The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
xiondz77
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 05.01.2020, 01:48
Koalik weź się zlituj jest późno w nocy, .......nij Ty si w łeb.
Odpowiedz cytując
ramzes190
Member

Od: 09.2014

Stary 05.01.2020, 03:15
xiondz77 napisał(a):Wyświetl post
Koalik weź się zlituj jest późno w nocy, .......nij Ty si w łeb.
Sam się je..niej. Wisłocki jest z tej samej kliki co reszta TS-u. Wyskoczyli z nim żeby zrobić "nowe otwarcie", a gość jest tak samo sterowalny jak i Sarapata. "Legendy" emeryci pierdzący w stołek i nieogarniajacy rzeczywistości i marionetki, taki mamy zarząd TS-u.
Odpowiedz cytując
Merkury
Senior Member

Od: 06.2011

Stary 05.01.2020, 05:59
Ani TS ani trio nie mają środków na to żeby Wisłę odbudować sportowo. Trio liczyło na pewno że uda się im znaleźć inwestora czego na ten moment nie udało się zrealizować a z kolei obecny właściciel ma z tytułu głowy fakt w jakim miejscu sportowo jesteśmy i dawanie wszystkiego jak chce trio w tych okolicznościach przy grożącym realnie spadku to strzał w kolano bo może się okazać za pół roku że po trio zostanie wyłącznie syndyk. Dla jedynych i drugich kluczowym było znalezienie inwestora ale jak widać nic z tego nie wyszło bo takim sam mógłby zgłosić się do TS bez posrednicwa trio. Sytuacja jest patowa, w transferów jak nie było tak nie ma i nie zanosi się by miały być jakościowe dlatego można smilo powiedzieć że jeżeli nic nie drgnie w sprawie inwestora czeka nas zjazd do IV ligi za pół roku przy dobrych wiatrach.
Odpowiedz cytując
DUN I LOVE
Junior Member

Od: 01.2019

Stary 05.01.2020, 08:54
Merkury, ale co Ty piszesz?

Cytat:
Ani TS ani trio nie mają środków na to żeby Wisłę odbudować sportowo. Trio liczyło na pewno że uda się im znaleźć inwestora czego na ten moment nie udało się zrealizować a z kolei obecny właściciel ma z tytułu głowy fakt w jakim miejscu sportowo jesteśmy i dawanie wszystkiego jak chce trio w tych okolicznościach przy grożącym realnie spadku to strzał w kolano bo może się okazać za pół roku że po trio zostanie wyłącznie syndyk.

Jakim więc cudem rok temu zdecydowano się na oddanie klubu za 1 zł zagranicznym oszustom w trampkach?

Ja nie mam wątpliwości, że najpóźniej 3 dnia po przejęciu klubu przez troi, znajdą się potencjalni inwestorzy lub dotychczasowi przychylni klubowi zwiększą swoje dofinansowanie. Pompowanie hajsu w zadłużony klub, który jest własnością podejrzanej organizacji, pełnej gołodupców i nierobów nie opłaca się nikomu (moim zdaniem oczywistym jest, że jak teraz troi i rozmaici biznesmeni nacisnął na pedał, znacząco poprawiając sytuację klubu, wiosną czy w grudniu 2020 o przejęcie klubu będzie jeszcze trudniej).

Sytuacja beznadziejna, bo z jednej strony trzeba klub utrzymać, a z drugiej nie można w pełni rozwinąć skrzydeł, bo TS chętnie położy na tym łapę.

Wyobrażam sobie, że jestem bardzo bogatym przedsiębiorcą, zagorzałym kibicem Wisły. Dziś nie dałbym ani grosza na ratowanie tego klubu, ale gdybym się dowiedział, że Wisła należy do trio (Kuba + bardzo poważni w oczach rynku przedsiębiorcy) sypnąłbym na grubo kilka godzin później.
Odpowiedz cytując
DUN I LOVE
Junior Member

Od: 01.2019

Stary 05.01.2020, 08:55
Merkury, ale co Ty piszesz?

Cytat:
Ani TS ani trio nie mają środków na to żeby Wisłę odbudować sportowo. Trio liczyło na pewno że uda się im znaleźć inwestora czego na ten moment nie udało się zrealizować a z kolei obecny właściciel ma z tytułu głowy fakt w jakim miejscu sportowo jesteśmy i dawanie wszystkiego jak chce trio w tych okolicznościach przy grożącym realnie spadku to strzał w kolano bo może się okazać za pół roku że po trio zostanie wyłącznie syndyk.

Jakim więc cudem rok temu zdecydowano się na oddanie klubu za 1 zł zagranicznym oszustom w trampkach?

Ja nie mam wątpliwości, że najpóźniej 3 dnia po przejęciu klubu przez trio, znajdą się potencjalni inwestorzy lub dotychczasowi przychylni klubowi zwiększą swoje dofinansowanie. Pompowanie hajsu w zadłużony klub, który jest własnością podejrzanej organizacji, pełnej gołodupców i nierobów nie opłaca się nikomu (moim zdaniem oczywistym jest, że jak teraz troi i rozmaici biznesmeni nacisną na pedał, znacząco poprawiając sytuację klubu, wiosną czy w grudniu 2020 o przejęcie klubu będzie jeszcze trudniej).

Sytuacja beznadziejna, bo z jednej strony trzeba klub utrzymać, a z drugiej nie można w pełni rozwinąć skrzydeł, bo TS chętnie położy na tym łapę.

Wyobrażam sobie, że jestem bardzo bogatym przedsiębiorcą, zagorzałym kibicem Wisły. Dziś nie dałbym ani grosza na ratowanie tego klubu, ale gdybym się dowiedział, że Wisła należy do trio (Kuba + bardzo poważni w oczach rynku przedsiębiorcy) sypnąłbym na grubo kilka godzin później.
Odpowiedz cytując
Laszi
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2006

Stary 05.01.2020, 13:20
DUN I LOVE napisał(a):Wyświetl post

Ja nie mam wątpliwości, że najpóźniej 3 dnia po przejęciu klubu przez trio, znajdą się potencjalni inwestorzy lub dotychczasowi przychylni klubowi zwiększą swoje dofinansowanie.

Dziś nie dałbym ani grosza na ratowanie tego klubu, ale gdybym się dowiedział, że Wisła należy do trio (Kuba + bardzo poważni w oczach rynku przedsiębiorcy) sypnąłbym na grubo kilka godzin później.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Senior Member

Od: 02.2004

Stary 05.01.2020, 13:51
Tym śmiechem reprezentujesz prawdziwe stanowisko TS-u i Socios?

Od kilku miesięcy dyskusja toczy się o prostych sprawach, które są do załatwienia w kilka dni, ale w dalszym ciągu marnujecie Wisłę i przedłużacie obecną sytuację, która sprzyja tym, którzy chcą zachować obecny stan.

Wisła, gdyby była przejęta przez odpowiednich ludzi w 2016 r., dziś bylaby najlepsza w lidze.

Wtedy się nie dało, dzisiaj też nie.
Odpowiedz cytując
Laszi
Socios Wisła Kraków

Stary 05.01.2020, 13:55
A co ja mam wspólnego z TS-em i Socios (poza opłacaniem składek)?
Jesteś chłopie pośmiewiskiem chyba jeszcze większym niż ten post DUN I LOVE
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 05.01.2020, 16:07
Wywiad z Wislockim
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ek...krakow/q3x94qj
Prawica ogłupia
Lewica okrada

Andrzej Du*a
Odpowiedz cytując
Lvcas
Member

Od: 11.2019

Stary 05.01.2020, 16:39
Cytat:
Jako dyrektor akademii myślę głównie o tym, by dzieciaki miały coraz lepsze warunki do trenowania. Jako prezes stowarzyszenia o jego lepszej kondycji.
Słowa niezwykle kuriozalne.

Szkoda, że jako dyrektor akademii doprowadziłeś do utraty ok 100 tys zł. dla tych dzieciaków z akademii.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 05.01.2020, 16:47
To spory błąd Wisłockiego, ale jak chcesz oceniać akademię jako całość, to cofnij się kilka ładnych lat wstecz i porównaj co było, a co jest
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 05.01.2020, 17:18
South napisał(a):Wyświetl post
Mnie osobiście w....ia, że celem tego wywiadu jest wykorzystanie emocji i nastrojów kibiców. Wiadomo jak kibice Wisły są grzani na transfery , to teraz cyk szpileczka w TS , nie będzie transferów bo TS nie chce oddać herbu. Nie powinno tak to wyglądać ...
Przecież to prawda. Wizja bankructwa odstrasza graczy od podpisywania umów z Wisłą (a trzeba mieć klapki na oczach żeby wierzyć że TS może utrzymać klub). Bez transferów nie utrzymamy się i zbankrutujemy.

TS zabija sekcję piłkarską. Jest to kolejny gwóźdź do trumny, być może ostatni.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.01.2020 o godz. 17:32.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
Matios98
Senior Member

Od: 12.2018

Stary 05.01.2020, 17:34
Po przeczytaniu tego wywiadu z Obim dochodzę do wniosku, że to już ten moment, kiedy trzeba zwyczajnie położyć lagę na temacie tego konfliktu, przestać się tym przejmować, tylko kupić popcorn i cisnąć beke, bo wspólnymi siłami obie strony osiągnęły już taki poziom niekompetencji, zacietrzewienia i zidiocenia, że w moim żenadometrze wywaliło skalę. Naprawdę zachęcam wszystkich do tego, bo szkoda nerwów, szkoda się tu produkować i wykłócać, bo jak widać psy szczekają, a karawana jedzie dalej.
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 05.01.2020, 17:55
Matios98 napisał(a):Wyświetl post
Po przeczytaniu tego wywiadu z Obim dochodzę do wniosku, że to już ten moment, kiedy trzeba zwyczajnie położyć lagę na temacie tego konfliktu, przestać się tym przejmować, tylko kupić popcorn i cisnąć beke, bo wspólnymi siłami obie strony osiągnęły już taki poziom niekompetencji, zacietrzewienia i zidiocenia, że w moim żenadometrze wywaliło skalę. Naprawdę zachęcam wszystkich do tego, bo szkoda nerwów, szkoda się tu produkować i wykłócać, bo jak widać psy szczekają, a karawana jedzie dalej.
W końcu konkretny wpis.

Wszyscy zapamiętać i zastosować.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 05.01.2020, 18:42
Clanowy napisał(a):Wyświetl post
Czy może ktoś mi wyjaśnić kim jest Serek.C2 i dlaczego to nie jest Rafał Wisłocki?
Bo to Robert Sermak , i szczerze mówiąc mu nie zazdroszcze , jako jeden z nielicznych na tym forum ma odwagę nie być anonimowy. Szacunek mu się należy.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 05.01.2020, 21:43
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Czytając ten ostatni wywiad z Wisłockim to jak dla mnie czarne chmury zbierają się coraz mocniej. Głównym motywem są osobiste urazy, jakieś niedomówienia.
Tak, to nawet po autoryzacji jest pełne emocji. Zarówno w temacie BJK-TS, jak i zdania kibiców.

Zgadzam się, że słabo to wygląda.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB

Od: 05.2004

Stary 05.01.2020, 22:11
Źle to wygląda bo mamy znowu rozmowę po przez media Interia kontra Onet.

Źle to wygląda bo nie ma chęci porozumienia. Trio postawiło swoje warunki TS niby się zgadza ale do listopada nie znalazło dość czasu żeby sprawę właściwie sfinalizować.

Źle to wygląda bo jacy piłkarze palą się do gry w przedostatniej drużynie która nie wiadomo jak długo będzie jeszcze istnieć.
Odpowiedz cytując
Lvcas
Member

Od: 11.2019

Stary 05.01.2020, 22:28
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Źle to wygląda bo mamy znowu rozmowę po przez media Interia kontra Onet.

Źle to wygląda bo nie ma chęci porozumienia. Trio postawiło swoje warunki TS niby się zgadza ale do listopada nie znalazło dość czasu żeby sprawę właściwie sfinalizować.

Źle to wygląda bo jacy piłkarze palą się do gry w przedostatniej drużynie która nie wiadomo jak długo będzie jeszcze istnieć.
Ja znow nie rozumiem o co jest śmiech z Obidzinskiego. Całkiem logiczne, że piłkarze kręcą nosem by tutaj przyjść, bo nie dość, że drużyna przedostatnia, to jeszcze ta wewnętrzna walka, która nie wiadomo czym się skończy.

Ja słowa Obidzinskiego traktuje jak pewne uproszczenie. Bardziej ta dyskusja budzi wątpliwości u potencjalnych piłkarzy niż szczegóły tej dyskusji.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 05.01.2020, 23:22
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Trio postawiło swoje warunki TS
Tak sobie myślę, że wielu z nas straciło z oczu istotę problemu.

Negocjacje, o których tu dyskutujemy to nie są rozmowy pomiędzy TS a SA. To nie są rozmowy pomiędzy dwoma Wisłami. Zapomnijmy na chwilę, że negocjują podmioty prowadzące różne drużyny wiślackie i osoby, które deklarują przywiązanie do Wisły. Trochę też uprośćmy relacje pomiędzy TS a BJK.

Sytuacja wygląda tak: mamy klub piłkarski, który znajduje się na skraju upadku, jego właściciela oraz trzech potencjalnych inwestorów działających łącznie. Inwestorzy od dłuższego czasu (rok 2019) jedną nogą są już w klubie i nawet podjęli pierwsze działania naprawcze przed jego przejęciem, bo inaczej nie byłoby czego przejmować.

Inwestorzy postawili warunki, na których mogliby na stałe przejąć klub. Jeśli one nie zostaną spełnione albo strony nie porozumieją się co do ich złagodzenia, istnieje bardzo duża szansa, że transakcja nie dojdzie do skutku.

Być może potencjalni inwestorzy pomogli w 2019 r. klubowi na tyle, że dotychczasowy właściciel może zerwać rozmowy i podjąć się zarządzania, ale mając na uwadze przeszłość klubu oraz kondycję właściciela, ten scenariusz nie rokuje dobrze. Właścicielowi zwyczajnie brakuje środków i kompetencji, aby klub wyprowadzić na prostą. Istnieje duża szansa, że klub w rękach dotychczasowego właściciela przestanie istnieć.

Z kolei inwestorzy dali się poznać w 2019 r. jako w pełni wiarygodni i zaangażowani (także finansowo) oraz w miarę efektywni. Z nowym właścicielem klub ma szansę przetrwać.

Dotychczasowy właściciel, nie chcąc się zgodzić na przejęcie klubu przez inwestorów na zaproponowanych przez nich warunkach, stawia więc na szali los klubu.

Nie potrafię prościej.

Niuanse sobie darowałem, zostawiłem esencję problemu.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 05.01.2020, 23:26
czaro napisał(a):Wyświetl post
Tak sobie myślę, że wielu z nas straciło z oczu istotę problemu.

Negocjacje, o których tu dyskutujemy to nie są rozmowy pomiędzy TS a SA. To nie są rozmowy pomiędzy dwoma Wisłami. Zapomnijmy na chwilę, że negocjują podmioty prowadzące różne drużyny wiślackie i osoby, które deklarują przywiązanie do Wisły. Trochę też uprośćmy relacje pomiędzy TS a BJK.

Sytuacja wygląda tak: mamy klub piłkarski, który znajduje się na skraju upadku, jego właściciela oraz trzech potencjalnych inwestorów działających łącznie. Inwestorzy od dłuższego czasu (rok 2019) jedną nogą są już w klubie i nawet podjęli pierwsze działania naprawcze przed jego przejęciem, bo inaczej nie byłoby czego przejmować.

Inwestorzy postawili warunki, na których mogliby na stałe przejąć klub. Jeśli one nie zostaną spełnione albo strony nie porozumieją się co do ich złagodzenia, istnieje bardzo duża szansa, że transakcja nie dojdzie do skutku.

Być może potencjalni inwestorzy pomogli w 2019 r. klubowi na tyle, że dotychczasowy właściciel może zerwać rozmowy i podjąć się zarządzania, ale mając na uwadze przeszłość klubu oraz kondycję właściciela, ten scenariusz nie rokuje dobrze. Właścicielowi zwyczajnie brakuje środków i kompetencji, aby klub wyprowadzić na prostą. Istnieje duża szansa, że klub w rękach dotychczasowego właściciela przestanie istnieć.

Z kolei inwestorzy dali się poznać w 2019 r. jako w pełni wiarygodni i zaangażowani (także finansowo) oraz w miarę efektywni. Z nowym właścicielem klub ma szansę przetrwać.

Dotychczasowy właściciel, nie chcąc się zgodzić na przejęcie klubu przez inwestorów na zaproponowanych przez nich warunkach, stawia więc na szali los klubu.

Nie potrafię prościej.

Niuanse sobie darowałem, zostawiłem esencję problemu.
TS rozgrywa swoje interesy stawiając losy Wisły na szali, a mamy tu sporo osób którym to nie przeszkadza, ba - popiera takie działania. W końcu TS ma niby swoje racje...

Sytuacja jest jasna dla większości, zdecydowanej większości kibiców, a tylko kilka osób próbuje sprawę zamydlić, rozmyć, sugeruje że to ratownicy mają złą wolę i nie chcą się dogadać. Po co?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 05.01.2020 o godz. 23:37.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
lucker
Member

Od: 08.2018

Stary 06.01.2020, 00:35
Powrót SA pod skrzydła TS to upadek piłkarskiej Wisły. Tu nie ma nad czym dyskutować.
A to, że trio idzie do mediów to dla mnie już akt desperacji. Skoro nie da się sprawy załatwić "w gabinetach", to szukają poparcia poprzez media.
Dlatego szkoda, że nie ma zdecydowanego stanowiska Socios. Nawet czytając to forum widać, że po ewentualnym powrocie do władzy TS, Socios nawet jeśli przetrwa to mocno się skurczy.
Odpowiedz cytując
Matios98
Senior Member

Stary 06.01.2020, 00:43
To zawsze się tak łatwo mówi, że Socios powinno zrobić, to czy tamto, a potem jak jesteś w takiej organizacji i się zastanawiasz co dla wszystkich byłoby najlepsze, to czarno - białe okulary ci z oczu spadają, bo się w coś zaangażowałeś i nie chciałbyś puścić tego z dymem, bo ten czy tamten mądrala z internetu uważa, że " powinna być zdecydowana reakcja".
Odpowiedz cytując
lucker
Member

Od: 08.2018

Stary 06.01.2020, 01:05
mądrala z internetu uważa, że " powinna być zdecydowana reakcja".
W dyplomacji to nie jest nic nadzwyczajnego. Wiadomo, treść musi być mocno wyważona, ale przekaz powinien być jednoznaczny.
WISŁA jest jedna, ale ze względu na bardzo trudną sytuację sekcji piłkarskiej wspieramy BJK w dążeniu do przejęcia SA ponieważ jest to na chwilę obecną jedyna szansa wyprowadzenia piłkarskiej Wisły na prostą.
Odpowiedz cytując
Matios98
Senior Member

Stary 06.01.2020, 01:15
"wspieramy BJK w dążeniu do przejęcia SA ponieważ jest to na chwilę obecną jedyna szansa wyprowadzenia piłkarskiej Wisły na prostą"
Przecież dokładnie to samo powtarza Wisłocki prezes TS i co z tego wynika? a przypominam, że jest on przynajmniej stroną w sprawię i ma wpływ na rozwój sytuacji, Socios nie jest i takowego wpływu nie ma.
Odpowiedz cytując
Laszi
Socios Wisła Kraków

Stary 06.01.2020, 01:46
To zawsze się tak łatwo mówi, że Socios powinno zrobić, to czy tamto, a potem jak jesteś w takiej organizacji i się zastanawiasz co dla wszystkich byłoby najlepsze, to czarno - białe okulary ci z oczu spadają, bo się w coś zaangażowałeś i nie chciałbyś puścić tego z dymem, bo ten czy tamten mądrala z internetu uważa, że " powinna być zdecydowana reakcja".

Jednak są inteligentni ludzie na tym forum
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Stary 06.01.2020, 11:15
Na pewno tak, ale czasem jak już jesteś blisko i żyjesz tymi sprawami dobrze jest wziąć głęboki oddech i spojrzeć na sprawę z perspektywy. Bo rozpatrywanie niuansów niekiedy kończy się tym, że ucieka człowiekowi esencja problemu. Czasem też realizacja większego dobra ma swoją cenę i coś trzeba poświęcić.

Ale to już czysto teoretycznie. Jedyną organizacją kibicowską, która może pomóc jest oczywiście Socios, ale ja do niego nie należę. Nie będę więc pisał, co należy.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 06.01.2020, 11:53
Spoko. A ile osób zostanie w Socios jak Wisła wróci do TS? 50%? 25%? Mniej?
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 06.01.2020, 11:59
Stawiam na okolice 25%
socioswisla.pl
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 06.01.2020, 12:14
"wspieramy BJK w dążeniu do przejęcia SA ponieważ jest to na chwilę obecną jedyna szansa wyprowadzenia piłkarskiej Wisły na prostą"
Przecież dokładnie to samo powtarza Wisłocki prezes TS i co z tego wynika? a przypominam, że jest on przynajmniej stroną w sprawię i ma wpływ na rozwój sytuacji, Socios nie jest i takowego wpływu nie ma.
Wisłocki bardzo chętnie odda sekcję piłkarską, bo z nią same problemy - długi, licencje, poprzedni prezes z ramienia TS czeka na proces w areszcie... Ale wicie, rozumicie, trzeba się dogadać, bo TS zarządzać sekcją piłkarską nie chce, ale zarabiać na niej musi. Szkółka dla dzieci, jakaś posadka w zarządzie, procent od fantów, tfu, znaczy pamiątek, kasa za herb - nie musi być od zaraz. Może jakiś dowód uznania za jego i innych członków TS pracę? Znaleźć takiego Vannę Ly łatwo nie było...

No nie rozumiem o co chodzi ratownikom, trzeba się umueć dogadać, a nie tylko warunki stawiać. Nie smarujesz, nie jedziesz...

No ale takie podejście zwolennikom TS zdaje się odpowiada. Tylko jak to .......nie, to nie udawajcie zdziwienia. Nikt nie będzie utrzymywał patologii z własnych pieniędzy.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
Matios98
Senior Member

Stary 06.01.2020, 12:15
Wolfy Powiedz mi, bo nie rozumiem, co na dzisiaj wskazuje na to, że spółka wróci do TS,? wszyscy o tym piszą jakby to się już wydarzyło, albo było bardzo blisko takiego scenariusza a przecież fakty temu przeczą. Nagle jest takie poruszenie, że Socios musi podjąć decyzje co zrobić, a skoro trio chce przejąć spółkę, bo ma w tym interes i TS chce ją oddać, bo też się im to opłaca, to ja naprawdę nie rozumiem tych obaw. Nie rozumiem też tego przeświadczenia, że jak Socios wyda jakieś oświadczenia np. "WISŁA jest jedna, ale ze względu na bardzo trudną sytuację sekcji piłkarskiej wspieramy BJK w dążeniu do przejęcia SA ponieważ jest to na chwilę obecną jedyna szansa wyprowadzenia piłkarskiej Wisły na prostą" to gwiazdka zostanie uratowana. Jak dla mnie reakcja byłaby prawdopodobnie taka SA: Cieszymy się, TS: Uważamy podobnie, i co z tego? pchnie to sprawę w jakąkolwiek stronę? nie, bo Socios nie jest stroną w sporze i nie ma wpływu na to, czy Jadżyński się porozumie z Wisłockim czy nie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów