The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Cetnik
Senior Member

Od: 11.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 17.02.2009, 16:15
,,El Loco'' południowoamerykański obudził się przez chwile niestety w Pawełki..oby w lidze choć tak nie szalał..;]
Odpowiedz cytując
kohprzem'68
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 17.02.2009, 16:15
Ciekawe co na to fani radosnej twórczości super Mario ale prawdą jest rownież to że brak rywalizacji na tej pozycji nie jest bez znaczenia , cieszyc musi powrót Sobola i cała pierwsza połowa .

Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
Odpowiedz cytując
Fernando Redondo
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 17.02.2009, 16:16
Widać że Skorża chce dać szanse Ettienowi... Czy to wystarczy?
Odpowiedz cytując
Pusiek
Senior Member

Od: 12.2008

Stary 17.02.2009, 16:18
Szkoda, że Skorża boi się postawić na Kurto albo Cebanu..
skoro Pawełek puszcza babola za babolem..
testowani są nie lepsi..
to już wolę, żeby babole puszczał siedemnastolatek i się ogrywał z ligową piłką....
(od razu zaznaczam, że młodych (Filip, Ilie) nie widziałem na żywo,
ale skoro nasz pierwszy i jego potencjalni konkurenci są po prostu słabi,
może warto postawić chociaż na kogoś perspektywicznego.....
(wiem, że to kontrowersyjna teza i zaraz ktoś mnie zmiesza z błotem, ale to jest moje zdanie)
No i mamy bramkę..akcję zaczął Ettien
Chyba serce by mi pękło, gdyby człowiek któremu tak wiele zawdzięczam występował w ekipie największego rywala mojej ukochanej Wisły - mówi Kuba Błaszczykowski

STOP KARTONOM PRZY POLSKICH DROGACH!!!!
Odpowiedz cytując
HEDu
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 17.02.2009, 16:18
A Jirsak ława.

Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 17.02.2009, 16:22
Mały wiedziałem, że będą z niego ludzie.
ps. Trafił się nam ten Ettien jak ślepej kurze ziarno Oby go podpisali.
..
Odpowiedz cytując
lucekj
Banita

Od: 02.2003

Stary 17.02.2009, 16:24
Dzieci.... nie jarajcie sie tym Ettienem tak, zgadzam sie z zim zum, skoro nikt po niego sie nei zgłosił to daje dużo do myślenia, a to że na F.Menagerze miał dobre statystyki i strzelal Wam bramki to nic nei znaczy....

ogłady troche, pompujecie balon, potem w razie zonka są wielkie rozczarowania...
Odpowiedz cytując
martinius028
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 17.02.2009, 16:26
No i oby tak dalej .Teraz i Mały ma coś na swoim koncie poza asystami.

No to w sprawie Ettien'a ostatecznie decyzje podejmie sztab szkoleniowy więc nie ma co go witać bo powiedzą że sie nie nadaje i będzie aut.
Ostatnio edytowane przez martinius028 : 17.02.2009 o godz. 16:28.
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 17.02.2009, 16:26
No Ettien rzadzi na boisku i to nie grajac ponad pol roku w pilke w oficjalnych meczach. Ja mysle, ze nie ma sie co zastanawiac i igrac z losem, aby np. Ukraincy czy Rosjanie nie zechcieli zaplacic mu 2x tyle co Wisla tylko odrazu go podpisywac po meczu.
Odpowiedz cytując
fugiell
Member

Stary 17.02.2009, 16:30
Czyzby znow bylo 1:1 ?
Odpowiedz cytując
kohprzem'68
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 17.02.2009, 16:33
Mimo że to tylko sparing ale kamień spadł mi z serca , a Etien jak na to że ostatnio grał w maju zeszłego roku to jeszcze coś pokazuje choc miał już w drugiej cześci nie wystąpic .
Widac że pozycja Mario jest nie zagrożona szkoda że inni z bramkarzy nie mają takiego kredytu zaufania .

Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
Odpowiedz cytując
martinius028
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 17.02.2009, 16:33
Mnie cieszy że w dzisiejszym sparingu młodzi zawodnicy grają więcej niż 15 minut.Może w końcu coś ruszy z naszą młodzieżą. :]
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła

Stary 17.02.2009, 16:35
nesta napisał(a):Wyświetl post
No Ettien rzadzi na boisku i to nie grajac ponad pol roku w pilke w oficjalnych meczach. Ja mysle, ze nie ma sie co zastanawiac i igrac z losem, aby np. Ukraincy czy Rosjanie nie zechcieli zaplacic mu 2x tyle co Wisla tylko odrazu go podpisywac po meczu.
Doszedles do takiego wniosku czytajac relacje w ktorej moze z 3 razy pojawilo sie jego nazwisko ?

BTW, czytamy ta sama relacje (chyba...), wytlumacz mi w ktorym momencie on "rzadzi" ?
Cytat:
Dobre zagranie Ettiena na prawe skrzydło do Baszczyńskiego, ten zdołał jedynie wywalczyć rzut rożny.
Cytat:
Po ładnej kombinacyjnej akcji przed szansą stanął Ettien, jednak na szesnastym metrze przewrócił się na piłce i z akcji nic nie wyszło.
Cytat:
Testowany reprezentant WKS Felix Dja Ettien bardzo dobrze prezentował się w pierwszym kwadransie spotkania, kiedy to był bardzo widoczny. W ostatnich minutach gra już znacznie słabiej.
Cytat:
1:1 Patryk Małecki! Znakomite podanie ze środka pola od Ettiena na lewo do Diaza, ten błyskawicznie zagrał po ziemi do Patryka Małeckiego, który z pięciu metrów wpakował piłkę do siatki Metalurga!!!
Cytat:
Ettien wdał się w drybling z dwoma obrońcami i stracił piłkę.

Nierozumiem, jak Wy mozecie kogokolwiek oceniac, nie widzac go na oczy. Ba, pewnie gdyby nie te testy to nawet o nim byscie nie slyszeli, a tak to juz stal sie gwiazdorem.
Jeden modli sie zeby przyszedl do Wisly i juz widzi tlumy po koszulki z jego nazwiskiem, drugi uwaza ze on rzadzi na boisku, bo podal pilke od Diaza ktory ma asyste, a wczesniej przewrocil sie na pilce... Chyba sie ferie zaczely...
Ostatnio edytowane przez mic : 17.02.2009 o godz. 16:44.
Odpowiedz cytując
Fernando Redondo
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 17.02.2009, 16:37
Cytat:
Kolejna ładna wrzutka Janika w pole karne. Tym razem centymetry od sięgnięcia tego podania był Chrapek
HAHA
Cytat:
Nieudane dośrodkowanie Janika z lewej strony, przejmują piłkę obrońcy. Wisła wciąż w natarciu.
wszystko jest względne
Powód: A ladna wrzutka nie moze byc nieudana ?
Ostatnio edytowane przez 7 kotów : 17.02.2009 o godz. 16:40.
Odpowiedz cytując
brasilia79
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 17.02.2009, 16:43
86' Pawełek tak wybijał piłkę z "piątki", że rywal przejął piłkę tuż za 16-tką, ale nie zdołał oddać strzału.

hahahahahahahaha

ale tak naprawde nie ma sie z czego śmiać bo to jest żałosne
Odpowiedz cytując
manson777
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 17.02.2009, 16:45
Pawełek swoimi interwencjami w meczu z Metalurgiem czy raczej interwencjami dowodzi że będzie nam się ciepło robiło w sezonie jak nic...
jak widzę praca Kazimierskiego z bramkarzami utrzymuje się na stałym zajebiście wysokim poziomie...

La tierra giró para acercarnos, giró sobre sí misma y en nosotros,
hasta juntarnos por fin en este sueno, como fue escrito en el Simposio.
Pasaron noches, nieves y solsticios; pasó el tiempo en minutos y milenios.
Una carreta que iba para Nínive llegó a Nebraska. Un gallo cantó lejos del mundo, en la previda a menos mil de nuestros padres. [...]

Odpowiedz cytując
radekogi
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 17.02.2009, 16:47
"Pawełek tak wybił piłke z "piątki" że przejął ją rywal zaraz za "szesnastką". Przeciez to jest kpina. Mam wielki szacunek do Skorży i zawsze go wspierałem w trudnych momentach ale lansowanie Pawełka to jest jakies totalne nieporozumienie. Wyp**** na pysk Kazimierskiego od zaraz. W jakim innym klubie bramkarz popełnia po 5 błędów na mecz nie mając żadnych dobrych interwencji. We wszystkich sparingach które graliśmy w Hiszpanii ani razu nie pojawiło sie coś typu "świetna interwencja Mario; Pawełek ratuje przed utratą bramki"... ANI RAZU. W lidze to samo. Dlaczego Cebanu nie dostaje szans. Zagrał chyba na tym obozie z 45 minut. Zamiast testować jakiś ogórków dac w koncu szanse młodym bramkarzom.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 17.02.2009, 16:53
Jakkolwiek Pawełek jest sympatycznym człowiekiem tak i słabym bramkarzem. Szkoda tylko że on sam nie ma nic sobie do zarzucenia. Udzielając posezonowych wywiadów stwierdził że punkty stracone w minionej rundzie nie wynikały z jego błędów. Trochę to takie śmieszne jest.. póki co.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 17.02.2009, 16:59
No rozlecial sie nam bramkarz kompletnie:/
To juz nie mozna zrzucic na brak koncentracji ,tylko raczej na jakies grube problemy z psychika podczas meczu bo jednak roznica miedzy przecietnym bronieniem a katastrofalnym, jak to ma teraz miejsce - jest spora.

Klub powinien sie na prawde powaznie zastanowc czy w takiej sytuacji jest sens sprowadzenia tego kangura, ktory w domysle mial byc konkurencja(czyt. wiecznym rezerwowym), czy podjac jakas probe walki o jakiegos grajka ktory moglby byc naszym bramkarzem nr 1 od zaraz.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Czopens
Banita

Stary 17.02.2009, 17:03
Mam kumpla bramkarza w młodszych juniorach Wisły i on właśnie gadał nie raz ze swoim trenerem i podobno Pawełek ma bardzo dobre umiejętności, ale z psychiką jest coś nie tak.
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member

Stary 17.02.2009, 17:22
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Jakkolwiek Pawełek jest sympatycznym człowiekiem tak i słabym bramkarzem. Szkoda tylko że on sam nie ma nic sobie do zarzucenia. Udzielając posezonowych wywiadów stwierdził że punkty stracone w minionej rundzie nie wynikały z jego błędów. Trochę to takie śmieszne jest.. póki co.
Nie mylmy pojec. Pawelek nie jest slabym bramkarzem, tylko trenera bramkarzy mamy slabego. mam wam przypomniec co wyczynial Pawelek gdy rozegral cala runde bez kontuzji i bez Kazimierskiego jako swojego trenera?
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 17.02.2009, 17:29
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Nie mylmy pojec. Pawelek nie jest slabym bramkarzem, tylko trenera bramkarzy mamy slabego. mam wam przypomniec co wyczynial Pawelek gdy rozegral cala runde bez kontuzji i bez Kazimierskiego jako swojego trenera?
I co z tego ? Przecież nie ma szans na jego zmianę. Chyba, że razem z całym sztabem i zrobi to właściciel. Gra nie warta świeczki. Potrzeba bramkarza, który ma silną psychę i nie da się zepsuć.
..
Odpowiedz cytując
tylko_na_kilka_dni
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 17.02.2009, 17:33
. mam wam przypomniec co wyczynial Pawelek gdy rozegral cala runde bez kontuzji i bez Kazimierskiego jako swojego trenera?

bardzo bym prosil.
Odpowiedz cytując
element
Senior Member

Stary 17.02.2009, 17:38
Hipokryci.
Szydzić i wyśmiewać to możecie zawodnika Legii albo Cracovii a nie naszego człowieka. Ewentualnie Dawidowskiego bo on nie zasługuje na noszenie brudnych skarpet Wisły.

Mariusz głowa do góry!

PS: nie piję do osób które w rzeczowy sposób coś napiszą , nawet negatywnie o Mariuszu. Tylko do tych chorągiewek i szyder i te ich ****a żałosne "hahaha". Gdzieście byli jak Pawełek ratował nam dupsko na Camp Nou od kompromitacji 2cyfrowego wyniku , nie wspominając o innych meczach? Nawet nie oczekuje odpowiedzi bo dziś piszecie jedno, jutro co innego. Chorągiewki. Aaa .. i nie zapomnijcie go wesprzeć już na 1 meczu wyzwiskami i wyśmiewaniem, na pewno mu to pomoże. W końcu Pawełek to Dolha.
Ostatnio edytowane przez element : 17.02.2009 o godz. 17:52.
Odpowiedz cytując
Bóg Trybun (objawion)
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2007

Stary 17.02.2009, 17:43
1q2 napisał(a):Wyświetl post
No rozlecial sie nam bramkarz kompletnie:/
To juz nie mozna zrzucic na brak koncentracji ,tylko raczej na jakies grube problemy z psychika podczas meczu bo jednak roznica miedzy przecietnym bronieniem a katastrofalnym, jak to ma teraz miejsce - jest spora.

Klub powinien sie na prawde powaznie zastanowc czy w takiej sytuacji jest sens sprowadzenia tego kangura, ktory w domysle mial byc konkurencja(czyt. wiecznym rezerwowym), czy podjac jakas probe walki o jakiegos grajka ktory moglby byc naszym bramkarzem nr 1 od zaraz.
Co prawda meczu nie widziałem - jak 99 a może i sto procent obecnych teraz na forum - ale zgadzam się z tekstem. Z drugiej strony jakie świadectwo Pawełkowi i ponoć walczącemu o pierwszy skład Cebanu wystawia nasz sztab szkoleniowy, ściągając niedoświadczonego ( być może i zdolnego, to się nie wyklucza) 27-latka?

Już pisałem o tym, dziwna i nielogiczna jest sama strategia obsady bramki w Wiśle oraz naszej lidze. "Numer jeden" powinien mieć wsparcie i konkurencję ze strony doświadczonego bramkarza w rodzaju Lecha oraz czuć na plecach oddech jakiegoś "młodego zdolnego"; inna sprawa, ze tych "starych doświadczonych" w PL bardzo mało, więc tutaj posunięcia wymusza rynek.
Tym niemniej sztab powinien dać jasny komunikat: Stawiamy na X, drugim bramkarzem będzie Y, "młodym zdolnym" , w którego inwestujemy, jest Z. W Wiśle bałagan w tej materii jest ogromny. Nie możemy znaleźć doświadczonego zmiennika dla Mario? Więc postawmy na tego, który rokuje nadzieje, niech ogrywa się w mniej ważnych rozgrywkach i czeka na swoją szansę.
Nie mamy tak dobrze rokującego gracza? To zróbmy wszystko, by go znaleźć albo podkupić. Priorytet. Tymczasem idziemy w ilość zamiast szukania jakości nawet przy wyborze "numeru trzy" na bramce - Cebanu, Jarosiński, teraz Kutro...

...przy czym, żeby było jasne: jestem realistą i się nie łudzę. Mamy schrzanioną sytuację kadrową wśród bramkarzy na najbliższe 2, 3 sezony (chyba, że dojdzie do masowej wyprzedaży). Bałagan zamiast hierarchii.
są kibice i kibuce, Kraków wiedzie prym w tej sztuce

Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member

Stary 17.02.2009, 17:44
tofik napisał(a):Wyświetl post
I co z tego ? Przecież nie ma szans na jego zmianę. Chyba, że razem z całym sztabem i zrobi to właściciel. Gra nie warta świeczki. Potrzeba bramkarza, który ma silną psychę i nie da się zepsuć.
Wiesz tofik, jakbys zobaczyl te treningi to bys uwierzyl ze chocbys nie wiem jaka mial psyche silna jak dobry refleks i jak dobre przygotowanie taktyczne to i tak to kopanie pilki w lapy bramkarza zepsuloby kazdego. Swoja droga to zastanawia mnie czemu jeszcze Wisla nie kupila takiego automatu co wsypujesz pilki do pojemnika a on nimi zaczyna strzelac. Wszyscy byliby zadowolenie Kazimierski podwojnie bo jego sposob prowadzenia treningow bylby podtrzymany a on wiecej czasu mialby na cpanie.

tylko_na_Kilka_dni - przypomnij sobie runde gdy przyszedl Skorza, przypomnij sobie gre Pawelka gdy trenerem tutaj byl Petrescu i Stignaciu.
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 17.02.2009, 17:45
To nie musi byc takie proste.

Bo wyobrazmy sobie taki przypadek.Zieniu ma wspaniala runde - przychodzi Skorza i Zieniu graj jak w zeszlej rundzie, czyli bardzo slabo - wniosek - Skorza jest winien.
Akurat tak bylo ze Zieniu odzyl za Skorzy by tez za niego znow dostac zadyszki wiec nie moze pasc sugestia ze to przez trenera.
Jednak czesto dolki maja niewiele wspolnego z praca trenera, dlatego ja bym byl ostrozny z takimi kategorycznymi sądami.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member

Stary 17.02.2009, 17:50
1q2 napisał(a):Wyświetl post
To nie musi byc takie proste.

Bo wyobrazmy sobie taki przypadek.Zieniu ma wspaniala runde - przychodzi Skorza i Zieniu graj jak w zeszlej rundzie, czyli bardzo slabo - wniosek - Skorza jest winien.
Akurat tak bylo ze Zieniu odzyl za Skorzy by tez za niego znow dostac zadyszki wiec nie moze pasc sugestia ze to przez trenera.
Jednak czesto dolki maja niewiele wspolnego z praca trenera, dlatego ja bym byl ostrozny z takimi kategorycznymi sądami.
OK. Problem jest tlyko taki ze ZUPELNIE czym innym jest trener pola a czym innym innym i zupelnie inaczej musi prowadzic treningi trener bramkarzy. Bramkarz i jego forma opiera sie PRZEDE wszystkim na treningu. Kazimierski cwiczy tylko chwyt bramkarzy i tstuje ich zdolnosci do taplania sie w blocie. Nic poza tym. Obejrzyj sobie jakikolwiek trening Dawidziuka jak prowadzil treningi w Szamotulach. Zobaczysz ogroooomna roznice.
Odpowiedz cytując
Ricken
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 17.02.2009, 17:51
element napisał(a):Wyświetl post
Hipokryci.
Szydzić i wyśmiewać to możecie zawodnika Legii albo Cracovii a nie naszego człowieka. Ewentualnie Dawidowskiego bo on nie zasługuje na noszenie brudnych skarpet Wisły.
btw
Cytat:
We wtorkowym porannym treningu udział wzięło tylko ośmiu Wiślaków. Bramkarze Cebanu i Kurto, narzekający na uraz przywodziciela Paweł Brożek, młodzi Chrapek, Janik oraz Mączyński i Dawidowski.
lol
Odpowiedz cytując
vote-for-mikey
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 17.02.2009, 17:56
jak się nie umie czytać, to takie są efekty.

oraz nie oznacza "i"
.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów