

Gdyby nie 6 punktów z Pogonią i ŁKSem w grudniu, wylądowalibyśmy w I lidze...

Odpowiedz cytując
_Vodka
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 21.09.2020, 13:51
Przez długi okres dawałem Skowronkowi kredyt zaufania. Praca jak każda, czasem osoba 3 tygodnie po starcie jest efektywna, czasem potrzebuje kilku miesięcy, żeby się wpasować do organizacji (badania wskazują, że mediana to ok 7 mies.)
Obserwowałem grę Wisły pod okiem Skowronka i uważam, że były momenty w których było poprawnie (z prawdopodobieństwem na dobrze), lecz wtedy nasz trener poczuł się chyba za komfortowo i zaczął kombinować (nie pamiętam ,który mecz to był ale jak wyszliśmy na boisko z 3 obrońcami to poczułem ,że AS odleciał) i było tylko gorzej.

Nasz trener zamiast profesjonalizmu pokazał typowy brak zdolności managerskich (notabene jest to zjawisko powszechne w polskich firmach). Zamiast zrobić poprawną analizę, sprawdzić co działa a co nie i skupić się na ewolucji i poprawie rzeczy złych, przy pierwszej możliwej okazji wy%$^%& wszystko w kosmos i zaczął od początku. Po kiego grzyba wywalał ludzi ,którzy byli w sztabie od lat ? Po co przyjmował na siebie zadania do których nie ma kompetencji ? Po co eksperymentował z ustawieniami z dupy ? Tego prawdopodobnie się nigdy nie dowiemy.

Oglądałem ostatnio serię "All or nothing" na temat Tottenhamu i powiem wam drodzy mili my nie potrzebujemy jakiegoś wybitnego trenera. My potrzebujemy zbudować odpowiednią organizację, gdzie znajdą się ludzie którzy nie dość, że znają się na piłce to jeszcze mają wolę uczenia się zasad funkcjonowania biznesu. Jak mamy budować silne zespoły jak ani nasi trenerzy ani działacze (z kilkoma wyjątkami) nie widzieli innej piłki niż Polska Liga. Gdzie większość dzisiejszych "młodych" trenerów to ludzie grający w piłkę 10-20 lat temu gdzie nikt nie wymagał od nikogo ,żadnego profesjonalizmu. Wg mnie to Kuba powinien jak najszybciej spróbować poprosić Borussie o pomoc i wypierdzielić tam 5-6 osób na rok lub dłużej (takich którym się chce) a po powrocie starać się budować normalność. Z obecnymi managerami (co pokazuje też casus Legii) budować zespołów na dluższy horyzont się niestety nie da.

Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 21.09.2020, 13:54
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Jacek Zielinski.. Juz nie brzydzimy sie korupcji?
Przecież mówił że dawał koperty, ale nie wiedział co w nich jest. Może myślał, ze czekolada. Jaki masz już problem

Być może Skowronek czaił się na te 50 tys. od BetFan i dlatego tak ustawiał chujowo drużynę.
Kasę zgarnął Vuko, więc może Artur weźmie się już za logiczną robotę.
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member

Stary 21.09.2020, 14:15
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Hehe, to jaki skład wystawisz, na jakiej pozycji np. Klemenza, oraz jakich zmian dokonasz nie ma wpływu na wyniki

Dawno tak absurdalnego zdania nie widziałem.

Dokładnie tak, jest dobrym uzdolnionym trenerem. Dlatego przegrał 7 meczy pod rząd, w tym kompromitujące 7-0 z Legią, czy żenujące widowiska z Rakowem czy Arką. Gdyby był trenerem średniej jakości to przegrałby z Legią 10-0, a gdyby był słaby to przegrałby 14-0...

Na szczęści był uzdolniony...

Dla twojej informacji, w ostatnich 30 latach w polskich klubach było zatrudnionych kilkuset szkoleniowców, mieliśmy dziesiątki beznadziejnych drużyn i żaden trener nie zaliczył takich wyników. Żaden.

Nawet ŁKS Łódź w poprzednim beznadziejnym sezonie, najwyższą porażkę jaką odniósł to 4-0. Cztery, nie pięć, nie sześć, nie SIEDEM.

Nie było żadnych podstaw aby twierdzić, że drużyna nagle zacznie grać i zdobywać punkty. Żadnych.

Gdyby nie 6 punktów z Pogonią i ŁKSem w grudniu, wylądowalibyśmy w I lidze...
Zbyt daleko idące wnioski wysuwasz z jednego wysoko przegranego meczu. Część o obliczaniu wysokości przegranej na podstawie tego czy trener jest dobry, średni czy kiepski to nawet szkoda komentować. To nie jest FIFA.

Owszem, seria porażek Stolarczyka była fatalna ale wynikała przede wszystkim ze słabości zawodników i dołka fizycznego. Jestem przekonany, że z zimowymi wzmocnieniami Stolarczyk również utrzymałby drużynę w lidze. Nigdzie nie piszę o nagłej poprawie i zdobywaniu punktów. Również po przyjściu Skowronka poprawa nie była nagła.
Odpowiedz cytując
kopaczoholik
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 21.09.2020, 14:24
Drużyna została źle przygotowana do sezonu... widać to gołym okiem...

Wisła Płock wklepała nam 3:0... Wisła Płock czyli drużyna która nie lubi strzelać goli ani wygrywać... przyjeżdza do nas i wygrywa na łatwiźnie 3:0...

Nie jestem fanem zmian trenerskich... broniłem Stolarczyka (do czasu), ale już dawno straciłem cierpliowść do Skowronka...

Policzcie sobie końcówke poprzedniego seoznu i początek tego sezonu... zobaczcie jaką mamy serie bez zwycięstwa... Druzyna jest źle przygotowana motorycznie i kondycyjnie do sezonu więc cięzko oceniać nowe transfery... Cieżko oceniać taktykę o ile coś takiego u nas funkcjonuje...

Jestem za zmianą trenera bo ten nic nowego nie wymyśli... popadamy w marazm... gramy na poziomie beniaminków... albo nawet gorzej...

Dałbym szanse choćby Dariuszowi Marzec...
Odpowiedz cytując
Przybyszewski
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 21.09.2020, 14:32
Ja uwazam ze trzeba dawac czas ale to musi byc budowane na jakis przeslankach. Ja w tej ukladance nie widze zadnych pozytywow. Nie ma zadnych pozytywnych fektow pracy AS. Jezeli jest cos czego nie widac na zewnatrz ale na treningach jest super praca, jest chemia, Artur jest geniuszem przygotowania i taktyki tylko to jeszcze musi zaskoczyc i ludzie blisko klubu to widza to niech zostanie. Ale jezeli tego nie ma to lepiej sie pozegnac wczesniej niz pozniej.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 21.09.2020, 14:37
Cytat:
Zbyt daleko idące wnioski wysuwasz z jednego wysoko przegranego meczu. Część o obliczaniu wysokości przegranej na podstawie tego czy trener jest dobry, średni czy kiepski to nawet szkoda komentować. To nie jest FIFA.
Nie wysuwam takiego wniosku po jednym meczu. Meczu w którym trener (skutecznie) postanowił osłabić naszą obronę zabierając z niej najlepszego (czy też najmniej słabego) Klemenza. Efekt był oczywisty - obrona zagrała najgorsze zawodu. Jednocześnie trener postanowił osłabić też (i tak słabą) pomoc, wprowadzając tam Klemenza. Efekt - pomoc zagrała najsłabszy mecz. To wszystko w wyjazdowym meczu, przeciwko najoefensywniej grającej drużynie w lidze. Powiedziałem przed meczem do kumpla, albo ja jestem debilem i nie widzę geniuszu Stolarczyka w tych zmianach, albo on jest debilem i zostaniemy rozbici w pył...

Dwa: nie chodzi o mecz z Legią tylko, ale o mecze z Rakowem czy Arką, gdzie nie istnieliśmy i byliśmy zdominowani totalnie. A nie wielki przegrane wynikały tylko z tego, że przeciwnicy byli beznadziejni...

Cytat:
Owszem, seria porażek Stolarczyka była fatalna ale wynikała przede wszystkim ze słabości zawodników i dołka fizycznego.
Miesiąc później zawodnicy nie byli słabi i wygrali z Pogonią i ŁKSem... A dołek fizyczny (który trwał dwa miesiące), to komu przypisać jak nie trenerowi?

Cytat:
Jestem przekonany, że z zimowymi wzmocnieniami Stolarczyk również utrzymałby drużynę w lidze
Po pierwsze: bez 6 punktów z Pogonią i ŁKSem, zimowe zmocnienia mogły by być bezcelowe...

Po drugie: nie możesz być przekonany jaki byłby wynik, chyba że potrafisz przewidzieć wyniki kilkunastu spotkań.

To czego możemy być pewni, to że trio miało rację co do Skowronka w listopadzie 19, uważali że utrzyma drużynę - i utrzymał.

Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2007

Stary 21.09.2020, 14:48
Przybyszewski napisał(a):Wyświetl post
[...]Jezeli jest cos czego nie widac na zewnatrz ale na treningach jest super praca, jest chemia, Artur jest geniuszem przygotowania i taktyki tylko to jeszcze musi zaskoczyc i ludzie blisko klubu to widza to niech zostanie. Ale jezeli tego nie ma to lepiej sie pozegnac wczesniej niz pozniej.
Bardziej problem w tym, że on nie przestaje zaskakiwać - Abramowiczem jako skrzydłowym, Szotem (jako mlodzieżowcem z potencjalem - tyle, że w środku pomocy czy obrony) jako bocznym obrońcą.

Co do przygotowań to też kilka niespodzianek, a to z generała szeregowiec, a to z Buchala Buchalik. Z Bashy wystrugał najgorszą wersję Bashy, czyli człapencjusza, ktory czysci idąc na raz, zbierając kartki i kontuzje, dodatkowo pozbywając się pracowitego konkurenta (czyli Pawłowskiego).

Powiedzmy, że to ostatnie da się wytlumaczyc obecnoscią Kuveljica i koniecznoscią rozwoju dla Pawlowskiego wlasnie. Powiedzmy (...).
Powód: literówki
Ostatnio edytowane przez Bóg Trybun (objawion) : 21.09.2020 o godz. 15:03.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Stary 21.09.2020, 14:59
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Jak to było z tym trenerem od przygotowania fizycznego Dyją Ktoś zwrócił uwagę na roszadę na tym stanowisku bo sobie nie przypominam, żeby były jakieś rozkminy na ten tema.
Wrzucil tu ktos
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...147.1531241032

W tym miejscu trudno nie dojść do wniosku, że Artur Skowronek sam jest sobie winny. Miał fachowca, jak się patrzy, czyli Leszka Dyję, który przygotował mu znakomicie drużynę do rundy wiosennej. Wystarczy przypomnieć, jak wiślacy śmigali w lutym, na początku marca. Później przyszła pandemia i Skowronek doszedł do wniosku, że on wie lepiej, jak przygotować drużynę. Efekty były widoczne już po restarcie ligi, są widoczne również teraz. I z tego, co wiemy, niewielka tutaj jest wina trenera Piotra Jankowicza, który zastąpił Dyję
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Przybyszewski
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 21.09.2020, 15:22
Bóg Trybun (objawion) napisał(a):Wyświetl post
Bardziej problem w tym, że on nie przestaje zaskakiwać
Ale nie ma tutaj miedzy nami sporu. Patrzac na to z perspektywy kibica nie ma zadnych pozytywow a jest masa nieracjonalnych ruchow tak jak by Skowronek nie widzial zawodnikow na treningu ale podejmowal decyzje jak w FM na podstawie cyferek. Mecz z KSZO i Bogus jest kapitanem, potem na kilka spotkan nie ma go w 18, potem wraca na Pogon i nawet lapie minuty. Potem znowu znika wiec pytanie czy on sie na treningu prezentuje dobrze czy zle ? To samo Plewka z KSZO lapie minuty a potem znika. I takie przyklady mozna mnozyc. Wiec z perspektywy kibica trudno sie dziwic ze wszyscy sugeruja dymisje ale moze jest ktos kto to widzi od srodka, widzi treningi, widzi wykonana prace etc i wie ze to musi tylko zaskoczyc to niech go zostawia.

Ja rozumiem ze Kuba jest w dwuznacznej sytuacji ale on przeciez widzial troche profesjonalna pilke i prace z dobrym trenerem i chyba widzi czy to dziala czy nie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów