The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
tommiyacht
Senior Member

Od: 09.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 30.03.2012, 09:04
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Ten tekst maciosa pewnie w wielu punktach to prawda, ale myśle ze jest elementem pewnej gry mającej na celu uspokoić kibiców.
uspokoic ? ja po tym tekscie widze ze czekaja nas lata posuchy i srodek tabeli
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 30.03.2012, 12:26
Nie wierzę, że taki biznesmen jak Cupiał pozwolił sobie na tak nieodpowiedzialne przedsięwzięcie, jakim była operacja LM 2012. Żeby wartościowe transfery z zimy 2011 uzupełniać naprędce półdarmowym przepłaconym szrotem, to faktycznie trzeba mieć nasrane w głowie. A polecą i tak Valckxy, Basałaje i inni.

W ogólnym rozrachunku mi nie szkoda, bo na stadion przyszedłbym nawet w C-klasie, ale nie mogę przeboleć, że sfuszerowano ostatnią szansę na wybicie się klubu na wyższą półkę, niż ta, na której był w ciągu ostatniej dekady.

A wy dalej wyzywajcie gości z tamtego forum od pokemonów, karmcie się mitem wielkiej i bogatej Wisły, która w nieskończoność będzie przebudowywać skład i próbować cokolwiek osiągnąć poza Polską.
Odpowiedz cytując
Kluvi
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 30.03.2012, 12:32
Watts ale to p. Cupiał spowodował że mamy szrot.. pamiętam jak po mistrzostwie głośno mówiono że lista piłkarzy dla nas jest gotowa. Potem zaczęło się to przeciągać i w między czasie p. Cupiał wprowadził do rady swojego człowieka który znany był z tego że lubi cięcia i ma wizję czysto biznesową. Od tej pory okazało się że nie stać nas na piłkarzy z 1 miejsc na liście, zaczęto ściągać tych którzy są niżej.. co wyszło z tego właśnie widzimy.

Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 30.03.2012, 12:41
Masz rację, poza tym - ja nie napisałem, że to nie jego wina. Pamiętam doskonale smród który wyniknął latem za sprawą p. Reszczyńskiego.

Tak czy owak - niektórzy krzykacze będą mieli, co chcieli. Za Chaveza i Jaliensa przyjdzie Głowacki, a zbawcą na białym koniu będzie gwiazdor Brożek. Za Ilieva albo sprzedanego latem Małeckiego może przyjdzie Zieńczuk, bo w Ruchu na pewno kokosów nie dostaje. Może nawet w ramach oszczędności wyburzymy jedną trybunę i sklecimy coś, co będzie przypominało dawny sektor X? I będziemy dalej żyć w swojej bańce, w tym matriksie za którym niektórzy tak bardzo tęsknią, bo na dzisiejszą Wisłę są "nafochani" i zewsząd słyszę, jak to bardzo się z nią nie "identyfikują"...
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 30.03.2012, 13:14
Watts napisał(a):Wyświetl post
y.

A wy dalej wyzywajcie gości z tamtego forum od pokemonów, karmcie się mitem wielkiej i bogatej Wisły, która w nieskończoność będzie przebudowywać skład i próbować cokolwiek osiągnąć poza Polską.
No ale to są pokemony - nie wiem czy ktoś im za to płaci, czy robią z siebie idiotów za free ale jak widać włączyli się do jechania po byłych i promowania obecnych.

A co lepsze, widzę że tą bajeczkę pt 'skok na LM' , już sporo osób kupiło gdzie faktycznie skok był ale sezon wcześniej i nie na LM a na kasę.

Jedyny 'pion' który u nas zawsze dosyć sprawnie działał to pion propagandy.Nie dość że na czysto zarobili na ostatnich transferach ze 4 mln euro + następne 5 z pucharów, to okazało się że 3, 4 kontrakty w granicach 300tyś euro , zrujnowały budżet bo dawniej to chłopaki za pampersy grali.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
zgrybus
Senior Member

Od: 04.2011

Stary 30.03.2012, 14:03
Czy to prawda czy nie , jedno wiem. Miły tekst . Zobaczymy jak to będzie się toczyło nie jestem pesymistą i mam NADZIEJĘ że uda się .
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
Odpowiedz cytując
Po prostu Wiślak
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 30.03.2012, 14:24
Tekst Maci0sia nie trzyma się kupy, zawiera mnóstwo błędów logicznych. Od razu widać, że liczby są wzięte z sufitu.

Basałaj i Valckx nie czarowali pieniędzy, nie zawierali żadnych umów bez pokrycia, żadnych, na których nie byłoby zgody RN i samego Cupiała. O co więc te dzisiejsze pretensje? Podjęli słuszne decyzje, o czym przekonuje walka o awans do LM do ostatnich minut z najmocniejszym w historii APOELE-m. A następnie gra z sukcesem w fazie grupowej LE. Chcieli też Akademii, doinwestowania szkolenia - nie im zawdzięczamy brak zgody na te sprawy.

Nie wierzę, by kontrakty Ilieva, Jaliensa (sprowadzonego zresztą już zimą), czy Lameya nagle rozwaliły budżet. Basałaj publicznie zapewniał, że budżet jest skonstruowany w oparciu o środki nie pochodzące z pucharów - i nie mam powodów, by nawet dziś w to nie wierzyć.

Tekst ewidentnie z gatunku "przecieków kontrolowanych", mający nadać pozory sensu ponownemu zatrudnieniu Bednarza i Plicha, oraz zwrócić kibiców przeciwko odchodzącemu Valckxowi, który najwyraźniej ma być kolejnym kozłem ofiarnym niekompetencji i humorów właściciela.
Odpowiedz cytując
kha1
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 30.03.2012, 14:39
Ja nie wiem, być może Maciosowi zapłacili za ten artykuł, nie wnikam. Dla mnie osobiście zrzucanie winy na Basałaja i Valckxa, oraz przypinanie im łatki "zrobili nam jeszcze 20mln zł długu!" jest po prostu haniebne.

Wyszli z koncepcją, krótkotrwałą, ale dobrą. Zresztą, dokładnie z taką jakiej oczekiwał od nich Cupiał. A tymczasem nasz niby kolega, fan, informuje, że katastrofalna sytuacja była spowodowana złymi decyzjami i T-F przyjedzie na swoim złotym rumaku, żeby RAZ JESZCZE ratować Wisłę.

Przecież to straszny dramat jest...
Odpowiedz cytując
snyrting
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 30.03.2012, 15:03
Odnoszę wrażenie jakbyśmy się cofnęli do czasów słusznie minionych.

Wskazano wrogi element w naszych szeregach , który ponosi całkowitą odpowiedzialność za obecną sytuację. Partia ( Rada Nadzorcza), w swojej nieskończonej mądrości, zagrożenie zidentyfikowała a winnych przykładnie ukarała. Nieomylny Pierwszy Sekretarz (pan Cupiał) oczywiście o niczym nie wiedział i na nic się nie zgadzał.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 30.03.2012, 15:08
Po prostu Wiślak napisał(a):Wyświetl post

Nie wierzę, by kontrakty Ilieva, Jaliensa (sprowadzonego zresztą już zimą), czy Lameya nagle rozwaliły budżet. Basałaj publicznie zapewniał, że budżet jest skonstruowany w oparciu o środki nie pochodzące z pucharów - i nie mam powodów, by nawet dziś w to nie wierzyć.

.
Dlaczego nie wierzysz? widziałeś je ? Serio myślisz ze król strzelców ligi serbskiej przyszedł grać w WIśle za paczke gruszek?
I od kiedy to wierzymy w słowa Basałaja ? Miał znaleźć sponsora, sprzedac skyboxy a m.in tez obiecywał sprowadzenie wielkiego nazwiska, pamietasz?
Dla mnie wypociny maciosa tylko potwierdzają info które było na początku sezonu
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 30.03.2012, 15:24
Ten teks pisany był moim zdaniem na zamówienie i nie ma pokrycia w faktach. Nie dalej jak w czerwcu ubiegłego roku te same pokemony pisały o tym, że zawodnicy którzy zasilą Wisłę nie byli uwzględniani na liści dyrektora sportowego a ich obecność w klubie wiąże się z brakiem kasy na prawdziwe wzmocnienia.
czytając między wierszami ten artykuł dochodzę do wniosku, że ewidentnie komuś zależy na skompromitowaniu kilku osób a to mi z kolei daje podstawy sądzić, że w to "dzieło" maczali palce spece od czarnego pijaru Telefoniki.
Odpowiedz cytując
Po prostu Wiślak
Senior Member

Stary 30.03.2012, 15:25
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego nie wierzysz? widziałeś je ? Serio myślisz ze król strzelców ligi serbskiej przyszedł grać w WIśle za paczke gruszek?
I od kiedy to wierzymy w słowa Basałaja ? Miał znaleźć sponsora, sprzedac skyboxy a m.in tez obiecywał sprowadzenie wielkiego nazwiska, pamietasz?
Dla mnie wypociny maciosa tylko potwierdzają info które było na początku sezonu
A dlaczego mam wierzyć, że Maci)ś je widział? Poważnie myślisz, że tak? Serio uważasz, że sprowadzenie Ilieva, Bitona czy Lameya kosztowało miliony Euro? Że zarabiają więcej niż np: Luboja? Że Cupiał latem nie wiedział, ile kosztują? Że przyszli tu za wirtualne pieniądze?

Dlaczego mam wierzyć w słowa i wersje MaciOsia? To tylko jego własne przemyślenia. Nic więcej. Nie poparł ich niczym, żadnymi dokumentami, niepodważalnymi faktami, dowodami. Być może osoby w klubie po prostu go wykorzystały do upowszechnienia swoich bajeczek, wizji, wersji.

Ja nie kupuję tych bzdur, wedle których Valckx jest "be", a Bednarz zbawicielem. Zaraz się jeszcze dowiemy, że Kapka to wzór cnót wszelakich...
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 30.03.2012, 15:31
Może dać ktoś link na PW do tego słynnego artykułu?
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 30.03.2012, 15:35
ale jakimi dokumentami miał to poprzez? Skany kontraktów
Oczywiscie ze to jego własne przemyslenia, tyle ze ja o podobnych "przemyśleniach" slyszalem juz od kilku osób w tym pracownikow klubu.(np. wyjebanie Basałaja) Nie mowie ze macios pisze w 100% prawde, ale z tego co pamietam miał dosc dobre informacje w ostatnim czasie.

Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 30.03.2012, 16:02
ale jakimi dokumentami miał to poprzez? Skany kontraktów
Oczywiscie ze to jego własne przemyslenia, tyle ze ja o podobnych "przemyśleniach" slyszalem juz od kilku osób w tym pracownikow klubu.(np. wyjebanie Basałaja) Nie mowie ze macios pisze w 100% prawde, ale z tego co pamietam miał dosc dobre informacje w ostatnim czasie.
Wiesz jednak mimo wszystko napisał, że budżet płacowy na sztab szkoleniowy i piłkarzy to 35 mln zł.... czyli delikatnie mówiąc jakieś 8,5 mln euro. W Wiśle nie ma kontraktów na poziomie Ljuboji, a w kadrze 25 zawodników są tacy jak Małecki (mowa o niecałych 100 tys. euro) czy Czekaj, Kurto, Brud i Michał Szewczyk - nie podejrzewam aby oni w 4 zarabiali więcej niż 100 tys euro..... Kontraktów w granicach 300 tys euro jest w Wiśle tyle, że pewnie można policzyć : Garguła, Jaliens, Lamey, Iliev, Pareiko, Melikson, Genkow i może Biton. Więcej niż 200 tys euro to zarabiają Sobolewski, Boguski i być może Wilk i Jovanović. Reszta już poniżej granicy 200 tys euro rocznie. Aby zebrać te 8,5 mln euro na wypłaty trzeba sie byłoby niźle natrudzić.

Do sztabu szkoleniowego nie zaliczam wszelkich pracowników klubu, więc te 35 mln zł wyglądają dziwnie. Zwłaszcza jak się pamięta raprot Deloitte, z którego wynikał, że Wisła miała najmniejszy wynik w zakresie kwot z budżetu przeznaczanych na wynagrodzenia piłkarzy.... Rozumiem, że nagłe zatrudnienie 4 zawodników spowodowało wzrost tego wskaźnika - zwłaszcza w odniesieniu do danych Deloitte z 2010 roku, gdzie stosunek płac w klubach do przychodów klubu w przypadku Wisły wynosił 48% !!!!!!!!!!!!!!!! Żeby było weselej - przychody za 2010 rok to było 27,2 mln zł
Jaką to dawało kwotę ? Jakieś niespełna 13 mln zł rocznie ? To nagle okazuje się, że nastąpił za rządów Basałaja wzrost wykładanych środków o ponad 2,5 raza
http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/202...,10287530.html
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 30.03.2012, 16:09
funky : a czy doliczasz pieniądze na prowizje menadżerskie i pieniadze za podpis ?

E: ja nie pisze ze ja mam racje, bo wiadomosci ktore slyszalem rowniez mogly byc falszywe, no ale dziwnym trafem wiele sie pokrywa. Chociaz przyznaje ze z rok temu sam uważałem ze forumwisla to forum tzw "przecieków kontrolowanych" ... ale kto inny znowu potwierdzał mi wiarygodnosc maciosa.
Prawda zapewe leży pośrodku, ale każdy z Nas chciałby napewno ją poznac.Spotkanie z Cupiałem trzeba i juz
Ostatnio edytowane przez szprotson : 30.03.2012 o godz. 16:13.

Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Stary 30.03.2012, 16:14
funky : a czy doliczasz pieniądze na prowizje menadżerskie i pieniadze za podpis ?

E: ja nie pisze ze ja mam racje, bo wiadomosci ktore slyszalem rowniez mogly byc falszywe, no ale dziwnym trafem wiele sie pokrywa. Chociaz przyznaje ze z rok temu sam uważałem ze forumwisla to forum tzw "przecieków kontrolowanych" ... ale kto inny znowu potwierdzał mi wiarygodnosc maciosa.
Prawda zapewe leży pośrodku, ale każdy z Nas chciałby napewno ją poznac.Spotkanie z Cupiałem trzeba i juz
Nie idzie po IP wyszukać kim jest i zamknąć sprawę?
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 30.03.2012, 16:15
i sie okaże że Boguś własne forum założył ?
Albo Zdzisia syn np ?

Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Stary 30.03.2012, 16:17
i sie okaże że Boguś własne forum założył ?
Albo Zdzisia syn np ?

Nie zostaje nam nic innego jak ściepa na Rutkowskiego

A może to Bednarz
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 30.03.2012, 16:21
Teraz nawet macioos zły bo na staszka i basalaja coś napisał...

Ładnie wam w glowie namieszali, propagandą karmili to przykro na głupka teraz wyjść.

Jak tam polityka historyczna?

Ale mam beke. Cupiała wyrzucają, w lm prawie byli, 3 minut brakło , dobry występ w le

A prawda jest taka że basalaj ze staszkiem dobre lody kręcili, to mamy efekty.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Stary 30.03.2012, 16:22
Prowizje menadżerskie są regulowane prawem UEFA i FIFA - i są podane w procentach. Gdyby prowizje były wysokie aż tak nie dochodziło by w ogóle do transferów tym bardziej trzeba pamiętać, że klientem menadżera jest piłkarz a nie klub. To zawodnik płaci większą cześć prowizji od transferu.
Ba i to przy założeniu, że mamy do czynienia z transferem gotówkowym a w przypadku Wisły większość to wolne transfery i wypożyczenia. Ile za podpis mógł dostać np. Lamey - gość który nie grał dawno w piłkę.
Budżet Wisły oscyluje w przedziale 40 - 46 mln zł - i ja mam uwierzyć że z tego 35 stanowią pensje.
Część sztabu uściślając medycznego robi w klubie za darmo z pasji - mając pokrywane jedynie koszty przeprowadzanych badań etc..

Ten teks maciosa jestem w 100% niewiarygodny.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Stary 30.03.2012, 17:02
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Prowizje menadżerskie są regulowane prawem UEFA i FIFA - i są podane w procentach. Gdyby prowizje były wysokie aż tak nie dochodziło by w ogóle do transferów tym bardziej trzeba pamiętać, że klientem menadżera jest piłkarz a nie klub. .
mozesz podac ten akt prawny w takim razie ?

trener GKS Katowice napisał(a):
Zdaniem Gabora, wdrożenie całego planu dobrze zrobi też finansom klubu. Jak? - Chcemy zminimalizować koszty prowizji menedżerskich. Będziemy dążyć do doskonałości, a więc do sytuacji, kiedy staniemy się zupełnie wolni od takich obciążeń. Na początku będzie o to oczywiście trudno, ale gdy machina zostanie rozkręcona, 70-80 procent kosztów odejdzie. To naprawdę istotne. W końcu często te horrendalne prowizje rujnują kluby.
Cytat:
To miała być jedna z najwyższych prowizji menedżerskich w historii polskiego futbolu. Za transfer Damiana Gorawskiego zimą 2009 roku do Górnika Zabrze jego menedżer Jarosław Kołakowski miał otrzymać 1,3 mln zł. Umowa była podpisana pomiędzy nim, a śląskim klubem, którym zarządzał wtedy Jędrzej Jędrych (45 l.).
Z obiecanej olbrzymiej kwoty Kołakowski otrzymał pół miliona. O pozostałą część należności menedżer przestał walczyć z Górnikiem, gdzie notorycznie brakuje ostatnio pieniędzy. Scedował natomiast prawa z należnej mu prowizji na... Gorawskiego.
E: Menedżer nie menadżer. to raz
a dwa : jesli sadzisz ze przy wolnym transferze menago jest ominięty to się mylisz.
Ostatnio edytowane przez szprotson : 30.03.2012 o godz. 17:05.

Odpowiedz cytując
WiTek_81
Junior Member

Stary 30.03.2012, 17:13
Cały czas Macios powtarza, że te 35 mln to pensje sztabu, piłkarzy, dodatki za tak zwane wyjściówki, nagrody za przejście kolejnych rund w pucharach, wliczył też do tego utrzymanie marketingu, obsługi i innych. Wystarczy tylko go zapytać, a nie kombinować i siać domysły. On bardzo dokładnie odpowiada na wszelkie pytania.

Rozwalacie mnie tymi tekstami, że to artykuł na zlecenie i ktoś mu za to zapłacił, zresztą sam już coś o tym napisał. Nie wiem czy 100% tekstu to prawda, ale to nie jest koleś, który zmyśla i żaden pokemon. Do tego nigdzie nie napisał, że V + B są źli, czytajcie dokładnie.

Być może to przychodzi z wiekiem, ale ja nabrałem do wszystkiego dystansu i dla mnie ten felieton to tylko potwierdzenie wcześniejszych przecieków, poskładanych teraz w jedno, zresztą całkiem nieźle poskładany.
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Stary 30.03.2012, 17:44
http://menedzer-staniszewski.pl/pl/download - Dla kolegi, który chciał aktów prawnych.
Odpowiedz cytując
raindog
Senior Member

Stary 30.03.2012, 22:03
I tu również muszę podkreślić, że ten tekst wcale nie pokazuje sprawy jednostronnie - nie wskazuje winnych. Po prostu przedstawia pewne racje zarządu - moim zdaniem nieprzekonywujące i błędne - dla których zerwano z dotychczasową polityką klubu. Niemniej jednak - dobrze słyszeć, że w ogóle jakieś rację są; że zmiany nie wynikają tylko ze złego samopoczucia Bossa, który wszystko rozpieprza, bo mu się nagle Polaków zachciało.

Dla mnie błędem było zwolnienie Maaskanta i tego będę się trzymał.

Sytuacja oczywiście wesoła nie jest - widać, że na górze trwa walka o względy Bossa; nie ma komunikacji; dyskusji. Chore jest to, że decyzję o zwolnieniu trenera podejmuje właściciel, a nie prezes i dyrektor sportowy. Pan Cupiał powinien uczyć się od Wojciechowskiego, jak nie powinno się zajmować klubem - uczyć w sensie, nie robić tak jak on.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 31.03.2012, 01:20
1q2 napisał(a):Wyświetl post
No ale to są pokemony - nie wiem czy ktoś im za to płaci, czy robią z siebie idiotów za free ale jak widać włączyli się do jechania po byłych i promowania obecnych.

A co lepsze, widzę że tą bajeczkę pt 'skok na LM' , już sporo osób kupiło gdzie faktycznie skok był ale sezon wcześniej i nie na LM a na kasę.

Jedyny 'pion' który u nas zawsze dosyć sprawnie działał to pion propagandy.Nie dość że na czysto zarobili na ostatnich transferach ze 4 mln euro + następne 5 z pucharów, to okazało się że 3, 4 kontrakty w granicach 300tyś euro , zrujnowały budżet bo dawniej to chłopaki za pampersy grali.
Ludzie! Przywracacie mi wiarę w inteligencję na tym forum. I to nie jest żart
Ja się już spodziewałem, że po tym gniocie na weszło 90% kupi bajeczkę o (najlepsze chyba podsumowanie) "dobrym carze i złych doradcach", ale nie...

A żeby było śmieszniej, przypomnijcie sobie kto robił zasłonę dymną podczas zeszłosezonowego skoku na kasę Basałaja. Tak, tak - maci0s i zbymak kreślili nam wizje o genialnym Basałaju i jak to pieniądze ze sprzedaży wszystkiego co się rusza zostaną świetnie zainwestowane.
A teraz to Basałaj z Valcxxem dług nam wygenerowali...

raindog napisał(a):Wyświetl post
Pan Cupiał powinien uczyć się od Wojciechowskiego, jak nie powinno się zajmować klubem - uczyć w sensie, nie robić tak jak on.
To Wojciechowski uczył się od Cupiała.

MatMario napisał(a):Wyświetl post
A prawda jest taka że basalaj ze staszkiem dobre lody kręcili, to mamy efekty.
Czy ty jesteś normalny? Ty wiesz że za coś takiego są paragrafy? Zdajesz sobie sprawę, że budżet zatwierdza Rada Nadzorcza?
Nie wiem jak trzeba być ograniczonym żeby napisać coś takiego jak Ty popełniłeś.
Lody kręcili? Że niby jak - budżet dwukrotnie przeszacowali i nikt się nie skapnął?

Tu nie chodzi o ocenę Valcxaa i Basałaja, tylko o zarzucanie im czynów kryminalnych.

Dopasuj ubiór do pogody za oknem, bo chyba Cię w tym kostiumie króliczka przegrzało...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 31.03.2012 o godz. 01:45.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 31.03.2012, 01:40
wolfy napisał(a):Wyświetl post

A żeby było śmieszniej, przypomnijcie sobie kto robił zasłonę dymną podczas zeszłosezonowego skoku na kasę Basałaja. Tak, tak - maci0s i zbymak kreślili nam wizje o genialnym Basałaju i jak to pieniądze ze sprzedaży wszystkiego co się rusza zostaną świetnie zainwestowane.

hehe, tak było - zresztą gdzie ja jakimś wielkim spiskowcem nie jestem to nie wydaje mi się to przypadkowe że koleś 'ze szklaną przy scianie' - akurat teraz rozwija myśl Bednarza, do tego z tym zakończeniem o wielkim kibicu Cupiale, którego Barejowski Jarząbek by się nie powstydził.

Piękny tekst ogólnie i jakie tam chwytając za serce deklaracje padają - Co prawda takiego syfu te ućpane Holendry narobiły że to nie do spłacenia ale sprzedamy Meliksona a tą brakującą kwotę dorzuci Cupiał 0 nic tylko padać na kolana, gdzie ja Cupiała nie zamierzam za bardzo szczypać bo pamiętam Wisłę przed nim ale bez jaj - idziemy w przepaść sportową, też dlatego że na dziś to Cupiał nie ma żadnego pomysłu na ten klub
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 31.03.2012, 01:54
1q2 napisał(a):Wyświetl post
hehe, tak było - zresztą gdzie ja jakimś wielkim spiskowcem nie jestem to nie wydaje mi się to przypadkowe że koleś 'ze szklaną przy scianie' - akurat teraz rozwija myśl Bednarza, do tego z tym zakończeniem o wielkim kibicu Cupiale, którego Barejowski Jarząbek by się nie powstydził.
EDIT: po chwili zastanowienia - olewam to. Jakby co, to na priv
Ostatnio edytowane przez wolfy : 31.03.2012 o godz. 02:29.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
raindog
Senior Member

Stary 31.03.2012, 02:03
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Wieści były rzeczywiście optymistyczne, ale nie takie. Stąd albo świadomie kłamiesz, albo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Sugerowali, iż Boss długo namawiał Basałaja, a Basałaj stawiał mu warunki; mówili o wielu transferach zimą. Pierwszego nie jesteśmy w stanie w tym momencie zweryfikować, drugie natomiast zostało zweryfikowane pozytywnie.

BTW - Po zmianach w RN, prognozy były już zdecydowanie inne, choć mimo tego, jak zostało napisane wyżej, punkt drugi został pozytywnie zweryfikowany.

Fakty są takie:
* klub jest zadłużony i nie stać nas na wypłatę pensji.
* za politykę finansową był odpowiedzialny prezes

Można dyskutować o tym, czy zwolnienie Basałaja ze Staszkiem było dobrym posunięciem; czy inicjatorem akcji - ryzykujemy z LM był Cupiał czy oni, ale nie dyskutuje się z faktami.

Poza tym, wolfy - zluzuj trochę.
Ostatnio edytowane przez raindog : 31.03.2012 o godz. 02:05.
Odpowiedz cytując
milosz
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 31.03.2012, 02:22
No tak, ... sprzedając Marcelo , Głowackiego, Diaza, Pawła i Piotra Brozków narobiliśmy sobie długów (coś około 7 mln euro, oczywista straty, same straty) ...

No tak, ... to fatalnie że Maaskant i Stan dali nam ten awans do LE, no tak to paskudne MP2011...

A zakupów tyle że ho, ho, aż 3 gotówkowe, za ok. 1,6 mln (Melikson, Genkow i Jovanović), parę wypożyczeń, paru co wzięli za podpisy i ...katastrofa budżetowa, hahaha , musze przyznać, że dawno sie tak nie uśmiałem.
Gdyby nie Stan i Maaskant i ich sportowe sukcesy za niewielkie pieniądze to byśmy dopiero mieli cudnie w naszym magicznym klubie, swoją drogą to ciekawa jest ta propaganda anty-holenderska , ciekawa, głupia , ale ciekawa.

Tego co było przed Holendrami za Basałaja nie komentuje pozytywnie, bo kasa na Jovanicia, czy Bunozę była wydana lekkomyślnie, ale to jeszcze nie powód aby snuć spiskową teorię dziejów.
Ostatnio edytowane przez milosz : 31.03.2012 o godz. 02:28.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów