The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
medyk
Senior Member

Od: 07.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 07.08.2008, 13:02
http://sport.interia.pl/news/cupial-...-barce,1158722

Szacunek dla Cupiała i nawet jeśli to plotka, niech sie panowie z Barcelony nauczą troche RESPEKTU i SZACUNKU w stosunku do nas i inny biednych klubów.
Ostatnio edytowane przez medyk : 07.08.2008 o godz. 13:04.
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
Odpowiedz cytując
Zbychu
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 07.08.2008, 13:05
A czy wiadomo na 100% gdzie Wisła zagra rewanż z Barcą?(Szymkowiak coś o Śląskim wspominał) Biorąc pod uwage że na Reymonta jest remont i klase rywala chyba warto by było się dostosować i ugościć "dume kataloni" w miare na jak najlepszym obiekcie?.Hiszpanom przyzywyczajonych do pojedynków na europejskich salonach rozgrywanie meczu na stadionie gdzie zamiast trybuny koparki stoją raczej nogi nie zmiękną.A i dla Krakowa lepiej - przecież najwazniejsze aby przygodować jak najlepiej stadion na Euro a ewentualne rozgrywanie na nim meczów napewno nie wpłynie na to pozytywnie.Tak więc jeśli byłaby taka możliwość najlepiej byłoby zagrać w Chorzowie.Wiadomo większy obiekt,więcej kibiców.Aby jednak nie dyskryminować sympatyków z Krakowa ze względu na odległość można by większość biletów rozprowadzić w Krakowie.A na meczu mimo iż rozgrywany na gorącym terenie powinno być bezpiecznie gdyż ciężko się spodziewać aby kibole ze śląska chcieli wywalić kilkaset złotych na bilet tylko po to aby zrobić zadyme.
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 07.08.2008, 13:08
Zwycięstwo cieszy. Mimo wszytko Beitar zawiódł, dawno w pucharach nie graliśmy z tak słabym zespołem. Nie pokazali dosłownie nic. Nawet piłki w biegu przyjąc nie potrafili, u nas by się chyba bronili przed spadkiem. Tutaj uwaga do malkontentów,że nie kupujemy za duże pieniądze piłkarzy. Beitar kupił i co?Nawewt piłki kopnąć nie potrafią.

Żeby nie było tak pięknie. Niestety ale kontry naszym wychodziły średnio, widac,ze nie do końca wiedzą co grać.
Były dwie dobre sytuacje gdzie wypadało tylko dobrze dograć,to było czekanie nie wiadomo na co. No i Cantoro, dobry jest ale coś czuje,że brylować może on tylko na tle drużyn pokroju Beitaru.

A co do zachowania Cupiał. Nie widze w tym nic nadzwyczajnego. Tym bardziej,że jest szansa aby napędzić im strachu.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
Wilku
lupus albus

Od: 09.2003

Stary 07.08.2008, 13:10
PvD napisał(a):Wyświetl post
Wczoraj nie było widać, jutro będzie widać, pojutrze nie będzie. Nie wiem Wilku co chcesz udowodnić? To tak jakby zapytać czy wczoraj był widoczny brak rezerwowych w Wiśle? Mały i Dawid, Niedzielan dobre zmiany, a i reszta by dobrze sobie poradziła więc takie pytanie są wg mnie złośliwe, mające udowodnić,że co? Wczoraj nie było widać braku Kosy, Paulisty Dudki, Kokoszki itd itp.
PVD mające udowodnić to że liczenie na niego w pucharach jest błędem, i sie nic nie zmieniło. Ja uważałem że jego brak to nie żadne osłabienie, i szczerze pisząc mam satysfakcje z tego powodu iż miałem racje, choć możliwe że dałem temu wyraz w nieodpowiedni sposób.

Tristan, Scytowie, Niniwa 2, Prawicowe czytanki, St. Michalkiewicz, NSZ, Keine Grenzen
Lew Dawidowicz Bronstein vel Trocki: ''Należy wysunąć hasło rewolucyjnego unicestwienia państwa narodowego. Domowi wariatów kapitalistycznej Europy, trzeba przeciwstawić program Socjalistycznych Stanów Zjednoczonych Europy, jako etap na drodze do Zjednoczonych Stanów całego świata''.
Odpowiedz cytując
szczaq21
Senior Member

Od: 01.2007

Stary 07.08.2008, 13:13
No ale mecz rewanżowy zagramy w Krakowie.
http://********/news/show/1522
Odpowiedz cytując
qubu
Senior Member

Stary 07.08.2008, 13:14
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Zwycięstwo cieszy. Mimo wszytko Beitar zawiódł, dawno w pucharach nie graliśmy z tak słabym zespołem. Nie pokazali dosłownie nic. Nawet piłki w biegu przyjąc nie potrafili, u nas by się chyba bronili przed spadkiem.
no już takich nieudaczników z nich nie rób...
Odpowiedz cytując
Robert_wislak
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 07.08.2008, 13:22
medyk napisał(a):Wyświetl post
http://sport.interia.pl/news/cupial-...-barce,1158722

Szacunek dla Cupiała i nawet jeśli to plotka, niech sie panowie z Barcelony nauczą troche RESPEKTU i SZACUNKU w stosunku do nas i inny biednych klubów.
No ale jeśli to jest prawda to pokazuje to jaki mamy... zarząd. Zero honoru i szacunku dla nas Wisły. Na kasę się rzucić tylko umieją
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 07.08.2008, 13:29
Moje zdanie jest takie, ze ten mecz pokazal co to znaczy determinacja i nastawienie psychiczne do meczu Powiedzmy sobie szczerze, ze zawodnicy Beitaru pilkarsko na pewno nie sa slabsi od Wislakow, a 2-3 umiejetnosci ma pewnie nawet wyzsze.

Jednak jak wielu prorokowalo jest to bardziej zlepek gwiazd, pilkarzy sciagnietych za duze pieniadze, z bardzo wysokimi kontraktami, ktore gwarantuja im wysokie zarobki niezaleznie od postawy na boisku - tak z reguly placi sie znanym zawodnikom aby zechcieli grac w slabej lidze. Do tego dochodzi Izraelska mentalnosc, podejscie, ktore umowmy sie, nie jest w 100% profesjonalne.

Czy byli skoncentrowani ? Ano pewnie tak. Czy zlekcewazyli Wisle ? Tez nie do konca. Ale podeszli sobie do tego meczu ot tak, pewni siebie, pewni awansu, myslac o Barcelonie. Juz rozgrzewka pokazala ich nastawienie. Ze smiechem, na luzie, bez przemeczania sie. Ot po prostu przyjechali zagrac mecz.

I jesli przeciwstawimy temu swietny mecz Wisly. Jej 3 dniowa koncentracje, odciecie od zewnetrznego swiata to widzielismy jak to sie skonczylo. Wisla byla stokroc bardziej zdeterminowana, skupiona na meczu, swiadoma stawki spotkania. Presja tym razem zadzialala w sposob doskonale pozytywny. Beitar byl zaskoczony, nie wiedzial co sie dzieje, nie spodziewal sie takiej gry po Wisle. Jak pisalem, przyjechali tu zagrac normalny, zwykly mecz. Nie przygotowywali sie jakos specjalnie do niego, nie koncetrowali sie. I na Wisle to nie starczylo.

Dlatego moim zdaniem wczorajszy wynik i obraz meczu, sa rezultatem 50/50. Swietnej gry Wisly, ale tez slabej postawy Beitaru, ktora byla glownie wynikiem zlego podejscia mentalnego do meczu. Bo umiejetnosci ci pilkarze maja i chetnie widzialbym kilku z nich w Wisle.
Odpowiedz cytując
hoolifan
Banita

Od: 04.2008

Stary 07.08.2008, 13:33
Cytat:
CENY BILETÓW NA BARCELONE

Znane są już ceny biletów na mecz z FC Barcelona. Tym razem klub uhonorował posiadaczy karnetów dając im 100 złotową zniżkę na bilety!

Dla posiadaczy karnetów:
D i E - 100 zł
A i B - 150 zł
Bez karnetów:
D i E - 200 zł
A i B - 250 zł
Z tego wniosek ze mecz w Krakowie sie odbędzie.
Odpowiedz cytując
South
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 07.08.2008, 13:34
nesta napisał(a):Wyświetl post
Moje zdanie jest takie

zgadzam sie ,ale myślę że 20-30 % tego sukcesu możemy przypisać sobie i temu co zrobiliśmy na trybunach

dolha-Kale- Valdes ? czemu nie...
Odpowiedz cytując
Raporter
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 07.08.2008, 13:36
Moje zdanie jest takie, ze ten mecz pokazal co to znaczy determinacja i nastawienie psychiczne do meczu Powiedzmy sobie szczerze, ze zawodnicy Beitaru pilkarsko na pewno nie sa slabsi od Wislakow, a 2-3 umiejetnosci ma pewnie nawet wyzsze.

Jednak jak wielu prorokowalo jest to bardziej zlepek gwiazd, pilkarzy sciagnietych za duze pieniadze, z bardzo wysokimi kontraktami, ktore gwarantuja im wysokie zarobki niezaleznie od postawy na boisku - tak z reguly placi sie znanym zawodnikom aby zechcieli grac w slabej lidze. Do tego dochodzi Izraelska mentalnosc, podejscie, ktore umowmy sie, nie jest w 100% profesjonalne.

Czy byli skoncentrowani ? Ano pewnie tak. Czy zlekcewazyli Wisle ? Tez nie do konca. Ale podeszli sobie do tego meczu ot tak, pewni siebie, pewni awansu, myslac o Barcelonie. Juz rozgrzewka pokazala ich nastawienie. Ze smiechem, na luzie, bez przemeczania sie. Ot po prostu przyjechali zagrac mecz.

I jesli przeciwstawimy temu swietny mecz Wisly. Jej 3 dniowa koncentracje, odciecie od zewnetrznego swiata to widzielismy jak to sie skonczylo. Wisla byla stokroc bardziej zdeterminowana, skupiona na meczu, swiadoma stawki spotkania. Presja tym razem zadzialala w sposob doskonale pozytywny. Beitar byl zaskoczony, nie wiedzial co sie dzieje, nie spodziewal sie takiej gry po Wisle. Jak pisalem, przyjechali tu zagrac normalny, zwykly mecz. Nie przygotowywali sie jakos specjalnie do niego, nie koncetrowali sie. I na Wisle to nie starczylo.

Dlatego moim zdaniem wczorajszy wynik i obraz meczu, sa rezultatem 50/50. Swietnej gry Wisly, ale tez slabej postawy Beitaru, ktora byla glownie wynikiem zlego podejscia mentalnego do meczu. Bo umiejetnosci ci pilkarze maja i chetnie widzialbym kilku z nich w Wisle.
Tak mi się szczególnie podobała gra Alvareza z 1 meczu no i Baruhian też by w wiśle poszalał. No i pewnie Abreau i Fernandez też by się nadali.
Odpowiedz cytując
jova
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 07.08.2008, 13:43
Wilku napisał(a):Wyświetl post
PVD mające udowodnić to że liczenie na niego w pucharach jest błędem, i sie nic nie zmieniło. Ja uważałem że jego brak to nie żadne osłabienie, i szczerze pisząc mam satysfakcje z tego powodu iż miałem racje, choć możliwe że dałem temu wyraz w nieodpowiedni sposób.
Odpuść sobie dyskusję z PVD bo bzdury pleciesz. On dał dobry przykład przywołując Głowackiego - na niego też nie warto liczyć, bo ciągle łapie kontuzje, a jego brak to żadne osłabienie? Trzeba być mega"bystrzachą" by na podstawie jednego meczu wyciągać takie wnioski.
Odpowiedz cytując
M.Mati
Member

Od: 03.2003

Stary 07.08.2008, 14:14
Oficjalne info już jest http://www.wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4293

Wisła NH
Odpowiedz cytując
Wilku
lupus albus

Stary 07.08.2008, 14:15
jova napisał(a):Wyświetl post
Trzeba być mega"bystrzachą" by na podstawie jednego meczu wyciągać takie wnioski.

Jednego? - teraz to Ty bzdury pleciesz.

Zaczne od TBILISI..

Tristan, Scytowie, Niniwa 2, Prawicowe czytanki, St. Michalkiewicz, NSZ, Keine Grenzen
Lew Dawidowicz Bronstein vel Trocki: ''Należy wysunąć hasło rewolucyjnego unicestwienia państwa narodowego. Domowi wariatów kapitalistycznej Europy, trzeba przeciwstawić program Socjalistycznych Stanów Zjednoczonych Europy, jako etap na drodze do Zjednoczonych Stanów całego świata''.
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member

Stary 07.08.2008, 14:27
Zbychu napisał(a):Wyświetl post
A czy wiadomo na 100% gdzie Wisła zagra rewanż z Barcą?(Szymkowiak coś o Śląskim wspominał) Biorąc pod uwage że na Reymonta jest remont i klase rywala chyba warto by było się dostosować i ugościć "dume kataloni" w miare na jak najlepszym obiekcie?.Hiszpanom przyzywyczajonych do pojedynków na europejskich salonach rozgrywanie meczu na stadionie gdzie zamiast trybuny koparki stoją raczej nogi nie zmiękną.A i dla Krakowa lepiej - przecież najwazniejsze aby przygodować jak najlepiej stadion na Euro a ewentualne rozgrywanie na nim meczów napewno nie wpłynie na to pozytywnie.Tak więc jeśli byłaby taka możliwość najlepiej byłoby zagrać w Chorzowie.Wiadomo większy obiekt,więcej kibiców.Aby jednak nie dyskryminować sympatyków z Krakowa ze względu na odległość można by większość biletów rozprowadzić w Krakowie.A na meczu mimo iż rozgrywany na gorącym terenie powinno być bezpiecznie gdyż ciężko się spodziewać aby kibole ze śląska chcieli wywalić kilkaset złotych na bilet tylko po to aby zrobić zadyme.

Ty się człowieku dobrze czujesz? Większych bzdur tu dawno nie widziałem

Skoro rozgrywanie meczów przy Reymonta nie jest korzystne dla przygotowań do EURO to może mamy się wynieść?

Jakie więcej kibiców? Naprawdę chcesz, żeby na takim meczu dopingowało Wisłę gdzieś w hanysowie z 5tys wiślaków a resztę stanowili jebani fagasi w garniturkach i z trąbkami oraz pokemony lejące pod siebie na samą myśl, że zobaczą Barcelonę?

Ja .......ę poziom niektórych postów mnie przyprawia o mdłości
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
Philips_Zaspa
Member

Od: 03.2008

Stary 07.08.2008, 14:36
Czy Beitar nas zlekceważył? Mnie samemu jest trudno powiedzieć. Zaatakowaliśmy ich od pierwszej minuty, stopniowo zdobywając całkowitą kontrolę nad grą. Do 9. minuty, do pierwszej bramki chłopaki z Izraela myśleli pewnie sobie: " Grają u siebie, dajmy się im wyszaleć". Ale po golu Cantoro chyba im się nóżki zaczęły dygotać, bo Wisła złapała wiatr w żagle. Karny, wątpliwy ( no ale takie są prawa futbolu ) i gol Clebera podciął im skrzydła. Nie byli w stanie wykrzesć składnej akcji, strzelali byle strzelać. Po przerwie wyszli zmobilizowani, ale gol sympatycznego Diaza sprowadził ich na ziemię, pozwalając nam cieszyć się grą Wiślaków. Mogło być więcej bramek, ale pięć wystarczy.

Teraz mecz z Barcelona. No coż presji nie ma, bo któż rozsądny wymaga w Polsce pokonania Barcelony? Ale jeśli chłopaki powalczą tak jak wczoraj, to czeka nas ciekawe widowisko. I mogę jeszcze raz powtórzyć, że przy takiej grze jak wczoraj o mistrza jestem spokojny.

Małe pytanko: Czy to prawda, że za grę z FC Barcelona możemy otrzymać pewną sumę od praw telewizyjnych
Wybór był prosty i przemyślany: Wisła Kraków !

Zaspa - dzielnica Gdańska, położona na miejscu dawnego lotniska pasażerskiego, dobrze umiejscowiona pod względem komunikacyjnym ( szybki dojazd do centrum Gdańska, Oliwy i Sopotu ). Zagłębie wiernych kibiców Lechii Gdańsk, Wisły Kraków i Śląska Wrocław. Zabudowa z lat 80tych XX wieku.
Odpowiedz cytując
medyk
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 07.08.2008, 14:49
Jak dla mnie cena troche przesadzona.. na Beitar bilety w porównaniu z tymi na Barce był tanie jak barszcz a kibice i tak dali dupy, nie ma C a E mimo to było zapełnione moze w 50%. Czy nie lepiej sprzedac bilety taniej chociaz o 50zł? a mamy pewność ze bedzie wiecej chetnych. Ktoś powie ze nie mam do konca racji ale tak jest bo jak ide jeszcze z dwoma osobami i mamy karnety to zapłace 450zł a tak to był zapłacił 300zł. Tak więc chyba poczekam na wyniki meczu w Barcelonie jesli bedzie dawał jakie kolwiek iluzoryczne szanse na walke to się zastanowie nad kupnem biletu..
Dan Petrescu: "Jeżeli polscy piłkarze nie zmienią swojego podejścia do wykonywanego zawodu, takie wpadki będą się wam zdarzać coraz częściej"
Odpowiedz cytując
marcinarsenal
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 07.08.2008, 14:55
luke1906 napisał(a):Wyświetl post

Skoro rozgrywanie meczów przy Reymonta nie jest korzystne dla przygotowań do EURO to może mamy się wynieść?

Jakie więcej kibiców? Naprawdę chcesz, żeby na takim meczu dopingowało Wisłę gdzieś w hanysowie z 5tys wiślaków a resztę stanowili jebani fagasi w garniturkach i z trąbkami oraz pokemony lejące pod siebie na samą myśl, że zobaczą Barcelonę?

Ja .......ę poziom niektórych postów mnie przyprawia o mdłości

i z Tobą się zgadzam w 1906% Nie ważna jest kasa czy inne pierdoły! Ten kto wierzy, na Śląskim (przyjdzie 30k) będzie większy doping niż na R22, gdzie przyjdzie 15k jest idiotą do potęgi... Barcelona potrafi grać przed publicznością prawie 100k a my? Jesteśmy przyzwyczajeni do publiczności 5-10k. Po za tym zobaczcie co mówił Henry o meczu z Dundee - najtrudniejszy sparing, dlatego, że stadion był ciasny i publiczność żywiołowo reagowała. Po za tym jak wcześniej mówiłem wiemy jaka jest murawa w Krk - nie da się grać technicznej piłki, a taką gra Barca. Nasz stadion to może być największa broń zespołu, nie odbierajmy jej sobie!!!
Zbigniew Boniek - "Śmierć, wybuchowa atmosfera wisiały nad stadionem."
Michel Platini - "Ten wieczór nie miał nic wspólnego z futbolem."
The Daily Mirror - "Dzień w którym umarł futbol."
29.05.85
Odpowiedz cytując
Raporter
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 07.08.2008, 14:56
Duże ceny. Ale pomyśl że jadąc do Barcelony musisz jeszcze opłacić samolot jakieś 700złotych pewnie. Fakt że może powiedzieć że byłeś na meczu Wisełki na Camp Nou
Ale Wisła w tym meczu raczej nie nastawia się na wynik bo szanse są małe. Barca musiałaby zagrać 2 razy bardzo źle żebyśmy mieli szansę.
Jak będzie słaby wynik w Barcelonie możliwe że fani Barcy których w Polsce pewnie sporo zapełnią stadion. A to umożliwia spore zyski.

Zyski które są nam potrzebne do wzmocnien. Ten kto chodzi na Wisłę i ma karnet płaci mało!! To uczciwe. Większość kiboli ma karnet, a to oni są na meczu z Polonią czy innymi ligowymi szaraczkami.
Dla pikników bilety po 200zł. Jak chodzisz okazyjnie to cię stać na jednorazowy taki wydatek!
Ostatnio edytowane przez Raporter : 07.08.2008 o godz. 14:59.
Odpowiedz cytując
Endrju
Junior Member

Od: 01.2003

Stary 07.08.2008, 15:09
Above napisał(a):Wyświetl post
Piękny mecz.
Z Głowackim i Zieńczukiem byłoby chyba z 10:0
Ludzie...czy wy naprawdę jesteście ślepi...?
Ja naprawdę lubię Marka, jest sympatycznym i inteligentnym facetem...ale czy naprawdę nie widzicie, że z nim w składzie Wisła gra dużo wolniej, bez polotu i zacięcia...? Marek nie pasuje do idealnego wizerunku skrzydłowego - szybkiego robiącego dużo wiatru i zamieszania faceta...Fakt, nastrzelał trochę tych bramek i zaliczył trochę asyst w naszej lidze, ale nie grał wcale przebojowo, tak "a la Kosa" tak że przeciwnicy trzęśli przed nim portkami...W europejskich pucharach jego umiejętność znalezienia się w polu karnym gdzieś zanika i zostaje tylko ten Marek, którego już wiele razy oglądaliśmy podczas meczów z zagranicznymi drużynami...
śmiem twierdzić, że z Markiem w składzie wcale a wcale nie musielibyśmy wygrać tak wysoko...a na pewno nie gralibyśmy tak efektownie.
I może się mylę, może to Beitar w tym meczu był taki słabiutki, i Zieniu zagrałby w nim lepiej niż łobo czy Boguski, a wymieniona dwójka zagra w meczach z silniejszym przeciwnikiem jeszcze większy piach niż Marek...jednak modlę się by nasz trenejro posadził Marka na ławce w meczach z Barceloną...

Wilku, 1906% poparcia dla ciebie! Jednak dawaj swemu przekonaniu wyraz w bardziej kulturalny sposób
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 07.08.2008, 15:10
moze ktos jako tako przetlumaczyc
http://www.uefa.com/competitions/ucl...id=737439.html

Cytat:
Cupiał już odprawił Barcę!

Zarząd Wisły Kraków był skłonny zgodzić się na zmianę gospodarza pierwszego meczu III rundy eliminacji do Ligi Mistrzów z FC Barceloną, ale sprzeciwił się temu właściciel krakowskiego klubu Bogusław Cupiał.

...- Zadzwońcie i powiedzcie, że rezygnujemy. Nie ma takich pieniędzy, za jakie mogliby kupić Wisłę - miał zakomenderować Cupiał. W Barcelonie byli w szoku. Tym bardziej, że Beitar Jerozolima był skłonny zamienić gospodarza pierwszego meczu za darmo...
Respect Bosie!
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 07.08.2008 o godz. 15:13.
Odpowiedz cytując
KoPer
I am what I am

Od: 09.2004

Stary 07.08.2008, 15:17
To samo co na konferencji prasowej plus dwie krótkie wypowiedzi Brożka i Cantoro które znajdziesz na wszytkich stronach sportowych
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 07.08.2008, 15:20
Nasi zagrali tak dobrze ze ciezko kogokolwiek pochwalic by nie urazic reszty
Jednak wybralem swoja trojce

1.Trener - jednak w waznych meczach widac jego reke, my ten dwumecz nie wygralismy przez lepszy sklad, tylko przez znakomita taktyke i przygotowanie - zabiegalismy po prostu Zydow, robiac to do tego w bardzo madry sposob.

Widziec jak mistrz wcale nie takiego slabego kraju z dwukrotnie wyzszym budzetem i transferami za taka kase co mysmy nie wydali laczac ostatnie 5 lat ,przeprowadza 1 dobra akcje przy bodajze 0-4 - bezcenne.

2.Diaz - jak nie przekonywal on mnie nigdy to za ten mecz naleza mu sie wielkie slowa pochwaly.Gral tam gdzie nie gral nigdy i zagral jak nigdy dotad

3.Mauro - ile ja sie napsioczylem przez ostatnie lata na Mauro.Wczoraj zagral swietny mecz , nie dosc ze otworzyl wynik to jeszcze byl pewny,walczny i wytrzmal mecz kondycyjnie - brawo.

ps troche prywaty na koniec

Jak Cie bardzo szanuje Zbychu to strasznie mnie drazniles tym swoim 'na pewno wygraja'.
Jednak w calosci zwracam honor ,tym razem zwyciezyla u mnie paranoja tak co do naszej bezsilnosci jak i sily rywala ale takie pomyki po fakcie sa piekne a i radosc wieksza.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 07.08.2008 o godz. 15:23.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
nesta
Senior Member

Stary 07.08.2008, 15:22
A mnie sie ceny podobaja. Sa adekwatne do przeciwnika, ale nie przesadzone. I co najwazniejsze wreszcie karnetowicze zostali nagrodzeni czyli kibice, ktorzy wiernie dopinguja Wisle w kazdym meczu, a nie przypominaja sobie o niej tylko w przypadku meczow z rywalami jak Barcelona.
Nie przesadzajmy 100zl a 70zl na Beitar, tylko 30zl roznicy, kto sie takiej spodziewal...
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 07.08.2008, 15:24
Szczegolnie patrzac jakie byly ceny na Real a kiedy to bylo.
Cena bardzo przyzwoita.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
kalashnikov2
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 07.08.2008, 15:35
Nie przesadzajmy 100zl a 70zl na Beitar, tylko 30zl roznicy, kto sie takiej spodziewal...
Na Beitar na D karnetowicz placil 45 zl, a na Barce zaplaci 100 a wiec roznica jest ponad stuprocentowa. Co nie zmienia faktu że ceny biletów zachęcają do kupowania karnetów. I o to chodzi.
Odpowiedz cytując
kiju.ts
Banita

Od: 07.2008

Stary 07.08.2008, 15:45
Tylko w celu uściślenia. Mam info od pana Marka Szczerbowskiego z Dyrekcji Stadionu Śląskiego.
Po krótce pisze, ze tym terminie (27 sierpnia) nie ma możliwości rozegrania meczu z Barceloną.

Kraków godnie przywita Katalończyków. Rzeczywiście, nasz stadion to może być nasza najsilniejsza broń plus 20 % sukcesu to fantastyczny doping z trybuny D.
Odpowiedz cytując
Zbychu
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 07.08.2008, 15:58
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
Nie mieszkam w Krakowie,więc chyba mam prawo na pewne sprawy mieć inne zdanie niż większość osób stąd.

Cytat:
Jeśli byłyby kolizje tych spraw to sądze że czasowe przenosiny na inny stadion to słuszny pomysł.

Cytat:
Dlatego pisałem wcześniej aby zrobić sprzedaż biletów w pierwszej kolejności dla kibiców z Krakowa.Sądze że na tak arcyważny odległość nie stanowiłaby wielkiego problemu i uzbierałoby się nieco więcej niż 5tys wiślaków.
By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.
Odpowiedz cytując
Prezydentowa
Miodek

Od: 06.2004

Stary 07.08.2008, 16:05
Co to w ogóle za pomysł, żeby grać na Śląskim? Jakie są argumenty? Bo jedyne co mi przychodzi do głowy, to zapewnienie godnych warunków dla Barcelony, co jest absurdem, bo nie zamierzam im wygranej ułatwiać (tak jakby tera mieli niezwykle ciężkie zadanie przed sobą). Ewentualnie większa kasa, co może się zarządowi uśmiechać, ale nam raczej nie, bo banda krawaciarzy i małyszów, chcących zobaczyć wielkie gwiazdy na żywo to średnio kusząca prespektywa. Strach myśleć, cóż za fanatyczny klimat stworzylibyśmy na Śląskim......
Odpowiedz cytując
SpoXsteR
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 07.08.2008, 16:22
Zbychu napisał(a):Wyświetl post
Biorąc pod uwage że na Reymonta jest remont i klase rywala chyba warto by było się dostosować i ugościć "dume kataloni" w miare na jak najlepszym obiekcie?

hahahahaha
to sobie ich sam sprobuj ugoscic... cicho, bo wielka Barca przyjezdza i trzeba uwazac zeby sie nie zblaznic hahaha.
oni to sobie moga, tam u siebie w Hiszpani, my mamy zapelnic trybuny, prowadzic dobry doping, wierzyc ze nasi pilkarze zagraja chocby tak jak wczoraj z Beitarem lub lepiej, a Barca nas nie interesuje i ich rozkminki o malych boiskach itp
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów