The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 07.11.2019, 16:20. [XV kolejka] Wisła Kraków - Arka Gdynia, 09-11-2019, 20:00

Aktualna tabela:

Zestaw par nadchodzącej kolejki:

A tak to widzi bukmacher (kursy od naszego sponsora z dnia zakładania tematu)

Zapraszam do dyskusji

Odpowiedz cytując
ramzes190
Member

Od: 09.2014

Stary 07.11.2019, 16:50
Przykro pisać, ale drwale z Gdyni w naszej obecnej formie nas rozjadą
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Od: 09.2019

Stary 07.11.2019, 16:57
Dużo zależy od tego czy wystąpi Kuba Błaszczykowski, sama jego obecność na boisku według mnie może sprawić, że część piłkarzy zmieni swoje podejście do meczu i jednak w końcu zobaczymy jakieś zaangażowanie i wolę walki z ich strony.

Co do trenera to nadal podtrzymuję, że już po meczu z Rakowem Stolarczyk sam powinien podać się do dymisji. W szatni nie czuć już tej "chemii" jaka była kiedyś między nim, a zawodnikami.

Zarówno trener jak i piłkarze stracili do siebie zaufanie, a bez tego niestety nie można osiągać dobrych wyników. Nie zostało nic po drużynie z charakterem.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 07.11.2019 o godz. 17:06.
Odpowiedz cytując
Sylwus1988
Member

Od: 03.2018

Stary 07.11.2019, 17:35
Obstawiam pełne gacie. Zero z przodu jakiś babol albo dwa dla arki i Sadloka przy sfg
Odpowiedz cytując
ślimak
Senior Member

Od: 04.2004

Stary 07.11.2019, 18:15
ramzes190 napisał(a):Wyświetl post
Przykro pisać, ale drwale z Gdyni w naszej obecnej formie nas rozjadą
Myślę podobnie. Dużo biegają, walczą, lepiej się ustawiają, są bliżej rywala w środku. Mają nominalnych środkowych pomocników od zapierdalania. Czego nam brakuje w tej rundzie i brakowało wcześniej przez kilka sezonów.
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Stary 07.11.2019, 18:18
Licznik bije i bić będzie dalej, 8 z rzędu, 7 w lidze
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków

Od: 08.2016

Stary 07.11.2019, 18:44
Nadzieję wiążę z tym, że Ondrasek wypełni rolę motywatora
Odpowiedz cytując
krzywy
Senior Member

Od: 07.2003

Stary 07.11.2019, 19:06
Może w końcu po porażce u siebie z ostatnią drużyną Stolara wyjebią i coś ruszy do przodu.
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
Vinci
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2005

Stary 07.11.2019, 19:07
Stawiam 0-0 po gównianym meczu,godnym ligi buraczanej. Zawsze to punkt do przodu i miła odmiana...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków

Od: 09.2009

Stary 07.11.2019, 19:09
Cycu napisał(a):Wyświetl post
W szatni nie czuć już tej "chemii" jaka była kiedyś między nim, a zawodnikami.

Zarówno trener jak i piłkarze stracili do siebie zaufanie, a bez tego niestety nie można osiągać dobrych wyników. Nie zostało nic po drużynie z charakterem.
Rozumiem jesteś stałym bywalcem tej szatni, znasz nastroje, mysli pilkarzy i relacje w druzynie i wynosisz co sie w niej dzieje? Bo o dziwo wszedzie slychac cos zupelnie odwrotnego i dlatego wlasnie jeszcze trener nie został zwolniony.
Ostatnio edytowane przez Wehrmacht : 07.11.2019 o godz. 19:28.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member

Od: 08.2006

Stary 07.11.2019, 19:26
0-2, po strzalach glowa , i wrzutki drwali non stop w nasze pole karne
Odpowiedz cytując
Aalcman
Member

Od: 06.2008

Stary 07.11.2019, 19:26
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem jesteś stałym bywalcem tej szatni i wynosisz co sie w niej dzieje? Bo o dziwo wszedzie slychac cos zupelnie odwrotnego i dlatego wlasnie jeszcze trener nie został zwolniony.
Też miałem o to zapytać Ostatnio cała masa takich, którzy czują, wiedzą, widzą, słyszą...

A co do meczu, to na nic się nie nastawiam. Będzie, to co będzie.
Geniusz w swej istocie może napotkać przeszkody. Niestety, głupota nie jest tak upośledzona....
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Stary 07.11.2019, 19:36
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem jesteś stałym bywalcem tej szatni, znasz nastroje, mysli pilkarzy i relacje w druzynie i wynosisz co sie w niej dzieje? Bo o dziwo wszedzie slychac cos zupelnie odwrotnego i dlatego wlasnie jeszcze trener nie został zwolniony.
To dobrze, że wszędzie słychać co innego, tylko szkoda, że nie widać tego na boisku i po wynikach. Mówić można wiele tylko co z tego wynika? Puste słowa i obietnice bez pokrycia.

Trener nie został dotychczas zwolniony, bo klub nie był przygotowany na taką sytuację i nie ma po prostu jego zastępcy. Gdyby takowego posiadał to już nie byłoby Stolarczyka.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 07.11.2019 o godz. 19:50.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 07.11.2019, 19:52
Aalcman napisał(a):Wyświetl post
Też miałem o to zapytać Ostatnio cała masa takich, którzy czują, wiedzą, widzą, słyszą...

A co do meczu, to na nic się nie nastawiam. Będzie, to co będzie.
A idź pan w chu z takimi znawcami szatni.
Ja też się nie nastawiam na nic, ale wierzę i kibicuję.

Wiadomo kto będzie zdrowy?
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Cycu
Senior Member

Stary 07.11.2019, 19:58
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A idź pan w chu z takimi znawcami szatni
Odezwał się ten który, wprowadzał (celowo czy z niewiedzy?) w błąd forumowiczów odnośnie zarobków piłkarzy Wisły

Ja też wierzę i kibicuję, ale nie można spodziewać się zmiany jak ciągle powtarzasz te same błędy na boisku. Dotyczy to zarówno trenera jak i piłkarzy.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 07.11.2019 o godz. 20:02.
Odpowiedz cytując
armani199
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 07.11.2019, 20:53
Modlitwa o punkty w meczu z Arką

Nie wysłuchałeś nas dobry Panie
i znów z Rakowem było lanie.
Daj przeto moc nam na walkę z śledziami,
by nasi byli znów piłkarzami,
a nie marnymi tylko duchami
co klepią w poprzek boiska- bokami.
Niech strach zostawią za kibla drzwiami
i ruszą naprzód nieobesrani.
Niech Stolar da im kompasy wreszcie
by bramkę wroga znaleźli nareszcie.
A klub niech da im też taką strawę
aby z lubością zagryźli trawę.
Ty Panie daj im też wzrok sokoła
by wreszcie strzelili jakiegoś gola.
A Niepsujowi daj Boże chrypkę
albo niegroźną leciutką grypkę.
Absencja tego "wynalazku" sprawi
że gra sie nasza może poprawi.
Amen
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 07.11.2019, 21:01
Odpowiedz cytując
AS82
Senior Member

Od: 07.2005

Stary 07.11.2019, 21:03
Mecz o 6 punktów.
Chuca do srodka pomocy ( choc Stolarczyk i tak nie zrobi tego) , Błaszczykowski - w niego jedynie wierze, i Buksa od 1 minuty.
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 07.11.2019, 21:10
Dajcie sobie spokój z ewentualnym występem Kuby... Litości! Gość nie TRENOWAŁ tak długo, ledwo od wtorku jest w trybie meczowym i już chcecie go wpuszczać na boisko żeby tylko zapierdalał!? O ironio! Gwarantuję wam, ze przy takim scenariuszu Kubę czekać będzie kolejna długa przerwa...
Odpowiedz cytując
lucker
Member

Od: 08.2018

Stary 07.11.2019, 21:39
Jeśli nawet Kuba zagra to dopiero w końcówce. Wprawdzie Stolar ma nóż na gardle, ale chyba nie jest aż tak szalony. Oby doping z trybun poniósł piłkarzy... I oby nie było gwizdania czy wyzwiska bo to na pewno im nie pomoże
Odpowiedz cytując
PAWEŁ
Senior Member

Od: 09.2012

Stary 07.11.2019, 22:09
Tak tylko wkleję dla przypomnienia
Kibice Pogoni o Stolarczyku na swoim odpowiedniku naszego forum:

Cytat:
Panowie,gdzie mu bedzie indziej tak dobrze jak przy Mroczku w Pogoni ? Tu moze robic gafy itd ale posade nigdy nie straci...Ten ktos w Wisle ktory wytypowal Stolarczyka na trenera Wisly musi miec niezle zryty beret,to pewnie ta sama osoba co zwolnila juz dwoch hiszpanow i nie umiala zatrzymac u siebie najlepszego strzelca Ligi Carlitosa...Idz Idz Stolarczyk do Wisly pokaz wszystkim ze Twoj niewypal jako trener Pogoni byl tylko pechem...

Cytat:
Dzisas to było by piękne okno transferowe: Zwołak out, Kort out, Stolarz out .. pięknie, aaa i jeszcze bierz ze sobą tego speca, fachowca od bramkarzy !

Cytat:
Gdyby to się udało to by było na miarę zdobycia mistrzostwa przez Pogoń . Czyli w zasadzie cud . Tylko że jeśli to nawet nie jest fejk to Maciejo nie ma na tyle odwagi by wziąć sprawy wreszcie w swoje ręce . Już widzę te konferencje prasowe po porażkach jak by udowadniał że strata trzech bramek na własnym stadionie i porażka spełniła swoją role .

Cytat:
Ha,ha,ha....to dopiero hit !! To byłby transfer sezonu.Upchnąć taki antytalent to większa bomba niż upchnięcie Zwolaka.Co za zmiany nam się szykują w klubie,jeszcze tylko Peskovicia komuś wcisnąć.Dyrektorze...trzymam za Pana kciuki jak nigdy.

Cytat:
Rano gdy czytałem o pomyśle zatrudnienia Stolara w Wiśle byłem w autentycznym szoku i mimo że minęło już kilkanaście godzin nie mogę się z niego otrząsnąć . Do zwykłego przekonania że ten co to wymyślił to szaleniec dotarło do mnie jeszcze to w jakim stanie jest nasza piłka . Kolesiostwo jest u nas tak rozrośnięte że człowiek który może się kompromitować setki nawet razy a ma "przyjaciół" , znajomości to zawsze znajdzie się dla takowego jakieś stanowisko dość eksponowane . Tak u nas zatrudniono Moskala . Teraz Wisła chce Stolarczyka . Niech idzie . Na szczęście dla nas ....dla Polskiej piłki to jednak nic dobrego .

Cytat:
Tak, jak bardzo cieszę się z tej wiadomości choć czekam jeszcze na nazwisko następcy, tak podobnie jak Zwolińskiemu, na którego nie mogłem już patrzeć, życzę powodzenia

Cytat:
No to rzeczywiście mamy duże zmiany w klubie! Jeszcze poproszę wiadomość, że Peskovic odchodzi i będzie wspaniale

Cytat:
O to jest dzień !!! O to jest dzień !!!

Czuje jakbym miał urodziny drugie w tym roku

Cytat:
Miałem dzisiaj nie spożywać, ale w związku z tą jakże radosną informacją pobiegłem po 4-paka

Cytat:
No cieszy mi się gęba niesamowicie . Jeszcze chciałbym zobaczyć te miny wiślaków jak już Maciejo tam swoją filozofię przedstawiać . Kibice też się zdziwią .
Maćku nic się nie powstrzymuj . Pokaż tam się w pełnej krasie . Będę z zaciekawieniem twoje konferencje po tych paru meczach oglądał . Będzie mega ciekawie .

Cytat:
Ten, co nam najczarniejszy okres Pogoni zafundowal..... wreszcie sie od nas i od klubu odkleil na dobre. Uffffffff, jednak marzenia czasami sie spelniaja.

Ech, będzie "ciekawie"...
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 07.11.2019, 22:15
Świnia wjedzie na pełnym gazie w mecz i tyle będzie z naszej gry.
Odpowiedz cytując
buczo85
Junior Member

Od: 01.2006

Stary 07.11.2019, 23:49
Chciałbym napisać, że wygramy, ale kto strzeli bramki? Kto odda celny strzał? Może, ale to może uda się zagrać na 0:0.
KURDE JAK SIE W TYM FORUM PORUSZA chce cos napisac a tu nic
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member

Od: 05.2007

Stary 08.11.2019, 01:32
Jedyny plus jest taki, że od paru meczów gram przeciwko Wiśle w bukmacherce i do tej pory mnie nie zawiodła, a kursy są często bardzo zachęcające.
Trochę kasy już wpadło.
I tym razem porażka pewna.Dopóki Pan Stolarczyk trenuje.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member

Od: 05.2005

Stary 08.11.2019, 08:26
Chyba mam nadzieje, że przewalimy ten mecz. Nie daj boże arka zbłaźni się jeszcze bardziej i przegra z nami 2:0, Stolar zostanie bo przecież "coś zaskoczyło". Zmarnujemy cenny czas.
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 08.11.2019, 08:37
Jestem zdania, że drużynę od co najmniej 3 meczów powinien prowadzić inny trener, że Stolar tego nie pociągnie już, ale kto miałby go zastąpić? nie dziwię się że dalej jest na stołku, czuję że mimo wyników ostatnich meczów, do zmiany dojdzie ale dopiero w zimie. mam nadzieje, że już po tej kolejce. Mimo to nie życzę Wiśle porażki. Wierzę w 3 punkty. Brożek trenował cały tydzień, pewnie wyjdzie w podstawie, jest szansa na bramkę, Liczę do tego na duet Vukan-Wojo, to jedyni którzy mogą pociągnąć naszą grę. Kuba na pewno jeszcze nie zagra, ale sam trening z drużyną już jest jakimś bodźcem, do tego cały tydzień chłopaki mieli trening mentalny z psychologiem...Zdenkeim
Mój skład na to spotkanie:
Buchal - Burliga, Sadlok, Klemenz, Niepsuj - Silva, Vukan, Chuca - Mak, Brożek, Wojo
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 08.11.2019, 09:15
Z przodu na zero a z tyłu jak zwykle coś wykreujemy i wpadnie
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member

Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Stary 08.11.2019, 14:01
Ja tam jestem umiarkowanym optymistą. Wygrana jak najbardziej realna, tym bardziej remis. Co nie znaczy że równie dobrze możemy nie przegrać tak jak w ostatnim meczu. Niemniej każda seria się kiedyś kończy.

(Bez względu na wynik tego meczu mam nadzieje że Maciej 07 Stolarczyk i tak odejdzie).
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2003

Stary 08.11.2019, 14:33
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ja tam jestem umiarkowanym optymistą. Wygrana jak najbardziej realna, tym bardziej remis. Co nie znaczy że równie dobrze możemy nie przegrać tak jak w ostatnim meczu. Niemniej każda seria się kiedyś kończy.

(Bez względu na wynik tego meczu mam nadzieje że Maciej 07 Stolarczyk i tak odejdzie).
Hmm ja też uważam się za umiarkowanego optymistę i stawiam na porażkę 1-0
Odpowiedz cytując
robert777
Senior Member

Od: 11.2013

Stary 08.11.2019, 14:58
No już bez jaj. Jak nie z nimi u siebie to z kim i gdzie wygramy? Liczę na przełamanie i spokojne 3-0. No może 3-1 bo zawsze jakiś babol wpadnie
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów