The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 04.04.2019, 16:37
Jaroo1 ma rację, prawo z racami jest chore, podobnie kary - dlatego na złość systemowi powinnismy palić je dalej.

Ja np. uważam, że picie piwka w parku to nic złego - dlatego .......e system i pije. dostałem już 134 mandaty, kilkanaście grzywien. komornik zabrał mi auto na grzywny, opieka społeczna zabrała dwóch synów - ale mnie mnie złamia!

Właśnie otwieram browara na rynku głównym - niech piszą mandat. Aktualnie jestem bezdomny, nie mają z czego ściągnąć mandatu!

Jestem zwycięzcą!
Urodzinowa zbiórka na rehabilitację Martynki

https://zrzutka.pl/r64vya
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 04.04.2019, 17:09
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Jaroo1 ma rację, prawo z racami jest chore, podobnie kary - dlatego na złość systemowi powinnismy palić je dalej.

Ja np. uważam, że picie piwka w parku to nic złego - dlatego .......e system i pije. dostałem już 134 mandaty, kilkanaście grzywien. komornik zabrał mi auto na grzywny, opieka społeczna zabrała dwóch synów - ale mnie mnie złamia!

Właśnie otwieram browara na rynku głównym - niech piszą mandat. Aktualnie jestem bezdomny, nie mają z czego ściągnąć mandatu!

Jestem zwycięzcą!
Może nie wyłapać ironii.
Z tym że w Twoim przykładzie masz kogoś kto łamie prawo na własny rachunek, a Jaroo i koledzy walczą z systemem za pieniądze klubu. Tacy odwróceni Robin Hoodzi: gnoją biedny klub i dają bogatemu PZPN-owi sami nic nie ryzykując (do czasu aż klub ich weźmie za dupę i wystawi rachunek, wtedy dopiero będzie płacz że jak to tak nas, bohaterów walki z systemem).

tommiyacht - wystarczy poczytać: nie wiem czy znajdziesz jedną osobę która spełnia punkt "a". Wszyscy jasno raczej zwracają uwagę na sytuację klubu. Przy czym mamy aktualnie sytuację d - "odpalamy race i mamy w dupie sytuację klubu, chcecie to się zrzućcie na karę".
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.04.2019 o godz. 17:12.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 04.04.2019, 17:14
Miskiewicz_Wierny napisał(a):Wyświetl post
No i brawo, w końcu skumałeś, wszyscy normalni mają właśnie tam wasze zdanie i forumowe skamlanie anonimowych downów, zresztą w większości wieśniaków, którzy poprzyjeżdżali do Krakowa ze swoich wichur i myślą że teraz są kimś Dam ci jeszcze jedną podpowiedź, bo jesteś tu jednym z głównych internetowych ujadających kundelków - flaga WSH będzie wisiała, race będą odpalane i choćbyście tu najebali jeszcze milion postów na co "jest zgoda" a na co "zgody nie ma" to wpływ macie tylko na swoje wirtualne konta i na nic więcej

na meczu z Piastem flaga ekipy będzie wisiała w centralnym miejscu, skoro takie tuzy tu siedzą to przyłazić ją ściągać a jak znowu nie będzie kozaka to zamknąć już te internetowe dupy
spierdalaj, prostaku

Aha:

Jak jesteś taki kozak i pierwszy do zawieszania flagi sharksów (przypominam, że w sprawie sharksów toczy się postępowanie), to proszę - wklej tu skan swojego dowodu, a jak nie jesteś taki kozak to zamknąć już swoją internetową dupę
Ostatnio edytowane przez FraMat : 04.04.2019 o godz. 17:23.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 04.04.2019, 17:27
FraMat napisał(a):Wyświetl post
spierdalaj, prostaku

Aha:

Jak jesteś taki kozak i pierwszy do zawieszania flagi sharksów (przypominam, że w sprawie sharksów toczy się postępowanie), to proszę - wklej tu skan swojego dowodu, a jak nie jesteś taki kozak to zamknąć już swoją internetową dupę
Nie karm trolla. Nie wiadomo kto to i po co tu wszedł.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 04.04.2019, 17:36
Pomysł FraMata jest świetną przeciwwagą dla propozycji podchodzenia pod gniazdo.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2005

Stary 04.04.2019, 18:07
kbr napisał(a):Wyświetl post
Skoro macie w dupie czyjeś zdanie, to po co tu wchodzisz i komentujesz?
Bo on jest bohaterem, który lubi zarzucać innym tchórzostwo samemu kryjąc twarz pod kominiarką. Misiu pokaz jakim jesteś bohaterem i odpal race na stadionie bez kominiarki- przecież masz wszystkich niekumatych w dupie i jesteś odważnym bohaterem.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 04.04.2019, 18:14
To co? UW zbiera juz 40 tys na kary?

Przelew pojdzie?
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
snyrting
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 04.04.2019, 18:15
Spokojnie przecież obiecali.

C9 jak co, ale jeżeli chodzi o finanse i transparentnosc, to na tym środowisku można polegać.
Odpowiedz cytując
Szelu_BRW
Member

Od: 12.2018

Stary 04.04.2019, 19:08
Reserve napisał(a):Wyświetl post
ale jednak raca jest uznawana za niebezpieczną. Racą możesz w kogoś rzucić, powodując poparzenie.
Jeżdżąc samochodem możesz spowodować wypadek. Jaki z tego wniosek? Zdelegalizować samochody!
Sorry, ale trochę głupie myślenie i bardzo popularne wśród lewicy...
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 04.04.2019, 19:11
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie przecież obiecali.

C9 jak co, ale jeżeli chodzi o finanse i transparentnosc, to na tym środowisku można polegać.
Lubię to
Odpowiedz cytując
areks1906
Junior Member

Od: 10.2007

Stary 04.04.2019, 19:31
Szelu_BRW napisał(a):Wyświetl post
Jeżdżąc samochodem możesz spowodować wypadek. Jaki z tego wniosek? Zdelegalizować samochody!
Dlatego nie wolno samochodami jezdzic po chodnikach bo od tego sa ulice.
Race tez mozna odpalac w odpowiednich miejscach i przez przeszkolone osoby.
Pozostajac w zgodzie z Twoim porownaniem, pozwolenie na odpalanie rac to jest to samo co prawo jazdy na samochod.
ps
,Racowiska mi sie podobaja ale czemu nie odpalacje ich przed meczem , w przerwie lub po meczu ?
Czyzby powodem byla transmisja TV ?
Ostatnio edytowane przez areks1906 : 04.04.2019 o godz. 19:40.
Areks-Kraków-Dublin
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 04.04.2019, 20:11
Cytat:
Jaroo znowu popił albo wjechały jakieś tabsy. Wszędzie lewacy, pedały, LGBT
Jak nie masz nic do powiedzenia to nie mów... W większych miastach w Polsce rządzi lewactwo, Warszawa wprowadza jakieś karty dla LGBT, wiceprezydent Wawy już otwarcie mówi, ze kolejny krok to adopcja dzieci przez pedałów, prezydent Poznania chodzi na marsze równości, w Gdańsku czy Wrocławiu rządzi lewactwo, do szkół chca wprowadzać naukę masturbacji itp a w co drugim filmie jest para pedałów. Do tego jak coś tylko powiesz na pedałów, imigrantów itd to od razu jesteś nazywany przez meinstream homofobem, faszystą itd a jak na stadionach pojawiły się po prostu normalne transparenty o treści "pedofile i pedały łapy precz od naszych dzieci" to od razu Majdany i inne Małysze zaczeły wyskakiwać na fb w koszulkach z napisaem "sport wolny od homofobii". A no i sam fb czyli największe medium w internecie to lewactwo gdzie nawet za zdjęcie z przekreśłonym sierpem i młotem jest ban, za prawicowe poglądy nawet są już bany, no ale jak UE robiła jakąś tablice ze znakami, które mają być tolerowane to na tej tablicy znalazł się sierp i młot.

Także nie ....... po prostu głupot idioto bo jak ci w morde plują to nie gadaj, że deszcz pada. Weź to na klatę zamiast się godzić na dziadostwo.

I to forum właśnie pokazuje jakie wiele osób ma pańszczyźniane podejście do samych siebie. Temat rac też to pokazuje. Nieważne, że prawo jest złe, ważniejsze, że sa kary a my nie chcemy kar więc będziemy jebać na to UW, że złe.
Nie. Najpierw złe to jest, ze są kary. Kary brane z dupy. Jedni mają karę x drudzy za to samo mają x do kwadratu.
No ale jak stado baranów z pocałowaniem ręki bierze kary i się cieszy, ze jest takie prawo to będziemy wszyscy przez was zawsze jebani.

A co wy robicie aby tych kar nie było? Skoro jesteście tacy oświeceni i zajebiści? Bo jednym zależy aby race odpalać i nie chce z tego zrezygnować a wam zależy żeby za to nie bylo kar. Czyli generalnie cel jest jeden. Wam nie przeszkadzają race tylko zabieranie kasy. Także jak tu radzicie zmieniac prawo, petycje pisać itd to wy jako ta światła i duża grupa możecie działac. Droga otwarta. Nie trzeba z założonymi rekami siedziec i płakac na UW tylko można na Komisji ligi wywierać presję aby zmieniono prawo.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 04.04.2019, 20:15
Czy jest jakiś "taryfikator" kar ? Żydy dostają 30 tyś za race + bonus w postaci rozjebania sektorów, u nas zamiast rozjebania jest transparent i 40 tyś. Później te same organizacje płaczą, że kluby w długach itp, chu.j tam najważniejsze, że oni zarobili ...
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 04.04.2019, 20:17
Dlatego m.in. jest moje oburzenie na to prawo i te kary bo to jest wszystko robione przez ....y a nie ludzi i na dodatek robione z dupy. Wymyślili sobie sposób na dojenie głupców i w zalezności od swoich humorków rzucają kwotami kar.
Nie wiem jak można popierać takie kurestwo i się cieszyć, że tacy idioci i chamy narzucają nam prawo i czegoś od nas wymagają.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Stary 04.04.2019, 20:19
Szelu_BRW napisał(a):Wyświetl post
Normalni ludzie mysla, ze skoro samochody sa niebezpieczne nalezy
- wprowadzic zasady poruszania sie samochodow
- ograniczyc aby mogli je prowadzic ludzie powyzej 18
- i tylko po badaniach lekarskich
- z uprawnieniami na ich prowadzenie
To sie nazywa prawo jazdy czy cos takiego..
I co najlepsze na rozne pojazdy sa rozne uprawnienia. Na autobusy inny egzamin na osobowe inne.
Samochody maja przeglady czy sa sprawne. generalnie masa ograniczen.

W realnym swiecie tyle pulapek.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 04.04.2019, 20:25
Czyli normalnie piro nie jest bezpieczne i nie powinno być pozwolenia dla kiboli na odpalanie na meczu bez przeszkolenia i dla Januszy na używanie w sylwestra petard i fajerwerków, bo później im lapy urywa. A tak na prawde jak się wyjdzie z tej ułudy bezpieczeństwa i nakazów i zakazów to nie jest tak, źle i nikt by się nie zabijał specjalnie ani samochodem, ani racą, ani petarda w sylwestra. Tylko ludziom już wmówili że się mają bać pierdnąc bo sie mogą przez omyłkę zesrać i wysżło na to, że wszystko może być niebezpieczne i trzeba motłoch bronić przed złem.

To wymyślili głupcy, którzy myślą, że ustawa można znieść ubóstwo. Inni głupcy wymyślili, że karami zabronią rac. Efekt? Żaden. Jest myślenie i jest "myślenie". Jasne, np rzucanie rac jest złe ale samo dopalenie nie jest ani złe ani niebezpieczne dla normalnego człowieka. Stadiony bez zabezpieczeń - np ploty oddzielające kibiców gości są złe, brak stref buforowych jest zła bo może dojść do tragedii gdy sie kibice między sobą pożrą. Ale zamykanie sektorów czy stadionów nie jest dobre bo w niczym nie pomoże itd itp I tak trzeba wszystko umieć rozgraniczyć i myśleć a nie na pałę robić.
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 04.04.2019, 21:00
Z racami jest trochę jak z prawem do posiadania broni - nawet jeżeli 99% ubiegających się o dostęp jest normalnych i nie mają zamiary zrobić masakry w szkole (vel. bardzo liberalne pod tym względem USA) to jednak konkretne prawa ustala się dla marginalnego 1%, któremu może coś od.......ic i zacznie robić strzelnice na ulicy.

To samo z racami - owszem, w odpowiedzialnych rękach, przy odpowiedzialnej organizacji to nie jest niebezpieczne. Jednak trzeba brać pod uwagę, że raz na jakiś czas Seba z Adrianem stwierdza, że w sumie fajnie było by w kogoś z tych rac postrzelać i robi się kłopot - i dla właśnie tego typu wyjątków ustala się rygorystyczne obostrzenia. Zapobiegać, nie leczyć.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 04.04.2019, 21:04
Smutno się czyta tak głupie posty, ale mam czas na przerwie w pracy, więc pewne rzeczy ci wytłumaczę.
Cytat:
No ale jak stado baranów z pocałowaniem ręki bierze kary i się cieszy, ze jest takie prawo to będziemy wszyscy przez was zawsze jebani.
Wisła grając w ekstraklasie sama zobowiązała się do przestrzegania regulaminów. M.in. do nie odpalania środków pirotechniczych.

Wiesz dlaczego ekstraklasa ma takie debilne wymagania? Bo taki kaprys ma tv - w....ia ich zadymione boisko, opóźnianie meczu - przez co nakładają im się spotkania, nie mogą pokazać pełnych bloków reklamowych...

Wiesz dlaczego ekstraklasa tak bardzo liże tyłek tv? Bo płacą ok. 14 milionów złotych jednemu klubowi ekstraklasy...
Cytat:
Nie wiem jak można popierać takie kurestwo i się cieszyć, że tacy idioci i chamy narzucają nam prawo i czegoś od nas wymagają.
Ci idioci płacą nam kilkanaście milionów złotych za sezon stawiając taki warunek.

Możemy założyć własną ligę, bez kasy z pzpnu i c+, ale bez kar za racę. Wchodzisz w to?

Cytat:
Inni głupcy wymyślili, że karami zabronią rac. Efekt? Żaden. Jest myślenie i jest "myślenie".
Nie o to chodzi. Chodzi o to, aby rac było mniej.

I jest mniej.

No chyba, że twiedzisz, że zniesienie kar by w tej kwestii nic nie zmieniło?

=======

Poruszyłem niebo i ziemię, wszystkie moje kontakty: pzpn przestanie karać za race! Postawili jeden warunek:

załóżcie telewizję "race tv" i przebijcie ofertę c+ na nowy sezon: 220 milionów na rok.

Jak przebijcie kwotę 250 milionów, to 20 milionów rocznie będzie szło na nagrody dla najlepszych ultrasów!

Działajcie!

Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 04.04.2019, 21:20
Cytat:
To samo z racami - owszem, w odpowiedzialnych rękach, przy odpowiedzialnej organizacji to nie jest niebezpieczne. Jednak trzeba brać pod uwagę, że raz na jakiś czas Seba z Adrianem stwierdza, że w sumie fajnie było by w kogoś z tych rac postrzelać i robi się kłopot - i dla właśnie tego typu wyjątków ustala się rygorystyczne obostrzenia. Zapobiegać, nie leczyć.
I dlatego, ze ktoś chce rzuci raca powinna być kara. Jeden rzuci racą, drugi scyzorykiem w piłkarza a trzeci telefonem lub rurką od kaloryfera. Czy scyzoryk, rurka lub telefon są mniej niebezpieczne jeśli się dostanie tak z 30 metrów prosto w łeb?
Ale czy jest sens wszystkiego zabraniać? Nie, bo się nie da tego wyegzekwować i dlatego kara powinna być za coś złego a nie za potencjalne zamierzenie zrobienia tego.
Są race, były i beda jak widać. I żadne kary tego nie zmieniły.
Dlatego trzeba karać za rzucanie i nie kluby, nie zbiorowo bo jak widac nikomu nie zależy na tym (bo cały czas sa kary i kibice nie odpuszczają a do tego są akcje jak na derbach naszych czy trójmiasta gdzie się strzela/rzuca fajerkwerkami/racami w ludzi. Dlatego trzeba karać konkretne osoby finansowo i zakazami i tyle w temacie. Jedyna słuszna kara. 100, 200, 300 zakazów w klubie i po problemie.
Kara musi być
a) sensowna, sprawiedliwa
b) wyegzekwowana i nieodwracalna

I wtedy to ma sens. Teraz nie ma żadnego.

Cytat:
Wiesz dlaczego ekstraklasa ma takie debilne wymagania? Bo taki kaprys ma tv - w....ia ich zadymione boisko, opóźnianie meczu - przez co nakładają im się spotkania, nie mogą pokazać pełnych bloków reklamowych...
A jak teraz jest var i często spotkania trwają po 3-5 minut dłużej to jest ok?
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Stary 04.04.2019, 21:24
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
moze sie okreslcie najpierw jakie macie poglady

a) nie lubie rac i nie chce ich na stadionie
b) race sa ok ale nie chce ich na stadionie bo wazniejsze sa finanse, wizerunek, unikniecie kar wyajzdowych
c) race sa ok, chce zeby były na stadionie ale zeby UW pokrywała kary (zrzutki itd)
b) race sa ok ale nie chce ich na stadionie bo wazniejsze sa finanse, wizerunek, unikniecie kar wyajzdowych

A jak już ktoś musi odpalić race to można to zrobić albo w przerwie albo po gwizdku na zakończenie.
W USA po meczach bejzbola były pokazy ogni sztucznych więc pewnie dało by się pogodzić jedno z drugim PO meczu piłkarskim.
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce - zrobione!
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 04.04.2019, 21:31
Cytat:
A jak teraz jest var i często spotkania trwają po 3-5 minut dłużej to jest ok?
Dokładnie tak. Gdy jest VAR ludzie siedzą i oglądają tv. Gdy mamy zadymione boisko ludzi przewracają oczami i szukają innego kanału.

Nie wiem czego tu dalej nie rozumiesz? C+ stawia sprawę jasno: race są bezpieczne. Efektowne. Dodają kolorytu.

Ale ich nie chcemy. Dlaczego? Bo tak.

Wybieraj: deal za 220 milionów na naszych zasadach, albo brak dealu. Tyle w temacie.

Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 04.04.2019, 21:32
I jak jest patrzenie na VAR przez sedziego to wtedy te reklamy leca ta?
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 04.04.2019, 21:40
Nie, ludzie oglądają dalej c+. A jak jest przerwany mecz, to przełączają na eurosport...

....a, człowieku nie ma znaczenia czy masz rację. Takie warunki stawia tv i tyle.

Po prostu załóż własną tv wygraj przetarg i ustal własne zasady.

Albo możemy zrzecz się kasy z c+ w zamian za luźniejsze trakowanie przez KL. Może by poszli na to?

Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 04.04.2019, 21:47
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie tak. Gdy jest VAR ludzie siedzą i oglądają tv. Gdy mamy zadymione boisko ludzi przewracają oczami i szukają innego kanału.
Jakies badania robiles czy to twoje teorie z dupy?
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 04.04.2019, 21:47
C+ jest tak bardzo zachwycony racami i tak bardzo mu się podobają, że nigdy ich nie pokazuje. Wręcz przeciwnie, ja tylko zostają rozpalone to robią wszystko, żeby ich nie było widać w TV. Ale wmawiajcie sobie dalej że komisja ligi (czy żartobliwie komisja Legii hehe), robi to dla swojego widzimisię.

Tak już bardziej ogólnie to w siatkówce i tenisie federacje zastanawiają się nad gruntowną zmiana przepisow (np. W siatkówce do czterech wygranych krótszych setów, w tenisie podobna reforma), gdyż telewizję narzekają na problem z przewidzeniem długości meczów. Wy tu natomiast zdziwieni że dla telewizji najgorsze co może być to przerwany mecz.

EDIT: Naiwność niektórych mnie czasami bawi. Pamiętam jak za Bednarzowego protestu pisano, że biedny Cupiał pewnie nawet nie wie co łysy Jacuś robi z jego klubem i jakby tylko się dowiedział to od razu stanąłby po stronie kibiców i pogonił go do Warszawy.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 04.04.2019 o godz. 22:01.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 04.04.2019, 22:17
Cytat:
Po prostu załóż własną tv wygraj przetarg i ustal własne zasady.

Albo możemy zrzecz się kasy z c+ w zamian za luźniejsze trakowanie przez KL. Może by poszli na to?
Ale co ja mam zakładać? Co ja mam z Toba jakieś dile robić czy z jakąs komisją ligi? Jestem zwykłym czlowiekiem, który się po prostu wypowiada, tak samo jak wypowiadasz się Ty.
A tu od razu wjebany do jakiegoś worka, że "chcecie odpalać", "odpalacie", "se róbcie tak". Ludzie, nie mam nic wspólnego z tymi racami, z odpalaniem tego, tylko po prostu powiedziałem swoje stanowisko.

Cytat:
EDIT: Naiwność niektórych mnie czasami bawi. Pamiętam jak za Bednarzowego protestu pisano, że biedny Cupiał pewnie nawet nie wie co łysy Jacuś robi z jego klubem i jakby tylko się dowiedział to od razu stanąłby po stronie kibiców i pogonił go do Warszawy.
A mnie bawi głupota Bednarza. Co on takiego zrobił? Wjebał ludziom zakazy stadionowe m.in. za stanie na schodach, przypajacował, jakiejś odpowiedzialności zbiorowej chciał no i dał tylko pretekst do konfliktu z nim i "jebania" go. Gościu, który mógł sie zabawić z chuliganami i ultrasami jak z dziećmi zjebał temat i dostał kopa. Przypominam, ze chuligani Wisły zabijają ludzi w biały dzień maczetami, robią różne akcje, że na trybunach za Bednarza cieszono się ze śmierci człowieka, chciano kolejnej zbrodni, robiono oprawy na cześć tych chuliganów i zbrodni i co wasz madry i przebiegły Jacek z tego wyciągnął? Nic. Wjebał zakazy za stanie na schodach i myślał, ze coś zmieni i że dobrze robi.
Czyli wypisz wymaluj komisja ligi. Kary z dupy, bóg wie za co a i tak to nic nie zmienia, tylko się ludzie mogą poirytować za takie coś.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 04.04.2019, 22:20
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
A mnie bawi głupota Bednarza. Co on takiego zrobił? Wjebał ludziom zakazy stadionowe m.in. za stanie na schodach, przypajacował, jakiejś odpowiedzialności zbiorowej chciał no i dał tylko pretekst do konfliktu z nim i "jebania" go. Gościu, który mógł sie zabawić z chuliganami i ultrasami jak z dziećmi zjebał temat i dostał kopa. Przypominam, ze chuligani Wisły zabijają ludzi w biały dzień maczetami, robią różne akcje, że na trybunach za Bednarza cieszono się ze śmierci człowieka, chciano kolejnej zbrodni, robiono oprawy na cześć tych chuliganów i zbrodni i co wasz madry i przebiegły Jacek z tego wyciągnął? Nic. Wjebał zakazy za stanie na schodach i myślał, ze coś zmieni i że dobrze robi.
Czyli wypisz wymaluj komisja ligi. Kary z dupy, bóg wie za co a i tak to nic nie zmienia, tylko się ludzie mogą poirytować za takie coś.
Co ma jedno do drugiego? W sensie co ma to do mojego postu? Chyba że z założenia nie miał być to komentarz na mój post to zwracam honor.

Ja tylko stwierdziłem, że Bednarz wszystko co robił, robił z namaszczeniem Cupiala. W to większość ludzi nie chciała uwierzyć. Tak samo jak w to, że race nie są mile widziane przez chociażby telewizję i wcale one nie uważają, że to uatrakcyjnia widowisko.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 04.04.2019 o godz. 22:23.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 04.04.2019, 22:26
To ma, że czy Cupiał wiedział czy nie wiedział co robi Bednarz to robił owy Jacek krzywą robotę. Dlatego naiwni to sa ludzie, którzy łykają kazdą papkę w stylu np. "walczymy z racami/chuliganami" ale ta walka to się kupy nie trzyma w ogóle.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Stary 04.04.2019, 22:32
Cytat:
Jakies badania robiles czy to twoje teorie z dupy?
Wszystko co się dzieję w lidze jest ustawione pod tv. Stąd licencje, podgrzewane murawy, jupitery itd...

Nie słyszałem wtedy haseł "against modern football", gdy c+ wymuszał na lidze jak najwięcej spotkań przy sztucznym oświetleniu...

To naprawdę śmieszne.

Dalej też nie doczekaliśmy się odpowiedzi: dlaczego race nie mogą być odpalane w ostatniej minucie meczu/pierwszej połowy? Przecież widać ile sędzia dolliczy, ultrasi robią odliczanie - dym pojawił by się już po końcowym gwizdku... Wszyscy byliby szczęśliwi.

Za mało lansu?

Za mała kara, którą potem można by szantażować klub?

Za mała kara jaką można by

Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 04.04.2019, 23:02
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
I to forum właśnie pokazuje jakie wiele osób ma pańszczyźniane podejście do samych siebie. Temat rac też to pokazuje. Nieważne, że prawo jest złe, ważniejsze, że sa kary a my nie chcemy kar więc będziemy jebać na to UW, że złe.
Nie. Najpierw złe to jest, ze są kary. Kary brane z dupy. Jedni mają karę x drudzy za to samo mają x do kwadratu.

A co wy robicie aby tych kar nie było? Skoro jesteście tacy oświeceni i zajebiści? Bo jednym zależy aby race odpalać i nie chce z tego zrezygnować a wam zależy żeby za to nie bylo kar. Czyli generalnie cel jest jeden. Wam nie przeszkadzają race tylko zabieranie kasy. Także jak tu radzicie zmieniac prawo, petycje pisać itd to wy jako ta światła i duża grupa możecie działac. Droga otwarta. Nie trzeba z założonymi rekami siedziec i płakac na UW tylko można na Komisji ligi wywierać presję aby zmieniono prawo.
A co Ty robisz żeby tych kar nie bylo? Ani nic, Tobie wolno. Bo wolność i walka z głupimi karami. Tyle że, parafrazując Hajtę, jest to walka gołej dupy z batem.
My jesteśmy oświeceni i proponujemy rozwiązania + nie chcemy dobijać klubu, zwłaszcza teraz. Ty jesteś dumny i masz to w dupie, próbujesz zepchnąć na innych odpowiedzialność za zmiany (idźcie, zróbcie) i szydzisz. Hipokryzja i prostactwo. Nie dogadamy się. Bez odbioru.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów