The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
_w_
Member

Od: 06.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.06.2008, 11:53
pilnie Potrzebuje Stronki Z Noclegami W Zakopanym. Najlepiej Jakies Tanie I Fajne
BOSTOŃSCY FANATYCY
Odpowiedz cytując
Pavay
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 19.06.2008, 10:50
Mam plany wybrać sie pod koniec sierpnia do Bułgarii, to już Bałkany, ale ceny jeszcze w miarę przystępne.
Może ktoś polecić gdzie dokładnie się udać (jaki rejon, hotel, transport itp.).
„skoro środek pirotechniczny jest bezpieczny dla gumowej tratwy bez ryzyka jej uszkodzenia, to jest też bezpieczny na betonowej trybunie, w rozsądnej odległości od grup kibiców”
Odpowiedz cytując
Geopijatyk-Fan Oderki
Junior Member

Od: 06.2008

Stary 29.06.2008, 13:41
Proponuję wycieczkę samochodem (najlepiej 2-3 samochody) na Nordkapp, przez kraje bałtyckie i Finlandię (z jedną przejażdżką promem z Tallinna do Helsinek). Noclegi najlepiej na przemian w lesie i na campingu, lub dwa w lesie i jeden na campingu. Jest to 2000 km, można zrobić w 3 dni, a potem sobie spokojnie zjeżdżać na dół. Laponia jest zayebista. Jezeli ktoś ma więcej kasy, to z Hammerfestu na Spitsbergen jest samolot. Oczywiście najpiękniejsze widoki w Skandynawii są w południowej Norwegii, ale to już inna trasa.
Odpowiedz cytując
tomasz1906
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 29.06.2008, 14:34
Geopijatyk-Fan Oderki napisał(a):Wyświetl post
Proponuję wycieczkę samochodem (najlepiej 2-3 samochody) na Nordkapp, przez kraje bałtyckie i Finlandię (z jedną przejażdżką promem z Tallinna do Helsinek). Noclegi najlepiej na przemian w lesie i na campingu, lub dwa w lesie i jeden na campingu. Jest to 2000 km, można zrobić w 3 dni, a potem sobie spokojnie zjeżdżać na dół. Laponia jest zayebista. Jezeli ktoś ma więcej kasy, to z Hammerfestu na Spitsbergen jest samolot. Oczywiście najpiękniejsze widoki w Skandynawii są w południowej Norwegii, ale to już inna trasa.
Jeszcze dodam ze na Spitsbergen mozna tez sie dostac z Tromsö. A Laponia jest zajebista to fakt. Mieszkam tu wiec wiem co mowie. Tylko ta pogoda... jeszcze dwa tygodnie temu naparzalo sniegiem
Z kazdym dniem zwiększa się ilosc ludzi, ktorzy moga pocalowac mnie w dupe
Odpowiedz cytując
piotrus1985
Senior Member

Od: 09.2003

Stary 29.06.2008, 15:33
planuje wypad na Majorce we wrzesniu... prawdopodobnie na wlasna reke (choc biore pod uwage jakies biuro)... ktos kto byl czy moze polecic jakis hotel, fajne miejsca?
Odpowiedz cytując
Arkas
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 30.06.2008, 20:29
W przyszly tydzien jade na 1/5 tygodnia do Niedzicy. I tu pytanie dla znawcow tamtych rejonow - co warto zwiedzic w okolicach ( chodzi o Polske jak i zarowno o strone Slowacka) Jakies gory, doliny, miasteczka warte polecenia
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.

Od: 10.2003

Stary 30.06.2008, 20:46
Zamek w samej Niedzicy i ruiny w Czorsztynie. Skansen w Kluszkowcach. W Kluszkowcach jets też fajny tor saneczkowy. Drewniany kościółek w Dębnie. Przekraczając granicę w Nidziecy zaraz jest Czerwony Klasztor. Na Słowacji też polecam Rużemberok, Poprad i Wysokie Tatry.

Tak w skrócie.
Odpowiedz cytując
Arkas
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 30.06.2008, 20:54
No akurat w wiekszosci meijscach to bylem
A jakies takie mniej znane a warte zobaczenia
Odpowiedz cytując
Krzysiek
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 02.07.2008, 18:20
http://polskalokalna.pl/wiadomosci/m...atrach,1138897

Znam tego chłopaka... grozi mu amputacja obydwu nóg... ale jest szansa, że jedną uda się uratować...

Ja pierdziele... dlaczego dobrych ludzi zawsze spotyka takie nieszczęscie?:(
I w każdej chwili, czy dobrej czy złej, będę kochał WISEŁKĘ na pewno to wiem!

Znów przyjdzie wiosna i lepsze czasy, powróci nasza Wisełka na czoło ekstraklasy!
Odpowiedz cytując
kgwiazdak
Member

Od: 04.2008

Stary 03.07.2008, 00:11
wybieram/y sie w te wakacje do MIELNA, slyszalem ze calkiem imprezowe miasteczko i dosc sympatycznie, moze ktos cos wiecej na ten temat?

i jeszcze druga sprawa jedziemy po kosztach i co proponujecie na nocleg ale bardziej komfortowego niz namiot czy przyczepa i mniejwiecej jakie koszty za dobe bez wyzywienia tak z wlasnego doswiadczenia

pozdrawiam
Odpowiedz cytując
Telus
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 03.07.2008, 00:27
Tomek_TS napisał(a):Wyświetl post
Wybieramy sie z grupka znajomych na wakcje do Egiptu pod koniec sierpania ewentulanie poczatek wrzesnia.

Jakie biuro polecacie? rezerwowac teraz czy raczej last minute? i jesli ktos byl to prosil bym o jakis opis.
A ja Ci powiem z doświadczenia, że 3/4 hoteli Egipskich z 4**** gwarantuje to wszystko czego Ci potrzeba, bynajmniej tak podejrzewam

Ważne! Jeśli jest was dużo trzeba rezerwować wcześniej bo w samolocie może nie być dużej ilości wolnych miejsc, więc weź to pod uwagę!

Jeśli chodzi o All-Inslusive to w Egipcie rzadko spotykane...by go nie było

Zależy jeszcze jaki Region Cię interesuje, bo i w Sharm i w Hurgadzie są plusy i minusy

Biura, które mogę Ci polecić to z pewnością Exim, bo jeśli chodzi o Egipt to są w tym dobrzy. Ja trafiałem na rewelacyjnych rezydentów i wszystko było idealnie zorganizowane. Również mogę Ci polecić Sun&Fun, ponieważ o tym biurze też nie mogę złego słowa polecić.

Na dodatek polecam Ci wycieczki, ale wtedy pisz pw, bo nie wiem jaki typ wycieczki może Was interesować : D
Odpowiedz cytując
szczebrzeszcz
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 11.07.2008, 19:10
ogrodzieniec - skała
jaką trasę polecicie .... w obie strony
Odpowiedz cytując
max TS
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 11.07.2008, 19:22
wiecie moze gdzie w Europie jest lazurowe morze, a plaze (nie tak jak w chorwacji) sa piaszczyste?
dodam ze szukam spokojnego miejsca gdzie nie ma wielu turystow. moze byc nawet jakas wyspa, na ktora trudno sie dostac
Ostatnio edytowane przez max TS : 11.07.2008 o godz. 19:26.
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
Odpowiedz cytując
wisl@k_TS
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 11.07.2008, 19:25
max TS napisał(a):Wyświetl post
wiecie moze gdzie w Europie jest lazurowe morze, a plaze (nie tak jak w chorwacji) sa piaszczyste?
Najbardziej lazurowe morze to będziesz miał w Saint Tropez lub Cannes a plaże piaszczyste? Na pewno w Bułgarii na tamtejszej riwierze.
the end
Odpowiedz cytując
szczebrzeszcz
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 11.07.2008, 19:56
może ta wysepka
http://pl.wikipedia.org/wiki/Fuerteventura

i jej plaże
http://www.fuerteventura-alternativ.de/en/Beaches/

w Bułgarii to akurat dużo ludzi jest
Odpowiedz cytując
Telus
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 13.07.2008, 21:27
Prosiłbym i potrzebowalbym opini, sugestii i wszystkich możliwych informacji na temat wyjazdu do duńskiego LEGOLANDU.
Odpowiedz cytując
DYRU
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 16.07.2008, 09:33
którędy najlepiej dojechac na Chorwacje porady opinie na co uważać, brać karabin na trase czy nie itp.
...Pamiętaj gdzie Twój Kraj! Gdzie Dom Twój, bratni śpiew. I Tego nie porzucisz nigdy, Dumy z własnej Ojczyzny!...
Odpowiedz cytując
wisl@k_TS
Senior Member

Stary 16.07.2008, 10:46
DYRU napisał(a):Wyświetl post
którędy najlepiej dojechac na Chorwacje porady opinie na co uważać, brać karabin na trase czy nie itp.
Ja jechałem przez Cieszyn, Czechy, Austrię i Słowenią. Droga jak najbardziej bezpieczna.
the end
Odpowiedz cytując
Awe
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 16.07.2008, 11:25
Jakie miejscowości polecacie na Słowacji? Był ktoś w Nowej Wsi Spiskiej, Vrbov, Smiżany, Vernar, Keżmarok (Słowacki Raj)?
Ostatnio edytowane przez Awe : 16.07.2008 o godz. 12:09.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał

Odpowiedz cytując
wisl@k_TS
Senior Member

Stary 16.07.2008, 21:39
Żmijka napisał(a):Wyświetl post
Znajoma jedzie tu: http://www.domkiuskrzata.leba.pl
Wygląda dość fajnie.

Co do klubów ect to jest ich tam od groma. Przy wejściach na plaże sa dwie fajne "dyskotetki". Znajdziesz napewno coś dla siebie, idź za tłumem co do jedzenia to polecam knajpki nad kanałkiem, cukiernie na rogu i na wprost resyaturację, bodaj Kaszubską.

Ceny jak wszędzie nad morzem w kurortach. Dość wysokie, ale w takiej wakacyjnej "normie".

Tylko przyszykuj się na tłumy ludzi.
Dzięki bardzo za info.

BTW. Wybiera sie ktoś do Łeby na początku sierpnia?
the end
Odpowiedz cytując
usiu
Schodowicze'05

Od: 12.2002

Stary 16.07.2008, 22:56
wisl@k_TS napisał(a):Wyświetl post
Interesuje mnie wszystko o Łebie. Ceny, kluby, polecane kwatery etc etc.
Dokładnie rok temu byłem w Łebie ze znajomymi, 2 pokoje wynajęliśmy jeszcze w Krakowie korzystając z internetu, jest tam ich pełno i różne ceny od 30zl od osoby do 50 za prywatne kwatery.

Kluby a raczej dyskoteki są usytuowane przy głównej ulicy/promenadzie, a my non stop łaziliśmy do zajebistej dyskoteki w sumie 100 metrów od plaży, a nazywała się Gród Wiktorii, do tego wszędzie mnóstwo knajp z piwem, żarciem oraz pełno fast food'ów z kebabmi itp

Ceny: piwo taniej niż w Krakowie po knajpach, żarcie w restauracjach było na tym samym poziomie mniej więcej.

Będąc w Łebie warto wybrać się na wycieczkę na latarnie Stilo oraz na ruchome wydomy.
walcze z alkoholizmem: pije wiecej zeby inni mieli mniej
Odpowiedz cytując
macyo
Kangoo supersonic

Od: 08.2003

Stary 23.07.2008, 16:25
We wrześniu jadę autem przez Rumunię i Bułgarię do Stambułu. Czy ktoś przeżył przejazd samochodem przez granicę z Turcją i widział sam Stambuł? Jakieś wskazówki mile widziane.
Kangoo + Uniden Pro 520XL + Sirio AS 1000.
Odpowiedz cytując
usiu
Schodowicze'05

Od: 12.2002

Stary 23.07.2008, 18:10
macyo napisał(a):Wyświetl post
We wrześniu jadę autem przez Rumunię i Bułgarię do Stambułu. Czy ktoś przeżył przejazd samochodem przez granicę z Turcją i widział sam Stambuł? Jakieś wskazówki mile widziane.

kumpel właśnie wrócił z Bułgarii samochodem

mówi, że jazda przez Rumunię to katorga, kierowcy robią co chcą, wolna amerykanka

wracając z Bułgarii specjalnie nadrobił 200km żeby jechać przez Serbię
walcze z alkoholizmem: pije wiecej zeby inni mieli mniej
Odpowiedz cytując
wisl@k_TS
Senior Member

Stary 23.07.2008, 18:25
macyo napisał(a):Wyświetl post
Jeśli chodzi o jakieś wskazówki to pamiętaj o 11 ojro za wizę płatnych na granicy.

usiu napisał(a):Wyświetl post
mówi, że jazda przez Rumunię to katorga, kierowcy robią co chcą, wolna amerykanka
Przede wszystkim droga praktycznie do Bukaresztu przebiega w terenach górskich, jest kręta a co za tym idzie męcząca - oczywiście w nagrodę ciekawe widoki
the end
Odpowiedz cytując
mb_1906
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 23.07.2008, 18:28
Był ktoś na Krymie? Jakie ceny, baza turystyczna i wrażenia? Warto jechać?
Odpowiedz cytując
Garbaż1906
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 23.07.2008, 18:33
Południowa Francja - Langwedocja - Valras-Plage był ktoś? Jadę tam w sierpniu co warto wiedzieć o tej okolicy?
Odpowiedz cytując
Denver
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 30.07.2008, 11:05
mb_1906 napisał(a):Wyświetl post
Był ktoś na Krymie? Jakie ceny, baza turystyczna i wrażenia? Warto jechać?
rodzice niedawno wrócili z Odessy, z senatorium
dojazd 24h pociągiem dało się przeżyć
jedzenie dramat - zupełnie inna kultura jedzenia niż w PL - np na śniadanie makaron/kasza, podobnie obiad/kolacja, zupy constans - barszcz ukraiński, chleba się raczej nie jada
architektura wspaniała, choć ja oceniam tylko po zdjęciach
zakwaterowanie ok, choć jeśli trafisz na nieodnowiony hotel to może być spory problem, nie polecam biura turystycznego Joanna z Wrocławia organizującego wyjazdy w tamte strony - na miejscu 0 pomocy od rezydenta, który tłumaczył, że rezydentem nie jest, a jest jedynie osobą tłumaczącą
po angielsku się nie dogadasz, po rusku owszem, ruskich wszędzie pełno wożą się jak angole po Krakowie
na plażach na peryferiach syf, w głównej dzielnicy turystycznej tłok (leżak obok leżaka) choć jest bardziej czysto
ceny - ogólnie nieco taniej niż w Polsce, za wyjątkiem alkoholu i papierosów - raj cenowy
z opowiadań i ze zdjęć uważam, że mimo wszystko miejsce warte odwiedzenia

poleci ktoś jakieś miejsca noclegowe w przystępnych cenach w okolicach Liptowskiego Mikulasza na Słowacji?

był ktoś na Korfu?
Ostatnio edytowane przez Denver : 30.07.2008 o godz. 11:17.
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 03.08.2008, 19:10
Biuro Turystyki HUT-PLUS

jakie macie zdanie na temat tego biura opienie itp
Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 03.08.2008, 19:28
mam do was-obieżyświatów pytanie.czy bywający w takim mieście na słowacji które nazywa się kieżmark mogą mi powiedzieć czy gdzieś w okolicach rynku znajduje sie jakiś pomnik na którym stoi czołg?a druga sprawa potrzebuję dowiedzieć się o numer komórki obywatela tego kraju,wiecie jak tego dokonać?
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
QBAS
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 04.08.2008, 20:57
Zna ktoś może jakąś fajną i niedrogą miejscówkę w Pradze? Zależy mi na czymś w centrum miasta. Może być np mieszkanie dla kilku osób, albo jakiś dobrej klasy hostel.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów