The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 28 22,76%
osłabi 78 63,41%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,82%
Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Jam55
Senior Member

Od: 01.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 05.07.2018, 15:59
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Mogli nawet mieć rację w kwestii kontraktu, ale wiedzą że nie dotrwają finansowo do końca procesu.

Na stadion za takie kwoty nas nie stać - żadna to niespodzianka.
To po jakiego .... sprzedawać za frytki? S.......ili na całości A teraz będzie że dla dobra klubu nie będą komentować.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 05.07.2018, 16:01
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze taka jedna ciekawostka mi się przypomniała (dedykuje wolfiemu i jego "kto by chciał 28 latka co mu jeden sezon wyszedł):

Grzegorz Piechna. Facet przez całe życie tuła się po ligach okręgowych. Do II ligi trafia dopiero w wieku 28 lat. W ekstraklasie debiutuje w wieku 29 lat - i od razu zostaje królem strzelców. Ma już 30 lat i Korona (drużyna anonimowa w europie) za wszelką cenę chce sprzedać - chętnych wielu nie ma, bo zawodnik technicznie słaby, warunki fizyczne bez szału, a z racji wieku raczej już "nie sprzedawalny". Dlatego dostają za niego grosze:

700 tysięcy euro.

Było to 12 lat temu. Dwanaście lat temu, gdy ceny za piłkarzy były 2-3 razy niższe...
Jesteś głupi, czy tylko udajesz? Mieliśmy bardzo dobrą propozycję z Chin ale Carlitos chciał do Hiszpanii. Ew. do Legii.
Gdybyśmy mogli go wytransferować do Turcji, Rosji, Chin nie byłoby problemu. Ale on nie chciał tylko zarobić ale też zyskać sportowo. A na ligę hiszpańską to on jest o wiele za cienki...

Piechna poszedł gdzie mu menedżer znalazł miejsce, byle kasa się zgadzała. Jak praktycznie wszyscy piłkarze z naszej ligi, gdzie jedyną zmienną były pienniądze.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.07.2018 o godz. 16:05.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Przybyszewski
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 05.07.2018, 16:04
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Mogli nawet mieć rację w kwestii kontraktu, ale wiedzą że nie dotrwają finansowo do końca procesu.

Na stadion za takie kwoty nas nie stać - żadna to niespodzianka.
Moim zdaniem nie mieli pewności ze maja racje. Wiadomo ze w sadzie zawsze może być rożnie ale chyba ktoś sobie zdawał sprawę ze Wisła dala ciała przy tym kontrakcie. Były plotki ze wersja PL i ES się od siebie różniły itd itp. Nie przypadkowo Junco odstrzelili.

Jeżeli chodzi o stadion to wygląda na to ze dla naszego zarządu to trochę nowość.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 05.07.2018, 16:09
Hugon wie komu jeszcze wisimy kasę...
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 05.07.2018, 17:06
czaro napisał(a):Wyświetl post
Najwyraźniej potrzebowaliśmy każdych pieniędzy na już. Np. na spłatę pierwszej raty nowej ugody z miastem. Myślisz, że wzięliby pół miliona, wiedząc, że jeśli chwilę poczekają, to wezmą milion?
Nie. Ale nie rozumiem "pieniedzy na juz".
Brzmi to tak, jakby ktoś nagle otworzyl excela po 2 latach i wyszlo mu ze NAGLE i niespodziewanie musimy JAKIŚ hajs komus oddac, a niestety prawda jest taka ze zarzad wiedzial dokladnie - ILE I KOMU, do kiedy ma oddac. Wiec nie przekonasz mnie tym ze mamy noz na gardle, tylko mamy efekt koncowy dzialania zarzadu czy tego chcesz czy nie. Mogli kredy wziac, mogli zrobic cokowliek innego. Mogli pojsc znowu naliczyc Wlodarskiego to nie dalby kasy na Legie tylko dał do klubu ktory kocha.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
_ukoL
Lokalny Patriota

Od: 05.2005

Stary 05.07.2018, 17:14
Czyli w ataku będziemy straszyć bezproduktywnym Ondraskiem i Kolarem? W Rafale nadzieja, że pociągnie tą drużynę jak na kapitana przystało.
Lengyel - Magyar két jó barát együtt vív, és issza borát!
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member

Stary 05.07.2018, 17:25
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Brzmi to tak, jakby ktoś nagle otworzyl excela po 2 latach i wyszlo mu ze NAGLE i niespodziewanie musimy JAKIŚ hajs komus oddac, a niestety prawda jest taka ze zarzad wiedzial dokladnie - ILE I KOMU, do kiedy ma oddac. Wiec nie przekonasz mnie tym ze mamy noz na gardle, tylko mamy efekt koncowy dzialania zarzadu czy tego chcesz czy nie. Mogli kredy wziac, mogli zrobic cokowliek innego. Mogli pojsc znowu naliczyc Wlodarskiego to nie dalby kasy na Legie tylko dał do klubu ktory kocha.
Pieniądze wg Czaro były potrzebne na już bo trzeba było spłacić stadion tylko że my tego stadionu nie splacimy bo ugoda przez nasza prezes odrzucona i rozmowy zakończone więc nasuwa się.pytanie czemu na gwałt sprzedawali Carlitosa jak odrzucili ofertę od miasta?
Odpowiedz cytując
marpil
Member

Od: 08.2005

Stary 05.07.2018, 17:32
oficjalnie Carlitos w legii więc po rybach, teraz gramy tym co mamy czyli ...
Odpowiedz cytując
Smyrgu
Blood Brothers

Od: 11.2002

Stary 05.07.2018, 17:33
przyjmując nawet ze od kilku lat nie rywalizujemy z Legią ze wzgledu na naszą sytuacje to 3 "transfery" z Wisły do Legii a w zasadzie to wzieli bo chcieli...uwazam, ze coś mocno jest NIETAK...i to nie chodzi o fakt ze jakis gracz przechodzi z jednego do drugiego klubu za kase czy nie....PONIEWIERAJĄ NAMI...a jest taka zasada...tak cie szanuja jak Ty sam siebie szanujesz i jak sobie pozwalasz...i to jest takie .......enie o szansach, strategiach, filozofii....czyny, czyny są identyfikacją...mojej akcpetacji jako kibica nie ma - jestem jednostką....ale jednostka robi skale...
BRUCE SPRINGSTEEN & THE E-STREET BAND

"This music is forever for me. It's the stage thing, that rush moment that you live for. It never lasts, but that's what you live for."
--Bruce Springsteen
Odpowiedz cytując
tas de fleia
Senior Member

Od: 02.2008

Stary 05.07.2018, 17:34
Oczywiście, ten dług nie pojawił się przez jakieś niefortunne zdarzenie z dnia na dzien tylko był kalkulowany. I niestety Zarząd po prostu w swoich działaniach się zapętlił i jeden błąd w tym momencie jest nadrabiany kolejnym. Problem w tym, ze ściana jest bardzo, bardzo blisko. A Carlitos był jedynym rozsądnym kapitałem jaki mieliśmy na już. No to już nie mamy, za to zostało... Ponoć 500k.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 05.07.2018, 17:50
Smyrgu napisał(a):Wyświetl post
przyjmując nawet ze od kilku lat nie rywalizujemy z Legią ze wzgledu na naszą sytuacje to 3 "transfery" z Wisły do Legii a w zasadzie to wzieli bo chcieli...uwazam, ze coś mocno jest NIETAK...i to nie chodzi o fakt ze jakis gracz przechodzi z jednego do drugiego klubu za kase czy nie....PONIEWIERAJĄ NAMI...a jest taka zasada...tak cie szanuja jak Ty sam siebie szanujesz i jak sobie pozwalasz...i to jest takie .......enie o szansach, strategiach, filozofii....czyny, czyny są identyfikacją...mojej akcpetacji jako kibica nie ma - jestem jednostką....ale jednostka robi skale...
Jakimi wami poniewieraja i dlaczego tak was szanuja jak sami sie szanujecie? W czyim imieniu to napisales?
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member

Od: 08.2003

Stary 05.07.2018, 17:50
To, że Carlitos odejdzie to było jasne. To, że strajkował i szantażował Klub sprawiło, że to zwykły dobrze grający w piłkę najemnik, by nie powiedzieć qrwiszon. Gość powinien zostać sprzedany za grubą kasę za granicę i to było wiadome już wtedy, gdy jednostronnie przedłużali jego kontrakt. Zarząd chciał dać jemu znaczącą podwyżkę negocjując nowy kontrakt nie wiedząc jak to się skończy. Chcieli dać dużą kasę Llonchowi, zatrudniliśmy Sulijcia za 75 tys. miesięcznie , więc chcieliśmy żyć "na kreskę". Ta sprzedaż Carlitosa za 0,5 mln euro do Legii to jest zachowanie żula na głodzie alkoholowym.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member

Stary 05.07.2018, 17:56
Byłbym w stanie zrozumieć działania Zarządu w sprawie Carlitosa gdyby dzisiaj wyłożył 4,9 mln złotych na stół i podpisał umowę z miastem.W momencie zerwania rozmów przez naszą prezes za cholerę nie jestem w stanie zrozumieć sprzedaży naszej jedynej deski ratunku za frytki.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 05.07.2018, 17:58
Ja nie rozumiem, płaczecie i narzekacie, aby płakać i narzekać, czy jest jakiś sens tego dialogu? Jeżeli macie jakiś cel, to albo stwierdzić, że a) Sarapata-Dukat oszaleli i sprzedali Carlitosa za 0,5 mln, chociaż to takie oczywiste, że mogli za 2,5 mln; albo stwierdzić, że b) Sarapata-Dukat przyjęli korzyść majątkową za to, by puścili taniej tego piłkarza do Legii.

Innych rozwiązań tej krytyki nie widzę. Macie jeszcze możliwość trzecią: c) zarząd miał dobry powód, aby sprzedać Carlitosa za tyle, a wynikał on z kalkulacji, co się Wiśle opłaca w danych okolicznościach.

Bo że Wasza wiślacka duma nie pozwala sprzedawać takich piłkarzy, jak Carlitos tego nie akceptuję, bo to jest głupota. Zakontraktujcie za tę dumę Cristiano Ronaldo, to przeproszę.

Smyrgu napisał(a):Wyświetl post
czyny są identyfikacją...mojej akcpetacji jako kibica nie ma - jestem jednostką....ale jednostka robi skale...
Przykro mi, ale nic nie rozumiem. Na pewno jednostka robi, ale chyba za dużo wielokropków.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member

Od: 12.2002

Stary 05.07.2018, 17:58
Jam55 napisał(a):Wyświetl post
Byłbym w stanie zrozumieć działania Zarządu w sprawie Carlitosa gdyby dzisiaj wyłożył 4,9 mln złotych na stół i podpisał umowę z miastem.W momencie zerwania rozmów przez naszą prezes za cholerę nie jestem w stanie zrozumieć sprzedaży naszej jedynej deski ratunku za frytki.
Być może Nieciecza (czy też ktokolwiek, kto wynajmie nam stadion) chce pieniądze za wynajem stadionu za cały sezon z góry?

[20/39]
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member

Stary 05.07.2018, 18:05
Ja nie rozumiem, płaczecie i narzekacie, aby płakać i narzekać, czy jest jakiś sens tego dialogu? Jeżeli macie jakiś cel, to albo stwierdzić, że a) Sarapata-Dukat oszaleli i sprzedali Carlitosa za 0,5 mln, chociaż to takie oczywiste, że mogli za 2,5 mln; albo stwierdzić, że b) Sarapata-Dukat przyjęli korzyść majątkową za to, by puścili taniej tego piłkarza do Legii.

Innych rozwiązań tej krytyki nie widzę. Macie jeszcze możliwość trzecią: c) zarząd miał dobry powód, aby sprzedać Carlitosa za tyle, a wynikał on z kalkulacji, co się Wiśle opłaca w danych okolicznościach.

Bo że Wasza wiślacka duma nie pozwala sprzedawać takich piłkarzy, jak Carlitos tego nie akceptuję, bo to jest głupota. Zakontraktujcie za tę dumę Cristiano Ronaldo, to przeproszę.

Przykro mi, ale nic nie rozumiem. Na pewno jednostka robi, ale chyba za dużo wielokropków.
No to podaj ten dobry powód bo od Zarządu się nie dowiemy. Skoro tak bronisz Zarządu wytłumacz reszcie jaki to powód spowodował że jesteśmy bez stadionu bez Carlitosa?
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 05.07.2018, 18:51
Ja nie rozumiem, płaczecie i narzekacie, aby płakać i narzekać, czy jest jakiś sens tego dialogu? Jeżeli macie jakiś cel, to albo stwierdzić, że a) Sarapata-Dukat oszaleli i sprzedali Carlitosa za 0,5 mln, chociaż to
ja zaraz Ci odpowiem tylko czekam az ty najpeirw odpowiesz na zadane przez mnie pytanie powyzej...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
alexx6
Member

Od: 02.2012

Stary 05.07.2018, 18:51
A może zarząd sprzedaje co się da, kosi kasę a potem się zmywa ?
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 05.07.2018, 19:24
ja zaraz Ci odpowiem tylko czekam az ty najpeirw odpowiesz na zadane przez mnie pytanie powyzej...
To moze ja ci odpowiem. Sprzedali go gdyz nastepnym krokiem byla UEFA...300- 400tys.

S.......ono kontrakt.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member

Stary 05.07.2018, 19:38
Jak to s.......ono kontrakt? Kto s.......ił? Naszą Pani Prezes świetny radca prawny? Nie możliwe przecież zarzekała się na wszystko że kontrakt jest sporządzony zgodnie z prawem.
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2009

Stary 05.07.2018, 19:44
Watpie ze Pani Prezes zajmuje sie kontraktami pilkarskimi. To ze cos zjebano nie oznacza, ze bylo nie zgodne z prawem.

Ile ty masz lat?
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 05.07.2018, 20:04
Ej niemozliwe. Przeciez to ludzie oddani Wisle kompetetni... No nie moze byc.

Wszystko spoko tylko szkoda, ze nie maja kompetencji.
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Stary 05.07.2018, 20:09
O tym, ze nie maja kompetencji to chyba bylo wiadomo od samego poczatku, wiec co w tym zaskakujacego?
Odpowiedz cytując
Jam55
Senior Member

Stary 05.07.2018, 20:11
Aha czyli wg Twojego wielkiego doświadczenia w pisaniu kontraktów sportowych kontrakt był zgodny z prawem t.tylko że coś zjebano.Kolego jeśli coś zjebano w kontrakcie to jest to kontrakt nie ważny czyli de facto nie zgodny z prawem.
Odpowiedz cytując
max TS
Senior Member

Od: 01.2003

Stary 05.07.2018, 20:13
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Watpie ze Pani Prezes zajmuje sie kontraktami pilkarskimi. To ze cos zjebano nie oznacza, ze bylo nie zgodne z prawem.

Ile ty masz lat?
No tak, ona jest stworzona do celow wyzszych. Tak samo Pan Damian. Przeciez wszyscy wiedza ze za kontrakty odpowiada Pa Kazek, kierowca autobusu.
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Stary 05.07.2018, 20:16
A wzieliscie pod uwage fakt, ze zarowno Pani Marzena i Pan Damian, slusznie wielokrotnie przez was opisywani jako niekompetentni, bedac niekompetentnymi, powierzali takie rzeczy kompetentemu Junco, po czym mogl wyleciec za swoja niekompetencje? Pewnie nie.
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 05.07.2018 o godz. 20:18.
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 05.07.2018, 20:16
A idźcie w huj z tym zarządem. Ja .......e banda amatorów
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 05.07.2018, 20:19
K**wa zajebisie ,teraz bede cały sezon ogladał Krzysia Mączynskiego i Carlitosa całującego elke.No brawo zarząd,pogratulować.

jakim trzeba byc desperatem zeby sprzedawać go za taką kase,i to jeszcze do Legii.Trzeba go bylo wytransferwac nawet na Jamajke ,wszedzie ,byle nie do cwelki.Zarzad idz ty w ....u,Wisła i tak jest juz wrakiem,ale upodleń ciagle wam mało.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
rokfor
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2004

Stary 05.07.2018, 20:28
Gdyby kontrakt był zjebany, to za Carlitosa dostalibyśmy okrągłe 0 zł.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 05.07.2018, 20:31
Ch.uj wi tak na prawdę.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania