The White Star Division - Wisła Kraków

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło

Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Reklama
Zakłady na Wisłę? Legalni bukmacherzy w Polsce - ranking i recenzje. Sprawdź też STS kod promocyjny.
Odpowiedź

Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Hermond
Senior Member

Od: 02.2007

Ignoruj użytkownika Pomoc
Stary 22.11.2021, 14:15
moim zdaniem jesteśmy takim samym średniakiem jak Jagiellonia w związku z czym grając w 10 nie było co liczyć na 3 punkty.
Zmiana Yeboaha zamiast Młyńskiego była w tej sytuacji słuszna. Młyński dostarcza nam punkty do PJS a Yeboah nie.
Graliśmy tylko o to aby się nie skompromitować. Wynik 3-1 wstydu nie przynosi. Zostawienie zawodnika który grać w obronie nie potrafi nie miało sensu. Tylko niepoprawni optymiści wierzą, że mogliśmy ten mecz wygrać.

W następnym meczu pauzuje Frydrych więc musi zagrać dwóch z trójki: Sadlok, Szota, Mehremić. Nie jest to komfortowy wybór.
Pewnie gdybyśmy grali mniejszą.ilością młodych zawodników to krótkoterminowo mielibyśmy więcej punktów. Jednak dla mnie nie ma różnicy między miejscem 8 a 12. Co więcej, wolę 12 miejsce z Młyńskim i Starzyńskim na skrzydłach niż 8 z Hugim i Yeboahem.
Ad augusta per angusta
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 23.11.2021, 08:46
Hermond napisał(a):Wyświetl post
moim zdaniem jesteśmy takim samym średniakiem jak Jagiellonia w związku z czym grając w 10 nie było co liczyć na 3 punkty.
Zmiana Yeboaha zamiast Młyńskiego była w tej sytuacji słuszna. Młyński dostarcza nam punkty do PJS a Yeboah nie.
Graliśmy tylko o to aby się nie skompromitować. Wynik 3-1 wstydu nie przynosi. Zostawienie zawodnika który grać w obronie nie potrafi nie miało sensu. Tylko niepoprawni optymiści wierzą, że mogliśmy ten mecz wygrać.

W następnym meczu pauzuje Frydrych więc musi zagrać dwóch z trójki: Sadlok, Szota, Mehremić. Nie jest to komfortowy wybór.
Pewnie gdybyśmy grali mniejszą.ilością młodych zawodników to krótkoterminowo mielibyśmy więcej punktów. Jednak dla mnie nie ma różnicy między miejscem 8 a 12. Co więcej, wolę 12 miejsce z Młyńskim i Starzyńskim na skrzydłach niż 8 z Hugim i Yeboahem.
Ale wiesz że obecnie mamy miejsce 14, a za nami jest jeszcze Legia?

Uważam że jednak jest różnica między 8 a 15 miejscem.

Gdyby nie Yeboah to byśmy już byli w strefie spadkowej.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Od: 01.2005

Stary 23.11.2021, 10:34
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Ale wiesz że obecnie mamy miejsce 14, a za nami jest jeszcze Legia?

Uważam że jednak jest różnica między 8 a 15 miejscem.

Gdyby nie Yeboah to byśmy już byli w strefie spadkowej.
Pobudka nastąpi kiedy się do tej strefy spadkowej osuniemy. Na razie jest robienie sobie jaj i "nie mamy z kim spaść". Odważnie jak na drużynę bez żadnego pomysłu w ofensywie i z drugą najgorszą obroną w lidze.

Gdyby jakikolwiek inny trener zaliczył tak żałosny start po tak żenującej grze zostałby przez prasę i kibiców spalony żywcem na stosie. Zwłaszcza gdyby to był trener polski. Ponieważ jednak Gula przychodził w aurze fachowca wszyscy nabrali wody w usta.

A tymczasem - runda się kończy, poprawy nie widać, nie widać też żadnego pomysłu. Mamy wysoki poziom posiadania piłki który wprost przenosi się na gole dla przeciwników - tak kończy się rozgrywanie gdzie 80% piłek jest do tyłu. Kłamstwem jest twierdzenie że tracimy gole z powodu ofensywnego stylu gry - my tworzymy 2, 3 sytuacje na mecz wliczając te ze stojącej piłki. Nasze SFG są zresztą żałosne, większa szansa na kontrę niż gola dla nas kiedy my wykonujemy, kiedy się bronimy - jest jeszcze gorzej...

Broniłem Stolarczyka, Skowronka, Hybalę ale Gula to najgorszy trener od lat. On się zwyczajnie tutaj kompromituje i chyba sam to już widzi.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.11.2021 o godz. 10:38.
D.O.A.
No one likes me, no one likes me, no one likes me
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Od: 06.2009

Stary 23.11.2021, 11:00
Ja bym Gule zostawil
Przynajmniej póki nie znajdujemy się w strefie spadkowej, ewentualnie nie zbliżamy się do niej na 1-2 punkty
Racjonalnych argumentów za póki co nie mam
Jedyne co, żeby w końcu zacząć robić coś innego
Bo to samo przerabialiśmy że Stolarem, Skowronkiem, Hyballa
I skoro znowu jesteśmy w tym samym miejscu to znaczy że kolejna wymiana trenera nie jest skutecznym lekiem na nasze problemy
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
Hermond
Senior Member

Od: 02.2007

Stary 23.11.2021, 11:39
Wolfy to by nawet Waldka Fornalika zwolnił.
Szybkie efekty zazwyczaj krótko trwają. Stolarczyk był fajnym trenerem a skończyło się.tragicznie. W kadrze ograł ostatnio Niemców wysoko ale wcześniej przegrał z Izraelem. Miałem nieprzyjemność oglądać ten mecz i gdybym mógł to zabrał bym mu po nim licencję.
Hyballa miał jeden pomysł na grę. Pomysł ten został szybko rozczytany. Fajnie jak jeden boczny obrońca asystuje drugiemu bocznemu w "normalnej" akcji. Czy to jednak nie nasuwa myśli czy aby przypadkiem nie zabezpiecza nam tyłów goła dwójka stoperów?
Ja nie broniłem żadnego z tych trenerów (nawet Stolarczyka którego darzę wielką sympatią).
Uważam, że Guli należy się czas. Drużyna nie wygląda tak źle jak za schyłkowego Stolarczyka, Skowronka czy Hyballi. Cały czas mam wrażenie, że mogą pójść do przodu. Dajemy przeciwnikowi fory bo gramy czterema dzieciakami a mimo to nie wyglądamy gorzej od takiej Jagielloni, Zagłębia, Cracovii, Warty, Wisły Płock itd.
Co więcej wątpię aby jakiś inny trener wykrzesał więcej z Klimenta, Skwarki, Plewki, Sadloka, Szota, Szoty, itd...
Ad augusta per angusta
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków

Od: 02.2006

Stary 23.11.2021, 12:53
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Gdyby jakikolwiek inny trener zaliczył tak żałosny start po tak żenującej grze zostałby przez prasę i kibiców spalony żywcem na stosie. Zwłaszcza gdyby to był trener polski. Ponieważ jednak Gula przychodził w aurze fachowca wszyscy nabrali wody w usta.

(...)
Broniłem Stolarczyka, Skowronka, Hybalę ale Gula to najgorszy trener od lat. On się zwyczajnie tutaj kompromituje i chyba sam to już widzi.
Co do żałosnych startów to akurat my w ostatnich latach jesteśmy specjalistami. Tutaj przynajmniej trzymamy się w PP, a rywale byli trudniejsi niż w poprzednich latach (odpowiednio 2 i 3 liga).

21/22 Gula 1.13 Pkt/mecz z PP 1.35
20/21 Skowronek 0.9 pkt/mecz z PP 0.83
19/20 Stolarczyk 0.73 pkt/mecz , z PP 0.68

O ile sobie przypominam nawet weszło stanęło w obronie Skowronka, więc tak nie do końca go "zjedzono bo był polskim trenerem"
Stolarczyka zwolniono z największym żalem, po prostu się wypaliło i każdy to przyznał. 8 porażek z rzędu to i Gula by nie przetrwał

I nie żebym bronił Gule, ale bądźmy bardziej obiektywni. Wywalenie to ostateczność i sytuacja może być gorsza po całej rundzie, ale nie musi.

Wierzę że na te 4 ostatnie spotkania wywieziemy te 5-7 punktów.
Odpowiedz cytując
czaro
Senior Member

Od: 11.2004

Stary 23.11.2021, 13:19
Chyba to wszystko nie jest takie proste. Pierwszemu Kasperczakowi żarło, drugi się kompromitował. I chyba nie tylko dlatego (chociaż też), że miał inny skład. Nam jest trudno, bo nie mamy środków na kupienie trenerowi piłkarzy pod jego wizję, a trener nie chce/nie może ze względu na oczekiwania zarządu dostosować się do materiału.
W krótkim okresie taki Zieliński w Cracovii zje Gulę. W długim? Kto wie.
Ostatnio edytowane przez czaro : 23.11.2021 o godz. 13:21.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując
Raffaello89
Member

Od: 01.2015

Stary 23.11.2021, 14:50
Zdobycie do końca roku: co najmniej 7 pkt w lidze plus przejście Widzewa w Pucharze Polski powinno być obowiązkiem i pozwoli trochę wyciszyć życiowych malkontentów, czego serdecznie trenerowi życzę.
Wisła Kraków.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member

Od: 08.2005

Stary 23.11.2021, 15:02
W temacie "czarnowdztwa" tabelowego to mamy 5 punktów przewagi nad strefą spadkową i nie ma żadnej gwarancji, że nas Legia w tym roku dogoni.
13 Zagłębie ma tyle samo punktów co my, a Piast i Górnik Z. są tylko o punkt lepsze.

Nie wygląda na to byśmy spadali, choć trzeba na BBT uważać.

Z drugiej strony albo trener wyczyści szatnię albo szatnia jego. Ale to sprawdzimy na wiosnę.
Nowe cele Wisły na sezon (2021/22)
1. wyjść na finansową prostą
2. Udowodnić, że trójkąt Dyrektor Sportowy-Trener-Zarząd działa.
3. zdobyć co najmniej 15 (piętnaste!) miejsce
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member

Od: 11.2016

Stary 23.11.2021, 16:50
Pobudka nastąpi kiedy się do tej strefy spadkowej osuniemy. Na razie jest robienie sobie jaj i "nie mamy z kim spaść". Odważnie jak na drużynę bez żadnego pomysłu w ofensywie i z drugą najgorszą obroną w lidze.

A tymczasem - runda się kończy, poprawy nie widać, nie widać też żadnego pomysłu. Mamy wysoki poziom posiadania piłki który wprost przenosi się na gole dla przeciwników - tak kończy się rozgrywanie gdzie 80% piłek jest do tyłu. Kłamstwem jest twierdzenie że tracimy gole z powodu ofensywnego stylu gry - my tworzymy 2, 3 sytuacje na mecz wliczając te ze stojącej piłki. Nasze SFG są zresztą żałosne, większa szansa na kontrę niż gola dla nas kiedy my wykonujemy, kiedy się bronimy - jest jeszcze gorzej...

myśle że problemem nie jest nacja , tylko fakt że pd oddania klubu przez cupiała (5 lat zaledwie) ! mieliśmy już 7 trenerów (nie licze do tego tymczasowych)

z każdym następnym zmiana po pół roku jest coraz większym przypałem

za samego trio jest to 4 trener
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 23.11.2021, 20:27
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
za samego trio jest to 4 trener
Zgoda, tylko co było robić? Przy każdym kolejnym trenerze (mówię o okresie rządów trio) zwolnienie następowało w sytuacji, gdzie już tylko wstrząs i efekt nowej miotły mógł nas wskrzesić do życia. Nie wiem czy ktokolwiek zaryzykowałby np. przytrzymanie Stolara jeszcze 5-10 kolejek.

Prawda jest taka, że żaden z nich by nie wyleciał gdyby doprowadził nas do bezpiecznej pozycji (może tylko Hyballa by wyleciał z innych względów). Gula powoli brnie do tego samego etapu: czyli albo go zwolnimy, albo spadamy. To jeszcze nie teraz ale jak będziemy tak grać na wiosnę, to znów będzie taka sytuacja.

Mamy prawie półmetek ligi a żadnych efektów jego pracy nie widać. W obronie to Wisłę na pewno Jop i Kmiecik lepiej by ułożyli, nie bylibyśmy takimi dawcami bramek.

Tak jak mówię: nie chodzi o to, żeby już teraz drużyna grała jak z nut. Chodzi o to aby choćby minimum poprawy było widać - a tego ciągle nie ma.
Ostatnio edytowane przez Książę Palownik : 23.11.2021 o godz. 20:31.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member

Od: 03.2005

Stary 24.11.2021, 00:03
Co zmieni jakikolwiek trener kiedy ponad 30 letni kapitan z przeszłością reprezentacyjną jako ostatni przed bramkarzem podaje po ziemi w poprzek boiska do przeciwnika i nie rozumie, że popełnił błąd, mówi to do kamery.

To świadczy o całkowitej utracie kontaktu z rzeczywistością, mentalnym zeszmaceniu. To nie moja wina, ja nic nie wiem, czego ode mnie chcecie. Jeżeli taką postawę prezentuje KAPITAN to reszta robi to samo.

Piłka nożna to sport zespołowy bez zespołu wyników nie będzie, a za brak zespołu odpowiada zarząd... Bo trener zamiast rządzić boi się własnego cienia, nauczony doświadczeniem poprzednika.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 24.11.2021, 08:21
Już od dawna zmieniamy trenerów i gramy pytę mając na pokładzie kilku gości którzy pozorują grę. A może by przyszedł czas żeby właśnie wyczyścić z tych pasożytów i dać trenerowi pracować?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 24.11.2021, 09:29
Arek95 napisał(a):Wyświetl post
Już od dawna zmieniamy trenerów i gramy pytę mając na pokładzie kilku gości którzy pozorują grę. A może by przyszedł czas żeby właśnie wyczyścić z tych pasożytów i dać trenerowi pracować?
Ale o kim Ty piszesz?! Sadlok nie grał większość rundy, Lis sprzedany, Buchalik poza kadrą. Kto GRA tu od kilku sezonów? Plewka?
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Mieliśmy inicjatywę, byliśmy w posiadaniu piłki, a czwarta bramka ustawiła praktycznie cały mecz.
Odpowiedz cytując
maxx304
Senior Member

Od: 03.2006

Stary 24.11.2021, 10:20
Ale o kim Ty piszesz?! Sadlok nie grał większość rundy, Lis sprzedany, Buchalik poza kadrą. Kto GRA tu od kilku sezonów? Plewka?
No nikt, ....a. Nikt nie jest winny. Tylko ten trener, siedzi od kilku sezonów i chuja zmienił, drużyna gra lipę! Zwolnić go! Będzie lepiej.

A nie, czekaj, trener też świeży.
To co jest nie tak?
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member

Od: 07.2017

Stary 24.11.2021, 12:16
A gdziekolwiek napisałem że ten pajac strugany jest czemuś winien? A może on jest tylko jednym z kilku?
A może Skvarka na wywalone bo wie, że jak trener poleci to on też?
A może Hanousek gra na takiej samej zasadzie bo wie, że nie ma hajsu w Wiśle to wróci do Pragi i będzie grać?
A może Forbes ma wszystko w dupie bo ugadał się na ten transfer do Chin?
A może rotujemy jedynie 14/15 zawodnikami, bo reszta na treningu zamiast dołożyć od siebie wali w chuja i ma wywalone bo liczy się kasa a nie żeby się zmęczyć bieganiem?

Typie Ty chcesz zwalniać każdego trenera, który złapie gorszą passę? Każdego który nie potrafi ugrać 3 wygranych z rzędu? ....a tutaj liczy się plan długofalowy, czyli przez okres X lat (w tym wypadku 2/3, jak zapowiadał zarząd) realizujemy pomysły trenera i rotujemy zespołem do uzyskania korzystnych wyników. Nie twierdzę, że Gula to jakiś geniusz, ale facet ma zwyczajną papkę ligową i stara się coś z tego zlepić, póki co... Niestety, ale nie wychodzi. Wywalenie go w przerwie zimowej albo teraz to strzał w oba kolana, bo NIKT ....a z Polski nie złoży z tego drużyny.
I kogo zatrudnimy?
Zapewne Ojrzyńskegoi? Wirtuoza drewna i łamania nóg, bez ładu i składu w grze.
Michniewicz? Nie przyjdzie do ogórkowej Wisły z wielkiej stolycy.
Brzęczek lub Nawałka? Rzucą zaporową cenę bo to przecież "fachowcy z reprezentacji".
No to może Probierz będzie się chciał zemścić na gorszej stronie? Tylko że go kibice pogonią to może nie.
Stokowiec? Wdowczyk? Tworek? Rumak? Brosz? Stawowy!?

Powtarzam. Problemem są przeciętni zawodnicy, którzy absolutnie NIC! nie wnoszą do gry.
Odpowiedz cytując
Cygan82
Member

Od: 08.2018

Stary 24.11.2021, 16:58
Nic tylko zmiany zmiany , a potem zmiana zmian trenera.Chcialem tylko zwrócić uwagę na jedną sprawę.My mamy od około pół roku od niepamiętnych czasów dyrektora sportowego. Dajmy szansę Pasiecznemu i Guli wspólnie ogarnąć okienko zimowe,a na wiosnę będziemy mogli tak naprawdę zobaczyć,co jeden z drugim jest wart.Ta runda tak naprawdę jest traktowana jak poligon doświadczalny.Dajmy im układać te klocki krok po kroku.Innej drogi nie ma.Kazdy z nas wie i widzi , że są piłkarze którzy tu nie pasują.Nawet taki Kloop potrzebował sezon przejściowy czy to w Dortmundzie czy Liverpoolu żeby ogarnąć styl charakter drużyny. Więc trochę lodu na głowę panowie......
Odpowiedz cytując
bridgeburner
Senior Member

Stary 26.11.2021, 22:12
Do dzisiaj broniłem Guli
Właśnie mi przeszło
Pracuje 5 miesiecy
W tej drużynie nie działa nic
Ani ofensywa ani defensywa
Ani atak pozycyjnym ani kontra
Stałe fragmenty to katastrofa
Nie ma żadnego punktu zaczepienia
Nie ma nawet zawziętości, determinacji, przysłowiowego zap... dalania
Jest przywiązanie do nazwisk
Nic poza tym
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member

Od: 01.2009

Stary 26.11.2021, 22:13
Czas sie pozegnac. Gul'a mial swoj czas, zaden pilkarz nie zrobil postepu, druzyna tez nie zrobila. Jest wrecz przeciwnie - kazdy w dolku. Do tego trener dokonuje niezrozumialych wyborow. To juz ktorys mecz, w ktorym koncepcja zmienia sie po 45 minutach.

Dzisiaj dodatkowo gramy tak bez przekonania, ze zanim przejdziemy polowe, Radomiak jest ustawiony i gotowy do obrony.

Jak mawia klasyk: ratujmy, co sie da.

PS Nie chce niczego wniesc do dyskusji. Po prostu wylewam zal
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków

Od: 11.2002

Stary 26.11.2021, 22:15
do kiedy trener Gula ma ważny kontrakt? Jeśli ma jaja powinien po dzisiejszym meczu sam odejść..................
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member

Stary 26.11.2021, 22:26
Won razem z tą szmatą Klimentem
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member

Od: 04.2006

Stary 26.11.2021, 22:29
W poprzednim spotkaniu Forbes robi więcej w kwadrans, niż Kliment w ciągu 90 minut... i w nagrodę dostaje miejsce na ławce rezerwowych. Promowanie na siłę Skvarki i tego typu wynalazków. Niestety, pora się pożegnać ze złotoustym.
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member

Od: 09.2007

Stary 26.11.2021, 22:31
Brawo Gula pokazales ze chuja jestes wart i wypierdalaj
Odpowiedz cytując
Vashut
Senior Member

Od: 12.2002

Kliment jest gorszy niz chlopaki w Biznes lidze, serio
"to miasto zawsze było Semper Fidelis.."
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member

Od: 09.2013

Uważałem cały czas i dalej uważam, że potrzebujemy stabilizacji na ławce. Natomiast w tym wypadku wydaje mi się, że cały pomysł z "krakowską piłką" jest do wyjebania i zapomnienia a stablizację trenerską powinniśmy osiągnąć z jakimś fachowcem który ogarnie sensownie grającą ekipę z naszym bieda budżetem. Z hajsem jakim dysponujemy tikitakę i dominację w stylu Barcelony Guardioli możemy uskuteczniać conajwyżej w meczach z Garbarnią na 3 poziomie rozgrywkowym a nie w ekstraklasie...
Odpowiedz cytując
d
Senior Member

Od: 12.2004

Stary 26.11.2021, 22:36
Vashut napisał(a):Wyświetl post
Kliment jest gorszy niz chlopaki w Biznes lidze, serio
Ale jakoś na samym początku zaliczył 2 gole i asystę - znamienne, że każdy, dosłownie każdy piłkarz im dłużej trenuje z tą ekipą, tym gorzej gra.

Dymisja, nie ma w ogóle o czym dyskutować.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member

Od: 06.2006

Stary 26.11.2021, 22:38
Dymisja Guli i to jeszcze dzisiaj bo tego lysego patafiana juz nie moge ogladać.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member

Od: 12.2006

Stary 26.11.2021, 22:41
Jeśli Gula ma odrobinę poczucia godności, to w poniedziałek ogłoszona będzie jego rezygnacja.

"Buduje" drużynę 5. miesiąc. Nie działa kompletnie nic i jest coraz gorzej. To się już wypaliło, trzeba się teraz ratować
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member

Stary 26.11.2021, 22:41
Gula jest do zwolnienia. A trio niech się .......nie w łeb i albo wpakuje kilkanaście milionów złotych w skład, albo przestanie .......ić o krakowskiej piłce.
D.O.A.
I don't care

Orbit napisał(a):
Odpowiedz cytując
RAF
Senior Member

Od: 11.2002

Stary 26.11.2021, 22:46
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Jeśli Gula ma odrobinę poczucia godności, to w poniedziałek ogłoszona będzie jego rezygnacja.

"Buduje" drużynę 5. miesiąc. Nie działa kompletnie nic i jest coraz gorzej. To się już wypaliło, trzeba się teraz ratować
A swoją drogą zastanawiam się dlaczego w innych zespołach współpraca zawodnicy - trener nie wypala się przez parę lat a u nas wszystko i to z każdym trenerem siada po paru miesiącach.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów