The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 28 22,76%
osłabi 78 63,41%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,82%
Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 30.08.2019, 22:57
Brozinho_23 napisał(a):Wyświetl post
Nikt nie pisał - Denys Bałaniuk rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron.
Powodzenia w nowym klubie. Coś tam umiał, ale nie dziwię się pożegnaniu.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Charlie
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 31.08.2019, 08:35
Ciekawe, czy pozbycie się Balaniuka i wypożyczenie Balickiego to znak, że jeszcze kogoś podpiszemy przed końcem okna (albo nawet po jego zakończeniu). Wiem, że szansa jest mała, no ale jednak.
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 31.08.2019, 09:55
Charlie napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe, czy pozbycie się Balaniuka i wypożyczenie Balickiego to znak, że jeszcze kogoś podpiszemy przed końcem okna (albo nawet po jego zakończeniu). Wiem, że szansa jest mała, no ale jednak.
Podejrzewam, že nie. Bałaniuk był w sumie na wylocie za zbyt wysoki kontrakt jak naumiejętności, Balicki idzie na wypożyczenie żeby się rozwinąć. Raczej nie chodzi o zwolnienie miejsca komuś innemu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 31.08.2019 o godz. 09:58.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 31.08.2019, 10:55
Podobno ma ktoś da nas jeszcze przyjść. Najpóźniej jutro powinien pojawić się zawodnik ofensywny z Bałkanów, podejrzewam że chodzi o 10.
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 31.08.2019, 11:28
Skąd info?
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 31.08.2019, 11:29
Brozinho_23 napisał(a):Wyświetl post
Skąd info?
z krzaqów
10 znaków
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 31.08.2019, 11:33
Cytat:
z krzaqów
10 znaków
Dokładnie

https://transfery.info/aktualnosci/w...li-klub/128234
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 31.08.2019, 11:35
Festim Alidema
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
rdunia87
Junior Member

Od: 03.2018

Stary 31.08.2019, 12:08
FA - Frączczak Adam. Temat bałkanów to zmyłka
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 31.08.2019, 12:28
Ewentualnie temat Fraczczaka to zmylka
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
PotiWisla
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 31.08.2019, 12:44
On gra od tego sezon w Chorwacji. https://www.transfermarkt.pl/festim-...spieler/603347
"Chyba serce by mi pękło, gdyby człowiek któremu tak wiele zawdzięczam występował w ekipie największego rywala mojej ukochanej Wisły" - Kuba Błaszczykowski
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 02.09.2019, 10:38
Dinamo Zagrzeb kusi młodego Bukse
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
pchelas
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 02.09.2019, 10:56
Mam nadzieje, ze rodzice go nie puszcza.
Presji na hajs wielkiej nie ma, bo rodzina dobrze sytuowana, a wydaje się, ze sportowo może jeszcze się rozwinąć u nas.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 02.09.2019, 11:01
Ani Wisła, ani tym bardziej Buksa nie powinni być zainteresowani transferem.
Jedyny wyjątek to rzucone na stol 5 mln euro i oferta z cyklu "nie do odrzucenia".
Zresztą sądzę że do ukończenia 18 roku życia i liceum Buksa nigdzie nie odejdzie. To zaburzy całkowicie jego rozwój.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 02.09.2019, 11:16
A po kiego grzyba on miałby iść do Dinama Zagrzeb, skoro w Wiśle jest ujmowany jako pełnoprawny członek I drużyny ? Chłopak w Zagrzebiu grałby jedynie w juniorach, a w Wiśle Stolarczyk umiejętnie wprowadza go do zespołu, bez zbytnich obciążeń, które mogłyby spowodować wyhamowanie kariery albo zwiększenie ryzyka kontuzji ? Stolar zaczyna chłopaka przyzwyczajać do gry seniorskiej, a nie wiem co musiałoby się wydarzyć, aby Stolarczyk stracił stanowisko, więc jego odejście z Wisły na ten moment jest nierealne .....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
seba_109
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 02.09.2019, 11:18
A czemu Buksy nie było ostatnio w kadrze na mecz?
Odpowiedz cytując
konrad123
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 02.09.2019, 11:31
Jakaś drobna kontuzja ponoć.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 02.09.2019, 11:53
Buksa od nas odejdzie przy pierwszej lepszej okazji , gdy uzyska pelnoletnosc , i gdy ktis mu naobiecuje kasy itp .....jak nie legia to inna amika albo lechia
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 02.09.2019, 11:53
Mimo wieku ja bym się na transfer Frączczaka nie obraził. Bardzo dobry i niedoceniany piłkarz. Wiadomo, że po ciężkich przejściach ale to był jeszcze niedawno najlepszy pilkarz Pogonii w dodatku mógł grać praktycznie wszędzie, zarówno w obronie, pomocy jak i w ataku z bardzo dobrym skutkiem. Przy naszych brakach kadrowych i podatności na kontuzje naszych kluczowych zawodników taki uniwersalny gość to duży atut. Nie mówimy tu wszak o zapchajdziurze co zagra wszędzie, co nic nie zepsuje ale nic wielkiego też nie pokaże tylko o gościu, który gdziekolwiek by nie został wystawiony to gwarantuje jak na warunki ekstraklasy wysoki poziom.

Chociaż jakbym miał wybierać to w ciemno wolałbym nowy kontrakt dla Kamila Wojtkowskiego. Patrząc jak się poprawił względem zeszłego roku można by na nim sporo zarobić, gdyby był na kontrakcie dajmy na to 2 letnim. Ale rozumiem, ze tu nie wszystko zależy od naszych chęci.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 02.09.2019 o godz. 12:04.
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 02.09.2019, 15:54
Plewka w Stali Rzeszów. Nie wiem czy ja mam jakieś niesłuszne uprzedzenie do niego, czy krzywo oglądałem mecze, ale dla mnie to taki nastepca Strąka i Bruda. Jestem, ale nie podawajcie do mnie. Oby się rozwinął i zaczął odważniej grać.
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Member

Od: 12.2006

Stary 02.09.2019, 17:22
@Pulpet

Nie tylko Ty masz takie wrażenie. Chociaż od takiego Strąka to Plewka jest lepszy technicznie, jednak zdecydowanie unika gry, jakoś tak przemyka się niezauważony. Jego obecność w składzie oznaczała zmniejszenie kreatywności ofensywnej o 50%.

Oby się chłopak ograł i nabrał pewności, chęci bycia "pod grą"
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 02.09.2019, 21:29
Pulpet napisał(a):Wyświetl post
Plewka w Stali Rzeszów. Nie wiem czy ja mam jakieś niesłuszne uprzedzenie do niego, czy krzywo oglądałem mecze, ale dla mnie to taki nastepca Strąka i Bruda. Jestem, ale nie podawajcie do mnie. Oby się rozwinął i zaczął odważniej grać.
Jeśli Plewka osiągnąłby poziom Strąka z sezonu 2002/2003 to by tu go rękach całowali.
Teraz w Stali czeka go niby niższy poziom, ale drużyna mocno aspirująca o awans. Wszystko na w swoich rękach i jeśli teraz zmarnuje szansę to faktycznie, pewnego poziomu nie przeskoczy.

Natomiast nie jest powiedziane że nie pójdzie na kolejne wypożyczenie. Kiedyś Chrapkę musiał zwiedzić dwa kluby 1 ligowe zanim odpalił, a taki Drzazga nawet 4.

Rzutem na taśmę z klubu wypożyczono tez Morysa, więc kadrę zamykamy.
Według mojej subiektywnej opinii bardzo solidnie uzupełniliśmy kadrę i w końcu mam ławkę rezerwowych. Jedyne spore osłabienia to atak, choć Brożek jest w formie Ondraska z zeszłej jesieni.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 03.09.2019, 07:54
Zgadzam się z przedmówcą, że kadrę mamy solidną. Jest po dwóch ludzi na każda pozycję i jest rywalizacja.Pokazał to Mak w meczu z Zagłębiem. chciałbym żeby Drzazga jeszcze odpalił. Liczyłem jeszcze, że pójdzie na wypożyczenie Kumah.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
fran23
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 03.09.2019, 08:35
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się z przedmówcą, że kadrę mamy solidną. Jest po dwóch ludzi na każda pozycję i jest rywalizacja.Pokazał to Mak w meczu z Zagłębiem. chciałbym żeby Drzazga jeszcze odpalił. Liczyłem jeszcze, że pójdzie na wypożyczenie Kumah.
Wypożyczyć wypożyczonego?
Odpowiedz cytując
pchelas
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 03.09.2019, 10:41
Suljić w Zagłębiu. Zobaczymy czy będziemy żałować.

http://www.90minut.pl/news/298/news2...bia-Lubin.html
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 10.09.2019, 17:39
W Wiśle Kraków liczą na uczciwość właściciela Legii Warszawa
"...Trudne były natomiast negocjacje w sprawie procentów od kolejnego transferu. Legia dość szybko zgodziła się na 30 procent, ale od razu zastrzegła, że kwota ta zostanie pomniejszona o koszty, jakie warszawski klub poniósł już w momencie przenosin Lopeza na ul. Łazienkowską. I tutaj właśnie kluczowa była rola Gołdy, który stanowczo zbijał argumenty legionistów. Ci bowiem chcieli we wspomniane koszty wrzucić nie tylko 450 tysięcy euro, ale również prowizje menedżerskie, a nawet koszty związane z kontraktem piłkarza. Gołda negocjował jednak twardo i Wisła na takie warunki się nie zgodziła. Stanęło zatem na tym, że kwota bazowa zostanie pomniejszona jedynie o 450 tysięcy euro. I od tego 30 procent zostanie przekazane Wiśle. Co ważne, w umowie jest zapis, że Legia ma 30 dni na przelanie pieniędzy na konto „Białej Gwiazdy” od momentu, gdy otrzyma przelew od nowego klubu Carlitosa."

https://dziennikpolski24.pl/w-wisle-...ar/c2-14413451
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 10.09.2019, 20:25
Na dzisiaj warto się zastanowić które transfery były strzałami w 10 Miśka, a które były przestrzelone. To co wychodzi na światło dzienne jest niepojęte.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 30.09.2019, 14:32
Widze, że bez większego echa przeszła informacja podana w Stanie Futbolu przez Piotra Obidzińskiego, że dostali oferty za Buksę na poziomie 3-5 mln euro, ale zostały one odrzucone ... przez jego ojca.

Z programu można się dowiedzieć również, że niestety został mu tylko rok kontraktu, więc wychodzi, że cała szansa na zarobek z jego osoby leży w rękach jego ojca.

Jak ktoś się zastanawia czemu ojciec odrzucił jego oferty, a nie chce mu się oglądać programu to dodam, że "ma wizję na karierę swojego syna" i odejście teraz nie jest zgodne z tą wizją. Miejmy nadzieje, że ta wizja to gra w Wiśle 2-3 lata i odejście za >10mln euro do dużego europejskiego klubu.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
ramzes190
Member

Od: 09.2014

Stary 30.09.2019, 14:44
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Widze, że bez większego echa przeszła informacja podana w Stanie Futbolu przez Piotra Obidzińskiego, że dostali oferty za Buksę na poziomie 3-5 mln euro, ale zostały one odrzucone ... przez jego ojca.

Z programu można się dowiedzieć również, że niestety został mu tylko rok kontraktu, więc wychodzi, że cała szansa na zarobek z jego osoby leży w rękach jego ojca.

Jak ktoś się zastanawia czemu ojciec odrzucił jego oferty, a nie chce mu się oglądać programu to dodam, że "ma wizję na karierę swojego syna" i odejście teraz nie jest zgodne z tą wizją. Miejmy nadzieje, że ta wizja to gra w Wiśle 2-3 lata i odejście za >10mln euro do dużego europejskiego klubu.
Jak znam życie to pójdzie do Legii za ekwiwalent za wyszkolenie
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Member

Od: 12.2006

Stary 30.09.2019, 14:50
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Jak ktoś się zastanawia czemu ojciec odrzucił jego oferty, a nie chce mu się oglądać programu to dodam, że "ma wizję na karierę swojego syna" i odejście teraz nie jest zgodne z tą wizją.
Ta wizja to zapewne odejście za rok do Legii w zamian za ekwiwalent szkoleniowy, a ewentualny bonus zasili rodzinny budżet. Tak się ta historia skończy.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów