The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
medyk
Senior Member

Od: 07.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 13.08.2008, 22:52
głowa do góry, waze zeby weszli do grupy PU
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
Odpowiedz cytując
M.Mati
Member

Od: 03.2003

BRAWO dla kibiców! Gdyby nie Mariusz Pawełek mogło być więcej, zagrał dziś bardzo dobry mecz, szkoda tylko tej czwartej bramki bo tam akurat popełnił błąd. Nie ma się co oszukiwać byliśmy tłem dla Barcy, która gdyby chciała to rozniosła by nas w pył. Pozostaje walka o grupe w pucharze UEFA, może będziemy mieli wreszcie szczęście w losowaniu.

Wisła NH
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Od: 08.2007

e napisał(a):Wyświetl post
szacunek - Pawelek (o dziwo), Diaz i NASI KIBICE - pokazali miejsce w szeregu kibicom Barcy.
Pawełek pomimo tego że kilka razy uratował nas przed utratą kolejnych goli to pokazał że jest niepewny i najzwyklej w świecie słaby nawet na drużynę która przegrywa 0:4 na Camp Nou.

Diaz bardzo dobry mecz. Kilka udanych przechwytów, bloków i w ogóle odważny był jak na swój drugi mecz w europejskich pucharach. Będziemy mieli z niego pociechę

Kibice ? No cóż... wielki szacunek, 0:4 i zajebisty doping

rafalek napisał(a):Wyświetl post
Co ty chcesz od Baszcza? Jest moze 5% obrońców, ktorzy byli by się w stanie sprzeciwic Thierriemu. NIe bez powowdu nazywany był w Anglii angielskim TGV.
Zrobił co mógł, a że Xavi non-stop zagrywał piłki na dobieg swoim skrzydłowym to zatrzymywał tym samym naszych bocznych obrońców w ofensywie.

Kluvi napisał(a):Wyświetl post
wiecie co przegraliśmy mecz w głowach i tyle w temacie...
bzdura

Ogólnie to luz, ale ja nie lubię takich meczy... bez szans
Smutne jest to że Sosin z swoim koleżkami jest bliski awansu a my ciągle mamy pecha w losowaniu...

Grunt to nastawienie bojowe na puchar Uefa ! Głowy do góry
Ostatnio edytowane przez Mario Nh : 13.08.2008 o godz. 22:54.
Odpowiedz cytując
Kijek
Warszawski rozmywacz I

Od: 02.2005
Skąd: Ty przeklinasz to miasto, te ulice, ja na tych ulicach co roku pale znicze

i znowu wszystko s.......il Baszczyński.

3 bramki w ktorych facet mial cos swojej winy. Od pierwszej akcji kazdy go pukal po jego stronie jak chciał ale co sie dziwic skoro w nawet Majkowski i Rybus go w zeszłym sezonie objezdzali.

Niestety, w takiej formule LM przy takich losowaniach nigdy nie bedzie dla polskich druzyn.

uderz w puchara
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great

Od: 06.2003

Przegraliśmy zasłużenie. Szukając na siłę plusów, jest jeden ale jakże ważny, kasa jaką zarobimy na Barcelonie, plus kasa za przynajmniej dwa mecze UEFA pozwoli złapać głęboki oddech budżetowi.

Malkontentom na pocieszenie, radzę porównać drużyny Szachtara Soligorsk i Barcelony oraz rangę rozgrywek.Reszta jest milczeniem.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

nudny mecz :(. W piłke to my grac nie potrafimy,ale to wiedzielismy dawno. Co najwyżej ją kopiemy, bo gra to Barcelona, Real. Nie narzekać,na nasze polskie kopanie przed siebie i w bok zwanę ekstraklasą piłkarzy mamy znakomitych. Czy ktoś siespodziewal,że Łobodziński potrafi przyjac piłkę w biegu? to skad te pretensje?

kiedyś pisałem,że za kilka lat będziemy na poziomie ligi cypryjskiej. Tutaj musze siepoprawić, aż tak dobrze to raczej z niami nie bedzie. Wląsnie jeden z klubów z tej wyspy puknął Olimpiakos. I to 3-0. Znajac zycie jakbyśmy mieli Olimpiakos to byśmy dostali trójkę. Nie chce siać defetyzmu,ale my z tą LM to tak do zajebania.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
czesiu
Senior Member

Od: 11.2002

Z tym Diazem to dziwna sprawa jest. Przyszedł za grosze, zarabia grosze, a jak przychodzi zagrać z Barcą to jeden z dwóch najlepiej grajacych zawodników. Głowackiego czeka ławka.
Odpowiedz cytując
djjamajczyk
Senior Member

Od: 03.2008

Jestem dumny zchłoapków zagrali na ile mogli. Wynik jak najbardziej zasłużony , dzieki Mariowi nie jest 10 do 0.
Szykujmy się już na UEFA tam będzie lepiej , Barca do 10 klas wyżej niż my .
Na pocieszenie patrzałka przegrała z Juventusem tez 4:0 hahah
Odpowiedz cytując
Szary007
Member

Od: 07.2008

klusek106 napisał(a):Wyświetl post
Tylko my wiemy ze Wisła wygrala ! nie oklamujmy sie, wszyscy wiedzielismy ze tak sie stanie i modlilismy sie o najnizszy wymiar kary, chociaz sam liczylem na jedna jakas tam brameczke. Pozostaje nam p.uefa

ALE DOKLADNIEEEEE ! ! ! Moze nie awansujemy do LM ale wygramy z Barca u siebie !

A PU tez fajna rzecz!!
Odpowiedz cytując
e
Senior Member

Stary 13.08.2008, 22:54
[quote=Kluvi napisał(a):[/quote]
wiecie co przegraliśmy mecz w głowach i tyle w temacie...

Obudz sie. chlopaki mysle ze nie dali z siebie wszystkiego co mogli ale starali sie... wynik 4-0 na Camp Nou z najlepsza druzyna na swiecie nie jest zly - tym bardziej dla nas.
u siebie strzelic choc jednego gola i bedzie fajnie
Wdech , wydech... nic sie nie stalo.
Odpowiedz cytując
Arkas
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 13.08.2008, 22:55
No cóź... jedyne pocieszenie to takie, ze nasi kibice chyba tylko na tym dopingowali.
A co do pilkarzy to najbardziej zawiódł mnie Baszczu - Henry i spółka robili z nim co chcieli.... I nie rozumiem dlaczego Sobolewski tak bardzo pragnął ich sam wykiwac I szkoda sytuacji Wtorka ale w końcu Wisla Barca dwa światy....
Odpowiedz cytując
Robert_wislak
Senior Member

Stary 13.08.2008, 22:56
Czy jak odpadaliśmy z LM zdobywaliśmy mistrzostwo Polski? Ile razy?
Najbardziej mnie wnerwił ryj wilczka na trybunie, pewnie sie podlizywał a co do tego Niedzielana to mniej pierr.. wiecej grania
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi

Od: 09.2003

Stary 13.08.2008, 22:56
I co z tego że przegraliśmy? Spadniemy do 4 ligi? Zbankrutujemy? Ktoś sobie żyły podetnie?

Chyba nawet wygrana LM nie zamknie dzioba co poniektórym. Ja z podniesioną głową jutro pójdę do pracy, bez odrobiny wstydu.

Pozdrowienia dla normalnych.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
maRgrabkarz
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 13.08.2008, 22:57
krotko. brakowalo mi wiekszej agresji ze strony Wisla. Sam fakt ze mielismy tylko jedna zolta kartke i to na poczatku meczu "zdobyta".

Poza tym to wynikiem sie specjalnie nie poinnismy przejmowac. Niespodzianki nie ma i mozemy powiedziec ze... awansowalismy do PUEFA!
Odpowiedz cytując
harthausen
Senior Member

Od: 02.2006

Stary 13.08.2008, 22:57
autocontrol napisał(a):Wyświetl post
pieniadze nie graja roli, nazwiska nie graja roli... piszczalka czy jak im tam wyeliminowali Rangers (?) hehe.

kogos dziwi ten wynik? bo mnie nie i jestem zupelnie spokojny i dziekuje Bogu ze tylko 4-0.
Barca to najlepszy team na swiecie, my jestesmy najlepszym team'em w Polsce.
WAKE UP!

Brawa dla naszych KIBICOW, ich a fanow Barcy dziela lata swietlne!
TYLKO WISLA! WIELKA WISLA!
Dokładnie tak.
A te 4-0 między najlepszym klubem na świecie a najlepszym klubem z Polski pokazuje przepaść między poziomami tu i tam oraz czas jaki jest potrzebny, by się te poziomy nieco zbliżyły.

Odpowiedz cytując
treneiro
Member

Od: 07.2008

Stary 13.08.2008, 22:58
czesiu napisał(a):Wyświetl post
Taktyka też była kiepska, bo to kopanie do Brozia to w pewnym momencie zrobilo sie śmieszne.
A jak według Ciebie miała grać Wisła?

Na plus Pawełek, Diaz i Pi. Brożek, nieźle Łobo i Zieniu. Do Pa. Brożka ciężko mieć pretensje bowiem za wiele piłek to on nie dostał. Łobo zrobił parę akcji na skrzydle i szkoda, że brakowało mu dynamiki w dryblingu i precyzji w dośrodkowaniach a byłoby więcej pożytku z jego gry.

Poziom sędziowania - dramat 2 spalone z dupy w 1szej połowie no i dziwna decyzja przy rzucie rożnym Zienia (ktoś wie czemu sędzia przerwał grę?). Oczywiście nie twierdzę, że z tego powodu Wisła przegrała mecz, ale sędzia wcale nie musiał pomagać Barcy.
Odpowiedz cytując
Kluvi
Senior Member

Od: 07.2006

Mario Nh przecież nasi wyglądali jak niepełnosprawni :(

a Ty piszesz mi ze bzdura gdzie była ambicja pokaż mi

jedynie kogo można pochwalić po meczu to Clebera <jak zawsze...>, Diaza i Pawełka...

Odpowiedz cytując
atomek21
Senior Member

Od: 02.2008

Z tym Diazem to dziwna sprawa jest. Przyszedł za grosze, zarabia grosze, a jak przychodzi zagrać z Barcą to jeden z dwóch najlepiej grajacych zawodników. Głowackiego czeka ławka.
trener jest przywiązany do nazwisk więc nie myśl ż Głowa usiądzie na ławce. zresztą Arek jest dużo bardziej doświadczony. ale Diaz mnie dziś pozytywnie zaskoczył.

za to żałuję że w przerwie nasz manager ściągnął Tomka zamiast Cantoro.
Odpowiedz cytując
Pastor777
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 13.08.2008, 22:59
Miałem nadzieję na nieco mniejszy wynik, ale wciąż jestem zadowolony z postawy drużyny. Nie przestraszyli się, wyszli na boisko i zagrali na ile mogli (i pozwoliła im Barca).

Trudno kogokolwiek wyróżnić, tak samo jak ciężko kogokolwiek ewidentnie objechać. Każdy z naszych popełnił sporo błędów, i jednocześnie miał parę błysków. Gdyby na siłę szukać zawodnika, któremu należy się ciut wyższa ocena, to byłby to (dla mnie niespodzianka) Piotr Brożek. Popełnił chyba najmniej błędów, starał sie uczestniczyć w akcjach ofensywnych... w sumie robił co mógł.

Barca w tym roku ma szansę znów coś osiągnąć w Europie. Przegrana to nie wstyd.
Ostatnio edytowane przez Pastor777 : 13.08.2008 o godz. 23:03.
Odpowiedz cytując
czesiu
Senior Member

Stary 13.08.2008, 23:01
treneiro napisał(a):Wyświetl post
A jak według Ciebie miała grać Wisła?
A rozegrać kilka razy z klepki....
atomek21 napisał(a):Wyświetl post
trener jest przywiązany do nazwisk więc nie myśl ż Głowa usiądzie na ławce. zresztą Arek jest dużo bardziej doświadczony. ale Diaz mnie dziś pozytywnie zaskoczył.

za to żałuję że w przerwie nasz manager ściągnął Tomka zamiast Cantoro.
Jak tak się stanie tzn. że trener osłabia zespół, bo Głowa z Realem też nie zachwycał.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez czesiu : 13.08.2008 o godz. 23:03.
Odpowiedz cytując
piotr 0704 dortmund
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 13.08.2008, 23:01
Jak dla mnie po tym co pokazal Diaz to Glowacki moze zapomniec o pierwszym skladzie.

Junior - bardzo dobry mecz !!! reszta bez komentarza choc pretensji nie mam, wiem z kim gralismy.

To byli wyselekcjonowani, wysokiej klasy specjalisci, gdyby ktorykolwiek z nich trafil do naszej Ekstraklasy uzany by zostal za pilkarza MEGAkompletnego (szybkosc, technika, sila, taktyka, itp. itd.)
Stan , sciagnij nam paru konkretnych pilkarzy.
Odpowiedz cytując
bonawentura
Senior Member

Stary 13.08.2008, 23:02
treneiro napisał(a):Wyświetl post
Na plus Pawełek, Diaz i Pi. Brożek, nieźle Łobo i Zieniu. Do Pa. Brożka ciężko mieć pretensje bowiem za wiele piłek to on nie dostał. Łobo zrobił parę akcji na skrzydle i szkoda, że brakowało mu dynamiki w dryblingu i precyzji w dośrodkowaniach a byłoby więcej pożytku z jego gry.

Poziom sędziowania - dramat 2 spalone z dupy w 1szej połowie no i dziwna decyzja przy rzucie rożnym Zienia (ktoś wie czemu sędzia przerwał grę?).
Nie ma co się irytować. Do Brożka mimo wszystko mam pretensje, bo mógł sie cofać w trakcie meczu. Z przebiegu gry widać było, że nie ma szans dostać dobrą piłkę do przodu. Obrona Barcy była świetnie ustawiona.

Wyniku nie zmieniłoby nawet sędziowanie na korzyść Barcy. Tyle w tym temacie.
Powód: ;-)
Ostatnio edytowane przez bonawentura : 13.08.2008 o godz. 23:02.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member

Od: 07.2006

7 lat temu nas tyle nie dzieliło od Barcy co teraz.No ale cudów wymagać nie można jak klub ściaga tylko graczy za free
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member

Od: 04.2008

no one napisał(a):Wyświetl post
piłkarsko w porownaniu do Barcelony to my jesteśmy w średniowieczu- tego można się było spodziewać... szkoda tylko ze klękamy już w szatni przed każdym wielkim
i co to za pierd..enie?! nie wytrzymam. wytłumaczysz mi czemu wg ciebie przegraliśmy ten mecz w szatni? graliśmy tak jak nam Barcelona pozwalała.
Odpowiedz cytując
SZYMEK_TSW
Senior Member

Nie było znów tak tragicznie, napewno lepiej zagraliśmy niż kadra Benauera na Euro.
Nie zgodze się także ze przegraliśmy ten mecz w głowach, bo wbrew pozorom początkowe 15 minut było obiecujące potem padła bramka i dalej Barcelona obnażała tylko braki techniczne, szybkościowe czy taktyczne. Napewno można pochwalić za ten mecz Diaza; niestety najwiekszym wg. mnie problemem była słaba gra środka pola, nie ma się co oszukiwać ale Tomek Jirsak, Mauro czy Radek Sobolewski zagrali troszke poniżej swoich umiejętności.

Do wszystkich lamętujących polecam tabele medalową igrzysk aby się wreszcie ogarneli jak dużo nam brakuje do światowych potęg spotowych niezależnie od dyscypliny.

Wielki szacunek dla ARMII BIAŁEJ GWIAZDY która niesamowicie dopingowała naszych piłkarzy.

Śląsk Wisełka Lechia Gdańsk & Unia Tarnów
Odpowiedz cytując
dymek_nhs
Senior Member

Od: 10.2006

Wisła to zawsze ma szczęście do losowania w 3 rundzie był już Real była Barcelona był Inter same sławy

Ale szacunek za grę i walkę. Diaz mi się dzisiaj najbardziej podobał i pozytywnie mnie zaskoczyły niektóre interwencję Pawełka

Cytat:
Do wszystkich lamentujących polecam tabele medalową igrzysk aby się wreszcie ogarnęli jak dużo nam brakuje do światowych potęg sportowych niezależnie od dyscypliny.
Racja. Ale dziwi mnie to czemu akurat chiny mają już tak dużo medali czyżby jakaś zagrywka pod siebie
Ostatnio edytowane przez dymek_nhs : 13.08.2008 o godz. 23:06.
Odpowiedz cytując
Coolpick
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 13.08.2008, 23:03
Ja i tak wole Puchar UEFA
Odpowiedz cytując
e
Senior Member

piotr 0704 dortmund napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie po tym co pokazal Diaz to Glowacki moze zapomniec o pierwszym skladzie.

Junior - bardzo dobry mecz !!! reszta bez komentarza choc pretensji nie mam, wiem z kim gralismy.

dobra, dobra po innym meczu bedziesz pisal ze Diaz i Glowa zajebisty a Junior kicha.

przestancie mieszac co po chwile po meczu.

nikogo nie mozna posadzic o zla gre. byly bledy, to normalne.. tym bardziej jak sie gra z taka druzyna jak Barca.

Co stracilismy?
Nic

spokojnie, jeszcze mecz u siebie,, nie mowie o awansie.. ale o stworzeniu super atmosfery bez wzgledu na wynik.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member

Kluvi napisał(a):Wyświetl post
Mario Nh przecież nasi wyglądali jak niepełnosprawni :(

a Ty piszesz mi ze bzdura gdzie była ambicja pokaż mi

jedynie kogo można pochwalić po meczu to Clebera <jak zawsze...>, Diaza i Pawełka...
Jak ktoś napisał wyżej... obudź się, naprawdę wyluzuj

To nie ten przeciwnik na którego wystarczy walka do upadłego...

Pierwsze minuty niezłe w naszym wykonaniu, a później siła wyższości gwiazd.
Przycisnęli nas pressingiem przez pełne 90minut i tyle.
jeden rajd, jedno podanie, jeden gol.

dziękuje, dobranoc, czekamy na UEFA.
Odpowiedz cytując
atomek21
Senior Member

Od: 02.2008

Z tym Diazem to dziwna sprawa jest. Przyszedł za grosze, zarabia grosze
chciałbym zarabiać taki grosze jak on
Odpowiedz cytując