The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 30.12.2018, 23:06
Pol w tym swoim vlogu z dzisiaj powiedzial, ze dchodza go sluchy, ze cos sie moze dzieje poza zlota 3 azjatyckich finansow i ze moze na poczatku stycznia cos z tego bedzie. Nie chce rzucac nazwiskami, bo tylko by tu kociokwiku narobily. Wystarczy sobie to wlaczyc na Youtubie i ostatnie 2 minuty obejrzec.
Odpowiedz cytując
yarow
Senior Member

Od: 06.2005

PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
yarow
przecież to jest konto poduszka aby ktoś miękko spadł zresztą nie tylko to konto
Może tak. Może nie tak. Dlatego też, pisałem co uważam w przypadku, jeśli to są "źli czyściciele", bo że pojawili się po to aby wyczyścić - nie mam wątpliwości. Jest tylko podstawowe pytanie czy oni zamiatają czy wymiatają.
Odpowiedz cytując
Tonamini
Senior Member

Od: 08.2013

Ciekawe czy chory był w stanie wysłać przelew.... Albo co gorsza, mógł zapomnieć PINu
Odpowiedz cytując
nero
Hanys

Od: 12.2003

Stary 30.12.2018, 23:07
nero napisał(a):Wyświetl post
Krotochwila podzielam jego zdaniem.

Gdybym miał przewidywać przyszłość to 28.12. będzie, info że termin przeniesiony i przyjdzie przelew za parę dni. Potem będzie, że są kłopoty na linii Kambodża, fundusze i muszą to wyjaśnić. Potem, że nie mogą tego zrobić bo mistrz z Kambodży miał pilny wyjazd.

Zobaczcie jak skomplikowane są te nowe struktury, ile można wymyślić wymówek. Można potem pisać, że dwa podmioty się nie dogadały i pierwszy będzie spłacał drugiego. Będzie gra na czas, bo chodzi o to by jak najdłużej spółka była w innych rękach niż obecnie, by trudniej było postawić zarzuty, sprawdzić dokumenty itd.

Jak teraz zginął dokumenty to kto za to odpowie? Zgaduje, że pani prezes, a jak zginą dokumenty za miesiąc, dwa to kto wtedy odpowie? Trudno powiedzieć bo Wisła będzie wszystkich i nikogo. Gość z Kambodży który nigdy nie zjawi się w Krakowie? Ta dwa fundusze? Przecież nie odpowie ten agent z licencją FIFA bo mu dadzą takie stanowisko, że nie będzie odpowiadał za te sprawy.

Bagno.
post z 19.12. niewiele się pomyliłem.

SPRZEDAM! Kliknij na zdjęcie,
a przejdziesz na aukcję allegro.

SPRAWDŹ - NOWA NISKA CENA!

Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 30.12.2018, 23:08
yarow
zamiatają, wymiatają przecierają kurze. Będzie błysk
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 30.12.2018, 23:10
Cytat:
No i co z tego. WSH miało lub nadal ma pełno fejków, pseudo profili, pseudo nicków po upychanych po forach, twiterach facebookach itd. Kto przypomnij sobie konflikt z Bednarzem ten wie jak było i jak lud dał się wkręcić.

Sam nie wiem o co tu chodzi ale ale jestem na tyle rozsądny żeby wiedzieć że to WSH zaorało ten klub. To jest oczywiste.
Ale co ma WSH do Pana Vanna? Tu każdy ma swoje za uszami i każdego trzeba odrębnie traktować. Nawet tych super informatorów, bo cholera wie skąd się nagle wzięli i po co teraz robią na siłę bożyszcze z tej trójki Pietrowski-Hartling-Vanna.
Jak się tylko spojrzy na tę trójkę inwestorów odrębnie, nie myśląc o TS, SKWK itd to już widać, że to jakieś pojeby totalne, ludzie niewiarygodni.
Także nie rozumiem czego Ty oczekujesz od tego filipowskiego, który nagle się tu znalazł, nagle ma info i jeszcze się pod ziemię nie zapadł ze wstydu po kolejnym komunikacie zapewne Pana Pietrowskiego.
Albo sa to powazni inwestorzy albo banda chuja = jak jest to banda chuja to po co taki ktoś jak filipowski będzie tu pisał, ze to poważni ludzie? = nawet jak przejmą ten klub to co z Wisłą zrobi ta banda?

I tak źle i tak niedobrze a więc szkoda nerwów na to i na łudzenie się, ze nawet jutro się coś odmieni bo będzie kasa. Już raz się odmieniło jak klub przejęto po Meresińskim. I teraz widać to z tego cudu nam wyszło.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
yarow
Senior Member

Stary 30.12.2018, 23:13
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
yarow
zamiatają, wymiatają przecierają kurze. Będzie błysk
PAWEŁ,

myślałem trochę inaczej bo o zamiataniu pod dywan. A w opcji alternatywnej, o wymieceniu figur z szachownicy.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 30.12.2018, 23:14
Ja .......e. Ale ....a bagno.
Odpowiedz cytując
Valencia
Member

Od: 12.2018

Stary 30.12.2018, 23:16
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Ale co ma WSH do Pana Vanna? Tu każdy ma swoje za uszami i każdego trzeba odrębnie traktować. Nawet tych super informatorów, bo cholera wie skąd się nagle wzięli i po co teraz robią na siłę bożyszcze z tej trójki Pietrowski-Hartling-Vanna.
Jak się tylko spojrzy na tę trójkę inwestorów odrębnie, nie myśląc o TS, SKWK itd to już widać, że to jakieś pojeby totalne, ludzie niewiarygodni.
Także nie rozumiem czego Ty oczekujesz od tego filipowskiego, który nagle się tu znalazł, nagle ma info i jeszcze się pod ziemię nie zapadł ze wstydu po kolejnym komunikacie zapewne Pana Pietrowskiego.
Albo sa to powazni inwestorzy albo banda chuja = jak jest to banda chuja to po co taki ktoś jak filipowski będzie tu pisał, ze to poważni ludzie? = nawet jak przejmą ten klub to co z Wisłą zrobi ta banda?

I tak źle i tak niedobrze a więc szkoda nerwów na to i na łudzenie się, ze nawet jutro się coś odmieni bo będzie kasa. Już raz się odmieniło jak klub przejęto po Meresińskim. I teraz widać to z tego cudu nam wyszło.
@Jaroo możliwe że już się nie dowiemy o co tu chodziło. Czy byli poważni czy nie. pewnie najbliższe godziny trochę wyjaśnią ale nie wszystko. Wyjdzie że są nie poważni i co ? Najpierw wszystkiemu winy był Dukat. To go wyrzcono za burtę na pożarcie. Teraz wyrzucili Srapate. Została im jeszcze karta Gołdy. Na moje szkoda chłopa. Uderzmy celnie krytyką w tych, którzy to zgotowali temu klubowi, taka jest moja propozycja.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member

Od: 03.2009

Stary 30.12.2018, 23:24
Ale oni już pokazali jacy sa poważni. Jeszcze się nie przedstawili tak na prawdę a juz wydali 11,5 oświadczenia, kompromitując się z przelewem/potwierdzeniem przelewu, z chorobami i brakiem kontaktu oraz nagłym wylotem Panny Wanny do NYC. Pajace i tyle.
Jakby to byli normalni goście to albo by z tego gówna wyszli jak widzieli, że tylko będą się mieli ośmieszać oświadczeniami z dupy albo by to ogarnęli na czas i klub by mieli w rękach.

A kto jest winien całemu burdelowi to chyba każdy widzi. Nie było w sumie długu, nagle zrobił się dług. Ludzie słupy/kolesie chuliganów porozsiewani po TS itd SKWK zastraszone, cicho siedzi. Kibice i ich ludzie rozjebali klub dla własnych interesów. Smutna ale prawda. I tym gorzej jeśli rzeczywiście pół roku temu dług wielki nie był. Bo to tym bardziej pokazuje, że odbył się nagle skok na kasę aby stąd wyjebać jak najszybciej jak najwięcej kasy.
Bo gdyby to zadłużanie trwało regularne 2 lata to ok, można powiedzieć, że ktoś kto mial dobre chęci nie umiał poprowadzić klubu i przez omyłkę zrobił krzywdę albo można chociaż pomyśleć, że chcieli się nachapać kasy ale żeby Wisła dalej istniała ale się przejechali i sie okazało, że za dużo w krótkim czasie chcieli wyciągać i się dług zapętlił.
młode pokolenie - stare przekonania
Odpowiedz cytując
BiałaGwiazda
Senior Member

Od: 11.2005

Stary 30.12.2018, 23:25
Dobcio napisał(a):Wyświetl post
Ja tylko zaznaczę użytkownikowi Biała Gwiazda, że jak byłem na meczu Lazio Wisła w Rzymie to "kibice" Lazio pozdrawiali nas symboliką zakazaną w Polsce jako propagowanie ustrojów totalitarnych tj. heilowali, używali pozdrowień hitlerowskich itp. Mówiąc delikatnie dodatkowo niepochlebnie śpiewali o Polakach.

Ja biorę pełną odpowiedzialność za swoje słowa. Zastanów się czy Ty bierzesz odpowiedzialność za wspieranie organizacji związanych z klubem Lazio.

To wstyd dla mnie i dla wszystkich myślących Wiślaków, że pewni ludzie robią interesy z tym klubem firmując się marką Wisły Kraków. Henryk Reyman by Wam tego nie wybaczył. Ja wam tego nie wybaczę i wiele osób Wam tego nie wybaczy.
Twój post brzmi jakbyś nigdy nie obracał się w klimacie kibicowskim, jednocześnie twierdzisz że byłeś na meczu z Lazio 15 lat temu. Przypominam Ci też że mieliśmy na przykład z zgodę z Lechią Gdańsk, którzy kibice wywieszali swego czasu flagę "Naszym wzorem jest Rudolf Hess". Zresztą i na naszych trybunach w latach 90 czy gadżetach kibicowskich pojawiały się różne motywy polityczne,taka była specyfika społeczeństwa.

Skąd wiesz co by wybaczył Henryk Reyman a co nie? Nostradamusem jesteś? Czy z nim rozmawiałeś?

Zresztą sam byś się zdziwił jakie nurty polityczne panowały na Wiśle w czasach przedwojennych.

A to że nie wybaczysz mi albo inni Twoi koledzy którzy potworzyli konta tydzień temu no cóż.. jakoś będe starał się z tym żyć.
Odpowiedz cytując
Jery
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 30.12.2018, 23:26
Hipoteza na dobranoc, chyba takiej jeszcze nie było .

1. Wziąć klub za 12 baniek, spłacić długi, zrobić tak żeby nie dało się podważyć umowy (choć na to już za poźno, tylko czy warto np się procesować?)
2. Ogłosić że pan Ly jest chory i nici z dalszych inwestycji, kasy, zgrupowań etc,
3. Sprzedać klub za 15 mln?
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 30.12.2018, 23:26
Valencia
ale gdzie Ty chcesz uderzać ogarnij się chłopie
Odpowiedz cytując
sepot
Member

Od: 06.2003

Stary 30.12.2018, 23:27
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
Pol w tym swoim vlogu z dzisiaj powiedzial, ze dchodza go sluchy, ze cos sie moze dzieje poza zlota 3 azjatyckich finansow i ze moze na poczatku stycznia cos z tego bedzie. Nie chce rzucac nazwiskami, bo tylko by tu kociokwiku narobily. Wystarczy sobie to wlaczyc na Youtubie i ostatnie 2 minuty obejrzec.
Pol to ten gość co pisał że wisla ma kasę na koncie ale jej nie ma?
Więc dlatego z punktu mając na uwadzę iż ogólna krytyka może być,tak musimy zrobić żeby tej krytyki nie było,tylko aplauz i zaakceptowanie... (Rejs)
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Stary 30.12.2018, 23:29
Jery napisał(a):Wyświetl post
Hipoteza na dobranoc, chyba takiej jeszcze nie było .

1. Wziąć klub za 12 baniek, spłacić długi, zrobić tak żeby nie dało się podważyć umowy (choć na to już za poźno, tylko czy warto np się procesować?)
2. Ogłosić że pan Ly jest chory i nici z dalszych inwestycji, kasy, zgrupowań etc,
3. Sprzedać klub za 15 mln?
a Ciebie Jery to na oczy nie widzialem jakies 8 lat

a co do postu.... to kto nas kupi za 15mln nawet bez dlugow, gdy za 3 miesiace kolejne 20pare baniek trzeba dolozyc....
Powód: Dopiska
Ostatnio edytowane przez Wehrmacht : 30.12.2018 o godz. 23:32.
Odpowiedz cytując
Jery
Senior Member

Stary 30.12.2018, 23:30
sepot napisał(a):Wyświetl post
Pol to ten gość co pisał że wisla ma kasę na koncie ale jej nie ma?
I jeszcze we vlogu przyznaje, że oni na poważnie wzięli ten fejkowy screen przelewu..
Odpowiedz cytując
SlawekS
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 30.12.2018, 23:31
yarow napisał(a):Wyświetl post
Dlatego, że komunikat opisuje sytuację, że Wanna Ly zachorowł 28 - i że dlatego nikt się nie mógł z nim wtedy skontaktować. Nie oznacza to oczywiście, że choroba - umówmy się - pic na wodę - się już skończyła ale nie oznacza też, że w związku z jej potencjalnym trwaniem, nadal nie będzie z Wanną Ly kontaktu.
W komunikacie może chodzić o usprawiedliwienie braku potwierdzenia przelewu w terminie.
To może mieć znaczenie w przypadku gdyby przelew dziś trafił na konto ale TS powiedziałby: sorry, na potwierdzenie czekaliśmy do 29 a dziś jest 31. Sorry dealu nie ma
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 30.12.2018, 23:41
SlawekS napisał(a):Wyświetl post
W komunikacie może chodzić o usprawiedliwienie braku potwierdzenia przelewu w terminie.
Albo o to, że nasz p.o. ciągle wierzy, że nie został wrobiony
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Stary 30.12.2018, 23:41
To może mieć znaczenie w przypadku gdyby przelew dziś trafił na konto ale TS powiedziałby: sorry, na potwierdzenie czekaliśmy do 29 a dziś jest 31. Sorry dealu nie ma
Juz dzis sie w sumie ktos o to pytal czy taka sytuacja w ogole jest mozliwa. SA wraca do TS z 12mln na koncie

Do tego cyrku pasuje kazde rozwiazanie. Ale to powyzsze musialoby zakladac, ze ci inwestorzy to nie zadne slupy tylko faktycznie osoby chcace cos kupic. A nic na to nie wskazuje.
Odpowiedz cytując
Jery
Senior Member

Stary 30.12.2018, 23:46
a Ciebie Jery to na oczy nie widzialem jakies 8 lat

a co do postu.... to kto nas kupi za 15mln nawet bez dlugow, gdy za 3 miesiace kolejne 20pare baniek trzeba dolozyc....
Hmm mnie Wermacht z Katowic... Może o jakiegoś innego Jerry'ego chodzi, bo był taki z grupy na D. ale to nie ja . No chyba, że pod inną ksywą się znamy. Pzdr
Odpowiedz cytując
yarow
Senior Member

Stary 30.12.2018, 23:53
Tak też może być
(choć odbieram komunikat jako wypowiedź o czasie przeszłym. Używanie słów "zachorował", "nie był w stanie" i nawiązanie do daty 28 grudnia).

Z tym, że cytowany w oficjalnej wypowiedzi jeden z członków zarządu TS mówi: "Decyzją całego zarządu uznaliśmy, że wstrzymamy się na razie z decyzjami i będziemy czekać na zaksięgowanie przelewu. Wierzymy, że nie jest przypadkiem, że wiele osób zapewnia nas, iż wszystko będzie dobrze. (...)"

To nie jest wypowiedź świadcząca o tym, że po potencjalnym zaksięgowaniu przelewu TS powie: sorry czekaliśmy i się spóźniliście więc dealu nie ma.
Powód: Kilka słów więcej ...
Ostatnio edytowane przez yarow : 30.12.2018 o godz. 23:58.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Stary 30.12.2018, 23:55
Jery napisał(a):Wyświetl post
Hmm mnie Wermacht z Katowic... Może o jakiegoś innego Jerry'ego chodzi, bo był taki z grupy na D. ale to nie ja . No chyba, że pod inną ksywą się znamy. Pzdr
A to chyba, ze tak ale jesli dobrze pamietam to bylo na wyjezdzie do Szawle.
Odpowiedz cytując
Jery
Senior Member

Stary 31.12.2018, 00:01
A to chyba, ze tak ale jesli dobrze pamietam to bylo na wyjezdzie do Szawle.
To raczej inny, ostatnio na pucharach to byłem w Rotterdamie .
Żeby tematu nie rozmywać... To tych licencyjnych jest do marca tylko 12m, po spłacie zostają średnioterminowe i te wobec TF, więc jest czas na przygotowanie klubu pod sprzedaż dalej. Nie mówię, że to było by źle, tyle, że na razie Panowie o ile serio chcą tak zrobić to coś słabo im idzie...
Odpowiedz cytując
Danielek1906
Member

Od: 07.2016

Stary 31.12.2018, 00:15
https://www.youtube.com/watch?v=M7N8...ature=youtu.be

Stworzyłem taki o to film. Od razu mówię, nie jest to szydzenie z Wisły, tylko inny punkt widzenia. Wszystko wyjaśnione w opisie.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Stary 31.12.2018, 00:15
Ja niestety coraz bardziej sklaniam sie ku opcji Stanowskiego - prawdziwa tragedia to bedzie jak ten przelew sie jutro pojawi.
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Stary 31.12.2018, 00:22
Danielek1906 napisał(a):Wyświetl post

Stworzyłem taki o to film. Od razu mówię, nie jest to szydzenie z Wisły, tylko inny punkt widzenia. Wszystko wyjaśnione w opisie.
Po tym co juniorzy Barcelony i Bayernu beda robic na widok naszych akademii poplakalem sie ze smiechu genialne na dobranoc. dzieki 😄
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member

Od: 05.2004

Stary 31.12.2018, 00:24
Ja wam mówie, tu powinno powstać pospolite ruszenie, trzeba iść pod starą hale, zrobić rozpierduche i wyjebac wszystkich odpowiedzialnych za to bez wyjątku. Tu już nie ma wyjścia, inaczej będzie IV liga.
Tam są ludzie którzy celowo klub staczają do IV ligi innej opcji już nie widzę. Dziewie się że różne środowiska zamiast się zbuntować, odejść od przyjętej linii i zacząć się organizować, by przeciwstawić się różnym antyWiślackim siłom to się przyglądają jak klub leci do IV ligi. To jest dla mnie zastanawiające.
Ostatnio edytowane przez regan : 31.12.2018 o godz. 00:26.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member

Od: 05.2012

Stary 31.12.2018, 00:34
Danielek1906 napisał(a):Wyświetl post

rozwaliles mnie , pierwszy raz tak sie usmialem na pogrzebie
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member

Od: 07.2011

Stary 31.12.2018, 00:58
To ja sobie pozwolę w ten smutny wieczór, po kilku dniach przerwy, za zgodą szanownych Koleżanek i Kolegów, odrobinę pospekulować, kontynuując niejako własną wypowiedź sprzed kilku dobrych dni. Wnikliwi znajdą sobie właściwego posta, dla leniwych - w wielkim skrócie - nadal uważam (choć i mnie męczą incydentalnie napady kibicowskiej ślepej wiary), że najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest niestety ten, w którym cała ta szopka zbudowana jest płetwami naszych szanownych demiurgów i służy wyłącznie temu, żeby po Marzenie i Spółce posprzątać. Bo stosowne organy wizytę przy R22 złożą wcześniej czy później. Kluczowe z punktu widzenia Piggy pytanie brzmi - co tam zastaną? Bo przecież flagi Gieksy tym razem mało ich będą interesować.

Tym z Was, przekonanym, że przeceniam umiejętności jaśnie nam panujących, powiem tylko, że zorganizowanie takiej akcji wcale nie musi być takie trudne jak się wszystkim wydaje. Popytajcie prawników albo ludzi zajmujących się na co dzień księgowością czy finansami. Raczej wcześniej niż później usłyszycie, że są ludzie/organizacje, które takie usługi za odpowiednią opłatą świadczą. Jak dobrze przyłożyć ucho, to można usłyszeć, że w KRK takie rzeczy działy się np. w deweloperce. Zaledwie kilka lat temu. Nic czego nasi pryncypałowie nie mogli by ogarnąć. Przypominam tylko nieśmiało, że to nie jest żadna chuliganka, tylko duża organizacja przestępcza.

Sąd Szwajcarski jako właściwy dla rozstrzygania sporów, znikający Vanna przebywający ch.j wie gdzie a wraz z nim ważne dokumenty. Te kilka dni panowania nowych inwestorów na R22, też może wyłącznie po to, żeby można było wyrecytować "ja nie wiem co się z tymi dokumentami stało, trzeba pytać nowych właścicieli".

Ale nic tam.
Mnie - przyznaję - najbardziej ostatnio zajmowała osoba Filipskiego. Pojawił się chłop znikąd i ze swadą i kulturą osobistą zupełnie jak nie z tego forum, zaproponował części użytkowników zupełnie nową narrację. Tę o konflikcie TSu z nowymi inwestorami. O nadciągającej wojnie na noże, walce o Białą Gwiazdę na śmierć i życie. Jaką siłę ma to forum wszyscy już wiemy, to faktycznie JEST narzędzie influencerskie. Jeśli się coś tutaj zaszczepi, będzie po kwadransie latać na tt, żeby po kolejnym trafić na Interię lub Onet. Takie czasy.

No i jakieś info o kasie za druk programu meczowego faktycznie poleciało i o kasie dla SKWK. Wyglądało to jak pierwszy cios w tej zapowiadanej walce na noże, zaczepkę. Ale prawda taka, że o ile słusznie można się oburzać i moralnie potępiać, to Zarządowi generalnie można skoczyć, bo umowy zapewne podpisane, faktury wystawione legalnie. Strasznie ch.jowe działanie ale idę o zakład, że zgodne z prawem.

Wychodzi na to, zapowiadane noże jakieś takie mocno stępione.

I tak się zastanawiam komu taka narracja o konflikcie TSu z nowymi inwestorami jest potrzebna.
I znów stawiam spiskową tezę, że...TSowi. Bo przecież będą tego konfliktu potrzebować, żeby zrzucić odpowiedzialność na przybyszów zza granicy, uwiarygodnić cały ten chocholi taniec. Nie da się tego zrobić jeśli współpraca układa się wzorowo, right? Taka narracja jest też kluczowa medialnie. Łatwa w aplikacji, względnie wiarygodna - "Chcieliśmy dla Klubu jak najlepiej, mieliśmy obiekcje ale pod naciskiem kibiców i opinii publicznej, rozdarci - sprzedaliśmy. A, że trafiliśmy na oszustów - nie nasza wina, walczyliśmy z nimi do Końca. Na noże. Ciągle się przecież w tej Szwajcarii procesujemy. Póki co nikt nie potrafi znaleźć Pana Ly Vanny, więc stoimy w miejscu. Ale walczymy o Klub, będziemy informować na bieżąco.

Jak to dobrze rozegrają i nikt się nie wysypie, moim zdaniem są w stanie się wykpić nawet w przypadku upadłości.

Aha, no i wspomniany Filipski - jeśli moje rojenia okażą się prawdą - odegrał po prostu swoją rolę. Zrobił to całkiem sprawnie. W tym wypadku - mam nadzieję, że karma Cię dosięgnie Kolego.

Jeśli będzie inaczej, przeproszę pierwszy za insynuację. I bardzo się ucieszę, bo to będzie oznaczać, że jest jeszcze jakakolwiek szansa.
Ostatnio edytowane przez Krotochwila : 31.12.2018 o godz. 01:01.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
hawkins
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 31.12.2018, 01:32
1. Podstawowe błędne założenie wszystkich teorii jest takie, że TS chce sprzedać Wisłę. TS i kumaci od zawsze marzyli aby mieć zabawkę w postaci sekcji piłkarskiej. Dlaczego groźba bankructwa miałaby sprawić, żeby chcieli się jej pozbyć? Jakie znaczenie ma dla nich, czy klub gra w ekstraklasie, czy w 4 lidze? Przecież klub służy do wielu różnych funkcji, o których wiedzą tylko kumaci. Żadna z tych funkcji nie jest zależna od klasy rozgrywkowej, a co więcej, oddanie klubu w cudze ręce jest realnym zagrożeniem dla dalszych działań o charakterze wiadomo jakim.
2. Vanna Ly to osoba, która została wynajęta, celem zrobienia całego tego zamieszania. Nie jest to żaden bogacz, raczej ekspert w prowadzeniu tego typu przekrętów i znikaniu. Chowa się za parasolką, nie dlatego, że boi się światła, tylko dlatego, że nadmierna ekspozycja uniemożliwi mu dalszą karierę w tym biznesie.
3. Hartling i Pietrowski to raczej nie oszuści, tylko osoby, które zostały wkręcone jak wszyscy. Kręcili się wokół Wisły od 2017r. Wcześniej próbowali z jakimś innym inwestorem z Niemiec i nie wypaliło. Teraz podsunięto im Vanna Ly i obiecano 40% udziałów. Co więcej, sami nie musieli wykładać niczego od siebie, bo całe 12,2m pokrywa egzotyczny inwestor. Okazja życia.
4. Cała szopka wynika wynika z braku doświadczenia medialnego pana Pietrowskiego oraz tego, że on sam wierzy w bajki inwestora, którego mu i Hartlingowi podstawiono. W olbrzymi majątek, w powiązania z rodziną królewską w Kambodży, w znajomość z papierzem, we wrażliwość na światło. Pietrowski i Hartling są niezwykle podekscytowani możliwością uzyskania 40% udziałów w Wiśle, bez konieczności wykładania czegokolwiek i chciejstwo by ten cały scenariusz się ziścił sprawia że łykną wszystko. To też tłumaczy ich naiwne, wręcz groteskowe oświadczenia. To nie są wkręcający, tylko wkręcani.
5. Żadnego przelewu nigdy nie będzie. Cała szopka została błyskotliwie uszyta przez TS i miała na celu
- rozmycie odpowiedzialności
- skomplikowanie sytuacji prawnej
- pogonienie innych, prawdziwych inwestorów (j. raz - TS nie chce żadnego przejęcia...). Niestety (stety) żaden normalny inwestor nie chciał się zgodzić na warunki, umożliwiające kumatym dotychczasowe funkcjonowanie
- Opóźnienie "pierdzielnięcia", tak aby doić kasę jak długo się da. Piłkarze grali do końca wierząc, że kasa przyjdzie 14tego, 21go, 28mego itd. Kibice przyszli na ostatni mecz. Nowi "inwestorzy" przejęli klub dokładnie dzień po ostatnim meczu. Kasa została opróżniona na czas (jakieś ochłapy, które zostały poszły na Wojtkowskiego. Hartling naprawdę wierzył, że lada moment przejmie 40% w klubie).
6. Co dalej? Nie będzie żadnego inwestora. Wisła bankrutuje. Zaczyna od czwartej ligi z TSem. Podstawi się nową twarz zamiast Sarapaty, tak aby kibice uwierzyli, że to nowy początek.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów