The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
rasel1906
Senior Member

Od: 07.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 03.04.2019, 14:23
Jestescie poje.bani ludzie( nie wszyscy) 4 do zera deklasacja mistrza Polski wgniatajacy w murawe doping i atmosfera ktora bedzie pamietana na lata przywodztwo Kuby impreza po meczu i solo Peszki a wy tylko o fladze i racach przy ktorych niejeden z was wyciagnal telefon. Kurła jak mawial klasyk was nie mozna sadzic was trzeba leczyc.
Ostatnio edytowane przez rasel1906 : 03.04.2019 o godz. 14:27.
Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2008

Stary 03.04.2019, 14:24
m_abg napisał(a):Wyświetl post
kto z chuliganów próbował zabić klub - konkretnie. Kto z obecnych osób na trybunach próbował zabić klub ?
czy ktoś dostał jakieś zarzuty? czy masz jakiekolwiek dowody na to co napisaleś,oprócz doniesień medialnych ?
Jak już coś to można piętnować konkretne osoby, za konkretne przewinienia, a nie .......ić ogólników bez pokrycia
Żeby piętnować konkretne osoby z imienia i nazwiska to trzeba być z tego towarzystwa, a na moje nieszczęsie nie miałem raczej tego zaszczytu ( raczej bo paru wariatów z Wisły poznałem) Musisz mieć naprawdę sprany mózg skoro nie widzisz tego co wszyscy widzą. Wiedz, że takie wybielanie na siłę przynosi przeciwny rezultat. To już lepiej by było jakby sharksi, skwk wydali jakieś oświadczenie z jakąś bajką iż się odcinają, że osoby odpowiedzialne zostały pogonione z ekipy, że przepraszają wiesz takie typowe propagandowe bajki. Wnie by więcej kibiców uwierzyło niż w twoje wypociny.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 03.04.2019, 14:27
m_abg napisał(a):Wyświetl post
kto ukradł ? ile ? kiedy ?
sprawe bada prokuratura przecież, skąd się dziś urwałeś?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 03.04.2019, 14:37
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Tak jak napisałem, ulegliście poprawności politycznej i tej całej pedaliadzie. Bo niby co jest złego w wypiciu jak człowiek ćwiary czy piwa w parku? W pubie można, w domu można nad morzem można ale w parku to dziwne nie? Co jest złego w odpaleniu rac? Nic. Tylko was tak boli, że będzie za to kara. To patologia, że za takie coś są kary. Co jest dziwnego w nazwaniu obrzydliwym, gościa, który lubi wchodzić w dupę drugiemu gościowi? I tak samo złe jest bluzganie ale na derbach każdy wyzywa cracovię albo ulubione słowo w pakiecie z Legią to "Legia ....a".

Wam już tak mózgi wyprali, tak do góry nogami poprzewracali, że nie potraficie odróżnić co jest patologią a co jest normalne. Powprowadzali te zakazy alkoholu, zakazy wszystkiego, dewiację nazwali normą i sami nie wiecie co się dzieje.
Ja myslałem z kolei, że jak ktoś jest za wolnością słowa i jebie polityczną poprawność to nikt mu nie wyskoczy, ze trzeba mieć w domu telewizor kineskopowy i dzwonić z budki na telefon. Ale to tylko potwierdza wasze niezrozumienie tematu i otumanienie tą poprawnością polityczną.
Powodzenia w przyszłości i co tu się dziwić, ze na zachodzie pedały adoptują dzieci, nie ma nawet dożywocia za morderstwo, dzieci w przedszkolu się uczy masturbacji a po zamachach terrorystycznych jeszcze się broni imigrantów a jedyny akt wobec nich to rysowanie kredą po asfalcie skoro tu na forum kibicowskim, w tej niby konserwatywnej Polsce tacy ludzie są.
Odstaw Radio Maryja na kilka miesiecy bo to raczej ty masz symptomy kompletnego wyprania mozgu.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 03.04.2019, 14:44
iamironman napisał(a):Wyświetl post
Brawo Jaroo1!!! widać są jeszcze myślący ludzie na tym świecie.

A ludzie komentujący negatywnie? świadczy tylko o poziomie intelektualnym porównywanie utraty wolności obywatelskich do postępu w dziedzinie technologii....radzę się obudzić i zacząć myśleć. Tvn, onet itp. to kiepski pomysł na budowanie światopoglądu. No i warto przeżyć trochę więcej wiosen niż 15 do 20 zanim się zacznie wypowiadać na temat swobód itp.... Ciekaw jestem jakbyście śpiewali robaczki jakby taki pedał was w d....upe dojechał. ....o przepraszam gej ;-)
To jest tak głupi post, że nawet nie zasługiwałby na śmiech, gdyby nie fakt, że takich głupców jest więcej.

Rozumiem, że race mogą się niektórym podobać i nie wyobrażają sobie meczu piłkarskiego, który byłby przez cały czas widoczny. Imponują im błyski, ognie, światełka, a jeśli dołożyć do tego okrzyki i zaśpiewy, czują się częścią czegoś większego. Ich życie wreszcie ma sens i jakąś wartość. Rozumiem to i nawet jestem skłonny przyznać, że wiele opraw jest naprawdę estetycznych. Jestem za swobodnym dopingiem na stadionach i myślę, że race powinny być dozwolone w wydzielonych i zabezpieczonych częściach trybun. Chociaż nie ukrywam, że odnajduję sens życia gdzie indziej.

Nie rozumiem i nie zgadzam się natomiast na prymitywizm i ignorancję podszyte agresją (wasze wypowiedzi) oraz ekonomiczne szkodzenie własnemu (stojącego na krawędzi upadku!) klubu (kary za race). Swoje skojarzenia rządów prawa z Unią Europejską i homoseksualizmem proszę zostawić dla siebie i dla kolegów spod budki z piwem (któryś geniusz tu nawet udowadniał, że picie alkoholu w parku to jest zdrowy sposób życia). Normalni ludzie aspirują do czegoś więcej niż zbydlęcenie.

Proponuję, aby nową Wisłę powiązać z takimi aspiracjami. Normalny, zdrowy klub.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 03.04.2019, 15:02
Co ja tutaj czytam... Jakby tacy ludzie faktycznie decydowali o tym, w którym kierunku świat zmierza, to przepraszam za wyrażenie, ale nadal skakalibyśmy po drzewach.

Moi kochani, ja wiem że prawo nie każdemu odpowiada i to jest najbardziej naturalny odruch. Ale postawa - ...., ....a, jebać psy, ja zrobię po swojemu i mam w dupie opinię innych bo jak się nie będą zgadzać to but na mordę - jest w łagodnych słowach daleka od ideału.

Jeśli ktoś myśli, że gdy klub poprosi o interwencję na trybunie policje i wskutek tego dosrane nam zostaną kary, zdemolowana trybuna i inne mniej możliwe do przewidzenia okoliczności - będzie to wina klubu, a nie kibiców - no to gratuluję inteligencji. Przy zakupie biletu i wejściu na stadion akceptujesz prawo które stanowi klub, a jest ono dostosowane do wymogów narzucanych przez PZPN. Jeśli Ci nie odpowiada to sobie załóż własne rozgrywki.
A pedał też człowiek, niezależnie jak go będziemy nazywać. Jak smutne życie musi mieć człowiek którego denerwuje kto komu i co wsadza w dupę. Jeśli lubi i robi to w swoim zaciszu to kim Ty jesteś żeby mu tego zabraniać?

Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Od: 10.2010

Stary 03.04.2019, 15:05
czaro napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że race mogą się niektórym podobać i nie wyobrażają sobie meczu piłkarskiego, który byłby przez cały czas widoczny. Imponują im błyski, ognie, światełka, a jeśli dołożyć do tego okrzyki i zaśpiewy, czują się częścią czegoś większego. Ich życie wreszcie ma sens i jakąś wartość. Rozumiem to i nawet jestem skłonny przyznać, że wiele opraw jest naprawdę estetycznych. Jestem za swobodnym dopingiem na stadionach i myślę, że race powinny być dozwolone w wydzielonych i zabezpieczonych częściach trybun. Chociaż nie ukrywam, że odnajduję sens życia gdzie indziej.
Fajnie jest móc przeczytać takie wyważone spojrzenie.

Ostatnio przeczytałem opinie po której szczena mi opadła a brzmiała mniej więcej tak:

"Wydaje mi się, że nowe władze Wisły za bardzo wszystko przeliczają na pieniądze a nie patrzą na inne aspekty".

Jeśli dalej będzie takie myślenie niektórych kibiców, to nigdzie nie zajdziemy, na szczęście takich jednostek jest coraz mniej.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Jak wy będziecie mieć moje lata, to będziecie o kiju srać chodzić.
Odpowiedz cytując
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 03.04.2019, 19:04
Was już całkiem popier.doliło ? Zamiast się cieszyć z wyniku, atmosfery i mimo problemów drużyny, z którą w końcu każdy chce się utożsamiać, to zaczynacie tematy polityczne itp.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 03.04.2019, 21:04
Cytat:
@Jaroo1: mam w dupie poprawność polityczną, w TV oglądam jedynie sporty ew jakiś dobry film, poglądy zdecydowanie narodowo-prawicowe, na pedała nadal mówię pedał i tak uczę też potomstwo.
Do tego PODOBAJĄ MI SIĘ RACE, ale rozumiem w jakiej sytuacji jest nasz klub i W OBECNEJ SYTUACJI ciułania każdego grosza mówię STANOWCZE NIE!
Też mnie wrzucisz do worka tych z "wypranymi przez media mózgami"?
Przede wszystkim nie mam zamiaru Cię wrzucać do żadnych worków. Dla mnie pytanie brzmi inaczej, nie "spokój bo będzie kara", tylko za co niby ta kara?
Aktualna sytuacja w kwestii rac i wielu wielu innych (na tym bożym świecie) jest odwrócona i ludzie zamiast się skupiać na przyczynach "choroby" to się skupiaja na skutkach.
Banda jakichś szmat wymyśliła kary dla klubów za odpalanie rac. Miało to w czymś pomóc, czemuś zapobiec. Pomogło? Nie. To won od kasy klubowej, wypierdalać, jak ludzie chcą to dajcie im odpalać rac. I tak powinien myślec każdy zdroworozsądkowy człowiek.
Obrażanie się na ludzi za to, że jakas pała wymyśliła śmieszny zakaz jest złe. To nie jest nasz problem tylko powinien być problem tych pał, ze wymyślają takie prawo.
Mówi się, że race są niebezpieczne. No jak się źle używa to są. Czy jakaś raca kiedykolwiek komuś na meczu w Polsce zrobiła krzywdę? Tak samo niebezpieczne są schody na trybunie bo zawsze można spaśc i sobie krzywdę zrobić.
Tak więc o co cały ten krzyk w kwestii rac? O to, że zaborca coś kazał i poddani się musza słuchać a przy okazji będą "jebać" pod nosem na ludzi, którzy chcą zachować swoją wolność.

Co do płacenia kary. Generalnie w takiej sytuacji jesteśmy już od jakichś 5 lat. Czy będzie czas na Wiśle gdzie będzie można odpalić race? Czy ultrasi mają z tym czekac jeszcze dekadę? To też nie tak powinno być. Wiadomo, że kasy szkoda ale po pierwsze to jest kurestwo, że za takie coś są kary a po drugie ileż można być tym poprawnym politycznie albo kalkulować co się opłaca a co nie?
Tym bardziej, że zjebana komisja ligi sobie karze jak chce i np za derby dostaliśmy w gratisie ze zwycięstwem 20 tys zł kary.

To jest zwykłe dawanie sobie wchodzić na głowę przez jakichś śmieci, którzy ssą kasę na lewo i prawo od ludzi, których omamili prawem i swoimi chorymi przepisami.

Dla mnie sytuacja jest patowa i z jednej strony race nic złego nie robią, uświetniają widowisko itd ale z drugiej strony KL jest chora i daje kary i tak jak mówisz szkoda kasy, tym bardziej, że teraz w Wiśle się nie przelewa. Generalnie i tak źle i tak niedobrze jednak bardziej mnie w....ia karanie za nic niż odpalenie rac pod groźbą kary finansowej.

Co do pedałów czy picia w parku itp Specjalnie o tym wspomniałem bo wiedziałem, ze słowo "pedał" zaboli ludzi z wypranymi mózgami. Tu tylko napiszę dwa zdania
-skoro pedalstwo jest takie fajne i normalne to dlaczego sami tego nie praktykujecie? Przecież to normalne. Czyli skoro tego nie robicie to nie jesteście normalni?
-nazwanie pedała pedałem boli ale poprawni politycznie mówią, że to po prostu gej o innej orientacji seksualnej, ale jak ja napisałem "pedał" czy swoje zdanie na temat rac to nie zostałem nazwany osobą o innej orientacji myślowej, tylko Sebixem i idiotą.
Tak wam się już w głowach pojebało, doszczętnie.

O piciu w miejscach publicznych. Kolejny argument jak wam mózgi wyżarło skoro od razu na myśl o piciu przychodzi wam jakieś awanturowanie się itd Ja po prostu napisałem o spożywaniu alkoholu w takich miejscach a wam, tym co zaborca wyprał mózgi już piana z pyska poleciała. A przecież:
-są kraje gdzie picie alkoholu jest dozwolone w miejscach publicznych (w Polsce w sumie też. Prawo mówi jedynie o zakazaniu spożywania alkoholu w niektorych miejscach publicznych)
-jak było euro w Polsce i alkohol się wszędzie lał strumieniami to jak wy to wytrzymaliście? Normalnie ludzie pili wszedzie. Okropne.

I tak, to wszystko się sprowadza do tematu rac. Bo ja jedynie powiedziałem, że to normalna sprawa. Nie mówiłem, że rzucanie racami na boisko czy w innych kibiców jest ok. Powiedziałem o jak najbardziej normalnej rzeczy, że odpalenie racy powinno być normą i zgodne z prawem. No ale co wtedy pomyśli człowiek poprawny politycznie?
-że ja chcę promować rzucanie rac na boisko
-że race są niebezpieczne (ciekawe kiedy)
-że race sa do niczego niepotrzebne
-że i tak bez nich byłoby super
-że ich pan zakazał odpalania rac i jeszcze za złamanie zakazu da im karę.

Straszne to jest jak można ludziom namieszać w głowie i zrobić z nich takich służbistów i społeczniaków w złym znaczeniu tego słowa. Ja jestem ciekaw jak daleko by się wasze słuchanie zaborcy posunęło gdybyśmy żyli w innych czasach (II wś czy PRL). Ciekawe co byście zrobili i mówili "bo trzeba, bo tak jest, bo czasy się zmieniły"

Tak, czasy się zmieniły ale lizanie się po jajach z pedałami, plakanie na wszystko co jest spontaniczne, co ma jakąs genezie w tradycji i kulturze danego regionu/kraju itd to jest pseudointelektualizm i nic normalnego. Wy checie być na siłę mądrzy po prostu. A tak na prawdę tak jak WSH omotało wielu i wielu chodziło na ich pasku i się oszukiwało że jest ok tak wy jesteście po drugiej stronie i niby tacy nie sebixy się zrobiliście, tak dojrzeliście mentalnie, powyrastaliście z głupot itd ale tak na prawdę to wam poprawność polityczna zrobiła wode z mózgu i reagujecie ze wściekłością bo ktoś powie "sodomici łapy precz od naszych dzieci", albo powie, że race są ok i by chciał ich na stadionach. Żenada.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member

Stary 03.04.2019, 22:03
Skad u ciebie jest taka obsesja z homoseksualizmem? Czy ksiadz ci jakas krzywde wyzadzil?
Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 03.04.2019, 22:20
Przede wszystkim nie mam zamiaru Cię wrzucać do żadnych worków. Dla mnie pytanie brzmi inaczej, nie "spokój bo będzie kara", tylko za co niby ta kara?
Aktualna sytuacja w kwestii rac i wielu wielu innych (na tym bożym świecie) jest odwrócona i ludzie zamiast się skupiać na przyczynach "choroby" to się skupiaja na skutkach.
Banda jakichś szmat wymyśliła kary dla klubów za odpalanie rac. Miało to w czymś pomóc, czemuś zapobiec. Pomogło? Nie. To won od kasy klubowej, wypierdalać, jak ludzie chcą to dajcie im odpalać rac. I tak powinien myślec każdy zdroworozsądkowy człowiek.
Obrażanie się na ludzi za to, że jakas pała wymyśliła śmieszny zakaz jest złe. To nie jest nasz problem tylko powinien być problem tych pał, ze wymyślają takie prawo.
Mówi się, że race są niebezpieczne. No jak się źle używa to są. Czy jakaś raca kiedykolwiek komuś na meczu w Polsce zrobiła krzywdę? Tak samo niebezpieczne są schody na trybunie bo zawsze można spaśc i sobie krzywdę zrobić.
Tak więc o co cały ten krzyk w kwestii rac? O to, że zaborca coś kazał i poddani się musza słuchać a przy okazji będą "jebać" pod nosem na ludzi, którzy chcą zachować swoją wolność.

Co do płacenia kary. Generalnie w takiej sytuacji jesteśmy już od jakichś 5 lat. Czy będzie czas na Wiśle gdzie będzie można odpalić race? Czy ultrasi mają z tym czekac jeszcze dekadę? To też nie tak powinno być. Wiadomo, że kasy szkoda ale po pierwsze to jest kurestwo, że za takie coś są kary a po drugie ileż można być tym poprawnym politycznie albo kalkulować co się opłaca a co nie?
Tym bardziej, że zjebana komisja ligi sobie karze jak chce i np za derby dostaliśmy w gratisie ze zwycięstwem 20 tys zł kary.

To jest zwykłe dawanie sobie wchodzić na głowę przez jakichś śmieci, którzy ssą kasę na lewo i prawo od ludzi, których omamili prawem i swoimi chorymi przepisami.

Dla mnie sytuacja jest patowa i z jednej strony race nic złego nie robią, uświetniają widowisko itd ale z drugiej strony KL jest chora i daje kary i tak jak mówisz szkoda kasy, tym bardziej, że teraz w Wiśle się nie przelewa. Generalnie i tak źle i tak niedobrze jednak bardziej mnie w....ia karanie za nic niż odpalenie rac pod groźbą kary finansowej.

Co do pedałów czy picia w parku itp Specjalnie o tym wspomniałem bo wiedziałem, ze słowo "pedał" zaboli ludzi z wypranymi mózgami. Tu tylko napiszę dwa zdania
-skoro pedalstwo jest takie fajne i normalne to dlaczego sami tego nie praktykujecie? Przecież to normalne. Czyli skoro tego nie robicie to nie jesteście normalni?
-nazwanie pedała pedałem boli ale poprawni politycznie mówią, że to po prostu gej o innej orientacji seksualnej, ale jak ja napisałem "pedał" czy swoje zdanie na temat rac to nie zostałem nazwany osobą o innej orientacji myślowej, tylko Sebixem i idiotą.

O piciu w miejscach publicznych. Kolejny argument jak wam mózgi wyżarło skoro od razu na myśl o piciu przychodzi wam jakieś awanturowanie się itd Ja po prostu napisałem o spożywaniu alkoholu w takich miejscach a wam, tym co zaborca wyprał mózgi już piana z pyska poleciała. A przecież:
-są kraje gdzie picie alkoholu jest dozwolone w miejscach publicznych (w Polsce w sumie też. Prawo mówi jedynie o zakazaniu spożywania alkoholu w niektorych miejscach publicznych)
-jak było euro w Polsce i alkohol się wszędzie lał strumieniami to jak wy to wytrzymaliście? Normalnie ludzie pili wszedzie. Okropne.

I tak, to wszystko się sprowadza do tematu rac. Bo ja jedynie powiedziałem, że to normalna sprawa. Nie mówiłem, że rzucanie racami na boisko czy w innych kibiców jest ok. Powiedziałem o jak najbardziej normalnej rzeczy, że odpalenie racy powinno być normą i zgodne z prawem. No ale co wtedy pomyśli człowiek poprawny politycznie?

Straszne to jest jak można ludziom namieszać w głowie i zrobić z nich takich służbistów i społeczniaków w złym znaczeniu tego słowa. Ja jestem ciekaw jak daleko by się wasze słuchanie zaborcy posunęło gdybyśmy żyli w innych czasach (II wś czy PRL). Ciekawe co byście zrobili i mówili "bo trzeba, bo tak jest, bo czasy się zmieniły"

Tak, czasy się zmieniły ale lizanie się po jajach z pedałami, plakanie na wszystko co jest spontaniczne, co ma jakąs genezie w tradycji i kulturze danego regionu/kraju itd to jest pseudointelektualizm i nic normalnego. Wy checie być na siłę mądrzy po prostu. A tak na prawdę tak jak WSH omotało wielu i wielu chodziło na ich pasku i się oszukiwało że jest ok tak wy jesteście po drugiej stronie i niby tacy nie sebixy się zrobiliście, tak dojrzeliście mentalnie, powyrastaliście z głupot itd ale tak na prawdę to wam poprawność polityczna zrobiła wode z mózgu i reagujecie ze wściekłością bo ktoś powie "sodomici łapy precz od naszych dzieci", albo powie, że race są ok i by chciał ich na stadionach. Żenada.
Pomijam .......enie o pedałach, bo widać tu jakiś problem.

Race wyglądają fajnie? Tak, z odpowiednią oprawą. Bez są takie sobie.
Za race są kary? No są. Takie prawo.
Czy odpalanie rac zmieni prawo? No nie i ..... Do tego trzeba petycji, nagabywania urzędasów, presji w mediach, prmowania bezpiecznego odpalania, cokolwiek - słowem - pracy społecznej. Której Ty nie wykonasz. Bo nie będziesz się Panu kłaniał.
Czy kary za race dojebią Wiśle? No dojebią, bo kasy nie ma i lepiej wydać na pielęgnację murawy, niż na kary za race.
Czy w takim wypadku należy się powstrzymać od rac? Bezwzględnie, bo dojebią nam karę. I będziemy w plecy na kasę.
Czy odpalanie rac pomimo powyższego I W TEJ SYTUACJI ma sens? No ....a nie ma. Proste i logiczne, ale jak widać zbyt trudne dla co niektórych.
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków

Od: 04.2017

Stary 03.04.2019, 22:28
Już pomijając, że w tej cenie to mogli zrobić kartoniadę w stylu AVE WISŁA tylko na cały stadion.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 03.04.2019, 22:39
Cytat:
Skad u ciebie jest taka obsesja z homoseksualizmem? Czy ksiadz ci jakas krzywde wyzadzil?
A skąd u ciebie taka obsesja do ksieży? Moze cię dotykał jakiś? Mi nic żaden ksiądz nie zrobił.

Cytat:
Race wyglądają fajnie? Tak, z odpowiednią oprawą. Bez są takie sobie.
Za race są kary? No są. Takie prawo.
Czy odpalanie rac zmieni prawo? No nie i ..... Do tego trzeba petycji, nagabywania urzędasów, presji w mediach, prmowania bezpiecznego odpalania, cokolwiek - słowem - pracy społecznej. Której Ty nie wykonasz. Bo nie będziesz się Panu kłaniał.
Czy kary za race dojebią Wiśle? No dojebią, bo kasy nie ma i lepiej wydać na pielęgnację murawy, niż na kary za race.
Czy w takim wypadku należy się powstrzymać od rac? Bezwzględnie, bo dojebią nam karę. I będziemy w plecy na kasę.
Czy odpalanie rac pomimo powyższego I W TEJ SYTUACJI ma sens? No ....a nie ma. Proste i logiczne, ale jak widać zbyt trudne dla co niektórych.
I zgodnie z tym od jakichś 5 lat byśmy nie odpalili piro. Fajnie?
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 03.04.2019 o godz. 22:41.
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member

Od: 03.2008

Stary 03.04.2019, 22:42
Ooooooho jaroo wyrwał się z klatki politycznego
Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 03.04.2019, 23:33
A skąd u ciebie taka obsesja do ksieży? Moze cię dotykał jakiś? Mi nic żaden ksiądz nie zrobił.

I zgodnie z tym od jakichś 5 lat byśmy nie odpalili piro. Fajnie?
Cupiał zawinął się jakieś 2-3 lata temu. Nie przeszkadzało mu to zanadto wcześniej. Wiec odpalilibyście. Zresztą, jebie mnie co było, liczy się co jest. Teraz. A właściwie czego nie ma. Więc jeśli nie rozumiesz, że racami wypierdalasz pieniądze klubu w błoto, gdy liczy się każda złotówka, to ja nie mam nic więcej do dodania. Bo i tak nie dotrze.

Powtórzę jeszcze raz: odpalanie rac zmieni prawo? No nie i ..... Do tego trzeba petycji, nagabywania urzędasów, presji w mediach, prmowania bezpiecznego odpalania, cokolwiek - słowem - pracy społecznej. Której Ty nie wykonasz. Bo nie będziesz się Panu kłaniał.

Przez tyle czasu można było przekonywać urzedasów, zwykłych kibiców, piłkarzy i działaczy, że race są bezpieczne. No ale nie, bo wolność. Nikt nie będzie się Panom kłaniał. No to teraz w imię wolności zabierasz pieniądze klubowi w ciężkiej sytuacji. Możesz być z siebie dumny.
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 03.04.2019 o godz. 23:40.
Odpowiedz cytując
Reserve
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 04.04.2019, 03:40
Tak, żeby daleko nie szukać: https://wspolczesna.pl/podczas-meczu...aca/ar/5675780
Co prawda głupek sam się poparzył, ale jednak raca jest uznawana za niebezpieczną. Racą możesz w kogoś rzucić, powodując poparzenie. Schodów raczej nie wyrwiesz i nie .......niesz nimi kogoś w głowę

Nie, krzyk jest o to, że klub w takiej sytuacji finansowej musi płacić za głupie i krzywe akcje na trybunach.

Odpowiadam ile wypadałoby zaczekać, ale warianty odpowiedzi są dwa - w zależności który pierwszy wystąpi:
1. Komisja Ligi przestanie karać za race na trybunach
2. Wisła wyjdzie z sytuacji finansowej na prostą i budżet klubowy nie będzie jęczał "litości" przy każdej karze od KL.

Tym bardziej głupotą jest dostanie kary za race, których miało nie być.

Otóż tak, masz rację. W związku z tym jakie rozwiązanie proponujesz żeby tą sytuację zmienić? Jeśli będzie to rozsądne działanie to masz moje (i z pewnością nie tylko moje) pełne poparcie, przyjacielu!

Ale czy Ty w tym momencie robisz na złość KL czy Wiśle? Myślisz że na zebraniu KL będą w....ieni, bo spędzą 15 minut dłużej dyskutując jaką karę nałożyć klbuowi? Czy to jednak Wisła będzie bardziej poszkodowana w związku z nałożoną karą? Jeśli chcecie manifestować swoje zdanie, o tym że zakazanie rac jest głupie - to zostało to zrobione w głupi sposób. Bo KL to nie obchodzi, a klub sam w sobie nie ma takiego widzimisię - to nie Królewski zakazał rac, tylko KL.

Ad.1 - Bo jestem osobą heteroseksualną, nie gloryfikuję jak to ładnie się nazywa pedalstwa. Po prostu, nie przeszkadza mi to - żyję swoim życiem i to co kto sobie wkłada w dupę w zaciszu domowym nie jest moim interesem.
Ad.2 - Pedał, gej, homoseksualista - to tylko słowa, jak ktoś obraża się za pedała to jest .......nięty i tyle

Również z prostej przyczyny nie mogę się zgodzić

I znów się z Tobą zgodzę - prawo to prawo, ale nie zawsze jest ono rozsądne. Tu się nie rozchodzi o to, czy zakaz ma sens, czy nie. Chodzi o to, że gdy wypijesz sobie piwo w miejscu publicznym i dostaniesz mandat to płacisz go sam. A nie zrzucasz winę na klub. To tak jakbyś wtedy tą puszkę podrzucił ojcu który siedzi koło Ciebie i sam s.......ił. A, że ojciec ledwo wiąże koniec z końcem, to będzie miał ciężko ten mandacik zapłacić.

Nie, rozmowa tutaj prowadzona nie była temat bezpieczeństwa przy odpalaniu rac i tego czy prawo jest dobre, czy nie. Całym "clue" tej rozmowy był fakt, że odpalenie rac w sytuacji jaką przeżywamy jest głupie i kosztowne. To jak palenie pieniędzmi w kominku, żeby się pokazać przed kimś, podczas gdy jutro możesz nie mieć kasy na drewno do tego kominka.

A Ty chcesz na siłę iść pod nurt, a później wrzeszczysz. Jak małe dziecko, któremu rodzina wzięła klocki lego, bo stwierdziła że jest zbyt nieodpowiedzialny, żeby się nimi bawić. I to jest ....a wina wszystkich dookoła, bo Ty jesteś na swoim dywaniku do zabawy i .... kogo obchodzi czy Ty te klocki połykasz, albo wsadzasz w nos. Żenada, dokładnie!

Odpowiedz cytując
m_abg
Member

Od: 08.2010

Stary 04.04.2019, 06:51
petred napisał(a):Wyświetl post
Żeby piętnować konkretne osoby z imienia i nazwiska to trzeba być z tego towarzystwa, a na moje nieszczęsie nie miałem raczej tego zaszczytu ( raczej bo paru wariatów z Wisły poznałem) Musisz mieć naprawdę sprany mózg skoro nie widzisz tego co wszyscy widzą. Wiedz, że takie wybielanie na siłę przynosi przeciwny rezultat. To już lepiej by było jakby sharksi, skwk wydali jakieś oświadczenie z jakąś bajką iż się odcinają, że osoby odpowiedzialne zostały pogonione z ekipy, że przepraszają wiesz takie typowe propagandowe bajki. Wnie by więcej kibiców uwierzyło niż w twoje wypociny.
Problem polega na tym, że klepiecie tu jak szara masa w tą klawiaturę, wrzucając wszystkich do jednego wora. Nie macie pojęcia kto kradł, kto jest na trybunach kogo już nie ma. W kółko tylko Skwk i WSH. A jak zadaje konkretne pytanie kto z obecnych na trybunach ma coś wspólnego ze stara ekipą nie umiecie odpowiedzieć. Wiecie tylko tyle ile wam jadczak i stanowski napisali. Jakiś debil tu pisze ze UW w reklamówkach kasę wynosiła. To nie ja na sile wybielam, tylko wy na sile próbujecie z całego WSH i skwk zrobić złodziei co jest nieprawda. Za. chwile się okaże, że prokuratura nie postawi żadnych zarzutów i dopiero się zacznie.
ZAWSZE NAD WAMI!!!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Stary 04.04.2019, 08:13
Cytat:
Tak, żeby daleko nie szukać: https://wspolczesna.pl/podczas-meczu...aca/ar/5675780
Co prawda głupek sam się poparzył, ale jednak raca jest uznawana za niebezpieczną. Racą możesz w kogoś rzucić, powodując poparzenie. Schodów raczej nie wyrwiesz i nie .......niesz nimi kogoś w głowę
Ja uważam, że zakazy, nakazy i banie się świata i życia nic nie da. Artykuł jest z przed 10 lat. Jasne, że racą można zrobić krzywdę. Ale to są przypadki incydentalne. Nie można tego generalizować. Raca jest jak noż. Jak uzywasz jej do pokazu pirotechnicznego a noża do krojenia to jest ok. Jak rzucasz w ludzi albo sobie w nią patrzysz przed wystrzałem to mozesz zrobić krzywdę, tak samo jak nożem kłując innych albo siebie. Schody tak, też są złe bo mogą zrobić krzywdę. I o dziwo okazało się, że kaloryfery też są złe bo można je wyrwać i nimi rzucać. Schodów i kaloryferów też trzeba zakazać?

Prawo idzie w dupy stronę. Zamiast stawiania granicy jest pseudo granica i zakazy. Bo odpalona raca nikomu nie powinna przeszkadzać. Kary powinny być za rzucanie racami. Krótka piłka. Chcecie to odpalajcie race ale nie używajcie ich jako broni. I wtedy za zaatakowanie kibiców racami albo rzucanie na boisko można walić grube kary i zakazy. Bo zabawa też ma swoje granice. Też powinna być spontaniczna i nie obarczona zakazami ale w granicach normy. Nie powinno się przesadzić ani w jedną ani w drugą stronę.

A co proponuję? Nie jestem tutaj od proponowania i rozwiązywania problemów ludzi, którzy sami sobie te problemy tworzą. Bo wiem, że tam na górze siedzą dosłownie wykształceni idioci, z którymi się nie da dogadać, są to ludzie oderwani od rzeczywistości, ludzie, dla których wszystko jest ble, przed kamerami nieskazitelni ale poza nimi chleją, ćpają, ruchają .....i i bawią się w inne intrygi - mówię o politykach i zapewne to samo robią ludzie z Komisji Ligi bo to podobny sort ludzi.
To sa ludzie, którzy swoich obowiązków nie potrafią wykonać (polityka i polska piłka leżą i kwiczą, mam wrażenie, że wszystko co dobre to albo dzieło przypadku albo pracy u podstaw pewnych ludzi w danym regionie a nie globalne działanie zarządców) ale najlepiej wiedzą co i gdzie zakazać. To im przychodzi najłatwiej.
Nie da się dogadać z ludźmi, którzy np każą za transparent 17.IX.1939 - IV rozbiór Polski. Po prostu się nie da, bo to ludzie bez zasad, którym właśnie zaborca przysłonił myślenie i uważają, ze jak ma nie być transparentów niezwiązanych z meczem to ma nie być, i nieważne czy na transparencie jest napisane "kochamy i pozdrawiamy Hitlera" czy "kochamy Polskę"

Oczywiście kibice też nie pomagają, sa niesforni i jak dostaną palec to chcą rekę ale jak widać race są cały czas odpalane na każdym stadionie. Prawo powinno być prawem. Chcecie rac to macie, nie będziemy za nie karać ale za patologiczne rzucanie racami będziemy karać srogo. I tyle. Koniec tematu.

Do tego dochodzą finanse Wisły. Sytuacja jest patowa z każdej ze stron. Kibice, którzy często przesadzają, prawo i KL, które są zjebane do kwadratu i finanse Wisły. Tylko ileż można się prosić, przeciągać linę z KL (bo tych rozmów o race było wiele) i czekać aż Wisła będzie miała więcej kasy? Co by nie zrobić to sytuacja jest słaba a udawać, że się nie chce odpalić rac i czekać 5 lat aż coś się zmieni jest tak samo słabe jak odpalenie ich i kara.
Odpowiedz cytując
sanderuss
Socios Wisła Kraków

Stary 04.04.2019, 09:51
Ja uważam, że zakazy, nakazy i banie się świata i życia nic nie da. Artykuł jest z przed 10 lat. Jasne, że racą można zrobić krzywdę. Ale to są przypadki incydentalne. Nie można tego generalizować. Raca jest jak noż. Jak uzywasz jej do pokazu pirotechnicznego a noża do krojenia to jest ok. Jak rzucasz w ludzi albo sobie w nią patrzysz przed wystrzałem to mozesz zrobić krzywdę, tak samo jak nożem kłując innych albo siebie. Schody tak, też są złe bo mogą zrobić krzywdę.
Nie dalej niz rok temu pewni "tytani intelektu oraz nie-postepowosci" wybitni znawcy obslugi rac podpalili swoja oprawe nomen omen zatytulowana "nigdy sie nie wypalimy". Spoczko ze udalo sie to ogarnac bez paniki i opanowac ogien ale to jest najlepsza wykladnia do bezpieczenstwa rac na stadionach.
Ostatnio edytowane przez sanderuss : 04.04.2019 o godz. 09:57.
Odpowiedz cytując
SONNE
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 04.04.2019, 10:21
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
Nie dalej niz rok temu pewni "tytani intelektu oraz nie-postepowosci" wybitni znawcy obslugi rac podpalili swoja oprawe nomen omen zatytulowana "nigdy sie nie wypalimy". Spoczko ze udalo sie to ogarnac bez paniki i opanowac ogien ale to jest najlepsza wykladnia do bezpieczenstwa rac na stadionach.
Pamiętam jak była ogólnopolska akcja kibiców - race są bezpieczne, u nas , jeszcze na X spaliły się dwa krzesełka. Później w wywiadach przedstawiciele kibiców (chyba z Legii) podali to jako kolejny argument za legalizacją rac na stadionach. Kiedy robisz to zgodnie z ustalonymi wcześniej zasadami, nie ukrywając się i nie spiesząc - race są bezpieczne.
Ostatnio edytowane przez SONNE : 04.04.2019 o godz. 11:46.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 04.04.2019, 10:23
Jaroo znowu popił albo wjechały jakieś tabsy. Wszędzie lewacy, pedały, LGBT
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
sanderuss
Socios Wisła Kraków

Stary 04.04.2019, 11:09
SONNE napisał(a):Wyświetl post
Pamiętam jak była ogólnopolska akcja kibiców - race są bezpieczne, u nas , jeszcze na X spaliły się dwa krzesełka. Później w wywiadach przedstawiciele kibiców (chyba z Legii) podali to jako kolejny argument za legalizacją rac na stadionach. Kiedy robisz to zgodnie zgodnie z ustalonymi wcześniej zasadami, nie ukrywając się i nie spiesząc - race są bezpieczne.
Race sa bezpieczne. Bron tez jest bezpieczna. Wszystko jest bezpieczne jesli uzywane zgodnie z zaleceniami. Ale nie wiedziec czemu cisnie mi sie do ust powiedzenie "daj malpie brzytwe".
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 04.04.2019, 11:42
Podziwiam osoby które z uporem maniaka chcą zmienić czyjś światopogląd.

Dlatego ja nawet nie próbuję, ale z kolei zapytam:

Panie @Jaroo1
Dlaczego biorąc pod uwagę wytyczne KL i fakt narażenia klubu na szkodę finansową nie używacie rac np po zakończeniu spotkania? Nie byłoby kary, ew. zamknięcia trybuny. Nie byłoby ryzyka przerwania spotkania, z czym się wiążą największe kary finansowe w tym również zakłócanie transmisji telewizyjnej?

Bardzo ciekaw jestem odpowiedzi z tej strony.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 04.04.2019, 11:45
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Podziwiam osoby które z uporem maniaka chcą zmienić czyjś światopogląd.

Dlatego ja nawet nie próbuję, ale z kolei zapytam:

Panie @Jaroo1
Dlaczego biorąc pod uwagę wytyczne KL i fakt narażenia klubu na szkodę finansową nie używacie rac np po zakończeniu spotkania? Nie byłoby kary, ew. zamknięcia trybuny. Nie byłoby ryzyka przerwania spotkania, z czym się wiążą największe kary finansowe w tym również zakłócanie transmisji telewizyjnej?

Bardzo ciekaw jestem odpowiedzi z tej strony.
Nie chodzi o światopogląd, tylko uświadomienie mu że szkodzi klubowi i tak bliskiemu upadkowi. Ale to i tak strata czasu, bo ewidentnie ma to w dupie.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Miskiewicz_Wierny
Junior Member

Od: 08.2005

Stary 04.04.2019, 15:16
No i brawo, w końcu skumałeś, wszyscy normalni mają właśnie tam wasze zdanie i forumowe skamlanie anonimowych downów, zresztą w większości wieśniaków, którzy poprzyjeżdżali do Krakowa ze swoich wichur i myślą że teraz są kimś Dam ci jeszcze jedną podpowiedź, bo jesteś tu jednym z głównych internetowych ujadających kundelków - flaga WSH będzie wisiała, race będą odpalane i choćbyście tu najebali jeszcze milion postów na co "jest zgoda" a na co "zgody nie ma" to wpływ macie tylko na swoje wirtualne konta i na nic więcej

na meczu z Piastem flaga ekipy będzie wisiała w centralnym miejscu, skoro takie tuzy tu siedzą to przyłazić ją ściągać a jak znowu nie będzie kozaka to zamknąć już te internetowe dupy
Czy wygrywasz, czy nie...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 04.04.2019, 15:19
Kara znana 40 tys i jeden mecz zakazu wyjazdowego.
Jak na to że groziło nam zamknięcie sektora to uważam za łagodna, ale kwota sama w sobie jest duża.

To teraz wszyscy popierający race, pokażcie ile jest dla was warta taka impreza jestem bardzo ciekaw ile UW uzbiera
Odpowiedz cytując
Bartii
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 04.04.2019, 15:30
800 osob zwolenników rac niech zbierze po 50 zl na kare.
Wisła najlepszym klubem na świecie.
Odpowiedz cytując
wiśnia
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 04.04.2019, 15:39
Zamiast dołożyć 40 tysi i kupić nowego obrońce, to będziemy dalej oglądać Klemensa i race
AH:"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość.... "
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 04.04.2019, 15:41
Miskiewicz_Wierny napisał(a):Wyświetl post
No i brawo, w końcu skumałeś, wszyscy normalni mają właśnie tam wasze zdanie i forumowe skamlanie anonimowych downów, zresztą w większości wieśniaków, którzy poprzyjeżdżali do Krakowa ze swoich wichur i myślą że teraz są kimś Dam ci jeszcze jedną podpowiedź, bo jesteś tu jednym z głównych internetowych ujadających kundelków - flaga WSH będzie wisiała, race będą odpalane i choćbyście tu najebali jeszcze milion postów na co "jest zgoda" a na co "zgody nie ma" to wpływ macie tylko na swoje wirtualne konta i na nic więcej

na meczu z Piastem flaga ekipy będzie wisiała w centralnym miejscu, skoro takie tuzy tu siedzą to przyłazić ją ściągać a jak znowu nie będzie kozaka to zamknąć już te internetowe dupy
Ale nie martw się wszyscy normalni tu rozumieją, że WSH i znajomi nie spoczną dopóki klub nie zostanie ogołocony z ostatniej złotówki i spuszczony do IV ligi. I nikt nie przyjdzie się szarpać z typami dla których sposobem na życie jest handel narkotykami pobicia i inne temu podobne zajęcia
Odpowiedz cytując
kbr
Senior Member

Od: 08.2015

Stary 04.04.2019, 15:43
Miskiewicz_Wierny napisał(a):Wyświetl post

Skoro macie w dupie czyjeś zdanie, to po co tu wchodzisz i komentujesz?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów