The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 01.10.2010, 10:38
Żeby Was przekonać mam kumpla 103 wyjazdy. Obecnie 50 lat i zrypane kolana i nie ustoi musi siedzieć. Powiedz, co ma zrobić żeby oglądać swoją ukochaną Wisełkę jak ktoś przed nim stanie i mimo próśb nie usiądzie (oczywiście mowa o E)

Masz bracie wybór albo super miejsce do oglądania meczu na E albo kibicowanie na G. Jeśli tak Ci zależy na kibicowaniu chodź do nas na G a jeśli koniecznie musisz wszystko idealnie widzieć to siedź na E i tru.j dupy
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 01.10.2010 o godz. 10:40.
Odpowiedz cytując
Greeg
Senior Member

Od: 12.2003

Stary 01.10.2010, 10:45
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Żeby Was przekonać mam kumpla 103 wyjazdy. Obecnie 50 lat i zrypane kolana i nie ustoi musi siedzieć. Powiedz, co ma zrobić żeby oglądać swoją ukochaną Wisełkę jak ktoś przed nim stanie i mimo próśb nie usiądzie (oczywiście mowa o E)

Masz bracie wybór albo super miejsce do oglądania meczu na E albo kibicowanie na G. Jeśli tak Ci zależy na kibicowaniu chodź do nas na G a jeśli koniecznie musisz wszystko idealnie widzieć to siedź na E i tru.j dupy
Proste rozwiązanie, nad którym klub powinien pomyśleć przed oddaniem części stadionu a nie przy okazji rozgrywania już kolejnego meczu.

Poinformować twojego kumpla żeby kupił bilet/karnet dajmy na to na parter trybuny E bo tam wszyscy będą siedzieć i nie będzie najmniejszego problemu z oglądaniem meczu ze swojego krzesełka.

Nikt przecież nie mówi że cała trybuna ma być stojąca. Problem w tym, że klub nie zadziałał odpowiednio wcześnie, przemieszali się ludzie o różnych upodobaniach i przyzwyczajeniach a teraz mają problem, którego rozwiązanie było naprawdę proste nawet zanim się pojawił.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 01.10.2010, 11:02
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
Basałaj wyskakuje przed szereg. Sam ostatnio znalazłem się przypadkowo w takim miejscu E, że miałem "siedzieć" kosztowało mnie to wiele (samo siedzenie i zrzędzenie) i w przerwie zmieniłem sektor.
Tak przy okazji tego meczu, jak i następnych a już szczególnie na wiosnę ułoży się większość kibiców.

Basałaj uderza tez w w większość kibiców zupełnie bez sensu.
jeśli na silę będą faktycznie posadzone 3 sektory, to nasz stadion będzie smutny i ciągle słychać będzie kibiców gości
Dokładnie o to chodzi. Zamiast próbować ustawiać kibiców w mediach Basałaj powinien poszukać rozwiązania, które zadowoli wszystkich. Pikniki nie są gorsze, ale też - nie są lepsze od pozostałych dopingujących.
Wierzę, ze odrobina dobrej woli i rozsądku i wszystko dałoby się załatwić. Ale czy Prezio zwrócił się do SKWK? Próbował jakoś z kibicami negocjować? Nie - ogłosił ex cathedra że ma być tak, a nie inaczej. Chyba zapomniał, że jest tu od dwóch miesięcy i pouczanie dorosłych ludzi może dać efekt przeciwny od zamierzonego.
lazy napisał(a):Wyświetl post
Reasumując należy się zacząć przyzwyczajać że większość widowni będą stanowić: pikniki/zwykli widzowie/przypadkowi goście.
I szczerze, byłoby świetnie gdyby na mecze przychodziło po 20 - 25 tys. osób. Ale żeby nie wiem jak naciągać statystyki nie okaże się nagle że większość z nich to ultrasi...
Oj, żebyś się nie zdziwił. Przy obecnym zarządzaniu to podejrzewam, że większość to będą stali bywalcy, którym poziom sportowy nie przeszkadza. Widzisz te tłumy pasjonatów piłki walące na Cikosa, Bunozę i Pajlicia? Bo ja jakoś nie bardzo...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.10.2010 o godz. 11:05.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 01.10.2010, 11:15
Problem "staczy" na sektorze E dotyczy 100 może 200 osób. Reszta jak sądze woli siedzieć. Stoi bo musi, inni im zasłaniają.

Mamy prosty podział, sektor G i narożnik dla fanatycznych. Są tam gospodarzami. Tam się stoi i śpiewa cały czas. Jak ktoś się tam zapędzi, musi przyjąć zasady gospodarzy.

I mamy sektor E, gdzie ludzie większość czasu siedzą, czasami wstaną, czasami zaśpiewają. Jak ktoś tam trafi to powinien uszanować innych kibiców Wisły (i także zwykłych widzów, którzy może z czasem połkną bakcyla). Chcesz stanąć zrób to tak, aby nie przeszkadzać innym. Są górne rzędy, widoczność stamtąd jest doskonała.

Odrobina zrozumienia i unikniemy konfliktu, który będzie miał bardzo negatywne skutki dla Wisły.
Odpowiedz cytując
Greeg
Senior Member

Stary 01.10.2010, 11:26
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Problem "staczy" na sektorze E dotyczy 100 może 200 osób. Reszta jak sądze woli siedzieć. Stoi bo musi, inni im zasłaniają.

Mamy prosty podział, sektor G i narożnik dla fanatycznych. Są tam gospodarzami. Tam się stoi i śpiewa cały czas. Jak ktoś się tam zapędzi, musi przyjąć zasady gospodarzy.

I mamy sektor E, gdzie ludzie większość czasu siedzą, czasami wstaną, czasami zaśpiewają. Jak ktoś tam trafi to powinien uszanować innych kibiców Wisły (i także zwykłych widzów, którzy może z czasem połkną bakcyla). Chcesz stanąć zrób to tak, aby nie przeszkadzać innym. Są górne rzędy, widoczność stamtąd jest doskonała.

Odrobina zrozumienia i unikniemy konfliktu, który będzie miał bardzo negatywne skutki dla Wisły.
A skąd przypuszczenie, że dotyczy to 100 może 200 osób, przeprowadzałeś badania na zlecenie klubu? A jeśli właśnie na piętrze E proporcje są odwrotne?

Nie rozumiem ludzi którzy wyciągają liczby z kapelusza i uznają je za pewnik.
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Stary 01.10.2010, 11:28
Greeg napisał(a):Wyświetl post
Proste rozwiązanie, nad którym klub powinien pomyśleć przed oddaniem części stadionu a nie przy okazji rozgrywania już kolejnego meczu.

Poinformować twojego kumpla żeby kupił bilet/karnet dajmy na to na parter trybuny E bo tam wszyscy będą siedzieć i nie będzie najmniejszego problemu z oglądaniem meczu ze swojego krzesełka.

Nikt przecież nie mówi że cała trybuna ma być stojąca. Problem w tym, że klub nie zadziałał odpowiednio wcześnie, przemieszali się ludzie o różnych upodobaniach i przyzwyczajeniach a teraz mają problem, którego rozwiązanie było naprawdę proste nawet zanim się pojawił.
Ok ale inne proporcje jeden sektor na E dla ,,kibicujących" a reszta dla pikiników bo przecież my mamy już całe G. Zresztą był kiedyś pomysł Nieobliczalnych by dla nich zarezerwować jeden sektor taką dawną X
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member

Stary 01.10.2010, 11:54
A skąd przypuszczenie, że dotyczy to 100 może 200 osób, przeprowadzałeś badania na zlecenie klubu? A jeśli właśnie na piętrze E proporcje są odwrotne?

Nie rozumiem ludzi którzy wyciągają liczby z kapelusza i uznają je za pewnik.
Jest to tylko i wyłącznie moja opinia i jak sądze forum jest stworzone do wymiany takich opinii. Stwierdzenie, że należy oddać większość sektora E dla stojących, bo jest ich aż tyle, też nie jest niczym poparte poza własnymi odczuciami autorów.

Myślę, że z czasem się wszystko unormuje, ale na razie warto unikać konfliktu, który tylko i wyłącznie może nam zaszkodzić.
Odpowiedz cytując
midu
Member

Od: 10.2003

Stary 01.10.2010, 11:58
Ok ale inne proporcje jeden sektor na E dla ,,kibicujących" a reszta dla pikiników bo przecież my mamy już całe G. Zresztą był kiedyś pomysł Nieobliczalnych by dla nich zarezerwować jeden sektor taką dawną X
Nieobliczalni sobie sami poradzili, stąd stanie na najdroższym E24...
Odpowiedz cytując
Greeg
Senior Member

Stary 01.10.2010, 12:09
Nie bronie tezy o staniu na E jak dogmatu, uważam tylko że jeśli jest zapotrzebowanie to klub powinien wyjść na przeciw takiej grupie kibiców a nie mówić im, nie mamy tego co chcecie ale mamy inny produkt, nowszy, bardziej europejski, no przecież możecie sięgnąć po niego.

Wystarczy odrobina dobrej woli i wszyscy będą zadowoleni, część będzie stać, część będzie siedzieć i nikt nikomu nie będzie przeszkadzać.

Nowoczesny klub, któremu zależy na stałym kliencie, a takim jest zdecydowana większość osób które przez lata wyrobiły w sobie nawyk stania na trybunie powinien o nich dbać gdyż są źródłem stałego zysku. A jeśli dodatkowo są gotowi zapłacić taką samą cenę jak zwykli przygodni widzowie to chyba w interesie klubu jest im dogodzić?

Oczywiście obowiązkiem klubu jest też zapewnić osobom siedzącym na stadionie takie warunki, żeby przychodzili na stadion regularnie przez lata, ale nie można według mnie wszystkich zmuszać do identycznych zachowań na stadionie, jeśli tylko poszczególne grupy nie łamią przepisów.
Odpowiedz cytując
midu
Member

Od: 10.2003

Stary 01.10.2010, 12:12
Nie bronie tezy o staniu na E jak dogmatu, uważam tylko że jeśli jest zapotrzebowanie to klub powinien wyjść na przeciw takiej grupie kibiców a nie mówić im, nie mamy tego co chcecie ale mamy inny produkt, nowszy, bardziej europejski, no przecież możecie sięgnąć po niego.

Wystarczy odrobina dobrej woli i wszyscy będą zadowoleni, część będzie stać, część będzie siedzieć i nikt nikomu nie będzie przeszkadzać.

Nowoczesny klub, któremu zależy na stałym kliencie, a takim jest zdecydowana większość osób które przez lata wyrobiły w sobie nawyk stania na trybunie powinien o nich dbać gdyż są źródłem stałego zysku. A jeśli dodatkowo są gotowi zapłacić taką samą cenę jak zwykli przygodni widzowie to chyba w interesie klubu jest im dogodzić?

Oczywiście obowiązkiem klubu jest też zapewnić osobom siedzącym na stadionie takie warunki, żeby przychodzili na stadion regularnie przez lata, ale nie można według mnie wszystkich zmuszać do identycznych zachowań na stadionie, jeśli tylko poszczególne grupy nie łamią przepisów.
Możesz mi wytłumaczyć dlaczego wg. Ciebie stojący to prawdziwi kibice a siedzący to przypadkowi? Naprawde staram się ale nie łapie Twojej logiki...
Odpowiedz cytując
Greeg
Senior Member

Stary 01.10.2010, 12:20
midu napisał(a):Wyświetl post
Możesz mi wytłumaczyć dlaczego wg. Ciebie stojący to prawdziwi kibice a siedzący to przypadkowi? Naprawde staram się ale nie łapie Twojej logiki...
Nigdzie nie napisałem, że tylko prawdziwi kibice stoją. Wspomniałem jedynie o tym, że duża część tych stojących wyrobiła sobie taki nawyk chodząc poprzez lata na Wisłę i stojąc na meczach, ergo - skoro wyrabiali w sobie ten nawyk przez lata są klientem stałym i pewnym dochodem.

Oczywiście byli też ludzie choćby właśnie na dawnym A/B, którzy też byli regularnymi kibicami i siedzieli.

Moja wypowiedź odnosi się do polityki prezesa Basałaja i jego chęci ściągnięcia NOWYCH widzów na stadion poprzez politykę, własnego krzesełka, siedzenia, spokoju, "bezpieczeństwa" i lansowania wizyty na stadionie jako alternatywy dla spędzania czasu w galeriach handlowych.

Nie zrozumieliśmy się najwidoczniej, ja swojej logice nie mam nic do zarzucenia.
Ostatnio edytowane przez Greeg : 01.10.2010 o godz. 12:22.
Odpowiedz cytując
damians
Member

Od: 05.2010

Stary 01.10.2010, 12:29
http://......../news/show/5628_szanujmy_innych

Apel przed meczem.

Serdecznie prosimy wszystkich kibiców o wzajemne poszanowanie dla siebie samych tak w trakcie meczu ze Śląskiem Wrocław, jak i każdym następnym.

Sektor G (w przyszłości C) był, jest i będzie miejscem gdzie doping na stojąco będzie trwał przez 90 minut i tego nikt nam nie zabierze. Weźmy natomiast pod uwagę, iż na trybunie wschodniej nierzadko zasiadają dzieci i osoby starsze, które często nawet jeśliby chciały nie byłyby w stanie stać przez cały mecz.

Wszyscy jesteśmy jedną wielką wiślacką rodziną. Nasza siła jest w jedności i wzajemnym poszanowaniu. Pamiętajmy o tym!

Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków

Mam nadzieję, ze to kończy temat stania na trybunie wschodniej i krytykowania decyzji Basałaja PRZED zobaczeniem efektów (tu mowa o tych niby-stewardach)?
Ostatnio edytowane przez damians : 01.10.2010 o godz. 12:33.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 01.10.2010, 12:39
damians napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, ze to kończy temat stania na trybunie wschodniej i krytykowania decyzji Basałaja PRZED zobaczeniem efektów (tu mowa o tych niby-stewardach)?
.

Basałaj trochę za dużo i bez sensu mówi, a za mało sensownego robi. W gruncie rzeczy stąd wziął się problem. Dobrze chociaż, że zgłosił się do SKWK, liczę że jakoś sprawa się dotrze.

EDIT: NVM, będziemy mądrzejsi po meczu.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 01.10.2010 o godz. 13:21.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
tomo
Senior Member

Stary 01.10.2010, 12:45
Ja się nie dziwie tym apelom, pikniki po meczu nawet w kiblu podczas lania narzekały, nie dość że musieli stać przez cały mecz to jeszcze dziecko trzymać trzeba było na rękach żeby coś było widać. Cóż, tacy kibice też nam są potrzebni.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 01.10.2010 o godz. 13:21.
Odpowiedz cytując
sandbender
Graf Zero

Od: 08.2004

Stary 01.10.2010, 13:31
A tak się zastanawiam czy nie można posadzić dupy na te 4 mecze w "geście dobrej woli"?
A jednocześnie popracować z klubem żeby już PRZED sprzedażą karnetów na wiosnę było wiadomo gdzie się siedzi bezwzględnie a gdzie trzeba się liczyć z tym, że trzeba będzie stać. Bo teraz to mleko się rozlało.

Mnie rura czy stoję czy siedzę ale szanuję, że ktoś ma inne zdanie.
Odpowiedz cytując
Greeg
Senior Member

Stary 01.10.2010, 13:41
Szkoda tylko, że z równie podziwu godną konsekwencją jak napominanie kibiców Basałajowi nie wychodzi strofowanie miasta w sprawie stadionu i kilka innych spraw.

No cóż, zobaczymy jak to będzie wyglądało, rozumiem że klub spodziewa się 12 tysięcy siedzących ludzi szczelnie wypełniających trybunę E w każdym następnym meczu.
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member

Stary 02.10.2010, 03:16
No i Janusz może udzielać już kolejnego wywiadu że 95% trybuny siedzi, że jest europa. Teraz już ma z górki, musi tylko wytłumaczyć panu "ochrona!ochrona! On zasłania" dlaczego to Żuraw nie umie podać piłki celnie i czemu piłeczka w brameczce nie ląduje? Ale liczę na jakiś wywiad w ciągu tygodnia i się wszystkiego dowiemy mam nadzieje.

Były mecze np 2:4 z Bełchatowem po których mimo że było bardzo nie fajnie człowiek czuł się spoko. Po dzisiejszym meczu mam uczucie że mi ręce opadają. Osobiście na razie wiem że czuje się chujowo w tym miejscu na stadionie z tymi ludźmi obok jacy tam wylądowali.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
Maciuś
bananowy chłopiec

Od: 07.2006

Stary 02.10.2010, 08:29
Niech mi ktos rzeczowo wyjasni czemu Basalaj specjalnie nam rozwalil druzyne. Gdybym ja pracowal w firmie ktora bym zaczal niszczyc od wenatrz to wywaliliby mnie od razu na zbity pysk, a tutaj Basalaj ma pelne poparcie, dziwne.
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 02.10.2010, 09:05
Cytat:
Niech mi ktos rzeczowo wyjasni czemu Basalaj specjalnie nam rozwalil druzyne.
Nie Basałaj tylko Cupiał, Basalaj tylko sprzedawał na jego polecenie...
Odpowiedz cytując
Maciuś
bananowy chłopiec

Od: 07.2006

Stary 02.10.2010, 09:07
Ale jaki interes w niszczeniu druzyny mialby Cupial? Jesli oslabi zespol to przy sprzedazy klubu zarobi na tym mniej niz gdyby zespol byl mistrzem, walczyl w LM itp. Jedno jest pewne, ktos psuje dla wlasnych interesow i mam zamiar sie dowiedziec kto za tym stoi.
Odpowiedz cytując
westersyl
Guest

Stary 03.10.2010, 11:08
Mecz ze Śląskiem odbył się w piątek, a oficjalna wciąż reklamuje to spotkanie... zabawne.
Odpowiedz cytując
Oxydrene
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 08.10.2010, 17:25
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,357..._Cracovii.html

Judasze nie śpią, oprócz tej akcji z linku odjebali szmate na kamienicy naprzeciwko galerii Krakowskiej gdzie przechadza się mnóstwo potencjalnych klientów, do tego będąc na siłowni kilka dni temu z głośników leciało radio eska a tam podczas reklam znowu żydy i ich akcja "kup karnet idz na mecz" w....iło mnie to.

Nasi ludzie powinni się ogarnąć ....a i przestać sie macać przez 8 godzin dziennie co oni tam do ....y nędzi robią. Ja moge nawet za darmo plakaty rozklejać byle by cos sie działo
Odpowiedz cytując
Zlatan93
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 08.10.2010, 20:53
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...7622688610.jpg

Ten gościu obok Kusty to jakiś były piłkarz Wisły?
Odpowiedz cytując
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 08.10.2010, 23:56
Oxydrene napisał(a):Wyświetl post
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,357..._Cracovii.html

Judasze nie śpią, oprócz tej akcji z linku odjebali szmate na kamienicy naprzeciwko galerii Krakowskiej gdzie przechadza się mnóstwo potencjalnych klientów, do tego będąc na siłowni kilka dni temu z głośników leciało radio eska a tam podczas reklam znowu żydy i ich akcja "kup karnet idz na mecz" w....iło mnie to.

Nasi ludzie powinni się ogarnąć ....a i przestać sie macać przez 8 godzin dziennie co oni tam do ....y nędzi robią. Ja moge nawet za darmo plakaty rozklejać byle by cos sie działo
Zabij ich, bo też chcą mieć stadion i przyciągnąć kibiców. Broń boże - nie wymagaj od działaczy Wisły, od piłkarzy Wisły, nie rób tego - zabij rywali, będzie prościej.
Odpowiedz cytując
spartan
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 09.10.2010, 17:54
Zlatan93 napisał(a):Wyświetl post
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...7622688610.jpg

Ten gościu obok Kusty to jakiś były piłkarz Wisły?
Między Kowalikiem a Kustą siedzi Zbigniew Lach (betonowy działacz Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, kiedyś wiślak), powyżej gościa z szalikiem Dariusz Wójtowicz.
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków

Stary 20.10.2010, 12:51
Hartelijk gefeliciteerd!

Urodziny Stana

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...gefeliciteerd/
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 25.10.2010, 22:07
http://www.youtube.com/watch?v=icj2lR4ya1A
Początek, jeszcze przydałby się taki autokar (od 0:43), wiadomo kto coś wspomniał o tym że są plany na to, oby wypaliło.
Odpowiedz cytując
Titto
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 25.10.2010, 22:14
Tak na marginesie zajebisty mają ten autokar Lechiści.
Też chciałbym, aby nasi piłkarze taki dysponowali
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 25.10.2010, 22:48
Ja nie rozumiem o co kaman, już niedługo będziemy mieli dwa razy więcej miejsca i jak ktoś będzie chciał stać to pójdzie tam gdzie się stoi, a jak będzie chciał siedzieć to pójdzie tam gdzie się siedzi. Jak cały stadion będzie do oddania to raczej nie będzie problemu. A jak ktoś kupił karnet na E na dole, a chciał żywioło dopingować to przecież jego i tylko jego wina. Przecież od początku się słyszało, że tam będzie loża, a szczególnie te bilety, które stoją po 50zł za sztukę.

Jak jestem na meczu sam albo w męskim towarzystwie to idę na młyn, a jak przychodzę z dziewczyną to idę do loży - proste;>
Ostatnio edytowane przez s1mone : 25.10.2010 o godz. 22:52.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 26.10.2010, 13:42
Dla przykładu
http://legionisci.com/muzeum/
Aczkolwiek wierzę że nasze będzie robić lepsze wrażenie, mamy ku temu możliwość, większy obszar i bezsprzecznie więcej trofeów, przede wszystkim tych cenniejszych, fajnie by było połączyć trofea z TS Wisła i wsadzić do jednego wora, co pewnie będzie niemożliwe, a szkoda : http://www.szachy.tswisla.pl/compone...2099504351.jpg , a to przecież mały procent tego co posiadamy - "Wisła jest jedna". Przecież jakby chcieli wstawić wszystkie trofea Wisły (TS-u i SA) to byłoby to najludniej zagęszczone muzeum w Polsce, a wielu zagranicznym gościom odwiedzających stadion zapierałoby dech w piersiach, widok niesamowity. Tylko wszystko do jednego miejsca, a nie że parę pucharów tak jak teraz leży w okrąglaku (rozumiem że to się zmieni z utworzeniem muzeum), w ogóle dziwne że nikt jakiegoś nie ukradł, rózne osoby tam się przewijają a one są na wyciągniecie ręki bez zabezpieczeń (szyby)
Jedna prośba, nie s.......cie tego, muzeum to wizytówka klubu!
Ostatnio edytowane przez aNouc : 26.10.2010 o godz. 13:56.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów