The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Fugiel
Senior Member

Od: 12.2002

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 11.11.2019, 13:43
Ja mysle, ze kasa powinna isc na inne rzeczy typu remont szatni, boisko, sprzet sportowy, ewentualnie konkretna splata dlugow a nie kontrakt pilkarza.
Odpowiedz cytując
Mar85
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 11.11.2019, 14:39
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Marektingowo to po tym głosowaniu przystąpiło do Socios ponad 100 nowych członków

Z jednej strony tak, z drugiej strony już teraz słyszę głosy, żeby dokładać się do transferów. Jakbyśmy się dorzucili, a transfery nie wypalą, to też się ludzie zaczną zastanawiać? W zasadzie każda nasza przekazana kwota może być w taki sposób rozpatrywana - wpłacamy, a oni kasę marnują.
Tylko czy kolejne transfery będą wyglądały na zasadzie bierzemy 39 letniego kolegę na którym nie można nic zarobić i będzie pobierał astronomiczne zarobki? Jak tak to będzie zmarnowana. Tu nie było żadnej szansy aby cokolwiek zyskać oprócz niby atmosfery która guzik i tak daje. W naszej sytuacji takie zabawy to za duże ryzyko i trzeba było wykorzystać te pieniądze inaczej.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 11.11.2019, 16:22
Pamiętajcie, że decydowaliśmy o wsparciu w maju. Przypomnę, że tak działania zarządu spółki jak i sztabu szkoleniowego w tamtym momencie były ocenianie bardzo dobrze. Wysłuchaliśmy argumentów zarządu, zostały nam przekazane argumenty trenera Stolarczyka. Jako zarząd nie mogliśmy nie poddać tej prośby pod głosowanie - od początku mówiliśmy, że w takich sprawach powinni się wypowiadać wszyscy członkowie stowarzyszenia.

Nie mamy wglądu w finanse klubu, co w przyszłości chcielibyśmy zmienić (myślę, że i dla klubu i dla samego stowarzyszenia członek Rady Nadzorczej z ramienia Socios to dobry pomysł). Żeby to mogło nastąpić, musi nas być jednak więcej. Cały czas uczymy się na błędach, kolejne głosowanie i ustalenia z klubem co do wykorzystania przekazywanych przez nas środków wyglądały już zupełnie inaczej. Jesteśmy przejrzyści jak chyba żadne stowarzyszenie w Polsce, nie generujemy niepotrzebnych kosztów, rozliczamy się z każdej złotówki. Powiedzcie, co możemy jeszcze zrobić? Zamiast krytykować wstępujcie w nasze szeregi i pomóżcie nam rozwijać Socios, by być naprawdę poważnym wsparciem i partnerem do rozmów z włodarzami klubu. Nie powiecie mi chyba, że nie stać Was na 50 zł miesięcznie...
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 11.11.2019, 16:59
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Pamiętajcie, że decydowaliśmy o wsparciu w maju. Przypomnę, że tak działania zarządu spółki jak i sztabu szkoleniowego w tamtym momencie były ocenianie bardzo dobrze. Wysłuchaliśmy argumentów zarządu, zostały nam przekazane argumenty trenera Stolarczyka. Jako zarząd nie mogliśmy nie poddać tej prośby pod głosowanie - od początku mówiliśmy, że w takich sprawach powinni się wypowiadać wszyscy członkowie stowarzyszenia.
Ja nieśmiało dodam, że klub podpisał nowy kontrakt z Wasilewskim jeszcze zanim zapadła decyzja o współfinansowaniu przez socios. Wydatek ten klub poniósłby więc tak czy inaczej.

Z ekonomicznego punktu widzenia nie ma więc żadnej różnicy czy dołożylibyśmy się na jakikolwiek inny cel (a zaręczam wam, że na jakiś na pewno byśmy dali), "uwalniając" w ten sposób środki na kontrakt Wasyla, czy odwrotnie.
Odpowiedz cytując
Garret
Senior Member

Od: 04.2005

Stary 11.11.2019, 17:09
Ja personalnie nie mam żadnych pretensji do Socios (i uważam, że nikt nie powinien mieć!) - ja po prostu kompletnie nie rozumiem jak można było w ogóle wpaść na pomysł, żeby w naszej sytuacji dawać taki kontrakt Wasilewskiemu... Zarząd, pion sportowy (powiedzmy, że coś takiego istnieje u nas) dał w tym względzie strasznie ciała. Serio myślałem, że facet gra tu w sumie za małe pieniądze, żeby tylko sobie w piłkę pokopać na zakończenie kariery, a tu drugi kontrakt w drużynie - niemile mnie to zaskoczyło.
Ostatnio edytowane przez Garret : 11.11.2019 o godz. 17:25.
Odpowiedz cytując
goodbay
Member

Od: 09.2017

Stary 11.11.2019, 17:32
z tym gumiorem to faktycznie przegieli, On na obecna chwile nawet polowe tej kwoty nie jest wart, i jak tu ma byc dobrze , skoro takiemu emerytowi taki kontrakt ktos ładuje
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser

Od: 07.2009

Stary 18.11.2019, 17:27
goodbay napisał(a):Wyświetl post
z tym gumiorem to faktycznie przegieli, On na obecna chwile nawet polowe tej kwoty nie jest wart, i jak tu ma byc dobrze , skoro takiemu emerytowi taki kontrakt ktos ładuje
Grzeczniej panie kolego. Co to za język!?

Ja osobiście głosowałem przeciwko finansowaniu kontraktu Wasyla, ale rozumiem głosy za. Wasyl przeciwko Legii na wiosnę grał po profesorsku i nie mam pretensji że większość zagłosowała "za". Ja chciałem, aby dano szansę Hoyo, kosztem Wasyla. Jak się później wszystko potoczyło wszyscy wiemy. Kowalski kontuzja a Wasyl robił co mógł, ale niewiele mógł bo wieku już nie oszukasz.

Zapisujcie się do SOCIOS a Wisła szybciej wyjdzie z tego bagna.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 29.01.2020, 11:22
Podpiszcie proszę petycję w sprawie stadionu:

https://www.petycjeonline.com/stats.php?id=249915
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 29.01.2020, 11:33
Może by zrobić nowy temat tak by łatwiej było zobaczyć petycję?.
Odpowiedz cytując
Lvcas
Member

Od: 11.2019

Stary 29.01.2020, 12:03
Proponuję na stronie głównej nad SB dać oczojebnego linka
Odpowiedz cytując
cygan
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 29.01.2020, 18:04
Podpisane ZACHECAM rodzine znajomych SUPER INICJATYWA!!!DZIALAMY WISLACY!! TYLKO WISLA!!
TYLKO UKOCHANA WISLA AZ DO SMIERCI !!JAZDA JAZDA BIALA GWIAZDA !!
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member

Od: 05.2011

Stary 29.01.2020, 19:07
BRAWO Socios...
Odpowiedz cytując
SONNE
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2007

Stary 30.01.2020, 00:49
Lvcas napisał(a):Wyświetl post
Proponuję na stronie głównej nad SB dać oczojebnego linka
Popieram
Odpowiedz cytując
jacek67
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 30.01.2020, 06:38
gotowe !!!
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków

Od: 10.2010

Stary 30.01.2020, 08:42
Podpisane....
Odpowiedz cytując
Kordel.
Member

Od: 06.2014

Stary 30.01.2020, 10:40
Podpisane.

10 znaków 123
Odpowiedz cytując
Lvcas
Member

Od: 11.2019

Stary 01.02.2020, 13:40
polecam również pisać do stowarzyszeń i na portale zajmujące się szeroko pojętym budownictwem i przestrzenią miejską. Tam też będzie można pozyskać wiele podpisów.
Odpowiedz cytując
masada
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 04.03.2020, 14:27
Nie wiem, czy temat był podnoszony wcześniej, ale spróbuję.
Rozważcie wprowadzenie jakiejś brązowej gwiazdy lub metalowej, czy jak tam nie zwać, ze składka np. 25 zł.
Idę o zakład, że jest całkiem spora grupa ludzi, którzy się wahają, a dla których to 50 zł/m-c to jednak jest pewna bariera i że po takiej decyzji byłoby sporo nowych aplikacji i większe miesięczne wpływy. Choć oczywiście wiąże się to z oczywistymi ryzykami na przyszłość (że ludzie będą wybierali najtańszą opcję itd.) to myślę, że wyszłoby na plus jednak.
Odpowiedz cytując
Konrad.
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2003

Stary 07.03.2020, 12:32
Z ciekawości, dla członków socios:

https://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=10273

https://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=10272
Urodzinowa zbiórka na rehabilitację Martynki

https://zrzutka.pl/r64vya
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 22.03.2020, 20:30
Gdybyście mieli ochotę napić się piwa to od jutra sprzedaży "Wiślackie".

https://twitter.com/SociosWisla/stat...862717952?s=20
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 25.03.2020, 11:28
Socios Wisła wsparło akcję "Wiślacka pomoc w walce z Koronawirusem" kwotą 35 000 zł.

Każdego namawiam do udziału w akcji, na tę chwilę - licząc ze środkami przekazanymi przez Socios - Wiślacy zebrali już prawie 65 000 zł.

Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 05.04.2020, 06:40
fajna akcja:
http://www.live.niebiescy.pl/187/mks...020-godz-17-00
Odpowiedz cytując
marek.58
Junior Member

Od: 08.2010

Stary 27.04.2020, 19:22
Za parę tygodni nasza Wisełka wróci do grania na Reymonta 22. Mecze, niestety, jeszcze przez długi czas będą się odbywać bez Kibiców. Myślę, że dla piłkarzy widok pustych krzesełek jest demobilizujący (brak głośnego dopingu tym bardziej, ale jak na razie doping z taśmy jest zabroniony mimo prób "sąsiadki"). I tak sobie pomyślałem, że mamy nawet na naszym stadionie banery reklamowe na całe sektory. A może tak sfinansować banery z sylwetkami kibiców Wisełki? Myślę, że dla naszych piłkarzy by to wyglądało lepiej niż puste krzesełka a i w telewizji by to chętnie pokazywali i mówili. Może by udało się na sfinansowanie namówić , chociaż w części, naszych sponsorów? Na przykład, jakieś inteligentne wklejenie "w kibiców" logo sponsora. Może kojarzycie, na trybunie podczas meczów Bayernu jest logo firmy telekomunikacyjnej utworzone z odpowiednio ubranych "kibiców". Może coś w tym stylu? I na koniec takie info i apel o naśladowanie - Karnet mam kupiony na cały bieżący sezon i nie zamierzam prosić Klubu o jakikolwiek zwrot kasy. Chcę też by Klub wprowadził do sprzedaży karnety na cały następny sezon, bo chciałbym swój wykupić bez względu na to kiedy będę mógł usiąść na moim krzesełku na E 24. A na razie zostanie Canal i mam nadzieję, że on zapłaci Klubom bo ja mu (Canalowi) płacę co miesiąc!
Odpowiedz cytując
kowalkowskij
Member

Od: 05.2012

Stary 25.05.2020, 08:03
Czy są szanse, albo plany, aby te 999 miejsc na R22 były wyłącznie dla Socios? Byłby to na pewno ekstra prezent i mobilizacja dla innych żeby się zapisać.
Tylko wspólnie można coś zbudować. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Odpowiedz cytując
aNouc
Banita

Od: 04.2005

Stary 25.05.2020, 10:50
I mobilizacja dla części osób, aby się wypisać.

W Socios jest dużo więcej osób i komu dać bilet, a komu nie? Jakie przyjac kryterium? Kogo wyroznic, a kogo wykluczyć?

Albo wszyscy albo nikt. Bo potem przradza się w to niepotrzebne podziały, i gadki o równych i równiejszych.

Niech dadzą te bilety podopiecznym domów dziecka i wszyscy będą zadowoleni.
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member

Od: 02.2011

Stary 25.05.2020, 11:29
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Niech dadzą te bilety podopiecznym domów dziecka i wszyscy będą zadowoleni.
To naprawdę jest zajebisty pomysł.
Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 25.05.2020, 12:11
a moim zdaniem 499 na socios, a reszta dla dzieciaków było by spoko. przyjmując, że mamy 2500 socios wystarczy 5 spotkań, aby każdy wylosował bilet na 1 mecz, podobnie jak jest w przypadku skyboxa, na którego też są losowane bilety. Takie losowanie przyniesie finansowe korzyści dla klubu bo myślę, że trochę nowych osób do socios się zapisze
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY

PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 25.05.2020, 12:47
A dlaczego na meczu ma być ktoś z Socios kto nie ma karnetu?. Jeśli ma karnet i jest w Socios to mogę zrozumieć.Karnety ma ok.8500 kibiców.
Odpowiedz cytując
majkelson777
Junior Member

Od: 12.2015

Stary 25.05.2020, 13:17
Uważam, że bilety dla domów dziecka to jedyny "sensowny" pomysł. Trzeba nakręcać modę na Wisłę w nowym pokoleniu. Sam jako karnetowicz i socios wiem, że nawet jak pandemia potrwa rok to jak tylko będą miał możliwość pójścia na stadion to nie będę się wahał. I takich kibiców jest mnóstwo. Ich miłość do Wisły nie zginie tak szybko, więc lepiej dać trochę radości dzieciakom niż robić jakieś wybory, selekcję, losowania.

SOCIOS: +/- 2000
KARNETOWICZÓW: +/- 8000
Przeciętna frekwencja na meczach 15000-20000.

I jak z takiej puli sensownie wybierać żeby każdy był w miarę zadowolony? Sam mam ekipę na meczu liczącą 5-6 osób i wolę się z nimi znowu spotkać w pełnym składzie nawet jeśli to będzie dopiero w 2021 roku niż jakbym ja miał wylosować "bilet" na jeden mecz, a oni na pozostałe.

Poza tym na razie nie ma ŻADNYCH wiążących decyzji ani uchwał w sprawie wpuszczania kibiców, więc na razie dyskusja czysto akademicka : )
Ostatnio edytowane przez majkelson777 : 25.05.2020 o godz. 13:24.
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 25.05.2020, 13:25
Bilety w drodze losowania powinny trafić tylko do członków Socios, którzy posiadają karnety.

Dzieciom z domów dziecka kupi się bilety jak cały stadion otworzą. Tak nie wiedzę sensu. Jak nie będzie dopingu to tak ich nie przekonamy do chodzenia na mecze, bo to doping i oprawy zawsze ich najbardziej rajcowały, dlatego lepiej dać je kibicom, którzy wspierają klub.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 25.05.2020 o godz. 13:35.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów