The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 30.06.2020, 20:22
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Będzie seniorów 11 do grania? Całe szczęście że my ten Górnik ograliśmy bo by mogło się zrobić nerwowo
Zmieniają się trenerzy, zmieniają zawodnicy a kontuzje jak były tak są w zatrważającej ilosci
Może z nawierzchnia treningowa coś nie tak?
Ewidentnie wina maty na siłowni klubowej... Za ślisko i masz efekty!
Odpowiedz cytując
caucus
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2018

Stary 30.06.2020, 20:54
Żukow już miał kontuzję w trakcie przygotowań, pewnie nie do końca wyleczył, de facto się utrzymaliśmy, więc dostał wolne.

Kuba jest stary i będzie się rozwalał.

Chyba trzeba będzie przestawić wajchę transferową ze spadów z lig zagranicznych (bo wiadomo, że odpadają fizycznie) na byczków, którzy może i są drewniani, ale przynajmniej potrafią biegać w każdym meczu po 90 minut i sie nie rozwalają.

Z czasem będziemy mogli do tego lasu przywozić trochę konkretniejszych zawodników.
Odpowiedz cytując
Matios98
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 30.06.2020, 20:56
Absolutna większości tych urazów, to kontuzje piłkarzy u których można się urazów spodziewać a wiadomo, że zawsze w sezonie przytrafią się jeszcze te "niespodziewane" urazy i tym sposobem co chwila jest szpital.Według mnie nie jest to kwestia sztabu medycznego/ trenerskiego tylko budowy kadry, nie wiem tylko na ile to błąd, a na ile smutna konieczność.
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 30.06.2020, 21:28
Wracając do tematu meczowego, ŁKS ma presję kibiców, którzy odwiedzają piłkarzy na treningach. Nie wiem na ile trener Stawowy personalnie potraktuje mecz z Wisłą Kraków i czy uda mu się zmotywować piłkarzy do gry o trzy punkty. Mam wielką nadzieję, że nasi podejdą do meczu z pełnym zaangażowaniem. Tak czy owak, wynik z Zabrza to wielki sukces.
Byłem w tym sezonie na meczu w Zabrzu przegranym pomimo prowadzenia 1-0 i nieuznanej bramki Janickiego na 2-0. Gdy wracałem do Krakowa pomyślałem sobie, "nie ma siły. Spadniemy". Byliśmy wtedy na ostatnim miejscu i mieliśmy 11 punktów. 3 punkty straty do ŁKS. Cieszę się, że jesteśmy teraz w takiej sytuacji. Przypieczętujmy to utrzymanie z ŁKS, a może Arka je przypieczętuje nie wygrywając z Koroną?
Lis-Niepsuj, Janicki, Klemenz, Sadlok - RB9, Basha, Kuveljic, Hołownia, Chuca - Turgeman. Na pewno pokaże się Buksa, być może wróci Wojtkowski, Savicevic, Mak, Brożek, jest Pawłowski, Wasyl na ciężkie chwile, Szot na prawą obronę. Tylko zwycięstwo, zero odpuszczania.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 30.06.2020, 23:08
Wygrajmy i zakonczmy juz ten koszmarny sezon.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 01.07.2020, 11:58
czyli wychodzimy tak
Lis-Sadlok-Janicki-Klemenz-Niepsuj-Basha-Kuveljić-Chuca-Hołownia-Boguski-Turgeman
ławka
Buchalik-Wasilewski-Szot-Pawłowski-JCSilva-Tupta-Buksa-Hoyo-Duda
to oprócz Brody cały nasz stan zdrowych zawodników na dziś
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
ramzes190
Senior Member

Od: 09.2014

Stary 01.07.2020, 12:43
Ja by bardzo chciał zobaczyć Buksę i Turgemana w duecie w ataku. Kiedy jak nie z czerowną latarnią ligi?
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 01.07.2020, 13:33
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Wracając do tematu meczowego, ŁKS ma presję kibiców, którzy odwiedzają piłkarzy na treningach.
Jak świat światem, zawsze taka "motywacja" przynosi skutki odwrotne do planowanego.

Za bardzo nie można się oglądać na przeciwnika. Jeśli ten mecz przegramy to tylko dlatego że piłkarze "poczuli" że mają utrzymanie. Już to przerabialiśmy wielokrotnie..
Odpowiedz cytując
Mar85
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 01.07.2020, 13:47
Skoro ŁKS gra bez presji a my o coś walczymy to na jakiej podstawie mamy mieć łatwiej? Z presją jest łatwiej?
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 01.07.2020, 21:24
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jak świat światem, zawsze taka "motywacja" przynosi skutki odwrotne do planowanego.

Za bardzo nie można się oglądać na przeciwnika. Jeśli ten mecz przegramy to tylko dlatego że piłkarze "poczuli" że mają utrzymanie. Już to przerabialiśmy wielokrotnie..
nam pomoglo sie utrzymac, ale moze za mlody jestes zeby pamietac
Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 02.07.2020, 13:32
Wygrać i zapomnieć o tym sezonie.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 03.07.2020, 17:57
To co zagraliśmy w 1 połowie to jest skandal
Lesertwo, pozoranctwo i minimalizm
ŁKS oddal więcej strzałów i miał więcej sytuacji przez 45 minut niż w dotychczasowych meczach po wznowieniu rozgrywek
Razem wziętych
A Sadlokowi chyba ich szkoda, że postanowił być dzisiaj 12 zawodnikiem gospodarzy
Po 2 połowie stwierdzam, że jakby Monthy Python chciał zrobić skecz o piłce to nie muszą się wysilać tylko mogą wziąć ten mecz
Bardzo chcieliśmy nie wygrać jednak ŁKS nam na to swojabheroiczna postawa nie pozwolil
PS nowy kontrakt dla Rafała!
Ostatnio edytowane przez bridgeburner : 03.07.2020 o godz. 18:57.
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Wisła V
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 03.07.2020, 18:03
Sadloka to zapakować do pudła i wysłać do Aklasy, reprezentant Polski quwa chyba w blind footballu z szacunkiem dla tych drugich
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 03.07.2020, 18:58
Ważne 3 punkty, styl mizerny, elektryczny blok obronny, RB9 - to krótkie podsumowanie tego meczu.
Chyba tylko najstarsi górale wiedzą dlaczego do drugiego karnego podszedł Rafał.
Sadlok z taką grą to niech idzie do Wieczystej odcinać kupony, jest po prostu fatalny w obronie.

[23/42]
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 03.07.2020, 19:05
Widać było, że to mecz dwóch zajebiście słabych drużyn.

Te przyjęcia, po których piłkę trzeba gonić 4-6 metrów... I to niestety dotyczy połowy tego składu. Masakra.
Różnicę robił Turgeman, nieźle Basha (choć dziś parę niedokładnych podań).

Przyszły sezon będzie ciekawy ale dla nas raczej znowu dolna połówka tabeli.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 03.07.2020, 19:06
Potrzebujemy jeszcze straty punktów Arki w Kielcach i wakacje.
Boguś jest nam niezbędnie potrzebny ale sam potrzebuje treningu ze strzelania karnych.
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
Odpowiedz cytując
inspektor erektor
Senior Member

Od: 02.2013

Stary 03.07.2020, 19:13
Który już raz Malarz obronił karnego wykonywanego przez Boguskiego?
Odpowiedz cytując
Jay jay
Member

Od: 05.2016

Stary 03.07.2020, 19:15
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Ważne 3 punkty, styl mizerny, elektryczny blok obronny, RB9 - to krótkie podsumowanie tego meczu.
Chyba tylko najstarsi górale wiedzą dlaczego do drugiego karnego podszedł Rafał.
Sadlok z taką grą to niech idzie do Wieczystej odcinać kupony, jest po prostu fatalny w obronie.
Sadlok nigdy nie powinien grac w Wisle Krakow. Odkąd przyszedł obrona Wisly miala chyba najsłabsze liczby w przekroju sezonu od X lat. W tym nie ma przypadku.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 03.07.2020, 19:17
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Boguś jest nam niezbędnie potrzebny ale sam potrzebuje treningu ze strzelania karnych.

Czy są drudzy tacy kibice, u których syndrom sztokholmski jest aż tak rozwinięty?
Odpowiedz cytując
fran23
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 03.07.2020, 19:18
34 kolejka to najwyższy czas do uświadomienia sobie jak słabych grajków posiadamy
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 03.07.2020, 19:21
Jay jay napisał(a):Wyświetl post
Sadlok nigdy nie powinien grac w Wisle Krakow. Odkąd przyszedł obrona Wisly miala chyba najsłabsze liczby w przekroju sezonu od X lat. W tym nie ma przypadku.
No już bez przesady
Dużo dobrego zrobił dla Wisly, swego czasu na lewej obronie był w formie reorezentacyjnej
Za to 2 sezon pod rzadu jest naprawdę kiepski z przebłyskami przeciętności
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
jova
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 03.07.2020, 19:28
Ależ mnie Boguś wku...ł. Doceniam go za te wszystkie lata w Wiśle, ale do cholery, po co on podchodził do tego karnego?! Nigdy nie strzelał 11tek jakoś szczególnie dobrze. To nie był moment na szlifowanie indywidualnych statystyk.
Odpowiedz cytując
majkelson777
Member

Od: 12.2015

Stary 03.07.2020, 19:30
jova napisał(a):Wyświetl post
Ależ mnie Boguś wku...ł. Doceniam go za te wszystkie lata w Wiśle, ale do cholery, po co on podchodził do tego karnego?! Nigdy nie strzelał 11tek jakoś szczególnie dobrze. To nie był moment na szlifowanie indywidualnych statystyk.
Bo podobno ON jest wyznaczony do karnych, a pierwszego po prostu oddał Turgemanowi
Odpowiedz cytując
jova
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 03.07.2020, 19:42
Nie wiem gdzie by to można sprawdzić, by mieć pewność, ale według transfermarkt Boguś będzie teraz miał w karierze więcej karnych niestrzelonych niż wykorzystanych. Jeśli masz rację, że to on jest pierwszym wykonawcą, to nie wiadomo czy śmiać się, czy płakać.
Odpowiedz cytując
Tantal
Senior Member

Od: 09.2018

Stary 03.07.2020, 19:44
To już lepiej niech Lisa wyznaczą. Kurna, przecież to widać, że jak Boguś ma kończyć akcję to ma poty siódme i panikę w oczach. Powinien myśleć o akademii pożegnalnej a nie o strzelaniu karnych.
Odpowiedz cytując
Lvcas
Member

Od: 11.2019

Stary 03.07.2020, 19:56
Tantal napisał(a):Wyświetl post
To już lepiej niech Lisa wyznaczą. Kurna, przecież to widać, że jak Boguś ma kończyć akcję to ma poty siódme i panikę w oczach. Powinien myśleć o akademii pożegnalnej a nie o strzelaniu karnych.
Źle nie uderzył. Po prostu wyczuł go Malarz. Nie znęcajcie się już tak nad Bogusiem
Odpowiedz cytując
Tantal
Senior Member

Od: 09.2018

Stary 03.07.2020, 20:01
Dobrze to swojego karnego Alon uderzył. Strzał Bogusia ani nie był przy słupku, nie było szczura ani nie było to pod poprzeczkę. Był strzał średni co do siły, czytelny, na dobrej dla bramkarza wysokości.

Gorzej żeby uderzyć, to musiałby w środek bramki albo jakiegoś lekkiego farfocla. Zmaścił też jedno czy dwa dobre podania od Alona.

Boguś jak to Boguś. Był aktywny, biegał, próbował być pod grą. Nie chcę się nad nim znęcać, starał się. Ale ni wuja mu dziś nie szło i jeśli miałby być kolejny sezon w takiej formie to będzie obciążeniem a nie wzmocnieniem zespołu.
Odpowiedz cytując
zbyszek93
Senior Member

Od: 06.2020

Stary 03.07.2020, 20:03
jova napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem gdzie by to można sprawdzić, by mieć pewność, ale według transfermarkt Boguś będzie teraz miał w karierze więcej karnych niestrzelonych niż wykorzystanych. Jeśli masz rację, że to on jest pierwszym wykonawcą, to nie wiadomo czy śmiać się, czy płakać.
Faktycznie, 3 na 7 to jest zaledwie 43%. Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Zróbmy mu jakieś pożegnanie po ostatnim meczu, zatrudnijmy może gdzieś w klubie, ale niech w końcu da sobie spokój z graniem.
Odpowiedz cytując
royalmichael
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 03.07.2020, 20:16
Lvcas napisał(a):Wyświetl post
Źle nie uderzył. Po prostu wyczuł go Malarz. Nie znęcajcie się już tak nad Bogusiem
https://mobile.twitter.com/jakubbial...04345137647616

No tak, jeśli zawodnik już przed ustawieniem piłki wie gdzie będzie uderzał i nie jest w stanie zmienić decyzji w trakcie biegu to faktycznie można powiedzieć że bramkarz go wyczuł
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 03.07.2020, 21:30
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post

Czy są drudzy tacy kibice, u których syndrom sztokholmski jest aż tak rozwinięty?
Odszczekałeś już swoje komentarze n/t trenera? Arka zremisowała w Kielcach więc od kilku minut mamy utrzymanie w e-klapie.

A dla wszystkich ... hmm ... no, nadpobudliwych kolegów po szalu polecam ostatnie TSW. Jest m.in. o Bogusiu. https://soundcloud.com/weszlofm/tego...nia-krupa-miga

Jak ktoś zapomniał to w Zabrzu miał asystę przy golu dającym nam bezcenne 3 punkty!
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów