The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 30.12.2018, 22:52
Logicznie patrząc choroba Ly nie powinna mieć żadnego wpływu na ew. przelew. Bo przecież rozłożyło go w samolocie. A ten został zlecony przed wylotem. Jeżeli wierzyć w dotychczasowe informacje. Jeżeli tak to jaki sens ma informowanie o tym teraz. Informator ma przecież świadomość że wywoła tym falę szydery połączonej z defetyzmem skierowanej we własną stronę. Moim zdaniem taka informacja jest uzasadniona tylko w sytuacji kiedy jest ona prawdziwa i faktycznie Ly poważnie zaniemógł, a jutro przyjdzie kasa.

Wtedy wszyscy Ci którzy teraz mają używanie będą załatwieni na cacy.

Nie wspominając o tym na co zachorował nowy właściciel Wisły. Ktoś tu wspominał że może iść na noże...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
yarow
Senior Member

Od: 06.2005

PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
Filipski ja Ciebie proszę
... a co się od wczoraj stało/nie stało nowego?
Odpowiedz cytując
Dobcio
Member

Od: 07.2010

Ja tylko zaznaczę użytkownikowi Biała Gwiazda, że jak byłem na meczu Lazio Wisła w Rzymie to "kibice" Lazio pozdrawiali nas symboliką zakazaną w Polsce jako propagowanie ustrojów totalitarnych tj. heilowali, używali pozdrowień hitlerowskich itp. Mówiąc delikatnie dodatkowo niepochlebnie śpiewali o Polakach.

Ja biorę pełną odpowiedzialność za swoje słowa. Zastanów się czy Ty bierzesz odpowiedzialność za wspieranie organizacji związanych z klubem Lazio.

To wstyd dla mnie i dla wszystkich myślących Wiślaków, że pewni ludzie robią interesy z tym klubem firmując się marką Wisły Kraków. Henryk Reyman by Wam tego nie wybaczył. Ja wam tego nie wybaczę i wiele osób Wam tego nie wybaczy.
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Skąd się najebało tych junior memberow z grudnia?
I jeszcze wszystko wiedzą, normalnie najmądrzejsi.
Słuchajcie ich, oni prawdę wam objawia - kto zły, kto dobry.
Ciekawe gdzie byli do tej pory?

O.s. taaaaa i jeszcze Dobcio i ten drugi do kompletu.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
jacku6
Junior Member

Od: 11.2006

Stary 30.12.2018, 22:55
sorry ale musialem, mam duuuużo cierpliwosci ale nie da sie tego czytać, wstrzymajcie sie z placzem do jutra czy to tak wiele?
Odpowiedz cytując
X-Ray
Senior Member

Od: 10.2010

Stary 30.12.2018, 22:56
jacku6 napisał(a):Wyświetl post
sorry ale musialem, mam duuuużo cierpliwosci ale nie da sie tego czytać, wstrzymajcie sie z placzem do jutra czy to tak wiele?
Ile się jeszcze wstrzymać? Na początku do 28, potem do 29, teraz do 31. Potem do 2 stycznia? Każdy ma swoje nerwy.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Jak wy będziecie mieć moje lata, to będziecie o kiju srać chodzić.
Odpowiedz cytując
BiałaGwiazda
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 30.12.2018, 22:57
messu1906 napisał(a):Wyświetl post
zabawnie to wszystko brzmi z ust osoby ktora na forum w przeszlosci prowadzila pro-Ruchowską propagandę która (wraz z tysiacem innych rzeczy) doprowadzila do tego ze teraz jestesmy w glebokiej dupie

zaloze sie ze na stadionie jestes jednym z tych gosci ktory zawiesza transparent z PDW?

Główna różnica między mną a tobą to data założenia tutaj konta.

Po drugie,to nie zgoda z Ruchem doprowadziła do tej sytuacji tylko brak pieniędzy i/lub jakieś wały w TSie. Nie rozstrzygam czy były czy nie,nie mam dowodów,ty też nie masz więc jak nie ma solidnych podstaw to się milczy a nie klepie co popadnie.

Po trzecie,problemy finansowe zaczęły się od około pół roku. Wcześniej takich problemów nie było. Nie jestem obrońcą TS, WS czy kogokolwiek,jestem krytycznie nastawiony do tego co się działo z brakiem wypłat dla piłkarzy i sztabu ale z tym linczem bym się wstrzymał przynajmniej do rozwiązania tej całej sytuacji.

Po czwarte,nie, nie wywieszam,nie jestem chuliganem ani nikim z tych kręgów. A transparenty PDW możesz znaleźć na trybunach Legii,Lecha, Lechii i innych poważnych klubów z poważnymi inwestorami.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 30.12.2018, 22:58
yarow
przecież to jest konto poduszka aby ktoś miękko spadł zresztą nie tylko to konto
Odpowiedz cytując
VanBasten
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 30.12.2018, 23:00
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Przecież to prześwietlenie było dementowane. Akurat Majchrowski jako jeden z nielicznych szybko wyraził swoje zdanie o tych inwestorach nazywając skośnookiego skośnookim. Co oczywiście zostało odczytane na forum jako przejaw jego "cracoviackości".

Raczej chamstwa i prostactwa ....
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 30.12.2018, 23:01
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Skąd się najebało tych junior memberow z grudnia?
I jeszcze wszystko wiedzą, normalnie najmądrzejsi.
Słuchajcie ich, oni prawdę wam objawia - kto zły, kto dobry.
Ciekawe gdzie byli do tej pory?

O.s. taaaaa i jeszcze Dobcio i ten drugi do kompletu.
Mnie to akurat bardzo nie dziwi, patrząc ile w realnym świecie osób nagle zaczyna dyskutować o Wiśle,.wielu znajomych nagle jest w temacie, a nigdy wcześniej specjalnie piłka się nie interesowali.

O mediach już nie wspomnę. Klick bajty gwarantowane. W rankingu medialnym wyprzedzimy za grudzień konkurencję o lata świetlne .
Odpowiedz cytując
David.
Senior Member

Od: 02.2005

messu1906 napisał(a):Wyświetl post
zabawnie to wszystko brzmi z ust osoby ktora na forum w przeszlosci prowadzila pro-Ruchowską propagandę która (wraz z tysiacem innych rzeczy) doprowadzila do tego ze teraz jestesmy w glebokiej dupie

zaloze sie ze na stadionie jestes jednym z tych gosci ktory zawiesza transparent z PDW?
Zabawne. Musicie się w końcu zdecydować. Dla niektórych z was Ruch to gwóźdź do trumny dla WSH bo niby ich sprzedali dla drugich to synonim upadku klubu przez WSH.
Trzeba być kretynem aby uważać, że to co się tu dzieje to sprawa zgód. Był taki jeden co pisał, że za SWL by tak nie było
Konta z 12.2018 powinny z automatu mieć zakaz pisania przez miesiąc.
Odpowiedz cytując
Deteinate
Member

Od: 03.2016

.

do usuniecia
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 30.12.2018, 23:03
Pisałem to już tydzień temu i miałem nadzieję, że będę się mylił. Niestety... Inwestorów i ich "poważność" zaspoilerowała nam już "poważność" Pietrowskiego w pierwszych kilku wywiadach. Nie wiem co mam myśleć o całej akcji, najgorsze jest to, że już kompletnie nie ufam nikomu, NIKOMU, żadnej frakcji w klubie... To jest jakaś porażka, największą i jedyna więź w tym wszystkim odczuwam tylko z Wami na tym forum... z ludźmi którzy są tak samo pogrążeni w niewiedzy jak ja...
Odpowiedz cytując
ostatecznybłysk
Junior Member

Od: 12.2018

[QUOTESkąd się najebało tych junior memberow z grudnia?][/QUOTE]
Sorry, nie wiedziałem że trzeba być senior memberem na tym forum, żeby móc kibicować Wiślę. Założyłem konto ze względu na obecną sytuację, przyznaje. Ale napewno nie "I jeszcze wszystko wiedzą, normalnie najmądrzejsi.", ja chciałby się właśnie dowidzieć co jest grane czwarta liga czy eldorado, chyba jak każdy.
Odpowiedz cytując
yarow
Senior Member

mic napisał(a):Wyświetl post
Eee skąd takie przypuszczenia że to dotyczy 28go a nie teraz?
Dlatego, że komunikat opisuje sytuację, że Wanna Ly zachorowł 28 - i że dlatego nikt się nie mógł z nim wtedy skontaktować. Nie oznacza to oczywiście, że choroba - umówmy się - pic na wodę - się już skończyła ale nie oznacza też, że w związku z jej potencjalnym trwaniem, nadal nie będzie z Wanną Ly kontaktu.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 30.12.2018, 23:06
Pol w tym swoim vlogu z dzisiaj powiedzial, ze dchodza go sluchy, ze cos sie moze dzieje poza zlota 3 azjatyckich finansow i ze moze na poczatku stycznia cos z tego bedzie. Nie chce rzucac nazwiskami, bo tylko by tu kociokwiku narobily. Wystarczy sobie to wlaczyc na Youtubie i ostatnie 2 minuty obejrzec.
Odpowiedz cytując
yarow
Senior Member

yarow
przecież to jest konto poduszka aby ktoś miękko spadł zresztą nie tylko to konto
Może tak. Może nie tak. Dlatego też, pisałem co uważam w przypadku, jeśli to są "źli czyściciele", bo że pojawili się po to aby wyczyścić - nie mam wątpliwości. Jest tylko podstawowe pytanie czy oni zamiatają czy wymiatają.
Odpowiedz cytując
Tonamini
Member

Od: 08.2013

Ciekawe czy chory był w stanie wysłać przelew.... Albo co gorsza, mógł zapomnieć PINu
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 30.12.2018, 23:07
nero napisał(a):Wyświetl post
Krotochwila podzielam jego zdaniem.

Gdybym miał przewidywać przyszłość to 28.12. będzie, info że termin przeniesiony i przyjdzie przelew za parę dni. Potem będzie, że są kłopoty na linii Kambodża, fundusze i muszą to wyjaśnić. Potem, że nie mogą tego zrobić bo mistrz z Kambodży miał pilny wyjazd.

Zobaczcie jak skomplikowane są te nowe struktury, ile można wymyślić wymówek. Można potem pisać, że dwa podmioty się nie dogadały i pierwszy będzie spłacał drugiego. Będzie gra na czas, bo chodzi o to by jak najdłużej spółka była w innych rękach niż obecnie, by trudniej było postawić zarzuty, sprawdzić dokumenty itd.

Jak teraz zginął dokumenty to kto za to odpowie? Zgaduje, że pani prezes, a jak zginą dokumenty za miesiąc, dwa to kto wtedy odpowie? Trudno powiedzieć bo Wisła będzie wszystkich i nikogo. Gość z Kambodży który nigdy nie zjawi się w Krakowie? Ta dwa fundusze? Przecież nie odpowie ten agent z licencją FIFA bo mu dadzą takie stanowisko, że nie będzie odpowiadał za te sprawy.

Bagno.
post z 19.12. niewiele się pomyliłem.

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie, a przejdziesz na aukcję allegro.

Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Stary 30.12.2018, 23:08
yarow
zamiatają, wymiatają przecierają kurze. Będzie błysk
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 30.12.2018, 23:10
Cytat:
No i co z tego. WSH miało lub nadal ma pełno fejków, pseudo profili, pseudo nicków po upychanych po forach, twiterach facebookach itd. Kto przypomnij sobie konflikt z Bednarzem ten wie jak było i jak lud dał się wkręcić.

Sam nie wiem o co tu chodzi ale ale jestem na tyle rozsądny żeby wiedzieć że to WSH zaorało ten klub. To jest oczywiste.
Ale co ma WSH do Pana Vanna? Tu każdy ma swoje za uszami i każdego trzeba odrębnie traktować. Nawet tych super informatorów, bo cholera wie skąd się nagle wzięli i po co teraz robią na siłę bożyszcze z tej trójki Pietrowski-Hartling-Vanna.
Jak się tylko spojrzy na tę trójkę inwestorów odrębnie, nie myśląc o TS, SKWK itd to już widać, że to jakieś pojeby totalne, ludzie niewiarygodni.
Także nie rozumiem czego Ty oczekujesz od tego filipowskiego, który nagle się tu znalazł, nagle ma info i jeszcze się pod ziemię nie zapadł ze wstydu po kolejnym komunikacie zapewne Pana Pietrowskiego.
Albo sa to powazni inwestorzy albo banda chuja = jak jest to banda chuja to po co taki ktoś jak filipowski będzie tu pisał, ze to poważni ludzie? = nawet jak przejmą ten klub to co z Wisłą zrobi ta banda?

I tak źle i tak niedobrze a więc szkoda nerwów na to i na łudzenie się, ze nawet jutro się coś odmieni bo będzie kasa. Już raz się odmieniło jak klub przejęto po Meresińskim. I teraz widać to z tego cudu nam wyszło.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
yarow
Senior Member

Stary 30.12.2018, 23:13
yarow
zamiatają, wymiatają przecierają kurze. Będzie błysk
PAWEŁ,

myślałem trochę inaczej bo o zamiataniu pod dywan. A w opcji alternatywnej, o wymieceniu figur z szachownicy.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 30.12.2018, 23:14
Ja .......e. Ale ....a bagno.
Odpowiedz cytując
Valencia
Member

Od: 12.2018

Stary 30.12.2018, 23:16
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Ale co ma WSH do Pana Vanna? Tu każdy ma swoje za uszami i każdego trzeba odrębnie traktować. Nawet tych super informatorów, bo cholera wie skąd się nagle wzięli i po co teraz robią na siłę bożyszcze z tej trójki Pietrowski-Hartling-Vanna.
Jak się tylko spojrzy na tę trójkę inwestorów odrębnie, nie myśląc o TS, SKWK itd to już widać, że to jakieś pojeby totalne, ludzie niewiarygodni.
Także nie rozumiem czego Ty oczekujesz od tego filipowskiego, który nagle się tu znalazł, nagle ma info i jeszcze się pod ziemię nie zapadł ze wstydu po kolejnym komunikacie zapewne Pana Pietrowskiego.
Albo sa to powazni inwestorzy albo banda chuja = jak jest to banda chuja to po co taki ktoś jak filipowski będzie tu pisał, ze to poważni ludzie? = nawet jak przejmą ten klub to co z Wisłą zrobi ta banda?

I tak źle i tak niedobrze a więc szkoda nerwów na to i na łudzenie się, ze nawet jutro się coś odmieni bo będzie kasa. Już raz się odmieniło jak klub przejęto po Meresińskim. I teraz widać to z tego cudu nam wyszło.
@Jaroo możliwe że już się nie dowiemy o co tu chodziło. Czy byli poważni czy nie. pewnie najbliższe godziny trochę wyjaśnią ale nie wszystko. Wyjdzie że są nie poważni i co ? Najpierw wszystkiemu winy był Dukat. To go wyrzcono za burtę na pożarcie. Teraz wyrzucili Srapate. Została im jeszcze karta Gołdy. Na moje szkoda chłopa. Uderzmy celnie krytyką w tych, którzy to zgotowali temu klubowi, taka jest moja propozycja.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 30.12.2018, 23:24
Ale oni już pokazali jacy sa poważni. Jeszcze się nie przedstawili tak na prawdę a juz wydali 11,5 oświadczenia, kompromitując się z przelewem/potwierdzeniem przelewu, z chorobami i brakiem kontaktu oraz nagłym wylotem Panny Wanny do NYC. Pajace i tyle.
Jakby to byli normalni goście to albo by z tego gówna wyszli jak widzieli, że tylko będą się mieli ośmieszać oświadczeniami z dupy albo by to ogarnęli na czas i klub by mieli w rękach.

A kto jest winien całemu burdelowi to chyba każdy widzi. Nie było w sumie długu, nagle zrobił się dług. Ludzie słupy/kolesie chuliganów porozsiewani po TS itd SKWK zastraszone, cicho siedzi. Kibice i ich ludzie rozjebali klub dla własnych interesów. Smutna ale prawda. I tym gorzej jeśli rzeczywiście pół roku temu dług wielki nie był. Bo to tym bardziej pokazuje, że odbył się nagle skok na kasę aby stąd wyjebać jak najszybciej jak najwięcej kasy.
Bo gdyby to zadłużanie trwało regularne 2 lata to ok, można powiedzieć, że ktoś kto mial dobre chęci nie umiał poprowadzić klubu i przez omyłkę zrobił krzywdę albo można chociaż pomyśleć, że chcieli się nachapać kasy ale żeby Wisła dalej istniała ale się przejechali i sie okazało, że za dużo w krótkim czasie chcieli wyciągać i się dług zapętlił.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
BiałaGwiazda
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 30.12.2018, 23:25
Dobcio napisał(a):Wyświetl post
Ja tylko zaznaczę użytkownikowi Biała Gwiazda, że jak byłem na meczu Lazio Wisła w Rzymie to "kibice" Lazio pozdrawiali nas symboliką zakazaną w Polsce jako propagowanie ustrojów totalitarnych tj. heilowali, używali pozdrowień hitlerowskich itp. Mówiąc delikatnie dodatkowo niepochlebnie śpiewali o Polakach.

Ja biorę pełną odpowiedzialność za swoje słowa. Zastanów się czy Ty bierzesz odpowiedzialność za wspieranie organizacji związanych z klubem Lazio.

To wstyd dla mnie i dla wszystkich myślących Wiślaków, że pewni ludzie robią interesy z tym klubem firmując się marką Wisły Kraków. Henryk Reyman by Wam tego nie wybaczył. Ja wam tego nie wybaczę i wiele osób Wam tego nie wybaczy.
Twój post brzmi jakbyś nigdy nie obracał się w klimacie kibicowskim, jednocześnie twierdzisz że byłeś na meczu z Lazio 15 lat temu. Przypominam Ci też że mieliśmy na przykład z zgodę z Lechią Gdańsk, którzy kibice wywieszali swego czasu flagę "Naszym wzorem jest Rudolf Hess". Zresztą i na naszych trybunach w latach 90 czy gadżetach kibicowskich pojawiały się różne motywy polityczne,taka była specyfika społeczeństwa.

Skąd wiesz co by wybaczył Henryk Reyman a co nie? Nostradamusem jesteś? Czy z nim rozmawiałeś?

Zresztą sam byś się zdziwił jakie nurty polityczne panowały na Wiśle w czasach przedwojennych.

A to że nie wybaczysz mi albo inni Twoi koledzy którzy potworzyli konta tydzień temu no cóż.. jakoś będe starał się z tym żyć.
Odpowiedz cytując
Jery
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 30.12.2018, 23:26
Hipoteza na dobranoc, chyba takiej jeszcze nie było .

1. Wziąć klub za 12 baniek, spłacić długi, zrobić tak żeby nie dało się podważyć umowy (choć na to już za poźno, tylko czy warto np się procesować?)
2. Ogłosić że pan Ly jest chory i nici z dalszych inwestycji, kasy, zgrupowań etc,
3. Sprzedać klub za 15 mln?
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Stary 30.12.2018, 23:26
Valencia
ale gdzie Ty chcesz uderzać ogarnij się chłopie
Odpowiedz cytując
sepot
Member

Od: 06.2003

Stary 30.12.2018, 23:27
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
Pol w tym swoim vlogu z dzisiaj powiedzial, ze dchodza go sluchy, ze cos sie moze dzieje poza zlota 3 azjatyckich finansow i ze moze na poczatku stycznia cos z tego bedzie. Nie chce rzucac nazwiskami, bo tylko by tu kociokwiku narobily. Wystarczy sobie to wlaczyc na Youtubie i ostatnie 2 minuty obejrzec.
Pol to ten gość co pisał że wisla ma kasę na koncie ale jej nie ma?
Więc dlatego z punktu mając na uwadzę iż ogólna krytyka może być,tak musimy zrobić żeby tej krytyki nie było,tylko aplauz i zaakceptowanie... (Rejs)
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 30.12.2018, 23:29
Jery napisał(a):Wyświetl post
Hipoteza na dobranoc, chyba takiej jeszcze nie było .

1. Wziąć klub za 12 baniek, spłacić długi, zrobić tak żeby nie dało się podważyć umowy (choć na to już za poźno, tylko czy warto np się procesować?)
2. Ogłosić że pan Ly jest chory i nici z dalszych inwestycji, kasy, zgrupowań etc,
3. Sprzedać klub za 15 mln?
a Ciebie Jery to na oczy nie widzialem jakies 8 lat

a co do postu.... to kto nas kupi za 15mln nawet bez dlugow, gdy za 3 miesiace kolejne 20pare baniek trzeba dolozyc....
Powód: Dopiska
Ostatnio edytowane przez Wehrmacht : 30.12.2018 o godz. 23:32.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów