The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 28 22,76%
osłabi 78 63,41%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,82%
Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
westersyl
Guest

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 15.05.2012, 20:11
Cytat:
Siedział całą rundę jesienną przeważnie na trybunach a w Szkocji podaje ręczniki na treningach - Celtic i Trabzonspor to normalnie potentaci w Europie
Za peniam Cię że 97% zawodników z tej naszej ligi marzy o tym aby posiedzieć sobie kiedyś za takie pieniądze na ławce czy trybunach drużyny mistrza Turcji grające w LM przegrywając rywalizacje z zawodnikiem którego na celowniku ma Barcelona oraz Real Madryt)czy mistrzaa Szkocji. Również zapewniam Cie że 97% zawodników z tej ligi nie będzie miała takiej sposobności.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 15.05.2012 o godz. 20:15.
Odpowiedz cytując
karas1983
Senior Member

Od: 01.2011

Stary 15.05.2012, 20:25
westersyl napisał(a):Wyświetl post
dla mnie krok wstecz to był Genkov.
Zakontraktowanie Genkova było krokiem wstecz? To czemu wówczas piałeś z zachwytu:

Genkov według mnie będzie strzałem w 10, zobaczcie z kim rywalizował o miejsce składzie u ruskiich
Ja już wcześniej wyraziłem swoją opinię na temat tego zawodnika, według jest to to zawodnika naprawdę dużego kalibru jak na nasze warunki.
Jeśli go podpiszą to czapki z głów dla działaczy bo widać, że to nie jest zawodnik z przypadku.
Największym szczęściem jest mieć pasję...
Odpowiedz cytując
vote-for-mikey
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 15.05.2012, 20:30
thechris napisał(a):Wyświetl post
Czyli 20 bramkarzy na testach to normalka. W każdym klubie. Jasne. A Franz Beckenbauer odbędzie miesięczny staż u Jacka Bednarza zaraz po Euro.
Nie. Przy grubej większości z tamtych bramkarzy nie było żadnych przesłanek do testowania. Przy większości tamtych piłkarzy nie byłe przesłanek do testowanie: starzy, długo bez klubu, bez wielkiej marki. Tylko kilka wyjątków: Łukasiewicz, Silanpaa i Kemy Augustien.
Jeśli są podstawy do testowania - warto testować. W przypadku zawodników których dzisiaj testowaliśmy takie podstawy są. Błaszczykowskiego też testowaliśmy.

http://www.sport.pl/sport-lodz/1,117...ly_Krakow.html

No proszę, a podobno był już ugadany na pewno, na sto procent. Solidny stoper, zamiana Ukah do Wisły -> Chavez w ....u jak najbardziej, prezentują bardzo wyrównany poziom (a Ukah gra głową, co Osmanowi bardzo przeszkadza...)

O testowanym:

http://pilka-nozna.przegladsportowy....692,1,292.html
Ostatnio edytowane przez vote-for-mikey : 15.05.2012 o godz. 20:57.
.
Odpowiedz cytując
JOSE 841
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 15.05.2012, 20:37
Na pocieszenie na dniach na Reymonta pojawia się wzmocnienia dwaj kluczowi obrońcy Widzewa w zeszłym sezonie mają zawitać na Reymonta .Ciekawe tylko czy razem z nimi zawita Bruno któremu Polonia dała wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 15.05.2012, 20:44
thechris napisał(a):Wyświetl post
Czyli 20 bramkarzy na testach to normalka. W każdym klubie. Jasne. A Franz Beckenbauer odbędzie miesięczny staż u Jacka Bednarza zaraz po Euro.
Narzekasz na testy? Zobacz tych zawodników co dzisiaj testowaliśmy. Jak mają być takie testy to mogą testować po 5 zawodników w miesiącu.

Ten Miśkiewicz chyba nie taki słaby jak z tak słabą drużyną (większość to MESA) wybronił podobnoż kilka niezłych sytuacji i Wisła zremisowała z dobrym składem Widzewa.

Z kolei ten młody z Rozwoju Katowice to kolega z drużyny Milika. Podobno równie utalentowany. Tyle można o nim przeczytać w sieci. Junior, więc warto przetestować. Ma 17 lat (w listopadzie 18), a strzelił kilka goli w 3. lidze i miał kilka asyst. Niby to dopiero 4 poziom rozgrywkowy w Polsce, ale patrz wiek. Warto przetestować. Ilu z naszej młodzieży strzeliłoby kilka goli w 3. lidze i dołożyło kilka asyst. Wypożyczenia pokazały, że niewielu.

To, że ktoś idzie na testy nie oznacza, że jest słaby. Tak samo jak z wolnego transferu nie przychodzą tylko słabi piłkarze...
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 15.05.2012, 20:45
karas1983 napisał(a):Wyświetl post
Zakontraktowanie Genkova było krokiem wstecz? To czemu wówczas piałeś z zachwytu:
Tak wymienienie Genkova za Pawła było krokiem wstecz co było do przewidzenia natomiast nie napisałem że Genkov jest słabym piłkarzem co uwodnił w końcówce rundy grają dobrze strzelając gole itp. Nie był może to strzał w 10 ale solidny zawodnik, oczekiwałem od niego trochę więcej ja pewnie większość. Zresztą nie rozumiem po co odkopujesz... dzisiaj to ja Ci mogę podać numery totolotka z soboty.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 15.05.2012 o godz. 20:50.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 15.05.2012, 21:05
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
Na pocieszenie na dniach na Reymonta pojawia się wzmocnienia dwaj kluczowi obrońcy Widzewa w zeszłym sezonie mają zawitać na Reymonta .Ciekawe tylko czy razem z nimi zawita Bruno któremu Polonia dała wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu
Rozumiem, że to Dudu i Ukah?
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
arrosmay
Senior Member

Od: 03.2010

Stary 15.05.2012, 21:09
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że to Dudu i Ukah?
Mówiło sie w mediach też cos o Broziu, więc kto wie xD
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 15.05.2012, 21:12
bonawentura napisał(a):Wyświetl post

Dla mnie, jako kibica, Wisła mogłaby grać padakę przez najbliższych kilka lat, ale gdyby była budowana szkółka przy tej okazji, rozbudowywany by był scouting - wszystko jednocześnie, to byłbym w stanie przeboleć 2-3 lata bez pucharów, ale z gwarancją solidnej drużyny w przyszłości. Legia i Lech już zaczynają nam odstawać i nie mówię tutaj o poziomie sportowym, bo ta odległość nie jest aż tak wielka, chodzi mi o pewne fundamenty generujące gwarancję stabilności Spółki Akcyjnej, że mamy zdolną młodzież, którą po 2-3 latach po przejściu do pierwszego zespołu możemy sprzedać i tak zbilansować ewentualne braki finansowe.
Święte słowa. Mam dokładnie tak samo. Należy patrzeć nieco dalej niż najbliższy sezon. Wcześniej czy później skończy się era Cupiała w Wiśle.
I co dalej ?
Jakim poza stadionem dysponujemy kapitałem na przyszłość ?

A póki co kroczymy od śmiesznosci do śmieszności.
Człowiek ewidentnie związany z Legią prezesem w Wiśle.
A kibice (niektórzy) zadowoleni, bo nie holender.
Śmieszne konferencja prasowe łysego, po których najlepiej byłoby rozwiązać drużynę.
Śmieszny klub biegaczy po błoniach. Jeszcze niedawno wszyscy tu drwili z klubu kokosa u śmiesznego Józia, teraz jest OK. Bo Jaliens. Ale jak Jaliens ratował nam dupe w derbach to też było OK.
Śmieszne skandowanie "postaw na młodych polaków". No to nowy prezes stawia. A to jakiś honduranin (co wyleciał chyba ostatnio z reprezentacji) a to podobno jakiś Ugo Ukah. Tak a propos, które to imie a które nazwisko ? No i Dudu i Bruno podobno ? Co by się młodzież krakowska miała z kim identyfikować.
Śmieszne gadanie o zawodnikach głodnych sukcesów.
No to mamy Głowackiego (nic do niego nie mam, ale pewnie będzie głównie absorbował sztab szkoleniowy) i braci Brożków na tapecie. Ci dwaj ostatni potrafili przejść koło kilku meczów z rzędu, tacy byli głodni sukcesów (czemu ja muszę mieć taką dobrą pamieć ?)

Wsjo eto było by smieszno, kogda by nie było tak grustno.

Póki co jest śmiesznie. Ale z całościową oceną polityki transferowej poczekam do końca okienka. Bo opowieści na forum to jedno a rzeczywistość to drugie. Juz nie tacy jak ten honduranin byli w samolocie, ba widziano ich na Balicach, a z drugiej strony miłe niepodzianki też bywały.
A może akurat coś się trafi. Jak ślepej kurze...Nadzieja jak wiadomo umiera ostatnia.
Odpowiedz cytując
kacpaw91
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 15.05.2012, 21:46
Tak wymienienie Genkova za Pawła było krokiem wstecz co było do przewidzenia natomiast nie napisałem że Genkov jest słabym piłkarzem co uwodnił w końcówce rundy grają dobrze strzelając gole itp. Nie był może to strzał w 10 ale solidny zawodnik, oczekiwałem od niego trochę więcej ja pewnie większość. Zresztą nie rozumiem po co odkopujesz... dzisiaj to ja Ci mogę podać numery totolotka z soboty.
Genkov to inny typ napastnika niż Paweł. Sądzę, że gdyby faktycznie Brożek do nas wrócił i odbudował dawną formę to mielibyśmy świetny duet do gry 4-4-2. Kto wie, czy taki atak nie dałby nam mistrzostwa z 60 golami na koncie. Odejście Maora? Tyle lat graliśmy bez klasowego ofensywnego pomocnika w większości meczów z dwoma klasycznymi defensywnymi pomocnikami i zdobywaliśmy mistrzostwo. Może Chrapek wystrzeli, a może ten Gajos. Jeżeli Brożek przyjdzie to wyjdzie nam to na dobre.

Mam nadzieję, że Ci dwaj testowani pokażą się z dobrej strony i ich zakontraktujemy.
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 15.05.2012, 22:34
Bruno? Nie sądzę żeby ktoś był aż tak głupi w naszym klubie, albo i wogóle całej ekstraklasie, aby zatrudniać tą mende. Z całego serca, wszystkiego najgorszego.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 15.05.2012, 22:59
Coz czuje ze juz widac ze z Bednarzem wracamy do schematu testy 100 zawodnikow a noz ktorys umie grac w pilke.

Niedobrze sie robi jak sie widzi jak stacza sie ten klub.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 15.05.2012, 23:01
Teraz będzie sezon pt. "Skupujemy polski szrot, a nuż coś Probierz z tego zrobi - w Jadze zrobił coś z niczego, to może u nas się uda zrobić z Burligi Messiego".
Odpowiedz cytując
Teqcontroller
Senior Member

Od: 11.2009

Stary 15.05.2012, 23:18
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Coz czuje ze juz widac ze z Bednarzem wracamy do schematu testy 100 zawodnikow a noz ktorys umie grac w pilke.

Niedobrze sie robi jak sie widzi jak stacza sie ten klub.
Klub klubem, ale ludzie pracujący w tym klubie staczają ten klub.

No ale łysa pała przyjdzie narobi burdelu i podobno po paru miesiącach ma odejść, nie wiem co się dzieje ale jest coraz bardziej śmiesznie.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"

Odpowiedz cytując
BiałaGwiazda
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 15.05.2012, 23:30
Czyżby Broź i Ukah na dniach w Wiśle?

http://www.sport.pl/sport/1,65025,11...ly_Krakow.html
Odpowiedz cytując
lazy
Senior Member

Od: 10.2003

Stary 15.05.2012, 23:35
Abstrahując od jakości naszych potencjalnych wzmocnień mam pytanie. Ilu my mamy zamiar mieć środkowych obrońców?
1) Chavez,
2) Jaliens,
3) Czekaj,
4) Bunoza,
5) Głowacki,
6) Ukah
7) ...

No bez jaj. Będziemy grać 4 środkowymi?
c.d.n.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 16.05.2012, 01:45
Takie "wzmocnienia", to naprawde... Podobną droge przerobila juz Polonia. Nasciagali pilkarzy z Gornika, z Bechlatowa, "wcielili" z Groclinu i jak to sie skonczylo wszyscy widzimy. Cel - Mistrzostwo Polski, ktorego slabi czy przecietni kopacze poprostu nie moga zrealizowac.
Odpowiedz cytując
SharksiK
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 16.05.2012, 02:00
Koko, koko będzie spoko!
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member

Od: 09.2004

Stary 16.05.2012, 05:29
lazy napisał(a):Wyświetl post
Abstrahując od jakości naszych potencjalnych wzmocnień mam pytanie. Ilu my mamy zamiar mieć środkowych obrońców?
1) Chavez,
2) Jaliens,
3) Czekaj,
4) Bunoza,
5) Głowacki,
6) Ukah
7) ...

no bez jaj to zobacz sobie co sie dzialo w tej rundzie. praktycznie caly czas dwoch srodkowych bylo niezdolnych do gry, a na koniec to Probierz mial tylko Czekaja ktory gral z w obronie z Wilkiem Sobolewskim i Jirsakiem. Nie wspomne o tym ze cos zlego moze stac sie bocznym obroncom (kontuzje/kartki )i srodkowi ich w ekstremalnych wypadkach zastepuja. Takze IMO srodkowych nigdy za wiele
Odpowiedz cytując
TOMEK 11
Senior Member

Stary 16.05.2012, 06:11
1) Chavez,
2) Jaliens,
3) Czekaj,
4) Bunoza,
5) Głowacki,
6) Ukah
7) ...

przecież Jaliensa za jakiś tydzień już tutaj nie będzie..
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 16.05.2012, 06:30
1) Chavez,
2) Jaliens,
3) Czekaj,
4) Bunoza,
5) Głowacki,
6) Ukah
7) ...

No pewnie, że tak. Zobacz ile bramek traciliśmy. W ogóle fajnie się nakreśla Bednarzowy wariant cięc kontraktów, nie będzie wielkich kontraktów za to będzie ich dużo i w efekcie Wisła na tym może stracic bardziej niż w opcji holenderskiej. Chociaż kontuzji w sezonie też było od cholery, nie wiem skąd się to bierze.
W sumie to nawet nie wiem gdzie piłkarze Wisły trenują, nie widziałem nigdy zaplecza treningowego klubu. Ale mam nadzieje, że to się niedługo zmieni

TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
przecież Jaliensa za jakiś tydzień już tutaj nie będzie..
o.O? aaa no tak zasymuluje kontuzje i pojedzie sobie wcześniej na urlop ... bo jak niby mają z nim rozwiązac kontrakt jak on się nie zgodzi na ustępstwa ?
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 16.05.2012, 06:55
Co by nie zrobił to z gówna bata nie ukręcisz. Ja widzę to wszystko tak jak do tej pory.Czyli budowanie na już na teraz, na Mistrza...Naet jak coś wygrają to za rok od nowa karuzela...
Odpowiedz cytując
cfa
Senior Member

Od: 08.2009

Stary 16.05.2012, 07:17
To może jakiś list otwarty trza by było napisac do zarządu klubu coś jak zrobili to kibice Kuchenorza.
Odpowiedz cytując
fan1988
Banita

Od: 04.2012

Stary 16.05.2012, 08:13
Brożek blisko powrotu do Wisły Kraków
http://.................../viewtopic.php?t=10759
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 16.05.2012, 08:18
jeśli to prawda co piszesz z Bruno to dobry pomysł bo Kiro jest wybitnie słaby a Ivica ma swoje lata.Pamiętam że kibice Czarnych Koszula zarzucali mu że nie jest tytanem pracy.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,t...wiadomosc.html

Ukah ? hmmm... przecież to ten sam poziom co Nasi pozostali stoperzy a od Czekaja jest znacznie słabszy.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 16.05.2012 o godz. 08:27.
Odpowiedz cytując
Coin
Junior Member

Stary 16.05.2012, 08:19
Wisła nie ma pieniędzy ludzie, narzekacie na wzmocnienia z Widzewa i Bełchatowa, a to naprawdę wszystko na co będzie nas stać w tym okienku, bo Bednarz ma za zadanie wyprowadzić klub znowu na 0 żeby nie tracił pieniędzy. Jasne, że celem będzie mistrzostwo polski bo co mieli powiedzieć, ale realnie to jest sezon na przetrzymanie i zibaczymy co dalej...

Cudow sie nie spodziewajcie, chyba ze Probierz zaczaruje z byle jakich kopaczy zrobi mistrza. Inna sprawa, ze co w gazetach sie pojawi nazwisko to juz ustalacie sklady, jakby to malo gazety bzdur pisały
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 16.05.2012, 08:20
Przede wszystkim Wiśle brakuje zawodników perspektywicznych a zarazem dobrych na których klub w przyszłości mógłby zarobić. Jeżeli Bednarz celuje w zawodników powyżej 26-tego roku życia grających w Polsce bez żadnego doświadczenia i obycia międzynarodowego i tylko dla tego, że mieliby przyjść bez sumy odstępnego na kontrakty w skali roku niższe niż 150 tys euro to w takim razie chciałbym usłyszeć od właściciela jaki jest sens i cel tej przebudowy. Żeby ograniczyć właścicielowi przykrość już teraz można śmiało napisać, że Wisła nie będzie grała technicznej piłki opartej na krótkich podaniach, wyprowadzała szybkie ataki etc.. do tego potrzeba wykonawców. Rozumiem, że takiemu Ukahowi Bednarz chce zaproponować wieloletni kontrakt, niech chłopina ma na starość.
Mam takie spostrzeżenie z ostatnich lat, że Wisła dla 95% trafiających do niej zawodników jest szczytem osiągnięć bo gdy już odchodzą mają problemy ze znalezieniem przyzwoitej drużyny nawet w Polsce a i tak najczęściej zostają do końca kontraktu bo nikt ich nie chce.
Ostatnio Bednarz za dużo gada o Koronie czy Górniku jeżeli my mamy równać do tych zespołów, co zdaje się swoimi posunięciami na rynku transferowym potwierdzać to dla chyba wszystkich kibiców, sympatyków Wisły staje się jasnym, że gra w pucharze interesuje decydentów ale polskim.
O LM w ogóle niech nikt nie piszę w kontekście obecnych działań w klubie. Ja się zastanawiam po co Wiśle Bogusław Cupiał - nie inwestuje, nie buduje - obecnie jesteśmy na etapie sprzedaży jedynego gracza mającego pojęcie o grze w piłkę czyli Meliksona w kolejce czekają Genkov i Chavez chociaż zastanawiałbym się kto by ich chciał.
Odpowiedz cytując
fanfan
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 16.05.2012, 08:37
Takiej drużynie jak Wisła 4 środkowych obrońców to wystarczająca liczba pod warunkiem że są to konkretni piłkarze którzy oprócz umiejętności mają również zdrowie . A jak wiadomo część z naszych piłkarzy jest dosyć szklana a inni mają po prostu pecha . W tym wypadku powinniśmy ściągnąć jakiegoś zawodnika na tą pozycję który oprócz wysokich umiejętności ma przede wszystkim zdrowie a Bednarz proponuje Głowackiego ( z całym szacunkiem) który ostatnio częściej jest kontuzjowany niż gotowy do gry i będzie pewnie Arek rywalizował o miejsce w 11 z młodym Czekajem który jest wg mnie najbardziej szklanym piłkarzem w erze Telefoniki . Przecież to więcej niż pewne ,że w trakcie sezonu nie raz ani nie dwa nie będą mogli zagrać obaj i trzeba będzie kogoś przesuwać . Gdyby to ode mnie zależało to zrobiłbym tak : z prawej strony Chavez ( który co jak co ale zdrowie do grania ma a ten ostatni uraz to po starciu z rywalem ) i Jovanović ( On ma większe możliwości na środku niż na boku i nie bez przyczyny w Partizanie został z czasem przesunięty właśnie na pozycję stopera ) , natomiast z lewej trzeba byłoby kogoś konkretnego ściągnąć do pierwszego składu z dobrą lewą nogą , młodego który potrafiłby wyprowadzać piłki a jako konkurent dla niego widziałbym Bunozę ( który od początku swojego pobytu w Wiśle zrobił bardzo duże postępy mimo że nie grał zbyt często ale kiedy ostatnio grał prezentował się bardzo dobrze jednak te nieszczęsne kontuzje skutecznie go hamują jednak zasługuje jeszcze na szansę . W poprzednich klubach nie miał takich problemów ze zdrowiem a większość kontuzji które złapał będąc w Wiśle była po starciach z rywalami co daje nadzieję że jak dojdzie do zdrowia to kolejne kontuzje będą go omijały ). Na środku byłoby na tyle natomiast uważam że znacznie większe zmiany są nam potrzebne na bokach obrony i nad tymi pozycjami Bednarz powinien się zastanowić najdłużej ponieważ po przesunięci Marko na środek będziemy potrzebowali 4 nowych zawodników i potrzebni nam są typowi boczni obrońcy dobrzy w ofensywie a nie typowi Polscy boczni obrońcy którzy potrafią raz lepiej raz gorzej bronić a w ofensywie nic . Np. Celeban jest dla mnie niezłym stoperem ale kiepskim prawym obrońcą , a tacy piłkarze jak Broź, Magiera , Lisowski , Pietia powinni być brani w kontekście Wisły tylko jako potencjalni rezerwowi a nie podstawowi piłkarze drużyny która ma aspiracje walczyć o mistrzostwo i w Europie "coś" zdziałać w przyszłości. Tak ja to widzę.
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 16.05.2012, 09:01
Cytat:
- Czy Maor odejdzie? Szanse są 50 na 50. Ale na razie nie mamy konkretnej oferty - twierdzi Dudu Dahan, menedżer izraelskiego piłkarza, choć w zagranicznych mediach jeszcze niedawno przekonywał, że jego klient może przebierać w propozycjach.
http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...otrzebuje.html
Według mnie Koźmiński rzucił kilka mądrych kwestii.

Od siebie dodam że na YT pod filmikami Maora zaczęli wpisywać się fani APOELu.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 16.05.2012 o godz. 09:05.
Odpowiedz cytując
marian82
Junior Member

Od: 05.2012

Stary 16.05.2012, 09:03
AYALA napisał(a):Wyświetl post

Ukah ? hmmm... przecież to ten sam poziom co Nasi pozostali stoperzy a od Czekaja jest znacznie słabszy.
Po czym wnosisz, że Ukah jest znacznie słabszy od Czekaja? Ja sądzę, że jest lepszy, przynajmniej na razie. Poza tym, z tego co można przeczytać i usłyszeć, to naszą główną opcją transferową na środek obrony jest Głowacki, więc o 2 miejsca na stoperze rywalizowaliby: Głowa, Chavez, Czekaj, Bunoza, no i Ukah (a jest jeszcze ewentualnie Uryga, który na tej pozycji w meczu z Jagiellonią prezentował się całkiem nieźle) - chyba udałoby się z tego wybrać optymalną dwójkę? Oczywiście przy założeniu, że wszyscy wrócą do normalnego zdrowia i formy (Chavez, Bunoza, Uryga)...

AYALA napisał(a):Wyświetl post

jeśli to prawda co piszesz z Bruno to dobry pomysł bo Kiro jest wybitnie słaby a Ivica ma swoje lata.Pamiętam że kibice Czarnych Koszula zarzucali mu że nie jest tytanem pracy
Sam sobie delikatnie zaprzeczasz - z jednej strony dobry pomysł, z drugiej gość się opier.... - chyba nam takich nie potrzeba, wystarczającą ilość leni mieliśmy w składzie w minionym sezonie...

BTW - Broź ponoć otrzymał już konkretną ofertę z Wisły (patrz końcówka artykułu):

http://www.sport.pl/sport-lodz/1,117...ly_Krakow.html
Ostatnio edytowane przez marian82 : 16.05.2012 o godz. 09:09.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów