The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 17.04.2019, 15:41
Armin napisał(a):Wyświetl post
Wiesz dobrze jak z tymi karnetami było - ludzie brali po kilka żeby wspomóc klub - wiec wg Ciebie jeśli sprzedano 15 tysięcy karnetów a na stadionie jest 10 tysięcy ludzi to ma isc przekaz medialny ze na stadionie jest 15? Przecież to zakłamywanie rzeczywistości gdy gołym okiem widać ze tyle nie ma. Podobnie frekwencje podaje Legia to nawet z perspektywy tv widać ze ich tam tyle na stadionie nie ma.
I co, wg Ciebie w koszu leży 5 tys karnetów? dobre sobie.
Widać to było choćby w meczu z Legią, gdzie może faktycznie 500-1000 miejsc było wolnych, jak nie mniej.
Odpowiedz cytując
rokfor
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2004

Stary 17.04.2019, 15:43
Wystarczy podać info "Wejściówki kupiło ... kibiców, na meczu jest ... kibiców". Frekwencja powinna być liczona od faktycznej ilości osób na stadionie, ale mnie np bardziej interesuje ile klub sprzedał biletów i byłem trochę w....iony kiedy nie dostałem takiej informacji na Pogoni i derbach
Odpowiedz cytując
JacobCFC
Senior Member

Od: 09.2010

Stary 17.04.2019, 15:51
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post

Grubo było, ale myślę że najlepsze jeszcze przed nami. Czy Sharks upadnie? Nie sądzę, nadal wielu jest na wolności a przecież za chwilę wyjdą ci od Człowieka. Niemniej Misiu zachował się niezwykle przyzwoicie wobec swoich kolegów.
Istnieje jedna złota zasada, dopóki nie ma papieru, to nie rzuca się oskarżeń o 60tke.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 17.04.2019, 15:58
JacobCFC napisał(a):Wyświetl post
Istnieje jedna złota zasada, dopóki nie ma papieru, to nie rzuca się oskarżeń o 60tke.
W tym środowisku nie ma zasad
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2007

Stary 17.04.2019, 16:03
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Dlatego w tej rundzie na pewno 1 mecz (bodajże z Pogonią), być może też z parchami frekwencja była podawana według ilości wejść na stadion. Reszta wg ilości biletów.

W całej ekstraklasie kluby podają statystyki wg sprzedanych biletów i taki jest "standard" w naszej lidze
Standard nie standard. Jak widać.klub ma możliwość pokazać ile osób przeszło przez kołowrotki i wg mnie tak powinien robić. A finanse klubu to już inna sprawa.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 17.04.2019, 16:18
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Ale dzien meczowy moze ciagle stanowic 40% budzetu.

Srednia 20k-30k ludzi na mecz plus inne zrodla dochodu i mamy szanse na zdrowe funkcjonowanje.
Nie ma szans na średnią 20 tys. w najbliższym czasie. Żadnych.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 17.04.2019, 17:34
rokfor napisał(a):Wyświetl post
Wystarczy podać info "Wejściówki kupiło ... kibiców, na meczu jest ... kibiców". Frekwencja powinna być liczona od faktycznej ilości osób na stadionie, ale mnie np bardziej interesuje ile klub sprzedał biletów i byłem trochę w....iony kiedy nie dostałem takiej informacji na Pogoni i derbach
Wisłocki podał ta ilość po Pogoni
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 17.04.2019, 17:35
@wolfy... Daj się ludziom wykazać, nie marudź przed świętami
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member

Od: 01.2004

Stary 17.04.2019, 18:22
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie ma szans na średnią 20 tys. w najbliższym czasie. Żadnych.
Obecnie mamy cos okolo 17k srednia.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 17.04.2019, 19:29
Mamy zdjasie 17,6 tys ,Legia ma tysiac mniej

Ale tez absoutnie nie ma szans zeby to podtrzymac,Cholernie szkoda pod tym kątem patrzac braku awansu .
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 17.04.2019 o godz. 19:41.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member

Od: 03.2007

Stary 18.04.2019, 01:18
Podaje się z karnetami - tak się robi praktycznie wszędzie. Przeciez jak stadion ma przykładowo 20 000 miejsc i sprzedanych 19 000 karnetów to tylko 1000 biletów trafia do sprzedaży i nie ma uproś.

Z tego wynika, że w takiej sytuacji, gdy klub sprzeda praktycznie wszystkie miejsca w karnetach i 1000 osób kupi bilety to źle stoi frekwencja, bo nie ma kompletu?

No nie, oczywiście, że podaje się, że komplet jest.

Dlatego Wisła, wg wszelkich standardów ma jednak sporą szansę utrzymać frekwencję z sezonu.
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 18.04.2019, 22:16
Rozumiem, że obrońcy flag już teraz nic nie mają do powiedzenia? bo aż dziw że tu tak cicho
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 18.04.2019, 22:27
Co flagi mają do tego ? Swoją drogą problem "sam" się rozwiązał.
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 19.04.2019, 00:34
azor napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że obrońcy flag już teraz nic nie mają do powiedzenia? bo aż dziw że tu tak cicho
mozna napisac tez kontre : teraz jest czas na popis zwolennikow PRZECIWNIKOW flag i tp , teraz czas na grupe spadkowa - i nastepny sezon - derby i Legia nam nie grozi - no to teraz mozna popatrzyc na Nową Armie Bialej Gwiazdy - sugerowanie sie ikloscia to kpina tak samo jak za bednarza gdy na stadionie bylo moze z 1 tys ludzi - a pisano ze jest 6-8 tys - to byla kpina - ale papier wszystko przyjmie- jestem neutralny w tym wszystkim , ale naprawde czekam na ta Nową Jakość Wislacka
Odpowiedz cytując
Piotr777
Senior Member

Od: 08.2016

Stary 19.04.2019, 01:24
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
mozna napisac tez kontre : teraz jest czas na popis zwolennikow PRZECIWNIKOW flag i tp , teraz czas na grupe spadkowa - i nastepny sezon - derby i Legia nam nie grozi - no to teraz mozna popatrzyc na Nową Armie Bialej Gwiazdy - sugerowanie sie ikloscia to kpina tak samo jak za bednarza gdy na stadionie bylo moze z 1 tys ludzi - a pisano ze jest 6-8 tys - to byla kpina - ale papier wszystko przyjmie- jestem neutralny w tym wszystkim , ale naprawde czekam na ta Nową Jakość Wislacka
Już po 5 sekundach czytania Twojego wpisu, żałuję, że usunąłem Cię z listy ignorowanych. Wracasz tam w trybie natychmiastowym. Uff, od razu lepiej.
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Stary 19.04.2019, 08:32
AntyMod napisał(a):Wyświetl post

To co napisałeś jest tak głupie, że aż chętnie odpowiem, a w zasadzie zapytam:

Według tego to rozumowania - lepiej żeby stadion był zapelniony osobami, które wspierają przestępcę, który nie zajumał dwóch snickersow z jubilat, tylk kierował naprawdę grubymi tematami?

Nowa Jakość Wiślacka, jak to ładnie nazwales, uwierz mi ze się pojawi - jak się okazało ostatnio, można przyciągnąć ludzi czymś innym niż patologią i "zasadami"
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Stary 19.04.2019, 08:46
Piotr777 napisał(a):Wyświetl post
Już po 5 sekundach czytania Twojego wpisu, żałuję, że usunąłem Cię z listy ignorowanych. Wracasz tam w trybie natychmiastowym. Uff, od razu lepiej.
A ja żałuję że ktokolwiek go cytuję bo przez to widzę te wpisy.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 19.04.2019, 08:56
Mnie to tylko dziwi takie głukowate podejście do WSH i ludzi, którzy chodzili na C przez te wszystkie lata. Czy się różni popieranie WSH teraz od popierania 5 lat temu? Wylączając to, że prawie rozlożyli klub na łopatki to co się dziwicie, że byli grupą przestępczą? Co to wypominacie jakby się to wydało rok temu?
Ci ludzie latali po Krakowie z maczetami od dawna, zabijali ludzi a Wy kurka wodna teraz się nagle obudziliście, ze to grupa przestępcza? O ile za rekę ich nikt osobiście nie zlapał jeśli chodzi o handel dragami, jakieś porwania czy haracze o tyle każdy normalny człowiek w Polsce wiedział i widział, że sa zabijani ludzie, bo o tym było głośno w mediach.

I po cholerę teraz podnosicie larum, że ktoś chce bandytów na stadionie? Tak, oni byli, sa i pewnie będą. I każdy to akceptował przez ostatnie naście lat a teraz udajecie fajnych. że ktoś coś wspierał lub wspiera.
Takie sa realia i trzeba się z tym pogodzić.
Zaszło to za daleko, pod każdym względem. Trzeba wnioski wyciągnąć i w przyszłości tych samych błędów nie popełnić ale to już ich sprawa a nie tutaj płaczków na forum, którzy udają, że nigdy nie popierali bandyterki. Bo dziś wam przeszkadza wszystko z WSH ale nie kojarzę, żeby przez te wszystkie lata jak żydy byli zabijani na ulicach itp ktoś płakał, że nie życzy sobie WSH i ich flag na stadionie.
To jest Kraków i tego się ogarnąć nie da logicznie bo się sytuacja z kibicowaniem wymknęła z pod kontroli odkąd wprowadzono noże na ulice 30 lat temu.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
pawlos33
Member

Od: 01.2009

Stary 19.04.2019, 09:24
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Bo dziś wam przeszkadza wszystko z WSH ale nie kojarzę, żeby przez te wszystkie lata jak żydy byli zabijani na ulicach itp ktoś płakał, że nie życzy sobie WSH i ich flag na stadionie.
Nie wiem o którym patologicznym elemencie mówisz ale twierdzenie, że My, jako społeczność wiślacka popieramy mordowanie ludzi jest lekko przesadzona.
Twoja wypowiedz przypomina mi mnie samego sprzed jakichś 15 lat, jak mi tłukli do głowy, że Sharksi bronią honoru miasta i dzięki nim możemy spokojnie chodzić po ulicach
Nie wiem czy kieruje Tobą nostalgia czy jakiś interes, ale nie
Odpowiedz cytując
JacobCFC
Senior Member

Stary 19.04.2019, 11:37
azor napisał(a):Wyświetl post
A co mają flagi do tego co się ostatnio dzieje? Taka kolej rzeczy w tej grze. Nie martw się, na Twoje nieszczęście jedni idą siedzieć, ale zaraz inni wychodzą.
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Stary 19.04.2019, 11:44
A ze to na pocieszenie, że inni wychodzą?
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 19.04.2019, 13:02
JacobCFC napisał(a):Wyświetl post
A co mają flagi do tego co się ostatnio dzieje? Taka kolej rzeczy w tej grze. Nie martw się, na Twoje nieszczęście jedni idą siedzieć, ale zaraz inni wychodzą.
I mamy się z tego cieszyć ?
Odpowiedz cytując
JacobCFC
Senior Member

Stary 19.04.2019, 13:30
rafkur napisał(a):Wyświetl post
I mamy się z tego cieszyć ?
Nie, raczej być obojętnym i zrozumieć, że nic się nie zmieni w pewnych kwestiach
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Stary 19.04.2019, 16:05
Głupoty gadasz i tyle
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 19.04.2019, 18:48
Skąd pewność, że nie pójdą do aktualnej sprawy ?
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 19.04.2019, 22:40
Cytat:
Nie wiem o którym patologicznym elemencie mówisz ale twierdzenie, że My, jako społeczność wiślacka popieramy mordowanie ludzi jest lekko przesadzona.
Twoja wypowiedz przypomina mi mnie samego sprzed jakichś 15 lat, jak mi tłukli do głowy, że Sharksi bronią honoru miasta i dzięki nim możemy spokojnie chodzić po ulicach
Nie wiem czy kieruje Tobą nostalgia czy jakiś interes, ale nie
Żadna nostalgia a tym bardziej interes. Napisałem po prostu prawdę. Nikt się WSH nie czepiał, nikomu flagi nie przeszkadzały. Obudzenie się teraz - od grudnia 2018 roku - że WSH jest złe, że to gangsterka, jest wręcz komiczne hehehe
Ludzie tu pisza jakby Amerykę odkryli, ze WSH święte nie jest.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Piotr777
Senior Member

Stary 20.04.2019, 02:18
Karherop napisał(a):Wyświetl post
A ja żałuję że ktokolwiek go cytuję bo przez to widzę te wpisy.
To prawda. Cytowanie tego czegoś uwłacza także mojej inteligencji. Nigdy więcej!
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 20.04.2019, 03:39
Wesołych świąt!
Ostatnio edytowane przez Delgado : 20.04.2019 o godz. 08:03.
Odpowiedz cytując
Now
Member

Stary 20.04.2019, 17:00
Ale wy .......icie na te WSH tak jakby całe WSH było zamieszane w to co się działo za czasów ostatniego zarządu. Te osoby które wychodzą w tym roku za głowę "człowieka" który ciachał kibiców Wisły, też były zamieszane w to co się stało? Mało osób z WSH odpuściło po zerwaniu zgód? Teraz kiedy misiek się roz.......ił te osoby mogą wrócić i zrobić porządek na Wiśle i przywrócić Wiśle kibicowską sławę i strach innych ekip który był w latach '96 - '11, skończyć ze śmiesznymi oświadczeniami, układami przez narkotyki które powinny zostać zerwane mimo że szanuje i Ruch i Widzew ale lepiej zrobić teraz zmiany i zakończyć podziały a kto wie co przyszłość przyniesie i przy awansie Widzewa kiedyś do ekstraklasy przy neutralnej atmosferze może kontakty wrócą a może i nie.
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 20.04.2019, 19:05
Co do mnie, to nie widzę specjalnej różnicy między mordercą a handlarzem prochami.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów