The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
kONwalia
Member

Od: 03.2009

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 26.07.2009, 08:11
Dajże już spokój ze zwiększeniem pojemności, 30 tys to jest dla nas optymalne.
A co do Poznania to tam między murawą a boiskiem będzie raptem parę metrów, czyli Europa pełną gębą.
a jeśli przyjedzie paść, to paść na szczycie...
Odpowiedz cytując
_gilardino_
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 26.07.2009, 10:53
Konwalia nie 30 tylko ponad 33 tyś

Odpowiedz cytując
troj88
Senior Member

Od: 10.2007

Stary 26.07.2009, 13:34
u nas to jedna wielka lipa ze trybuny sa tak daleko od boiska... przeciez to smiech... Lech bedzie mial genialny stadion, szkoda ze w Krakowie "ktos" nawalil i nie przemyslal wszytskiego.
Odpowiedz cytując
Kuba
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 26.07.2009, 14:05
z tą genialnoscia stadionu Lecha bym nie przesadzał

popatrz chociazby na rogi stadionu - z wielu miesc najzwyczajniej w swiecie albo nic nie widac, albo musisz sie obracac zeby cokolwiek zobaczyc
Odpowiedz cytując
sayek89
Senior Member

Od: 11.2007

Stary 26.07.2009, 15:23
Kuba napisał(a):Wyświetl post
z tą genialnoscia stadionu Lecha bym nie przesadzał

popatrz chociazby na rogi stadionu - z wielu miesc najzwyczajniej w swiecie albo nic nie widac, albo musisz sie obracac zeby cokolwiek zobaczyc
Jeżeli wam się tak podoba stadion w poznaniu to chodźcie tam na mecz. Panowie to jest temat o budowie naszego stadionu, pamiętajcie o tym. Poczekajcie aż wybudują cały to zmienicie pogląd.
Bóg, Honor i Wisła!
Odpowiedz cytując
<wislak88>
Senior Member

Od: 11.2006

Stary 26.07.2009, 15:38
yarow napisał(a):Wyświetl post
Szkoda mi nadal tego, że u nas rozwiązania piętrowe nie niosą za sobą zwiększonej liczby krzesełek na trybunach :(
Po prostu jest tak, że z przyczyn JEDYNIE "wizualnych" zdecydowano się na przedzielenie trybuny i stworzenie piętra. Obtułowicz o tym chyba gdzieś mówił i myślałem że mnie trafi, jak to czytałem ...

A po co nam wiekszy stadion? 33 tys to o wiele za dużo. Patrzcie na to co pokazaliśmy w Lubinie. A wy chcecie wiekszego stadionu.
Odpowiedz cytując
matusz
Member

Od: 07.2009

Stary 26.07.2009, 15:59
sayek89 napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli wam się tak podoba stadion w poznaniu to chodźcie tam na mecz. Panowie to jest temat o budowie naszego stadionu, pamiętajcie o tym. Poczekajcie aż wybudują cały to zmienicie pogląd.
Dlaczego na tym forum jest tak, że jak ktoś pochwali coś u naszych rywali/skrytykuje u nas, to zaraz odzywają się tacy goście jak ty, z tekstem "to idź kibicować Lechowi", "to spadaj na drugą stronę Błoń" lub coś w ten deseń? Chyba nie zaprzeczysz, że odległość trybun od boiska będzie na Lechu zaj***a, taka jak powinna być na porządnym stadionie, a u nas w tej kwestii ktoś coś spieprzył. Ale było, minęło i musimy się z tym pogodzić.
Odpowiedz cytując
royalmichael
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 26.07.2009, 16:07
Właściwie to dlaczego nie możemy wrócić na R22 od wiosny? będą już przecież 3 trybuny, kilkadziesiąt miejsc dla vipów. Szatnie będą pod starym A i B czy co jest problemem?
Odpowiedz cytując
StelmiOriginal
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 26.07.2009, 16:16
Jak moga byc szatnie pod starym AB skoro jeszcze nie bedzie zbudowane i wykonczone?
WISŁA!!!
Odpowiedz cytując
_gilardino_
Senior Member

Stary 26.07.2009, 16:53
element napisał(a):Wyświetl post
33 to jest na papierze i jest to zdecydowanie za mało.
Bo.. trzeba odjąc sektor gości, bufor, lożę vip czy miejsca dla mediów. Ale się zobaczy..
Ja tam wolę na 33 i na wszystkich meczach w większości zapełniony niż na 40-45 gdzie ew. komplet na pucharach z aktracyjnym rywalem czy w lidze z Cracovią,Legią i to przy biletach po 10zł

Odpowiedz cytując
army
Banita

Stary 26.07.2009, 17:04
"Ja tam wolę na 33 i na wszystkich meczach w większości zapełniony niż na 40-45 gdzie ew. komplet na pucharach z aktracyjnym rywalem czy w lidze z Cracovią,Legią i to przy biletach po 10zł"

co za filozofia... Zbudujmy na 10 tys - ZAWSZE BĘDZIE ZAPEŁNIONY!!!

ręce opadają.
Odpowiedz cytując
royalmichael
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 26.07.2009, 17:15
StelmiOriginal napisał(a):Wyświetl post
Jak moga byc szatnie pod starym AB skoro jeszcze nie bedzie zbudowane i wykonczone?
Nie o to mi chodziło. Pytam dlaczego nie można na wiosnę wrócić. Powodem jest to, że szatnie będą na miejscu gdzie było stare A i B czyli to jest najważniejsza trybuna i ona opóźni powrót?
Odpowiedz cytując
kubryc
Member

Od: 03.2008

Stary 26.07.2009, 17:18
_gilardino_ napisał(a):Wyświetl post
Ja tam wolę na 33 i na wszystkich meczach w większości zapełniony niż na 40-45 gdzie ew. komplet na pucharach z aktracyjnym rywalem czy w lidze z Cracovią,Legią i to przy biletach po 10zł
Nawet na Camp Nou podczas Gran Derby nie ma nigdy kompletu.
Odpowiedz cytując
Donki
Banita

Od: 05.2009

Stary 26.07.2009, 17:28
kubryc napisał(a):Wyświetl post
Nawet na Camp Nou podczas Gran Derby nie ma nigdy kompletu.
Ty tak na serio...
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków

Od: 07.2007

Stary 26.07.2009, 17:30
Panowie z tą odległością to przesada z Waszej strony...

u nas pierwszy rząd krzeselek będzie tylko kilka metrow dalej niż na Lechu...

popatrzcie na boisko na tej focie względem jupiterów http://www.legialive.pl/zdjecia/09ns31_lech.jpg, a potem porównajcie do foty z budowy stadionu Lecha(poprzednia strona wątku)

boisko od jupiterów jest oddalone o dobre 7-8metrów, a dojdzie jeszcze ta przestrzeń za jupiterami i zrobi się 10-12 metrów. Nam się tylko wydaje że jest to tak blisko, bo trybuny na stadionach są ogromnie...dlatego i nasze 17metrów nie bedzie tak przeszkadzać jak tu niektórzy sądzą.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli

Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.

Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
kubryc
Member

Od: 03.2008

Stary 26.07.2009, 17:51
Donki napisał(a):Wyświetl post
Ty tak na serio...
Ironii nie wyczuwam, więc odpowiadam: serio. Zawsze można kupić bilety w kasach w dniu meczu i część z nich nie znajduje kupców. Mimo wszystko nie widać tego na stadionie, bo jest to góra 500 (?) biletów
Odpowiedz cytując
Donki
Banita

Stary 26.07.2009, 17:57
kubryc napisał(a):Wyświetl post
Ironii nie wyczuwam, więc odpowiadam: serio. Zawsze można kupić bilety w kasach w dniu meczu i część z nich nie znajduje kupców. Mimo wszystko nie widać tego na stadionie, bo jest to góra 500 (?) biletów
Z tego co mi wiadomo to można kupic tyle biletów przed meczem ile osób zrezygnowało a miało opcję pierwokupu Tak jest na Camp Nou
Odpowiedz cytując
matusz
Member

Stary 26.07.2009, 18:29
Proud napisał(a):Wyświetl post
Panowie z tą odległością to przesada z Waszej strony...

u nas pierwszy rząd krzeselek będzie tylko kilka metrow dalej niż na Lechu...

popatrzcie na boisko na tej focie względem jupiterów http://www.legialive.pl/zdjecia/09ns31_lech.jpg, a potem porównajcie do foty z budowy stadionu Lecha(poprzednia strona wątku)

boisko od jupiterów jest oddalone o dobre 7-8metrów, a dojdzie jeszcze ta przestrzeń za jupiterami i zrobi się 10-12 metrów. Nam się tylko wydaje że jest to tak blisko, bo trybuny na stadionach są ogromnie...dlatego i nasze 17metrów nie bedzie tak przeszkadzać jak tu niektórzy sądzą.
Nie wiem co ty wypisujesz.. U nich najniższy rząd krzesełek będzie w miejscu, w którym na fotce, którą pokazałeś są jupitery. I nie ma innej możliwości. Zrzutuj sobie konstrukcję dachu na murawę i zobaczysz. Ale to temat o budowie naszego stadionu.
Odpowiedz cytując
Fantomazs
Senior Member

Od: 10.2004

Stary 27.07.2009, 03:18
radekogi napisał(a):Wyświetl post
wystarczy popatrzeć na tymczasowe jupitery które jeszcze stoją i już widac że boisko sie zmieści. Przecież od nich do murawy bylo jeszcze kilka metrów

bardzo dobre spostrzezenie
Odpowiedz cytując
sqallpl
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 27.07.2009, 04:41
Tak na szybko. Czerwone to nowa linia przesunieta na oko 3 metry blizej. Jesli dobrze pamietam tak ma byc. Biale to banda a niebieskie to niby krzywa trybuna. Zreszta wszystko jest krzywo ale mozna sobie wyobrazic jak tako

Odpowiedz cytując
stefanik
Junior Member

Stary 27.07.2009, 08:14
Czy dodałeś 3 dodatkowe rzędy wzdłuż trybun?
Odpowiedz cytując
matusz
Member

Stary 27.07.2009, 11:33
sqallpl napisał(a):Wyświetl post
Tak na szybko. Czerwone to nowa linia przesunieta na oko 3 metry blizej. Jesli dobrze pamietam tak ma byc. Biale to banda a niebieskie to niby krzywa trybuna. Zreszta wszystko jest krzywo ale mozna sobie wyobrazic jak tako

Ależ bzdury..
Odpowiedz cytując
miskofon
Junior Member

Od: 05.2005

Stary 27.07.2009, 12:09
Obserwuje tą budowę codzień i zaczyna mnie nurtować jedna kwestia. To duże żółte monstrum układa w tym momencie trybune C. Ponieważ A-B będzie bliźniaczo podobna domyslam się że będzie również pracował przy jej budowie. Wie ktoś może jak on wyjedzie później z placu budowy? Wiem że go do pewnego stopnia rozbiorą ale nadal wydaje się za szeroki by przejechać przez dziurę w trybunie pomiędzy C-D.
Odpowiedz cytując
Fuks
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 27.07.2009, 12:15
wywalcie te zdjecia z rysunkiem wyzej, przeciez to nie ma nic wspolnego z prawdą a tylko temat zaśmieca. Wystarczy popatrzec gdzie sie kończy trybuna E, on tą "nową linie" boiska narysował równo z koncem tej trybuny, a chyba wszyscy wiemy, że tak to nie bedzie wygladac...
Odpowiedz cytując
Fifiorek
Senior Member

Od: 10.2008

Stary 27.07.2009, 12:17
A ja pytanie z inne beczki. Kiedy skończą budować tę trybynę. Tzn kiedy zaczną wstawiać pierwsze krzesełka Jakiś dokładniejszy termin ?
Odpowiedz cytując
_gilardino_
Senior Member

Stary 27.07.2009, 12:21
Fifiorek napisał(a):Wyświetl post
A ja pytanie z inne beczki. Kiedy skończą budować tę trybynę. Tzn kiedy zaczną wstawiać pierwsze krzesełka Jakiś dokładniejszy termin ?
Słyszałem że w listopadzie mają skonczyć więc krzesełka pewnie niewiele wcześniej

Odpowiedz cytując
Arturo Qr2nów
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 27.07.2009, 13:19
No to mamy 2 rygle górne -> http://www.wisla.krakow.pl/pl/stadion/kamery/
A na murawie pełno różnych elementów.
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 27.07.2009, 13:20
Trybunę mają skończyć i oddać w grudniu, a po 2 stronie w czerwcu 2010. Tak nawiasem mówią już 3 rygle 2 piętra ułożone. Nawet szybko im to idzie
Ostatnio edytowane przez PhantomRanger : 27.07.2009 o godz. 14:39.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
saklak1906
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 27.07.2009, 13:41
Arturo Qr2nów napisał(a):Wyświetl post

Czy tylko ja tak mam ze zdiecia z kamery mam co 5 godzin? a pisze ze co 5 min.

Szkoda ze nie widze ale niech sie pnie do gory
,
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member

Od: 03.2004

Stary 27.07.2009, 13:45
Arturo Qr2nów napisał(a):Wyświetl post
I teraz się pytam, gdzie są ci wielcy forumowi eksperci, którzy przewidywali, że mimo budowy, da się u nas rozgrywać mecze, argumentująć tym, że na "Lechu się da"...
Już widzę, wspaniałe dryblingi Kirma między prefabrykatami trybuny.....
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 27.07.2009 o godz. 13:47.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów