The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 28 22,76%
osłabi 78 63,41%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 17 13,82%
Głosujących: 123. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 27.12.2010, 11:16
1q2 napisał(a):Wyświetl post

Podaj mi mądralo śr. obrońce(175) w pl który gra z powodzeniemAlbo grał?Może podasz mi centra w koszu mającego 175?Albo bramkarza?
Jorge Campos ? Jeremie Janot ?

Ale oni pewnie by sobie u nas nie poradzili
Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member

Od: 10.2006

Stary 27.12.2010, 11:22
szczepek19 napisał(a):Wyświetl post
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,77154,t...wiadomosc.html czy my robimy tym frajerom siatkę scoutingu :/

sorki ale to chyba nie tutaj powinna być wiadomość... mea culpa
Wyluzuj, to bujda
Odpowiedz cytując
snyrting
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 27.12.2010, 11:30
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Jak ja tu czytam niektóre posty, to się nie czy się śmiać czy płakać...
Może to tylko moja opinia, ale wp.pl uważam, że strasznie obniżyło loty.Teraz to portal z tendencyjnymi nagłówkami, szukający sensacji gdzie jej nie ma.To raz.Przedewszystkim zwróćcie uwagę na bardzo śmieszne słowo "Ponoć".
Ponoć, to gazprom zostanie naszym sponsorem strategicznym, a nie od stadionu i będziemy mieć najwyższy budżet w Europie środkowo wschodniej.
Dwa, to myślicie że co nasi działacze robili z Arboledą, Nowakiem Smolarkiem? Też podbijali cenę, by jak najbardzej uszczuplić budżet rywala.
Wydaje mi się, że Stan jakby faktycznie interesował się tym zawodnikiem, to nie wypuścił by takiej perełki-Raz, że jest zbyt na to doświadczony, dwa w tym klubie nie chcieli by psuć kontaktu z jednym z najlepszych dyrektorów w Europie.
Well said, sir.
Odpowiedz cytując
RAFi89
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 27.12.2010, 11:38
Do tej jak i każdej spekulacji prasowej potrzeba podejść ze sporym dystansem. Po pierwsze to nie wiemy czy ten zawodnik jest rzeczywiście blisko podpisania kontra z Wisłą, Po drugie to często jest tak że jak jakimś zawodnikiem interesuje się dany klub, to za chwilę dopisuje się kolejne które to rzekomo są zainteresowane.
Gość wziął przekopiował informacje z zagranicznych stron, ale żeby wejść było więcej to dopisał że Legia też się nim interesuje. Sensacja jest a ile w tym prawdy to jego już to nie obchodzi.
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 27.12.2010, 11:41
Mnie zastanawia jedna sprawa. Dlaczego na ghanijskich stronach internetowych napisane jest, że ten obrońca przejdzie testy medyczne w Wiśle dopiero 18 stycznia? Czemu tak późno?
Odpowiedz cytując
4fan_player
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 27.12.2010, 11:44
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Mnie zastanawia jedna sprawa. Dlaczego na ghanijskich stronach internetowych napisane jest, że ten obrońca przejdzie testy medyczne w Wiśle dopiero 18 stycznia? Czemu tak późno?
bo 17 zaczynamy przygotowania
Odpowiedz cytując
bearex
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 27.12.2010, 11:51
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
bo jakiś turniej ma czy coś takiego
Ostatnio edytowane przez bearex : 27.12.2010 o godz. 12:12.
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member

Od: 05.2008

Stary 27.12.2010, 12:12
Do wszystkich którzy psioczą na Legię, że ta chce wykorzystać sytuację z tym zawodnikiem (o ile oczywiście to prawda a nie bujda na resorach) którego wyszukała Wisła. Niejaki Radosław Kałużny był dogadany z Legią i już prawie zakładał koszulkę z eLką na piersi. Każdy chyba wie, gdzie wylądował.
Odpowiedz cytując
Przybyszewski
Senior Member

Od: 05.2006

Stary 27.12.2010, 12:17
O ile to oczywiscie wszystko prawda to chyba widzisz roznice pomiedzy podebraniem goscia z Ekstraklasy a wyszukanego jakiegos mlokosa z Ghany ? To tak jak byscie mieli do nas pretensje ze Gargula podpisal kontrakt z Wisla pomimo ze mial oferty z calej ligi, tez wam wtedy efekt waszego scoutingu podebralismy ?
Odpowiedz cytując
MCX
Senior Member

Od: 06.2003

Stary 27.12.2010, 12:27
Co do tego Ghańczyka:

1. To, że teraz gra na środku obrony przecież nie oznacza, że będzie tam grał całą karierę.
Gdzie grał Paljić jak do nas przychodził? Albo z dawniejszych czasów, Cantoro?
Jest młody, sporo się jeszcze może nauczyć.

2. Nawet jeśli Maaskant będzie go wystawiał na środku defensywy to czy w polskiej lidze nasi przeciwnicy mają w ataku samych wieżowców z którymi Alhassan od razu skazany jest na porażkę? Nie wydaje mi się.

3. Facet jest kapitanem Ghany U20, więc możemy być spokojni o to, że grać potrafi. Nauczy się trochę eruopejskiej taktyki, stylu gry i możemy mieć z niego pożytek i niezły zysk w przyszłości.
Odpowiedz cytując
kreseq
Warszawiak

Od: 11.2003

Stary 27.12.2010, 12:28
Tez macie problem. Goscia moze wyszukac i Rysio z Klanu, od samego zawodnika i menago wiele zalezy. Jesli dostanie wiecej to pojdzie gdzie chce. Proste.
Dla mnie to tylko zagrywka zeby wiecej wydoic z Wisly i tak jest zapewne
Against Modern Football

http://www.zolnierzewykleci.pl/ - Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie.
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member

Stary 27.12.2010, 12:39
Przybyszewski napisał(a):Wyświetl post
O ile to oczywiscie wszystko prawda to chyba widzisz roznice pomiedzy podebraniem goscia z Ekstraklasy a wyszukanego jakiegos mlokosa z Ghany ? To tak jak byscie mieli do nas pretensje ze Gargula podpisal kontrakt z Wisla pomimo ze mial oferty z calej ligi, tez wam wtedy efekt waszego scoutingu podebralismy ?
A skąd wiesz jak to naprawdę jest z tym młokosem? Może to jego menago wysyła oferty? Powiedz mi jak Wisła na niego trafiła? Sama go wyszukała, czy ktoś ją mu go polecił?
Idąc tym tropem to Wisła podbiera piłkarza Olympiakosowi, który zainteresował się nim wcześniej niż Wisła.

Co do podbierania gościa z ligi, to czemu miało to miejsce wtedy kiedy już się piłkarz dogadał z Legią i miał podpisywać umowę? Mało czasu Wisła miała by załatwić to wcześniej? Tym bardziej, że Kałużny był z naszej ligi, więc dostęp Wasz klub miał do niego cały czas, ale wybraliście moment sam wiesz jaki.

To jest piłka. Nie wiem czy wiesz, ale Ronaldinho wsiadał do samolotu by lecieć podpisać kontrakt z Man Utd z którym był już umówiony. Ale zadzwonił do niego Rosell i przekonał go do przeprowadzki do Barcelony.
Odpowiedz cytując
szczebel
Banita

Od: 09.2009

Stary 27.12.2010, 12:42
Panie Przybyszewski jest Pan moim idolem przez duże I . Bo dziwnie to wygląda ostatnio , że najpierw jest Wisła zainteresowana piłkarzem lub piłkarzami i składa oferty , a potem nagle Legia i Lech nimi interesują.
Ostatnio edytowane przez szczebel : 27.12.2010 o godz. 12:44.
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member

Stary 27.12.2010, 12:47
Kto pierwszy zainteresował się Delewem (przynajmniej informacje medialne). Legia. Potem dopiero pojawiały się Wisła i Lech. I tak prawie jest z każdym piłkarzem, by podgrzać atmosferę. To samo było swego czasu z Kislakiem. Legia mu się przyglądała i interesowała się nim, a za kilka dni można było wyczytać to samo o, jakżeby inaczej- Wiśle i Lechu.

Jest info, że Legia i Zagłębie L. kuszą Gola. Zobaczymy za ile dni będzie ta sama informacja o Wiśle i Lechu

edit down: Kryniu pamiętam taki news, gdzie Jóźwiak oglądał go na żywo jak grał mecz. Ale niech Ci będzie, zawsze wszystkimi piłkarzami pierwsza interesuje się Wisła. Nikt inny.
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 27.12.2010 o godz. 12:56.
Odpowiedz cytując
Kryniu
Senior Member

Od: 06.2010

Stary 27.12.2010, 12:50
Hm powiedz mi gdzie jest napisane że Legia pierwsza wstawiła się o Delewa? Jakoś sobie nie przypominam. Tak czy siak to wszystko wielkie spekulacje i całe te nowinki transferowe biorę do siebie na spokojnie( pożyjemy zobaczymy). Bardziej ciekawi mnie ta gwiazda którą obiecał Basałaj
Odpowiedz cytując
KMZ
Senior Member

Od: 01.2010

Stary 27.12.2010, 12:55
Gwiazda ? : to pewnie będzie Bramkarz JERZY DUDEK
Odpowiedz cytując
szczebel
Banita

Od: 09.2009

Stary 27.12.2010, 12:55
Właściwie to kaczki dziennikarskie i podgrzewane kotlety i na tym się kończy . Bo nasze kluby prawie za każdym razem stoją na straconej pozycji i bardzo się cieszę gdy dobry zawodnik trafia do polskiej ekstraklasy i niestety kilku piłkarzy było w kręgu zainteresowań , ale Wisła obeszła się smakiem . Dyskutujemy tutaj tylko o niedomówieniach i przeciekach , które nie mają określonego źródła.
Powód: Zmiana czegoś
Ostatnio edytowane przez szczebel : 27.12.2010 o godz. 12:57.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków

Od: 06.2005

Stary 27.12.2010, 12:57
róznica :

Rynek afrykański w rozumieniu piłkarze z rodzimych lig afrykańskich kilka lat temu dla Nas był nie do osiągnięcia.
Pamiętam rozmowe z tow. Kapką który, już nei pamiętam po kogo, ale pojechal do Afryki i nikt z nim nie chciał rozmawiać. Każdy klub, miał przypisanych kilku scoutów z ligi francuskiej i Polacy mogli robic za turystów badz podpisywac kontrakt z okolicznymi preryjskimi biegaczami którzy moze potrafili grać wpiłke.
Porównanie do Kałużnego czy tego Bułgara troche nietrafione, Tate mógł podpisac każdy polski klub posiadający pieniądze, wystarczyło szybciej niż Wisłą podjechać do Lubina z workiem pieniedzy. Do Delaewa czy jak mu tam Deawoo, wystarczyło wsiąść w samolot i polecieć do Bułgarii, bilet tani odległośc nie mega daleko.
Ale wskoczyć do samolotu i wylądować w centrum Ghany to jednak jest co innego.Wg. Mnie ten piłkarz jest wyłowiony(nie pisze ze podpisany bo wiarygodnosc mediow z kraju gdzie podbija sie date urodzenia u ślusarza etc jest mocno kontowersyjna) tylko dzięki znajomościom Stana.

Rysiu z Klanu piłkarza wyszukać nie moze, naprawde.
Jeśli byśmy sie zainteresowali Alfem z planety Melmac, na bank pojawiłą by sie informacja ze Legia się też nim ponoć interesuje, w końcu to nic ciężkiego napisać takiego newa byle by podenerwować kibiców na forum!
Ja uwierzyłbym w to że Legia sie nim interesuje, ale nie uwierze bo niby skąd ? Jak brali murzynów to dopiero jak eksplodowali w naszej lidze, a gdzie Jóźwiak by poleciał do Afryki, przeciez Święta byly.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
vote-for-mikey
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 27.12.2010, 13:14
stoperzy >180 :

Carlos Puyol
Gabriel Milito
Roberto Ayala
John Mensah
Onyekachi Apam
Gabriel Heinze
Carlos Salcido
Fabio Cannavaro
Jackie McNamara

i naprawdę wielu innych, mniej znanych, a to są ci którzy mają po kilkaset meczów w najlepszych ligach, i to szukając naprawdę pobieżnie

Ghana - Ghanijczyk.
Ostatnio edytowane przez vote-for-mikey : 27.12.2010 o godz. 13:30.
.
Odpowiedz cytując
marcin19876
Senior Member

Od: 06.2008

Stary 27.12.2010, 13:15
Jesli chodzi o Karimu Alhassan to dzisiaj na N sport pojawiła sie informacja ze Wisła dogadała sie z zawodnikiem i bedzie on juz napewno graczem naszego Klubu ale dopuki nie zobacze go w koszulce Wisły z podpisanym kontraktem to wole poczekać z radościa bo jakby nie patrzeć chlopak ma potencjał i może to być kolejny Marcelo
Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 27.12.2010, 13:28
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Kto pierwszy zainteresował się Delewem (przynajmniej informacje medialne). Legia. Potem dopiero pojawiały się Wisła i Lech. I tak prawie jest z każdym piłkarzem, by podgrzać atmosferę. To samo było swego czasu z Kislakiem. Legia mu się przyglądała i interesowała się nim, a za kilka dni można było wyczytać to samo o, jakżeby inaczej- Wiśle i Lechu.

Jest info, że Legia i Zagłębie L. kuszą Gola. Zobaczymy za ile dni będzie ta sama informacja o Wiśle i Lechu

edit down: Kryniu pamiętam taki news, gdzie Jóźwiak oglądał go na żywo jak grał mecz. Ale niech Ci będzie, zawsze wszystkimi piłkarzami pierwsza interesuje się Wisła. Nikt inny.
to są wszystko medialne .......ety. w dodatku z drugiej ręki.
Już dawno przestałem się tym interesować. Kolo na prezentacji w koszulce Wisły, Legii, Lecha itp.
to jest dopiero fakt transferowy.
resztą nie należy się zajmować - chyba że do celów statystycznych, że do klubu x przymierzano w okienku transferowym y 17505 kopaczy
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
emj10
Senior Member

Stary 27.12.2010, 14:00
Tylko kilka dni nieobecności, a transferowa ekscytacja zaczęła sięgać zenitu.

Nic Was nie nauczyły spekulacje transferowe z poprzednich lat? Ile nazwisk z przecieków medialnych sprawdziło się w poprzednim okienku? Z tego co pamiętam to tylko Chavez był w 100% potwierdzony przez prasę w Hondurasie, a o Wilku napisał pewien portal, który był powiązany z jego menadżerem Kołakowskim i też wkrótce okazało się to faktem.

Dlatego niezależnie, czy jest to artykuł na wp.pl, czy na jakimś afrykańskim portalu, czy jeszcze gdzie indziej to trzeba to pomnożyć przez dziesięć.

Nawet tacy spece jak zbymak, czy maci0s trafiali w 10 z częstotliwością 80-latka bez viagry, a spec od transferów w Legii podał latem kilkadziesiąt nazwisk z czego trafił zaledwie 3 - Mezenga, Vrdoljak i Anolovic: http://wislakrakow.com/forum/showpos...postcount=1539
Ostatnio edytowane przez emj10 : 27.12.2010 o godz. 14:04.
Odpowiedz cytując
Przybyszewski
Senior Member

Stary 27.12.2010, 14:08
A skąd wiesz jak to naprawdę jest z tym młokosem? Może to jego menago wysyła oferty? Powiedz mi jak Wisła na niego trafiła? Sama go wyszukała, czy ktoś ją mu go polecił?
Czytaj uwaznie. Napisalem ze o ile to wszystko prawda to ... Dlatego tez JEZELI to wyglada tak ze pojawia sie news w prasie ze Wisla sie intersuje panem XX to wtedy Jozwiak czy inny Wojciechowski tez ogladaja tego typa to to jest dla mnie nie OK. Pytasz skad go ma Wisla, napewno nie wyszukal go Kapka czy Kuzba albo ktos go polecil. Problem w tym ze napewno nie Wisle tylko naszemu dr sportowemu bo osobiscie skads sie znaja. Oczywiscie kazde to zdanie mozna zaczynac od slowa GDYBY, spekulujemy pelna geba.

Do Ciebie nic nie mam, natomiast jezeli chcesz obalic fakt ze ta sytuacja jest troche nie halo Kaluznym ? to prosze o troche wiecej wysilku. Przyklady Rolandinnho i innych Ronaldo nie skomentuje bo to nie o to chodzi. Zeby wiedziec w tamtym czasie ze Ronaldinho jest dobry to nie trzeba bylo miec scoutow i kontaktow
Odpowiedz cytując
Pyniu85
Member

Od: 12.2010

Stary 27.12.2010, 14:11
Do wszystkich którzy psioczą na Legię, że ta chce wykorzystać sytuację z tym zawodnikiem (o ile oczywiście to prawda a nie bujda na resorach) którego wyszukała Wisła. Niejaki Radosław Kałużny był dogadany z Legią i już prawie zakładał koszulkę z eLką na piersi. Każdy chyba wie, gdzie wylądował.
Agent Kałużnego prowadził równoległe negocjacje tylko, że Legia nagłośniła sprawę jego transferu. Nie trudno jest zauważyć taktykę Legii, która obecnie"rzuca" się na każdego przymierzanego do Wisły piłakarza jakby wiedząc, że Holendrzy teraz na bubla sobie nie pozwolą, a po letniej sesji Jóźwiak jeśli chodzi o sprowadzanie piłkarzy ma nóż na gardle...a tonący chwyta się wszystkiego. Grają ostro nie Fair i poraża mnie to. Może podstawić im bubla...? rozgłośnić, że z byle grajka super talent, Legia podbije cenę, a później będziemy "podziwiać" w Warszawie nowy nabytek
Ostatnio edytowane przez Pyniu85 : 27.12.2010 o godz. 14:16.
Odpowiedz cytując
emj10
Senior Member

Stary 27.12.2010, 14:40
Chyba jestem ślepy, bo jakoś nie widzę tego że Legia gra nie fair na rynku transferowym... raczej ostatnio było tak że Wisła ściągała zawodników z kartami w ręku, a Legia brała zawodników za kilkaset tys. euro. Czyli kompletnie inna kategoria zawodników, ale od ostatniego okienka zaczęło to się zmieniać.
Odpowiedz cytując
Pyniu85
Member

Stary 27.12.2010, 14:44
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Chyba jestem ślepy, bo jakoś nie widzę tego że Legia gra nie fair na rynku transferowym... raczej ostatnio było tak że Wisła ściągała zawodników z kartami w ręku, a Legia brała zawodników za kilkaset tys. euro. Czyli kompletnie inna kategoria zawodników, ale od ostatniego okienka zaczęło to się zmieniać.
to prawda sprawa jest aktualna od jesieni, gdy Wisła obserwuje jakiegoś piłkarza natychmiast pojawia się pan J prezentując niesmaczne wypowiedzi. Może nie ufa już własnemu ponoć niezawodnemu "instynktowi" do wyławiania talentów piłkarskich...?
Odpowiedz cytując
emj10
Senior Member

Stary 27.12.2010, 14:46
Prosimy o konkrety, kiedy to Pan J podkradł Wiśle zawodnika, albo zaprezentował niesmaczną wypowiedź.

Poza tym skąd wiesz, którego zawodnika konkretnie obserwuje Wisła jeżeli przez ostatnie okienko transferowe przewinęło się na tym forum ze 100 domysłów na temat nowych zawodników w Wiśle i może kilka miało coś wspólnego z prawdą.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 27.12.2010 o godz. 14:49.
Odpowiedz cytując
Zicoo
Junior Member

Od: 04.2007

Stary 27.12.2010, 14:49
Stoper Kornel Salata ze Slovana Bratysława nie zagra w Wiśle Kraków. Słowak wybrał ofertę Crveny Zvezdy Belgrad - podaje "Super Express".
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.

Od: 11.2002

Stary 27.12.2010, 14:49
Kazda wypowiedz Bereta jest niesmaczna.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
Pyniu85
Member

Stary 27.12.2010, 14:50
nie podkradł jeszcze... ale kilka jego wypowiedzi słyszałem w TVP Warszawa, czy to przypadek, że Legia ostatnio zawsze obserwuje tych samych piłkarzy co Wisła(?). Jóźwiak wypowiada się na różne tematy prezentując stanowisko klubu więc jego słowa należy traktować poważnie (wcześniej prowokujące wypowiedzi J o Małeckim itd), ten człowiek nie zna się zupełnie na tym co robi.
Ostatnio edytowane przez Pyniu85 : 27.12.2010 o godz. 14:56.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów