The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło

Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
podszywacz
Senior Member

Od: 11.2006

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 11.08.2011, 15:56
virus_nh napisał(a):Wyświetl post
Trochę bez sensu, że i drukować i jakieś sprawdzanie przez ochroniarzy Powinno być tak, że nabija automatycznie na KK i do tego druk potwierdzenia.
Oj, napisałem tylko przykład. Rozwiążą to według mojego, Twojego, może jeszcze innego pomysłu. Ważne żeby działało i nie trzeba było latać do WŚ. Kupowałem bilet na Apoel do karnetu i bilet wbito mi bez przykładania KK gdziekolwiek. Czyli się prawdopodobnie da zrobić według Twojego pomysłu.
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując
M.Mati
Member

Od: 03.2003

Stary 11.08.2011, 16:07
fan01 napisał(a):Wyświetl post
Tak z innej beczki, to wydaje mi sie, ze przed runda czytalem o wprowadzeniu dodatkowych znizek - jesli ktos byl na 2 i 3 rundzie eliminacji, to bilet na 4 kupuje taniej.
A jakos taniej nie jest.. to mi sie cos pomylilo, czy klub tego jednak nie realizuje?
To prawda, zniżka lojalnościowa także miała być na puchary. Było napisane na oficjalnej, że jeśli ktoś kupi bilet na mecz 2 rundy eliminacji LM, a następnie będzie chciał iść na mecz w 3 rundzie eliminacji LM to będzie miał bilet jeszcze taniej o kilka procent w tzw. "nagrodę", że był na poprzednim pucharowym. Niestety pomysł chyba upadł, bo teraz na oficjalnej w newsach tego już doszukać się nie mogę, więc chyba zrezygnowano z tego typu zniżek.

Wisła NH
Odpowiedz cytując
regis
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 11.08.2011, 16:08
Cytat:
Tak z innej beczki, to wydaje mi sie, ze przed runda czytalem o wprowadzeniu dodatkowych znizek - jesli ktos byl na 2 i 3 rundzie eliminacji, to bilet na 4 kupuje taniej.
A jakos taniej nie jest.. to mi sie cos pomylilo, czy klub tego jednak nie realizuje?
Było coś takiego w pierwszej wiadomości odnośnie biletów i karnetów podanej przez klub, potem w niewyjaśnionych okolicznościach wyparowało ze strony (mniej więcej w okolicach pierwszego meczu ze Skonto).
Pewnie system sprzedaży biletów by tego nie potrafił przetrawić
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 11.08.2011, 16:10
SNBDER napisał(a):Wyświetl post
Przekazywanie biletów = możliwość handlowania biletami. To klub ma zarabiać, a nie koniki. Nie przypominacie sobie co się.działo kilka lat temu?
Tym bardziej, że dokładnie to robili ludzie zanim wprowadzili obowiązek sprawdzania dokumentu tożsamości. Plus to, że jak na stadionie wypatrzą kogoś z zkazame, kto wszedł na czyjś bilet to wielkie halo sie robi i klub to odczuwa .
1 karnet=1 kibic bo takie sa prawne wymagania. Nie podoba wam się? Zbierzcie 100.000 podspisów i zanieście do Sejmu jako projekt ustawy o zmianie ustawy o imprezach masowych...
Odpowiedz cytując
Isfahan
Member

Od: 08.2006

Stary 11.08.2011, 16:20
M.Mati napisał(a):Wyświetl post
To prawda, zniżka lojalnościowa także miała być na puchary. Było napisane na oficjalnej, że jeśli ktoś kupi bilet na mecz 2 rundy eliminacji LM, a następnie będzie chciał iść na mecz w 3 rundzie eliminacji LM to będzie miał bilet jeszcze taniej o kilka procent w tzw. "nagrodę", że był na poprzednim pucharowym. Niestety pomysł chyba upadł, bo teraz na oficjalnej w newsach tego już doszukać się nie mogę, więc chyba zrezygnowano z tego typu zniżek.
Taka informacja pojawiła się na TWSD, a nie na oficjalnej. Tutaj masz linka do tego: http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=25391
Odpowiedz cytując
Antystenes
Banita

Od: 09.2010

Stary 11.08.2011, 16:22
Wit.Ek. napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś mógłby tu napisać jak wygląda sytuacja z biletami na poszczególne sektory ?
Witek jak będziesz się nudził to możesz wyliczyć ile Wisła będzie zarabiała z tyt. przychodów za bilety w sezonie, nie licząc pucharów (sama liga).
Średnią frekwencję trzeba wziąć chyba 18tys? Karnetów sprzedanych 10tys, wiadomo co z lożami? Jest zainteresowanie?
Jak uważasz? Mamy wszystkie dane, żeby to obliczyć?
Odpowiedz cytując
CH.
Senior Member

Od: 01.2006

Stary 11.08.2011, 16:29
Isfahan napisał(a):Wyświetl post
Taka informacja pojawiła się na TWSD, a nie na oficjalnej. Tutaj masz linka do tego: http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=25391

No więc nie oskarżajcie klubu że ktoś coś wykasował. Tylko ktoś nieogarnięty(delikatnie rzecz ujmując) uwierzyłby w to że najpierw zamieścili news o jakichś zniżkach a potem to wykasowali.

To były plotki, domysły, sugestie. nic oficjalnego na stronie nieoficjalnej.

Zniżki dotyczą karnetowców.
Odpowiedz cytując
M.Mati
Member

Od: 03.2003

Stary 11.08.2011, 16:36
Isfahan napisał(a):Wyświetl post
Prawda na TWSD to było, nie na oficjalniej. Dzięki za poprawkę.

Wisła NH
Odpowiedz cytując
Above
Voyage! Voyage!

Od: 02.2004

Stary 11.08.2011, 16:38
Nikt w klubie nie odbiera telefonu... Ani SK, ani WŚ, ani sekretariat.
A mam pytanie tego rodzaju - czy posiadając Vouchery na bilety na mecz z APOELem i na karnety na rundę jesienną muszę stać w kolejce czy jest jakieś osobne okienko dla ludzi posiadajacych Vouchery z firmy?
RÓWNIK ZA WISŁĄ!
Odpowiedz cytując
OpEnTaNy
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 11.08.2011, 16:54
Above napisał(a):Wyświetl post
A mam pytanie tego rodzaju - czy posiadając Vouchery na bilety na mecz z APOELem i na karnety na rundę jesienną muszę stać w kolejce czy jest jakieś osobne okienko dla ludzi posiadajacych Vouchery z firmy?
a co jestes jakis leszpy od tych ktorzy nie maja voucherow i musza stac w kolejce?
Zostałeś zabanowany (nałożono blokadę na Twój dostęp do forum) z następującego powodu:
Cycki na shoutboksie

Odpowiedz cytując
LanceTS
Senior Member

Od: 07.2009

Stary 11.08.2011, 16:56
Poszedłem o 11 . Kolejka do końca ogrodzenia przy Reymana. Wyszedłem o 15:30 po odstaniu swojego w obu kolejkach (4h na Apoel, 20min na Zagłębie). Jak wyszedłem kolejka była może 4-5m krótsza niż 4 godziny wcześniej. coś mam przeczucie, że najpóźniej jutro będzie po biletach.
Odpowiedz cytując
Above
Voyage! Voyage!

Stary 11.08.2011, 16:59
OpEnTaNy napisał(a):Wyświetl post
a co jestes jakis leszpy od tych ktorzy nie maja voucherow i musza stac w kolejce?
Sądzę, że od zdecydowanej większości tak.
A znasz odpowiedź na moje pytanie?
RÓWNIK ZA WISŁĄ!
Odpowiedz cytując
zidanemarcin
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 11.08.2011, 17:12
JEST JEDNA KOLEJKA NA MECZ Z APOELEM ! NIE MA ZADNYCH PRZYWILEJOW ! OSOBNA KOLEJKA JEST PO BILETY NA MECZ Z ZAGLEBIEM (kasa nr.1)

Odpowiedz cytując
Above
Voyage! Voyage!

Stary 11.08.2011, 17:16
A po karnety? Jest jakaś osobna kolejka?
RÓWNIK ZA WISŁĄ!
Odpowiedz cytując
_gilardino_
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 11.08.2011, 17:19
Jak masz voucher to sobie podejdź jutro bez kolejki bo biletów już pewnie nie będzie

Odpowiedz cytując
mario79
Junior Member

Od: 05.2010

Stary 11.08.2011, 17:36
A po karnety? Jest jakaś osobna kolejka?
O ile się nie mylę to karnety można wyrobić w kasie nr.1 czyli tam gdzie są sprzedawane bilety na zagłębie.Około 5min. trzeba czekać by się dostać do kasy,tak było około 16 godziny dzisiaj.
Odpowiedz cytując
bobekzuk
Junior Member

Od: 09.2006

Stary 11.08.2011, 17:46
Nie moge dodzwonic sie do klubu, wiec zapytam na forum - moze ktos byl w podobnej sytuacji.

Chcialem kupic bilet dla swojego znajomego, ktory posiada Karte Kibica (a nawet karnet), ale wyjechal na urlop i zabral ja ze soba. Okazalo sie, ze w takim przypadku kupno normalnego biletu na nazwisko i nr PESEL jest niemozliwe, poniewaz KONIECZNE jest okazanie Karty Kibica.

Moim zdaniem jest to nonsens, zastanawiam sie, czy to idiotyczny przepis, czy naduzycie ze strony tzw. kasjera.
Odpowiedz cytując
Lacrima
Senior Member

Od: 08.2010

Stary 11.08.2011, 17:49
bobekzuk napisał(a):Wyświetl post
Nie moge dodzwonic sie do klubu, wiec zapytam na forum - moze ktos byl w podobnej sytuacji.

Chcialem kupic bilet dla swojego znajomego, ktory posiada Karte Kibica (a nawet karnet), ale wyjechal na urlop i zabral ja ze soba. Okazalo sie, ze w takim przypadku kupno normalnego biletu na nazwisko i nr PESEL jest niemozliwe, poniewaz KONIECZNE jest okazanie Karty Kibica.

Moim zdaniem jest to nonsens, zastanawiam sie, czy to idiotyczny przepis, czy naduzycie ze strony tzw. kasjera.
Było tutaj już pisane 18827 razy. NIE kupisz biletu osobie, która ma KK, ale Ty nie masz tej karty przy sobie w momencie kupowania biletu. Niezależnie od kasjera.
Odpowiedz cytując
maciekd14
Junior Member

Od: 08.2006

Stary 11.08.2011, 17:51
bobekzuk napisał(a):Wyświetl post
Miałem identyczny problem. Takie są dziwne zasady klubu, których nie sposób zrozumieć. Jeżeli osoba wyrobiła kartę kibica to nie może kupić biletu który nie będzie na nią nabitym, nawet jeśli jest mecz który nie wymaga kart kibica.
Odpowiedz cytując
Luu...
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 11.08.2011, 18:44
znajomy który ma vouchery z telefoniki, mówił że stał normalnie w kolejce ale vouchery możesz wymienić tylko w kasie 6 i 7.
"A ja myślałem, że to śmieci,
Że to gówno z nieba leci..."
Odpowiedz cytując
kamil0602
Junior Member

Od: 05.2011

Stary 11.08.2011, 18:54
można kupić komuś bilet na LM nawet jeśli niemasz jego karty kibica . ja nie jeste z krakowa ale mam tam dziadka i normalnie kupił mi bilet
Odpowiedz cytując
krakus76
Banita

Od: 09.2009

Stary 11.08.2011, 18:55
Raport z godziny 18.

Pod stadionem byłem o 14.30. Kolejka od "czerwonego hydranta". Po 3:40 dotarłem pod kasy. Kolejka nie skróciła się ani na metr tyle że chyba nie tak gęsta jak jeszcze kilka godzin temu.

O godz. 18.10 można było jeszcze kupić bilety na C.

ps. A osoby mocno przypadkowe w kolejce. Przede mną i za mną osoby które nie były na Wiśle albo pojawiają się raz na 2 lata.
Odpowiedz cytując
Kondipr
Senior Member

Od: 10.2005

Stary 11.08.2011, 19:06
Można kupić karnet w dniu meczu w sobotę?
"Od zawsze na zawsze w pamięci niepokonani" ; "Wiara czyni cuda" ; "Nikt nie wymaga od Was......." ; " Na Reymonta wychowani......."
Odpowiedz cytując
TRNKRN
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 11.08.2011, 19:09
Fakt, potwierdzam. Ja sam o stałem od 10.30 do 14.00, 3,5 h stania, a niestety nie mam możliwości kupna karnetu, bo wyjeżdżam na pół roku za granicę. Ale trzymać w ręku bilet na C i oglądać tą wielgaśną kolejkę nieszczęśników bezcenne. Co do przypadkowości osób to zgadzam się z przedmówcą, sporo osób było takich co idą na jeden mecz na rundę, w dodatku wg. mnie bez sensu brak ograniczenia w sprzedaży biletów. Jak widziałem łebków, co szli z 20 biletami albo więcej, to aż mnie ręce swędziały. Powinno być max 5 biletów i już.
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 11.08.2011, 19:13
No ja sobie karnecik kupiłem postałem od 11:30 do 16:00 i bilet mam mimo iż do Krakowa mam sporo!Jeżeli Wisłe ma się w sercu to nie jest problem żeby wsiąść w autobus i przyjechać.Osób przypadkowych jest troche(jedna mówiła do telefonu cyt: ''To ja nie wiem co będzie bo kolejka jest duża więc nie wiem czy będe kupować na ten Limassol!!!
Ale jestem przekonany że ''nowi'' wkręcą się w atmosfere.
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 11.08.2011, 19:13
Cytat:
Jak widziałem łebków, co szli z 20 biletami albo więcej, to aż mnie ręce swędziały.
A jeśli kupuję bilety dla kilku gości którzy mieszkają za daleko a nie mogą, a na meczu dają z siebie wszystko podczas dopingu, to kwalifikuję się już na "łebka z 20 biletami"? ))
Odpowiedz cytując
pirat.z.karaibow
Senior Member

Od: 07.2008

Stary 11.08.2011, 19:15
TRNKRN napisał(a):Wyświetl post
ak widziałem łebków, co szli z 20 biletami albo więcej, to aż mnie ręce
swędziały. Powinno być max 5 biletów i już.
Bilety są imienne, nikt inny nie wejdzie poza osobą dla której bilet został kupiony.

Co jeśli na przykład z Zakopanego na mecz będzie chciało przyjechać 30 osób? 30 osób ma jechać specjalnie po bilet?

Odpowiedz cytując
kamanwislak
Senior Member

Od: 08.2008

Stary 11.08.2011, 19:26
Wczoraj kupiłem mojemu koledze bilet . Nie miałem przy sobie jego karty kibica bo wyjechał , przy kasie podałem pesel. Czy kolega na mecz ma wejść na kartę kibica czy na ten bilet
Odpowiedz cytując
Kibic_1906
Senior Member

Od: 11.2008

Stary 11.08.2011, 19:28
kamanwislak napisał(a):Wyświetl post
Wczoraj kupiłem mojemu koledze bilet . Nie miałem przy sobie jego karty kibica bo wyjechał , przy kasie podałem pesel. Czy kolega na mecz ma wejść na kartę kibica czy na ten bilet
Pomyśl: skoro nie miałeś jego karty czyli nie został na nią nabity bilet to wejście jest na bilet papierkowy. To nie Hogwart , na odległość biletu na KK nie nabiją.
MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW..
Odpowiedz cytując
nt5
Member

Od: 06.2006

Stary 11.08.2011, 19:30
jak dla mnie 100 ostatnich postów jest do wysłania do działu marketingu/sprzedaży z prośbą o napisanie FAQ o biletach, bo panuje niesamowita niewiedza wśród ludzi, a wystarczyłoby napisać 30 pytań - 30 odpowiedzi.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów