The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 29 23,20%
osłabi 79 63,20%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,60%
Głosujących: 125. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
..DRAGON..
Banita

Od: 06.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 29.07.2010, 15:33
Całe szczęście że Canrtoro nie wraca do Argentyny, przecież jego synowie muszą zasilić kiedyś Wisłe!!!
Odpowiedz cytując
zloto
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 29.07.2010, 15:34
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
jestem ciekaw na jakich warunkach ma przyjsc Chavez?wypozyczenie?czy definitywny transfer
ciekawe kto moze nas opuscic Diaz?
Było to już pisane parę razy, prawdopodobnie będzie to wypożyczenie na rok z opcją pierwokup.
Odpowiedz cytując
sportnh
Senior Member

Od: 05.2010

Stary 29.07.2010, 15:36
Ejdzbiol napisał(a):Wyświetl post
z Chaveza trzeba się cieszyć! Taki dużo lepszy Costly moim zdaniem jeśli chodzi o klasę piłkarską no i doświadczenie z mistrzostw się przyda
Ludzie jak mozna porownywac napadziora do stopera jesli chodzi o klase piłkarską....
Odpowiedz cytując
PANDEM0NIUM
Senior Member

Stary 29.07.2010, 15:37
iiYama napisał(a):Wyświetl post
A tak z innej beczki, to czy ktoś może obiektywnie powiedzieć czy ten koleś rzeczywiście jest taki niezły jak się uważa?

Żadnego meczu Hondurasu na MŚ nie widziałem więc dla mnie on jest taki sam no name jak Bunoza czy Marcelo zanim się rozkręcił.

Warto się cieszyć czy nie?

A pozatym to zdaje się ma być wypożyczenie jedynie :/
El Tierno był podobno o krok od transferu do Blacburn a tam chyba byle kogo nie biorą.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 29.07.2010, 15:38
maci0s napisał(a):Wyświetl post
Obrona, pomoc i atak...

możliwe tez ze opuści nas jeszcze ktoś..
Za takie pisanie powinieneś dostac tydzień odpoczynku.

Ja też sobie napisze "Jutro Chavez na 99% wzmocni obronę i prawdopodobnie w przyszłym tygodniu zostanie zakontraktowany nowy pomocnik..." też mi kurde sztuka
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 29.07.2010, 15:39
eee słaby będzie... niema nawet zdjęcia na Transfermarkcie
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
rikut1906TSW
Member

Od: 01.2010

Stary 29.07.2010, 15:40
Elo.

Jutro podobno ma być jakaś Konferencja ?
Słyszałem że czeka na nas jutro niespodzianka od zarządu .
Podobno Chavez i jeszcze KTOŚ !!!
Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 29.07.2010, 15:41
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post

Ja też sobie napisze "Jutro Chavez na 99% wzmocni obronę i prawdopodobnie w przyszłym tygodniu zostanie zakontraktowany nowy pomocnik..." też mi kurde sztuka
Nie goraczkuj sie.... Informacje Maci0s'a i Zbymak'a sie sprawdzaja. Wiec moze troche pokory. Wypada sie cieszyc ze cos sie dzieje w klubie ze to jeszcze nie koniec wzmocnien. A dzis o 20:00 WISLA DO BOJU!!
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując
maci0s
Banita

Od: 12.2006

Stary 29.07.2010, 15:43

Drogi Mario Nh jak ja pisze posta w tym stylu to nie znaczy, że robię to dla samego napisania go tylko coś wiem... Nie denerwuj się, dzisiaj macie święto na dzielnicy

Co do tego, że to żadna sztuka... Napisz coś takiego i jak się nie sprawdzi to zobaczymy co zrobi z Tobą forum Bez napinki
Pozdrawiam
Ostatnio edytowane przez maci0s : 29.07.2010 o godz. 15:46.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Stary 29.07.2010, 15:45
RAF napisał(a):Wyświetl post
Nie goraczkuj sie.... Informacje Maci0s'a i Zbymak'a sie sprawdzaja. Wiec moze troche pokory. Wypada sie cieszyc ze cos sie dzieje w klubie ze to jeszcze nie koniec wzmocnien. A dzis o 20:00 WISLA DO BOJU!!
Oczywiście, że wypada się cieszyć, aczkolwiek...

Ktoś mi w pracy mówił, że podobno Wisła jest pozyskania wielkiej gwiazdy "która przyciągnie kibiców na trybuny". W takim kontekście podobno wypowiadział się Basałaj. Słyszano coś na ten temat?
Może maci0s? I nie pisze tego ironicznie.
Chavez jest bardzo dobrym obrońcą jak dla Wisły.
Odpowiedz cytując
PANDEM0NIUM
Senior Member

Stary 29.07.2010, 15:45

Z całym szacunkiem ale wole przeczytać maci0sa niż Ciebie
Odpowiedz cytując
sportnh
Senior Member

Stary 29.07.2010, 15:47

Ktoś mi w pracy mówił, że podobno Wisła jest pozyskania wielkiej gwiazdy "która przyciągnie kibiców na trybuny". W takim kontekście podobno wypowiadział się Basałaj. Słyszano coś na ten temat?
Bylo juz tutaj walkowane ze ponoc chodzi o Nkankwo Kanu
Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member

Stary 29.07.2010, 15:49

Ponoc napastnik, ale ja wolalbym dobrego prawego skrzydlowego.. Jezeli Zarzad jest tak pewny Pajlicia ze zatrudnia Go bez testow sportowych to brakuje tylko kogos konkretnego na prawe skrzydlo..... W koncu jest do kogo zagrywac, napastnikow juz mamy
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując
Karlos
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 29.07.2010, 15:50
maci0s napisał(a):Wyświetl post
Obrona, pomoc i atak...

możliwe tez ze opuści nas jeszcze ktoś..

Pewnie Mały albo Diaz ?
Odpowiedz cytując
PANDEM0NIUM
Senior Member

Stary 29.07.2010, 15:52
Karlos napisał(a):Wyświetl post
Pewnie Mały albo Diaz ?
Oby człowiek chaos czyli Diaz
Odpowiedz cytując
maci0s
Banita

Od: 12.2006

Stary 29.07.2010, 15:52
Karlos napisał(a):Wyświetl post
Pewnie Mały albo Diaz ?

hmmm... "albo" ? może "i" ?

To nic pewnego, więc nie róbcie rumoru póki co... dowiemy się dopiero po dwumeczu z azerami i pewnie po wylosowaniu kolejnego rywala...
Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
cuul
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 29.07.2010, 15:53
sportnh napisał(a):Wyświetl post
Bylo juz tutaj walkowane ze ponoc chodzi o Nkankwo Kanu
Nadal potrzebujemy wysokiego napastnika i obrońcy. Skoro szukają pomocnika, jak napisał maci0s to pewnie ktoś z pomocy jest bliski odejścia.... :/
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki" - H. Reyman
Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member

Stary 29.07.2010, 15:54
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
Oby człowiek chaos czyli Diaz
Moze jakbysmy wzieli troche grosza to powalczylibysmy jeszcze o tego Serba z Koszyc........
Odpowiedz cytując
bearex
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 29.07.2010, 15:54
Z jednej strony szkoda Małego (jeśli ma odejść) bo nie dość że mamy już mało Polaków w składzie, nie kupujemy innych to jeszcze się pozbywamy.
Odpowiedz cytując
iiYama
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 29.07.2010, 15:55
Ehhh, gdyby tak Chavez przyszedł za Arka. Para stoperów Chavez - Marcelo byłaby rewelacyjna.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
pawelo84
Senior Member

Stary 29.07.2010, 15:55

Są tutaj ludzie na forum których przepowiednie się sprawdzają. Nie zawsze ale bardzo często. Jakby pisali konkretne nazwiska to by było to na szkodę Wiśle, gdyż pismaki dość mocno śledzą nasze forum. Jest też taki jeden gość na wislaportal.pl ma ksywkę "Lolek" i jego przepowiednie też się sprawdzają.
Odpowiedz cytując
ChG
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 29.07.2010, 15:56
Moze jakbysmy wzieli troche grosza to powalczylibysmy jeszcze o tego Serba z Koszyc........
A może skończcie już z tym Milinkoviciem.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member

Ale sobie prezent sprezentował Osman testy-obejrzenie meczyku Wisełki a wieczorem podpisanie kontraktu
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
iiYama
Senior Member

Od: 12.2002

pawelo84 napisał(a):Wyświetl post
Są tutaj ludzie na forum których przepowiednie się sprawdzają. Nie zawsze ale bardzo często. Jakby pisali konkretne nazwiska to by było to na szkodę Wiśle, gdyż pismaki dość mocno śledzą nasze forum. Jest też taki jeden gość na wislaportal.pl ma ksywkę "Lolek" i jego przepowiednie też się sprawdzają.
Przepowiednie? To maciOs jest wróżbitą? Gratuluję, całkiem niezła skuteczność
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując
SĘDZIA ZGRED
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 29.07.2010, 15:57
Powiem Wam jedno : transfer Chaveza świetna sprawa, co prawda została formalność czyli "tylko" podpisanie kontraktu ale myśle że nic już nie stoi na przeszkodzie. Co do Maci0sa i Zbymaka to chyba dobrze że na forum są tacy goście co wiedzą troche więcej z za kulis niż reszta i starają się tyle ile mogą nam powiedzieć co się dzieje w naszym klubie. Oczywistym też jest że nie wszystko musi się sprawdzić bo negocjacje są nieprzewidywalne i niektórzy powinni to zrozumieć, a nie napieprzać na nich że to się nie sprawdziło czy tamto...A i jeszcze jedno gdzie jest Bohdan Krzyżanowski dawno nie czytałem jego postów...
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując
Belzebub
Senior Member

Stary 29.07.2010, 15:57
Skróty meczów Osmana z MŚ w RPA:
Honduras-Szwajcaria:
http://vids.myspace.com/index.cfm?fu...mp=vid_OEV_P_P

Honduras-Chile:

I bramki z meczu z Hiszpania:

Fakt to są skróty,pokazane tylko akcje bramkowe wiec te w ktorych coś zawiniła obrona, pewnie dlatego nie ma tu super zastopowanych akcji Chaveza.Ale miał "udział" w straconych bramkach z Hiszpania, coś tam "przepuścil" w pozostałych meczach..Osman Chavez gra z 2..

Mimo, że dla mnie z tych skrótów nie wyłania sie pilkarz pokroju Marcelo , to mysle ze na Polska Lige jest to co najmniej strzał w 9...
Ostatnio edytowane przez Belzebub : 29.07.2010 o godz. 16:02.
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 29.07.2010, 15:59
Z czlowiekiem ktory krzyczy 400k euro za sezon netto chyba nie ma sensu prowadzic interesow. I tak tez Wisla postanowila.
Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member

Stary 29.07.2010, 15:59
ChG napisał(a):Wyświetl post
A może skończcie już z tym Milinkoviciem.
Wiesz, mowiac szczerze nie moge sie oprzec wrazeniu ze nasza pomoc nie jest wcale mocna.... i potrzebuje wzmocnien, najbardziej na skrzydlach
Odpowiedz cytując
sportnh
Senior Member

Stary 29.07.2010, 16:00
Trzeba poczekac jeszcze rowne 3 godzinki!!! Moze cos w studio sie wyjasni
Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member

Stary 29.07.2010, 16:01
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Z czlowiekiem ktory krzyczy 400k euro za sezon netto chyba nie ma sensu prowadzic interesow. I tak tez Wisla postanowila.
Moze jednak warto trzymac reke na pulsie.... Wiesz okienko zacznie dobiegac konca i moze majac wizje gry w Koszycach troche zmieknie...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów