The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 18.12.2018, 22:05
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
Rozwiązanie jest diabelnie proste - czekamy na oficjalny wpis na stronie www.wisla.krakow.pl.

Proste?

Prześcigacie się jedni z drugimi odnośnie różnego rodzaju informacji, a każdego z takich informatorów news polega na przecieku kontrolowanym.

Jakby Tarapata potrafiła choćby w 1 promilu wykazać się taką kreatywnością jak w różnorodności wypuszczanych w głuchym telefonie rewelacji, TS nie musiałby sprzedawać Wisły, bo sam by ją wyciągnął na prosto.

A teraz starajcie się pomyśleć chłodną głową - czy tak niekompetentny zarząd potrafiłby ściągnąć najbogatszego gościa w Kambodży, na dodatek specjalistę od restrukturyzacji spółek i Szweda, z 2 na świecie firmą re-ubezpieczeniową, czy raczej alejaja, alleluja, allegro w połączeniu z jedyną ofertą (oprócz 4 jedynych ogarniętych biznesmenów), którą dostali od chvj-wie-jakiego herbatopijce?

Odpowiedź jest jasna i klarowna.

PS: Tak, wiem Dariook - jak to będzie opcja hegemona wzorem 1 odcinka black mirror zrobię streama live z całowania cyców Marzeny
Oni nie . Natomiast Noble podobno brało udział w sprzedaży Slavii Chińczykom. Oni lubią pośredniczyć w takich transakcjach , więc obstawiam że o to w tym wszystkim chodzi..

Poza tym właśnie Sarapata prowadziła w klubie dość kreatywna księgowość , więc czy mnie to dziwi ?
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 18.12.2018, 22:08
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Oni nie . Natomiast Noble podobno brało udział w sprzedaży Slavii Chińczykom. Oni lubią pośredniczyć w takich transakcjach , więc obstawiam że o to w tym wszystkim chodzi..

Poza tym właśnie Sarapata prowadziła w klubie dość kreatywna księgowość , więc czy mnie to dziwi ?
Jakieś źródło że to Noble uczestniczyło w sprzedaży Slavii? Bo to by trochę poprawiało sytuacje, bo na ten moment wygląda to źle.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 18.12.2018, 22:09
Cuda są możliwe - skoro klubem numer dwa w Pradze, z małym (a i tak wiecznie pustym) stadionem, z w lidze gdzie za prawa TV dostaje się grosze, zainteresował się ktoś konkretny, to w czym jesteśmy gorsi?

Dajcie się poludzic przez noc.
21312
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 18.12.2018, 22:12
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Jakieś źródło że to Noble uczestniczyło w sprzedaży Slavii? Bo to by trochę poprawiało sytuacje, bo na ten moment wygląda to źle.
Niestety gdzieś tylko tak zaczynałem kilka tygodni temu .
I powiem tak, ufam że nie możemy mieć tyle pecha i drugi raz trafić na rowerzystę że sfalszowana matura czy inną firmę krzak.
Co najwyżej staniemy się Lechia bis lub Korona bis gdzie podobnie właściciele nie są tak transparentni.
Odpowiedz cytując
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member

Od: 05.2017

Stary 18.12.2018, 22:12
Przegrzebałem. Nie znalazłem nigdzie informacji, jakoby NCP miało pośredniczyć w inwestycji Chińczyków w Slavię.

Wygląda to tak, że TS został pod ścianą i NCP było jedynym podmiotem nadal chcącym kupić Wisłę. Wóz albo przewóz. Towarzystwo nie było w stanie niczego więcej wymyślić, pozbyli się problemu ze ślepą nadzieją... Tak wygląda to zupełnie z boku na ten moment.
Ostatnio edytowane przez TIR_DO_SŁUBIC : 18.12.2018 o godz. 22:17.
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 18.12.2018, 22:14
https://twitter.com/TomekZiel/status...47805075914752

Zamieniamy Głowackiego na kogoś takiego?
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 18.12.2018, 22:17
https://sport.interia.pl/klub-wisla-...la,nId,2738009

Marzenka out, Pietrowski dyr sportowym, Głowa w zarządzie ,130 baniek , Rodzina królewska kambodży, w pt konfa.... zbyt pięknie to wygląda

KRÓLU ZŁOTY !
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 18.12.2018 o godz. 22:27.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 18.12.2018, 22:17
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post
https://twitter.com/TomekZiel/status...47805075914752

Zamieniamy Głowackiego na kogoś takiego?
Według Białońskiego Głowacki ma iść wyżej, do zarządu.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując
Jontek
Member

Od: 12.2018

Stary 18.12.2018, 22:23
To będzie to 130 milionów i mega akademia czy to zgraja zagranicznych Meresińskich, którzy ładnie kłamią?

Mętlik w głowie
Odpowiedz cytując
K4millo
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 18.12.2018, 22:24
El'kabat napisał(a):Wyświetl post

Marzenka out, Pietrowski dyr sportowym, Głowa w zarządzie ,130 baniek , w pt konfa.... zbyt pięknie to wygląda
Cytat:
"Koncerny, które przejęły jeden z najbardziej zasłużonych polskich klubów specjalizują się w restrukturyzacji przedsiębiorstw i działają w wielu krajach."
Normalnie jakbym czytał Migę i jego laurkę na temart Jorga Losera i Stecherta. Tacy specjaliści, a żadnej informacji w sieci o tym nie ma...
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
cinekw
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 18.12.2018, 22:25

Dla mnie typowy bełkot, podobnio jak z Meresińskim, obiecanki. 130mln, 4 piłkarzy w zimie, akadamie, bla bla bla, żeby ucieszyć lud. Zobaczymy. Skoro negocjowali od 3 tygodni to nie rozumiem po co to zamieszanie z Kwietniem? Widocznie coś z nimi musiało być nie tak skoro mają takie plany, a TS wolał oddać klub Kwietniowi i reszcie..Skoro podpisali to czymś ich przekonali, mam nadzieje, że nie tak jak Mereś TeleFonikę
Odpowiedz cytując
Jontek
Member

Stary 18.12.2018, 22:29
Cupiałowi się paliło, więc oddał na szybko Meresiowi.
TSowi się pali, więc odda na szybko Meresiom?

Po ostatnich doświadczeniach jestem podejrzliwy i trochę się cykam przyszłości. Zbyt cukierkowo to brzmi, a te firmy ciężko połączyć z tak cukierkowymi planami :/

Oby przynajmniej raz ktoś nas nie chciał wyruchać... Oby...
Odpowiedz cytując
santiago_1986
Member

Od: 07.2009

Stary 18.12.2018, 22:30
JEŚLI informacje zawarte w artykule są prawdziwe to życie powinno je szybko zweryfikować np. skoro 4 transfery w zimie to do lutego będziemy mieli jasność. Nie wiem tylko co zrobią Ci co 2 dni nie mogli teraz wytrzymać.
Odpowiedz cytując
Tonamini
Member

Od: 08.2013

Stary 18.12.2018, 22:30
Pamiętajmy o tym ze umowa nie wejdzie w życie jeśli pierwsza rata nie wpłynie na konto
Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 18.12.2018, 22:34
Papier przyjmie wszystko. Jak zobaczę, to uwierzę. Na szczęście nie będę musiał długo czekać - okaże się, czy piłkarze dostali zaległe wynagrodzenia. Żeby się tylko nie okazało że spłacą długi, zawiną kasę z C+, sprzedadzą kogo się da i zgaszą światło.

Sorry, jakoś ....a sceptyczny jestem.
Odpowiedz cytując
Snow
Ave Wisła!

Od: 09.2003

Stary 18.12.2018, 22:36
Panowie umie ktoś Włoski?

Jak tak to proponuje wpisać "Ly Vanna GENOA"

i nam tu ladnie potlumaczyc artykuly.
Dlaczego ten Ly Vanna? Bo to on jest tym kambodzaninem posiadajcy ta firme z luxemburga.

Edit:

Ly Vanna przylapany z prezesem Genoi -> https://www.youtube.com/watch?v=ap8gxDEooOY
jedyne zdjecie jakie znalazlem. Zgadza sie z tym z instagrama tego Pietrowskiego.
Ostatnio edytowane przez Snow : 18.12.2018 o godz. 22:39.
Odpowiedz cytując
Jontek
Member

Stary 18.12.2018, 22:37
Maxx304, za piłkarzy i z tv nie dostaną tyle, by spłacić długi, a co dopiero zarobić I to jest pozytywna wiadomość

Dobranoc panowie
Odpowiedz cytując
Yggdrasil
Member

Od: 10.2003

Stary 18.12.2018, 22:38
Przypominam, ze nawet jezeli to sa meresiowie, to jezeli splaca miasto i pilkarzy to my i tak wyjdziemy na plus..w najgorszym wypadku naciagna nowych dlugow i uciekna, a my wyladujemy w IV lidze pol roku pozniej, co i tak by nas spotkalo.
Nie bedzie gorzej niz by moglo byc, a jezeli to nie jest wal, to ho ho
Odpowiedz cytując
ChG
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 18.12.2018, 22:40
Snow napisał(a):Wyświetl post

Dlaczego ten Ly Vanna? Bo to on jest tym kambodzaninem posiadajcy ta firme z luxemburga.
Krótko mówiąc w lutym/marcu był we Włoszech, gdzie planował kupić Genoę - ostatecznie jednak szef klubu, Enrico Preziosi nie sprzedał zespołu i po dziś dzień jest jej właścicielem.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 18.12.2018, 22:43
Białoński na interii napisał(a):
Towarzystwo Sportowe Wisła Kraków sprzedało dzisiaj 100 procent akcji Wisły SA nowemu inwestorowi - dowiedziała się Interia. "Białą Gwiazdę" przejęły dwa zagraniczne fundusze inwestycyjne. 60 procent akcji pozyskał koncern należący do magnata finansowego z Kambodży Alalega, a 40 procent walorów jest w rękach brytyjskiego koncernu Noble Capital Partners. Do transakcji doszło w Zurychu. Marzena Sarapata z szefowania Wiśle SA została zwolniona na miejscu.
(...)
Alalega i Noble Capital Partners kupili Wisłę za symboliczne euro, ale do 28 grudnia spłacą dług licencyjny w wysokości 12,2 mln zł, a następnie pozostałe wierzytelności klubu, czyli kolejne 27-28 mln zł. W ciągu roku mają włożyć w "Białą Gwiazdę" 130 mln zł. To największa inwestycja zagranicznego kapitału w polskim sporcie!
(...)
Koncerny, które przejęły jeden z najbardziej zasłużonych polskich klubów specjalizują się w restrukturyzacji przedsiębiorstw i działają w wielu krajach. Zamierzają zaprezentować się opinii publicznej na konferencji prasowej, a także Komisji Licencyjnej PZPN-u. Do spotkania z mediami dojdzie w Krakowie już w piątek, a weźmie w nim udział dyrektor Pietrowski.
(...)
Jeśli Wisłą zajmie się ktoś mający pojęcie o biznesie to będzie dobrze.
Nowe cele Wisły na sezon (2019/20)
1. wyjść na finansową prostą
2. pozbyć się gó...a, przez które tonęła od kilku lat
3. zdobyć co najmniej 13 (trzynaste!) miejsce

W tym sezonie spadają 3 drużyny więc, do utrzymania potrzeba 42 punktów w 37 meczach.
Odpowiedz cytując
Garret
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 18.12.2018, 22:44
Nie będę oceniał, bo ni cholery nie znam tych nazwisk, nie znam tych firm i nie mam bladego pojęcia z której choinki spadli.

Po owocach ich poznamy, ja patrzę z podejrzliwością, jak zawsze zresztą.
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 18.12.2018, 22:49
Cytat:

Wszystkie artykuły są o tym, że ten gość wąchał się z właścicielem Genoi. Głównie po to, żeby przejąć opuszczone porty w mieście. Kiedy Preziosi miał chwilę zawahania, czy finansowo udźwignie klub, chciał go podpiąć jako współwłaściciela, ewentualnie razem z trzecim. Z finansami sobie poradzili, juniorzy okazali się perspektywiczni, doszedł Piątek i nie miał już co robić w mieście.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
GregorTS
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 18.12.2018, 22:52
ja podobnie - czuje smród na kilemetr jak ktoś mi mówi o restrukturyzacji. Na piłce jeszcze nikt nie zarobił - to jest tylko hobby dla bogatych ludzi kochajacych dany klub jak Cupiał. No chyba że jest inaczej i 95% klubów zarabia na siebie a każdy fundusz emerytalny tylko marzy żeby ulokowac swoje srodki czy Pawel Brozek strzeli gola Medzi Legnica... ( sorry ale to jest jednak kompletnie niedorzeczne) .

Albo ja sie mylę i jest trend zeby palić pieniedzmi/prac je przez piłke nożna
"W Wiśle Kraków nikt i nic nie jest ważniejszy niż klub"
Odpowiedz cytując
Snow
Ave Wisła!

Od: 09.2003

Stary 18.12.2018, 22:55

Potwierdzenie. Na lewym zdjeciu Vanna Ly (wlasciciel tej Alelagi ) oraz prezes Genoi. Po prawej z naszym nowym dyrektorem sportowym Pietrowskim.

Na tyle ile sobie potłumaczyłem włoski ten typ jest tajemniczym inwestorem z kambodzy, który bujał się w towarzystwie prezesa Genoi Enrico Preziosi, oraz innych ważnych osobistości jak gubernatorem (?) Giovanni Toti i burmistrzem Marco Bucci. Przedstawiany jaki milioner, billiareder, miliarder (?). Ciężkie do weryfikacji. Zostaje jedynie przemielenie tych wszysktich włoskich artykułów i wrzucenie tutaj. Chciał kupić akcje / lub pakiet akcji Genoi ale końcowo "Nic z tego nie wyszło"

Nie jest więc źle, szczególnie, że teraz znalazłem potwierdzenie, że to jednak jest dokładnie ta osoba.
PS: O rodzinie królewskiej nic nie ma ;P
Ostatnio edytowane przez Snow : 19.12.2018 o godz. 05:34.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2008

Stary 18.12.2018, 22:55
Czekamy na oficjalke i tyle
Odpowiedz cytując
dzollo
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 18.12.2018, 22:56
GregorTS napisał(a):Wyświetl post
ja podobnie - czuje smród na kilemetr jak ktoś mi mówi o restrukturyzacji. Na piłce jeszcze nikt nie zarobił - to jest tylko hobby dla bogatych ludzi kochajacych dany klub jak Cupiał. No chyba że jest inaczej i 95% klubów zarabia na siebie a każdy fundusz emerytalny tylko marzy żeby ulokowac swoje srodki czy Pawel Brozek strzeli gola Medzi Legnica... ( sorry ale to jest jednak kompletnie niedorzeczne) .

Albo ja sie mylę i jest trend zeby palić pieniedzmi/prac je przez piłke nożna
Jest jedno logiczne wytłumaczenie... Pralka lewej kasy a klub piłkarski jest do tego idealny. W takim przypadku sportowo możemy akurat stać całkiem dobrze.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując
Jontek
Member

Stary 18.12.2018, 23:02
Ktoś jest w stanie to zweryfikować:
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...4hJAhvOV9N.jpg
Lata po necie i straszy ludzi
Powód: Zmieniłem obrazek na link, bo był mega duży
Ostatnio edytowane przez Jontek : 18.12.2018 o godz. 23:04.
Odpowiedz cytując
Gubernator
Junior Member

Od: 08.2015

Stary 18.12.2018, 23:09
Jontek nienawidzę twojego avatara...
Odpowiedz cytując
Virusman
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 18.12.2018, 23:10
Jontek napisał(a):Wyświetl post
Ktoś jest w stanie to zweryfikować:
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...4hJAhvOV9N.jpg
Lata po necie i straszy ludzi
http://www.petrofinder.com/virtual_c...id=1708&page=1

To informacja, że ktoś z Nigerii się podszywa pod Matsa Hartlinga i Micaela Magnussona i skupuje Bitcoiny za otwarcie rachunku bankowego na Bahamach. Miejmy nadzieję, że Marzenka się nie nabrała i trafiła do prawdziwego Matsa Hartlinga.
ABG ABG ABG
Odpowiedz cytując
Jontek
Member

Stary 18.12.2018, 23:12
Dzięki Virusman, trochę pocieszyłeś
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu