The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
rafal777
Senior Member

Od: 09.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 05.03.2009, 08:30
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Kibice Lecha na swoim forum dodaja kolejny rozdzial hipokryzhi i poznanskiego podejscia "za sukces chocby i diablu dusze sprzedac, krasc, oszukiwac, wazne zeby sie udalo".
Polowe tematu o wczorajszym meczu wypelniaja takie teksty:

Zenujacy sa ci kolesie.
Już widzę oczami wyobraźni jak np Brożek strzela zwycięskiego gola Legii przy pomocy ręki na Łazienkowskiej i całe nasze forum jedzie po nim i wyzywa od najgorszych...Ludzie trochę obiektywizmu...Wymagasz od rywala by obiektywnie patrzył na zwycięstwa swojej drużyny, najpierw patrzmy na siebie potem na innych bo los bywa przewrotny. To samo z wypowiedzią Pana Skorży; kiedyś sędzia skrzywdzi i naszego rywala i czy wtedy też będziemy się domagać by sędzia ich przepraszał?
Odpowiedz cytując
orzeu
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 05.03.2009, 08:35
Zajebista jest tendencja do dorabiania do czyichs wypowiedzi jakiejs totalnej skrajnosci i stosowanie jej jako pewnik w dalszej dyskusji.
Choci o to ze wypada przyznac sie przed samym soba "no tak, troche ich oszukalismy" a oni sie wrecz z tego ciesza. Tylko tyle i az tyle.
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując
rafal777
Senior Member

Stary 05.03.2009, 08:43
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Zajebista jest tendencja do dorabiania do czyichs wypowiedzi jakiejs totalnej skrajnosci i stosowanie jej jako pewnik w dalszej dyskusji.
Choci o to ze wypada przyznac sie przed samym soba "no tak, troche ich oszukalismy" a oni sie wrecz z tego ciesza. Tylko tyle i az tyle.
Masz rację, moja wypowiedź jest skrajna do tego co opisałeś ale tylko taką mogłem przedstawić aby uświadomić na czym polega zjawisko subiektywizmu wśród kibiców swojej drużyny. Ja sam wiem po sobie, że gdyby taka sytuacja przytrafiła się Wiśle pewnie powiedziałbym, że szczęście sprzyja lepszym i sędzia popełnia błędy w obie strony...No ale tak już jest, ciężko o obiektywizm gdy chodzi o własną drużynę i choć ja zawsze staram się o trzeźwe spojrzenie, to akurat, to rozumiem.
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member

Od: 06.2005

Stary 05.03.2009, 08:54
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Meczu nie oglądałem - wybrałem Bayer-Bayern na Polsacie i to był dobry wybór (alternatywą było śledzenie relacji online na TWSD).

No ale czytam o meczu i co mi utkwiło w pamięci:
1. w zasadzie jedna stuprocentowa sytuacja Zieńczuka. To żenująco mało, biorąc pod uwagę styl gry Amiki. Drużyny Smudy na ogół tracą dużo bramek.
2. wyżalanie się Skorży na sędziego Małka. Nie wiem, może i ręka była. Może i sędzia nas skrzywdził. Ale takie narzekanie na sędziów jest oznaką słabości i bezsilności. .

.
Dziwie sie ,jak mogłes wybrac inny mecz...
Ze zdaniami powyzej sie zgadzam.
Do 1 dodalbym mninimalnie nie celny strzał Cwielonga z drugiej połowy.
Do 2 i co z tego ,ze była lub nie była reka .Co by to dało 0:0?To jak nas satysfakcjonuje wynik 0:0 u siebie z Lechem,który gra 4 mecz o cos w ciagu dwóch tygodni z czego trzeci na wyjeździe,2 dni krótszy odpoczynek,bez Peszki i Arboledy,to z czym my do ludzi.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 05.03.2009 o godz. 09:08.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
spidey
Banita

Stary 05.03.2009, 09:04
Dziś już Lewandowski ma amnezję odnośnie swojej ręki.
Widać że szybko się tam uczą w tym słowikowie od Reksia.

Cytat:
Ja żadnego ruchu ręką nie zrobiłem. Obrońca Wisły wybijał piłkę i trafił mnie w okolice biodra, czy coś takiego. Zatem ruchu ręki nie było i sędzia nie miał powodu do odgwizdania "ręki", dlatego uderzyłem i chwilę później cieszyłem się ze zdobytego gola.
http://sport.onet.pl/0,1248760,1928224,wiadomosc.html
Odpowiedz cytując
kohprzem'68
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 05.03.2009, 09:18
A na filmiku to inaczej wygląda sklejenie udem i ręką piłki ale Małek i tak był nie wzruszony razem z bocznym może mieli spotkanie z Piotrem R. to przecież slynny w naszym kraju załatwiacz tym razem skończy sie gadżetami AGD od Amici

Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
Odpowiedz cytując
Cimathel_konto_usuniete
Junior Member

Od: 03.2009

Stary 05.03.2009, 09:37
Witam Was Wiślacy. Co do wczorajszego meczu i różnych dywagacji na temat spalonego, ręki itd. Zgadzam się z jednym z Waszych kolegów. Spójrzcie na to obiektywnie. Gdyby chodziło o gola Brożka w meczu na szczycie z Legią to byłaby inna rozmowa. Każdy kibic patrzy na to inaczej. Nie mnie dochodzić, czy zagranie było ręką, czy nie. Powiem szczerze, że mam wątpliwości - chociaż nie potrafię jednoznacznie powiedzieć, że ręka była bądź nie. Starając się być obiektywnym, w grze Wisły widziałem (zwłaszcza w II połowie) dużo chaosu i braku pomysłu na grę. Macie potencjał, ale chyba Waszym grajkom przestało się chcieć. W pierwszej połowie z grubsza mieliście widoczną przewagę, ale co z tego jeśli nie zakończyło się to golem. Wszyscy wiemy, że nie tym się wygrywa spotkania. Druga połowa to uspokojenie w naszych szykach, gra wysokim pressingiem i wymienność piłek.

Nie ma się co napinać, a tłumaczenia Skorży to po prostu chwytanie się brzytwy. Gdybyście sobie wypracowali przewagę wcześniej to by nie było płaczu. To przecież miał być Wasz rewanż, mieliście grać na pełnej ***wie, a tymczasem pokazaliście swoistą bezsilność. W Poznaniu na pewno łatwiej Wam nie będzie, więc to już Wasz problem (chyba głównie motywacji kopaczy) żeby podejść do drugiego meczu w inny sposób.

PS - Faul Diaz'a był po prostu boiskowym chamstwem. Wjeżdżanie dwiema wyprostowanymi nogami... hmmm.

Pozdrowienia z Poznania.
Odpowiedz cytując
miki2006
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 05.03.2009, 09:39
ręka rękom normalnie na całym świecie każdy bramkarz broni strzał oddany po gwizdku ze spalonego czy w takich sytuacjach właśnie po to gdyby sędzia nie zareagował ... ale oczywiście u nas się stoi i patrzy
Odpowiedz cytując
Tomek_TS
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 05.03.2009, 10:07
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Kilka wrażeń po meczu:

Sobol - bardzo solidnie
Taa bardzo solidnie, osobiscie nie widzialem slabszego na boisku.
Ostatnio edytowane przez Tomek_TS : 05.03.2009 o godz. 10:10.
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member

Stary 05.03.2009, 10:08
Mecz przypominał grę juniorów ze swymi starszymi kolegami z kadry seniorskiej.
Z jednej strony zawodnicy dobrze rozgrywajacy atak pozycyjny ,poprawnie grajacy presingiem ,dobrze przechodzący z obrony do ataku ,dużo grajacy z pierwszej piłki.
Z drugiej strony zawodnicy wolno rozgrywajacy piłkę ,najczęściej w poprzek boiska ,atakujący małą ilością zawodników ,żle grający presingiem (kilku na raz atakuje tego samego zawodnika),mało grający z pierwszej piłki.
Styl gry drużyny jest żenujący.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
ja_ka_
WISŁA KRAKÓW

Od: 05.2004

Stary 05.03.2009, 10:15
Lech P. Złoży odwołanie:
http://sport.wp.pl/kat,32266,title,P...wiadomosc.html
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 05.03.2009, 10:16
Tomek_TS napisał(a):Wyświetl post
Sobol technicznie, piłkarsko jest bardzo przeciętnym piłkarzem. Mnóstwo strat, problemy z panowaniem nad piłką. Nawet dwójka Bandrowski/Murawski jest w stanie zneutralizować zupełnie jego poczynania.
Inna rzecz, że się stara - a to już na tle obecnej Wisły wystarcza by część odbierała jego grę jako solidną...
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Stary 05.03.2009, 10:29
kristos napisał(a):Wyświetl post
Z jednej strony zawodnicy dobrze rozgrywajacy atak pozycyjny ,poprawnie grajacy presingiem ,dobrze przechodzący z obrony do ataku ,dużo grajacy z pierwszej piłki.
Z drugiej strony zawodnicy wolno rozgrywajacy piłkę ,najczęściej w poprzek boiska ,atakujący małą ilością zawodników ,żle grający presingiem (kilku na raz atakuje tego samego zawodnika),mało grający z pierwszej piłki.
nie tylko styl
poziom zaangażowania niektórych kopaczy jest żałosny

ale ... czego wymagać... panowie najemnicy postanowili w sposób szybki i bezbolesny odpaść z pucharu.. bo po co się męczyć...
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
ja_ka_
WISŁA KRAKÓW

Od: 05.2004

Stary 05.03.2009, 10:31
Po pierwsze dlatego, że chcę się dowiedzieć czegoś więcej od osób które mecz widziały.

Po drugie, że niezależnie od samego oglądania czy nieoglądania w przypadku naszej drużyny zaczynają być widoczne pewnie niepokojące symptomy. Szczególnie martwi brak ikry i złości sportowej po stracie bramki. No i ja się zastanawiam, gdzie szukać przyczyn tego stanu rzeczy...
Brak ikry i złości sportowej był wczoraj irytujący. Po stracie bramki zamiast wziąć się jeszcze bardziej do roboty kopacze po prostu stanęli. Pisano tu już setki razy: nie mamy lidera, który nie tylko konkretnie zjebie pozostałych. Dla mnie nieporozumieniem jest fakt, że w ostatniej minucie meczu z dogodnej pozycji nie ma kto wykonać rzutu wolnego. Odważył się kapitan, plus dla niego ale przypomnijcie mi kiedy z wolnego on strzelił jakąś bramkę? Nie ma kogoś takiego jak wcześniej był Żurawski. Kapitan, świetne wykonywał stałe fragmenty i wydaje mi się że w najtrudniejszych momentach brał ciężar gry na siebie,
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 05.03.2009, 12:35

Czy Skorża zaryzykuje i wystawi w Poznaniu najsilniejszą jedenastkę? Bo mnie zdziwiło to oszczędzanie Brożka czy Boguskiego. .
Najgorsze jest to ze z chwila wejscia Brozka,Boguskiego i Malego przestalismy grac.W 1 polowie jeszcze jakos to wygladalo.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
ksych
Member

Od: 04.2006

Stary 05.03.2009, 12:42

Wisła Kraków vs. Lech Poznań
1/4 PP | Xvid | N Sport L!VE

0:1 Lewandowski
Kod:
http://www.mediafire.com/?y1mmnny3ktt
Kapitalna interwencja Pawełka, 90 minuta
Kod:
http://www.mediafire.com/?0wy24m0d4wm
+ Skrót meczu 20mb / 560x320 / 1:43sec #SCREEN#
Kod:
http://www.mediafire.com/?ymmnwnn4dje
Odpowiedz cytując
jachting
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 05.03.2009, 12:52
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Najgorsze jest to ze z chwila wejscia Brozka,Boguskiego i Malego przestalismy grac.W 1 polowie jeszcze jakos to wygladalo.
Jednak ta stracona bramka miała jakiś na to wpływ (taki że warto odnotować).Tak w ogóle to tej bramki nie powinno być .
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 05.03.2009, 13:02

Czy Skorża zaryzykuje i wystawi w Poznaniu najsilniejszą jedenastkę?.
Flamengisto , zejdź na ziemie. Przecież Skorży już wtedy nie będzie.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
element
Senior Member

Stary 05.03.2009, 13:52
http://www.youtube.com/watch?v=JajETTLOilw
http://www.youtube.com/watch?v=BF2JrdJavfA
Ostatnio edytowane przez element : 05.03.2009 o godz. 16:54.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując
wislak68
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 05.03.2009, 17:06
Tomek_TS napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem że masz inne zdanie. Myślę jednak że ze swoją opinią będziesz w mniejszości. Gdybyś miał szansę oglądnąć mecz jeszcze raz to popatrz na grę: Baszcza, Pi Brożka, Małego czy Juniora. Myslę że znalazłbyś wśród nich piłkarzy słabszych w tym meczu niż Sobol.
Odpowiedz cytując
wislak68
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 05.03.2009, 17:12
kristos napisał(a):Wyświetl post
Cyta u góry jest chyba trochę za mocny (przesada z tą żenadą i grą juniorów) ale chyba dobrze oddaje tendencję. Na chwile obecną Lech jest drużyną lepszą od Wisły. I tak jak napisałem już wczesniej: musimy oswoić się z myślą że Wisła przestaje rządzić w lidze. Jest tylko jedną z liczących się (ale bynajmniej nie najlepszą) drużyn.
Odpowiedz cytując
RAFi89
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 05.03.2009, 21:18
Mecz nie był jakimś wielkim widowiskiem, na przeciwko siebie grały dwie drużyny które nie chciały stracić bramki. Lech wykorzystał jedyny błąd naszej defensywy, my natomiast nie potrafiliśmy wykorzystać swoich sytuacji. W pierwszej połowie nasi grali przyzwoicie(nie można powiedzieć że im się nie chciało), inna sprawa to jakich mamy zawodników zwłaszcza jeśli chodzi o pomoc. Niestety po stracie bramki Wisłą nie miała jakiegokolwiek pomysłu na grę, z czego wzięła się przewaga Lecha. Co do Beto to mimo wszystko dalej wstrzymuje się z oceną chodź wczorajszy występ był przyzwoity. Wynik pozostaje sprawą otwartą i tak bardzo się nim nie przejmuję. Najważniejsze pytanie to takie jaką Wisłę będziemy oglądać w przyszłych spotkaniach.
Odpowiedz cytując
Ricken
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 05.03.2009, 22:49
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
a własnie jak oceniacie drybling Mario?
bo dla mnie zaczynał byc idolem, jeden, drugi, se myśle, ****a Mariusz odnalazłes swoje przeznaczenie będziesz naszym HIGITĄ a tu się chłop nagle, nieatakowany zesrał :/
W drugim dryblingu jak minął chyba 2 zawodnika to aż pomyślałem że sam chce się zabrać za strzelanie bramek i poleci na drugi koniec boiska

Apropo to Tomek Kuszczak grając w WBA przy podobnej interwencji jak dziś Mariusza z 90 minuty został wypatrzony przez ManU , więc wszystko się może zdarzyć ...
Odpowiedz cytując
Bo ogladać już mi mało
Junior Member

Od: 02.2009

Stary 06.03.2009, 17:31. Lech... ups ; ] Amica
To prawda Lech gral 4 mecze w ciagu 10 dni, mecz z Wisła to było 3 spotkanie w odstepie 6 dni, co wiecej trzeci mecz wyjazdowy.

Braklo Arboledy, Stilicia Lech w ataku nie blyszczal, Wisla dominowala ale zamiast grac pilka podawalismy wszerz boiska, nie bylo pomyslu na atak, nawet glupich wrzutek ktorymi Udinese tak niszczylo obrone Lecha w dwumeczu, pilka zagrana w pole karne Lecha to od razu chaos i burdel, wiec nie gralismy wrzutek zeby im pracy nie utrudniac...

Wisla to zawsze Wisla i wazniejsza nawet do Barcelona - Real a najelpiej to na meczu panowie a nie przed TV

Pozdrawiam
Bo oglądać już mi mało...
Zapraszam do dyskusji na moim blogu sportowy
www.gniazdowy.blox.pl
Odpowiedz cytując
kONwalia
Member

Od: 03.2009

Stary 30.03.2009, 21:41
O której godzinie mecz w Poznaniu?
a jeśli przyjedzie paść, to paść na szczycie...
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 31.03.2009, 14:09
kONwalia napisał(a):Wyświetl post
O której godzinie mecz w Poznaniu?
Lech Poznań (08.04 17:30)
Odpowiedz cytując
RAFi89
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 05.04.2009, 20:38
Mecz ligowy za nami emocje powoli opadają, a od jutra trzeba zacząć myśleć już o spotkaniu pucharowym. Oczywiście czeka nas rewanżowe spotkanie ćwierćfinału PP, będzie to czwarta potyczka z Lechem w tym sezonie i chyba najwyższa pora na pierwsze zwycięstwo. Wydaje się że temu spotkaniu będą towarzyszyć mniejsze emocje niż dzisiejszemu meczowi, choć stawka jest nie mała. Do odrobienia jest jedno brakowa strata z pierwszego spotkania.
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

Stary 06.04.2009, 12:53
Ciekawie zapowiada sie konkurencja o miejsce na prawej obronie , Singlar i Baszczu zagrali bardzo dobrze w meczu ligowym bo na środek wróci Marcelo.Mam nadzieje że Skorża nie popełni już takiego błędu i nie wpuści Beto, już wole żeby Pan Maciej dał nieco dłużej pograc Wtorkowi.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 06.04.2009 o godz. 14:32.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 06.04.2009, 14:07
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Ciekawie zapowiada sie konkurencja o miejsce na prawej obronie , Singlar i Baszczu zagrali bardzo dobrze w meczu ligowym bo na środek wróci Marcelo.Mam nadzieje że Skorża nie popełni już takiego błędu i wpuści Beto, już wole żeby Pan Maciej dał nieco dłużej pograc Wtorkowi.

Baszczu zagrał wczoraj jak profesor.
To był ten stary dobry Baszczynski jakiego pamietamy

Ale mysle ze jednak Marcelo na srodek ,Baszczu na prawą.

Co do skladu to Maciej wczoraj w Lidze + Ekstra wyraznie potwierdzil ze liczy na kazdego pilkarza.
Mysle ze danie szanse Andrzejowi we srode to nie glupia mysl,i sposob na Arbolede.

Obstawiam ze ten srodowy mecz bedzie rownie ciekawy jak wczorajszy.Zarówno my jak i Amika dawno nic w Polsce w Pucharach nie ugrala wic jest głod sukcesu.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Tasio1906
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 06.04.2009, 14:12
Ja bym proponował taką 11 na lecha : Pawełek-Baszczu,Głowa, Marcelo,Brożek-Boguski,Sobolewski,Jirsak,Zieńczuk-Beto,Niedzielan. Na zmiane Mały Ćwielong i Diaz albo Singlar
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów