The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 05.04.2019, 20:09
Poważnie, nie czaję z czym macie problem? Ja osobiście miałem problem z tym, że race odpalono akurat w takim momencie dla klubu (uważam, że powinniśmy je sobie darować, choć osobiście uwielbiam klimat stadionu z racami). Stało się jednak, kara nas nie ominęła - ludzie z UW organizują więc zbiórkę (dobrowolną, na którą wpłacą ludzie, którzy się poczuwają do zapłacenia tej kary). I to też jest wg wielu złe
Odpowiedz cytując
Mintokur
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2019

Stary 05.04.2019, 20:12
.............tu nie chodzi o rozpatrywanie swoich subiektywnych doznań w temacie rac .
Kwestią kluczową jest nie szkodzenie naszej Wiśle , a takie szkody powodują i generują race.

Kto tego nie rozumie to tylko .... http://babinski.pl/misja/
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 05.04.2019, 20:19
Chłopie, my rozmawiamy o zrzutce na karę, nie o tym, czy odpalać race czy nie

Wrzucę może jeszcze tutaj:

Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 05.04.2019, 20:19
Now napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem powinien być zakaz sprzedawania biletów dla społeczniaków, wtedy nie byłoby narzekania a przy okazji człowiek nie musiałby się śmiać czytając co drugi komentarz jakiegoś nic nie znaczącego janusza któremu race przeszkadzają
Biorac po uwagę jaka furorę robią bilety na Piasta na sektor C to boję się, że stadion mógłby by pusty.

Jak widać nawet racowisko nie sprawiło, że ludzie chcą tam wracać.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 05.04.2019, 20:21
Nie płacą źle, chcą zapłacić też źle. Macie racje najlepiej będzie siedzieć tylko na dupie i oglądać mecz.
Odpowiedz cytując
Mintokur
Socios Wisła Kraków

Stary 05.04.2019, 20:29
.........tak rozumie .......Jarek Królewski ( z całym szacunkiem dla niego) jest wyrocznią ,
a prawo , które stanowi o zakazie używania rac jest tylko dla wszystkich nie dla nas
To właśnie cali ... my Polacy (Wiślacy)
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 05.04.2019, 20:30
Poważnie? Naprawdę nie możesz pojąć, że nikt tu nie dyskutuje o odpalaniu rac, o prawie zakazującym ich odpalania?
Odpowiedz cytując
Mintokur
Socios Wisła Kraków

Stary 05.04.2019, 20:38
..........pojmuje , aż za bardzo o czym do mnie piszesz
ale nie wiem czy Ty , pojmujesz skąd wziął się ten (niepotrzebny) problem.
Mi się też race podobają ale wiem , że nie jest mnie na nie stać bo mam inne ważniejsze wydatki
np. zakup biletów dla dzieciaków z AP Wisły na koncert Gwiazdy dla Białej Gwiazdy
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 05.04.2019, 20:41
Przecież napisałem to w pierwszym poście na tej stronie... "Ja osobiście miałem problem z tym, że race odpalono akurat w takim momencie dla klubu (uważam, że powinniśmy je sobie darować, choć osobiście uwielbiam klimat stadionu z racami)."
Odpowiedz cytując
Mintokur
Socios Wisła Kraków

Stary 05.04.2019, 20:47
... fajnie , że wiemy w czym problem tkwi.

Pozdrowionka dla Ciebie i jutro na czerwono o 18,oo
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 05.04.2019, 21:14
master17 napisał(a):Wyświetl post
Nie płacą źle, chcą zapłacić też źle. Macie racje najlepiej będzie siedzieć tylko na dupie i oglądać mecz.
Banda przygłupów, nie mających pasji, klękający przed panami w białych kołnierzykach którzy robią na tym gigantyczny hajs.
Taka współczesna mentalność niewolnika ale na całe szczescie siła przebicia tych ludzi jest wprost proporcjonalna do ich niskiego poziomu mentalnego
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 05.04.2019, 21:17
regan napisał(a):Wyświetl post
Banda przygłupów, nie mających pasji, klękający przed panami w białych kołnierzykach którzy robią na tym gigantyczny hajs.
Taka współczesna mentalność niewolnika ale na całe szczescie siła przebicia tych ludzi jest wprost proporcjonalna do ich niskiego poziomu mentalnego
Fakt, za to po drugiej stronie:

Banda przygłupów, nie mających pasji, klękających przed panami o grubych karczychach, którzy robią na tym gigantyczny hajs.
Taka współczesna mentalność niewolnika ale na całe szczęście siła przebicia tych ludzi jest wprost proporcjonalna do ich niskiego poziomu umysłowego
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 05.04.2019, 21:37
master17 napisał(a):Wyświetl post
Można śpiewać, robić oprawy, kartoniady, flagi. Jest masa opcji - wszystko za co klub nie dostanie po dupie finansowo. Tak ciężko to zrozumieć że od czasów Cupiała sytuacja się zmieniła?
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Stary 05.04.2019, 22:06
Jak uda się zebrać pieniądze na pokrycie kary, to w czym problem ? Myślisz, że będziesz piro co chwilę oglądać ? Już kiedyś pisałem, że jak było w zawiasach 50 tyś, to nie było powodu aby przyłożyli tą karę. Klub po dupie finansowo może dostać za byle pierdołę jak KL sobie coś ujebie (patrz debry).
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Stary 05.04.2019, 22:09
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Fakt, za to po drugiej stronie:

Banda przygłupów, nie mających pasji, klękających przed panami o grubych karczychach, którzy robią na tym gigantyczny hajs.
Taka współczesna mentalność niewolnika ale na całe szczęście siła przebicia tych ludzi jest wprost proporcjonalna do ich niskiego poziomu umysłowego
Framat twierdzenie że Ultrasi na Wisle robią atmosfere pod przymusem Sharsków jest tak głupie, że aż nie będę tego komentował. Szanuje Twoje zdanie i wkład na forum dlatego powstrzymam się od szydzenia
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 05.04.2019, 22:11
Framat twierdzenie że Ultrasi na Wisle robią atmosfere pod przymusem Sharsków jest tak głupie, że aż nie będę tego komentował. Szanuje Twoje zdanie i wkład na forum dlatego powstrzymam się od szydzenia
Są bombowo niezależni. Ostatnie klapsy to nieprawda czy przypadek?
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 05.04.2019, 22:13
Tragedia co sie tutaj dzieje. 100 procentowe odzegnanie sie od wszystkiego co związane z ultras z UW i z taka zwykla ludzka wolnością do np odpalenia sobie rac na meczu czy powyzywania sie z rywalem na meczu. Jak oni wam mozgi wyprali i jacy wy jestescoe glupi to jetem pelen podziwu.

Nagle sie okazalo ze wszystko jest zle. UW zle. UW robi zbiórkę zle, nie robi tez zle. Wyzywac jude nie można bo dzieci z MABG slysza i patrza. Ja jebie. Jak was ta kasa i zakazami zgnoili to szok. Typowe zerojedynkowe myslenie. Dobre dla ograniczonych umyslowo ludzi. Slowa nie mozna powiedziec bo zaraz tu janusze podpinaja to pod dzialalnosc na szkode klubu a jak dzialasz na szkode klubu to pewnie jestes z WSH i przytuliles jakas kase z klubu.

Najlepsze jest to ze te same janusze a juz na pewno caly stadion spiewal " bylo ich sześciu"na derbach. 20 tys zl kary za derby w sumie jest nie wiadomo za co... Moze za "zydy pala sie" a moze za "bylo ich szesciu"a moze za to i za to?

Także przestańcie zlodzieje pieprzyc o tych 40 tys za race tylko oddawajacie 20 tys zl za derby bo wam sie zachcialo spiewac o klubie pederastow i ....ach zydowskich. Na swoje lapy patrzcie jak jestescie takie spoleczniaki.

To tak pol serio. A calkiem serio to wstyd za takich ludzi ze sami dokladacie reke do podzialow na Wiśle ze nic was nie obchodzi oprocz siedzenia na stadionie. No bo odzegnywac się doslownie od wszystkiego, od UW itd to jest żenada, i to .......enie ZBIERAJCIE, obyscie zebrali lub nie zbierzecie. Zenada. Jad z pyskow wam leci i tyle.

Ale prawda jest taka ze to jest x osób forum. Jak widac po stadionie to 99 procent jest normalnych ludzi i jest albo normalnymi ultrasami albo normalnymi piknikami itd takze w sumie spuszczac się nad bytem internetowym nie ma sensu
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Stary 05.04.2019, 22:49
Tirze, a wiesz w ogóle kto dostał i za co ?
Odpowiedz cytując
konrad123
Senior Member

Od: 07.2010

Stary 05.04.2019, 22:49
Jaroo1 nic dodać nic ująć
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Stary 05.04.2019, 22:59
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):Wyświetl post
Są bombowo niezależni. Ostatnie klapsy to nieprawda czy przypadek?
Wam nie trzeba dać klapsa żebyście klękali przed kołnierzykami i robili im gałe za darmoszke
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 05.04.2019, 23:09
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Ale prawda jest taka ze to jest x osób forum. Jak widac po stadionie to 99 procent jest normalnych ludzi i jest albo normalnymi ultrasami albo normalnymi piknikami itd takze w sumie spuszczac się nad bytem internetowym nie ma sensu
Ale nikt tu nie pisze, żeby nie kibicować, ani nawet, że prawo dot. rac jest słuszne. Rzecz rozchodzi się wyrażanie lojalności wobec określonego środowiska, konsekwencje ekonomiczne dla klubu oraz twoje prymitywne i agresywne treści wypisywane na tym forum.

Myślę, że zwykli ludzie nie podchodzą na stadionie do ludzi z zasłoniętą twarzą, bo się ich fizycznie boją, pozostawiając reakcję służbom porządkowym i policji.

Nie ma sensu, nie ma sensu, a wchodzisz tu i wypisujesz. Czemu robisz rzeczy bez sensu?

Wam nie trzeba dać klapsa żebyście klękali przed kołnierzykami i robili im gałe za darmoszke
Tobie się co tydzień zmienia opcja, nie nadążam już.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Stary 06.04.2019, 01:22
czaro napisał(a):Wyświetl post
Ale nikt tu nie pisze, żeby nie kibicować, ani nawet, że prawo dot. rac jest słuszne. Rzecz rozchodzi się wyrażanie lojalności wobec określonego środowiska, konsekwencje ekonomiczne dla klubu oraz twoje prymitywne i agresywne treści wypisywane na tym forum.

Myślę, że zwykli ludzie nie podchodzą na stadionie do ludzi z zasłoniętą twarzą, bo się ich fizycznie boją, pozostawiając reakcję służbom porządkowym i policji.

Nie ma sensu, nie ma sensu, a wchodzisz tu i wypisujesz. Czemu robisz rzeczy bez sensu?

Tobie się co tydzień zmienia opcja, nie nadążam już.
Mi opcja? Ja jestem fanatykiem Wisły Kraków. Mi się opcja nigdy nie zmieni
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 06.04.2019, 09:13
Cytat:

Pośrednio chcecie aby nie było dopingu, chcecie aby był taki pedalski doping bo przecież wyzywać nie można, nic nie można. Ja się zgadzam, że wulgaryzmy to nie jest nic eleganckiego ale taka jest "kultura" stadionów. I zmienianie tego to jest porażka. Stadion to stadion, teatr to teatr. Nie ma co do teatru wnosić wyzwisk, to by był wstyd tak sie zachowywać i tak samo jest wstydem zmienianie zasad na stadionie.
A do tego własnie dążycie swoim płaczem i wygaszaniem ruchu ultras.

Wam chodzi o kary, a kary są już za wszystko. Czyli tak jak pisałem wyżej, sami jesteście odpowiedzialni za 20 tysięcy złotych kary za derby, ale udajecie, że jedynie złe jest te 40 tys za race.

Szkoda i tych 40 tysięcy i tych 20 tysięcy. Beczycie nad tym jak dzieci. Bo kasa by się na coś innego przydała bla bla bla. No i trudno, są zjebane kary ale jest też obok tego życie. To kibicowskie, które ma swoje miejsce na stadionie i race, oprawy, bluzgi zawsze będą na stadionach i na Wiśle i w każdym innym klubie. Dlatego skoro sa te kary za nic to trzeba też to zaakceptować póki się to nie zmieni i jakoś z tym życ. A beczenie o te 40 tys (cąły czas nie wiem dlaczego nie beczycie o 20 tysięcy z derbów) nie ma sensu i jeszcze mówienie że by mogło to pójść na pensje jakiegoś kopacza. Tak jakby to miało coś zmienić i podnieść poziom sportowy... Piłka to nie jest matematyka, że jak mam 40 tys więcej to zdobędę za to 1 czy 0,001 pkt więcej w tabeli. Także biadolenie nad tym jak ta kasa by nas zbawiła jest bez sensu. Jest problem z finansami, są kary ale też ludzie chcą jak widac odpalić race i wielu osobom się to podoba. Nie wiem dlaczego was tak to uwiera. Nikt nie będzie czekał 5 czy 10 lat aż się sytuacja finansowa klubu zmieni, tym bardziej, że kary są za widzi mi się KL i można być grzecznym a i tak dostać 20 tys za damski .....

Mój ton jest agresywny a Wasz jest chamski, przesmiewczy, taki w....iająco ironiczny bo nie wyzwiecie ale chcecie pokazać, że ktoś jest zjebany, że nikt nie ma racji, że UW to głupki, że na C same debile, kasy nie zbiorą itd
Pytania głupkowate czy teraz co 2 tygodnie będzie zbiórka na kary - myśli ktoś, że co 2 tygodnie będą race na stadionie? A jak będa to chyba to będzie logiczne, że UW WTEDY leci w chuja, że naraża klub na kary 2 razy w miesiącu i wtedy jestem pewien, że ludzie się na takie coś nie zgodzą i kar nie będa chcieli pokryć, bo wszystko ma swoje granice.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
rasel1906
Senior Member

Od: 07.2007

Stary 06.04.2019, 09:15
Aj jakze niektorych boli ze nie maja zadnego wplywu na sytuacje na trybunach i jedyne co moga to pomruczec troche pod nosem albo wyplakac sie na tym forum a placz bedzie jeszcze wiekszy jak sie za chwile okaze ze UW zbierze kase bo ludzie ktorzy chodza na mecze a nie forumowe anonimowe placzki akceptuja to co robi UW.
Wyzwiska i wulgaryzmy na stadionie bo MBG be ale juz prawie kazda sztuka w teatrach z przeklenstwami spoko bo wolnosc artystyczna.
Ostatnio edytowane przez rasel1906 : 06.04.2019 o godz. 09:27.
Odpowiedz cytując
krysztal
Member

Od: 05.2011

Stary 06.04.2019, 10:35
Aj jakże niektórych boli że nie mają żadnego wpływu na sytuację w klubie i jedyne co mogą to pomruczeć trochę pod nosem albo wypłakac się na forum.... a reszty juz mi się nie chce przepisywać ale też pasuje jak ulał
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 06.04.2019, 10:37
Bo bluźnić też trzeba umieć.

PS Dla mnie jednak wulgaryzmy na trybunach nie są problemem i nigdy tak nie napisałem.
PPS Ironizują, bo wiedzą, że cię sprowokują, a ty się rzucasz na nich jak byczek na korridzie.
PPPS I w ramach tego, że pisanie na forach jest bez sensu znów wysmażyłeś elaborat. Gratuluję!
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 06.04.2019, 10:53
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Poważnie? Naprawdę nie możesz pojąć, że nikt tu nie dyskutuje o odpalaniu rac, o prawie zakazującym ich odpalania?
ominęło Cie kilka stron ?
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 06.04.2019, 11:06
Tak, ominęło - odnosiłem się do tego co przeczytałem w kilkunastu ostatnich postach.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 06.04.2019, 11:39
Cytat:
Aj jakze niektorych boli ze nie maja zadnego wplywu na sytuacje na trybunach i jedyne co moga to pomruczec troche pod nosem albo wyplakac sie na tym forum a placz bedzie jeszcze wiekszy jak sie za chwile okaze ze UW zbierze kase bo ludzie ktorzy chodza na mecze a nie forumowe anonimowe placzki akceptuja to co robi UW.
Płacz będzie dalej, bo zamiast przelać 40 tys na budowę boiska dla akademii, UW przeleje kasę na konto Komisji Ligi. Ale dobre i to jak uzbierają...
Cytat:
Wyzwiska i wulgaryzmy na stadionie bo MBG be ale juz prawie kazda sztuka w teatrach z przeklenstwami spoko bo wolnosc artystyczna.
Jeszcze zapomniałeś napisać: chcecie drugiej anglii, gdzie każdy siedzi na swoim krzesełku!
Czytam parę stron tego wątku i chyba nikt nie pisał o przekleństwach... A wy dalej jak katarynki "przekleństwa wam przeszkadzają, chcecie pedalskiego dopingu?".
Inna sprawa, że pamiętam jak UW było dogadane z klubem i przez mecz nie intonowało żadnych wulgarnych przyśpiewek...
Race są super (sam nawet odpalałem jedną na którymś wyjeździe), ale w obecnej sytuacji należało odpuścić i zrobić kartoniadę/flagowisko itp. Tyle.
Za rok czy dwa, jak znowu właścicielem będzie miliarder będzie można bawić się na nowo i nie przejmować drobnymi...
21312
Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 06.04.2019, 12:18
Now napisał(a):Wyświetl post
Moim zdaniem powinien być zakaz sprzedawania biletów dla społeczniaków, wtedy nie byłoby narzekania a przy okazji człowiek nie musiałby się śmiać czytając co drugi komentarz jakiegoś nic nie znaczącego janusza któremu race przeszkadzają
Albo dla takich jak Ty. Człowiek noe musiałby się w....iac czytając wypociny troglodyty, który ma wyjebane na to, ze jego nieprzemyślane zagrywki drenują kasę z klubu. A zbiórka to myślenie krótkowzroczne, bo ludzie nie będą w nieskończoność finansować kar, bo jeden czy drugi ma w dupie zakaz.

Edit: Ostatni dłuższy post Jarooo1 jest w nieco innym tonie i dość racjonalnie wyjaśnia podejście fanatykow (lub przynajmniej jednego).
Czyli można jednak spokojnie. Dzięki za to. Dla mnie EOT.
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 06.04.2019 o godz. 12:33.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów