The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
pan_premier
Senior Member

Od: 01.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 21.08.2010, 09:06. Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...renerem_wisly/
Cytat:
Robert Patrick Maaskant został trenerem Wisły Kraków. Holender, który do wczoraj prowadził zespół holenderskiej Eredivisie NAC Breda, podpisał z Białą Gwiazdą dwuletnią umowę. Nowy szkoleniowiec zostanie zaprezentowany w poniedziałek o godzinie 12:00. Tego samego dnia poprowadzi pierwszy trening z drużyną Wisły.

Robert Patrick Maaskant urodził się 10 stycznia 1969 roku w Schiedam w Holandii. Pochodzi z piłkarskiej rodziny. Jego ojciec, Gerbrand Maaskant, był znanym piłkarzem, a później trenerem.

Jako piłkarz Robert Maaskant grał na pozycji pomocnika. W swojej karierze był zawodnikiem m.in. Go Ahead Eagles, FC Emmen, Motherwell FC, FC Zwolle i Excelsioru Rotterdam.

Po zakończeniu kariery piłkarskiej Maaskant został trenerem. Najpierw trzy lata spędził w RBC Roosendaal, następnie kierował Go Ahead Eagle. Do klubu z Roosendaal Maaskant wracał jeszcze dwa razy: w roku 2003 i 2006. Dwukrotnie też udawało mu się awansować z tą drużyną do pierwszej ligi holenderskiej. W międzyczasie był trenerem w Willem II (2004-2005) oraz MVV Maastricht (2007-2008). Od 2008 roku Patrick Maaskant do wczoraj prowadził zespół pierwszej ligi holenderskiej – NAC Breda.

W pierwszym sezonie swojej pracy z tym zespołem Maaskant wywalczył w barażach prawo do gry w eliminacjach do Ligi Europy. W 3. rundzie tych rozgrywek Holendrzy trafili na Polonię Warszawa. W pierwszym meczu w Warszawie NAC Breda wygrała skromnie 1:0, w rewanżu było 3:1 dla gospodarzy. W 4. rundzie Breda grała z hiszpańskim Villareal, który w dwumeczu pewnie pokonał podopiecznych Roberta Maaskanta 9:2.

Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując
Jaro1991
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2008

Stary 21.08.2010, 09:08
Nie pozostało nic innego jak życzyć mu powodzenia i sukcesów w pracy z Wisłą!
Odpowiedz cytując
willow
a.k.a. morgenes

Od: 11.2002

nie mam słów by to skomentować.
Basałaj niech się pierd....lnie w głowę z takimi pomysłami.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując
palladynTS
Banita

Od: 01.2010

Szok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Acapelo
Senior Member

Od: 04.2008

widze ze on chyba preferuje 433 jak barca
Odpowiedz cytując
kryzek
Member

Od: 08.2007

Stary 21.08.2010, 09:09
Śmiać się czy płakać?

NA ZAWSZE OD ZAWSZE
Odpowiedz cytując
Ogin
Senior Member

Od: 10.2008

jaki klub taki trener....
Odpowiedz cytując
Duelo
Member

Od: 10.2007

Ludzie, a czego się spodziewaliście? Jimeneza? Tak jak ktoś już powiedział - na tyle nas stać.
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Czyli możliwe, że dyrektor sportowy to będzie ten holender o którym jest głośno w mediach. Może obecny już trener Wisły nie ma sukcesów, ale mam nadzieje, że nauczeni doświadczeniem z Petrescu dadzą mu popracować przynajmniej do końca kontraktu.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member

Od: 03.2003

widac, ze gosc wychodzący na przeciw nowy trendom -> http://www.facebook.com/pages/Robert...nt/39725374264

a poza tym to dla wszystkich jeden wielki no name - trzeba poczekac na jakies opinie ekspertow z Holandii
Przesłanie na nowy sezon para-ekstraklasy znalezione na innym forum po występach pucharowiczow:

Cytat:
Polscy piłkarze powinni być wyszydzani, poniżani i szmaceni za takie akcje na każdym meczu ligowym przez cały sezon. (...)
Odpowiedz cytując
4fan_player
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 21.08.2010, 09:10
Małecki do niego podejdzie i się spyta "Kim Ty ....a jesteś?". Jestem zaskoczony. Nie znam go w ogóle. Większość forum miała inne typy. No cóż zobaczymy jak to będzie..
Odpowiedz cytując
*Michael*
Senior Member

Od: 07.2009

szczerze nie kojarze tego trenera no ale zobaczymy co pokaże z naszą Wisełką!! ważne żeby nasze gwiazdy miały do niego respekt a on umiał ustawić drużyne i żeby był pomysł na grę najlepiej ofensywną

a jeszcze ten holenderski dyrektor sportowy ciekawie sie zapowiada
Zawsze Wierni i Oddani - WISŁY KRAKÓW chuligani !!
Odpowiedz cytując
Cfaniak
Senior Member

Od: 05.2006

Jestem rozczarowany ....., A sam Jimenez chcial u nas pracowac :/
My jesteśmy Wisła, My nigdy nie poddamy się !

Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

A miało być tak pieknie...
Swoją drogą kolejny koleś o którym słowa nie było
nasi informatorzy mają za przeproszeniem gówno a nie informacje
Odpowiedz cytując
MiszczMan
Junior Member

Od: 08.2010

No i macie tego Dana, bylego trenera sevilli i innych Larssonów
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 21.08.2010, 09:11
i git - tak to skomentuje
euforii nie ma, aczkolwiek widać, że nowy dyrektor sportowy juz dziala

ciesze sie, bo koles:
1.) ma doswiadczenie zachodnie
2.) wie jak przygotowac zespol
3.) nie jest debiutantem
4.) jest stosunkowo mlody
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 21.08.2010, 09:11
czyli trener, jakiego racjonalnie myślący ludzie na tym forum się spodziewali...

Jimenez...
Odpowiedz cytując
Ogin
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 21.08.2010, 09:12
Cfaniak napisał(a):Wyświetl post
Jestem rozczarowany ....., A sam Jimenez chcial u nas pracowac :/
Jimenez to byl zapewne wymysl dziennikarzy tak jak i inne kandydatury, ktore tylko niepotrzebnie nam kibicom zrobily nadzieje ;] im wieksze sie ma nadzieje tym wieksze rozczarowanie
Odpowiedz cytując
Dagobert
Senior Member

Od: 09.2009

Stary 21.08.2010, 09:12
no i sie zaczeło internetowi etatowi płakacze trener jak trener nalezy mu dac czas na pokazanie kunsztu.
Odpowiedz cytując
kuba126
Member

Od: 09.2005

Stary 21.08.2010, 09:13
Panowie ochłońcie trochę, niektórzy już oceniają...dajcie mu troche czasu i bedziecie oceniac. Wiselki nie stać na trenera z najwyżej półki i taka jest prawda
Odpowiedz cytując
Bartii
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 21.08.2010, 09:14
mlody trener + mlody dyrektor sportowy, teraz potrzebni nowi mlodzi zawodnicy i zaczyna sie budowa nowej Wisly, tak to rozumiem taki a nie inny wybor trenerow... Co dalej, hmmm.. zobaczymy

spodziewam ze ten sezon bedzie sredni, gdzies w srodku tabeli, a na nastepny rok, jak beda nowi mlodzi zawodnicy i zgrani wracamy do walki o mistrza Polski
Wisła najlepszym klubem na świecie.
Odpowiedz cytując
anthony09
Senior Member

Od: 04.2009

Z dużej burzy, mały deszcz ;/
Jeżeli mamy grać 4-3-3 to mi się to podoba Już dawno powinniśmy grać tym systemem ;] Jeszcze ściągnąć jakiegoś bocznego napastnika [grosickiego np.] i można walczyć
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Niech ktoś napisze coś więcej o jego warsztacie.
Ktoś kto się orientuje w holenderskich realiach.

Cytat:
Jeszcze ściągnąć jakiegoś bocznego napastnika [grosickiego np.] i można walczyć
ku*wa ogarnij wreszcie z tym Grosickim i Probierzem...
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

no to Wisła będzie grała jak Holandia futbol totalny mam nadzieje w niedługim czasie
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 21.08.2010, 09:15
Kto od początku zakładał, że Jimenezy i sp. to za wysokie progi dla takiego klubu jak Wisła ten zaskoczony być nie może (nie chodzi o nazwisko, ale o "kierunek").

Młody trener holenderski - dla mnie ok. Potrafił cos ugrać z średnim klubikiem, w lidze gdzie jest co najmniej kilka mocnych klubów. Nie skreślałbym go.
Wychowany na trenerskiej szkole holenderskiej - zdecydowanie najlepszje na świecie. Tam się dba o taktykę, szkoli młodzież. Jeśli dodamy do tego dyrektora z przeszłością z PSV to jestem umiarkowanym optymistą. Tu nie trzeba wirtuozów/gwiazd, tu trzeba rzemieślników by ogarnąć aktualny burdel. Oby tylko dostał zielone światło, czas, bo coś czuję, że gwiazdki mogą działać. Komu jak komu, ale im obecny stan chyba pasuje - truchciki na godzinnym treningu, dobra kaska...

Grunt, ze dziś koniec z Kulawikiem. Poczciwy chłop, ale póki co tylko fakt bycia "Wiślakiem" za nim przemawia ... Merytorycznie argumentów zero.

Witamy w Wiśle panie Robercie
Odpowiedz cytując
janko04
Senior Member

Nie przepracował ani dnia, a już jest skazany na porażkę

A Jimenez, podobno Przegląd Sportowy zaprosił go do Wisły... Wierzycie, że taki trener przyszedłby?

Powodzenia w Wiśle i wielu sukcesów !
Odpowiedz cytując
djpavelas
Junior Member

Od: 09.2008

nie wydaje mi się, aby to byłą odpowiednia osoba do opanowania totalnego amoku jaki się dzieje u nas w klubie :/ ... Miałem cichą nadzieję, ze Jimenez będzie nowym trenerem Wisły a tu wyskakuje niczym królik z kapelusza Robert Maaskant, który nie odniosł póki co żadnego sukcesu w trenerce, mało tego - jego Breda w poprzednim sezonie grała w kratkę przeplatając słabe występy ze średnimi, niczym szczególnym się nie wyróżniając ... może jestem za bardzo sceptykiem, ale nie mam pozytywnych odczuc odnośnie naszego nowego trenera. No ale cóż, mogę się mylić - wszystko zweryfikuje czas. Pozostaje tylko czekać i życzyc Robertowi jak najlepiej
Odpowiedz cytując
Cfaniak
Senior Member

Od: 05.2006

kuba126 napisał(a):Wyświetl post
Panowie ochłońcie trochę, niektórzy już oceniają...dajcie mu troche czasu i bedziecie oceniac. Wiselki nie stać na trenera z najwyżej półki i taka jest prawda

Nie stac bo co Patrzysz Cupialowi do kieszeni ze takie wnioski wyciagasz? , Cupiala stac i to na bardzo dobrego trenera
My jesteśmy Wisła, My nigdy nie poddamy się !

Odpowiedz cytując
pzkwr
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 21.08.2010, 09:16
Jestem zaskoczony, ale jak ostatnio rozmawiałem z kumplem, stwierdziłem, że najlepszy byłby jakiś młody trener drużyn z dołu tabeli ligii holenderskiej. Wróżka, czy co? Zobaczymy, jest młody zna nowoczesny warsztat trenerski i na pewno jest zdeterminowany, żeby osiągnąć sukces, bo praca w Wiśle to szansa na wypłynięcie na szerokie wody (vide Petrescu). Nie płaczę, trzymam kciuki.
rrr
Odpowiedz cytując
fanfan
Senior Member

Od: 09.2008

Stary 21.08.2010, 09:16
willow napisał(a):Wyświetl post
nie mam słów by to skomentować.
Basałaj niech się pierd....lnie w głowę z takimi pomysłami.
Sam się pierd...ij w głowę. O co Ci chodzi? Co masz do tego trenera , znasz go że nie podoba Ci się ten wybór? Wg mnie dobry wybór , trener z doświadczeniem w lidze holenderskiej który preferuje bardziej współczesne ustawienie od Kasperczaka. Ważne by byli dobrzy wykonawcy a trener ich już ustawi...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów