The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
master17
Senior Member

Od: 05.2008

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 20.11.2019, 16:18
Cały czas myślałem, że TS i SA zrujnowali osoby tam pracujące, a nie sam TS. Wynika z tego, że nie ważne kto tam teraz pracuje, ale to bandyci. Gdyby trio rządziło TS, to dalej byliby złodziejami ?
Odpowiedz cytując
Piknik1906
Member

Od: 01.2019

Stary 20.11.2019, 16:32
Rustin napisał(a):Wyświetl post
„Natomiast od ponad 20 lat kolejni „włodarze” Wisły, w tym Bogusław Cupiał przez Telefonikę, nie wnoszą do klubu pieniędzy, ale udzielają pożyczek.”
To akurat bezczelne kłamstwo. Pan Cupiał na koniec skonwertował około 70 milionów długu na kapitał. Czyli dwa razy tyle co Comarch. Już nie wspominając ile wydał na usługi przez te wszystkie lata. Sam mówił, że w sumie 200 milionów. To co mamy za te 200 w stosunku do tego co za 150 ma Craxa to też jest istotne.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member

Od: 08.2004

Stary 20.11.2019, 17:15
Dzinus napisał(a):Wyświetl post
Juz abstrahujac od tego ze nie napisalem niczego takiego to mocno mijasz sie z prawda. Poczytaj wywiady z naszym trio gdzie jest jasno pokazane ile z tego dlugu powstalo przed marzenka i reszta zlodziei (bodajze 10 z 40 to ich sprawka) - chociaz wiadomo ze to co zrobila ta banda wykradcza daleko poza szkody finansowe. Oczywiscie ze Cupial nie jest winny upadkowi, wrecz przeciwnie jest jednoznacznym ojcem naszych sukcesow. Ale popelnil bledy ktore teraz odbijaja sie czkawka i proba tez negowania tego jest bez sensu. Nic nie jest czarno-biale wiec nie wiem w jakim swiecie zyjesz. Cupialowi jestem TYLKO I WYLACZNIE wdzieczny za wszystko ale koniec koncow nie byl idealny i to on uruchomil spirale oddajac klub Meresinskiemu. Nie wazne ile wykrzyknikow i inwektyw uzyjesz to rzeczywistosci nie zmienisz. A trenerow Cupial zmienial jeszcze czesciej Zauwaz do czego sie odnosilem piszac wiadomosc ktora jako pierwsza cytowales. Nie szukam winnym w cupiale tylko podkreslam ze jesli obecne wladze TSu ocenia sie za 20 lat kiedy ich nie bylo to wychodzi ze trzeba by bylo zrobic to samo patrzac na nasze trio co jest po prostu idiotyczne. A jesli zaraz mi zarzucasz ze bronie Sarapaty to ja sie juz zalamie
Ty jesteś trzeźwy? Wygląda na to, że nie bardzo, bo nie wiesz jakie słowa wypluwasz. Dokładny cytat z Ciebie: "I odpowiadajac na pytanie - nie, nie tylko TS doprowadzil SA do ruiny. Zrobil to tez cupial i "ostatnie 20 lat". ". Coś do dodania? Pomijam, że żyjesz w narracji stworzonej przez TS(opanowany przez bandytów) i SKWK. Chodzi mi tutaj o kwestię zadłużenia.
Nie wiem jakie błędy Cupiał popełnił, bo nikt ich tutaj nie przytoczył. Na Meresińskiego nabrało się wielu ludzi w Polsce(chłop od lat żyje z przekrętów i takie mamy państwo, że sobie chodził po ulicach i popełniał kolejne przestępstwa). Cupiał mógł po prostu zniknąć(jak Wojciechowski, Drzymała) i spuścić ten klub do 4-5 ligi, ale tego nie zrobił. Jedyny minus jego kadencji to kwestia szkolenia. Tak to mogę jedynie w superlatywach się o nim wyrażać.
SA miała kłopoty, ale przy sprawnym zarządzaniu to po kilku latach można było to unormować. Jesienią zeszłego roku sytuacja była tragiczna. Wystarczyły 2 lata wyprowadzania pieniędzy(i nie spłacania długów), żeby z sytuacji złej przejść do bankructwa. I jakich ja inwektyw używam? To przede wszystkim Ty obrażasz Cupiała. I gdzie ja coś napisałem o bronieniu Sarapaty? Naprawdę jesteś pod wpływem środków ...
Odpowiedz cytując
szym_ek
Socios Wisła Kraków

Od: 05.2007

Stary 20.11.2019, 17:30
Moment moment
teraz sobie coś przypomniałem

Jak się ma sprawa licencji/praw do nazwy "Wisła Kraków" do przedsiębiorstwa:
http://www.biurawisla.pl/kontakt
?

No bo Wisła to nazwa rzeki
No bo Kraków to nazwa miasta

Tak naprawdę - jaki jest problem (prawnie) żebym sobie jutro założył klub piłkarski pod nazwą FC Wisła Kraków?

serio pytam.
Odpowiedz cytując
Dzinus
Socios Wisła Kraków

Od: 12.2003

Stary 20.11.2019, 17:38
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Ty jesteś trzeźwy? Wygląda na to, że nie bardzo, bo nie wiesz jakie słowa wypluwasz. Dokładny cytat z Ciebie: "I odpowiadajac na pytanie - nie, nie tylko TS doprowadzil SA do ruiny. Zrobil to tez cupial i "ostatnie 20 lat". ". Coś do dodania? Pomijam, że żyjesz w narracji stworzonej przez TS(opanowany przez bandytów) i SKWK. Chodzi mi tutaj o kwestię zadłużenia.
Nie wiem jakie błędy Cupiał popełnił, bo nikt ich tutaj nie przytoczył. Na Meresińskiego nabrało się wielu ludzi w Polsce(chłop od lat żyje z przekrętów i takie mamy państwo, że sobie chodził po ulicach i popełniał kolejne przestępstwa). Cupiał mógł po prostu zniknąć(jak Wojciechowski, Drzymała) i spuścić ten klub do 4-5 ligi, ale tego nie zrobił. Jedyny minus jego kadencji to kwestia szkolenia. Tak to mogę jedynie w superlatywach się o nim wyrażać.
SA miała kłopoty, ale przy sprawnym zarządzaniu to po kilku latach można było to unormować. Jesienią zeszłego roku sytuacja była tragiczna. Wystarczyły 2 lata wyprowadzania pieniędzy(i nie spłacania długów), żeby z sytuacji złej przejść do bankructwa. I jakich ja inwektyw używam? To przede wszystkim Ty obrażasz Cupiała. I gdzie ja coś napisałem o bronieniu Sarapaty? Naprawdę jesteś pod wpływem środków ...
oO

Posłucham rady Serka i nie będę sie zniżał do Twojego poziomu dyskusji więc to moja ostatnia odpowiedź w przepychance z Tobą. Dodam tylko że narracja dotycząca zadłużenia do której się odnosiłem to słowa naszego trio - Obidzinski pisal o tym w wywiadzie o ile dobrze pamietam. Więc jeśli jego nazywasz TSem opanowanym przed bandytów to ciężko liczyć na sensowną dyskusję.

PS. Wygodnie pomijasz temat sprzedaży Meresińskiemu (i jakości jego prześwietlenie o czym można sporo wyczytać) i samemu TSowi Bo tak, Cupiał zgodził się na sprzedaż TSowi i zaprzeczanie niewiele Ci tutaj da. Poza tym chryste panie - czemu według Ciebie nie można niby doceniać wkładu Cupiała i jednocześnie uważać że popełnił błędy i przyczynił się do obecnych kłopotów? U Ciebie to tylko albo białe albo czarne? Co do "błędów cupiała" które twierdzisz że nikt nie podał to widzę conajmniej 3 posty gdzie masz je ładnie wyjustowane.
Ostatnio edytowane przez Dzinus : 20.11.2019 o godz. 17:44.
Odpowiedz cytując
Mar85
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 20.11.2019, 17:53
Nawet nie skomentuje Twojego wpisu. Policz ile kosztowało każde Mistrzostwo Polski i każdy inny puchar. Nasza kulą u nogi był brak awansu do fazy grupowej LM. Szkoda że droga wtedy była taka a nie inną.
Odpowiedz cytując
Dzinus
Socios Wisła Kraków

Stary 20.11.2019, 17:57
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Nawet nie skomentuje Twojego wpisu. Policz ile kosztowało każde Mistrzostwo Polski i każdy inny puchar. Nasza kulą u nogi był brak awansu do fazy grupowej LM. Szkoda że droga wtedy była taka a nie inną.
Naprawde nie wiem skąd się biorą tacy ludzie jak Ty i For_FuN_. Nie wazne ile bede tłumaczył, ile faktów przywoływał Wy i tak będziecie wszystko widzieć jako biało-czarne, omijać pytania na które nie znacie odpowiedzi i wracać uparcie do jednego czyli tego że Cupiał dam nam wiele mistrzostw. No dał, zajebisty człowiek i błogosławie fakt, że był w Wiśle i dał mi tyle emocji i pięknych wspomnień. Tylko co do ch... ma to wspólnego z dyskusją i faktem, że oddał Wisłę w kiepskiej formie i kiepskim ludziom? Udajemy, że tego nie widzimy? Już byli tacy, którzy nic nie widzieli i nic nie słyszeli.

Kończę także dyskusję z Tobą bo tylko się człowiek ludzką głupotą nadaremnie denerwuje.
Odpowiedz cytując
kolarz90
Senior Member

Od: 04.2007

Stary 20.11.2019, 18:52
Odpowiedź Jażdżyńskiego dla Cracovii https://sport.interia.pl/klub-wisla-...ii,nId,3345323

Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member

Od: 03.2003

Stary 20.11.2019, 18:56
Mar85 napisał(a):Wyświetl post
Policz proszę ile kosztowało każde mistrzostwo Polski puchar naszą sąsiadkę
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 20.11.2019, 19:02
kolarz90 napisał(a):Wyświetl post
Odpowiedź Jażdżyńskiego dla Cracovii https://sport.interia.pl/klub-wisla-...ii,nId,3345323
klasa !

123
Odpowiedz cytując
Mar85
Senior Member

Od: 04.2009

Stary 20.11.2019, 19:02
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Policz proszę ile kosztowało każde mistrzostwo Polski puchar naszą sąsiadkę
To nie do tego wątku, więc mnie zrozumiałeś
Odpowiedz cytując
Piknik1906
Member

Stary 20.11.2019, 19:21
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Z drugiej strony Wisła SA może upaść, prawa do herbu i nazwy trafią w niepowołane ręce i różne cyrki związane z taką sytuacją mogą mieć miejsce. Zastanawia mnie, czy nie da się skonstruować umowy licencyjnej w taki sposób, by zabezpieczała odpowiednio SA?
TS może upaść równie szybko. P. Wawro ma od długiego czasu nakaz komorniczy z tego co wróble ćwierkają. On z tego co słyszałem krzywdy nie zrobi, ale gdyby był to ktokolwiek inny to przy R22 już dawno nie byłoby zarządu tylko komornik intensywnie szukający na ten herb i nazwę kupca.
Ile takich spraw jest w sądzie? Co będzie jak kolejna trafi na kogoś kto ma Wisłę gdzieś?
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Od: 03.2004

Stary 20.11.2019, 19:25
Już pisałem, TS nawet w takim przypadku w pierwszej kolejności straci ziemię...
Odpowiedz cytując
Piknik1906
Member

Stary 20.11.2019, 19:33
Znasz wszystkich komorników w Krakowie i wiesz, że jak już sprzedadzą graty i sprzęt ruchomy za bezcen to się wezmą za trudne do sprzedania prawo wieczystego użytkowania a nie sprzedawalne jednym podpisem znaki towarowe? Wiesz, że nie wśród nich żadnego kibica C który zrobi to w pierwszej kolejności z dziką przyjemnością?

Myślisz, że to my sobie będziemy wybierali co ten komornik opieczętuje, zajmie, sprzeda?
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member

Od: 06.2007

Stary 20.11.2019, 19:39
Uspokoiłeś mnie. Bo jak już straci tą ziemię to potem od razu stanie na nogi i herb i nazwa będą bezpieczne.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 20.11.2019, 20:28
Moim zadaniem nie było Was uspokajać, napisałem tylko, że obecnie znak jest bardziej bezpieczny w TS, niż w spółce, która w przypadku np. braku utrzymania w czerwcu może upaść. TS-owi to na tę chwilę nie grozi.

Ps. jeśli macie argumenty, że herb jednak bardziej bezpieczny będzie w SA, to chętnie je poznam.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 20.11.2019 o godz. 20:48.
Odpowiedz cytując
kotyrek
Senior Member

Od: 05.2003

Stary 20.11.2019, 21:37
Znak tak na dobrą sprawe nigdzie nie jest bezpieczny. Jak kończą sie pieniądze (niezależnie gdzie czy w stowarzyszeniu czy spółce akcyjnej) to sie sprzedaje "godła rodowe". Uczy tego historia:
https://katowice.wyborcza.pl/katowic...cia-klubu.html
Odpowiedz cytując
1q2
Senior Member

Od: 02.2005

Stary 20.11.2019, 21:40
@serek.c2
Nie uważasz że to trochę brzmi, jak bronienie świętego graala albo komnaty bursztynowej?
Ja wiem(chociaż Cię osobiście nie znam - pewnie z mojej winy) że chcesz dobrze ale odchodzimy trochę od sedna.Sama 'Biała Gwiazda' nie zagra a jestem przekonany że nikt konkretny nie siądzie do stołu z TS by ona zagrała.

A z obecnymi (nie do końca) właścicielami, jest szansa że siądzie, tyle że muszą oni mieć pełnie władzy w piłkarskiej Wiśle, tak Herb, jak i Akademię.
Mogę nawet odwrócić sytuację - jeśli boimy się upadku S.A to jak się nie bać upadku TS, gdzie ich podstawowy zarobek to ponoć Akademia i 'koszulki z Herbem', bo ja nie wiem kto te koszulki dziś kupuje, oprócz turystów?.

Gdzie cały czas mam nadzieje że ta cisza ze strony TS to nie po to by lepiej się odgryźć SA, tylko po to by puścić w niepamięć ten słynny wywiad i sprawę rozwiązać tak by udało się osiągnąć kompromis.

Jak się nie da to wszyscy leżą.

ps. tzn Wisła jako klub leży bo pewnie i po stronie TS, jak i zdecydowanie po stronie S.A - sami ludzie sobie w życiu poradzą.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 20.11.2019 o godz. 21:44.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków

Stary 20.11.2019, 21:51
Nie wiem, może i tak brzmi, patrzę po prostu jak to wyglądało w innych klubach w przypadku utraty praw do herbu i się zwyczajnie tego obawiam. Jak pisałem - TS ma jakiś majątek, może go w krytycznym momencie próbować spieniężyć. SA w chwili obecnej nie ma nic, a dodatkowo - nawet przez potknięcie sportowe - może upaść.

Co do obecnie zarządzających - napiszę to kolejny raz - jestem przekonany, że to odpowiednie osoby.
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 21.11.2019, 00:09
Ja nie mam nic do Jażdżyńskiego, nawet ścierpię ego Królewskiego, bo wiem, ze chce dobrze, ale wg mnie największym problemem na ten moment jest to, że w ich działaniach nie ma za grosz dobrze pojętej polityki.

W polityce nie wygrywa ten kto "ma rację", tylko ten kto jest skuteczny. Można toczyć beke z żydkow, ale oni, jak to żmijowe plemie, umieją doskonale zabezpieczyć swoje interesy, a my w tym momencie zachowujemy się jak typowi Polacy. Czyli mamy rację, ...., ze umrzemy, ale mamy rację!

To trochę jak PO, które wyzywa wyborców PiS od debili i liczy na to, że w związku z tym ci wyborcy na nich zagłosują.

I Jażdżyński niestety idzie ich drogą. Zero realpolitik, wyzywa wszystkich dookoła (w dodatku zatrudniając wybitnie nietrafionego jak na naszą polityczną sytuację korpoludka Obiedzińskiego), ma rację, ale co z tego wynika dla Wisły? Wisła SA potrzebuje pomocy z zewnątrz, ale jak ta pomoc ma nadejść, skoro wszystkich zwyzywaliśmy?
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 21.11.2019, 07:24
Delgado napisał(a):Wyświetl post
I Jażdżyński niestety idzie ich drogą. Zero realpolitik, wyzywa wszystkich dookoła (w dodatku zatrudniając wybitnie nietrafionego jak na naszą polityczną sytuację korpoludka Obiedzińskiego), ma rację, ale co z tego wynika dla Wisły? Wisła SA potrzebuje pomocy z zewnątrz, ale jak ta pomoc ma nadejść, skoro wszystkich zwyzywaliśmy?
Nie zgadzam się. W końcu znaleźli się ludzie którzy powiedzieli DOŚĆ i pokazali jak faktycznie jest.
Czas przedstawić sprawy jasno i klarownie, a nie mydlić oczy. To co dzieje się w Krakowie za Majchrowskiego to jest patologia, PATOLOGIA.
To jak klub był zarządzane za czasów pana Cupiała to kolejna patologia, na nieszczęście wszystkich, Cupiał nie umiał otoczyć się w klubie profesjonalnymi ludźmi. To co podkreślał Jażdżyński, za czasów Cupiała średni managerowie zostawili by klub w najgorszym wypadku na zero, a dobrzy na dużym plusie. A tymczasem potężne długi i matactwo. Wisła przez lata była dojną krową. Doili z każdej strony. Czas o tym mówić! Są ludzie, którzy jasno wiedzą jak wyjść z tego bagna. Należy stanąć za nimi murem. Czas na prawdziwe działania, a nie głaskanie się po...
Odpowiedz cytując
maciekkk
Senior Member

Od: 06.2012

Stary 21.11.2019, 07:32
Zwykły kibic "janusz" z rodzinnego jak ja, nie jestem w stanie sobie wyobrazić kolejnej sagi, kolejnych niepewności co będzie itd.

Mamy wielkie szczęście, że u sterów SA póki co są ludzie, którzy wiedzą co trzeba zrobić aby bez niewyobrażalnych pieniędzy, mitycznych inwestorów wyprowadzić spółkę na właściwe tory. Sposobem zarządzania przez ten rok wg mnie pokazali czego brakowało Wisełce przez poprzednie dekady...
Odpowiedz cytując
kowalkowskij
Member

Od: 05.2012

Stary 21.11.2019, 08:02
Dzinus napisał(a):Wyświetl post
Akurat tutaj przed 4 liga to klub uratowalismy my, kibice + trio.
Trio na razie złotówki nie dołożyło do tego... Nie kwestionuję ich pracy, szacun. Przejmą teraz SA za darmo, a głupi kibice spłacą długi. 100% akcji za bezcen, bez żadnego wkładu własnego. Majstersztyk. Jak ktoś tego nie widzi, to jest debilem. Po to to było. Kto ma wymusić na nich nakłady w wysokości ich żądań od potencjalnych inwestorów?
Tylko wspólnie można coś zbudować. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 21.11.2019, 08:06

Przekręt stulecia!!!
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
kowalkowskij
Member

Od: 05.2012

Stary 21.11.2019, 08:10
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post

Przekręt stulecia!!!
Nie o to mi chodzi. Chciałbym jednak, aby postawili się na równi z "szukanymi" przez nich inwestorami. jeśli długi mają spłacić kibice, to niech Socios przejmie akcje Wisły w równowartości kwot wpłaconych przez kibiców. A trio niech nie pożycza kasy tylko ją wpłaci do spółki.
Tylko wspólnie można coś zbudować. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków

Od: 01.2015

Stary 21.11.2019, 08:16
I jak bys sobie wyobrazal takie "rzady" Socios? Ok, rozumiem o co Tobie chodzi. Przejeli klub za pozyczke w zabezpieczeniu majac grunty w hipotece na poczet tej pozyczki. Dostaja klub, utrzymuja go i splacaja dlugi w wiekszosci dzieki kasie kibicow. Mi to pasuje, nawet jesli ich misternym planem jest za x lat doprowadzic do rentownosci spolki i jej sprzedazy z zyskiem (dla nich). Nie mam nic przeciwko.
"Poszliśmy za głosem serca i wybraliśmy to co dla nas istotne
Nie jak większość na Wschodzie, to co było modne"
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member

Od: 08.2007

Stary 21.11.2019, 08:44
kowalkowskij napisał(a):Wyświetl post
Nie o to mi chodzi. Chciałbym jednak, aby postawili się na równi z "szukanymi" przez nich inwestorami. jeśli długi mają spłacić kibice, to niech Socios przejmie akcje Wisły w równowartości kwot wpłaconych przez kibiców. A trio niech nie pożycza kasy tylko ją wpłaci do spółki.
Skoro to było takie proste, takie oczywiste, to czemu nie znalazł się nikt inny, żeby przejąć klub za pożyczkę po 1,5mln tylko musiały się znaleźć akurat w szczęśliwym miejscu i czasie 3 osoby, w tym: legenda klubu, kumpel z dzieciństwa prezesa TS i kumpel kumpla z dzieciństwa prezesa TS...?
Odpowiedz cytując
Dzinus
Socios Wisła Kraków

Stary 21.11.2019, 08:55
Trio na razie złotówki nie dołożyło do tego... Nie kwestionuję ich pracy, szacun. Przejmą teraz SA za darmo, a głupi kibice spłacą długi. 100% akcji za bezcen, bez żadnego wkładu własnego. Majstersztyk. Jak ktoś tego nie widzi, to jest debilem. Po to to było. Kto ma wymusić na nich nakłady w wysokości ich żądań od potencjalnych inwestorów?
Nawet jesli nie dolozylo nawet zlotowki (co chyba jednak prawda nie jest bo chyba Krolewski chociazby dawal na 50k for Wisla a potem na kontrakt Kostala) to na tyle dobrze zarzadzali pol roku temu kryzysem ze uratowali nas przed 4 liga na tamten moment. Oczywiscie ze uzywajac pozyczki ktorej na pewno nie mozna darowizna nazwac i pieniedzy kibicow poprzez rozne akcje. Ale bez nich nawet te nasze 4 miliony z akcji niewiele by dalo bo tego co wtedy potrzebowalismy to przede wszystkim reorganizacji, analizy i dzialan dajacych jakiegos rodzaju stabilizacje, nawet pozostajac w glebokim kryzysie. Ktos ma watpliwosci ze bez tego i dzialan trio nasza licencja bylaby wtedy odwieszona?
Odpowiedz cytując
pawlozm
Senior Member

Od: 02.2017

Stary 21.11.2019, 09:12
Przeczytałeś to co napisałeś? Gdyby nie Trio to dziś nie było by Wisły piłkarskiej ( a co za tym idzie całej Wisły).To trzeba sobie jasno powiedzieć.
Kwiecień się nie podjął taki był burdel, inni wielcy również, zobaczyli co się dzieje, od razu się wycofali. Teraz po roku kiedy udało się w miarę to wszystko poukładać i sprowadzić do pionu nagle każdy chce wziąć spółkę? Nagle każdy jest mądry? Gdzie byli w grudniu tamtego roku Patrzyli jak Wisła tonie w bagnie, to była kwestia tygodni i nie byłoby co zbierać. Na szczęście całej Wisły ( a na przekór wielu, którzy już zacierali ręce, że jest po Wiśle) znalazło się kilka osób w tym głównie Błaszczykowski, Królewski i Jażdżyński i dali radę!! Należy dać kontynuować Trójce swoją misję ratowania, znajdzie się ktoś uczciwy z pomysłem i kasą to ok, ale póki co nie ma takich, bo powielają się te osoby, które w grudniu nie podjęły się ratowania Wisly.
Teraz konkretni ludzie stawiają sprawę jasno i klarownie, przez rok zrobili co mogli żeby Wisłe wyciągnąć z bagna, już nie siedzi w nim po uszy a po szyję, można lekko złapać oddech, ale w dalszym ciągu jest sytuacja kiepska i wg mnie należy tej Trójce dać kontynuować ratowanie klubu.
Jak zagraniczny inwestor mógłby się zainteresować Wisłą w takiej kondycji? Bez jaj. Potrzeba pewnie kolejnego roku może dwóch żeby wyjść z bagna do pasa, a wtedy może ktoś się zacznie interesować, może dopiero jak z bagna wyjdziemy całkiem.
Odpowiedz cytując
mr_kwolf
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 21.11.2019, 09:28
A 4.5 miliona złotych, które "pożyczyli" na wieczne nieoddanie to niby co?
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów