The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło

Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
sl@y
Senior Member

Od: 10.2014

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 23.05.2018, 22:07
do usuniecia
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 07.07.2018, 14:04
do skasowania
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 06.10.2018 o godz. 21:09.
Odpowiedz cytując
Kaan
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 30.07.2018, 08:52
Szukam hotelu w Warszawie na parę dni z dobrym dojazdem KM do Centrum. Lub gdzieś w miarę blisko centrum ale w dobrej cenie za pokój. Hosteli nie biorę pod uwagę, jestem za stary na spanie z kimś i mycie na korytarzu.
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując
Kamil_mchw
Senior Member

Od: 09.2005

Stary 05.08.2018, 22:02
hej,
polecacie jakiś domek na mazurach? Szukam trochę na gwałt bo wyjazd planujemy w czwartek...
Domek im bardziej na odludziu tym lepiej... aczkolwiek dobrze by było gdyby do jeziora nie trzeba było chodzić kilku km.
Ewentualne znacie jakąś wyszukiwarkę na której nie muszę się każdorazowo kontaktować z właścicielem żeby zapytać jaka cena i czy wolne? na booking jest może 5% tego co na innych stronach.
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła

Od: 11.2002

Stary 14.01.2019, 12:33
Cześć,
Jak jest teraz z internetem mobilnym we Włoszech Da sie gdiześ kupic karte sim z paroma GB nie za miliony ?
Odpowiedz cytując
PrzemooTSW
Senior Member

Od: 04.2008

Stary 18.01.2019, 12:06
Pomoże.ktos jak wygląda Temat Chorwacji we wrześniu? Cenowo i pogoda ?
Iść ku słońcu, ku wolności iść... Wolność po polsku, morze przelanej krwi...(...)

ARMIA

BIAŁEJ
GWIAZDY
Odpowiedz cytując
Sylwus1988
Member

Od: 03.2018

Stary 19.01.2019, 09:18
Byłem w zeszlym roku na przełomie sierpnia i września w miejscowości Gradac więc trochę dalej na południe. Pogoda fajna goraco, ze dwa razy przeszła burza wieczorem ale było to nawet pożądane przy tych upałach. Cenowo mniej więcej 50 % drożej niż w Polsce
Odpowiedz cytując
BiałaGwiazda
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 19.01.2019, 11:56
W czerwcu i wrześniu Chorwacja jest o wiele tańsza niż w szczycie sezonu (lipiec-sierpień). Wynajem apartamentów o połowe tańszy. Ja byłem w sierpniu i trochę żałuje że nie pojechałem w czerwcu. Zależy też w jaki region chcesz jechać. Jeżeli chodzi o miejsca to polecam następujące: Opatija, Crikvenica, Vir (obok Zadaru), Vodice z tych bardziej na północy oraz Drvenik i Gradac na riwierze Makarskiej jako również dobry punkt wypadowy do Mostaru i Medugorje (w Bośni), Makarską, Wyspe Hvar a nawet Dubrownika.
Ostatnio edytowane przez BiałaGwiazda : 20.01.2019 o godz. 22:50.
Odpowiedz cytując
Anna91
Junior Member

Od: 01.2019

Stary 21.01.2019, 18:36
Polecam serdecznie Hiszpanię która posiada mnóstwo atrakcji np. Barcelona
https://lubiehiszpanie.pl/sagrada-fa...ki-bilety-opis
https://lubiehiszpanie.pl/park-guell...ilety-atrakcje
Odpowiedz cytując
Vegetas
Member

Od: 07.2005

Stary 24.01.2019, 22:49
Witam, 2 lata temu w ramach podróży poślubnej byliśmy w Živogošće od 10 września. Polecam taki okres na wyjazd w to miejsce, jest taniej, mniej ludzi a pogoda naprawdę dopisała. Jest to 20 km od Makarskiej tak więc południe. W tym roku wybieramy się w 2 połowie czerwca w to samo miejsce. Też jestem ciekaw jak pogodowo prezentuje się czerwiec.
Jeszcze odnośnie Września to muszę przyznać, że morze wydawało mi się cieplejsze niż w lipcu. Temperatura powietrza utrzymywała się w okolicach 28-32 stopnie. W ciągu 10 dni były dwa dni pod chmurą z czego w jeden dzień trochu pokropiło z nad gór, ( w tym czasie za górami było 15 stopni i lał deszcz). Dla porównania byłem w połowie lipca w Rovinj i tam co dzień o 15 była burza z potężnym deszczem. Co do wrześniowych doświadczeń, byłem parę lat temu na wyspie Pag. Tam z temperaturą powietrza i pogodą było podobnie jedynym mankamentem był wiatr który mocno wyziębił morze, do tego stopnia, że jak to kury mówią " jaja zamarzały".
Powód: uzupełnić informacje
Ostatnio edytowane przez Vegetas : 24.01.2019 o godz. 22:58.
Płaszów stary wierny Wisle
Odpowiedz cytując
BiałaGwiazda
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 26.01.2019, 13:41
Czerwiec i wrzesień to praktycznie pewna słoneczna pogoda w okolicach 25-30 stopni w całej Dalmacji (od Splitu na południe). Na północy i środkowej Chorwacji raczej też,z tym wyjątkiem że morze jest chłodniejsze na początku czerwca jeszcze. We wrześniu morze cieplejsze niż w lipcu ponieważ zdążyło nagrzać się od maja. Minusem września jest tylko to że ziemia i dużo zieleni,kwiatów,roślin itd jest już wypalonych od słońca,pod tym względem jeżeli komuś zależy na florze i faunie lepszym wyborem jest czerwiec,gdzie wszystko jest jeszcze żywe i zielone. Lipiec i sierpień tak jak już było tu pisane, pełno turystów,tłumów,ludzi itd. jak również i ceny wyższe.
Ostatnio edytowane przez BiałaGwiazda : 26.01.2019 o godz. 13:43.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów