The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 28 22,76%
osłabi 78 63,41%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,82%
Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arked
Senior Member

Od: 01.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.06.2015, 09:00
Szkoda mi juniorów... że nie okazali się lepsi. Młody zawodnik jeśli chce myśleć o grze w Ekstraklasie powinien w niższych klasach rozgrywkowych błyszczeć. Tylko tyle i aż tyle. Inaczej szkoda na niego czasu i pieniędzy. Oczywiście ci piłkarze, jeśli uda im się zakotwiczyć w 1 lidze, za 5-6 lat mogą osiągnąć przyzwoity poziom ekstraklasowy ale to o wiele za późno. Niech ktoś inny podejmuje ryzyko związane z ich zatrudnieniem.

63.5 Kg napisał(a):
Ja wiem ze oni maja po 20 lat ale tak naprawdę nigdy nikt z nich nie dostal poważnej szansy na gre...
Wypożyczenie to szansa na grę.

Cytat:
Może warto rzucic takiego chłopaka na gleboka wode,da rade to da, spali to podziekowac...
Przykład z wrzucaniem chłopaków na głęboką wodę mieliśmy w zeszłym sezonie na Łazienkowskiej. Przyjemne to nie było i korzyści z tego żadne.

Odsetek młodych piłkarzy/wychowanków w kadrze i tak mamy niezły. Patrząc na poziom i skalę szkolenia młodzieży w Wiśle ciężko liczyć na coś więcej. Pogódźmy się z tym.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 18.06.2015, 09:15
MikeGrzesik91 napisał(a):Wyświetl post
Praktycznie pewny wydaje się być transfer Popovicia. A ponadto do Wisły ma dołączyć Ján Vlasko ze Spartaka Trnava. Ten kierunek wydaje się być ostatnio dość mocno "penetrowany", bo przecież niedawno przyszedł Jović
Vlasko prawdopodobnie w Lubinie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
rozarian
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 18.06.2015, 09:36
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Popovic to moim zdaniem najlepszy rozgrywający 1 ligi.Rozgrywał, asystował, strzelał z wolnych bramki i nie dziwie się, że się nim interesujemy.Napewno jest znacznie szybszy od Semira.
Zgadzam się całkowicie. Jest to o wiele lepsza opcja niż Starzyński. Piłkarz Ruchu sprawia wrażenie dość leniwego. Gra od błysku do błysku, z długimi przerwami. Taki ktoś "stilicowaty", tylko dużo gorszy.
Dodatkowo przydałby się jakiś klasyczny lewy obrońca, bo ani Burliga, ani Sadlok (widzę go raczej na środku obrony) nie przekonują mnie na tej pozycji, defensywny pomocnik oraz oczywiście napastnik. Chciałoby się Kuświka, no ale se można chcieć i tyle.
Kiedyś Skorża wspomniał, że widziałby w przyszłości Pawła Brożka na 10-tce, bo ma zmysł do gry kombinacyjnej i potrafi nieźle asystować. Paweł jest coraz słabszy w przepychaniu się z obrońcami, więc może trzeba poszukać innych rozwiązań?
Bramkarza też nie mamy, tylko jakąś prowizorkę, ale to są już Himalaje życzeń
Odpowiedz cytując
jonaf
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 18.06.2015, 09:59
MikeGrzesik91 napisał(a):Wyświetl post
Praktycznie pewny wydaje się być transfer Popovicia. A ponadto do Wisły ma dołączyć Ján Vlasko ze Spartaka Trnava. Ten kierunek wydaje się być ostatnio dość mocno "penetrowany", bo przecież niedawno przyszedł Jović

Jeszcze raz będzie reklama Twittera i pożegnamy się KOMINEK
"Vlasko blisko Zagłębia"

Jak donosi mkszaglebie.pl, wszystko wskazuje na to, że w najbliższych dniach do Zagłębia Lubin przeniesie się Jan Vlasko. To ofensywny pomocnik Spartaka Trnawa, którego "Miedziowi" - podobnie jak Wisła Kraków - obserwują już od rundy jesiennej.

Vlasko jest jednym z najlepiej wyszkolonych piłkarzy słowackiej ekstraklasy. W ostatnim sezonie w 30 meczach miał 11 goli i trzy asysty.

Zagłębie osiągnęło już porozumienie zarówno ze Spartakiem jak i samym zainteresowanym.
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując
POtey
Member

Od: 07.2005

Stary 18.06.2015, 10:32
Ciekawe czy to prawda, że nasi juniorzy otrzymywali po 3-4 tysiące pensji. Wtedy nic dziwnego, że po pozbyciu się 10ciu jest pensja na 1 gracza do I zespołu. To już z kasą naprawdę jest nie ciekawie...
www.hattrick.org najlepszy manager on-line...
Odpowiedz cytując
dziabong
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 18.06.2015, 10:40
Nie widziałem naszych juniorów, ale jedyne co mi przychodzi w tej historii do głowy to przykłady Chrapka, Małeckiego, czy dawniej Brożków. Szli na wypożyczenia i byli co najmniej wyróżniającymi się zawodnikami drużyn. Inną stroną jest, że w czasach gdy byli wypożyczani nie mieliby szans na grę u nas, ale myślę, że analogiczna sytuacja jest obecnie.
Uryga, Żemło, Czekaj pokazali postęp, szansę na poziom ligi dostali i się kręcą.
Kolejny przykład choć już nie u nas to Stolarski.
Kibic Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 18.06.2015, 10:51
A najlepszym przykładem są prze rewelacyjne kariery naszych orłów którzy jako pierwszy wygrali Młodą Ekstraklasę.
Polecam każdemu, dopiero dzięki temu poznacie prawdziwe kluby potęgi takie jak:
SKG 1888 Walldorf,Sokół Kocmyrzów Baranówka, Spójnia Osiek-Zimnodół, Ursus Warszawa,FC Insel Usedom,Hřnefoss BK, Gks Tychy, Okocimski Brzesko ...

ale są i też : Guizhou Renhe oraz Wisła Kraków.

Te rozgrywki były 07/08. Więc teraz tak naprawdę powinniśmy widzieć szczyt tych piłkarzy. Szczyt widzimy, szkoda ze to nie szczyt marzeń.

Odpowiedz cytując
Ketjow123
Member

Od: 09.2014

Stary 18.06.2015, 11:24
Majewski nie dla Wisły
http://sport.interia.pl/klub-wisla-k...i-,nId,1837712
Odpowiedz cytując
Marcinnno
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 18.06.2015, 11:26
No to jeden odpada z tych czterech piłkarzy z którymi toczyły się zaawansowane negocjacje Miało przyjść tylko trzech, więc czekamy na nich.
Odpowiedz cytując
Rafal-SWL
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 18.06.2015, 11:30
pomeran napisał(a):Wyświetl post
mam nadzieję, że to bzdury i plotki bo oznaczało by brak porozumienia ze Starzyńskim.
a przepraszam, ale czym Ci zaimponował Starzyński?

obecny sezon -
9 goli, z czego 5 z karnych
8 asyst - dla porównania - Stilic 13, Jankowski 5, Brozek 5, Sarki 5, BOGUSKI I BURLIGA 4

natomiast jego wyszkolenie techniczne stoi co najwyżej na przeciętnym poziomie... jak dla mnie kolejny drewniak, wiec ja podziękuje, oby nie przyszedł.

Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 18.06.2015, 11:43
Rafal-SWL napisał(a):Wyświetl post
a przepraszam, ale czym Ci zaimponował Starzyński?

obecny sezon -
9 goli, z czego 5 z karnych
8 asyst - dla porównania - Stilic 13, Jankowski 5, Brozek 5, Sarki 5, BOGUSKI I BURLIGA 4

natomiast jego wyszkolenie techniczne stoi co najwyżej na przeciętnym poziomie... jak dla mnie kolejny drewniak, wiec ja podziękuje, oby nie przyszedł.
Spokojnie nie przyjdzie. Musi z czegoś zyć a za dobre słowo prezesa długo nie pociągniesz
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 18.06.2015, 11:55
Cytat:
Nie jest tajemnicą, że Wisła ma problemy finansowe i nie może zaoferować Majewskiemu takiej pensji, jaką otrzymuje na Wyspach Brytyjskich. - Ale nie to było najważniejsze - twierdzi zawodnik. - Z Krakowa odchodzą kolejni piłkarze. Na tę chwilę to nie jest to, czego szukam. Choć w klubie zapewniają, że sytuacja jest w porządku, to dochodziły do mnie informacje, że tak nie jest
pogrubione powinno wisiec przypięte do transferowych plotek, moze niektore zakute łby w końcu się otworzą....

Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 18.06.2015, 12:00
No niestety z taka opinia ciężko nam będzie ściągnąć kogoś sensownego i to wszystko odbudować. Zostaja nam tyko piłkarze na dorobku ale desperatów bez klubu przez dłuższy okres - tak jak próbowaliśmy tego Bangoure poskładać.
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Od: 05.2015

Stary 18.06.2015, 12:08
Z Polaków którzy prezentują jakiś tam poziom to można rzeczywiście spróbować Maków, bo oni przyjdą do Wisły, choćby po to aby spełnić swoje marzenia i pograją za te ,,średnią" pensje za którą Majewski nie ma zamiaru pracować. Zwłaszcza Michał powinien być priorytetem (10 asyst, 2 bramki) Jeśli negocjujemy ze Starzyńskim to fajnie lepszy taki rozgrywający niż żaden.
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 18.06.2015, 12:12
krzaq12 napisał(a):Wyświetl post
można rzeczywiście spróbować Maków
Maki? Świetny pomysł, że też nikt na to nie wpadł!

Jak już to tylko jednego.

Dobrze robią Łęczna, Jaga i Śląsk, biorąc co lepszych ze słabszych drużyn.
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 18.06.2015, 12:17
Z Polaków którzy prezentują jakiś tam poziom to można rzeczywiście spróbować Maków, bo oni przyjdą do Wisły, choćby po to aby spełnić swoje marzenia i pograją za te ,,średnią" pensje za którą Majewski nie ma zamiaru pracować. Zwłaszcza Michał powinien być priorytetem (10 asyst, 2 bramki) Jeśli negocjujemy ze Starzyńskim to fajnie leps.
juz sa wakacje? no to się zaczęło.
A nie sądzisz że Jan Vlasko też by sie nadał i grałby za kikaset złotych? W końcu on jest ze Słowacji, byłem tam raz na nartach i nie widziałem bogaczy.
Aaaaa, i dobrym tropem moze byc klub Etoil Du Sahel czy jakos tak, oni maja biała gwiazde w herbie wiec NAPEWNO jakis grajek bedzie chciał przyjśc pokopac w polskiej białej gwiezdzie.
No i ze Zvezdy kogoś. W końcu druzyna sie nazywała Red Star, pal licho ze czerwona, wazne ze gwiazda wiec tez przeciez ktoś spełni marzenia.
Jeszcze ktos? Aaaa jest jeszcze taniec z gwiazdami. Oni za odcinek biorą dyszke, wiec napewno znajdzie sie ktos kto obnizy żadania i wpasuje się w nasze finansowe eldorado.
A co myślicie o powrocie Kalu Uche, Kuby i Marcelo. Napewno by chcieli wrócić bo coś tam, Wiślacy itd.
....

Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Stary 18.06.2015, 12:23
Cytat:
juz sa wakacje? no to się zaczęło.
A nie sądzisz że Jan Vlasko też by sie nadał i grałby za kikaset złotych? W końcu on jest ze Słowacji, byłem tam raz na nartach i nie widziałem bogaczy.
Aaaaa, i dobrym tropem moze byc klub Etoil Du Sahel czy jakos tak, oni maja biała gwiazde w herbie wiec NAPEWNO jakis grajek bedzie chciał przyjśc pokopac w polskiej białej gwiezdzie.
No i ze Zvezdy kogoś. W końcu druzyna sie nazywała Red Star, pal licho ze czerwona, wazne ze gwiazda wiec tez przeciez ktoś spełni marzenia.
Jeszcze ktos? Aaaa jest jeszcze taniec z gwiazdami. Oni za odcinek biorą dyszke, wiec napewno znajdzie sie ktos kto obnizy żadania i wpasuje się w nasze finansowe eldorado.
A co myślicie o powrocie Kalu Uche, Kuby i Marcelo. Napewno by chcieli wrócić bo coś tam, Wiślacy itd.
Ewidentnie masz jakiś problem ale musisz się sam z nim uporać.

POWODZENIA
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member

Stary 18.06.2015, 12:28
Cytat:
Jan Vlasko nie dla Wisły. Słowak ma podpisać kontrakt z Zagłębiem Lubin.

Info: MKSZaglebie.pl

znakiznakiznaki
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 18.06.2015, 12:30
tak mam problem z małymi dziecmi wracajacymi ze szkoły i wypisującymi co im sie przyśniło.
Gdyby to miało jakis sens to było by zrozumiałe, ale ze nie ma zadnego to irytuje. Szczegolnie ze temat powielany setki razy.

Ale żeby nie było;
Skad pewność ze Maki przyjdą do Wisły spełnić swoje marzenie? Pytanie pierwsze.
Skad wiesz ze dla w/w piłkarzy na 1 miejscu jest spełnianie marzeń a nie zarabianie na zycie.
Skad wiesz ze jaką (kwota) pensję nie chce pracować RM a chcą pracować w/w.

Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 18.06.2015, 12:30
Sadlok znów do Warszawy? http://www.legia.sport.pl/legia/1,13...ml#indeks_news
Nie masz racji.
Odpowiedz cytując
krzaq12
Senior Member

Stary 18.06.2015, 12:42
Cytat:
tak mam problem z małymi dziecmi wracajacymi ze szkoły i wypisującymi co im sie przyśniło.
Gdyby to miało jakis sens to było by zrozumiałe, ale ze nie ma zadnego to irytuje. Szczegolnie ze temat powielany setki razy.

Ale żeby nie było;
Skad pewność ze Maki przyjdą do Wisły spełnić swoje marzenie? Pytanie pierwsze.
Skad wiesz ze dla w/w piłkarzy na 1 miejscu jest spełnianie marzeń a nie zarabianie na zycie.
Skad wiesz ze jaką (kwota) pensję nie chce pracować RM a chcą pracować w/w.
po 1 http://sport.wp.pl/kat,37360,title,B...wiadomosc.html
po 2 to zwykli prości chłopcy, którzy zawsze podkreślali że w tym momencie dla nich najważniejsza jest gra a nie zarabianie kasy, przynajmniej nie w tym momencie (można poszukać wywiadów-kilka razy to podkreślali)
po 3 nie mam takiej gwarancji i nie moge tego wiedzieć (ale jestem pewien że inaczej Majewski a inaczej Mak potraktuje Wisłę-podobnie jak Stilic i Brożek, czy Głowacki i Bunoza.

I na koniec jeśli masz 23 lata to rzeczywiście jesteś ode mnie starszy a ja nie mam jeszcze wakacji i nie wracam już z szkoły....

Wiem że temat Maków był poruszany tutaj jakieś 100 razy ale dodałem ten wpis w kontekście tego że jak widać z nikim nie możemy się porozumieć więc warto poszukać takich dla których Wisła to więcej niż 5 liter....

Pozdro
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 18.06.2015, 12:51
W przyszłym tygodniu ukaże się ogłoszenie w Gazecie Krakowskiej:
Pracownik do kopania piłki, moze być do przyuczenia PILNIE PRZYJMĘ osoba kontaktowa: prezes R. Gaszyński
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 18.06.2015 o godz. 13:07.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 18.06.2015, 13:16
Sytuacja z dnia na dzień robi się chyba coraz bardziej tragiczna..
Nawet jakies pozytywy te najmniejsze nie sa już w stanie tego przyslonic...
Ciezko będzie kogs namowic do gry w klubie z którego zawodnicy odchodzą a i pensje leca na leb na szyje,z czego jeszcze wjakiejs części sa niewypłacane...
Taki przekaz idzie w eter a nikt glupi nie jest...
Jestem prawie pewien ze Majewski zgodzilby się zagrac za dużo mniejsze pieniądze w Wisle gdyby tylko nie obecna sytuacja finansowa klubu...

PS.
Odnoscie Sadloka i jego przeprowadzki do Legii to widać ze wcale nie mowi nie...
Ostatnio edytowane przez 63.5 Kg : 18.06.2015 o godz. 13:19.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 18.06.2015, 13:29
po 1 http://sport.wp.pl/kat,37360,title,B...wiadomosc.html
po 2 to zwykli prości chłopcy, którzy zawsze podkreślali że w tym momencie dla nich najważniejsza jest gra a nie zarabianie kasy, przynajmniej nie w tym momencie (można poszukać wywiadów-kilka razy to podkreślali)
po 3 nie mam takiej gwarancji i nie moge tego wiedzieć (ale jestem pewien że inaczej Majewski a inaczej Mak potraktuje Wisłę-podobnie jak Stilic i Brożek, czy Głowacki i Bunoza.

I na koniec jeśli masz 23 lata to rzeczywiście jesteś ode mnie starszy a ja nie mam jeszcze wakacji i nie wracam już z szkoły....

Wiem że temat Maków był poruszany tutaj jakieś 100 razy ale dodałem ten wpis w kontekście tego że jak widać z nikim nie możemy się porozumieć więc warto poszukać takich dla których Wisła to więcej niż 5 liter....

Pozdro
1. Serio wrzucasz wywiad z 2011 Naprawde? 2011. Dziś mamy 2015. To nawet nie 4 lata róznicy. To lata świetlne w funkcjonowaniu klubu....
2.Czy ty znasz tych zwykłych prostych chłopców ze tak ich określasz czy oceniasz ich przez pryzmat mediów? Komorowski też grzeczny miś był...
3. Nie masz gwarancji i nie mozesz wiedzieć tego co wiesz? W koncu sam napisałes że :[quote], bo oni przyjdą do Wisły, choćby po to aby spełnić swoje marzenia i pograją za te ,,średnią" pensje za którą Majewski nie ma zamiaru pracować.
Więc pytam raz jeszcze skąd pewność ze Oni przyjdą, skad pewnosci ile dostał Majewski, skad pewnosc ze klub moze zaoferowac tyle samo Makowi/Makom i skad pewnosc ze w/w piłkarze zgodzą się na taką kwotę.
Napisałeś że "oni przyjdą do Wisły" wiec chyba masz jakies mocniejsze argumenty niz wywiad z 2011 by potwierdzić chociaz trochę swoją teorie? pewnie nie.
W sumie to wg. mnie nie wiesz czy Maki dalej kochaja Wisłe, nie wiesz ile zarabiaja, nie wiesz ile chca zarabiac, nie wiesz czy chce ich Nasz trener, nie wiesz czy Oni chcą iśc do Wisły, nie wiesz ile zaproponowano Majewskiemu, nie wiesz ile moga zapropnować Makom a napisałes post w którym twierdzisz inaczej.
Wiec pytam, na jakiej podstawie?

Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 18.06.2015, 13:29
Jestem prawie pewien, że Majewski nie zgodziłby się zagrać za dużo mniejsze pieniądze.

A Sadloka sprzedać.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Stary 18.06.2015, 13:34
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Jestem prawie pewien, że Majewski nie zgodziłby się zagrać za dużo mniejsze pieniądze.

A Sadloka sprzedać.
Sprzedac?
Mamy 6 obroncow to za dużo?
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 18.06.2015, 13:42
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Sprzedac?
Mamy 6 obroncow to za dużo?
2 mln euro na drzewie nie rosnie!
Sprzedawac.
a na obronie? Przeciez mamy złotych CLJ

Korona sie rozpada, taki Sylwestrzak moze czekac na Nasz ruch....albu ....a Malarczyk czy inny Jakub Dziółka

Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member

Stary 18.06.2015, 13:42
Jagiellonia podpisała Vasilljeva z Piasta. Trzeba przyznać, że solidny transfer.
Odpowiedz cytując
fran23
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 18.06.2015, 13:45
wolfu napisał(a):Wyświetl post
Jagiellonia podpisała Vasilljeva z Piasta. Trzeba przyznać, że solidny transfer.

A co to ma wspólnego z tematem "Polityka transferowa Wisły" ?
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member

Stary 18.06.2015, 13:46
szprotson napisał(a):Wyświetl post
2 mln euro na drzewie nie rosnie!
Sprzedawac.
a na obronie? Przeciez mamy złotych CLJ

Korona sie rozpada, taki Sylwestrzak moze czekac na Nasz ruch....albu ....a Malarczyk czy inny Jakub Dziółka
Tam to chyba najlepszy był ten Boliguibia Ouattara ...
Za bardzo to ich nie mamy już...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów